Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (71 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (71 – …
  Sowa o Wolne tematy (71 – …
  Piskorz o Wolne tematy (71 – …
  Głos Prawdy o Wyprane mózgi! Poznaj starożyt…
  Piskorz o Covid-19 to dopiero wstęp. Będ…
  Głos Prawdy o Covid-19 to dopiero wstęp. Będ…
  revers o Covid-19 to dopiero wstęp. Będ…
  Wanderer o Covid-19 to dopiero wstęp. Będ…
  Głos Prawdy o Czy chcą nas zabić?
  Sowa o Covid-19 to dopiero wstęp. Będ…
  Peryskop o Wandalowie
  UZA o Covid-19 to dopiero wstęp. Będ…
  Wojna jest bezprawie… o Rok 1939 w warunkach „demokrac…
  revers o Czy chcą nas zabić?
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

Berlin potępił zakaz działalności trzech niemieckich organizacji pozarządowych w Rosji

Posted by Marucha w dniu 2021-05-28 (Piątek)

Niemiecki rząd apeluje do rosyjskiej Prokuratury Generalnej o unieważnienie decyzji o zakazie działalności trzech niemieckich organizacji pozarządowych (NGO) w Rosji – powiedział na briefingu w Berlinie rzecznik rządu Niemiec Steffen Seibert.

„Rząd Republiki Federalnej Niemiec potępia decyzję Prokuratury Generalnej Federacji Rosyjskiej o tzw. niepożądanej działalności trzech organizacji pozarządowych z Niemiec z zakazem działalności w Rosji.

– Dwie z tych organizacji, wobec których podjęto tak surowe środki, od wielu lat uczestniczyły w Dialogu Petersburskim. Jesteśmy tym bardzo zdumieni. Są to organizacje, które opowiadają się za dialogiem i zrozumieniem. Jako rząd Republiki Federalnej Niemiec apelujemy o zniesienie tego niesprawiedliwego środka – powiedział Seibert.

[Dlaczego organizacje pozarządowe tak bardzo obchodzą niemiecki rząd? – admin]

Wcześniej niemiecki zarząd Dialogu Petersburskiego odmówił zorganizowania wspólnego posiedzenia w dniach 8-9 lipca w Moskwie z powodu uznania za niepożądaną działalność trzech niemieckich organizacji pozarządowych w Rosji i potępił stosowną decyzję rosyjskiego Prokuratora Generalnego.

Prokuratura Generalna Rosji podjęła w środę decyzję o uznaniu działalności szeregu zagranicznych organizacji pozarządowych z Niemiec za niepożądaną na terytorium Federacji Rosyjskiej. Mowa o trzech organizacjach pozarządowych: Forum Rosyjskojęzycznych Europejczyków (Forum Russischsprachiger Europäer e.V.)*, Centrum Liberalnej Tożsamości (Zentrum für Liberale Moderne GmbH)* oraz Niemiecko-Rosyjska Wymiana (Deutsch-Russischer Austausch e.V.)*. Zwraca się uwagę, że ich działalność zagraża podstawom ładu konstytucyjnego i bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej.

Zdaniem niemieckiego ministra spraw zagranicznych Heiko Maasa decyzja o zakazie działalności trzech niemieckich organizacji pozarządowych, które „starają się osiągnąć wzajemne zrozumienie między naszymi krajami i narodami”, jest „poważnym ciosem” dla stosunków z Federacją Rosyjską. Wezwał do uchylenia tej decyzji i poparcia swobodnej wymiany poglądów między społeczeństwami obywatelskimi Niemiec i Rosji.

Niemiecka organizacja pozarządowa Forum Rosyjskojęzycznych Europejczyków (Forum Russischsprachiger Europäer e.V.) poinformowała Sputnika, że nie zgadza się z decyzją Prokuratury Generalnej Federacji Rosyjskiej i nie ingeruje w życie polityczne Rosji.

https://pl.sputniknews.com

Odnosimy silne wrażenie, że te organizacje „pozarządowe” są tak samo pozarządowe, jak np. Fundacja Adenauera, która niemal w całości (98.3%) jest finansowana przez państwo niemieckie.
Admin

Jedna odpowiedź do “Berlin potępił zakaz działalności trzech niemieckich organizacji pozarządowych w Rosji”

 1. Kojak said

  Organizacje,, pozarzadowe , ? , Kon by sie usmial z tego belkotu ! Kazdy zorientowany wie , ze to organizacje sterowane przez zydowskich lajdakow majacych siac destrukcje i dzialania wywrotowe ! Cel ;zaprowadzenie demokracji ! Oczywiscie ,dzisiejsza demokracja jest wtedy gdy rzadza zydowscy mordercy, bandyci i zlodzieje Oczywscie gdy rzadza zydowscy bandyci moga lac palami, wybijac ludziom oczy ( we Francji zydowscy bandyci z policji wybili juz ponad 50 ludziom oko podczas demonstracji !) Wszyscy zydowscy gnoje rzadzacy tzw zachodem udaja ze tego nie widza ! Natomiast jak zydowska kreatura na Bialorusi dostanie pala po plecach, dra ryja w nieboglosy ; GIEWALT ,GIEWALT ,GIEWALT …

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: