Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Emilian58 o Atomowy front na Zaporożu
  PK o Żydowska kloaka przetacza się…
  Bogusz o Koniec twierdzy Europa i pierw…
  Emilian58 o Koniec twierdzy Europa i pierw…
  Krzysztof M o Twój kot się na ciebie obraził…
  prostopopolsku o Putin morduje ryby
  Anucha o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  Stiopa o Putin morduje ryby
  revers o Atomowy front na Zaporożu
  ! o Czego najbardziej boją się kot…
  Tadeusz Kaktus o Wolne tematy (58 – …
  ! o Czego najbardziej boją się kot…
  ! o Co nam zrobili ruskie
  Enya o Twój kot się na ciebie obraził…
  adsenior o Wolne tematy (58 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

„Nur für PiS”? Do prokuratury wysłano zawiadomienie w sprawie… wtargnięcia do BLOKU w którym mieszka minister Niedzielski. Warzecha: Cały blok jest jego własnością?

Posted by Marucha w dniu 2021-05-24 (Poniedziałek)

Policja złożyła do prokuratury materiał zebrany w związku z przebywaniem grupy osób w bloku, w którym jedno z mieszkań zajmowane jest przez ministra Adama Niedzielskiego. TVP Info twierdzi, iż kilkanaście osób miało naruszyć prywatną własność ministra.

– My wiemy dokładnie, gdzie on mieszka i będziemy tutaj, nie raz, nie dwa – mówił na nagraniu na Twitterze jeden z mężczyzn. Według reżimówki, do zdarzenia doszło na jednym z warszawskich osiedli, gdzie Niedzielski ma swoje mieszkanie.

Z nagrania na Twitterze nie wynika, aby naruszono jego prywatną własność. Mężczyźni nagrywający zdarzenie znajdowali się jedynie w bloku. Mimo tego, policja przekazała do prokuratury materiały w tej sprawie.

– Policja przekazała prokuraturze materiały w sprawie „wtargnięcia do bloku”, gdzie mieszka pan minister. A to cały blok jest jego prywatną własnością? Lub może wprowadzono jakiś zakaz wchodzenia na klatki schodowe, jeśli się w danym bloku nie mieszka? – napisał na Twitterze Łukasz Warzecha.

– Najwyraźniej mamy w Polsce bloki, które są nur für PiS. Inaczej wniosku o „wtargnięcie do bloku”, w którym znajduje się m. in. mieszkanie ministra wyjaśnić nie umiem – skomentował z kolei Dominik Cwikła.

Jeden z internautów zaś zwrócił uwagę na hipokryzję środowiska PiS i ich sympatyków. Przy ministrze z nadania pisowskiej oligarchii, pojawiają się nawoływania, że „nie wolno nachodzić polityków w ich domach”. Ta sama strona zaś organizowała niegdyś protesty pod domem chociażby Donalda Tuska.

http://kontrrewolucja.net/

Komentarzy 16 do “„Nur für PiS”? Do prokuratury wysłano zawiadomienie w sprawie… wtargnięcia do BLOKU w którym mieszka minister Niedzielski. Warzecha: Cały blok jest jego własnością?”

 1. Panicz Pawełek said

  Wszyscy musimy mieć na domach tabliczki o naszej działalności gospodarczej. Na wsiach każdy chyba widział tablice „sołtys”? Czy nie jest łamaniem konstytucyjnej równości wobec prawa brak tablic: radny, poseł, minister? Chyba chodzi tu o względy materialne bo wielu z nich musiałoby umieszczać kilkadziesiąt tablic jak pewien karierowicz z Pcimia.

 2. Jaro said

  Szkoda że mieli tylko kamery jeżeli wiecie co mam na myśli

 3. Dejpanspokój said

  Boi się. Ewidentnie wie dlaczego. Zakłamane ścierwo. Ponawiać wizyty! Do wszystkich!

 4. jonasz said

  Ci ,,odwieczni własciciele kamienic” nigdy nie będa nasyceni.

 5. Bolek said

  Jak tam było? Chyba coś takiego: „wasze ulice…”

 6. bryś said

  Napewno parę tysięcy osób zmarło poprzez działania tego człowieka. Wielu może i chciało by pomścic swoich bliskich.

 7. Marek said

  Napewno parę tysięcy osób zmarło poprzez działania tego człowieka. Wielu może i chciało by pomścic swoich bliskich.
  ===
  Parę tysięcy?

  Chyba już mamy z 200 tys nadmiarowych zgonów niekowidowych od początku tzw pandemii.

 8. UZA said

  Jak diabli po niego przyjdą , to mu ani Policja, ani BOR nie pomogą. Oby jak najszybciej przyszli – po niego i ( zwłaszcza ) po jego mocodawców !

 9. Piskorz said

  re art TVP Info twierdzi, iż kilkanaście osób miało naruszyć prywatną własność ministra.””…..wy z TVP pocałujcie się w dupę….jeśli tam było osób kilkanaście..!!

 10. kant said

  Mamy zwyciezce 3 fali. Nie Szwecja bo oni w tym roku maja niedoumieralnosc 300 osob na 4500 covida. Jest nim Szwajcaria. Niedoumieralnosc 1000 osob na 3700 covida https://www.bfs.admin.ch/bfsstatic/dam/assets/17444677/master
  Nie przesadzajmy ze u nas wiele umarlo 200 tysiecy. od 1.1.2020 do dzis liczac na niecale 600 tys standardowych, przewidywanych zgonow doszlo 120 tysiecy czyli nadwyzka 20%, z czego covid nieplanowy to moze 1/3. Nie mam dojscia do skrajnie profesjonalnych statystyk ale nie wykluczam ze zgonow nadmiarowych moglo byc niemal tyle ile bylo covidowych pacjentow, ktorzy byli jednoczesnie stalymi bywalcami innych oddzialow szpitali. 2/3hospitalizowanych z pewnoscia moglo miec choroby wspolistniejace, a wsrod zmarlych 3/4

 11. Marek said

  Panie Kant.
  W 2020 do października liczba zgonów była na poziomie średniej z pięciu ostatnich lat, od listopada do grudnia przybyło dokładnie 78 tys nadmiarowych zgonów. Dane oficjalne z GUS.
  W 2021 pod koniec maja nadal większość tzw służby zdrowia nie pracuje normalnie, włącznie z diagnostyką i zabiegami onkologicznymi i kardiologicznymi.
  Stąd licząc od początku tzw pandemii do dzisiaj, bardzo prawdopodobne jest owe 200 tys zgonów ponad normę.
  I odpowiada za nie między innymi Niedzielski.

 12. Marek said

  I jeszcze jedna oficjalna liczba. 5100 zgonów [słownie pięć tysięcy sto] w 2020 to były tzw zgony kowidowe, bez chorób współistniejących. Dane z MZ.

 13. Amber Goj said

  PiS-owska prokuratura i policja, próbuje powiązać działaczy narodowych ze śmiercią Adamowicza, a prawdopodobnie pod tym pretekstem robi sobie katalog działaczy narodowych w Polsce.

 14. bryś said

  Co mu się stało w twarz?

 15. JerzyS said

  Bryś said
  2021-05-26 (Środa) @ 04:24:15
  Co mu się stało w twarz?

  ========================

  Jak to co?
  Zawierzył Garderobianej!

 16. Mosze said

  jego sąsiadów z bloku czeka eksmisja?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: