Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  corintians o Kim jest człowiek niezaszczepi…
  Jack Ravenno o Prof. Bogusław Paź: Prezenty m…
  Jack Ravenno o Kim jest człowiek niezaszczepi…
  Olo o Pogarsza się sytuacja na rynku…
  UZA o Wybór należy do Polski
  Zenon_K o Kto rządzi światem?
  niepostepowyoszolom o Endlösung dla nieszczepionych”…
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Krzysztof M o O szkodliwości demokracji…
  kontra o Wolne tematy (59 – …
  Greg o Wolne tematy (59 – …
  niepostepowyoszolom o Kto rządzi światem?
  Carlos o Wolne tematy (59 – …
  prostopopolsku o Kto rządzi światem?
  Carlos o Piskorski i Radzikowski o Andr…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Klęska propagandy „pandemicznej”, tylko 39,82% Polaków chce się „zaszczepić”

Posted by Marucha w dniu 2021-05-21 (Piątek)

Ponad pół roku PiS wbijał Polakom do głów sondaże, które mówiły o ponad 70% Polaków z utęsknieniem czkających na „szczepionkę”.

Do ostatniej chwil Dworczyk powtarzał te zakupione za nasze pieniądze kłamstwa, co więcej opłacone przez KPRM radio RMF FM zamówiło sondaż z jeszcze bardziej absurdalnymi danymi, gdzie 70% Polaków chce zaszczepić dzieci.

Na „ostatniej prostej”, żeby było zabawniej, Dworczyk mówił już o 48% „zaszczepionych” i chętnych do „szczepień”, co też było kłamstwo. Z propagandowej sztuczki polegającej na kumulowaniu rzeczywistych danych z wirtualną fikcją, rządowi macherzy korzystają non stop, ale fakty wyglądają zupełnie inaczej.

Do 19 maja w systemie e-pacjent wystawiono 34 900 000 skierowań dla Polek i Polaków powyżej 16 roku życia. W tym samym czasie 4,63 miliona osób przyjęło dwie dawki „szczepionek” albo jedną J&J. W systemie e-pacjent pozostało 9,26 miliona rejestracji z wyznaczonym terminem „szczepienia”.

Jeśli dodamy te dwie liczby: 4,63 miliona i 9,26 miliona, to zobaczymy ilu Polaków naprawdę chcę się „zaszczepić” i jest to dokładnie 13,9 miliona, co stanowi 39,82% populacji „szczepiennej”. Pamiętać przy tym należy, że w systemie e–pacjent dzieją się cuda, ludzie rejestrowali się w kilku miejscach, najczęściej w samym systemie, a potem przychodzili bez rejestracji do tych punktów, gdzie były wolne miejsca. Najwięcej takich „szczepień” było przy słynnej „majówce J&J”, ale mamy teraz drugą falę związaną ze szczepieniami w zakładach pracy i na uczelniach.

Innymi słowy, liczba zarejestrowanych w systemie z całą pewnością nie będzie odpowiadać liczbie ostatecznie zaszczepionych. Prawdopodobnie zatrzyma się to w okolicach 13,5 miliona, o ile marksiści z PiS–u nie przeprowadzą kolejnej manipulacji statystycznej albo nagonki straszącej Polaków utratą nie tylko wakacji, ale i pracy.

Bardzo łatwo da się też przeprowadzić pełną symulację zainteresowania szczepionkami, z udziałem wszystkich Polaków, nie wyłączając dzieci. Jest nas 38 265 000, od tej liczby odejmijmy 34 900 000 skierowań i wyjdzie nam 3 365 000 dzieci poniżej 16 roku życia. Dodajemy całe 3 365 000, chociaż jest to w najwyższym stopniu nierealne, do liczby chętnych na „szczepienia”, czyli 13 900 000. Uzyskujemy 17 265 000 „chętnych do szczepień”, co stanowi 45% całej populacji. Przypomnę raz jeszcze, że o zaszczepieniu 3 365 000 dzieci poniżej 16 roku życia można zapomnieć, w grupie 16-17 lat zgłosiło się 40 000 na 700 000, jak podał Dworczyk.

Polacy o „szczepieniu” dzieci nie chcą słyszeć, nawet ci, którzy sami się zaszczepili. O ile PiS poważy się na taką desperację, co niestety jest prawdopodobne, to statystyki szczepień i tak nie wzrosną powyżej 50%, natomiast notowania zamordystów mają szansę spaść poniżej 30%, bo propagandowy atak na dzieci i straszenie rodziców byłoby przekroczeniem kolejnej granicy. Wszystko wskazuje, że w przyszłym tygodniu ostatecznie dojdzie do wielkiej kompromitacji „Narodowego programu szczepień”. Wyjdą na jaw wszystkie rządowe kłamstwa i na tym nie koniec kłopotów.

Coś trzeba będzie zrobić z grupą 60% Polaków, których dotąd się nieludzko poniewierało, nazywało oszołomami, „antyszczepionkowcami”, „foliarzami” i „szurami”. Mówimy nie tylko o 60% żywych i upokarzanych ludzi, ale o 60% klientów i 60% wyborców. Z tym autorskim bałaganem PiS zostanie i kompletnie nie ma pomysłu, jak z niego wyjść.

W desperacji Dworczyk publicznie prosi o pomoc dziewczynę Urbana, niejaką Renatę Acostę, którą zresztą opłaca razem z jej szefem Mistewiczem. Dla wszystkich rozsądnych Polaków jest to dzień triumfu, po wielu miesiącach szczucia i poniżania, wygrywa zdrowy rozsądek, który przeciwstawił się prymitywnej propagandzie i brutalnemu marketingowi „suplementów diety”. Oczywiście te 60% Polaków, to nie są „płaskoziemcy” i prawdopodobnie 55% z nich nie kwestionuje szczepionek jako profilaktyki, tylko nie dało sobie wcisnąć maści na szczury, ze szczepionkami nie mającej nic wspólnego.

Na koniec jeszcze jedna dobra informacja, na drugą dawkę z całą pewnością zgłosi się mniej niż na pierwszą, otwartym pozostaje pytanie o ile mniej. Na moje oko o 15–20%, co obniży liczbę „zaszczepionych” do 32-35%, a rząd zostanie ze “szczepionkami”, jak Himilsbach nie został za angielskim.

Matka Kurka
Za: kontrowersje.net (20 maja 2021)

Komentarz Bibuły:

Wstawiamy powyższy tekst z takim trochę tromtadrackim tytułem, ale obawiamy się, że ten optymizm to tylko chwilowa sytuacja. Głęboko pragnąc aby było inaczej, obawiamy się, że te 40% chętnych nie tylko nie jest żadną pociechą, ale jest to bardzo duży odsetek na tej drodze do wyszczepiania. A przecież to dopiero początek! Przed nami przepustki, paszporty szczepionkowe, naciski, zachęty, nagrody i baty.

Niestety, nauka Historii oraz obserwacja Rodaków wskazuje, że nie jesteśmy en mass mądrym narodem. Elity mamy wyjątkowe – acz nieliczne – lecz nie docierają one do mas; mas, które odrzucają te elity i wybierają zawsze najgorsze opcje, włącznie z wyborami politycznymi, co wyraźnie widać dzisiaj… Można dyskutować co jest tego przyczyną: czy historyczne naleciałości w postaci dużej liczby zdrajców, wtapiających się w społeczeństwo i płodzących swoich parszywych potomków, czy obcy element, czy dziesiątki innych przyczyn, ale nie pora tutaj na roztrząsanie tego.

Niestety, przykład uległości wobec tzw. szczepionek pokazuje, że teza o niezbyt wysokim średnim IQ narodu, jest całkiem zasadna. Nie, nie jesteśmy „wyjątkowym narodorem”, jak niektórzy próbują się dowartościować, nie jesteśmy „wybrani”, a nasze osiągnięcia historyczne to skuteczne działania drobnej garstki – wbrew większości i wbrew okupacyjnym władzom. Niewiele zmienia się w tym całym smutnym obrazie.

Zasłużona klęska Narodowego Programu Szczepień – Katarzyna TS

Władza, która uwierzy własnej propagandzie, jest skazana na klęskę. Właśnie jesteśmy świadkami klęski władzy, która uwierzyła, że 70% Polaków z ochotą da sobie wstrzyknąć eksperymentalne preparaty nazywane szczepionkami na Covid-19. Mimo, że pierwsze sondaże pokazywały, iż takich chętnych będzie ok. 35 %, rząd przekonywał Polaków, że zainteresowanych akcją kuju-kuju jest dwa razy tyle.

Celem było wmówienie ludziom, że skoro tak wielu pragnie szczepionki, to znaczy, że okoniem stają jakieś marginalne grupki oszołomów i foliarzy. A zatem lepiej być w większej grupie niż w mniejszej. Do tego zwolennicy poddania się szczepionkowemu eksperymentowi byli chwaleni, a przeciwnicy ganieni. Taką metodą nakłaniano Polaków do udziału w Narodowym Programie Szczepień. I co? I minister Michał Dworczyk właśnie płacze, że „według ostatnich sondaży osób, które chcą się zaszczepić, jest między 60 a 70 procent, ale rzeczywistość weryfikuje tego rodzaju deklaracje”.

Jak zatem wygląda rzeczywistość? Jak informuje Wirtualna Polska, z danych udostępnionych przez rządowe Centrum e-Zdrowia wynika, że z 35 milionów Polaków uprawnionych do szczepienia (czyli w wieku powyżej 16 lat), 21 milionów nie zarejestrowało się na szczepienie, choć mogli to zrobić w każdej chwili przez telefon, Internet albo w lokalnej przychodni. Według danych na 19 maja 2021 roku w Narodowym Programie Szczepień wzięło udział niecałe 14 milionów Polaków, z czego w pełni zaszczepionych było 4,6 mln.

Pamiętajmy, że część z nich nie przyjęła preparatów dobrowolnie, ale została do tego przymuszona różnego rodzaju szykanami, takimi jak np. zamknięcie drogi awansu żołnierzom, którzy nie zgłoszą się na „dobrowolne” szczepienie.

Oto jak wygląda te mityczne 70% chętnych na szczepionkę wyciągnięte z propagandowego kapelusza. W rzeczywistości jest to 40%. Narodowy Program Szczepień poniósł spektakularną klęskę i jest to klęska w pełni zasłużona. A skoro minister Dworczyk nie rozumie, dlaczego tak się stało, to wyjaśniam: władza potraktowała ludzi jak bezrozumne bydło i właśnie zbiera owoce w postaci buntu społecznego przeciw takiemu traktowaniu.  [Optymizm… – admin]

Premier Morawiecki przeświadczony, iż „ludzie są tacy głupi, że to działa”, musi ze zdumieniem przecierać oczy, gdy okazało się, że ludzie nie są jednak aż tak głupi. Nie pomogły połajanki, obiecanki i spoty z celebrytami. 21 milionów Polaków pokazało władzy gest Kozakiewicza. Dlaczego? Dlatego, że władza naganiająca do szczepień w efekcie skutecznie do nich zniechęciła. Jak to zrobiła? Ano zwyczajnie, czyli kłamiąc. I to kłamiąc nieudolnie, ponieważ rzeczywistość szybko owe kłamstwa zweryfikowała.

Pierwsze kłamstwo władzy na temat szczepień to zapewnienie, że są one całkowicie bezpieczne. Nie trzeba było długo czekać, żeby okazało się, iż po szczepieniu można przenieść się na tamten świat. Władza postanowiła iść w zaparte i stwierdziła, że zgony po szczepieniu nie mają nic wspólnego ze szczepieniem. I znowu nie trzeba było długo czekać, żeby okazało się, iż kłamstwo ma krótkie nogi.

Europejska Agencja Leków przyznała, że zgony na skutek szczepienia są faktem, a nie teorią spiskową. Co na to władza? Władza radośnie zawołała: Szczepimy się! A do tego premier Morawiecki poprosił premier Danii, żeby odsprzedała mu szczepionki, które jej kraj wycofał z użytku. Czyli Duńczycy nie będą szczepić się śmiercionośnym syfem, ale dla Polaków ten syf będzie w sam raz. Czy po czymś takim zaufanie do władzy i szczepionek zmalało, czy wzrosło? Władza zapewne uznała, że wzrosło i zupełnie nie rozumie, dlaczego zmalało. I kto tu jest głupi?

Drugim kłamstwem władzy jest to, że tylko szczepienia pozwolą na pokonanie pandemii, więc trzeba zaszczepić wszystkich z ozdrowieńcami włącznie, bo szczepienie daje lepszą odporność niż przechorowanie. Nie trzeba było długo czekać, żeby okazało się, iż jest to bzdura. Monitorowanie odporności u ozdrowieńców wykazało, że utrzymuje się ona co najmniej rok, a nie jest wykluczone, że będzie dożywotnia. Monitorowanie odporności u zaszczepionych wykazało, że po trzech miesiącach poziom przeciwciał gwałtownie spada, a zaszczepieni chorują na Covid-19, a nawet umierają.

Co w związku z tym zrobiła władza? Władza ogłosiła, że ozdrowieńcy powinni szczepić się miesiąc po chorobie. Czy po czymś takim zaufanie do władzy i szczepionek zmalało, czy wzrosło? Władza zapewne uznała, że wzrosło i zupełnie nie rozumie, dlaczego zmalało. Pytam po raz kolejny – kto tu jest głupi?

Trzecie kłamstwo władzy to obietnica, że szczepienia pozwolą na powrót do normalności. I na tym samym oddechu władza oświadczyła, że nawet po szczepieniu trzeba nosić maskę, zachowywać dystans i dezynfekować ręce. Dowiedzieliśmy się, że reżim sanitarny musi być utrzymywany, bo zaszczepieni mogą przenosić wirusa. Jednocześnie pojawiły się pomysły segregacji sanitarnej wprowadzającej kategorię niezaszczepionych podludzi, którzy mogą przenosić wirusa i zaszczepionych nadludzi, którzy również mogą przenosić wirusa.

Okazało się więc, że powrót do normalności to fikcja, a segregacja jest wprowadzana, chociaż nie ma dla niej uzasadnienia medycznego. Czy po czymś takim zaufanie do władzy i szczepionek zmalało, czy wzrosło? Władza zapewne uznała, że wzrosło i zupełnie nie rozumie, dlaczego zmalało. I znowu pytam – kto tu jest głupi?

Czwarte kłamstwo to zapewnienie, że szczepionki są dobrowolne. Jak wygląda ta „dobrowolność”? Szczucie, połajanki, szykany, paszporty szczepionkowe, groźby utraty pracy, szantaż emocjonalny, zapowiedzi kolejnego lockdownu. A to wszystko okraszone bezczelnym kłamstwem, że są to „zachęty”. Czy po czymś takim zaufanie do władzy i szczepionek zmalało, czy wzrosło? Władza zapewne uznała, że wzrosło i zupełnie nie rozumie, dlaczego zmalało. Pytam po raz czwarty – kto tu jest głupi?

Władza zapewne uważa, że zrobiła, co w jej mocy, żeby przekonać Polaków do przyjęcia szczepionek na Covid-19. W rzeczywistości działania władzy okazały się jedną wielką porażką. Do Narodowego Programu Szczepień dobrowolnie zgłosili się ci, których nie trzeba było do niczego przekonywać, ponieważ z punktu deklarowali, że zaszczepią się jak tylko preparat będzie dostępny. Osoby, które przyjęły szczepionkę, chociaż nie chciały brać udziału w tym eksperymencie, zostały do tego przymuszone. Ale większość powiedziała władzy „NIE”. I co teraz?

Władza ma dwa wyjścia: mądre i głupie. Mądrym wyjściem jest wycofanie się z wszelkich pomysłów wywierania presji na niezaszczepionych i jak najszybszy powrót do normalności. Bez masek, bez dystansu i dezynfekcji. Należy natychmiast skończyć z testami, izolacją i kwarantanną. Przychodnie i szpitale mają zacząć normalnie funkcjonować. Trzeba skasować teleporady i zacząć leczyć chorych. Jeśli nadal będziemy tkwili w patologicznym systemie, który stworzył minister Niedzielski, to pobijemy ubiegłoroczny rekord nadmiarowych zgonów.

Obawiam się jednak, że władza wybierze wyjście głupie, czyli zwiększanie presji, straszenie czwartą falą i wdrożenie segregacji sanitarnej. Licząc na pokonanie oporu władza będzie naciskać coraz mocniej. Ale dopóty dzban wodę nosi, dopóki się ucho nie urwie. Warto, żeby władza o tym pamiętała. Bo za chwilę może okazać się, że zamiast siedzieć na stołkach, władza skończy na śmietniku historii. Morawiecki jeszcze załapie się na jakąś unijną synekurę, ale reszta zostanie na lodzie i będzie skrobać się po głowach i zastanawiać się, jak do tego doszło. Może wtedy zrozumieją, że wiara we własną propagandę zawsze kończy się klęską. Oby jak najszybciej.

[Nic tym skurwielom nie będzie. Nie zostaną na lodzie. Umrą w bogactwie.
Do kogo, jak do kogo – ale do Polski na pewno świetnie pasuje prawo Murphy’ego: if anything can go wrong, it will.
Admin]

Katarzyna Treter-Sierpińska
Za: wprawo.pl (20 maja 2021)

Całość za https://www.bibula.com

Komentarzy 50 do “Klęska propagandy „pandemicznej”, tylko 39,82% Polaków chce się „zaszczepić””

 1. KL Covid said

  A 45,65% Polwko już się dało zaszprycować.

  Jeszcze trochę to potrwa a resztkę wyślą do obozów.

 2. Isreal said

  12 czerwca Marsz przeciw przymusowi szczepień …. jak co roku od lat kilku, w czerwcu …

 3. Marek said

  Obawiam się jednak, że władza wybierze wyjście głupie, czyli zwiększanie presji, straszenie czwartą falą i wdrożenie segregacji sanitarnej.
  ===

  Podejrzewać władzę o głupotę jest naiwnością.
  Parchy to psychopaci, którzy realizują swoje chore cele.
  Przy okazji kradnąc zusowskie składki roboczego bydła.

  Przykład.
  załóżmy, że mamy ok 200 000 zgonów nadmiarowych po roku tzw pandemii.
  Prawie każda ofiara z tej liczby to emeryt lub rencista.
  Załóżmy, że świadczenie zusowskie to ok 2000 zł.

  Po 10 miesiącach parchy przytulą dodatkową kasę:

  10 miesięcy razy 200 tys zamordowanych nadmiarowo przez system ochrony zdrowia razy 2tys zł równa się 4 mld zł.

  To jest tylko przykład, za dwa, trzy lata mordowania ludzi procedurami kowidowymi powyższe liczby wzrosną wielokrotnie.

 4. plausi said

  Przykład i realia

  Ad 3, Marek

  „To jest tylko przykład”

  a takie są realia.

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#QuiBono

  jak z tego wynika, Skowyt-19, to skowyt lichwiarzy.

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#Skowyt-19

  I tym razem obowiązuje prosta zasada

  „chercher l’argent !”

 5. bryś said

  Rozpatrywanie posunięć administeracji w kategorii mądre -głupie nie ma najmniejszego sensu. Już 1,5 roku trwa ten cyrk i jak na razie tylko my umieramy.

 6. Mano Negra said

  Tzw stadion narodowy w Warszawie, tam gdzie zainscenizowano „szpital”, jest już dawno zgłoszony do UEFA jako lokalizacja meczy eliminacyjnych reprezentacji we wrześniu tego roku.

 7. baca said

  mengelowcy zaszli tak wysoko że się już nie cofną bo krok w tył jest na szubienicę…
  chyba jedyna droga to wyhodować jaja i wykopać im taborety spod dupy na siłę…
  bo fakty są takie że dobrowolnie nie odpuszczą psychopaci nigdy bo jedyne czego się obawiają to brutalnej siły…
  a wszelkiej maści skowyt zza siedmiu mórz to ich najskrytsze marzenie, bo ujadania kundli zza płotu na bank się nie obawiają 🙂

  ——
  Mengele, w odróżnieniu od tych kowidowych gównojadów, był NAUKOWCEM. Nieetycznym, ale naukowcem.
  Z jego badań – niemożliwych do przeprowadzenia w normalnych, cywilizowanych warunkach – korzystały następne pokolenia naukowców, którzy już nie muieli brudzić sobie rąk.
  A jaki wkład wniosą Fauci? Simon? Horban? I cała reszta przekupnych kundli?
  Admin

 8. JanuszT said

  Prawo Murphy’ego: jeśli coś może pójść nie tak, to się stanie.

 9. UZA said

  „natomiast notowania zamordystów mają szansę spaść poniżej 30%”

  Tragedia polega na tym, że za węgłem czają się jeszcze więksi zamordyści. W dzisiejszych czasach to zamordyzm popłaca a rozsądek nie (że nie wspomnę o przyzwoitości).

 10. zen said

  „Uwaga: Korona-wirus Sars 2 – Cowid 19 to jest niegroźny wirus (nigdy nie został wyizolowany i nikt nigdy go nie widział) a „stan zagrożenia epidemiologicznego” jest skutkiem Ataku Terrorystycznego na światową skalę

  https://fundacja-tesli.manifo.com/

 11. bronek said

  Radio „Maria” – udostępnia antenę antyszczepionkowcom i to nie byle jakim – bo związanym zawodowo z medycyną. Jest to konsekwencją tego, że une zawsze siedzą okrakiem na barykadzie – a może i coś więcej. Oby więcej.

 12. Piskorz said

  re 7 Mengele, w odróżnieniu od tych kowidowych gównojadów, był NAUKOWCEM. Nieetycznym, ale naukowcem.” Panie Marucha…on był pse udo-naukowcem…On był zbrodniarzem w kitlu lekarskim..
  spółczesne próby odtworzenia programu jego badań oparte są na zeznaniach jego współpracowników, zarówno kolegów-lekarzy, jak i więźniów prowadzących dokumentację. Współczesne oceny programu jego badań w większości uznają, że nie miały one żadnej większej wartości naukowej…./sic!!!!!/ Szacuje się, że Mengele wykonał swoje zbrodnicze eksperymenty na ok. 1500 bliźniętach, z których przeżyło mniej niż 100[5]. „..
  ps Zresztą nie tylko na bliźniętach…czytałem książkę o tym ścierwie napisaną przez Niemca B. ciekawą, pełną szczegółów o jego badaniach ?”naukowych”.
  i dalszym losach powojennych!!

  ————–
  Tak, tak, był zbrodniarzem, wszyscy o tym wiemy, a jakże…
  Tym niemniej nie ma co chóralnie pokrzykiwać, że jego badania „nie miały żadnej wartości naukowej”.
  Żadnej wartości naukowej to nie mają tytuły profesorskie Simona czy Horbana.
  Admin

 13. zen said

  Gostek połączył się swoim telefonem z chipami w organizmie, które otrzymał w szczepionce, właściwie to chipy zrobiły to automatycznie.

  https://www.facebook.com/watch/live/?v=836117223648116&ref=watch_permalink

  ————
  Jeśli to nie mistyfikacja, to wygląda niesamowicie.
  Admin

 14. Boydar said

  Panie Gajowy, nasz stosunek i ocena względem Mengele jest odruchowo ludzka. Opiera się na narracji jaką otrzymaliśmy i otrzymujemy. Jeżeli nawet był świętym niemieckim naukowcem, to nam nic o tym nie wiadomo.

  Jeżeli Pan wie coś czego my nie wiemy to skąd zdziwienie. Tak, niektóre narracje opisują gejzery żydowskiej krwi tryskające tygodniami spod ziemi. No ale one były spisane on-line i długopisem, więc rozumu wielkiego do zastanowienia nie potrzeba. Z Mengele sprawa jest zasadniczo inna.

 15. burak z kartoflandii said

  Panie ZEN: Nie każdy ma pejsbuka. Mnie pejs wypieprzył za jakieś sformułowanie pozbawione emocjonalnej ekspresji. Bo przecież u nas argumentuje się emocjonalnie a jak nie to jesteśmy podejrzani. Zatem, jeśli pan by mógł zamieścić ten kawałek o łączeniu się sam ze sobą przez telefon poza pejsbukiem, by l bym niewypowiedzianie zobowiązanym.

 16. Antares said

  Widzę nieskrywany podziw Gajowego dla tego skurwiela. Relacje ocalałych nie pozostawiają żadnych złudzeń. I są to relacje nie tylko żydów.
  Bydlak należy do całej plejady skurwieli w białych kitlach i nawet jak coś nowego wymyślili to zrobili to kosztem morza cierpień niewinnych ludzi w tym wielu dzieci. Robili to na zlecenie dużych koncernów takich jak Bayer który do dziś czerpie z tego zyski

  https://www.google.com/amp/s/ksiazki.wp.pl/oswiecim-byl-laboratorium-koncernow-farmaceutycznych-farbenbayer-placil-za-eksperymenty-na-wiezniach-6338019755423361a%3famp=1

  ————
  Gdzie, głupi wuju, widzisz ten „nieskrywany podziw”?
  Admin

 17. gnago said

  Ustalmy jedno pełna gwarancja nielimitowanych zabiegów medycznych w razie NOP -a dożywotnio rekompensata finansowa płatna do końca życia przez producenta i tych co zmuszają do tego wstrzyknięcia nie wiadomo do czego ma służyć. No i na otarcie łez milionik dla każdego poszkodowanego

 18. Marucha said

  Re 14:
  Nigdzie nie twierdziłem, że Mengele był świętym, choć nie do końca wierzę w różne żydowskie hagady.
  Nie ulega jednak wątpliwości, że jakiś tam wkład w naukę miał, choć moralnie paskudny. Co go odróznia od takich Simonów, Gutów, Horbanów, Niedzielskich i innych …ujów.

 19. Piskorz said

  re 18 Co go odróznia od takich Simonów, Gutów, Horbanów, Niedzielskich i innych …ujów….Panie Marucha…o tych to szkoda słów i czasu!! Toć wiadomo kto zacz..!!! To już „lepiej” o Aniele-Śmierci, bo twarzy miał wiele, wiadomo co robił, książek o nim sporo, szukali go tak długo i wszystkich wykiwał itd. Te jego „badania”, mam takie wrażenie…psu na budę się zdały. To było chyba na zasadzie cała para w gwizdek lub jak kto woli…”.forma przerasta treść”

 20. plausi said

  Co jest prawdą w narracji o tzw. „holokaust” ?

  Ad 7, Baca & Admin.

  Mengele jest takim samym terminem bojowym pewnego rodzaju propagandy, jak tzw. „holokaust”, termin „holokaust” został wprowadzony do obiegu przynajmniej 20 lat po zakończeniu działań wojennych II. Wojny, przez pewne środowiska anglosaksońskie.

  Zastanówmy się choć przez chwilę, co ten termin oznacza. Holokaust – starogrec. ὁλόκαυστος (całkowicie spalony), oznaczał ofiarę palną na ołtarzu boga. Anglosaksońskie środowiska miały potrzebę podkreślić w ten sposób, że likwidacja żydów wschodnich, głównie ci zostali zlikwidowani, była ofiarą.

  W przypadku ofiary palnej są przynajmniej trzy elementy do ustalenia:
  1.sama ofiara spalenia
  2.strona, która tę ofiarę składa
  3.bóg czy bóstwo, któremu ofiara jest składana.

  Idąc za rozumowaniem anglosaksońskich środowisk, łatwo stwierdzić,
  1. co stanowi ofiarę, to mają być Aszkenazyjczycy
  2. kto składa tę ofiarę, Niemcy raczej nie, bo nie oni wymyślili, że chodzi o jakąś ofiarę, przeciwnie, pozostają jedynie środowiska anglosaksońskie, to one złożyły ofiarę
  3. jeśli to te środowiska, to jedyne bóstwo jakie wchodzi w rachubę, to Mamon.

  Być może pomocna refleksja:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#HoloSamo

  która o zgrozo stoi w zupełnej sprzeczności wobec tego, co system panującej nam miłościwie propagandy, szkoła jest jednym z jej elementów, wbija na do głów od urodzenia.

  Być może podobnie ma się sprawa z dr. Mengele, ale nie sposób tego ocenić, bo wprowadzona do kk zbrodnia „kłamstwa oświęcimskiego” uniemożliwia jakiekolwiek rzetelniejsze badania, nie piszemy naukowe, gdyż tym określeniem nazywa się też hucpę tzw. „pandemii”, pozwalające zweryfikować propagandową wersję na ten temat. Zbrodnia „kłamstwa oświęcimskiego” została wprowadzona globalnie, tak samo jak „pandemia”, czy to jest przypadek ?

  Wg danych dostępnych z materiałów propagandy państwowej można śmiało ocenić, że n.p. panowie Fauci czy Ghebreyesus są zbrodniarzami, być może większymi niż cała banda nazistowska. Panów Simon, Horban, Niedzielski nie można z nimi porównywać, bo to są jedynie rodzaj kapo w KL „Wolna Polska”.

 21. Wanderer said

  Mengele byl oficerem. Napewno mial wynikajace z tego zasady ktorymi sie kierowal.
  Wykorzystal okazje ktora sie przydarzyla. W normalnych okolicznosciach nie moglby tak daleko posunac sie w swoich doswiadczeniach. Pytanie brzmi, czy powinien wykorzystac nadazajaca sie okazje, a skoro to uczynil co zatracil, co polozyl na szali.
  Kolejna kwestia jest wartosc dowodowa oskarzen. Trzeba ostroznie i skrupulatnie oddzielic to co ma potwierdzenie w dowodach od histerycznej zydowskiej narracji, pamietajac o podobnych potwierdzonych przypadkach naciagania faktow czy wierutnych klamstwach badz bajkopisarstwie.
  Tu potrzeba chlodnego umyslu.

 22. Marucha said

  Cieszy mnie, że jednak w gajówce są ludzie, którzy na hasło „Dr Mengele” nie reagują jak kundel na „Bierz go!”, lecz próbują wyłuskać prawdę z żydowskiej hagady, a przynajmniej zwrócić uwagę na to, iż prawda nie musi być aż tak oczywista. – vide #19, #20, #21.

  Niektórzy na najbardziej powściągliwe próby obiektywizmu wobec Rosji reagują ciskaniem „ruskimi onucami”, „pachołkami Putina”, czy „ruską agenturą”..

  Dokładnie tak samo zareagował idiota Antares na wzmiankę o Mengele. Jego ostatni wpis po prostu wyrzuciłem, bo był chamskim bełkotem.

  Polecam artykuł:
  >https://marucha.wordpress.com/2020/03/29/aniol-smierci-z-auschwitz-kolejny-zydowski-mit-do-piachu/
  Być może z kolei zbytnio wybiela on dr-a Mengele. Nie wiem. Wiem jedno: unikać wiary w żydowskich „historyków”.

 23. Voodoosch said

  „Polacy o „szczepieniu” dzieci nie chcą słyszeć, nawet ci, którzy sami się zaszczepili.”

  To dobre. Wystarczy powiedziec Polakom, ze jak nie zaszczepisz dzieciaka to zapomnij o wakacjach i BAM! Poleca truc wlasne dzieci, jak na zawolanie.

  Moi (myslalem, ze rozsadni) znajomi tez mowili, ze trzeba byc glupim, zeby sie na to szczepic, no ale zrobilo sie cieplej i juz pobiegli po szpryce. „Przeciez J&J to tylko raz.” … za pare miesiecy, jak ich „zaprosza” na drugi strzal ale z Fajzera to tez pojda. Beda tak chodzic c 3, 4 miesiace. Wtedy powiedza, przeciez to moj wybor.

  Tylko ten wybor nie jest ich. Kim jest czlowiek bez wolnej woli?

 24. Boydar said

  Stawia Pan Gajowy sprawę na głowie. Rozumując w ten sposób, uczynić da się santo subito nawet z agenta trzeciej synagogi. Przy czym jego portrety i dzieła formalnie przerastają w dzisiejszych kościołach obraz Chrystusa, co jest faktem weryfikowalnym i bezsprzecznym.

  Wróćmy do dr Josepha.

  Ilość wzajemnie sprzecznych „doniesień” jest gigantyczna. Świadczy to (dla mnie), że wszystkie zainteresowane strony intensywnie przesiewają piasek gdy faktycznie to szmuglowane są rowery. Nawet znaczące milczenie „niektórych stron” wpisuje się w taką wersję.

  Rodzi się zatem pytanie – CO NAPRAWDĘ ROBIŁ MENGELE W OŚWIĘCIMU ???

  Mnie coś zaczyna świtać, uwzględniając, że prawdopodobna teza musi być wewnętrznie spójna i niesprzeczna z zewnętrzem. W każdym przypadku jego „dzieło” ma istotne i PRAKTYCZNE znaczenie dla dzisiejszej rzeczywistości. Co znacząco ogranicza obszar dociekań.

  Panie Gajowy, może pora wyłożyć karty na stół.

 25. Marucha said

  Re 24:
  Panie Boydar, o czym Pan pisze? Co tu robi Santo Subito? Jakie rowery? Jakie karty na stół i kto ma je wyłozyć?

  Co robił Mengele w Auschwitz? Chyba to samo, co wszyscy doń oddelegowani.

 26. zen said

  Panie Gajowy – ten gostek wydaje się być zadowolony, być może nie wie co mu grozi i kim się stał – biada nam wszystkim jeśli to prawda To może być znamię bestii, które będzie widoczne dla wszelkich czytników elektronicznych, lub element składowy znamienia bestii i jednocześnie przyczyna depopulacji – znamię będzie znakiem rozpoznawczym spolegliwych wobec świata szatana, dla tych co przeżyją. Ci psychopaci znają proroctwa dotyczące czasów końca, niektóre z nich są zapieczętowane, aby Boska niespodzianka pochłonęła całe to bagno szatana w jednej chwili! Natomiast jeśli ktoś podpadnie władzy, wyłączą chipa, nie będzie mógł kupić ani sprzedać, a gdy zniszczą zdalnie baterię, to pewna śmierć w mękach. Już mają technologię nadruku na skórze laserem, który nie niszczy skóry – myślę, że znamię musi być również widoczne dla ludzkich oczu, aby wywierać presję na tych z ludzi i chrześcijan, którzy go nie przyjmą – to będzie tak jak z tymi, którzy nie noszą maseczki, presja władzy i motłochu, tylko konsekwencje o wiele gorsze – fizyczna eliminacja tych bez znamienia jako jednostek aspołecznych, dlatego taka presja na szczepienia – już słychać pogróżki od nadgorliwych.

  W 1998 roku Samsung pokazał chip grubości 1/4 ludzkiego włosa – zakładając, że co pół roku miniaturyzacja postępuje w tej dziedzinie, trudno sobie wyobrazić dzisiejsze rozmiary – Gillette już ma w swoich produktach chipy. Poza tym baterie w nanochipach posiadają metale ciężkie, min. kadm, który zdalnie można uwolnić do organizmu, pojawią się owrzodzenia na ciele – o tym również wspomina Pismo Święte. A więc mamy początek wielkiego ucisku. Ratunek tylko w Bogu i Chrystusie, to węzeł gordyjski dla ludzkości – ci w lesie deszczowym są naprawdę wolni, ale tu nie chodzi o nich, najbardziej o białych ludzi. Śmierć z ręki świata diabła, daje rękojmię życia wiecznego, jest ktoś nie przyjmie znamienia bestii, a jeśli przyjmie, zginie na wieki z ręki Boga – tu jest cała perfidia diabelska, śmierć zadana ręką Boga. Ludzie, którzy poginęli z woli Boga w potopie są martwi na wieczność, tez zginęli z powodu szatana. Obecny obraz świata pokazuje nam, kim są ludzie władzy i komu służą, i nawet im z tym do twarzy, bowiem eliminują się sami na usługach zła – Chrystus oczyści tę planetę z diabelskiego pomiotu.

  Ja nie jestem żadnym prorokiem, czytam Biblię, mogę mylić się w szczegółach ale cel jest jeden – zniewolić totalnie ludzkość eliminując większość jako pasożyty dla planety – to tylko pretekst do masowego mordowania przy pomocy technologii. Mam nadzieję, że Bóg uchroni swoich wiernych i skróci ten czas, obiecał to ze względu na wybranych, czyli zbawionych. Zbliża się wyzwolenie ludzi ze szponów zła!

 27. Boydar said

  @ Pan Gajowy

  Jak ja lubię jak Pan pisze. Mógłby Pan jeszcze tylko dowartościować mój krawat (Ławrow – Garneau)

  Santo subito dotyczy obywatela Lolka. Na temat którego również rozpowszechniane są gigatony wzajemnie sprzecznych świadectw.

  Rowery szmuglował żyd przez granicę, a celnicy sumiennie przesiewali piasek z worków które na tych rowerach niby woził.

  Karty, jak się Pan domyśla, to nasze odkrywanie prawdy. Bo jak sam Pan wielokrotnie podkreślał, prawda leży tam gdzie leży i niekoniecznie pośrodku.

  Jak mnie zeprze to napiszę co uważam, ale póki co nie będę odpierał chleba i chwały innym.

  Krawata nie używam, to była tylko taka licentia poetica

 28. Marucha said

  Re 27:
  Panie Boydar, ja te zbitki słów znam i raczej rozumiem. Nie wiem tylko, co one tu robią w danym kontekście.

  Bo mnie chodzi tylko o to, aby nie reagować rdzeniem kręgowym na pewne żydowskie hasła, lecz zastanowić się, na ile można Żydom wierzyć, znając ich długą historię kłamstw, sprzeniewierzeń, rabunków, oszustw itp. (więcej w słowniku synonimów).

 29. Antares said

  #22 Admin
  Tak zaczyna się zapodany artykuł.

  „Żaden człowiek nie był tak oczerniany w ostatnich latach, może z wyjątkiem Hitlera i Himmlera, jak dr. Josef Mengele, personifikacja nazistowskiego zła.” – Gajowniczkowie trafnie ocenili co sądzą o tym artykule.

  A więc Hitler I Himmler to byli tacy niedobrzy chłopcy, którzy zmuszeni zostali do brudnej roboty jak mengele. Zresztą to nie trwa od dziś, że niemców się wybiela, a z nas robi katów. I nie mały w tym udział żydów.
  Wbrew temu jak Gajowy oczernia i obraża mnie, to wcale nie powielam bezkrytycznie żydowskich naracji. Nawet jeśli zdarzały się pojedyncze przypadki SS manów z ludzką twarzą jak np. ten
  https://www.google.com/search?q=dobry+ss+man+z+oswiecimia&oq=dob&aqs=chrome.0.69i59j69i57j69i60l3.2827j0j4&client=ms-android-samsung-ga-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

  to nie zmienia to faktu, iż była to organizacja zbrodnicza – zresztą Wermaht nie był wiele lepszy.
  Mengele jakiekolwiek robił „badania” w Oświęcimiu to przeważnie cierpieli ludzie i nierzadko umierali, a profity zbierały i zbierają do dziś niemieckie koncerny farmaceutyczne – głównie Bayer na zlecenie którego w eksperymentach życie stawiło setki ludzi

  https://www.google.com/amp/s/ksiazki.wp.pl/oswiecim-byl-laboratorium-koncernow-farmaceutycznych-farbenbayer-placil-za-eksperymenty-na-wiezniach-6338019755423361a%3famp=1

  Mengele najpierw męczył ludzi eksperymentami a potem ich starał się udobruchać np dając więcej żywności – prawdziwy anioł.

 30. Boydar said

  A cóż zmienia nasza reakcja ?

  Ja Panu powiem, co zmienia. Otóż zmienia wpis w naszej wieczystej księdze, że zareagowaliśmy PRAWIDŁOWO na draństwo. I zupełnie nie jest ważne czy było prawdziwe czy tylko nam się wydawało.

  A prawdy dochodzić trzeba, ale nie w drodze demokratycznego głosowania.

  Myślę, że Mengele powierzono misję obalenia „stanowiska” Hermanna Wilhelma Göringa. I doktor na pewno stanął na wysokości zadania, był Niemcem i był pedantem. Tłumaczyłoby to (czyli moja hipoteza) również, dlaczego nikt nic nie mówi a praktycznie wszyscy którzy mówią – kłamią albo fantazjują. A my ten schit łykamy jak młode pelikany.

 31. Ad. 26

  Ludzie, którzy poginęli z woli Boga

  Uwierzył pan? 🙂

 32. Ad. 22

  Cieszy mnie, że jednak w gajówce są ludzie, którzy na hasło „Dr Mengele” nie reagują jak kundel na „Bierz go!”, lecz próbują wyłuskać prawdę z żydowskiej hagady, a przynajmniej zwrócić uwagę na to, iż prawda nie musi być aż tak oczywista.

  A ja się zastanawiam, co on tam naprawdę badał, że im się to tak do dziś nie podoba… Wiadomo, że badał ICH… Ale pod jakim kątem? Jakie wysnuwał z tego wnioski? Coś im te wyniki jego prac baaardzo nie pasują… Znaczy jakąś prawdę o nich odkrył, lub udowodnił…

 33. Sebastian said

  Rozumiem, że gospodarzowi chodzi również o skalę: analogicznie do „6 milionów z dupy wziętych i gojom na talerzu rozsmarowanych” tzn. kłamstw narodu przebranego oraz ilości eksperymentów w porównaniu do czasów obecnych gdzie miliardy ludzi na świecie dobrowolnie z podniesioną głową, wręcz pychą poddają się szczepieniu nieznaną substancją. I nie chodzi mi o relatywizowanie zbrodni helmuta gregora

  Josef Mengele: patron aborcjonistów

  Zabójca w białym kitlu

  Josef Mengele na zdjęciach wygląda zupełnie normalnie. I to nie jedyny powód, dla którego dziś dałby sobie świetnie radę. Był przecież zwolennikiem takich postępowych idei jak aborcja czy eutanazja. I po ucieczce z Auschwitz rozwinął pracę abortera – czytaj: specjalisty od zdrowia reprodukcyjnego oraz założył firmę farmaceutyczną.

  Jeden z najbardziej znanych z okrucieństwa niemieckich lekarzy z Auschwitz na fotografiach nie wygląda na wcielenie zła, zabójcę, mordercę czy ludobójcę. Do tego lubił zwierzęta. Potrafił być nawet miły dla dzieci, częstować je cukierkami i zabierać na przejażdżki samochodem. Przystojny, elegancko ubrany – był przecież bardzo wykształconym lekarzem, zawsze ubranym w nieskazitelnie biały kitel. Czasami pogwizdywał sobie melodie Wagnera, Straussa czy Verdiego. Miał więc wszystkie te cechy, które złożyłyby się na poprawny wizerunek poważanego człowieka. Czy dziś nie mógłby być profesorem ginekologii, ekspertem od bioetyki, przedstawicielem przemysłu farmaceutycznego, właścicielem kliniki in vitro, aborterem, chętnie cytowanym przez niektóre media?

  Mengele trafił do Auschwitz na półtora roku, prawdopodobnie na własną prośbę, aby prowadzić tam dalsze badania, mające mu służyć do pracy habilitacyjnej. Finansowanie zapewnił mu Niemiecki Komitet Badań Naukowych, a obóz koncentracyjny – stały dopływ przedmiotów i próbek badawczych w ściśle kontrolowanych, czyli idealnych warunkach. Wykształconego w Monachium, Bonn, Wiedniu i Frankfurcie 32-latka interesowała szczególnie genetyka oraz dziedzina, którą obecnie nazywa się „zdrowiem reprodukcyjnym”. Jednym z nauczycieli Mengele był znany prof. Ernst Rüdin, autor niemieckich ustaw o przymusowej sterylizacji, genetyk, którego artykuły feministka Margaret Sanger publikowała w Stanach Zjednoczonych na łamach „Birth Control Review”.

  To między innymi i w Auschwitz niemieccy lekarze specjalizowali się w eutanazji, sterylizacji, a także „aborcji” (tzw. przed- i pourodzeniowej). Przeprowadzali eksperymenty ze sztucznym zapłodnieniem, na kobiecych macicach i jajnikach, męskich narządach rodnych. Laboratorium Mengele było wyposażone w najbardziej nowoczesny z możliwych sprzęt. Głównym jego zajęciem było dokonywanie selekcji na rampie. Mengele posyłał w ten sposób masowo ludzi na śmierć. Można powiedzieć, że dokonywał terminacji, eliminacji i selekcji. To brzmi dużo lepiej. Czasami chodziło przecież „tylko” o użycie strzykawki. Mengele był przecież pedantem ze swoistym poczuciem piękna, eliminował więc z tego świata tych, których życie nie było w jego oczach warte kontynuacji, a także więźniów z chorobami skórnymi czy bliznami. Noworodki kazał wrzucać w ogień jak odpady medyczne, a niektóre płody trafiały w słojach do jego kolekcji, obok kamieni żółciowych. Tacy lekarze jak Mengele działali legalnie, a ramy ich pracy wyznaczały ustawy.

  W książce „The Nazi Doctors. Medical Killing and the Psychology of Genocide” Robert J. Lifton sugeruje, że obsesyjne studiowanie przez Mengele bliźniąt miało na celu rozwiązanie zagadki ciąży mnogich, aby zapewnić Niemcom „lepsze”, bo wyselekcjonowane społeczeństwo. Jako lekarz należący do SS wyszkolony był także w tzw. aborcjach, również używanych do celów selekcyjnych. Niemieckie prawo zezwalało na nie w przypadku ratowania życia kobiety, ze względów eugenicznych i dla zachowania „czystości rasowej”. Prawo do zabicia swych nienarodzonych dzieci miały Żydówki i kobiety w krajach podbitych. Podobnie było w Auschwitz, gdzie czasami „aborcji” dokonywały więźniarki-położne, które sądziły, że w ten sposób ratują kobiety w stanie błogosławionym od eksperymentów i śmierci. W przeciwieństwie do niemieckich zbrodniarzy, miały poczucie wyrządzonego zła i wiedziały, że stały się przez nich morderczyniami. Polska położna, Stanisława Leszczyńska, która wraz z innymi lekarkami pomagała kobietom rodzić i opiekować się noworodkami, nie obciążyła swojego sumienia żadną „aborcją”. Dziesiątkom tych dzieci udało się przeżyć obóz. „Doktor Śmierć” nie był panem każdego istnienia.

  https://prawdaoaborcji.wordpress.com/2012/08/28/josef-mengele-patron-aborcjonistow/

  Josef Mengele urodził się w 1911 r. w Günzburgu. Chorowity i ambitny chłopiec obserwował z zainteresowaniem przyrodę, co w późniejszych latach przerodziło się w pilną naukę biologii, zoologii i filozofii, a także antropologii. Za przedmiot studiów wybrał ostatecznie filozofię i medycynę na Uniwersytecie Monachijskim. Ogromny wpływ wywarły na niego w owym czasie idee szwajcarskiego lekarza psychiatry, genetyka i eugenika, dr. Ernsta Rüdina, który głosił tezę, iż lekarze powinni niszczyć „życie pozbawione wartości”. W 1935 r. Mengele uzyskał tytuł lekarza, broniąc pracę pt. „Badania rasowo-morfologiczne żuchwy u czterech grup rasowych”. Starał się w niej udowodnić, że możliwa jest identyfikacja przynależności rasowej ludzi na podstawie badań żuchwy. Już 2 lata później, dzięki rekomendacjom prof. Theodora Mollisona, został asystentem w Instytucie Dziedziczności, Biologii i Czystości Rasowej Trzeciej Rzeszy na Uniwersytecie we Frankfurcie nad Menem, którego dyrektorem był znany genetyk, prof. Otmar F. von Verschuer. Mengele stał się jego ulubionym studentem i fanatycznym zwolennikiem genetyki rasowej. Pod jego okiem prowadził w Instytucie badania nad bliźniakami, a w 1938 r. pod jego kierownictwem obronił pracę doktorską z medycyny. W roku 1937 w Monachium Mengele został przyjęty do NSDAP, a rok później wstąpił do SS. W 1939 r. młody lekarz poślubił Irene Schönbein. Małżeństwo, jak na ironię, nie zostało uznane za czyste rasowo ze względu na podejrzenie, iż dziadek kobiety pochodził z nieprawego łoża. Owocem ich związku był syn, Rolf.

  https://www.1944.pl/artykul/stanislawa-leszczynska-josef-mengele.-walka-o,5136.html

 34. Antares said

  No tak widzę, że cenzura ostra.

  ——-
  Na innych forach wyleciałbyś Pan już dawno na stałe.
  Admin

 35. zen said

  @ Pan Krzysztof M – Szanowny Pan ma niepełne wiedzę o Stwórcy i chciałby go zaszufladkować do ludzkich wyobrażeń.

  Czy myśli Pan, że to wszystko dzieje się bez Boskiej wiedzy i woli jako Wszechmocnego Boga? – jeśli jest inaczej Bóg nie jest wszechmocny.
  Bóg jest miłością, ale nie mięczakiem, który da się z siebie naśmiewać, i nie wie co się dzieje wokół niego – dowodem Jego dzieło, powołał do życia inne stworzenie aby cieszyły się istnieniem, zatem jeśli kocha, musi nienawidzić, nienawidzi zła, grzechu i bezprawia. Kara dla ludzi w potopie została wykonana z woli Wszechmogącego, czyli powszechna śmierć z Jego woli. Jesteśmy na obraz i podobieństwo, zatem Bóg też potrafi się wkurzyć tak jak człowiek – „Straszna to rzecz wpaść w ręce Boga żywego.” Hebrajczyków 10:31. Bóg nie jest cukiereczkiem, który słucha modlitw i spełnia ludzka wolę bo tak chce upadły człowieczek.

  Bóg posiada pełne prawo do odebrania nam Jego daru życia, ponieważ On jest Dawcą życia oraz Stwórcą wszystkiego, co nas otacza. Jesteśmy Jego dziełem i własnością. Korzystamy z daru życia przestrzegając Bożego Prawa i otrzymujemy prawo do życia wiecznego, a jeśli nie, prawo to zostaje anulowane. Jedynie Bóg – Dawca życia posiada prawo odebrania życia swym stworzeniom, dlatego Richard Dawkins nazwał Boga mężobójca bo nie zna prawa Boga do swej własności i chciałby być sędzią samego Boga. Głupek nieograniczony.
  Prawo Boga jest podstawą naszej cywilizacji. Dzięki różnym formom Jego Praw nadal istniejemy. Usuwanie Prawa Bożego w ostatnich stu latach jest powodem narastającego największego kryzysu w dziejach świata, np. pobłażanie mordercom. Bóg zabijając grzeszników czyni to z miłości do ludzi jemu posłusznych aby żyli w pokoju – końcem zła będzie jego wyeliminowanie razem z człowiekiem bezprawia. Boski motywem jest miłość i troska o tych, którzy szanują Jego Prawa, żyjąc według tegoż Prawa, nie krzywdząc innych.
  Bóg nigdy nie odbierał życia tym, którzy prosili Go o darowanie kary i deklarowali szczere chęci zmiany grzesznego stylu życia – przypadek łotra na krzyżu, zginął, czyli zapłacił w ciele za zbrodnie ale zyskał życie. Wolność człowieka jest gwarantowana Prawem, które musi być respektowane przez wszystkich, z Bogiem włącznie – wolność w ramach prawa Bożego, inaczej to parodia prawa.
  Bóg zatwardził serce faraona aby wykonać na nim wyrok – Bóg wydał wyrok śmierci za wcześniejsze zbrodnie faraona na Hebrajczykach, a nie za to, że Bóg zatwardził jego serce.

  Ezechiela 18:(23) Czy rzeczywiście mam upodobanie w śmierci bezbożnego – mówi Wszechmocny Pan – a nie raczej w tym, by się odwrócił od swoich dróg i żył?… Odrzućcie od siebie wszystkie swoje przestępstwa, które popełniliście przeciwko mnie, i stwórzcie sobie nowe serce i nowego ducha! Dlaczego macie umierać, domu izraelski? Gdyż nie mam upodobania w śmierci śmiertelnika, mówi Wszechmocny Pan. Nawróćcie się więc, a żyć będziecie”

  „Czyż nie sprzedają za grosz dwu wróbli? A jednak ani jeden z nich nie spadnie na ziemię bez woli Ojca waszego. Nawet wasze włosy na głowie wszystkie są policzone. Nie bójcie się; jesteście więcej warci niż wiele wróbli.” – Ew. Mateusza 10;29-31.
  Wyjścia 12. „Tej nocy przejdę przez ziemię egipską i zabiję wszystko pierworodne w ziemi egipskiej, od człowieka do bydła, i dokonam sądów nad wszystkimi bogami Egiptu: Ja, Pan”

  Zdecydowana większość Kananejczyków została wycięta w pień przez Hebrajczyków za swoje zbrodnie z wyroku i woli Stworzyciela, bez Jego woli nic nie dzieje się pod Słońcem, NIC! Gdyby Bóg był wewnętrznie sprzeczny, ten świat by nie zaistniał, ani żadne prawo moralne nie miałoby posłuchu – tam gdzie prawo, musi istnieć prawodawca!

 36. Ad. 33

  Czy myśli Pan, że to wszystko dzieje się bez Boskiej wiedzy i woli jako Wszechmocnego Boga? – jeśli jest inaczej Bóg nie jest wszechmocny.

  Bzdura logiczna. 🙂 To, że Bóg jest wszechmogący, nie oznacza, że się wtranca w to, co ze sobą robimy. 🙂

  Bóg jest miłością, ale nie mięczakiem, który da się z siebie naśmiewać (…) zatem jeśli kocha, musi nienawidzić, nienawidzi zła

  Antropomorfizacja Boga. 🙂

  Kara dla ludzi w potopie została wykonana z woli Wszechmogącego, czyli powszechna śmierć z Jego woli.

  Miłych snów z ST pod poduszką. 🙂

  „Straszna to rzecz wpaść w ręce Boga żywego.” Hebrajczyków 10:31

  Tak, tak… Hebrajczyk prawdę ci powie… 🙂

  Zdecydowana większość Kananejczyków została wycięta w pień przez Hebrajczyków za swoje zbrodnie z wyroku i woli Stworzyciela

  Tu już tylko 🙂 🙂 🙂

 37. Antares said

  #Zen
  „@ Pan Krzysztof M – Szanowny Pan ma niepełne wiedzę o Stwórcy i chciałby go zaszufladkować do ludzkich wyobrażeń”

  Panie Zen, rozumiem, że Pan ma za to pełną wiedzę o Bogu. Widział Go Pan twarzą w twarz w twarz.
  Pan Krzysztof prawdę powiedział, że podpieranie się pismami żydów to jak czytanie wyborczej

 38. Marucha said

  Re 29:
  I o czym tu z Panem dyskutować, skoro nie rozumie Pan tego, co czyta… szkoda mojego czasu, którego mam coraz mniej,

  Re 33:
  Nikt – a ja w szczególności – nie negował niemieckich okrucieństw.
  Mnie chodziło właściwie o to, że gorszymi zbrodniarzami są tacy, jak Fauci czy Gebhreyesus – a nie wnoszą NIC nowego do nauki, ani nawet nie próbują.

 39. UZA said

  ” myślę, że znamię musi być również widoczne dla ludzkich oczu, aby wywierać presję na tych z ludzi i chrześcijan, którzy go nie przyjmą – to będzie tak jak z tymi, którzy nie noszą maseczki, presja władzy i motłochu, tylko konsekwencje o wiele gorsze – fizyczna eliminacja tych bez znamienia jako jednostek aspołecznych, dlatego taka presja na szczepienia – już słychać pogróżki od nadgorliwych”

  Ja zaś myślę , że w tym interesie ze znamieniem Bestii nie chodzi o pozbawienie nas tylko życia doczesnego lecz – przede wszystkim – życia wiecznego z Bogiem i dlatego człowiek musi przyjąć takie znamię świadomie i dobrowolnie. Jakikolwiek przymus może wszystko zepsuć ( z diabelskiego punktu widzenia ). Owszem, opętani ludzie Szatana dyszą żądzą mordu , jeśli jednak wstrzykną nam to paskudztwo siłą, pomrzemy jako męczennicy ( z nadzieją na szczęśliwe zmartwychwstanie) , a ich Ojciec z Otchłani poniesie klęskę. Ma On zatem interes w tym, żeby hamować swoich nadgorliwych sługusów.

 40. Antares said

  #38Admin
  Ma Pan rację.
  Szkoda czasu mojego i Pana bo nie rozumie Pan prostych rzeczy które napisałem.
  Mówi Pan że nie neguje Pan niemieckich zbrodni, a jak podałem przykłady tych zbrodni w których mengele uczestniczył to zwyzywał mnie Pan od idiotów i hujów (wuju). A to że taki Fauci czy Gebhreyesus są większymi zbrodniarzami niż mengele, bo mają większe wpływy i możliwości, to tego też neguję.

  Miłego wieczoru.

  ————
  Potwierdza się moja diagnoza.
  Napisał Pan, kurwa mać, że widzi u mnie „nieskrywany podziw dla tego skurwiela”.
  Jest Pan zwykłym wujem.
  Admin

 41. Wanderer said

  Uza, ma Pani racje, ale warunek jest jeden, nie mozna swiadomie tego przyjac i do konca walczyc przeciwko. Podniosla Pani bardzo wazna kwestie, prosze zwrocic uwage, ze nigdzie nie ma przymusu, sa tylko naciski. Ale to do konca czlowiek ma wolna wole i dokonuje wolnego wyboru.
  To dzielo szatana.

 42. Okadwa said

  Mnie powiedzieć niby prosto na temat…
  Prosto… Ha!… a trudności wielkie!
  Tedy… lepi dwa kufle wypić
  … piwa dla spokojności.

 43. Antares said

  #40 Admin
  Dobra przyznaje rację – z tym „nieskrywanym podziwem dla tego skurwiela” przesadziłem.

  Ale naprawdę zastanawiam się co wniósł do nauki ten osobnik. Bo np. taki von braun to wiadomo, technika rakietowa (choć nie jest jedynym), ale mengele?

 44. plausi said

  Szanowny Panie 33, Sebastianie

  muszę wyrazić mój respekt dla Pana znajomości tematu, nauczył się Pan tyle tekstu na pamięć, no bo Auschwitz, dawniej nazywał się w Polsce Oświęcim, to zupełnie szczególny przypadek, od czasu jak został przejęty przez organizacje żydowskie, zresztą przy wsparciu papieża JP II, który kazał Polakom zlikwidować krzyż ustawiony tam dla uczczenia pamięci zamordowanych w obozie Polaków, jeszcze raz Polaków a nie żydów jak się utrzymuje. Obóz w Oświęcimiu był od początku przewidziany dla Polaków, żydzi, także Rosjanie, byli kierowani do Brzezinki.

  Organizacje żydowskie potrzebowały obiekt kultu tzw. „holokaustu”, patrz 20, Plausi, i zarekwirowały Polakom ich miejsce kaźni i kultu do swoich potrzeb, z pomocą JP II, tzw. „polskiego” papieża:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  Co warte są dane o obozie w Oświęcimiu niech świadczy fakt, że jeszcze w latach 60-tych oficjalna tablica w obozie podawała, że w obozie zlikwidowano 4 miliony ludzi, głównie żydów. Wielu młodych ludzi nauczyło się tego na pamięć jak i Pan, i mogą to, dziś jako renciści, potwierdzić. Nauczyli się niepotrzebnie, bowiem parę lat później okazało się, że to jest lipa, dziś na stronie

  http://www.auschwitz.org/

  pod nagłówkiem „Historia”: „Życie straciło tu ponad 1,1 mln mężczyzn, kobiet i dzieci. ”, a więc została jedynie ćwiartka. Te 4 miliony zostały jednak wykorzystane do stworzenia mitu, że w czasie II. Wojny zginęło 6 milionów żydów, co prawda w Oświęcimiu zmalała liczba do 25%, ale liczba 6 milionów z roku 1946. pozostała, to jest ważne, bo od tej liczby kasują organizacje żydowski tantiemy za autorstwo „holokaustu”.

  W roku 1996 wydał Roger Garaudy, nawiasem żyd, książkę „Les Mythes fondateurs de la politique israélienne ”, w której m.in. zwrócił uwagę na manipulacje z liczbą ofiar w Oświęcimiu i szereg innych nieścisłości. Za to został ukarany przez sąd francuski, bowiem we Francji sieć żydowska też ustanowiła przestępstwo „kłamstwo oświęcimskie”, które tam nazwano „négationnisme”.

  Sieć żydowska (globalna) zaraz po zakończeniu wojny zadbała o ustanowienie w kodeksach karnych kontrolowanych przez nią krajów przestępstwa, które uniemożliwi zadawanie jakichkolwiek pytań, co właściwie się wydarzyło w czasie II. Wojny w tych KL-ach i nie tylko. W konsekwencji o obozach koncentracyjnych rozpowszechniane są historyjki, jakie dla ludności opracowano na zlecenie organizacji żydowskich, innych opracowań nie ma. Jako, że mamy nieco doświadczenia z metodami naukowymi, to gwarantuję, że wiadomości rozpowszechniane na temat KL-ów nie spełniają wymogów naukowych, a badania naukowe są przez kk w tej materii zabronione. Nie można wykluczyć, że rozpowszechnianie storys n.t. dr. Mengele też nie spełniają naukowych wymogów, a są jedynie propagandą organizacji żydowskich.

  Zaznaczamy, że jesteśmy absolutnie przeciwnikami eksperymentów medycznych na ludziach, uważamy je za zbrodnię, dlatego też za zbrodnię uważamy masowe eksperymentalne wstrzykiwanie preparatów genetycznych, określanych obłudnie jako szczepionka, ludności w ramach takiego eksperymentu nazwanego „pandemią”. Już testowanie półtechniczne, jakie przeprowadziły firmy na ludziach, aby otrzymać protokoły testowania niezbędne do dopuszczenia preparatu na rynek, uważamy za zbrodnię, bowiem są przeprowadzane na środowiskach niezorientowanych w konsekwencjach i z reguły ubogich. Znany jest przypadek z Grudziądza, gdzie przed dekadą przeprowadzono takie testy na bezdomnych z wieloma przypadkami śmierci testowanych Polaków.

  1. opowieści organizacji żydowskich, tzw. chucpa, nie są na tyle wiarygodne, aby się ich uczyć na pamięć, por. 4 miliony w Oświęcimiu, i poddawać ich jakiejkolwiek ocenie.

  2. organizacje żydowskie wyłudziły, z reguły przez szantaż, od różnych krajów setki miliardów dolarów na podstawie tak sfałszowanych danych i roszczeń, to dotyczy także Polski, por. ustawę Just Act 447.

  3. emocje nie mają nic wspólnego z naukowością, to ludzkie, że Pan Sebastian podniecił się z powodu rozpowszechnianych opowieści o dr. Mengele, ale czy ma/miał szanse zweryfikować te donosy ? Nie. Najpierw należy ustalić fakty, wtedy dopiero można przystąpić do ich oceny.

  Podstawą poznania jest wątpienie a nie klepanie komunałów dominującej propagandy.

 45. zen said

  @Krzysztof M. Pańskie wywody czy teorie dotyczące osobowości Boga opierają się bardziej na ludzkiej filozofii, która jest obecna w kościele – neoplatonizm – niż na obrazie Boga zawartym w Piśmie, to tam Bóg ujawnił ludziom swoją naturę – „Cóż ma wspólnego prawda objawiona z filozofią”

  „Bzdura logiczna. 🙂 To, że Bóg jest wszechmogący, nie oznacza, że się wtranca w to, co ze sobą robimy. 🙂”

  Jeżeli człowiek nie zachce, Bóg się nie „wtanca” do tego co robimy, ale jeśli powierzymy swoje życie Chrystusowi, otrzymamy Ducha Bożego, który pokieruje naszym życiem, jako pieczęci Bożej potrzebnej do zbawienia. Ten Duch to min. natychmiastowy wyrzut sumienia, jeśli zboczymy ze ścieżki prawa – narodziny z wody i z Ducha są niezbędne do zbawienia. Nie można czegoś akceptować bo się nam podoba, a inne rzeczy odrzucić. Pan nie zna Nowego Testamentu a to katechizm niezbędny do zbawienia! Ludzie spolegliwi wobec Boga proszą Go o pomoc. „Nikogo, kto przychodzi do mnie precz nie odrzucę” – to podważanie najpiękniejszej cechy Boskiego charakteru – miłosierdzia!

  Antropomorfizacja Boga. 🙂 – czyli przypisywanie mu ludzkich cech, to zaprzeczanie biblijnej prawdzie, Bóg się smuci, raduje, współczuje, okazuje łaskę, itd. jest Osobą, osoba ma cechy podobne do naszych, ale góruje nad człowiekiem, jesteśmy na obraz Boży, Bóg nie jest bezduszną, nieczułą istotą, inaczej nie byłoby po nas śladu z powodu grzeszności i podłości ludzkiej.

  „Miłych snów z ST pod poduszką. 🙂” – Kara dla ludzi w potopie została wykonana z woli Wszechmogącego, czyli powszechna śmierć z Jego woli.

  Podważa Pan sąd nad ludźmi w potopie, a to jedno z dominujących wydarzeń biblijnych – pan chyba nie wierzy w przekazy proroków, zatem nie wierzy w nic co przekazuje Pismo, i wybiera przyjemne rzeczy, mile łechcące ucho, nie wierzy w nadchodzący sąd Chrystusa, tak jak naśmiewali się w przeszłości z ostrzeżeń Noego. Hybrydyzacja zwierząt, roślin i ludzi była w tamtym okresie min, powodem zatopienia tamtego świata.

  „Straszna to rzecz wpaść w ręce Boga żywego.” Hebrajczyków 10:31

  Tak, tak… Hebrajczyk prawdę ci powie… 🙂 – wygląda to na ignorancję, ponieważ to są słowa z Nowego Testamentu dotyczące sądu nad bezwzględnymi i bez skruchy grzesznikami – jeśli ktoś wierzy w to, że Bóg będzie tolerował grzeszników w Królestwie Bożym, to posądza Boga o brak prawości i sprawiedliwości – to potwarz dla Stwórcy – Pan nie masz wiary i wiedzy, to bluźnierstwo.

  Zdecydowana większość Kananejczyków została wycięta w pień przez Hebrajczyków za swoje zbrodnie z wyroku i woli Stworzyciela

  „To już tylko” – Pan nie zna faktów biblijnych – Jezus Chrystus przyszedł wypełnić Prawo Zakonu, nie unieważnić go, gdyby tak było dekalog, czyli podstawowe prawo moralne, byłby nic nie wart – powtórzę – nie możemy wybierać tego co nam odpowiada, a inne orzucać. Chrystus cytował ze St. Testamentu. Pierwsze proroctwo dotyczące właśnie Pomazańca powiedział Bóg w chwili upadku pierwszej ludzkiej pary – „Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie i niewiastę, pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo jej: ono zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz mu piętę”
  Potomkiem niewiasty był Chrystus, który pokonał śmierć, w konsekwencji samego diabła jako jej przyczynę.

  Panie Krzysztofie M – niech Pan nie używa emotek nadmiernie, nie robią na mnie wrażenia i są świadectwem braku argumentów logicznych – próba ośmieszania adwersarza to właśnie luki w wiedzy ogólnej i źle świadczy o charakterze oponenta – czasem mając argumenty nie mamy racji. Wola to wolność wyboru.
  Panie Antares – Bóg pokazał nam Siebie w Piśmie Świętym, nie ma innej możliwości. Nie siedzi na chmurce, nie podgląda nas, ma dostęp do naszej świadomości, nawet nie opuszcza nieba, ma do tego posłańców. Nasze poznanie jest fragmentaryczne ale wystarczające do zbawienia, prawdę zna Chrystus,-„Kto widział mnie, widział Ojca”

 46. Boydar said

  Aleś Pan Im wywalił … i ani razu nie bluznął. Szacun normalnie.

 47. Wanderer said

  Bardzo ladnie Pan to opisal, Zen.
  Pozdrawiam.

 48. UZA said

  Obiecywałam sobie wielokrotnie, że nie będę zabierała głosu w kwestiach religijnych, a jednak czasem trudno zdzierżyć.

  „nie możemy wybierać tego co nam odpowiada, a inne orzucać. Chrystus cytował ze St. Testamentu”

  Cały szkopuł w tym, że tzw. Stary Testament to nie tylko dekalog. Jest to zbiór najróżniejszych tekstów – mądrych i pięknych, dziwnych a nawet bulwersujących dla normalnego człowieka. Właśnie z uwagi na różnorodność żydowskich tekstów Pan Jezus mógł z tego zbioru wybrać i zacytować coś wartościowego. To wcale nie znaczy, że wszystko jest tam wartościowe i do wszystkiego warto się stosować.
  W Księdze Powtórzonego Prawa (według „Biblii Tysiąclecia” ) zawarto np. następujące nakazy: „oto zwierzęta, które możecie jeść: wół, baran, koza, jeleń, gazela, daniel, koziorożec, antylopa, bawół i kozica. Możecie jeść wszelkie zwierzę o rozdzielonym kopycie, to jest parzysto rozłożonej racicy, i które przeżuwa. Nie będziecie jeść spośród tych, które przeżuwają albo mają kopyto, to jest rozdzieloną racicę, jak wielbłąd, zając i królik. Te przeżuwają, lecz nie mają podzielonych kopyt – uważać je będziecie za nieczyste. Wieprz, który ma racicę rozdzieloną, lecz nie przeżuwa, jest nieczysty, mięsa jego jeść nie będziecie i padliny jego się nie dotkniecie. ” Skoro jednak jemy wieprzowinę i mięso z królika, to znaczy, że coś dało się odrzucić.

  A tak nawiasem mówiąc, skoro Pan Zen wie co się działo przed Potopem, to może zdradzi , jakich to konkretnych zbrodni dopuścili się Kananejczycy, że trzeba ich było wszystkich wymordować. Czy aby nie zawinili tylko tym, że zbudowali domy i posadzili drzewa na ziemi, którą pewne plemię uznało za swój obiecany prezent od Boga ?

 49. zen said

  @ Pan/Pani Uza. Kanaan to wylęgarnia ludzi bez sumienia, dzieci upadłych aniołów – nie lubię tego słowa, bardziej odpowiada mi posłańców. Przy okazji powiem, że ci, którzy nauczyli ludzi sztuki wojennej, kowalstwa, kobiety malowania się, itd. byli strażnikami, którzy wyłamali się Bogu z danej obietnicy, że będą opiekować się ludźmi, z powodu urody ziemskich kobiet, płodzili potomstwo bez sumień – tylko człowiek może przekazać życie i sumienie innemu człowiekowi zrodzonemu z takiego związku – to było przed potopem. Księga Henocha.

  Po potopie sytuacja powtarzała się, dlatego żyzną ziemie Kanaan Bóg przeznaczył wyzwolonym z Egiptu Hebrajczykom. Kanaan leży w Jordanii, dzisiaj to pustynia przeklęta przez Boga. Kananejczycy składali ofiary z dzieci Molochowi i Baalowi (diabłu), to plemiona nienawidzące Boga, ponieważ są również potomstwem upadłych. W Kanaanie szerzyły się rozpasanie moralne i pogański kult połączony ze składaniem ofiar z dzieci, prostytucja świątynna. Historyk biblijny Henry Halley wspomniał, że archeolodzy badający tamten region „znaleźli niezwykle dużo naczyń glinianych z prochami dzieci złożonych na ofiarę Baalowi, jednemu z głównych kananejskich „bogów”. Następnie dodał: „Okazało się, że cały ten teren był cmentarzem noworodków. Kult praktykowany przez Kananejczyków polegał na tym, że w obecności swych bożków pławili się w rozpuście, uważając to za rytuał religijny; ponadto mordowali pierworodnych, składając ich w ofierze tym samym bóstwom, paląc ich żywcem. Ogólnie rzecz biorąc, Kanaan stał się jakby Sodomą i Gomorą obejmującą cały naród….. Archeolodzy prowadzący wykopaliska w ruinach miast kananejskich dziwią się, że Bóg nie zniszczył ich dużo wcześniej”.

  Bóg już znacznie wcześniej wiedział, że mieszkańcy Kanaanu coraz bardziej pogrążają się w niegodziwości. Nie wytracił ich jednak od razu. Czekał 400 lat, aż ‛ich wina się dopełniła’ – Księga Rodzaju 15:16.
  Niektóre z tych plemion przewyższały wzrostem Hebrajczyków, byli gigantami, niszczyli ziemię i uprawy, uprawiali kanibalizm
  .Czy kochający Bóg mógł dopuścić do masakry tych ludzi? – tak – chciał chronić geny własnego ludu, zaś mieszkańcy Kanaan byli skażeni genami upadłych – czystość genetyczna zobowiązuje dzieci Boga do czynów których oczekuje Bóg, tamci ludzie byli zaprzeczeniem cech Adamitów, czyli potomków Adama, siali zniszczenie i śmierć, pożerali plony Hebrajczyków, porywali i gwałcili kobiety, napadając i mordując.

  Relacja o wytępieniu Kananejczyków budzi nadzieję w nas, daje bowiem wyobrażenie o tym, czego Bóg dokona w niedalekiej przyszłości. Stanowi gwarancję, że On nie pozwoli, by zło całkowicie zdominowało dobro. Zgodnie z biblijnym zapewnieniem Stwórca niebawem zgładzi niegodziwych, natomiast tych, którzy Go miłują, ocali i wprowadzając go do nowego Izraela, do sprawiedliwego świata – 2 Piotra 2:9. Objawienie 21:3, 4. Spełnią się wtedy jakże krzepiące słowa: „Pokładaj nadzieję w Panu i trzymaj się jego drogi, a on cię wywyższy, byś posiadł ziemię. Zobaczysz, jak niegodziwcy zostaną wytraceni” – Psalm 37:34.

  Cham „odkrył nagości” Noego, gdy ten był pijany – występek, o którym mowa, polegał na tym, że Cham współżył z jedną z żon własnego ojca. Zwrot „oglądać czyjąś nagość” ma w Księdze Kapłańskiej charakter idiomatyczny i oznacza „współżyć z żoną innego mężczyzny” np. ks.. Kapłańska 18, 7.8.14.16; 20, 11.20.21). Syn zdecydowawszy się na współżycie z jedną z żon swego ojca, a więc nawet nie ze swoją matką, godził w wyłączne prawa ojca, bo posiadanie jego żony było usiłowaniem wydarcia przywilejów należnych wyłącznie ojcu . np. 2 Samuela 16,20–23. Kanaan był dzieckiem zrodzonym z tego niegodziwego związku, stąd przekleństwo Kananejczyków. Edomici to część składowa plemion zamieszkujących tamtą ziemie, podobnego pochodzenia – tacy ludzie nie są zdolni do czynów dzieci Adama, zło jest ich chlebem powszednim i sposobem na życie. Bóg powiedział do żony Izaaka Sary, że dwa narody wyjdą z twego łona, ale nie będą żyły w symbiozie – Ezaw poszedł do Kanaan i ożenił się z dwiema kobitami , które były Nabatejkami – Nabatejczycy i Edomici później przejęli władzę w Izraeli spiskując przeciwko Hebrajczykom, np. Herod był synem Edomity i Nabatejki, oni nienawidzili prawowitych Izraelitów, dlatego min, chciał zamordować małego Jezusa, słyszał od astrologów, że narodzi się król.
  Klęski, które spadły na tamten Izrael były efektem nieposłuszeństwa wobec Boga, który wyzwolił Hebrajczyków z niewoli egipskich gigantów, ale oni odwrócili się od Boga – nasza dzisiejsza sytuacja jest podobna – ludzie nienawidzą Boga, ponieważ mówi im w sumieniu jak mają żyć i uwierzyli kłamcom, że jest iluzją, zaś sama Biblia to mity pastuchów.

  Możemy jeść prawie wszystko, to co Bóg oczyścił, jest czyste – pokazał to Piotrowi w jednym z objawień, uchylając niebo z obrusem pełnym mięsa.
  Opisałem to trochę chaotycznie z braku czasu dzisiaj ….. może podam jeden link. O Bogu nie można pisać krótko…..

  https://www.fuw.edu.pl/~pniez/Droga/Artykul_Proba/PL-HR-FulfilledProphecy.htm

 50. Sebastian said

  Szanowny Panie 44 Plausi

  I vice versa dotyczące czytania ze zrozumieniem, nie będę krewny niesłusznego przytyku, a niech tam.

  Po pierwsze poza wstępem mojego autorstwa, raptem 2 zdania, bo nie miałem więcej czasu, cała reszta jest na zasadzie kopiuj/wklej + linki źródłowe. Niby co pańskim zdaniem świadczy o tym, że się tego nauczyłem na pamięć ? Na jakiej podstawie uznał Pan, że potrzebne mi szkolenie ? Czym ja się do ciężkiej cholery niby podnieciłem. Jakie to niby komunały klepie ? Proszę bardzo, może Pan się wykazać do końca b. r. ma Pan ustalić fakty na temat dr mengele i je tu przedstawić, zweryfikowane.

  Mając w pamięci poniższe zwróciłem uwagę na skalę , porównanie ilości ofiar obozów wg poniższego do domniemanych co się może okazać lub nie ofiar obecnego szczepionkowego szaleństwa i tyle.

  Żydzi i obozy koncentracyjne: faktyczna ocena „holokaustu” przez Czerwony Krzyż

  Posted by Marucha w dniu 2021-02-25 (Czwartek)

  Oficjalne źródła z Międzynarodowego Czerwonego Krzyża dowodzą, że „holokaust” był oszustwem

  Official records from International Red Cross prove „holocaust” was a fraud
  >http://just-another-inside-job.blogspot.com/2007/06/official-records-from-international-red.html

  Ostatnio udostępnione dokumenty, zamknięte przez lata, pokazują, że całkowita liczba zgonów w „obozach koncentracyjnych” wynosi tylko 271.301.

  Nie zginęło 6 mln Żydów: to twierdzenie było całkowitą fabrykacją*

  https://marucha.wordpress.com/2021/02/25/zydzi-i-obozy-koncentracyjne-faktyczna-ocena-holokaustu-przez-czerwony-krzyz/

  https://marucha.wordpress.com/2018/03/11/6-milionow-z-dupy-wziete-i-gojom-na-talerzu-rozsmarowane/

  O kilkunastu lat jestem czytelnikiem Gajówki, dużo czytam, ale bardzo rzadko się udzielam, bo :

  a) nie mam czasu
  b) czasami nie warto wciskać swoich przysłowiowych 3 groszy
  c) nie mam czasu

  ad c ) na wyjaśnianie, precyzowanie, analizowanie, po prostu nie chcę się dodatkowo wqrwiać,jeszcze bardziej niż wqrwiony jestem, wolę jechać na ryby, karmić je i boćka jak wczoraj.

  I żeby było jasne teraz jakieś emocje są, jak coś wrzucam to nie ma ani podniet ani emocji, ewentualnie troska, troska o moją Ojczyznę i resztki rodaków.

  Czasem się zastanawiam o co chodzi w takiej sytuacji, mam nadzieję ,że nie o zniechęcenie mnie do wchodzenia w jakąkolwiek dyskusję, bo prawo jakoby do niej mają tylko aktywni codziennie komentujący ?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: