Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (42 – …
  JerzyS o Złamanie Protasiewicza?
  Olo o Cyborg w multicamie
  zen o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  bardzo o Wolne tematy (42 – …
  Lily. o Wolne tematy (42 – …
  Lily o Wolne tematy (42 – …
  ddao o Wspaniałość Rzeczypospolitej
  Peryskop o Wolne tematy (42 – …
  bardzo o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  bardzo o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  bardzo o Rosyjscy eksperci będą szukać…
  bardzo o Wspaniałość Rzeczypospolitej
  bardzo o Wspaniałość Rzeczypospolitej
  mazepa o Rosyjscy eksperci będą szukać…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Nowy pomysł rządu: Państwo będzie mogło przejąć Twój majątek, bez wyroku sądu!

Posted by Marucha w dniu 2021-05-11 (Wtorek)

Resort Zbigniewa Ziobry chce wprowadzić nowe przepisy pozwalające na tak zwaną prewencyjną konfiskatę majątku

O sprawie poinformowała Rada Przedsiębiorczości. W praktyce nowe przepisy pozwalałyby na przejęcie przez państwo majątku podejrzanego i to bez wyroku sądu. Co więcej, to na osobie, której odebrano majątek ciążyłby obowiązek udowodnienia swojej niewinności. Jak alarmuje Rada, oznaczałoby to de facto wprowadzenie domniemania winy.

Projekt został krytycznie oceniony przez Radę. Ich zdaniem może być on ,,ostrzem skierowanym przeciwko uczciwym przedsiębiorcom”. Organy ścigania nie będą już musiały wykazywać faktu przeniesienia majątku, czy też tego, że ten posłużył do popełniania przestępstw lub był pozyskany w sposób nielegalny.

Jak zauważa Marek Goliszewski prezes BCC, w ten sposób to przedsiębiorca będzie musiał udowodnić, że jest niewinny.

Ustawodawca na obywatela chce przerzucić ciężar udowodnienia, że jego majątek pochodzi z legalnych źródeł.

Marek Goliszewski dodaje, że nowe przepisy są niepotrzebne, ponieważ już teraz państwo posiada bardzo skuteczne narzędzia do konfiskaty majątków osób, które majątek nabyły nielegalnie lub nabyły go od sprawców przestępstw. W Kodeksie karnym obowiązuje bowiem tak zwana konfiskata rozszerzona.

Co więcej, konfiskata prewencyjna majątku może objąć również te osoby, wobec których nie toczy się żadne postępowanie karne, ale które nie są w stanie wykazać legalnego pochodzenia majątku. To oznacza, że nie tylko podejrzani o przestępstwa, ale także osoby, które na przykład utrzymywały kontakt zw sprawcą przestępstwa, mogą być narażone na utratę dorobku.

Rada Przedsiębiorczości protestuje przeciwko nowym przepisom i zauważa, że stoją one w sprzeczności z art. 46 Konstytucji RP i uderzają w zasadę domniemania niewinności.

Nie może być prewencyjnego represjonowania obywateli, niedopuszczalnego w demokratycznym państwie prawnym. (…) Podzielamy pogląd, że nie może być zgody na ukrywanie dóbr przez przestępców. Jednak przestępcą staje się osoba dopiero po prawomocnym wyroku skazującym. Do tego czasu uważa się podejrzanego za niewinnego.

Zdaniem Ministerstwa Sprawiedliwości przygotowywane przepisy nie godzą w konstytucyjne prawo własności. W odpowiedzi na pytania Gazety Wyborczej resort odpowiada, że ,,Proponowane rozwiązania są zgodne z Konstytucją i nie uderzają w uczciwych przedsiębiorców. Wręcz przeciwnie – przyczyniają się do bezpieczeństwa obrotu gospodarczego i uczciwej konkurencji”.

Źródło: Money, Gazeta Wyborcza
https://plotkibiznesowe.pl/

Komentarzy 10 do “Nowy pomysł rządu: Państwo będzie mogło przejąć Twój majątek, bez wyroku sądu!”

 1. NICK said

  Się dzieje!

  A to początki są.
  Przecież wiecie… .

  Każdy przez Stwórcę rozliczon będzie.
  Sprawiedliwie i Indywidualnie.
  Zatem z Perspektywy Pana Boga czyńcie Ziemię poddaną.
  NIE inaczej.

 2. Co to jest państwo

  no bo „Państwo będzie mogło …” to i także owo:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Panstwo

  i to zgodnie z tzw. prawem, które to państwo sobie w parlamencie (sejm/senat) ustanowi. Jak widać z pozbawienia suwerena wszelkich praw pod pretekstem tzw. „pandemii”, ustanowienie prawa pozbawiającego suwerena (wyborcę) wszelkiego prawa nie ma problemu, jeśli elementy przestępcze w rodzaju pana Ziobry czy wybrańców z sejmu i senatu mogą prawa ustalać:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

 3. Kojak said

  Od samego wrecz poczatku ostrzegalem ze PPPYYYS to sa zwyczajni bandyci bez skrupolow ! To stalo sie oczywistym wrecz faktem gdy bydlak Kaczynski -Kalkstein za pomoca przybocznego lajdaka KAminskiego ( dzis podwojny minister ! ) sfabrykowal falszywe dokumenty w sprawie Sp.Andrzeja Leppera ! Mialy one posluzyc temu aby na ich podstawie wsadzic go do wiezienia ! Sp .A.Lepper byl: wowczas v-ce premierem ! Od tego czasu uwazam ich za groznych bandytow zdolnych do wszystkiego To na podstawie tych dokumentow gnoj i smiec Ziobro-Zero mial zapuszkowac Sp A.Leppera !

 4. Jabo said

  Panie Kojak, po co te nerwy. Przecież wiadomym jest od dawna, że jedynym uczciwym w naszym biednym kraju jest rząd PiS-u. No, może jeszcze przedsiębiorcy powiązani rodzinnie lub koleżeńsko z członkami rządu i płacący szczerze darowizny na rzecz partii rządzącej. Reszta to sami oszuści i złodzieje myślący całymi dniami jak oszukać kogoś, a najbardziej nasze państwo kierowane przez najuczciwszy rząd w naszej historii, więc udowadnianie winy, to zupełnie zbyteczna strata czasu i pieniędzy, których rząd nie może marnować, bo musi odrobić straty spowodowane nieodbytymi wyborami korespondencyjnymi. Uczciwość rządu tego wymaga.

 5. ZGROMADZENIE OGÓLNE Organizacji Narodów Zjednoczonych, Rok 2020

  OSKARŻAM Jurysdykcję Republiki Federalnej Niemiec, Wydział Narkotyków i Przestępczości Zorganizowanej ONZ, Wydział Prawny ONZ, Wydział Karny ONZ, Komisarycznego Sekretarza Generalnego ONZ i Ministerstwo Sprawiedliwości III Rzeczpospolitej Polski o Spisek, Zamach i Zbrodnię Przeciw Ludzkości. ZBRODNIĄ tą jest Satelitarna Detekcja Złota.

  W początku marca 1989 r. wyjechałem do RFN, aby złożyć zeznania w sprawie Satelitarnej Detekcji Złota. Zeznanie moje nie zostało przyjęte a ja zostałem ukarany przez MSW w Bonn grzywną 11 tysięcy DM za Kłamstwo Sądowe, którą to karę Potwierdził Najwyższy Sąd Administracyjny RFN w Karlsruhe.

  Po przymusowym powrocie do Polski zostałem internowany w najostrzejszym rygorze, a reżim III RP oraz inne rządy kradły moje tantiemy, które są bardzo duże: http://www.wandaluzja.com// była np. Najpoczytniejszą i Najdroższą w USA, ale nie płacono mi, gdyż była zarejestrowana jako SĄDOWA. Została ona ZLIKWIDOWANA po 10 latach na skutek śledztwa FBI, Interpolu i ONZ, które UWOLNIŁO moje czeki spod Protestu, ale sprzedano ją dla Huaweia, gdyż wejście było przez planszę HUAWEI, choć zastrzegałem jej Nierejestrowalność czytelniczą i Bezpłatność. Huawei OKALECZYŁ moją Wandaluzję a przy majstrowaniu przy kluczu: https://www.wandaluzja.pl// wyskoczyła mi Niemieckojęzyczna Wandaluzja na serwerze w Hesji, o której nie wiedziałem. Oszusta Światowego można bowiem Okradać i Rabować.

  Sprawę UJAWNIŁ Bank Atlantycki w roku 2017, Protestując czeki na kapitał mego ojca listą Oszustów Światowych ONZ. Bank Atlantycki przekazał moją sprawę do FBI, gdyż kapitał został złożony przez marszałka Broz-Tito na paszport amerykański mego ojca. ROCZNE śledztwo FBI, Interpolu i ONZ uwolniło moje czeki spod Protestu, ale zostały one Ponownie Zaprotestowane przez Bank Światowy i Międzynarodowy Fundusz Walutowy, które NIE UZNAŁY śledztwa FBI, Interpolu i ONZ, powołując się na WYDZIAŁ NARKOTYKÓW I PRZESTĘPCZOŚCI ZORGANIZOWANEJ ONZ.

  Wpisaniem mnie na listę Oszustów Światowych wydziału Narkotyków i Przestępczości Zorganizowanej ONZ ZAKAMUFLOWANO Satelitarną Detekcję Złota. Ponieważ zrobiono to BEZ Przesłuchania i Powiadomienia Mnie to był to SĄD KAPTUROWY a ja zostałem w Polsce Ubezwłasnowolniony jako Tajny Więzień i poddany tajnej policji, która okrada mnie, rozpuszcza o mnie bezsensowne plotki i kradnie moje dokumenty.

  Wpisanie mnie do Narkotyków i Przestępczości Zorganizowanej ONZ było spowodowane tym, że jestem autorem minireaktora URSZULA SIPIŃSKA, który jest produkowany w kilku krajach Bez Mego Nazwiska. Sprawę tą załatwił agent KGB Kozina-Fanchini, który woził po Europie narkotyki TONAMI i kopulował Urszulę Sipińską, która mnie nie znała, na Moim Paszporcie.

  Załączam Pismo Przewodnie dla organów ONZ; http://www.turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/331-capo-di-tutti-capi-z-katowic-i-zabojstwo-jana-kuciaka; czek podpisany przez ONZ i FBI, aby nie został UKRADZIONY przez Nieuczciwych Urzędników Państwowych, jak to Wy nazywacie, oraz mój dowód osobisty numer …

  Ponieważ mój komputer jest monitorowany przez FBI i ONZ to całą moją korespondencję MACIE. W ING Banku Śląskim kazano mi napisać Oświadczenie: JESTEM ŚWIADOMY OSZUSTWA BANKU ŚWIATOWEGO I MIĘDZYNARODOWEGO FUNDUSZU WALUTOWEGO.

  TAJNY WIĘZIEŃ Organizacji Narodów Zjednoczonych, Juliusz Prawdzic-Tell
  *********************************************************
  Ja NARKOTYKÓW Na Oczy nie widziałem, a jeśli jakieś to w Kinie. Najpierw mój kapitał w banku Atlantyckim był blokowany Oskarżeniem, że POCHODZI Z KORUPCJI, ale po sprawdzeniu w Belgradzie i Zagrzebiu, że POCHODZI Z WOJNY UKRAIŃSKIEJ, odwołano się do EUROPEJSKIEGO HANDLU NARKOTYKAMI, czyli że jestem Capo di Tutti Capi Kozina-Fanchini kilku nazwisk, ostatnio jako Sekretarz Generalny ONZ Antionio Guttener. Mymi strażnikami więziennymi są: Pobożny Żyd Zbigniew Ziobro, syn dowódcy sowieckiego komanda Śmierci Mateusz Morawiecki i agent Rotszylda Jarosław Kaczyński.
  Tu wypada mi powołać się na Wywłaszczenie Polaków Konstytucją Jaruzelską, którą PROTESTOWALIŚMY. Otóż Konstytucja Jaruzelska powstała przez zafałszowanie konstytucji komunistycznej. Jaruzelski wydał w MILIONOWYM nakładzie fałszywkę, w której Własność Ogólnonarodowa została zastąpiona Własnością Państwową, którą to fałszywką podmieniono cichcem egzemplarze konstytucji komunistycznej. Ponieważ suwerenność PRL była warowana przez Folwark Żydowski, który nazwał się Związkiem Socjalistycznych Republik Radzieckich, to Państwo było ŻYDOWSKIE, które na mocy Konstytucji Jaruzelskiej przejęło Konstytucyjną Własność Obywateli.
  Skutek tego jest zaś taki, że według amerykańskiego Rejestru Kapitałowego to w Polsce jest 70% kapitału Niemieckiego, 25% kapitału Żydowskiego i 5% Kościelnego a KAPITAŁ TO WŁADZA. Ponieważ ŻYDZI TO PSY ROTSZYLDA, którzy własności Nie Mają, to te 25% kapitału żydowskiego jest Rzymską Własnością Rotszylda.
  Chciano mnie Wywłaszczyć Mieniem Bezspadkowym jako PAŃSTWOWYM. Ponieważ mój syn jako angielski Wielki Eunuch Jerozolimski dla osadzenia na tronie rosyjskim jezuity – żeby wszyscy Rosjanie mieli spermę jezuicką – spadkobiercą Prawdziców być nie może, to państwo Spermy Jerozolimskiej chce się posłużyć Konstytucją Jaruzelską jako SOLIDARNOŚCIOWĄ.
  W ten sposób spadek po Prawdzicach ma się dostać Rotszyldom.

 6. Lily said

  CZY to dlatego, ten SPIS POWSZACHNY?.
  Zeby WIEDZIELI DOKLADNIE,kto co POSIADA.
  O tym,ze beda „ZABIERAC PRYWATA WLASNOSC”,mowil glosno,niejaki J.J,jak
  ludziska zaglosowali,i dostal sie do KORYTA
  to postanowil milczec.
  CZYLI.
  „Jak wejdziesz miedzy wrony,to kracz jak i one”.

  NIE DOTYCZY TO LUDZI HONORU.
  Problem w TYM,gdzie ICH znalesc.

 7. ZGROMADZENIE OGÓLNE Organizacji Narodów Zjednoczonych, Rok 2020

  OSKARŻAM Jurysdykcję Republiki Federalnej Niemiec, Wydział Narkotyków i Przestępczości Zorganizowanej ONZ, Wydział Prawny ONZ, Wydział Karny ONZ, Komisarycznego Sekretarza Generalnego ONZ i Ministerstwo Sprawiedliwości III Rzeczpospolitej Polski o Spisek, Zamach i Zbrodnię Przeciw Ludzkości. ZBRODNIĄ tą jest Satelitarna Detekcja Złota.

  W początku marca 1989 r. wyjechałem do RFN, aby złożyć zeznania w sprawie Satelitarnej Detekcji Złota. Zeznanie moje nie zostało przyjęte a ja zostałem ukarany przez MSW w Bonn grzywną 11 tysięcy DM za Kłamstwo Sądowe, którą to karę Potwierdził Najwyższy Sąd Administracyjny RFN w Karlsruhe.

  Po przymusowym powrocie do Polski zostałem internowany w najostrzejszym rygorze, a reżim III RP oraz inne rządy kradły moje tantiemy, które są bardzo duże: http://www.wandaluzja.com// była np. Najpoczytniejszą i Najdroższą w USA, ale nie płacono mi, gdyż była zarejestrowana jako SĄDOWA. Została ona ZLIKWIDOWANA po 10 latach na skutek śledztwa FBI, Interpolu i ONZ, które UWOLNIŁO moje czeki spod Protestu, ale sprzedano ją dla Huaweia, gdyż wejście było przez planszę HUAWEI, choć zastrzegałem jej Nierejestrowalność czytelniczą i Bezpłatność. Huawei OKALECZYŁ moją Wandaluzję a przy majstrowaniu przy kluczu: https://www.wandaluzja.pl// wyskoczyła mi Niemieckojęzyczna Wandaluzja na serwerze w Hesji, o której nie wiedziałem. Oszusta Światowego można bowiem Okradać i Rabować.

  Sprawę UJAWNIŁ Bank Atlantycki w roku 2017, Protestując czeki na kapitał mego ojca listą Oszustów Światowych ONZ. Bank Atlantycki przekazał moją sprawę do FBI, gdyż kapitał został złożony przez marszałka Broz-Tito na paszport amerykański mego ojca. ROCZNE śledztwo FBI, Interpolu i ONZ uwolniło moje czeki spod Protestu, ale zostały one Ponownie Zaprotestowane przez Bank Światowy i Międzynarodowy Fundusz Walutowy, które NIE UZNAŁY śledztwa FBI, Interpolu i ONZ, powołaniem na WYDZIAŁ NARKOTYKÓW I PRZESTĘPCZOŚCI ZORGANIZOWANEJ ONZ.

  Wpisaniem mnie na listę Oszustów Światowych wydziału Narkotyków i Przestępczości Zorganizowanej ONZ ZAKAMUFLOWANO Satelitarną Detekcję Złota. Ponieważ zrobiono to BEZ Przesłuchania i Powiadomienia Mnie to był to SĄD KAPTUROWY a ja zostałem w Polsce Ubezwłasnowolniony jako Tajny Więzień i poddany tajnej policji, która okrada mnie, rozpuszcza o mnie bezsensowne plotki i kradnie moje dokumenty.

  Wpisanie mnie do Narkotyków i Przestępczości Zorganizowanej ONZ było spowodowane tym, że jestem autorem minireaktora URSZULA SIPIŃSKA, który jest produkowany w kilku krajach Bez Mego Nazwiska. Sprawę tą załatwił agent KGB Kozina-Fanchini, który woził po Europie narkotyki TONAMI i kopulował Urszulę Sipińską, która mnie nie znała, na Moim Paszporcie.

  Załączam Pismo Przewodnie dla organów ONZ; http://www.turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/331-capo-di-tutti-capi-z-katowic-i-zabojstwo-jana-kuciaka; czek podpisany przez ONZ i FBI, aby nie został UKRADZIONY przez Nieuczciwych Urzędników Państwowych, jak to Wy nazywacie, oraz mój dowód osobisty numer …

  Ponieważ mój komputer jest monitorowany przez FBI i ONZ to całą moją korespondencję MACIE. W ING Banku Śląskim kazano mi napisać Oświadczenie: JESTEM ŚWIADOMY OSZUSTWA BANKU ŚWIATOWEGO I MIĘDZYNARODOWEGO FUNDUSZU WALUTOWEGO.

  TAJNY WIĘZIEŃ Organizacji Narodów Zjednoczonych, Juliusz Prawdzic-Tell
  **************************************************************
  Ja NARKOTYKÓW Na Oczy nie widziałem, a jeśli jakieś to w Kinie. Najpierw mój kapitał w banku Atlantyckim był blokowany Oskarżeniem, że POCHODZI Z KORUPCJI, ale po sprawdzeniu w Belgradzie i Zagrzebiu, że POCHODZI Z WOJNY UKRAIŃSKIEJ, odwołano się do EUROPEJSKIEGO HANDLU NARKOTYKAMI, czyli że jestem Capo di Tutti Capi Kozina-Fanchini kilku nazwisk, ostatnio jako Sekretarz Generalny ONZ Antionio Guttener. Mymi strażnikami więziennymi są: Pobożny Żyd Zbigniew Ziobro, syn dowódcy sowieckiego komanda Śmierci Mateusz Morawiecki i agent Rotszylda Jarosław Kaczyński.
  Tu wypada mi powołać się na Wywłaszczenie Polaków Konstytucją Jaruzelską, którą PROTESTOWALIŚMY. Otóż Konstytucja Jaruzelska powstała przez zafałszowanie konstytucji komunistycznej. Jaruzelski wydał w MILIONOWYM nakładzie fałszywkę, w której Własność Ogólnonarodowa została zastąpiona Własnością Państwową, którą to fałszywką podmieniono cichcem egzemplarze konstytucji komunistycznej. Ponieważ suwerenność PRL była warowana przez Folwark Żydowski, który nazwał się Związkiem Socjalistycznych Republik Radzieckich, to Państwo było ŻYDOWSKIE, które na mocy Konstytucji Jaruzelskiej przejęło Konstytucyjną Własność Obywateli. Skutek tego jest zaś taki, że według amerykańskiego Rejestru Kapitałowego to w Polsce jest 70% kapitału Niemieckiego, 25% kapitału Żydowskiego i 5% Kościelnego a KAPITAŁ TO WŁADZA. Ponieważ ŻYDZI TO PSY ROTSZYLDA, którzy własności Nie Mają, to te 25% kapitału żydowskiego jest Rzymską Własnością Rotszylda.
  Chciano mnie Wywłaszczyć Mieniem Bezspadkowym jako PAŃSTWOWYM. Ponieważ mój syn jako angielski Wielki Eunuch Jerozolimski dla osadzenia na tronie rosyjskim jezuity – żeby wszyscy Rosjanie mieli spermę jezuicką – spadkobiercą Prawdziców być nie może, to państwo Spermy Jerozolimskiej chce się posłużyć Konstytucją Jaruzelską jako SOLIDARNOŚCIOWĄ. W ten sposób spadek po Prawdzicach ma się dostać Rotszyldom.

 8. baca said

  ad 5. Wandaluzja, odwołaj się do federacji galaktycznej i dyrektora internetu 🙂
  jprd… co te szczepionki robią ludziom z mózgu – nawet nie wiadomo czy się rozpłakać czy śmiać…
  i od około roku robi się to coraz bardziej powszechne – ciekawie, ciekawie…

 9. Każdy z nas MÓGŁ popełnić przestępstwo. Więc prewencyjnie można zająć majątek KAŻDEMU…

 10. Holajo said

  Będziemy mogli im też zabrać majątki, a może życie nawet.

Sorry, the comment form is closed at this time.