Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Bidulka malutka… zaraz się rozpłaczę z litości nad plugawą lewacką lesbą…

Posted by Marucha w dniu 2021-05-25 (Wtorek)

Marta Lempart ma problemy finansowe! “Straciłam wszystko. Mama kupuje mi ubrania”

Liderka Strajku Kobiet Marta Lempart na łamach “Wysokich Obcasów” zdradziła, że w ostatnim czasie ma poważne problemy finansowe. Twierdzi, że w tych trudnych chwilach pomagają jej rodzice. “Straciłam wszystko. Mama kupuje mi ubrania” – powiedziała.

Tylko co ze zrzutką z grudnia, gdzie Strajk Kobiet zebrał ponad 1,5 miliona złotych?

Liderka Strajku Kobiet udzieliła obszernego wywiadu w “Wysokich Obcasach”. Tam narzekała na swoje finanse.

– Straciłam wszystko, finansowo i zawodowo. Dotychczasową pracę i firmę. Teoretycznie na własne życzenie. Jestem w fatalnej sytuacji finansowej – powiedziała lewicowa aktywistka.

Z wywiadu dowiadujemy się, że liderka Strajku Kobiet obecnie mieszka “grzecznościowo” u kogoś, kto przebywa poza Polską, bo jak sama twierdzi – zarobki nie pozwalają jej na wynajęcie mieszkania w Warszawie. Dodatkowo zdradza, że ma problemy ze spłatą kredytu za mieszkanie we Wrocławiu.

– Zarabiam teraz 20 proc. tego, co pięć lat temu. Oszczędności już dawno nie mam – zdradziła Lempart.

W trudnych chwilach pomagają jej rodzice.

– Finansowo pomaga mi tata, który naprawdę zasłużył już dawno na to, żeby nie musieć ratować córki, która ma lat 42 i w ramach kosztownego hobby ratuje Polskę. To samo dotyczy mamy, która kupuje mi ubrania, robi zakupy jedzeniowe, robi przelewy “na waciki” – dodała aktywistka.

[Głupia kurwa, bierze się za „ratowanie Polski”, a własnej dupy nie umie uratować… – admin]

Warto jednak wspomnieć, że Marta Lempart na portalu zrzutka.pl, w grudniu ubiegłego roku, zorganizowała zbiórkę na organizację Strajku Kobiet. Na początku ustalono cel zebranie miliona złotych. Od ich sympatyków wpłynęło 1 557 370 złotych. Więc pytanie czy naprawdę Pani Lempart ma aż tak źle?

Marta Lempart jest liderką Strajku Kobiet, który wybił się na fali protestów po decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie tzw. aborcji eugenicznej. 22 października 2020 roku TK zdecydował, że aborcja w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu jest niezgodna z ustawą zasadniczą. Lewicowym aktywistom udało się zmobilizować dziesiątki tysięcy młodych kobiet w całym kraju.

Źródło: Wysokie Obcasy
https://korwin24.pl

Z tego, co wiemy, Lempart jest właścicielką kamienicy z lokatorami. 
Admin

Komentarzy 14 do “Bidulka malutka… zaraz się rozpłaczę z litości nad plugawą lewacką lesbą…”

 1. Piskorz said

  re art….już można było darować sobie to zdjęcie.!

 2. Kar said

  – wiek (42 roki) jakos nie zgadza sie ze swiadectwem namcalnego-zlajdaczenia sie, sciuchrania. Ten siwy leb, to leb siedemdziesiecioletniej wypracowanej staruchy z St. Pauli-Hamburg. Chowa fortune pod podloga i smie wyciagac lape po sciepa..ffffu, ohydny kaszalot/babuch!

  ——
  Kurewstwo postarza.
  Admin

 3. Jacek said

  Ten łeb osiwiał ze zmartwienia o los Polski, kto ma inne zdanie niech w********a.

 4. UZA said

  Możliwe, że oglądamy tu sprytną reklamę aborcji. No bo kto by chciał wydać coś takiego na świat i jeszcze utrzymywać do końca życia …

 5. JanuszT said

  Dymana była w kakao często, bo ma taki wygląd ziemniaczany i zalatuje od niej ch…m na kilometr…👺.

 6. Przemysław Jakub said

  A tak skakała po platformach i krzyczała wulgaryzmami.

 7. JanuszT said

  Jeśli Marta Lempart po 8 miesiącach od zebrania 1,5 mln zł, nie ma za co żyć, może należałoby jej powiedzieć „WYPIE****J” zamiast dawać jej pensję? Taką mam koncepcję.

 8. DanaLem. said

  Ani piékna,ani màdra! Na dodatek,w wieku 42 lat,na utrzymaniu rodzicow.Czyz nie lepiej bylo usunàc?

  ———
  Piekna? Żeby choć była przeciętna. Ale to poczwara, skrzyżowanie ropuchy ze świnią.
  Admin

 9. zen said

  Miss feministek! Bóg nie brał udziału w stwarzaniu jej linii rodowej, ponieważ ludzie spod jego ręki to piękno, harmonia, ducha i ciała.
  Jeżeli ktoś publiczne na ulicy używa wulgaryzmów oraz wyzwisk i pragnie osiągnąć polityczne cele, jest mentalnie chory, lub obciążony genetycznie brakiem podstawowej kultury osobistej, która to kultura powoduje wstyd, a wstyd to domena prawdziwych ludzi.
  Ludzie uczciwi i kulturalni ukrywają każdy przejaw braku dobrych manier, stawiających jednostkę w rzędzie ludzi elitarnych pod względem moralnym, uważając chamstwo za niedoskonałość i pospolitą wulgarność, nie mieszczącą się w granicy przyzwoitości i grzeczności. Ulica nigdy nie wychowała człowieka jako drogowskazu przydatnego do naśladowania, porywającego tłumy. co najwyżej może to być wyszkolony przez SB prostak z kombinerkami, do oszukiwania łatwowiernych i uczciwych naiwniaków. Prostolinijność jest zaletą, ale nie w świecie zła i przemocy werbalnej, którą spotykamy w życiu społecznym zdominowanym swego czasu przez ludzi pokroju Michnika czy Urbana, których wulgarność i kłamstwa zniszczyły w Polsce prawdziwą wymianę informacji i idei, robiąc z niej rynsztok i pole bitwy chamów spod znaku sierpa i młota, uważających się za elitę.

 10. Aaron Blumblemblaum said

  Domestosem to zaszczepić !

 11. Boydar said

  To dobry środek. Domestos, znaczy się.

 12. bryś said

  Dlaczego ono się maluje?

 13. nikopek said

  Urocza kobieta…. eee, przez pomylke spojrzalem na zdjecie innej…

 14. Tafor said

  No już wystarczy ,nie kopie się leżącego..ej

  ————-
  Nie taka una „leżąca”. Lepiej się ustawiła w życiu, niż większość z nas.
  Kopać i jeszcze raz kopać.
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: