Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Dziennikarka zmarła nagle, niedawno informowała o ciężkich powikłaniach po szczepieniu

Posted by Marucha w dniu 2021-05-26 (Środa)

Nie żyje 34-letnia Kalina Mróz. Dziennikarka „Gazety Wyborczej” nagle trafiła do szpitala. Jej życia nie udało się uratować.

O śmierci Kaliny Mróz poinformowała jej redakcja.

„Do końca wierzyliśmy, że jej energia i wola życia pozwolą przezwyciężyć nagłą chorobę. Wierzyliśmy, że wróci do nas – swojej drugiej rodziny, bo wszyscy na nią czekamy. Niestety, stało się inaczej. Nasz szok, ból, smutek i niedowierzanie są ogromne” – napisano.

16 maja 34-latka „nagle i niespodziewanie” trafiła do szpitala. Oficjalnie nie podano, co było przyczyną przyczyną śmierci.

Kalina Mróz – reakcja immunologiczna na szczepionkę.

Śp. Kalina Mróz poinformowała niedawno, że wystąpiła u niej reakcja immunologiczna na szczepionkę przeciwko COVID-19. Nie czuła się najlepiej.

Mróz na facebookowym profilu […] 28 kwietnia wyraziła radość, że udało się jej zarejestrować na szczepienie przeciwko koronawirusowi. [I pewnie wyszydzała „foliarzy” – admin]

8 maja, a więc osiem dni przed „nagłym i niespodziewanym” trafieniem do szpitala, Mróz pisała, że wystąpiły u niej reakcje immunologiczne po szczepieniu.

„Wielu z Was się teraz szczepi (mam nadzieję!) i pewnie podobnie jak ja część przechodzi ciężko entuzjastyczną reakcję immunologiczną na szczepionkę” – pisała dziennikarka.

8 maja Kalina Mróz poinformowała, że przechodzi ciężkie powikłania po szczepieniu. […]

Kalina Mróz nie żyje. Profile w mediach społecznościowych usunięte

Ostatni wpis pochodził z 14 maja. Także dotyczył szczepień. […]

Kalina Mróz – co było przyczyną śmierci? Dlaczego umarła?

Oficjalnie nie poinformowano, co było przyczyną śmierci dziennikarki „Gazety Wyborczej” Kaliny Mróz.

Sprawę powinny rzetelnie i przejrzyście wyjaśnić odpowiednie organy. W przypadku śp. Mróz wystąpił klasyczny NOP (niepożądany odczyn poszczepienny), o czym oficjalnie informowała dziennikarka.

Jeśli do zgonu doszło krótko po szczepieniu (w tym przypadku tak), istnieje obowiązek, aby się temu przyjrzeć i to zbadać.

Na ten moment ani nie można stwierdzić, że szczepionka przyczyniła się do zgonu Kaliny Mróz, ani, że nie miała na nią wpływu. Liczymy, że sprawa zostanie wyjaśniona dogłębnie, a opinia publiczna pozna wyniki badań.

Całość: Najwyższy Czas! (25 maja 2021)
https://www.bibula.com

Komentarzy 13 do “Dziennikarka zmarła nagle, niedawno informowała o ciężkich powikłaniach po szczepieniu”

 1. OutsiderR said

  „Oficjalnie nie podano, co było przyczyną przyczyną śmierci.”

  A cóż tu podawać? W sytuacji, gdy Narodowy Program (wy)Szczepień w powijakach?
  Bezpieczniej i rozsądniej nie roztrząsać tematu w mediach, wszak śmierć młodej osoby,
  krótko po szczepieniu może wpłynąć negatywnie na chęć do szczepienia….

  Takie rzeczy pomijamy milczeniem. Zamiast tego reklama z Cezarym P.
  I git.

 2. Aaron Blumblemblaum said

  Że to nie padło na tego jąkatego.

 3. Mosiek syn Mośka said

  A ten Jąkaty, to któren łan?

 4. Mosiek syn Mośka said

  Przydałoby się rejestrować entuzjastyczne wpisy „szczęśliwie (wy)za-szczepionych” w mediach „społecznościowych”, by po zejściu owych szczęśliwców przypomnieć ich entuzjazm.

 5. Ad. 3

  A ten Jąkaty, to któren łan?

  Ten. który po polsku się jąka, a po francusku już nie. Nazwisko zaczyna się na michnik.

 6. Boleslaw Deperas said

  obrzyny!!! sa szczepieni …zupelnie innymi bezpiecznymi szczepionkami ! aniżeli biali Arijanie o haploqrupie R1A1 (grupa Słowiańska )

 7. zen said

  Tylu ludzi zmarło na mitycznego zwida ale żaden! cwelebrytan nie wyzionął ducha, ani żadna kasjerka z supermarketu, czyli ten wirus atakuje tylko nieznanych nikomu szaraczków – co to za mądrego wirusa wymyślili ci naukowcy, takie rozumy mają dociekliwe, potrafią nawet przewidzieć kolejne fale tsunami tego wirusa, muszą być z nim dobrze zaznajomieni chociaż nikt go nie widział. No i te maski na gębach nie pomagają, pewno wirus się skurczył do rozmiarów hipotetycznego bozonu Higgsa i nie zobaczymy go nigdy. Już po wakacjach kolejna fala, potem na zimę, i tak w kółko, jak z terroryzmem? – a może ten wirus to terrorysta jakiś – dobrze, że nie rozwala domów, bo gdyby użyli broni masowej zagłady wirusów, nikt by nie ocalał w pożodze i zostalibyśmy z gołą doopą i bez dachu nad głową. No i Bill Gates został na naszych oczach lekarzem, gestykulując podejrzanie jakby był po ataku mentalnej padaczki, a lekarze zostali komputerowcami – jeszcze chwila i Joe Biden zacznie lewitować i głosić złą nowinę o teraźniejszej nieszczęśliwości królestwa NWO – ta szczepionka może być bronią etniczną w kilku dawkach, działająca na określone grupy i narody.
  Komedianty w ramach grantów od Kaczyńskiego i Niedzielskiego, będą się prześcigać w zachwalaniu umierania na raty, pławiąc się w dobrobycie za krwawe pieniądze – Kazik Staszewski ładnie ich nazwał…. Zbliżamy się więc do piekielnego raju bram …

  https://www.tygodnikprzeglad.pl/bomba-etniczna/

 8. Zmarła zgodnie z ideologią jej komunistycznego pracodawcy.
  W końcu celem komunizmu jest wymordować jak najwięcej ludzi!

 9. UZA said

  „pewnie podobnie jak ja część przechodzi ciężko entuzjastyczną reakcję immunologiczną na szczepionkę”

  Pięknie powiedziane: „entuzjastyczna reakcja” . A my tak prozaicznie i pospolicie mówimy o odczynach poszczepiennych czy wstrząsach anafilaktycznych. Każdy słyszał, że można umrzeć z miłości albo z nudów, ale to już jest passe. Teraz, w nowym wspaniałym świecie, nowi wspaniali ludzie umierają z entuzjazmu…

 10. NC said

  Ta sama sytuacja w Wlk. Brytanii:

  >https://www.manchestereveningnews.co.uk/news/greater-manchester-news/bbc-presenter-died-after-suffering-20694233

 11. Zmodyfikowani genetycznie ychnimi zaszczykami, nie mają szans na rychłe nieumarcie! Żadnych! 2 lata i po ptokach, jeśli jakiś zombiak (boć nie człowiek) będzie miał szczęście.

  https://www.naturalnews.com/2021-05-25-everyone-vaccinated-will-die-within-two-years.html

 12. NICK said

  To nie jest przypadek pierwszy.
  To są początki końca.

  Panie mój.
  Prowadź proszę.
  Amen.

 13. kant gigant said

  O covidzie najwazniejsze dane. Szwecja miala w szczycie 550 osob na intensywnej terapii. To najlepsze podsumowanie hucpy jaka zgotowal PIS. Wyplaszczanie czyli pietrowanie fal i sabotaz sluzby zdrowia w Polsce doprowadzily do uzycia w szczycie po 11 miesiecach co Szwecja 3500 respiratorow. Wbrew propagandzie brak dowodow na liczne reinfekcje. Po roku w Europie nie ma ogolnie duzych roznic w statystykach sumarycznych covidu jak przeciwciala, hospitalizacje czy zgony. Za wyjatki jak Wlochy odpowiada demografia. Roznica jest glownie w GUSie. Polska ma 5 razy wiecej zgonow od Szwecji i 3 razy od Francji. Szwecja ma to samo co w latach 90tych przy grypie. 7000 tamten rok, w tym roku niedosmiertelnosc………… Trzeba tez pochwalic Holandie – 1400 to szczyt tamtej wiosny intensywnej terapii (nie respiratory, tutaj brak danych)
  https://opendata.ecdc.europa.eu/covid19/hospitalicuadmissionrates/xlsx/
  Co do smierci poszczepiennych to ja tego nigdzie nie dostrzegam bo zgony powyzej 1 na 10000 sa w GUSach niechwytne.

Sorry, the comment form is closed at this time.