Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  corintians o Kim jest człowiek niezaszczepi…
  Jack Ravenno o Prof. Bogusław Paź: Prezenty m…
  Jack Ravenno o Kim jest człowiek niezaszczepi…
  Olo o Pogarsza się sytuacja na rynku…
  Zenon_K o Kto rządzi światem?
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Krzysztof M o O szkodliwości demokracji…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
  niepostepowyoszolom o Kto rządzi światem?
  Carlos o Wolne tematy (59 – …
  prostopopolsku o Kto rządzi światem?
  Carlos o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  Anzelm o Wykład internetowy profesora N…
  Krzysztof M o Pogarsza się sytuacja na rynku…
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Komu puściły nerwy? Notka polemiczna – widziane z USA.

Posted by Marucha w dniu 2021-05-21 (Piątek)

Wiem że jest to intelektualnie pojedynek bardzo nierówny, no bo ja skromna magister Alma Mater z utytułowanym profesorem zwyczajnym, ale zwykła uczciwość zmusiła mnie do napisania tej notki.

Notka Pana Rafała Brody „Czy Marianowi Bansiowi puściły nerwy?”, zmusiła mnie od napisania notki polemicznej. Przede wszystkim Pan Rafał nic nie wspomina o najważniejszej postaci w tej całej aferze -mydlanej operze, strategosie nad strategosami, jakiego świat nie widział.

Pan Marian Banaś stwarzając Krajową Administrację Skarbową, uderzył w różne wielkie i małe interesy, nadzorców magdalenkowych, których to reprezentantem jest Jarosław Kaczyński. Zabierając grube miliardy, które się w świetle istniejących przepisów należały państwu, Marian Banaś przyczynił się walnie do finansowania sztandarowego programu 500+.

Jako bardzo skuteczny urzędnik, Marian Banaś stał się bardzo niebezpiecznym dla wszystkich mafii krajowych i przede wszystkim międzynarodowych, bo zamknął wszystkie luki podatkowe przez które to w czasach PO, budżet państwa tracił ogromne pieniądze.

Myślę że dlatego mafia, najogólniej mówiąc magdalenkowa, postanowiła pozbyć się Banasia. Nie pamiętam, czy przed objęciem prezesury NIK, odbyło się spotkanie Banaś-strategos, ale koniec końców Marian Banaś otrzymał prezesurę NIK. Warto w tym miejscu przypomnieć Panu Rafałowi, że jako prezes KAS, Banaś mógł kontrolować prywatne spółki, ale jako prezes NIK, może tylko kontrolować jednostki budżetowe.

Myślę że Pan Rafał Broda pamięta słynną komediową scenę, jak to w ciągu jednego dnia rano strategos ogłosił że będzie bronił z całym zapleczem partyjnym Beaty Szydło jako premiera, by wieczorem ogłosić że premierem musi być doradca byłego premiera Donalda Tuska, Mateusz Morawiecki, według to którego Polacy mają zapier…. za miskę ryżu.

Identycznie myślał strategos, że tak jak z panią Szydło, pójdzie mu z Marianem Banasiem. Ale Marian Banaś to nie Beata Szydło, która to skończyła w USA jakieś tam kursa przywódcze: powiedział strategosowi, że nie ustąpi, i strategosa nad strategosami jakiego świat nie widział, spotkał srogi zawód.

Wówczas jeden z pisowskich przydupasów, Adam Bielan powiedział, że dotąd będą grillować Banasia, dopóki on sam nie ustąpi. Nasuwa się pytanie, dlaczego Marian Banaś nie popełnił do tej pory widowiskowego samobójstwa?

Pamięta Pan widowiskowe samobójstwo Ireneusza Sekuły, który się zabił dopiero bodajże siódmym strzałem? Albo gen. Sławomira Petelickiego, co to wstąpił do UB, by spełniać dobre uczynki?

Gdyby Marian Banaś miał tylko haki na tylko polskich gangsterów, to już dawno popełniłby widowiskowe samobójstwo. Marian Banaś musiał moim zdaniem odkryć jakąś dużą międzynarodową aferę z udziałem politykow i biznesmenów z pierwszych stron gazet i upublicznienie tej afery zakończyłoby wiele światowych karier. To dlatego mafie międzynarodowe, które to wysługują się obecnie PiS-em, nie mogą sobie pozwolić na spektakularne samobójstwo Banasia.

Więc strategos nad strategosami musi zgrzytać zębami i znosić zniewagi ze strony Banasia, który to zaatakował pośrednio kolejnego ulubieńca strategosa i magdalenkowej sitwy. Więc to dlatego ciągle grillują Prezesa NIK Banasia i jego rodzinę.

Zgadzam się Panem, że do wyjaśnienia oświadczeń majątkowych Banasia nie jest potrzebna jakaś specjalistyczna kontrola, wystarczy zwykła księgowa z przysłowiowej Koziej Wólki, by w ciągu niecałej godziny wyjaśnić, czy Banaś popełnił przestępstwo w sprawie oświadczenia majątkowego, czy też nie.

Właśnie chodzi o to, by Marian Banaś był ciągle grillowany, czy też używając bardziej obrazowego języka z piosenki „Skaldów”, nie o to chodzi by złapać króliczka, ale by gonić go. Więc Magdalenka, wysługując się strategosem ciągle go grilluje. Nie mogąc nic na niego znaleźć, dobiera się więc do jego rodziny. Bezczelność tzw. służb nie ma granic, kiedy przyszli nagle z rana do domu syna Mariana Banasia, troszcząc się o to czy aby Jakub Banaś nie usiłował popełnić samobójstwa.

Czyżby to więc Panie Rafale, nie było zaproszenie do domu państwa Banasiów seryjnego samobójcy?

Wracając do pańskiego pytania, czy Marianowi Banasiowi puściły nerwy, należy odpowiedzieć że nie. Przecież Pan Banaś zapowiadał z wyprzedzeniem, że bez względu na sprzeciw PiS opublikuje raport na temat tzw. wyborów kopertowych. To chyba Panu puściły nerwy.

Jak Pan uważa, czy Marian Banaś bardziej szkodzi Polsce ujawniając afery pisowskich czynowników, czy też bardziej szkodzi Polsce ujawnianie tych afer. To cytat z pańskiej notki: „Te wszystkie echa dzisiejszego zachowania M. Banasia szkodzą Polsce i pojawiają się w wielu miejscach”. Przecież w sprawie Banasia nie chodzi o dobro strategosa i jego partii, tylko o dobro nas wszystkich czyli Polski. Chyba że Pan myśli, że Banaś ujawniając afery pisowskich urzędników jednak bardziej szkodzi Polsce.

Ciekawa jestem i myślę że podobnie jak Pan, oczekuję z wielkim zaciekawieniem na wyniki kompleksowej kontroli ministerstwa zdrowia ze szczególnym uwzględnieniem tzw. pandemii.

Na zakończenie chciałabym przypomnieć Panu, że ciągle nie wiemy, jaka była przeszłość za komuny braci Kaczyńskich, oraz dlaczego Lech Kaczyński został dopuszczony do obrad magdalenkowych, gdzie po tzw. stronie społecznej byli zaproszeni najbardziej zaufani agenci gen. Kiszczaka.

Dlaczego obecny santo subito PiS jako prezydent utrącił lustrację, pomimo że miał po swojej stronie szefa IPN ś.p. Janusza Kurtykę. Przypominam Panu, że cała PO głosowała za ustawą lustracyjną, ponieważ doskonale wiedziała, że prezydent Kaczyński i tak ją utrąci pod byle jakim pretekstem. I znalazł jak najbardziej idiotyczny pretekst, który to mu zasugerował nieżyjący już senator Romaszewski.

Przypominam Panu również, że PiS i strategos nie zrobili niczego, by poprzeć starania Polonii Amerykańskiej w sprawie ustawy 447, wręcz przeciwnie, sabotowali wszelkie wysiłki Polonii.

Nie wiem, czy Pan nie wymazał ze swojej pamięci sprawy 30 milionów dolarów, które to amerykańskie służby wręczyły w pudełku po butach nadzorcom magdalenkowym, za możliwość torturowania afgańców na terenie Polski. Kiedy Andrzej Lepper mówił o amerykańskich samolotach lądujących w Klewkach, o mało co nie wylądował w Tworkach, by nieco później popełnić widowiskowe samobójstwo.

Ale o tej sprawie nie dowiedzieliśmy się od polskich dziennikarzy śledczych, tylko z amerykańskiej prasy. Do tej pory PiS się nie zająknął na ten temat, bo gdyby tylko spróbował, ileż to pięknych i zaskakujących samobójstw byłoby po stronie członków komisji śledczej.

Zaś ostatnią woltę strategosa, czyli szukanie pomocy u lewicy odbieram jako powrót PiS do własnych wymiocin. Magdalenkowi nadzorcy strategosa wydali rozkaz strategosowi połączyć się z lewicą w sprawie kolejnego przekrętu zwanego Nowym Ładem, czy jakoś tak, ale to już jest temat na kolejną notkę.
Dla Pana jest to na pewno kolejny genialny manewr strategosa nad strategosami, dla mnie jest to wypełnianie w wielkim posłuszeństwie kolejnego rozkazu przez strategosa, wydanym jemu przez magdalenkowych nadzorców.

Ślepa Mańka
https://slepamanka.neon24.pl/

Komentarzy 7 do “Komu puściły nerwy? Notka polemiczna – widziane z USA.”

 1. Marek said

  Żaden Nowy, ani Polski, ale Żydowski Ład.

  Przyjrzyjcie się gębom obu kalksztajnów, jak się uśmiechają.
  Obrazki wiele wyjaśniają.

 2. UZA said

  „Marian Banaś musiał moim zdaniem odkryć jakąś dużą międzynarodową aferę z udziałem politykow i biznesmenów z pierwszych stron gazet i upublicznienie tej afery zakończyłoby wiele światowych karier. ”

  A jak Szanowna Autorka wyobraża sobie upublicznienie afery, skoro – według wszelkiego prawdopodobieństwa – największe media są pod kontrolą aferzystów, ich kumpli albo protektorów ? Upubliczniają więc tylko to, co im pasuje.
  Dzisiejszy świat doszedł już zresztą do takiego stanu, że nawet pełna otwartość niczego nie zmienia. Weźmy na przykład niejakiego Gatesa – gość otwarcie mówi o potrzebie depopulacji i promuje szczepionki, a ludziska nie kojarzą jednego z drugim. Ujawniono aferę z firmowaną przez Fundację Gatesów akcją szczepień afrykańskich dziewcząt, po której te dziewczęta nie mogły mieć dzieci, było też coś z dzieciakami w Indiach. I co , czy zakończyło to karierę słynnego Billa ?

 3. Wanderer said

  Banas czasami musi dzialac po omacku. Dziala sam. Pomimo zagrozen. Balansuje. Obserwuje jego poczynania drugi rok. Jest po dobrej stronie. Jeszcze o nim uslyszymy.

 4. Kojak said

  Robinie z Banasia jawnego i serdeczngo kumpla groznych bandziorow i bydlakow i kreowanie go ,zbawce Polski i polskiego patriote to chyba juz jawna paranoja ! Nawet ta jego funkcja prezesa NIK do robienia z niego rzekomego patrioty nie uprawnia do tego zupelnie ! Wykorzystuje ja tylko do porachunkow wewnetrznych miedzy bandytami w PIS ! To za jego kierownictwa doszlo do kryminalnych naduzyc na niebotyczna skale w ministerstwie finansow! Ten caly KAS to tylko wiekszy zamordyzm firm i podatnikow i nadanie skarbowce kolejnych absurdalnych i bezprawnych uprawnien

 5. Dinozaur said

  Przed kilku laty zdarzyło się Dinozaurowi spotkać Pana Banasia w Krakowie ( na polu towarzyskim ). Zrobił na Dinozaurze jak najlepsze wrażenie .

 6. Piskorz said

  re art Nowy Ład, czyli tak jakby ruski NEP. Na czym on polegał…ogólnie nam
  mówiono a raczej wmawiano. A szczególnie/szczegółowo raczej pisze o tym
  J. Lina w swojej książce. Ta jego książka to taka sensacja-rewelacja.! ps Np Jak to Zachód „pomagał” Białym w czasie „rewolucji…ha ha ha. Bo i czerwonym też pomagał.!

 7. . said

  ‚widziane z USA’>>
  Mańka,
  ty się qrwa skup na bydłu jakie ‚twoja’ nowa ojczyzna tzw. USA+Deep Jewish State
  robi na świecie!! np.
  Zionism Is Genocide
  .https://stephenlendman.org/2021/05/zionism-is-genocide/
  czy
  Deadly Covid Mass-Jabbing
  .https://stephenlendman.org/2021/05/deadly-covid-mass-jabbing/
  i pisz prosto >jak myśl Lenina <
  STRATEGOS to deep jewish state z siedzibą
  w Washington DC (district of corruption).

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: