Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
  Szczepan Zbigniewski o Wolne tematy (08 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
  Joannus o Izolacja Zełenskiego
  misio o Wolne tematy (08 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Józef Bizoń o Izolacja Zełenskiego
  Leo o Izolacja Zełenskiego
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
  misio o Wolne tematy (08 – …
  Józef Bizoń o Izolacja Zełenskiego
  Adrian o Wolne tematy (08 – …
  Piotr B. o Polskość czarnych Polaków na…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Pandemiczne „Alternatywy 4”

Posted by Marucha w dniu 2021-05-18 (Wtorek)

Majówka AD 2021. Zimno, wieje wiatr, dwa dni lało jak z cebra. Żal psa w taką pogodę na dwór wygonić. Ale człowieka nie żal. Nasz dzielny rząd wymyślił majówkową akcję szczepionkową, która polega na tym, że w miastach wojewódzkich stanęły namioty i kontenery nazwane mobilnymi punktami szczepień.

W tych punktach można uraczyć się jednodawkową szczepionką na Covid-19 wyprodukowaną przez firmę Johnson&Johnson. Jak w przypadku innych szczepionek kowidowych, nie chroni ona przed zakażeniem, a zaszczepieni mogą roznosić wirusa, ale majówkowa akcja szczepionkowa jest szumnie reklamowana jako sposób na powrót do normalności.

Lud ruszył do punktów szczepień i przez kilka godzin stał w kolejkach na zimnie i w deszczu, aby załapać się na normalność. Nagle, jakimś czarodziejskim sposobem, wirus nie stanowi już zagrożenia w dużych skupiskach ludzkich. Przypominam, że gdy turyści stali w kolejkach do wyciągów narciarskich, to byli „siewcami śmierci” i rząd uznał, że trzeba zamknąć stoki. Teraz chętni na dawkę szczepionki tłoczą się w o wiele większych kolejkach, a rząd bije brawo i woła o jeszcze.

A oto, czego dowiadujemy się czytając wpisy zamieszczane na twitterowym koncie #SzczepimySię, prowadzonym przez Centrum Informacyjne Rządu: Jednym z oczekującym w kolejce do szczepienia był pan Maciej z Choroszczy. Zdecydował się na jedną dawkę, ponieważ pracuje jako kurier i ma duży kontakt z ludźmi. Ponadto jego żona wkrótce rodzi i chce być przy narodzinach dziecka; Pani Weronika l. 34 z Lublina przyjęła szczepionkę J&J ze względu na 5-letnią córkę urodzoną jako wcześniak, by była bezpieczna; Pani Marzena z Katowic: „Dlaczego szczepionka? Po prostu – chcę jechać na wakacje!”.

Dowiadujemy się też, że pani Karina z Białegostoku zaszczepiła się, bo chce powrotu do normalności bez wirusa. Dla pana Marka z Tychów ważne jest to, że szczepionka J&J jest jednodawkowa – „jeden zastrzyk i gotowe”. A pan Adam zaszczepił się, bo jest marynarzem i dzięki szczepionce będzie mógł wypłynąć w długi rejs.

Ciekawe, ile z tych osób czekających w deszczu po szczepienie, które ma być ich przepustką do normalności, przeczytało ulotkę informacyjną dotyczącą tego preparatu. Myślę, że nikt. Gdyby przeczytali, dowiedzieliby się, że dopiero w grudniu 2023 roku zostanie przedstawione sprawozdanie z końcowego badania weryfikującego skuteczność i bezpieczeństwo tej szczepionki. Dowiedzieliby się też, że „okres utrzymywania się ochrony zapewnianej przez szczepionkę nie jest znany, ponieważ jest on nadal ustalany w trwających badaniach klinicznych”. Dowiedzieliby się, że na podstawie dotychczasowych badań skuteczność szczepionki J&J ma wynosić 66%.

Jeśli moknący w kolejkach amatorzy preparatu firmy Johnson&Johnson myślą, że jeden zastrzyk zapewni im normalność bez wirusa, to są w błędzie. Będą mocno zaskoczeni, gdy rzeczywistość okaże się inna niż wmówiła im rządowa propaganda. A pomijając już fakt, że szczepionka nie chroni przed zakażeniem, a zaszczepieni mogą roznosić wirusa, co trzeba mieć w głowie, żeby czekać kilka godzin na deszczu, jeśli bez problemu można zapisać się na szczepienie realizowane w ciągu kilku dni bez konieczności stania w kolejce?

Przeglądając różne niezależne media można powiedzieć ze większość Europy protestuje przeciwko polityce lockdownu i walczy o swoje prawa! Co robi naród polski? Stoi grzecznie w kolejce w deszczu i czeka na swoją szczepionkę – skomentował jeden z internautów. Dlaczego tak jest? Wystarczy obejrzeć serial „Alternatywy 4”, żeby to zrozumieć.

Dzisiejszy naród polski to nie husaria. Bareja pokazał, jacy jesteśmy. PRL i III RP nauczyły Polaków, że najważniejszą umiejętnością jest umiejętność kombinowania. Ci, którzy otwarcie się stawiają, kończą marnie. Ci, którzy kombinują, mogą ugrać o wiele więcej. Mieszkańcy bloku przy ul. Alternatywy 4 wykombinowali, że pokonają gnębiącego ich ciecia podstępem. Jak wykombinowali, tak zrobili i wydawało się im, że wygrali. Ale cieć powrócił. I to na wyższym stanowisku.

Dziś jedni Polacy kombinują, że jak przyjmą szczepionkę, to system da im przywileje. Inni kombinują, że jak zaszczepi się wystarczająco dużo „baranów”, to oni nie będą do tego zmuszeni. Jeszcze inni wierzą władzy i nic nie kombinują, tylko stoją w kolejce po preparat, który ma im zapewnić zdrowie i życie.

Czym to się skończy? Ci, którzy myślą, że wystarczy jeden zastrzyk i po sprawie, niedługo dowiedzą się, że przywileje są czasowe. Ci, którzy się nie zaszczepią, dowiedzą się, że są odpowiedzialni za jesienny wzrost zakażeń i zgonów. Ci, którzy wierzą władzy, posłusznie zamkną się w domach, jeśli na jesieni rząd wprowadzi kolejny lockdown.

Nie pozbędziemy się gnębiącego nas ciecia metodą kombinowania. Szczepionka nie zakończy pandemii przy takim podejściu, jakie prezentuje władza, czyli przy dążeniu do opcji „Zero Covid”. To jest niemożliwe. Albo zmusimy rząd, żeby zaczął traktować koronawirusa jak grypę, albo Polacy nadal będą umierać na skutek odcięcia od służby zdrowia. Jeśli warunkiem udzielenia pomocy lekarskiej nadal będzie wynik testu na kowid, to nic się nie zmieni. Oto kilka relacji z Twittera pokazujących jak działa śmiercionośny system stworzony przez rząd w ramach tzw. walki z pandemią:

Znajomy miał zawał. Karetka przez cały Kraków wiozła go na test mimo że mieszka obok szpitala. 4 godziny czekania w karetce. Zamiast udzielić pomocy od razu. Potem z powrotem. Zdążyli, ale część serca martwa.

Znajoma mojej matki upadła na krawężnik wczoraj. Złamanie barku i przedramienia. Telefon na 112. Info: pogotowie nie przyjedzie jeśli to nie jest Covid. Porada „brać taksówkę i jechać do szpitala”. W szpitalu pierwsze pytanie o test na Covid19 (brak). Brak testu na Covid19 to tylko prześwietlenie można zrobić, bo w szpitalu nie może zostać. Nawet gdyby została nie ma lekarzy bo są „święta”. Diagnoza: gips nie wystarczy, potrzebna jest operacja. Do wtorku ma być w domu i zrobić test. Pogotowie Warszawa, szpital Grodzisk.

5 dni. Tyle jechała karetka do mojej babci. W międzyczasie telelekarz kazał stosować paracetamol i antybiotyk, który został po poprzednim zapaleniu nerek. 5 dnia pogotowie wymazało + i zabrało babcię do covidowego. Mimo braku objawów Covid i ewidentnym nawracającym zapaleniu nerek. I to koniec tej historii. Przed chwilą wróciłam z pogrzebu babci. W akcie zgonu – covid.

Mój szwagier. Ofiara Covida. Choć go nie miał. W czasach szaleństwa jego szanse na przeżycie zredukowano do zera. Karetka? Nie chce przyjechać. Szpital? Nie przyjmą. W trzecim szpitalu wiedziano już, że ma 2 tętniaki. Ponad 10h czekania na test. W końcu stracił oddech. Dziś miałby urodziny.

Śmiercionośne procedury nadal obowiązują. Dług zdrowotny rośnie. A co robi rząd? Rząd wmawia Polakom, że „nad wszystkim czuwa gospodarz domu, nie da on krzywdy zrobić nikomu”. Rząd wmawia też Polakom, że „jeden zastrzyk i gotowe”. To nie jest śmieszne. Pandemiczne „Alternatywy 4” to dramat. Jeśli myślicie, że kombinowanie pozwoli pokonać ciecia i powrócić do normalności, to ostrzegam, że nic to nie da. Cieć będzie trzymał wszystkich za pysk, nawet jeśli większość podda się szczepionkowemu eksperymentowi reklamowanemu jako przepustka do normalności. Ciecia można pokonać tylko jedną metodą – trzeba stawiać mu opór otwarcie i na każdym kroku. Inaczej nigdy nie wyjdziemy z tej matni.

Katarzyna Treter-Sierpińska

Katarzyna Treter-Sierpińska – Nie znoszę lewackiej nowomowy i politycznej poprawności piorącej ludziom mózgi. Michnikowszczyzna mierzi mnie.
Podobają Ci się moje publikacje? Możesz mnie wesprzeć darowizną KLIKNIJ TUTAJ lub kupując moją książkę pt. „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba” KLIKNIJ TUTAJ.
Dziękuję.

Jeśli podobają się Państwu moje felietony i chcielibyście wesprzeć moją działalność publicystyczną, możecie to zrobić dokonując przelewu na poniższe konto PayPal. Będzie to dla mnie nie tylko wsparcie w wymiarze finansowym, ale również sygnał, że to, co robię, jest dla Państwa ważne i godne uwagi. Z góry dziękuję. Katarzyna Treter-Sierpińska https://www.paypal.me/katarzynats

https://www.bibula.com

Komentarzy 13 do “Pandemiczne „Alternatywy 4””

 1. Piskorz said

  re art….a inne barany ze stolicy autokarem do Białegostoku pojechali…po szczypawkę..!! Czegoś nie było w stolicy. Albo może chcieli od razu 3 dawki?! Diabli wiedzą, nie znam szczegółów.

 2. MACIEJ said

  1. Jak ktoś chce i wybiera sobie życie w fikcyjnym świecie – nic ani nikt takiego osobnika do niczego nie przekona, a szczególnie – do używania rozumu i zwykłej logiki.
  2. Kłamstwo jest wspierane – albo przez bezczelną i zuchwałą propagandę, albo przez zupełną ciszę tych, którym się wydaje, że dla „świętego spokoju” – jak dadzą się zatruć preparatem, to „pojadą na wakacje”.
  3. A bandziory, na hasło – „opamiętajcie się, to co mówicie jest nieprawdą!”, tylko się śmieją, i zadają skromnie pytanie:
  a) Skoro się mylimy – czemu tylu ludzi nam wierzy?
  b) Skoro się mylimy – czemu wszyscy robią to, co im każemy?…..

  Jak ktoś słusznie zauważył: ” Polubiłem COVID. Przychodzi i sprawdza – kim jesteśmy.

 3. xyz said

  Z kieszeni polskiego podatnika funduje się szczepionki Ukrom. Biedaków, nie stać na zakup szczepionek. 😦
  Na pomniki GIEROJÓW zaś hrywien nie szczędzą.

  https://wiadomosci.wp.pl/szczepienia-na-covid-19-ukrainscy-pracownicy-dostana-najbardziej-pozadana-szczepionke-6640982604737312a

 4. Olo said

  Nie rozumiem po co to zgrzytanie zębami. Przecież nie dzieje się nic takiego strasznego. To tylko żydobanderowski reżim dobrej zmiany depopuluje Poliniaków. Nic nowego. Co, źle wykonują swoją robotę? Na pewno zleceniodawcy będą zadowoleni. Poliniacy też, bo zawsze kochali umierać za obce interesy. A już za anglosyjonistyczne interesy? Będą stali w kolejce i wykłucali się o swoje miejsce, tak jak przed tymi mobilnymi punktami szczepień w kontenerach.

 5. Amber Goj said

  Niezłe draństwo:

  Ze wszystkich partii establishmentowych, rządzących w okresie III RP, PiS w skur…ństwie przebija wszystko, co do tej pory miało miejsce.

 6. burak z kartoflandii said

  Pani XYZ: Bardzo dobrze, niech ich prawie wszystkich wyszczepiają. (grzech tak im tak życzyć, ale pamięć o Wołyniu czyni niemożliwym odpuścić naszym winowajcom).

  Czemu prawie, to inny wątek.

 7. UZA said

  „nic ani nikt takiego osobnika do niczego nie przekona”

  Właśnie cały problem w tym, że oni zostali już przekonani – przez telewizyjnych naganiaczy (ministrów i celebrytów z tytułami naukowymi albo bez tytułów). Skuteczność naganiacza nie zależy przy tym bynajmniej od ilości i jakości przekazywanych informacji ale od poziomu arogancji. Wystarczy być bezczelnym i pewnym swego, miotać inwektywami – to działa. Wśród publiczności ujawnia się chyba mentalność pańszczyźnianego chłopa : wielki pan to taki, który wyzywa i mocno w mordę wali. Kiedy Jaśnie Pan każe skoczyć do studni, to trzeba słuchać, bo Jaśnie Pan wie najlepiej. Po co kombinować, czytać jakieś ulotki, zadawać pytania, wyciągać wnioski ? Mus to mus.
  Gdyby chodziło o olej silnikowy albo o kosiarkę do trawy, ludzie dokładnie by wszystko sprawdzili, szukaliby opinii w Sieci itp. Kiedy chodzi o ich życie i zdrowie – poprzestają na propagandzie.

 8. Maverick said

  To z Kwietnia, ale sprawy dalej aktualne, społeczeńtswo zostało ogłupione i akceptuje doświadczenie na nich gdzie ten jeden 1% kontrolerów świat przeprowadza na nich eksperyment na poziomie doktora Mengale.

 9. Krzysztof said

  Panie Maverick, z grubsza zgadzam się z komentarzem zamieszczonym w filmiku. Mam jedno ale… Mianowicie nie zgadzam się że une „szczypią” ludzi preparatem o nieznanym działaniu… Une dobrze wiedzą jak to zadziała… Nie po to mają laboratoria czy inne bazy rozsiane po całym świecie aby dać ciała w takim momencie….

 10. UZA said

  a propos przymusowego szczepienia żołnierzy

  Skoro „wojsko polskie” zmusza żołnierzy do poddawania się eksperymentom medycznym, aby mogli w nagrodę ginąć na jakichś dalekich pustyniach za interesy amerykańskich koroporacji, to co szanujący się Polak ma do roboty w takiej organizacji ? Normalnym żołnierzom – ludziom z charakterem i z tzw. jajami – można poradzić to, co Oleńka Billewiczówna radziła Ketlingowi: „trzeba porzucić tę służbę”. Jeśli zaś ktoś marzył o „karierze” najemnika – płatnego zabójcy, to zasługuje na „szczepienie”. Taka kanalia bez żadnych zahamowań zwróci broń przeciwko rodakom, więc jeśli eksperymentalny preparat jej zaszkodzi, to tym lepiej dla nas.

 11. Piskorz said

  re 9 Une dobrze wiedzą jak to zadziała””…..z tą szczypawką dotarli nawet….na Seszele /!!!/. I na portal. niem. podali wyraźnie, że im więcej było tam zaszczepionych…tym więcej było zachorowań.!!

 12. bryś said

  Maciej – Polubiłem koronawirusa. Przychodzi i sprawdza, kim jesteśmy…

  O. Jacek Gniadek SVD

  https://www.bibula.com/?p=125403

 13. Re: Artykul…
  „Rzadza Nami curwy, cwele i zlodzieje…”…
  http://www.forum.michalkiewicz.pl/viewtopic.php?f=4&t=29141
  =======================
  jasiek z toronto

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: