Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Maverick o Gotowana na twardo globalistyc…
  Carlos o Wolne tematy (59 – …
  jasiek z toronto o O żydowskiej nienawiści do…
  piwowar o Między prawdą, mitem, ideologi…
  Spootnick o Wolne tematy (59 – …
  revers o Putin morduje ryby
  Czaruś o Prezydent Andrzej Duda, chrześ…
  Jack Ravenno o Gotowana na twardo globalistyc…
  corintians o Gotowana na twardo globalistyc…
  Yagiel o Wolne tematy (59 – …
  Marek o Gotowana na twardo globalistyc…
  corintians o Gotowana na twardo globalistyc…
  kontra o Wolne tematy (59 – …
  Emilian58 o Kaczyński – fałszywy kate…
  Ralal C. o Między prawdą, mitem, ideologi…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Uratujmy Polskę; pokażmy zachodnim degeneratom, że można

Posted by Marucha w dniu 2021-05-16 (Niedziela)

Stosowanie się do poleceń władz to bardzo piękny przymiot, o ile rządy te pochodzą z autentycznego wyboru świadomych obywateli i im służą.

Ciepłe wiosenne dni zapowiadają letnie rozluźnienie, nawet w dziedzinie noszenia kagańców. Już teraz widać więcej osób poruszających się bez nich.

Należy przypuszczać, że dotychczas, zakładając je, nie byli powodowani irracjonalnym strachem zarażenia, karą administracyjną, ani żadną inną „wyjątkową okolicznością”, ale po prostu bezmyślnym nawykiem wykonywaniem poleceń „władz”. [… a także obawą przed spałowaniem, potraktowaniem gazem pieprzowym, rzuceniem na glebę przez tępych gestapowców itp – admin]

Stosowanie się do poleceń władz to bardzo piękny przymiot, o ile rządy te pochodzą z autentycznego wyboru świadomych obywateli i im służą. Jeśli natomiast jest to rakowa narośl na społecznym organizmie, wypełniająca od dekad zbrodnicze polecenia swych, z piekła rodem, pryncypałów, globalnej oligarchii finansowej, to przymiot ten automatycznie przekształca się w wadę.

Tak czy inaczej, nie należy ulegać złudnemu poczuciu wiosennego luzu i poddawać się rozkosznemu lenistwu. Nasi oprawcy nie marnują ani jednej minuty, przygotowując się do ostatecznej rozprawy ze społeczeństwem. Grunt zaczyna się im palić pod nogami i widmo szubienicy po trybunale „II Norymbergi” >https://wordpress.com/post/drnowopolskipolskapanorama.home.blog/453
działa na nich dopingująco.

Pomimo, że w kraju można zaobserwować pewne przejrzenie na oczy wśród co inteligentniejszych przedstawicieli drobnej przedsiębiorczości, którzy, nie licząc na cud polubownego zakończenia „pandemii”, zaczęli organizować gospodarcze podziemie, na wzór tego z okresu Generalnej Guberni, to jest to wysoce niewystarczające.

Wzorem GG, należy jeszcze budować zręby podziemnej medycyny, szkolnictwa, sądownictwa, a co najważniejsze wymiaru sprawiedliwości z wykonawcami wyroków na czele.

Jest rzeczą oczywistą, że oprawcy w centrali, czy lokalnych ośrodkach „samorządowych”, są dobrze chronieni. Okupantowi nie uda się jednak chronić każdego z drobnych wykonawców ich zbrodniczych poleceń. Nie dostarczą obstawy dla każdego covidowego konowała, czy „siostry covidowego miłosierdzia”, mordujących codziennie setki niewinnych głupców. Nie dostarczy się policyjnej ochotny każdemu „prezydentowi” miasta, jak temu z Wałbrzycha, nie uda się zabezpieczyć całej gigantycznej operacji ludobójstwa odbywającej się na naszych, ślepych jak mniemam, oczach.

Wystarczy nieformalna grupka wykonawców, by przetrzepać skórę tym wymienionym powyżej kanaliom, by efekty zaczęły być widoczne. A potem, krok po kroku odbierać należy zawłaszczoną Ojczyznę z rąk okupanta. W momencie gdy osiągnie się w społeczeństwie swoistą „masę krytyczną”, proces potoczy się już samoistnie i żaden Rotszyld nie będzie go już w stanie zatrzymać. Natomiast alternatywą jest powolne konanie w szprycowej rzeczywistości NWO!

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarzy 31 do “Uratujmy Polskę; pokażmy zachodnim degeneratom, że można”

 1. kant gigant said

  https://www.di.se/nyheter/epidemiolog-nara-3-000-dog-i-sasongsinfluensan-i-sverige-for-tva-ar-sedan
  Szwecja mocno zarazona i ma tylko 7000 zgonow nadwyzki przez 2 zimy. Grypy na ten przyklad w 2018 mieli 3000 zas brak grypy w szwedzkim GUSie widoczny byl bardzo w roku 2019. Badania na przeciwciala szacuja ze 25% szwedzkiego spoleczenstwa moglo byc zarazone. Plus ci co przeciwciala juz stracili, W Polsce pewnie podobnie, moze troche mniej. Jedyna roznica – w Polsce lacznie jest 4-5 razy tyle nadmiarowych smierci per capita.
  To nie jest sen, to sie dzieje naprawde. Statystyki hospitalizacji z Francji, Holandii, Polski, Szwecji, Szwajcarii dodatkowo pozwalaja stwierdzic jak zmarla polowa covidowcow. Po prostu na przeziebienie lub od powilkan poza szpitalem. Niektorzy planowo.
  Zdrowia panie gospodarzu.

 2. Boydar said

  „… krok po kroku odbierać należy zawłaszczoną Ojczyznę z rąk okupanta …” – artykuł p. Nowopolskiego

  Drobne pytanie mam, zupełnie i całkiem nieistotne – i komu ją oddać ? Bo po Powstaniu Warszawskim oddaliśmy Ją Wermachtowi, Luftwaffe i Gestapo. Po Styczniowym i Listopadowym żydoszkopom w trzech postaciach. Jedno Śląskie przyniosło oczekiwany efekt, ale tam i wtedy Polacy byli w zdecydowanej większości.

  Co więc p. Nowopolski proponuje ? Bo generalnie od zbawiennych koncepcji to tu w Gajówce mamy Pana Jaśka z Toronto. Z tym że On tylko z lichwą walczy, więc mało groźny jest.

  ——-
  No nie wiem… zaświtała mi w głowie myśl zuchwała… może by jej już nikomu nie oddawać, tylko zatrzymać dla siebie?
  Admin

 3. Boydar said

  Faktycznie, zuchwalstwo niebywałe. Jednak ktoś prezydentem albo i premierem być powinien, takie teraz obyczaje. To wersja minimum oczy-wiście. Bo ja to bym chciał dostać Króla, i On niech tam sobie radzi wedle królewskiego uznania, bo co Król to Król.

  Traktując direct, jeśli Pan Gajowy byłby łaskaw objąć to ja na przeciw nic nie mam. Mogę ewentualnie być Pańskim Stańczykiem, nawet za niewielkie piniądze. Teraz biorę pięćset miesięcznie, jak mi Pan da jakąś robotę za siedemset to „już tam idę, siostro !”.

 4. Kula said

  Prosze Panstwa w przyszla sobote jest Marsz przeciwko roznym obustrzeniom I caje tej szopce Covidowej.
  Marsz odbedzie sie Warszawie o godz/12.00 .Wyjdzmy na ten marsz Ogromna masa ludzka Niech bedzie nas Miliony.Anie garstka oszolomow.To ma byc masa krytyczna Nas wszystkich.
  Oni troche poluzowali poto by znow nas zamknac I zteroryzowac.K…A ludzie nie dajmy sie pomiatac tej Garsce rzadzacych .No przecierz nas jest WIECEJ…………….Wiec na Co my czekamy.ODBIERZMY im RADOSC ZYCIA W LUKSUSACH.Do Boju…………..Proletarjacie POLSKI.

 5. Tadeusz said

  Ad 2. Panie Boydar było jeszcze jedno powstanie o którym cichutko. Może dlatego ,ze się udało. Było to Powstanie Wielkopolskie.

 6. revers said

  Tereny będą zamieniane na grunty należące do Lasów Państwowych (LP)
  Jedynym warunkiem zamiany terenów jest to, że te przejęte od LP mają być wykorzystywane pod inwestycje. Konkretnie dotyczące „wspieranie rozwoju i wdrażania projektów dotyczących energii lub transportu służących upowszechnianiu nowych technologii oraz poprawie jakości powietrza”
  – Faktyczni decydenci nie ponoszą odpowiedzialności prawnej. Obywatele nie mają mieć ani wiedzy, ani możliwości odwołania się od tych decyzji – mówi Onetowi rzeczniczka WWF Polska Katarzyna Karpa-Świderek
  Jak dodaje, kryteria zamiany ziemi są w tym projekcie na tyle nieostre, że sytuacja z zamianą terenów pofabrycznych na las nad mazurskim jeziorem jest absolutnie realna. – To faktyczna groźba niszczenia terenów wyjątkowo cennych przyrodniczo, na masową skalę

  wlasnie pofabryczne smietniska w ramach ratunku i nowego ladu dla polski bedzie mozna zamieniac siw na wycinki i uroczyska lasow pantwowych

  https://www.onet.pl/?utm_source=l.facebook.com_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=831a6155-5dd0-4ea5-8323-33570cf68633&sid=b177a2c9-166f-4113-9b28-185bbe554807&utm_v=2

  masuren welcome to … , mozna zaspiewc na pienku po drzewie …

 7. @ 4. P.Boydar.
  A taki śmieszny mały kraik jak Belgia była spory okres czasu bez rządu i premiera i jakoś wielkiej katastrofy to nie wywołało.Więc po co nam te zraczałe komórki?

 8. bryś said

  Kula – iść, ale dokąd, do kogo. I z czym? To należy wpierw ustalić. Bo papieru i tupania, jak ustaliliśmy to się oni nie boją.

 9. xyz said

  Ukrainizacji kolejny etap.

 10. Boydar said

  @ CCS

  No więc dlatego chcę Króla, byle nie jakiegoś Leopolda z Coburnów.

 11. Ale dlaczego? said

  Król może być jeszcze większym skurwysynem niż obecne kukiełki.
  Było tego wiele przykładów w historii…
  Albo syn dobrego, sprawiedliwego króla.

 12. Boydar said

  Owszem, ale na jednego skur’wysyna króla wystarcza jedna kula. I on o tym wie. A obecna „demokracja” wymagałaby co najmniej bomby atomowej, albo siódmej fali covida. Przy czym odpowiedzialność tej HOŁOTY formalnie jest ŻADNA, więc nawet wybić trzeba by ich a’priori ufając że Bóg swoich rozróżni.

  ——-
  Sama prawda.
  Admin

 13. . said

  w czasie WWII to część Polski była Generalną Gubernią
  ale część Polski>m.in. Śląsk, Pomorze, Mazury
  była częścią Rzeszy
  i różne były ‚wolności’
  w tych częściach
  a nasza dzisiejsza sytuacja-status quo-
  to strefa okupacyjna AMERYKAŃSKA albo jak to woli EU albo NATO
  albo jak to mówi Moraver>
  neoliberalizm-globalizacja a dzisiaj
  mamy jeszcze tzw. Great Reset –
  który Jarkacz ‚sprzedaje’ jako Polski Ład
  a co zjednoczone prawiczki realizują od samego początku>te wszystki ‚5tki’ kaczora, zamykanie kopalń, lgbtqwrty, etc
  i oczywiście tzw. PLANdemia to po prostu NARZĘDZIE do realizacji Great Resetu.

 14. Polecam przeczytac i dac innym do przeczytania. (moje teksty sa wolne od copyright).

  http://www.forum.michalkiewicz.pl/viewtopic.php?f=4&t=29164

  ==========================
  jasiek z toronto

 15. PK said

  cyt:”Należy przypuszczać, że dotychczas, zakładając je, nie byli powodowani (…) karą administracyjną”…
  Czyżby? Dolary przeciwko orzechom, że (poza kowidiotami) 80 % z tych, którym świadomość i inteligencja jeszcze nie wyparowała nosiła te szmaty TYLKO I WYŁĄCZNIE aby nie ryzykować mandatów, spraw sądowych albo zwykłego sponiewierania przez (hańba hańba hańba) umundurowanych przestępców…

 16. Re: 12 Boydar:
  Ile razy jeszcze trzeba powtarzac, ze Polityke kreuje tylko Jeden Czlowiek, a nie 480 z „kneSejmu” plus 100 w „kneSenacie????”…
  Nalezaloby zwrocic uwage na 5 partii, ktore glosuja w/g wskazowek swoich „szefow”, a tych jest 5-ciu, wiec z logicznego punktu widzenia na „kiego grzyba” siedzi w „knesejmie” az tylu „pierdzacych w lawy poselskie???”…
  ======================
  jasiek z toronto

 17. JerzyS said

  Wprowadzić

  1. Nieparzystą liczbę posłów.

  2. Na czas obrad sejmu powinno się odbierać posłom telefony.
  Poselska ławę rezerwową, aby cały czas był pełny skład posłów. Tacy posłowie rezerwowi zastępowali by posłów rzeczywistych podczas ich absencji
  3. Obowiązek głosowania tyko na „Za”, lub „Przeciw”
  4. Zakazać w sejmie działalności partii politycznych
  5 Poseł , tylko ziemi, a nie partii!
  6 Ograniczyć znacznie liczbę posłów i wybierać posłów rzeczywistych i wybierać poselską ławę -listę rezerwową.

  7. Szczególnie chorowici posłowe tracą mandat poselski po określonej liczbie opuszczonych głosowań
  Dopisz proszę inne propozycje.

 18. Jurek75 said

  UREK75 mniej niż minutę temuOwszem , tym nie poda , bo ci na starcie do WYZYSKIWANIA są , jak my przed laty , utrzymywani w nieświadomości , bo komu potrzebny jest człowiek zniewolony , ze . Rozsądnym jest omotać MŁODEGO CZŁOWIEKA jakąkolwiek ideologią -szczęścia ażeby „marchewka” za którą goni , była NIEZNISZCZALNA i nie do skonsumowania w tym eksperymencie , ale … myślmy o sobie w kategoriach dziś i Nam , bo przyszłość może Nas rozczrować , nie czekajmy na UPODLENIE , ono same zjawi się u Naszych drzwi i nie proszone zrobi z Nami to o czym w PALE MYŚLIWYM SIĘ NIE MAŻYŁO , chrońmy swoją dupę , Nikt jej Nam nie obroni !

 19. Boydar said

  @ Pan Tadeusz

  Tak było jak Pan napisał. Ja jestem tylko chachłackim muzykiem, a historię mojej Ojczyzny mi zwyczajnie ukradziono.

  Dzięki.

 20. Boydar said

  @ Pan Jasiek

  To bardzo dobre pytanie. Ale nie zamierzam wywalić Gajówki w kosmos. Dobrze mi tak jak jest; ja to w ogóle mało wymagający jestem.

 21. Maverick said

  Masz rację Janie tam siedzą pasożyty a pasożyty lubią udawać, że są pożyteczne. Taki mały kraj jak Polska powinień mieć nie więcej niż 60 posłów.

  Senatorów tylko dwadzieścia i wszyscy powinni utrzymywać się z własnych zdródeł dochodów.

 22. Re: 21 Maverick:
  Nie przewiduje, aby Polska zarzadzalo 20-30 Polakow (nawet zdalnie), a cala Administracja wlacznie z lokalna nie przekroczy 15.000 osob.

  Re: 20 Boydar.
  Gajowka zarzadza Jeden Czlowiek i rowniez ja grzecznie sie dostosowywuje do zarzadzajacego Gajowka nawet wtedy, kiedy zarzadzajacy NIGDY nie umiescil na stronie glownej mojego tekstu…Szanuje ta decyzje…
  ====================
  jasiek z toronto

 23. UZA said

  „Nasi oprawcy nie marnują ani jednej minuty, przygotowując się do ostatecznej rozprawy ze społeczeństwem. Grunt zaczyna się im palić pod nogami i widmo szubienicy po trybunale „II Norymbergi” działa na nich dopingująco.”

  Z pierwszym zdaniem się zgadzam, z drugim – nie. Niestety, okupantom nic się nie pali. Obserwowane przyspieszenie nie wynika ze strachu przed rozliczeniem lecz właśnie z poczucia bezkarności. Oni są przekonani, że mogą już absolutnie wszystko i nikt się im nie przeciwstawi. Sukces operacji „Pandemia” przeszedł ich najśmielsze oczekiwania.

  „Wystarczy nieformalna grupka wykonawców, by przetrzepać skórę tym wymienionym powyżej kanaliom, by efekty zaczęły być widoczne. A potem, krok po kroku odbierać należy zawłaszczoną Ojczyznę z rąk okupanta.”

  Bardzo ciekawy plan. Tyle tylko, że skuteczny ruch oporu wymaga solidarnego, świadomego i zjednoczonego narodu. W czasie niemieckiej okupacji ludzie wiedzieli kto swój a kto wróg. Folksdojczy była mała garstka – każdy ich znał i omijał z daleka. A teraz społeczeństwo jest podzielone mniej więcej po połowie. Żyją wśród nas tłumy kowidian , którzy głęboko wierzą, że ludzkość dziesiątkuje straszliwa zaraza, przed którą chronią „maseczki” i „szczepionki”. Z kolei Nowy Porządek Świata to dla nich konieczny postęp, który przyniesie nam dobrobyt i bezpieczeństwo. Partyzanci mieliby przeciwko sobie nie tylko okupanta i jego siepaczy ale również dużą część społeczeństwa.

 24. Boydar said

  Bo oni jadą do ziemi obiecanej …

  Tym razem obiecali im astra Zenka, fajzer i jeszcze kilka. Otwartym tekstem zresztą, wystarczy przeczytać ulotkę.

 25. UZA said

  „Nie przewiduje, aby Polska zarzadzalo 20-30 Polakow …”

  Niestety, ja też nie przewiduję. Tak się zastanawiam, kiedy Polską naprawdę zarządzali Polacy (samodzielnie i we własnym interesie) … Liczba zarządzających wydaje mi się kwestią drugorzędną.

 26. plausi said

  Także Austria potwierdza żydowskie jarzmo

  https://pppolsku.wordpress.com/2021/05/18/panowanie-i-niezaleznosc/#Nietyl

  Od dwóch stuleci mamy do czynienia z talmudyczną wersją cywilizacji ludzkiej, która zdaje się być prowadzona do katastrofy, jakże tu nie dostrzegać tej zarazy, tej pandemii ?

 27. lewarek.pl said

  Pan Nowopolski wspomina o Norymberdze II, która miałaby rozliczyć obecnych liderów pandemicznej hucpy.
  Lasciate ogni speranza! Nie będzie żadnego rozliczenia! Wprost przeciwnie – będą ordery dla najbardziej zaangażowanych, nagrody i awanse dla sprawców śmierci 100 tysięcy Polaków. I, co najgorsze, ciemny tłum to kupi.

 28. UZA said

  „Lasciate ogni speranza! Nie będzie żadnego rozliczenia!”

  Tu i teraz chyba raczej nie będzie (chociaż wszystko jest możliwe). Co innego TAM. Każdy z liderów pandemicznej hucpy będzie sprawiedliwie rozliczony po swojej śmierci i wtedy to do niego będą miały zastosowanie przytoczone przez Pana słowa. Jakże głupi potrafią być ludzie ! Dla nędznej funkcji komendanta czy choćby tylko kapo w obozie koncentracyjnym wyrzekają się szczęścia wiecznego.

 29. Re: 25 UZA.

  Napisalem w swoim tekscie, ktory jest na stronie autorskiej S.Michalkiewicza, ze Polska i Polakami moze bez zadnego problemu zarzadzac 20-30 Polakow, ale w Gajowce napisalem, ze „nie przewiduje, aby Polska zarzadzalo 20-30 Polakow…” , ale co najwyzej 10-ciu jako swego rodzaju „mozgow” do zarzadzania…Ale, to tylko na marginesie…
  ==================
  jasiek z toronto

 30. revers said

  Po Eurowizji 2021 jak po Sienkiewiczowskim „Potopie” …

  .https://www.youtube.com/watch?v=5P1ueI9j6gk

  ——
  No co… tak wygląda typowy Szwed… na estradzie, na billboardach, w reklamie, w TV…
  Admin

 31. revers said

  No tak, tylko kto zdejmie w hiszpanskiej Ceuty z 4 metrowych plotow z zasiekami kolczastymi nowych europejczykow?

  .https://static.dw.com/image/50225480_401.jpg

  https://www.dw.com/de/spanien-schiebt-migranten-aus-ceuta-ab/a-57562696

  Mozze pani komisarz EU Ylva Johansson pomozze?

  https://www.dw.com/de/ceuta-eu-fordert-von-marokko-migranten-zur%C3%BCckzunehmen/a-57574699

  a teamat jest napiety, jak i determinacja nowych europejczykow z afryki polnocnej.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: