Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Voodoosch o MSZ Chin: USA kreują kryzys, a…
  Listwa o Wolne tematy (57 – …
  Peryskop o Wolne tematy (57 – …
  Peryskop o Amerykańscy naukowcy opracowal…
  Listwa o Wolne tematy (57 – …
  misieku o Wolne tematy (57 – …
  Enya o Amerykański liberalny komik kr…
  Piskorz o „Berlingowcy. Żołnierze tragic…
  Peryskop o Wypadek w Chorwacji…czy…
  Piskorz o „Berlingowcy. Żołnierze tragic…
  Maverick o Wolne tematy (57 – …
  Piskorz o Wolne tematy (57 – …
  bryś o Amerykańscy naukowcy opracowal…
  Greg o Wolne tematy (57 – …
  Krzysztof M o Wolne tematy (57 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Zaszczepieni rozsiewają wirusa? To nie jest teoria konspiracji – tak twierdzi dokument firmy Pfizer!

Posted by Marucha w dniu 2021-05-12 (Środa)

Tysiące osób na całym świecie, w tym lekarze ze zdumieniem postrzegają tajemnicze przypadki zachorowalności „na koronawirusa” osób niezaszczepionych, po przebywaniu w otoczeniu tych osób, które zaszczepiły się jednym z preparatów chemiczno-genetycznych reklamowanych jako „szczepionka przeciwko Covid-19”.

Oficjalna propaganda tego typu twierdzenia i ukazywanie niezbitych faktów potwierdzających to zjawisko, uważa za „teorie spiskowe”, a cenzorzy internetowi usuwają wpisy i wywiady z pokrzywdzonymi ludźmi oraz badającymi zjawisko naukowcami.

Niestety, nie jest to „teoria spiskowa”, lecz konkretna i realna praktyka konspiracyjna. Oto bowiem okazuje się, że o dokładnie tym zjawisku pisze i ostrzega sam producent preparatu w swoich oficjalnych dokumentach.

Firma Pfizer podczas testowania „szczepionki” przyznaje, że:

„Narażenie zawodowe ma miejsce, gdy osoba jest nieświadomie narażona na bezpośredni kontakt z osobą poddawaną testom na szczepionkę, co może, ale nie musi, doprowadzić do wystąpienia zdarzenia niepożądanego. … Te osoby mogą obejmować pracowników służby zdrowia, członków rodziny i inne osoby, które znajdują się w pobliżu uczestnika badania”.

„8.3.5.3. Occupational Exposure
An occupational exposure occurs when a person receives unplanned direct contact with the study intervention, which may or may not lead to the occurrence of an AE. Such persons may include healthcare providers, family members, and other roles that are involved in the trial participant’s care.”

Stwierdzenie w oficjalnym dokumencie firmy Pfizer można tłumaczyć tylko w jeden sposób: wstrzyknięcie preparatu reklamowanego jako „szczepionka przeciwko Covid-19” może spowodować „zdarzenie niepożądane”, czyli to co obserwowane jest na całym świecie, gdy osoby niezaszczepione przebywające w otoczeniu osób zaszczepionych zaczynają cierpieć na „zdarzenia niepożądane”.

Dalej, dokument Pfizera przyznaje, że ​​zaszczepione kobiety w ciąży mogą cierpieć na spontaniczne poronienia i inne problemy reprodukcyjne, a niezaszczepione kobiety, które mają z nimi kontakt, również mogą obserwować u siebie te same zjawiska. To jest dokładnie to co jest obecnie obserwowane przez wielu lekarzy na całym świecie, a o czym pisaliśmy wcześniej tutaj, m.in o dziwnych zjawiskach zaburzenia cyklu miesiączkowego, wielotygodniowe krwawienia, a u mężczyzn np. pojawiające się znienacka krwiaki i siniaki na nogach, co może sugerować lokalne zatory.

Należy podkreślić: te zjawiska są obserwowane zarówno u osób zaszczepionych, jak i u osób niezaszczepionych przebywających w otoczeniu osób zaszczepionych!

Szczepionki „tradycyjne” a preparaty genetyczne mRNA

Zjawisko zarażania przez osobę zaszczepioną dotychczasowymi szczepionkami posiadającymi żywy acz osłabiony drobnoustrój (np. szczepionka przeciwko odrze, śwince i różyczce, ospie wietrznej) jest znane (shedding) i właśnie dlatego zaleca się izolację osoby zaszczepionej „tradycyjnymi szczepionkami” przeciwko jednej z tych chorób. Jednak zjawisko zarażania przez osoby zaszczepione preparatem chemiczno-genetycznym mRNA zwanym „szczepionką przeciwko Covid”, czyli stworzonym bez udziału drobonoustroju, jest dotychczas niewytłumaczalne.

Producent jednak w swoich dokumentach przewidział to zjawisko, zatem należy dążyć do odpowiedzi na pytanie: co je powoduje, jaka jest przyczyna?

Zanim jednak prawdziwi i odważni naukowcy znajdą na to odpowiedź, albo prawnicy zmuszą firmy do ujawnienia prawdziwego składu „szczepionki”, należy żądać od przywódców państwowych natychmiastowego zaprzestania podawania groźnego preparatu, niezależnie od producenta. Natychmiastowego zaprzestania reklamowania, dystrybucji, nakazów, zachęt i innych politycznych działań.

Każdy kto politycznie przyczynia się do dystrybucji „szczepionki przeciwko Covid-19” powinien zdać sobie sprawę, że staje się współsprawcą ludobójstwa.

Każdy, kto rozważa przyjęcie niebezpiecznego preparatu, powinien przynajmniej wstrzymać się z tą decyzją – dotyczy to tych wahających się – a najlepiej z niej zupełnie zrezygnować.

Pamiętaj: preparat genetyczny reklamowany jako „szczepionka przeciwko Covid-19” po wstrzyknięciu do organizmu powoduje nieodwracalne zmiany. Już nigdy, w żaden sposób Twój organizm nie będzie taki sam, nie będzie tak samo funkcjonował, nie będzie tak samo reagował na bodźce i patogeny. Każde zetknięcie z wirusem może spowodować tzw. burzę cytokinową, która może się nie wyłączyć i doprowadzić do chorób autoimmunologicznych i zakończyć tragicznie.

Jak mówi dr Zelenko (video tutaj) kontaktujący się z nim pacjenci oraz inne osoby, żałują, że podjęli tę decyzję, żałują że się zaszczepili. Niestety, nie ma od niej odwrotu. Obyś nie żałował tej decyzji! Najważniejszej w życiu decyzji, mogącej zadecydować o tym jak będzie wyglądało Twoje zdrowie, życie i jakość życia. W tej chwili nie ma ważniejszej decyzji, którą miałbyś podjąć!

STĄD możesz załadować oryginalny dokument firmy Pfizer „A PHASE 1/2/3, PLACEBO-CONTROLLED, RANDOMIZED, OBSERVER-BLIND, DOSE-FINDING STUDY TO EVALUATE THE SAFETY, TOLERABILITY, IMMUNOGENICITY, AND EFFICACY OF SARS-COV-2 RNA VACCINE CANDIDATES AGAINST COVID-19 IN HEALTHY INDIVIDUALS”

Oprac. http://www.bibula.com
2021-05-10

Na podstawie NaturalNews (May 03, 2021) – „BOMBSHELL: Pfizer’s own documents admit covid vaccines will shed infectious particles to others”

https://www.bibula.com

Komentarzy 51 do “Zaszczepieni rozsiewają wirusa? To nie jest teoria konspiracji – tak twierdzi dokument firmy Pfizer!”

 1. D-T said

  Nie pojmuję wielu entuzjastów auto-eutanazji. Z jednej strony starają się odgrywać ekologów, nie kupują żywności GMO, udają że dbają o czyste powietrze i na pokaz wykonują tysiące niepotrzebnych gestów, z drugiej strony – wstrzykują sobie za pisemną zgodą preparaty o których sam producent informuje że są GMO, niebezpieczne i mogą powodować poważne komplikacje zdrowotne. Może właśnie na tym polega depopulacja? W humanitarny sposób pozbyć się bezwartościowych idiotów oraz mało wnoszących do społeczeństwa roszczeniowców?
  Czytałem niedawno o eksperymencie Calhouna. Polecam wielu „nowoczesnym i postępowym” zapoznanie się z jego treścią celem wyciągnięcia wniosków wobec siebie.
  https://magnifier.pl/eksperyment-calhouna-mysia-utopia/

 2. Voodoosch said

  Ja tylko, przypomnę, że koronawirus to pospolity wirus, który został odkryty już w latach 60tych. Jest z nami każdego roku i powoduje przeziębienia i choroby grypopododne i w 2020 nic się nie zmieniło poza propagandą rządowo telewizyjną, że grypa sezonowa zabija. Wczoraj Asasselo pisał, że miał Skowyta i przeszedł jak słabe przeziębienie. Tak samo było ze mną, z moją rodziną i chyba z 30 moimi znajomymi. I jak to bywa znajomy znajomego, pojechał przez to do szpitala, no bo ma słabszy organizm i tyle. Starzy schorowani ludzie umierali, umierają i umierać będą. Tuż przy końcówce życia, kiedy organizm już powoli się wyłącza to łapie wszystko i umiera na kilka różnych schorzeń /chorób równocześnie. Kiedyś nazywało się to śmiercią ze starości. Nie ma nowej choroby skowytowej i nie ma nowego wirusa. Nazwa covid zastąpiła takie nazwy jak: przeziębienie, grypa, kaszel itp. Nadmiar w zgonach jest spowodowany zamknięciem służby zdrowia, odwlekaniem operacji, a także depresją spowodowaną restrykcjami. Nie ma pandemii wirusa. Jest plandemia strachu, propagandy, a przede wszystkim strasznej głupoty ludzkiej.

 3. Kar said

  ….nic dodac nic ujac do w/w artykulu. Sam osobiscie jestem zszkowany decyzja jaka podejmuja w podeszlym wieku juz b. zmruszale osoby (zyje z nimi pod jednym dachem). Ida-cisna sie w kolejce i wrzeszcza z rozdartymi dziobami …daj, bo mnie sie k..nalezy!.

  To wyglada dokladnie tak jak to bylo za PRL-u, kiedy stali cala noc przed jatka w kolejce za kawalkiem owrzodzonego gnata. Moj Boze, do jakich to kurew#skich czasow zesmy sie doczekali

 4. revers said

  Przetrwaja tylko nie glupsi jak ustawa i who, nwo przewiduje

  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2021/05/przetrwanie-najmadrzejszych.html?m=1&fbclid=IwAR2iS0M0g5oqFSatMdlGhX70BD3fJJZrSWAKrvMRlTvi4lffuLUw9ErE7Z8

 5. ? said

  13.05.2021, 06:18 Publikacja: 12.05.2021
  Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny

  Ubezpieczyciele nieoficjalnie traktują zastrzyk przeciw Covid-19 jako eksperyment medyczny i odmawiają ochrony.
  Za naruszenie zbiorowego prawa pacjentów do świadczeń zdrowotnych uznał rzecznik praw pacjenta (RPP)praktykę chorzowskiej przychodni, która szczepionym przeciw Covid-19 kazała podpisywać oświadczenie, że „świadomie biorą udział w eksperymencie medycznym i nie będą wnosić o roszczenia z tytułu odszkodowania za skutki uboczne”. Tymczasem takie dodatkowe zabezpieczenie na wypadek roszczeń doradzają lekarzom sami ubezpieczyciele.

  https://www.rp.pl/Ubezpieczenia-i-odszkodowania/305129937-Szczepienia-na-Covid-19-nieobjete-ubezpieczeniami-Sa-traktowane-jako-eksperyment-medyczny.html

 6. Anucha said

  Czyta się ten artykuł jak o płaskiej ziemi.
  Ja takich testów PCR miałem już chyba 7.
  Jak na razie , bez zmian .
  Apetyt jest , na zdrowie nie narzekam, kobitki podobają się 🙂

 7. poszukiwacz said

  POSPIESZALSKI mocno o pandemii! „Dywanowe szczepienia” i interesy koncernów? || Jaka jest prawda?

 8. Piskorz said

  re art Portal niem. podaje, że na Seszelach zaszczepiła się większa część ludności, a mimo tego….ilość zakażeń wzrasta !!! ps Komentarz zbędny. Skomentowałem to odpowiednio, ale Niemcy tego nie puścili /sic!!!/. I na Seszele z tym gównem dotarli!

 9. zen said

  Film z tym konowałem usunęli z tuby kłamstwa, wącha kwiatki od spodu, nie przeżył a tak wierzył, tak wierzył, tak chciał być w pierwszej lidze, no i jest, w ekstraklasie głupców. Mądrość to pochodna Boskiego Umysłu, a nie lokajów diabła!!!

  https://thecovidblog.com/2021/03/11/polish-doctor-who-mocked-anti-vaxxers-while-getting-shot-on-camera-dead-two-weeks-later/

 10. Voodoosch said

  Eksperyment Calhouna odbywal sie na myszach i dotyczy zachowania myszy, nie ludzi. Nie wiemy, jakbysmy sie zachowali w takich warunkach. Moze silni zaczeliby opiekowac sie slabszymi. Moze bysmy zalozyli jakis system i prztrwali. Moze madrzejsi poprowadziliby mnie madrych, a moze pierwszego dnia bysmy sie wszyscy pozabijali. Ten eksperyment dowodzi tylko tego, ze myszy w takich warunkach wyginely…tylko myszy. Rybki w akwarium tak nie robia.

 11. D-T said

  Re. #9:
  Nie wiemy, jakbysmy sie zachowali w takich warunkach.
  Doprawdy? W czyim imieniu ta wypowiedź w liczbie mnogiej?

 12. Adrem said

  No to po buziaczkach itd z zaszypanymi..

  https://rumble.com/vg4x3v-dr.-l.palevsky-tumaczy-mechanizm-dziaania-szczepionki-mrna-i-jej-zagroenia-.html

 13. Adrem said

  Voodoosch ad 9

  Tylko widzisz, są ludzie i ludziowce.
  Ludziowce by wyginęli, bo im wystarczy mecz/serial , kanapa i piwko.
  Młodszym to jeszcze siłownia, starszym wczasy/sanatorium a wszystkim ” dbałość o futerko”. Nie uczyliby się, bo po co, jak nie trzeba pracować?

  Ludzie by przetrwali, a raczej dopiero zaczęliby żyć .
  Mogliby wreszcie zaspokoić wrodzoną ciekawość i wrodzoną zdolność do tworzenia.
  Ciekawość, (zdobywanie wiedzy o świecie) i twórczość jest wrodzoną cechą inteligentnego umysłu.

 14. Voodoosch said

  No to w takim razie moj umysl zbyt inteligentny nie jest, bo tworczy ja za bardzo nie jestem. Chyba, ze urzadzanie ogrodka jest tworcze. Mysle, ze wazniejsze od inteligencji jest czlowieczenstwo. Dzisiaj tak z 80% Polakow nie wie co to. Mozna byc prostym, a madrym czlowiekiem, prawo idacym przez zycie.

 15. Adrem said

  Voodoosch ad 12

  Urządzanie ogródka jest twórcze
  Prosty człowiek nie oznacza głupca.
  Często ” prości ludzie sa dużo mądrzejsi, niż ci z dyplomami.

  Tylko że inteligencja ( są różne rodzaje inteligencji ) u ludzi oznacza też człowieczeństwo. Czyli kogoś kto idzie przez zycie nie siejąc krzywdy.

  Często ludzie mylą spryt i przebojowość z inteligencją.
  No może, ale jest to dużo gorszy gatunek inteligencji, bo pozbawiony empatii.

 16. kant gigant said

  Na zachodzie srednio przez rok w szpitalu byla 1 osoba na 300 , polowa przy lekkich objawach umierala poza szpitalem. Czesc zgonow stanowily osoby planowe, ciezko schorowane… Jak to sie stalo ze przeziebienie w Polsce zamieniono na ebolę? (120 tys smierci) ….. Szwajcaria na dzis ok 30 tys hospitalizacji, 11 tys covida, GUS 7.5 tys…… Szwajcaria Szwecją nie byla ale nawet po zamknieciu fryzjerow stoki mieli czynne ……… https://www.bfs.admin.ch/bfsstatic/dam/assets/17205692/master https://www.statista.com/statistics/1110045/coronavirus-covid-19-hospitalizations-number-age-group-switzerland/ …. Nie ma pelnych danych hospitalizacyjnych z Francji czy Holandii ale w zgonach (1/1000) niewiele sie roznia. Szwecja ma mniej zgonow (0.7/1000) bo wyplaszczyli fale nic nie robiac. Polska to nieliczny kraj w Europie gdzie zmusza sie zakladania kondomow na glowe a wiara w maski i lockdowny przybiera postac fundamentalizmu a czasem slepego fanatyzmu jak obrona zamykania lasow….Smutna prawda o wiekszosci Polakow

 17. Semusz said

  Ad 13. Adrem: Są ludzie inteligentni i mądrzy. Mądrym jest człowiek, bez względu na status swego wykształcenia, majątku…, który swoim życie sieje dobro, a inteligentny nie zawsze to czyni.
  Mamy przykład iluż bydlaków, którym inteligencji nikt nie odmówi – choćby Pol Pot doktor filozofii po paryskiej Sorbonie – ok. 2 mln ofiar. Żyjąc dłużej przypominamy sobie iluż „prostych” ludzi bez wykształcenia, ale jakże dobrych.

 18. Sebastian said

  Historia Magistra Vitae Est – ale to już było „Czarna pani we Wrocławiu…”. epidemia ospy prawdziwej w 1963 r. – 2 strony medalu

  Bardzo jestem ciekaw poglądów Gajówkowiczów na poniższe, niektórzy pewnie tamte czasy pamiętają.

  Ospa prawdziwa (variola vera, czarna ospa) pojawiła się we Wrocławiu niespodziewanie. pacjentem zero, czego dowiedziono później, był pracownik wywiadu, który po powrocie z podróży służbowej do Indii źle się poczuł. do szpitala MSW przy ul. Ołbińskiej zgłosił się, kiedy odkrył u siebie zmiany skórne. Badania wykazały, że oprócz pamiątek dla najbliższych, przywiózł egzotyczną chorobę – malarię. zaordynowano właściwe leczenie i, kiedy poprawił się stan chorego, został on wypisany do domu. Był 15 czerwca 1963 r.tego samego dnia salowa, która sprzątała pomieszczenie opuszczone właśnie przez wspomnianego wyżej oficera ze zdiagnozowaną malarią, z racji złego samopoczucia poprosiła o konsultację. u niej lekarz orzekł tzw. wiatrówkę, czyli ospę wietrzną (sam również zachoruje i u niego koledzy także początkowo stwierdzą chorobę wieku dziecięcego, u dorosłych występującą rzadko, ale każdorazowo z ostrym i nie-bezpiecznym przebiegiem). ostatecznie skierowano ją do miejskiego szpitala zakaźnego przy ul. piwnej. Była drugim przypadkiem z niewłaściwą diagnozą. Co ciekawe:[…] ospę prawdziwą we Wrocławiu już około 20 Vi 1963 r. po raz pierwszy rozpoznał lekarz polikliniki MSW z oddziału skórnego dr Nikifirow (młody lekarz stażysta). Jednak dalsze konsultacje lekarzy specjalistów ze szpitali zakaźnych obaliły tę tezę, mimo bakteriologicznego po-twierdzenia tego faktu.(..)..

  Click to access 10_Andrzej-Kraska-Lewalski-Czarna-Pani.pdf

  Czy akcja „V V” była mistyfikacją komunistycznych władz? Kulisy epidemii ospy prawdziwej we Wrocławiu w 1963 r.

  Epidemie Strachu

  Świadomość zagrożenia zarazą ma charakter irracjonalny, wywołuje w społeczeństwie panikę i sprawia, że ludzie przestają myśleć i zachowywać się logicznie. Tak więc nie dziwi fakt, iż strach przed wielkim pomorem był przynajmniej od czasów średniowiecznych wykorzystywany przez rządzących jako potężne narzędzie kontroli społecznej oraz jako oręże w kampaniach wojennych.

  Według obowiązującej doktryny bezpośrednią przyczyną upadku państwa Azteków miała być ospa. Zapominamy przy tym o okrutnych wyprawach wojennych chciwych i pomysłowych konkwistadorów, mających przewagę nad Indianami dzięki konnicy i broni palnej. Epidemiczna panika stała się elementem wielu wojen psychologicznych, jak choćby Polski z Rosją w XVIII w. Polacy zwykli podsycać epidemiczną psychozę, aby przegrupować wojska, zorganizować zaopatrzenie pogranicznych twierdz czy podjąć działania wywiadowcze. „Epidemie” miały swój znaczący epizod również w wojnie północnej (1700-1721) czy w wojnie o sukcesję polską (1733-1735).

  Końcem XVIII w. Prusy i Austria wykorzystały dżumę jako pretekst do dokonania aneksji terytoriów pogranicznych Rzeczypospolitej, rzekomo pod pozorem tworzenia tzw. kordonów sanitarnych. Jak się później okazało, działania te były wstępem do I rozbioru. Wraz z początkiem 1831 roku, tj. tuż po wybuchu powstania listopadowego w Królestwie Polskim miała wybuchnąć rzekomo przywleczona przez wojska carskie epidemia cholery.

  Im bardziej wgłębiamy się w anatomię kolejnych epidemii, tym bardziej staje się oczywisty ich związek z rozruchami społecznymi czy konfliktami zbrojnymi. Ogłoszenie stanu epidemii w kraju sąsiedzkim ułatwiało rządzącym wytyczanie kordonów sanitarnych dla ochrony własnego terytorium przed rozprzestrzenianiem się ruchów rewolucyjnych lub dokonywania aneksji (rozbiory Rzeczypospolitej). Podejrzanie wygląda także mit ospy z okresu wojny francusko – pruskiej w latach 1870 – 1871, za czym może stać próba usprawiedliwienia wysokiej liczby ofiar walk i głodu po własnej stronie (oddziały francuskie miały stracić w wyniku zachorowań na ospę 23.000 żołnierzy!) i obwinianie o przywleczenie zarazy pruskich żołnierzy. Ci z kolei, pomimo znacznie mniejszych strat, winili o to samo oddziały francuskie.

  Dziś niewiele jednak nauczyliśmy się z doświadczeń z przeszłości. Istnieje jeszcze wiele pytań bez odpowiedzi na temat przyczyn grypy „hiszpanki” z 1918r. (masowe akcje szczepień żołnierzy i toksyczne dawki salicylanów) oraz roli wirusów w przypadku polio – choroby Heinego-Medina – po II wojnie światowej (m.in. neurotoksyczność masowo używanych trujących insektycydów DDT).

  Wątpliwa wydaje się być próba wyjaśnienia występowania epidemii od strony naukowej, ponieważ nie dotykają one całych populacji. Oficjalna nomenklatura mówi jedynie o „ogniskach epidemii”, tj. pojedyncze zachorowania o podobnych objawach łączy się ze sobą i tworzy wirtualne klastry. Epidemiolodzy nie potrafią na przykład wyjaśnić, dlaczego pomimo powszechnej medialnej histerii objawy „chorób zakaźnych” (no może poza zwykłym przeziębieniem) występują jedynie u niektórych i do tego nie są identyczne. Natomiast u przeważającej większości osób z bezpośredniego otoczenia, mimo długotrwałej ekspozycji, brak jakichkolwiek symptomów chorobowych.

  Czasem schorzenia uważane za zakaźne mają wyłącznie charakter endemiczny, a więc skupiają się na określonym obszarze, co może być związane np. z zanieczyszczeniem środowiska naturalnego, a zwłaszcza ujęć wody pitnej. Właśnie w zatruciach pokarmowych, spowodowanych piciem skażonej wody z miejskich ujęć upatrywałbym przyczyn masowych pomorów notowanych już od średniowiecza. Tymczasem mieszkańcy miast w starożytnym Cesarstwie Rzymskim, którym dostarczano czystą wodę akweduktami i którzy mogli korzystać z publicznych łaźni, nie doświadczali problemu epidemii.

  Dogmat pojedynczych przyczyn chorób ostatecznie został ukształtowany przez mikrobiologię, dominującą końcem XIX w., głoszącą iż specyficzne mikroorganizmy (wirusy, bakterie, grzyby) są odpowiedzialne za konkretne choroby, włączając w to powszechne epidemie, jak ospa, cholera czy gruźlica. Takie proste wyjaśnienie ich genezy miało przede wszystkim służyć przyszłym zyskom rodzącego się wówczas przemysłu farmaceutycznego. Jednak po dziś dzień koncepcje te są jedynie zbiorami hipotez nieudowodnionych naukowo.

  Wracając do ospy, już od czasów starożytnych źródła wspominają o tej dziesiątkującej ludzkość chorobie. Niewiele jednak o niej wiemy ze względu na to, że pod definicję ospy mogły być podciągane rozmaite zróżnicowane schorzenia.

  W niemal wszystkich źródłach z tamtego okresu pomijany jest fakt, iż wzmożone zachorowania we Wrocławiu poprzedzone zostały zmasowaną akcją szczepień przeciwko … ospie, przywleczonej rzekomo z Gdańska, chociaż tam epidemii żadnej nie było. Będę z resztą o tym szerzej pisał przy okazji warszawskiej akcji o kryptonimie „Internat”, skierowanej przeciwko środowisku pielęgniarek, kiedy to na polecenie kierownika Wydziału Zdrowia Stołecznej Rady Narodowej z dnia 17 kwietnia 1963 r., tj. na trzy miesiące przed wybuchem domniemanej epidemii, dyrektorzy placówek warszawskiej służby zdrowia oddelegowali pielęgniarki biorące czynny udział w protestach do Wojewódzkich Wydziałów Zdrowia m.in. we Wrocławiu do „ochotniczej akcji szczepień”. Bardzo prawdopodobne więc, że wrocławska epidemia ospy w rzeczywistości była epidemią powikłań poszczepiennych, z resztą nie pierwszych w historii.

  https://pubmedinfo.wordpress.com/2016/04/14/akcja-vv-kolejna-zaraza-czy-mistyfikacja-i-prowokacja-wladz-kulisy-epidemii-ospy-prawdziwej-we-wroclawiu-w-1963-r-prawda-mity-niewygodne-fakty/

 19. UZA said

  „Eksperyment Calhouna odbywal sie na myszach i dotyczy zachowania myszy, nie ludzi. Nie wiemy, jakbysmy sie zachowali w takich warunkach.”

  Obawiam się, że chyba jednak wiemy. Zachodnioeuropejskie społeczeństwa zostały poddane podobnemu eksperymentowi w okresie powojennego wzrostu gospodarczego. Państwo zapewniało tym ludziom wszystko (przynajmniej na poziomie materialnym): wynagrodzenia na odpowiednim poziomie, zasiłki, darmowe szkoły, opiekę zdrowotną, bezpieczeństwo. Wszelkie potrzebne rzeczy mogli kupić w licznych i dobrze zaopatrzonych sklepach, rozbudowany sektor usług zapewniał szybkie i sprawne wykonanie niezbędnych prac.
  U nas w tym samym czasie ciągle czegoś brakowało i trzeba było wiele potrzeb zaspakajać we własnym zakresie. Dzięki temu przeciętny mężczyzna potrafił wszystko w domu naprawić, a przeciętna kobieta umiała nakarmić i obszyć cała rodzinę. Kto dysponował kawałeczkiem ziemi – choćby maleńkim ogródkiem przydomowym czy działką POD – miał swoje owoce i warzywa, często także własne jajka i mięso (drobiowe czy królicze). My w domu robiliśmy kiełbasy, a mój wuj uprawiał w swoim ogródku boczniaki.
  Polacy, po krótkim okresie erzacluksusu, szybko zaczęli nadrabiać zaległości. Teraz nawet rolnicy kupują mleko w sklepie, a przy domostwach widujemy trawniki i tuje. Większość ludzi nie tylko nie umie nic zrobić (choć istnieją chwalebne wyjątki, także wśród młodych), ale nawet obronić się nie potrafi. Bezczelni przybysze (podobnie jak rozwydrzone lewactwo rodzimego chowu) robią co chcą i nie napotykają na opór, bo nawet policjanci się ich boją. Rdzenna biała ludność Europy przestaje się rozmnażać i coraz więcej mamy „pięknych” czyli męskich odpowiedników samic. Samice z kolei stają się agresywne – zwłaszcza te starsze. Jeśli ktoś nie wierzy, to niech spróbuje wejść do sklepu bez tzw. maseczki… Jeśli zaś chodzi o powszechne ogłupienie, to widać je na każdym kroku – szczególnie wielu okazji do obserwacji dostarcza „pandemia” , ale także wybory i sondaże.

 20. bryś said

  Uza – słusznie Pani pisze. To już się dzieje.

 21. Matt said

  A powstała jakaś nowa terminologia?
  Termin „wyszczepić” jest po pierwsze niepoprawny po drugie zaś, stosowany wobec człowieka brzmi obraźliwie.
  Oczywiście wciskanie na siłę tegoż określenia, sprawia że brzmi ono znajomo, nie zmienia jednak kwestii wyżej wspomnianych.
  Chyba, że stosowanie tego określenia ma mieć uzasadnienie celowo poniżające owe stado dające się „wyszczepić”. Jednak w dalszym ciągu brzmi to fatalnie i powielanie tegoż określenia nie jest dobrym pomysłem.

 22. burak z kartoflandii said

  Chyba, że stosowanie tego określenia ma mieć uzasadnienie celowo poniżające owe stado dające się „wyszczepić”. Jednak w dalszym ciągu brzmi to fatalnie i powielanie tegoż określenia nie jest dobrym pomysłem.

  Trafił pan w samo czarne, panie Matt. dokładnie w tym celu one wymyślili to określenie, a my je eksponujemy, by wykazać że zauważyliśmy.

 23. Kowalski3 said

  po pierwsze, nie szczepić, bo to ogrodnicy lepiej wiedzą co znaczy: nadać inny owoc pniowi . . .

  a po drugie, właściwe słowo to, nie wy-szczepić, ale wszczepić nowe grono i ocechować – czyli
  wypalić symbol przynależności!

  Złamać kod genetyczny, to usunąć Stwórcę z realności! – czyli Bluźnierstwo absolutne!

  Poza tym , to klęczę i tego Dopustu nie pojmuję . . .

 24. zen said

  https://www.wykop.pl/artykul/6103863/masz-ubezpieczenie-na-zycie-i-chcesz-sie-zaszczepic-sprawdz-warunki/

 25. ? said

  Re 23: „Złamać kod genetyczny, to usunąć Stwórcę z realności”

  Ponieważ owo działanie jest anty-Boże, to zakończy się Bożą interwencją.

 26. ? said

  14.05.2021
  Przypadkowo została zaszczepiona czterema dawkami Pfizera
  Włoszka pije 7 litrów wody na dobę i dalej jest odwodniona.
  https://www.tvp.info/53803745/wlochy-7-litrow-wody-dziennie-pije-kobieta-ktorej-przedawkowano-szczepionke

 27. Sprawa EUTANAZJI towarzyszy nam od lat

  n.p. 2017

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/10/czy-ludobojstwo-szczepionkowe-jest-elementem-planowej-eksterminacji-polakow/comment-page-1/#comment-6935

  okupand zadbaö nawet o odpowiedniä oprawę prawną

  https://marucha.wordpress.com/2021/05/11/szczepienia-nieletnich-w-polsce-przesadzone/#comment-954388

 28. Janko said

  Piszę tu, bo nie za bardzo wiem gdzie.
  Profesorów ignorantów za to nie brakuje w naszym kraju.
  Prof. Simon, prof. Parczewski i wiele innych.
  Jak oni zdobyli te tytuły skoro nie mają pojęcia co to jest szczepionka i co to są szczepienia. Totalna ignorancja wymieszana z głupotą.
  Mają za to coraz „lepsze” pomysły w kwestii „zaszczepiania”.
  Kiedyś podczas II-iej WŚ byli tacy różni lekarze jak np. Mengele, który prowadził przeróżne badania i eksperymenty na ludności.
  Widać czas i miejsce nie mają znaczenia dla takich myślicieli jak powyżej.
  Chyba nie czytali petycji KE w sprawie dobrowolności szczepienia i nie dyskryminowaniu niezaszczepionych.
  No tak, UE jest ok tylko wtedy gdy coś pasuje a nie jest ok gdy coś nie jest po myśli uciskających.
  Masakra. Jak można w czasie pokoju stosować taki terror i to na swoich rodakach. No, chyba, że te koneksje nie do końca są takie na jakie wyglądają.

 29. Totalitaryzm reżimu przyspiesza!
  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/doradca-premiera-prof-milosz-parczewski-proponuje-godzine-policyjna-dla/qhr3s3p

 30. NC said

  Zacytowana instrukcja Pfizera jest zdroworozsądkową procedurą BHP zważywszy, że dotyczyła testowania preparatu o nieznanej skuteczności podczas podwójnie ślepych prób.

 31. Sebastian said

  Nie rodakach tylko obywatelach tego samego państwa. Żaden chazarski bękart czy też owoc spermy jerozolimskiej nie jest rodakiem Polaka, po prostu ma tu zajęcie i miejsce do zamieszkania i cel nadrzędny wyniszczyć resztki Polaków.

  Pytam ponownie, czy nikt nie potrafi się odnieść do rzekomej lub prawdziwej epidemii we Wrocławiu pamiętnego lata 1963 ? czy też akcji ” V V „.

  Zauważam pewną analogię mianowicie zaprzeczanie istnieniu pandemii urasta do rangi zaprzeczania holokaustowi czy też globalnemu ociepleniu – une definiują to jako denializm pandemiczny

 32. Piskorz said

  re 28 prof. Parczewski „”….no właśnie czytałem..Ten bydlak proponuje dla nie zaszczepionych….godzinę policyjną.!! ps A z Nieszawy na Kujawach para
  super-idiotów do Gdańska …na szczypawkę pojechała.!!

 33. UZA said

  „Ten bydlak proponuje dla nie zaszczepionych….godzinę policyjną.”

  Co rusz któryś z czymś wyskakuje – jeden żąda przymusu szczepień, drugi – godziny policyjnej dla niezaszczepionych , jeszcze inny (czy inna) – pozbawienia niezaszczepionych opieki medycznej. W ten sposób budują napięcie, wywierają nacisk. Mamy sobie pomyśleć: „wszystko stracone, bo i tak w końcu wszystkich zmuszą, więc może lepiej pójdę dobrowolnie, to jeszcze polecę na wakacje albo odwiedzę krewnych za granicą itp.” Tu chodzi wyłącznie o prymitywną psychomanipulację.

 34. revers said

  ad32

  wie od kogo brac sponsoring

  tej firmy co arszenik w srodkach dla niemowlakow znajdowano, ta sam klasa lecznicza

  Simona sponsoruje Pfizer, to co maja mowic szadenfreunde?

 35. zen said

  https://wolnemedia.net/dokumenty-sprzed-6-lat-o-przeksztalceniu-koronawirusa-w-bron-bakteriologiczna/

 36. LeonPlichta said

  Odszukac namierzyc I ZLIKWIDOWAC.
  Czyli zaszczepic ;;;;;;;;;;;kulami olowianymi;;;;;;;;;;;;;

 37. Polecam przeczytac i dac przeczytac innym moj ostatni tekst umieszczony na stronie:

  http://www.forum.michalkiewicz.pl/viewtopic.php?f=4&t=29164
  ==================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com (zostala zliwidowana przez „zmijowe plemie”)

 38. osoba prywatna said

  Powstał najmniejszy czip w historii. Ma zrewolucjonizować medycynę
  https://tech.wp.pl/powstal-najmniejszy-czip-w-historii-ma-zrewolucjonizowac-medycyne-6639488430099392a

 39. Mądra Polska said

  Temat covida skutecznie zakrył niewygodne doniesienia o imigrantach z Afryki. Nie traćmy czujności, bo za chwilę Europa będzie mieć bardzo duży problem z napływem ludności z Afryki. Zapytacie: dlaczego? Bo mało kto wie, że Francja ciągle traktuje 14 państw Afryki jak swoje kolonie. Zapraszam do tekstu o neokolonizmie francuskim
  . https://madrapolska.blogspot.com/2021/05/francja-wspoczesnym-kolonizatorem.html

 40. Piskorz said

  re 39 B. dziękuję.! Nie wiedziałem, że tak to wygląda..!!

 41. revers said

  Cos nie za bardzo wyglada ten francuski kolonializm bo frncuzi pozbyli sie dla swych kolonii, gro wlasnych ubezpieczen spolecznych, jak juz dzilala kolonializm franuski to w dwie strony ten kolonializm krajowy mozna okreslic jako kolonializm islamski w Francji.

  A kto podpisal umowy marokeskie? jak nie pani kanlerzyca Niemiec Merkel, tam okresla sie liczbe nachodzcow z afryki na 250 mln. afrolandczykow.

 42. MatkaPolka said

  (***)
  Jakiekolwiek przyszłe próby ograniczeń będą musiały być bardzo dokładnie udokumentowane, uzasadnione i oparte na ściśle naukowych dowodach, a póki co takich nie ma. –Brak wyizolowanego wirusa Covid-19, bo on nie istnieje, – nie ma żadnych naukowych dowodów na to, są tylko niewiarygodne testy.

  Media straszą czymś czego nie ma. Są tylko koronawirusy, ale one są od bardzo wielu lat, zawsze były, tak jak inne. Nie ma pandemii,- nigdy nie istniała.
  (Bez bakterii i wirusów w ogóle byś nie trawił – są potrzebne)

  Nie ma szczepionek na covid – są tylko eksperymentalne preparaty medyczne. Szczepionki na covid nie istnieją.

  Słowo SZCZEPIONKA jest ogromną manipulacją i wprowadzaniem w błąd wystraszonych ludzi.
  To słowo jest nadużywane celowo w celu manipulacji przez polityków, przez dziennikarzy i przez skorumpowanych ludzi noszących białe fartuchy, bo trudno ich nazwać prawdziwymi lekarzami i pielęgniarkami – dla nich liczą się dochody a nie zdrowie pacjentów.
  Ci prawdziwi lekarze i pielęgniarki są prześladowani.

  Firmy farmaceutyczne i rządy nie mogą nazwać w swoich dokumentach prawnych tych eksperymentalnych preparatów szczepionkami,- ponieważ nie spełniają wymogów ustalonych dla szczepionek, nie mieszczą się w naukowej przyjętej oficjalnie definicji szczepionek. Oni używają to słowo „szczepionka” nielegalnie, w mediach, w reklamach tych eksperymentalnych preparatów.

  We wszystkich ulotkach używają słowa eksperymentalny preparat medyczny, w ustawach covidowych, rozporządzeniach, innych dokumentach rządowych również używają słowa eksperymentalny preparat medyczny. Dlaczego?
  BO TO JEST EKSPERYMENTALNY PREPARAT MEDYCZNY.
  Bo to nie jest szczepionka.

  Gdyby ktoś Wam zaproponował EKSPERYMENTALNY OLEJ DO SILNIKA Waszego samochodu, obarczony sporym ryzykiem, że auto się popsuje albo silnik całkowicie zniszczy po jego użyciu to założę się, że niewielu by się zdecydowało na tę nowość na rynku motoryzacyjnym, ale w przypadku naszego zdrowia, które podobno jest BEZCENNE jesteście gotowi ustawiać się w kolejkach po truciznę, utratę zdrowia i śmierć w strzykawce. Tylko dlatego, że politycy chcą zarobić na naszej ufności, naiwności, zagubieniu i zniewolić i odebrać prawa wolnego człowieka.

  Przecież to jest depopulacja i ludobójstwo. Oni wszyscy będą kiedyś osądzeni, ale nie jestem pewna czy wszyscy doczekamy tej chwili, bo eliminujecie się sami z grona zdrowych i żywych, na własne życzenie. To jest bardzo smutne.

  Postarajcie się odpowiedzieć szczerze, sami przed sobą, na poniższe pytania – może to pomoże w podjęciu właściwej decyzji:

  * Czy szczepionka likwiduje maski? –NIE
  * Czy szczepionka likwiduje dystans? –NIE
  * Czy szczepionka wyeliminuje testy? –NIE
  * Czy szczepienia likwiduje zakażenia? –NIE
  * Czy „szczepionka” jest szczepionką? –NIE (to jest eksperymentalny preparat medyczny)
  * Czy „szczepionka” została dopuszczona do powszechnego użycia? –NIE
  (została dopuszczona warunkowo na 1 rok i nie jest ważne, że warunków nie spełnia)
  * Czy „szczepionka” uodparnia na zachorowanie na C19? –NIE
  * Czy badano ją na osobach z chorobami towarzyszącymi? –NIE
  * Czy znane są reakcje między „szczepionką” a innymi lekami? –NIE
  * Czy w pełni zakończono prace nad badaniem tej „szczepionki” –NIE (ich producenci piszą o tym otwarcie w ulotkach)
  * Czy masz pewność, że nie umrzesz po jej przyjęciu? –NIE
  * Czy masz pewność, że za rok lub dwa lub trzy nie pojawią się efekty uboczne jej przyjęcia? –NIE
  * Czy masz 100% pewności, że „szczepionka” nie spowoduje zmian genetycznych w twoim organizmie? –NIE
  * Czy ktoś, jakakolwiek instytucja, Ministerstwo Zdrowia, Minister Zdrowia, ktokolwiek ponosi odpowiedzialność w przypadku powikłań i zgonów? –NIE
  * Czy jeśli umrzesz po przyjęciu „szczepionki” twoi bliscy i podopieczni dostaną odszkodowanie? –NIE

  * Czy wiesz, że Twoi bliscy nie otrzymają ani grosza z Twojej polisy ubezpieczeniowej na życie po Twojej śmierci, bo dobrowolnie poddałeś się eksperymentowi medycznemu i on może bezpośrednio lub pośrednio przyczynić się do Twojej przyszłej śmieci – i to staje się prawną podstawą do odmowy wypłaty polisy? –NIE
  (więc jeśli się zaszczepiłeś przestań płacić składki albo wykup polisę za mniej póki żyjesz, bo ona i tak nie będzie miała żadnej wartości po Twojej śmierci, ale tego nie powie Ci ubezpieczyciel)

  * Czy umierają ludzie po przyjęciu tej „szczepionki”? –TAK !!!!!!!!

  TO DLACZEGO, NA MIŁY BÓG, CHCSZ JĄ PRZYJĄĆ?

 43. Grzechonauta said

  Ojjjejj Matko Polka
  dla czego chce ja przyjac.Bo jestem rozgarniety jak kope siana.I mam zero logicznego myslenia.

 44. Anucha said

  „Otoz chcialem zwrocic panska uwage, ze jezeli idioci pojda do rzezni, to na swiecie pozostana sami madrzy i ci – nie hamowani juz przez latwo sterowalnych idiotow – zaczna dopiero stwarzac powazne problemy srodowisku pana Attali.

  (jasiek z toronto) Chodzi o stworzenie „presji” idiotow wobec tych, ktorzy mysla i analizuja..

  Poza tym ilu moze byc tych madrych? Poza srodowiskiem pana Attali, no i oczywiscie panem, panie Janie, nie widze nikogo.

  (jasiek z toronto) Ja znalazem 58 „Perel” i w nich pokladam Nadzieje…

  A jeden pan to stanowczo zbyt malo zeby to srodowisko moglo zyc z pozyczek na procent (a’propos: czy splacil pan juz dom?).

  (jasiek z toronto) Nie musze kupowac krowy, by napic sie szklanki mleka…Wiec mam dom i mieszkam i place za to co uzywam…

  Dochodzimy wiec do wniosku, ze idioci sa potrzebni i przed rzeznia raczej nalezy ich chronic. A do rzezni wysylac tych madrych, co okazac sie moze zadaniem trudnym. W koncu zyje pan jeszcze, panie Janie. Oby przynajmniej tak dlugo, aby mogl sie pan przekonac o metodach stosowanych przez wlamywaczy.

  (jasiek z toronto) Nie masz pojecia o „wlamywaczach”…Ja zylem wsrod „nich” do 11 roku zycia… i jak na razie, nikt nie zarzucil mi, ze pisze nieprawde…w swoich tekstach opatrzonych moim imieniem i nazwiskiem…i prosze rowniez o dokladnie to samo od wszystkich, ktorzy komentuja moje teksty w „rozny sposob”….

  Milego dnia zycze
  jasiek z toronto”

  Panie Boydar zwracam honor.
  Pan Jasiek zaplątał się we własne nogawki.

 45. zen said

  Wirus odry nie istnieje, to kolejne kłamstwo farmacji, aby zarabiać na powolnej fizycznej eliminacji ludzi, brak tej choroby w dzieciństwie, powoduje w starszym wieku min. choroby serca.

  https://vaccgenocide.wordpress.com/2017/01/31/list-dr-stefana-lanki-w-sprawie-oszustwa-z-rzekomym-wirusem-odry/

 46. Boydar said

  Panie Zen, piszesz Pan, ambitnie, ale całkiem bezkrytycznie. No sam Pan popatrz – „… wirus odry nie istnieje, to kolejne kłamstwo …” vs. „… brak tej choroby w dzieciństwie, powoduje w starszym wieku min. choroby serca …”

  To niby co w końcu tą odrę powoduje ? Rzucenie uroku ?

 47. Boydar said

  W filmie (w książce również) „Pożegnanie z Afryką” pada takie zdanie – „kiedy bogowie chcą cię ukarać, spełniają twoje prośby”. A przecież nie Karen Blixen to wymyśliła.

 48. Amtygen said

  Na niezaszczepionych ma paść blady strach i zmusic ich do podjecia decyzji zaszczepienia sie, bo inaczej to Phajzer zbankrutuje 🤭🙈🙈🙈😂😂😂

 49. revers said

  PhIzrael pisze sie tez , szefowie 3 najwiekszych biotechow to moski.

 50. Trabant said

  Lekarze i personel medyczny otrzymał jako pierwszy szczepionki Pfizera. Więc raczej jest bezpieczna, bo swoich lekarzy firmy farmaceutyczne by nie chciały eliminować.

  ——–
  Ha ha ha!
  Admin

 51. Boydar said

  Za trzy lata potrzebni już będą tylko grabarze, „lekarze i aptekarze” nikomu i do niczego nie będą potrzebni. A przez te trzy lata zdążą wyszczepić kogo trzeba. To się nazywa „końce w wodę”.

  Badał Pan skład chemiczny konkretnych wstrzyknięć ?

  Istotą sprawy (klęski) jest, że poddaliśmy się żydowi bez walki a Boga odrzucili. A nie co i komu wstrzyknięto. Jeśli Stwórca zechce to i po formalinie czy innym fenolu pozostaniemy zdrowi. A gdyby nawet wstrzykiwano nam tylko czystą wodę, to nasze sumienia i tak pozostaną BRUDNE.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: