Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (62 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
  bardzo o Największa pułapka pozytywnego…
  JADAM o Izrael wciąż domaga się zmiany…
  bardzo o Wiadomo, dlaczego niektórym tr…
  Boydar o Wolne tematy (62 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
  Boydar o Prokrastynacja – czy prokrasty…
  Skrót relacji z Sejm… o Minister zdrowia i statys…
  Bogdan o Na Dolnym Śląsku odnaleziono s…
  Kar o Największa pułapka pozytywnego…
  Niedowierzający o Unia blokuje Węgrom wypłatę pi…
  NyndrO o Wolne tematy (62 – …
  wanderer o Globaliści wzmagają agresję na…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 553 obserwujących.

Operacja psychologiczna Covid-19

Posted by Marucha w dniu 2021-05-19 (Środa)

Metody łamania psychiki i tworzenia podporządkowania – część pierwsza.

Artykuł powstał na podstawie wykładów psychologa Richarda Grannona „Stand Up for yourself”.

Narracja Covid-19 to profesjonalna operacja psychologiczna zaprojektowana przez sztab psychiatrów i psychologów, mająca na celu całkowite zburzenie obecnej percepcji świata i stworzenie Nowego Ładu. Jest częścią Agendy 2030 realizowanej przez ONZ mającej na celu całkowite przemodelowanie życia i stosunków społecznych. Żeby to osiągnąć trzeba najpierw skłonić ludzi, żeby zgodzili się na wszystko.

To, co się obecnie dzieje i techniki, które są stosowane oparte są na schemacie osaczania ofiary przez psychopatę, tylko że w skali makro. Wszyscy jesteśmy ofiarami. Będziemy ofiarami jeszcze przez kilka lat, dlatego ważne jest, żeby wiedzieć, jakiej psychomanipulacji jesteśmy poddawani a także jak się przed tym bronić. Teraz przedstawię techniki, które są stosowane. W kolejnym artykule remedium.

Techniki stosowane w operacji Covid-19

1. Gaslightnining – zaburzanie percepcji rzeczywistości. Ta technika polega na wmawianiu ofiarom, że rzeczywistość, którą widzą nie jest prawdą i że kwestie oczywiste wcale takimi nie są.

Cechą naturalnej pandemii jest to, że ludzie najpierw obserwują pewne zjawiska a potem zaczyna się mówić o nich w mediach. Tutaj było odwrotnie. Żyliśmy normalnie i gdyby nie powiedzieli w środkach masowego przekazu, że jest jakaś pandemia to nikt by nawet tego nie zauważył. Przechodzili byśmy jak dotychczas normalne sezonowe okresy przeziębień i uważali byśmy to za normalne.

Gaslightning doprowadził do tego, że znaczna część społeczeństwa zaczęła postrzegać choroby sezonowe dróg oddechowych jako śmiertelne zagrożenie. Gdyby ktoś rok temu powiedział lekarzom, że będą zamykać przychodnie, bo mogą do nich przyjść chorzy ludzie to puknęli by się w głowę. Teraz jednak stało się to częścią nowej percepcji rzeczywistości i zaczyna być uważane za normalne. Zauważcie, że mnóstwo rzeczy, które jeszcze rok temu uważaliśmy za niemożliwe stały się nową normalnością. Już nawet przestajemy kwestionować absurdy, które mnożą się z dnia na dzień.

2. Wymuszanie narracji. Zdominowanie dialogu społecznego.

Wymuszanie narracji polega na nieustannym bombardowaniu ofiary określonymi informacjami. Działa to na zasadzie kłamstwa, które powtórzone tysiąc razy staje się prawdą. Nawet ludzie, którzy na co dzień kierują się rozsądkiem zaczynają w ten rozsądek i trzeźwą ocenę rzeczywistości wątpić. Zaczynają myśleć: może jednak jest ta pandemia?

3. Przepowiadanie przyszłości – kreowanie wizji świetlanej przyszłości, która nastąpi po pokonaniu wirusa.

Ale jeszcze musimy chodzić w maskach, jeszcze musimy zostać w domu, jeszcze musimy się zaszczepić. TO JESZCZE TYLKO DWA TYGODNIE. Zauważcie, że minął rok od kiedy zostaliśmy zamknięci na dwa tygodnie i granica świetlanej przyszłości coraz bardziej się przesuwa. Wszystko, co dobre ma zdarzyć się w przyszłości, która ciągle jest odsuwana w czasie i która tak naprawdę nigdy może nie nadejść. Ale tego wam wprost nie powiedzą.

4. Obwinianie ofiary.

Psychopaci nigdy nie przyznają, że to oni są winni doprowadzenia ofiar do sytuacji bez wyjścia. Nigdy nie przyznają, że to oni stworzyli sytuację, w której ofiary cierpią. Zamiast tego, będą wmawiać ofiarom, że to one są winne obecnego stanu rzeczy. Mówią, my chcieliśmy dobrze, ale to wasza wina, bo chcecie jeździć na urlopy, bo chcecie się ze sobą spotykać, bo chcecie obchodzić święta. My chcemy dobrze, ale to wasza wina, że się nie stosujecie.

Prowadzi to do sytuacji, w której ofiara zaczyna postrzegać swojego oprawcę jako wybawcę z obecnego stanu rzeczy. Ofiara oczekuje, że oprawca znajdzie jakieś rozwiązanie. W ten sposób buduje się uległość.

5. Izolacja.

Izolacja jest najlepszą metodą złamania psychiki. Izolację od lat stosuje się w więzieniach wobec najgroźniejszych przestępców i wśród więźniów jest ona uważana za najgorszą karę. Izolacja prowadzi do rozmontowania psychiki, zakwestionowania poczucia własnej wartości, utraty poczucia sensu życia. Ofiara pozbawiona kontaktów społecznych popada w apatię i z czasem zgodzi się na wszystko by zmienić taki stan rzeczy.

6. Atakowanie i ośmieszanie osób, które kwestionują status quo.

Mamy tutaj do czynienia z ośmieszaniem lekarzy i naukowców dowodzących bezsensu covidowej narracji. Osoby te posiadają mocne argumenty i dowody naukowe na to, że obecna pandemia nie ma naukowych podstaw. Żaden instytut na świecie nie wyizolował do tej pory koronawirusa, na ulotkach testów PCR jest wprost napisane, że nie służą one do diagnozowania koronawirusa. Nie było prowadzonych żadnych badań, czy maseczki powstrzymują transmisję wirusa, nie były prowadzone też żadne badania bezpieczeństwa szczepionek przez niezależne instytuty naukowe.

Faktem jest, że pandemia Covid-19 została wykreowana na podstawie testów nie służących do wykrywania koronawirusa. I wszystko inne, co się obecnie dzieje jest tego pochodną. Ludzie z tytułami naukowymi, pionierzy w swoich dziedzinach są ośmieszani i nazywani foliarzami i teoretykami spiskowymi. Jeżeli psychopata chce zniszczyć twoją pozycję i poczucie własnej wartości, zaczyna wpływać na to, jak postrzegają ciebie inni.

Jest zmasowana akcja pozbawienia autorytetu osób wywodzących się ze środowiska naukowego, kwestionujących covidową narrację. Przedstawianie ich jako zagrożenie a w skrajnych przypadkach pozbawianie prawa do wykonywania zawodu, bez względu na wcześniejsze osiągnięcia.

7. Zmuszanie do wychwalania oprawcy i uznawania jego zasług.

Podejmowanie prób zmuszenia społeczeństwa do przyznania, że to co się obecnie dzieje to nie porażka a zasługa rządu i osób utrzymujących obecny stan rzeczy. Bo gdyby nie oni to było by dużo gorzej. Więc albo społeczeństwo uzna to za sukces albo zostaną nałożone na nie sankcje, łącznie z permanentnym zamknięciem.

8. Utrzymywanie podwójnej narracji.

Zamykamy – otwieramy – zamykamy – otwieramy – zamykamy.

Po pewnym czasie każda ofiara przyzwyczaja się do stanu rzeczy i zaczyna dostosowywać się do sytuacji. Celem podwójnej narracji jest zaburzenie tego procesu a zaburzenie tego procesu prowadzi do rozkładu psychiki. Już, już zaczynasz się w tym wszystkim urządzać a tu kolejna zmiana narracji, która wybija cię z rytmu, kiedy jesteś krok od stabilności. Powoduje to dezorientację, która ma prowadzić do całkowitego złamania oporu.

Pomyślcie, oni będą to z nami robić jeszcze kilka lat.  Bądźcie świadomi i przygotowani na to, co się będzie działo. Bądźcie świadomi, że to tylko manipulacja, która ma was złamać, żebyście zgodzili się na wszystko.

9. Odbieranie radości życia.

Konstruowanie takiej rzeczywistości, żeby życie nie dostarczało żadnej rozrywki i przyjemności. Zamykanie klubów fitness, restauracji, lasów, odwoływanie świąt i wydarzeń kulturalnych. Ta technika była już stosowana podczas drugiej wojny światowej, kiedy Żydom zabroniono uprawiać sportu, muzyki na żywo i chodzenia do parków.

Ma to doprowadzić ofiary do poczucia braku sensu życia, depresji, samobójstw i apatii. Równolegle utrzymywana jest narracja, że jak ofiara będzie wypełniać polecenia psychopaty, będzie się stosować, będzie współpracować, to być może to wszystko zostanie jej zwrócone.

10. Narcystyczna furia

Nadreakcja na wszelkie objawy oporu. Pośpiech. Wymuszanie. Wprowadzanie coraz to surowszych sankcji, kiedy nie wszystko idzie zgodnie z planem. To typowy objaw reakcji psychopaty wywołany utratą kontroli. Ma na celu zastraszenie jak największej ilości ofiar.

Pamiętajcie, żeby nie ulegać strachowi. Jeśli widzicie wprowadzanie coraz większego ucisku to znaczy, że oni się boją. Boją się stracić kontrolę. Najlepszym rozwiązaniem jest stawienie biernego oporu.

11. Doprowadzenie ofiar do wyuczonej bezsilności.

Doprowadzenie ofiar do wyuczonej bezsilności odbywa się przez brak reakcji na cierpienia ofiary. Ma to dać ofierze poczucie i przekonanie, że nieważne co zrobi to i tak nie ma znaczenia i i tak niczego nie zmieni. Dobitnym przykładem zastosowania tej techniki było wprowadzenie lockdownu w dniu międzynarodowego Marszu o Wolność. Wielu ludzi ze środowisk stawiających opór zaczęło tracić nadzieję i już oficjalnie mówić, że to nie ma sensu. Oni chcą, żebyście tak właśnie myśleli. Celem tego jest wywołanie defensywnej apatii i niechęci do podejmowania jakichkolwiek działań.

To jest wojna o umysły. Wojna ze świadomością.

Ta wojna ma doprowadzić do całkowitej zależności ofiar od systemu władzy, ma sprawić, że ludzie będą postrzegać oprawców jako osoby, które mogą ich z tego wybawić, ma doprowadzić do psychicznego uzależnienia od samej narracji i jej elementów towarzyszących – lockdowny, szczepienia, maski.

Teraz chcą przejąć Twoją świadomość, ale wkrótce sięgną po wszystko. I nie spoczną dopóki nie zabiorą Ci wszystkiego.

https://zdrowapolska.org.pl

Polak na to: ale przecież ludzie masowo umierają!
Admin

Komentarzy 10 do “Operacja psychologiczna Covid-19”

 1. Wladca said

  To sie dla nich zle skonczy. ROBMY LISTY PROSKRYPCYJNE.

 2. Wladca said

  Czy chociaz jedyny raz rozrzucilismy ulotki z powyzsza informacja np.? I dlaczego nie,skoro kazdy w domu ma drukarke? 10 mln Polakow ×10 egtemplarzy ulotek to jest 100 mln. Wtramwajach,przed kosciolem ,wszedzie.I nazwiska,gliniarzy ochroniarzy w sklepach,wszystkich maseczkoecow

 3. Piskorz said

  re art Tutaj było odwrotnie. Żyliśmy normalnie i gdyby nie powiedzieli w środkach masowego przekazu, że jest jakaś pandemia to nikt by nawet tego nie zauważył. Przechodzili byśmy jak dotychczas normalne sezonowe okresy przeziębień i uważali byśmy to za normalne””……dokładnie tak. Tak to ścierwa sobie wymyślili, tak a nie inaczej!!

 4. HOMOLKA said

  Ta wladze trzeba USUNAC SILA.
  Na co POLACY CZEKACIE .NA CO CZEKACIE?

 5. revers said

  tak po pyrlnadzku w wersji minimalistycznej i po wielkopolsku w wersji megalomistycznej „Milczenie owiec” …

  https://tradycjapoznan.wordpress.com/2021/04/12/milczenie-owiec/?fbclid=IwAR2YelGLcqB9cfpBJQSL-e7vSb8Ph1yZsiilPi6cSbWGVzav-Jr1ip9BY7A

  rowniez z wersja „polski walczacej” obejonistycznej.

  .https://i.postimg.cc/d0wJ5KdB/polishfighters.jpg

 6. Ale dlaczego? said

  Znam więcej szczegółów sa śmierci faceta przed 30-tką s powodu covida.
  Zostawił małe dziecko i żonę.
  Rodzina zaś, łącznie z rodzicami, przeszła covida bardzo lekko lub bez objawów.
  A więc. Zapewne ten człowiek miał jakiś problem z układem odpornościowym.
  Ale najważniejsze jest co innego.
  Tzw. LEKARZE na rozkaz zarządzających Polską PISIORÓW nie ratowali go wcale. Pomimo ciężkiego stanu nie dostał żadnych leków, a przecież amantadyna i kilka innych leków MOGŁY MU URATOWAĆ ŻYCIE.
  https://losyziemi.pl/iwermektyna-wykorzystywana-jako-lek-przeciwpasozytniczy-i-przeciwtradzikowy-zmniejsza-ryzyko-zachorowania-na-covid-19-a-w-przypadku-chorych-lagodzi-przebieg-choroby
  Został zabrany do szpitala dopiero w stanie krytycznym. W którym niedługo po tym zmarł…
  PISIORY odpowiadają nie tylko za nieudzielenie pomocy zmarłym na covida.
  Odpowiadają za morderstwa. Np. za samobójstwa, których jest więcej z powody np. zamknięcia szkół:
  https://losyziemi.pl/polska-w-pierwszym-kwartale-2021-roku-bylo-271-prob-samobojczych-wsrod-nieletnich-skutecznie-zycie-odebralo-sobie-19-takich-osob-to-duzy-wzrost-w-stosunku-do-roku-ubieglego

 7. corintians said

  Co prawda nie mam zadnego wyksztalcenia medycznego i nie specjalnie czytam o chorobach wirusowych to jednak moge sie pokusic o pewne wnioski. Podrecznik do farmakologii w reku kiedys mialem, czytam czasem neurobiologie i zdecydowanie nierzadko zielarstwo. Zawierzajac skutecznosci amantadyny wydaje sie ze duzo w przebiegu chorob wirusowych moze zalezec od dysregulacji receptorow glutaminergicznych, tych samych co odpowiadaja m.in. choc nie tylko za stres. Nadwyzki smierci u osob niedorozwinietych umyslowo rowniez daja do myslenia. Jest tez powiedzenie ze cos lezy na watrobie. Ono nie wzielo sie z nikad bo watroba to zywe srebro naszego organizmu. Cala kampania walki z wirusem nie sluzy zdrowiu. Bo stres nie sluzy zdrowiu, tak jak nie sluzy zdrowiu siedzenie w domu,pozamykane przychodnie, nieleczenie przewleklych chorob czy powstajaca wskutek obostrzen i idiotycznych zalecen otylosc.

 8. I*** said

  (7) Niespecjalnie… ale pokusić się można! :)))

 9. Marek said

  HOMOLKA said
  2021-05-20 (Czwartek) @ 05:31:57
  Ta wladze trzeba USUNAC SILA.
  Na co POLACY CZEKACIE .NA CO CZEKACIE?
  ===
  Na Homolkę czekamy.

  Nie sztuka drzeć mordę.
  Kto cicho jedzie, dalej jedzie.

 10. Wywrotowiec said

  Homolka to nazwisko czy dziwny nick ?-link do turbo zbrodni z nazwiskiem Homolka w tle. artykule tym jest bardzo oglednie opisany bezmiar zbrodni,najlepiej odszukac archiwalne numery Detektywa.
  Porazajace zbrodnie.
  https://narcism654.nazwa.pl/zbrodnia/mordercy-2/homolka-karla-bernardo-paul/

Sorry, the comment form is closed at this time.