Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Najnowsze dane firmy Pfizer: Cztery piąte wszystkich zaszczepionych dzieci w wieku 12 lat i starszych skarży się na skutki uboczne

Posted by Marucha w dniu 2021-05-28 (Piątek)

Firma Pfizer/BioNTech opublikowała badanie dotyczące bezpieczeństwa i stosowania preparatu oferowanego jako „szczepionka przeciwko Covid-19”. Badania dotyczą aktualnego stanu testowania wyszczepiania ludności, jako III fazy eksperymentu medycznego, w tym założonego wyszczepiania dzieci i młodzieży.

U około 78,9 procent zaszczepionych w ramach testowania dzieci wystąpiły jakieś skutki uboczne.

Gigant farmaceutyczny opublikował 19 maja (2021 r.) 37-stronicowy „arkusz informacyjny” swojego produktu dotyczący „bezpieczeństwa i zastosowania szczepionek”. Odnosi się on do obecnego stanu badań szczepień w kontekście prawno-medycznego statusu „szczepionki”, która dopuszczona została przez FDA jako „lek do stosowania w nadzwyczajnych przypadkach” (EUA – Emergency Use Autorization).

Amerykańska agencja Centra Kontroli i Prewencji Chorób (CDC), potwierdziła, że dzieci i młodzież przechodzą chorobę określaną jako „Covid-19”, a mającą być spowodowaną przez wirus SARS-CoV-2, w wyjątkowo łagodny sposób, jeśli w ogóle jest ona w tej grupie wiekowej zauważalna.

Według danych CDC, od początku tzw. pandemii zarejestrowano w USA 28,138,938 osób, u których testy PCR (w większości fałszywe) oraz testy antygenowe (tym bardziej fałszywe) dały wyniki pozytywne. Z tej całej liczby, dzieci stanowiły 3,17 miliona „zainfekowanych” – według danych The American Academy of Pediatrics. Z tej ponad 3-milionowej grupy dzieci i młodzieży, tylko 0,1% – 2,2% było hospitalizowanych (dane różnią się, bo każda instytucja prowadzi swoje własne statystyki i najczęściej brak jest przejrzystości), natomiast z całej liczby „śmiertelnych ofiar Covid-19”, dzieci i młodzież stanowili 0,00% – 0,19%.

Nawet CDC przyznaje, że „poniżej 1%” osób, którym oficjalnie zapisano „Covid-19” w akcie zgonu, to dzieci. (Jak pamiętamy z niedawno wskazanej nawet przez główne media afery, CDC manipuluje danymi, kiedy to napisała w swoich sprawozdaniach, że „mniej niż 10%” transmisji wirusa ma miejsce na otwartej przestrzeni; w rzeczywistości chodziło o około 1%, co rzeczywiście stanowi „mniej niż 10%”… )

Według badań Journal of American Medical Association, śmiertelność „na Covid-19” wśród dzieciw wieku 5-14 lat wynosi jak jeden na milion. W tej samej grupie wiekowej wskaźnik samobójstw jest 10 razy większy, a 12 razy większe prawdopodobieństwo śmierci w wyniku choroby nowotworowej.

Jednak nikt przy zdrowych zmysłach, tylko z racji wielokrotnie większej możliwości śmierci dzieci w wyniku nowotworu czy samobójstw, nie przepisuje wszystkim dzieciom leków antydepresyjnych (chociaż niestety i takie nawoływania są zauważalne), ani nie stosuje nadzwyczajnej chemioterapii u wszystkich dzieci, tak jak zamierza się szczepić wszystkie dzieci.

Z upublicznionych danych firmy Pfizer wynika, że ich „szczepionką” zostało przetestowanych 1097 dzieci i młodzieży w wieku od 12 do 15 lat. U przynajmniej 866 z 1097 dzieci wystąpiły poszczepienne skutki uboczne. W 466 przypadkach działania niepożądane opisano jako „łagodne”, w 393 były one „umiarkowane”, a w 7 jako „ciężkie”.

Badanie zostało założone jako badanie z podwójną ślepą próbą, w którym ani uczestnicy, ani eksperymentatorzy nie wiedzą kto jest poddawany konkretnemu leczeniu. Oprócz 1127 dzieci i nastolatków, którym wstrzyknięto pierwszą dawkę i 1097 drugą dawkę, 1127 i 1078 wstrzyknięto roztwór soli jako placebo. Różnice były niezwykłe: wśród dzieci zaszczepionych prawdziwą szczepionką ponad pięć razy więcej skarżyło się na skutki uboczne w ciągu pierwszych siedmiu dni.

Zaszczepione dzieci przechodziły / skarżyły się m.in. gorączkę powyżej 38 stopni C, zmęczenie, ból głowy, mięśni bądź stawów, dreszcze, wymioty, biegunkę.

Potencjalnie śmiertelne zapalenie wyrostka robaczkowego jest jednym z potencjalnie poważnych skutków ubocznych, które obserwowano częściej u osób, którym wstrzyknięto produkt niż w grupie porównawczej.

Liczba krótkoterminowych poważnych skutków ubocznych jest podawana przez firmę Pfizer / BioNTech na 0,4 do 0,8 procent zaszczepionych. W dłuższej perspektywie może się to znacznie zwiększyć. Obecnie w Stanach Zjednoczonych żyje około 82 milionów ludzi w wieku od 0 do 19 lat. Gdyby wszystkie te dzieci i młodzież miały zostać zaszczepione, można oczekiwać, że od 330 000 do 660 000 biorców wystąpią natychmiastowe poważne skutki uboczne. A te szacunkowe liczby opierają się na cukierkowych danych firmy Pfizer, bowiem w rzeczywistości liczba skutków ubocznych jest znacznie większa niż podczas testów, do których selekcjonuje się ludzi o dobrym zdrowiu, bez jakichkolwiek zdiagnozowanych chorób.

Niemniej jednak media i władze przekonują rodziców, opiekunów oraz same dzieci, że „walcząc z Covid-19” należy wstrzyknąć do organizmu eksperymentalny produkt chemiczno-genetyczny mRNA, o nieznanych długofalowych skutkach ubocznych.

Również i w Polsce obecny rząd, wspierany w tej sprawie przez niemal wszystkie opcje polityczne, niemal wszystkie media oraz niemal wszystkich hierarchów kościelnych (a może i wszystkich, bo jak do tej pory żaden nie stanął w obronie bezbronnych dzieci, walcząc o ich zdrowie, które BĘDZIE zrujnowane przez eksperymentalne produkty), usiłuje wyszczepić – jak bydło – całe społeczeństwo, wraz z dziećmi i młodzieżą.

Każde wspieranie i propagowanie takich działań jest albo wprost ludobójstwem, albo kwalifikuje się jako zbrodnia przeciwko ludzkości.

2021-05-27
https://www.bibula.com

Komentarze 22 do “Najnowsze dane firmy Pfizer: Cztery piąte wszystkich zaszczepionych dzieci w wieku 12 lat i starszych skarży się na skutki uboczne”

 1. zen said

  http://salon-informacyjny.pl/amantadyna-dziala-natomiast-kazdy-kto-przyjal-szczepionke-na-covid-19-moze-umrzec-w-przeciagu-najblizszych-dwoch-lat/

 2. Przyznają się do 80%? To znaczy, że jest 100%.

 3. Boydar said

  To znaczy, że nikt nie będzie mógł łgać że „nie wiedział”.

 4. revers said

  co z tego zw wiedzial? jak z innego zrodla wiedzy o falszwej fladze na antyszepionkowcow i posiadaczy broni, ida na calego i w zaparte

  😦 Natural News ) Wczoraj był dziwny dzień w Natural News, gdzie po opublikowaniu artykułu wzywającego do ścigania naukowców zajmujących się szczepionkami, którzy wykorzystują ludzkie dzieci do eksperymentów medycznych, jak w Norymberdze, odebrałem kilka telefonów.

  Najistotniejszy telefon pochodzi od kogoś, kogo nie znałem, a którego numer nie pojawił się na moim telefonie. To był czysty przypadek, że w ogóle na nie odpowiedziałem. Jak wyjaśniam w podcastu dotyczącym aktualizacji sytuacji poniżej, osoba ta przedstawiła się jako zwolennik mojej witryny i powiedziała, że ​​pracuje dla rządu federalnego. Wiarygodność jego twierdzenia nadawał fakt, że znał mój numer i był w stanie nawiązać połączenie ze źródła, które nie ujawniło mi jego numeru telefonu.

  Powiedział, że dowiedział się o moim artykule wzywającym do powołania trybunałów do spraw zbrodni wojennych przeciwko badaczom szczepionek i ostrzegł mnie, że jest to dokładnie ten rodzaj artykułu, który głębokie państwo ma nadzieję opublikować, ponieważ planują przeprowadzić brutalny atak pod fałszywą flagą. winić „antyszczepionkowców” i właścicieli broni .

  Nalegał, żebym natychmiast usunął artykuł i podcast, co właściwie już robiłem z powodu poprzednich rozmów telefonicznych i wcześniejszych rozmów z innymi ludźmi, na które nie chcę się dostać. Co ważne, wyjaśnił więcej…

  To prawda, nie znam tej osoby, więc nie mogę z całą pewnością powiedzieć, czy był to biały kapelusz, czy czarny kapelusz udający biały. Ale podzielę się z tobą tym, co powiedział, a ty sam zdecydujesz.

  Po pierwsze, powiedział, że operacja pod fałszywą flagą jest prawdopodobnie za kilka tygodni. Wyjaśnił, że ATF pod dowództwem Chipmana będzie gotowa do walki z karabinami AR-15 i aby to osiągnąć, potrzebuje dużego „wydarzenia”. Jednocześnie przemysł szczepionkowy desperacko szuka sposobu na kryminalizację i zamknięcie wszelkich treści skierowanych przeciwko szczepieniom w Internecie, ponieważ zakazanie ich na Facebooku, Twitterze i YouTube nadal nie jest tak skuteczne, jak się spodziewali. Myślą więc, że mogą „upiec dwie pieczenie na jednym ogniu” i zorganizować gwałtowny atak fałszywej flagi, który przedstawi antyszczepionkowców jako brutalnych właścicieli broni ścigających morderstwo i chaos. ”

  oficjalnie takie posty z Pfrizra sa usuwane z faceboka, twitera, youtube lub moderowane na portlach niby nie zaleznych ze dane nie wazne, mala szkodliwosc itp.

  https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&u=https://www.naturalnews.com/2021-05-28-deep-state-planning-false-flag-violence-to-blame-anti-vaxxers-and-gun-owners.html

  https://allnewspipeline.com/The_World_After_The_Great_Culling.php

 5. Isreal said

  newsy z pl1.tv https://pl1.tv/title/ministerstwo-zdrowia-informuje-zaszczepieni-umieraja-dwa-razy-czesciej-na-covid-19/

 6. revers said

  28.05.2021, ŻNIWO OSTATNICH DNI:
  ‼️⚫️ Znana i lubiana reporterka Radia BBC, Lisa Shaw, matka dwojga dzieci, zmarła dzisiaj w wieku 44 lat na zakrzep krwi w mózgu bezpośrednio po pierwszej dawce szczypawki AZ.
  ‼️⚫️ dzisiaj zmarł znany i lubiany austriacki reporter telewizyjny Edi Finger, 72. Narzekał ostatnio na bardzo silne bóle kręgosłupa, po czym nagle z jednej sekundy na drugą stracił przytomność. Przyczyna zgonu oczywiście oficjalnie nieznana, jednak tajemnica poliszynela.
  ‼️⚫️ Kilka dni temu zmarł nagle Paweł Szwed, 54 l., założyciel wydawnictwa Wielka Litera. Napisano, że przegrał walkę z kividem. Jego sasiad napisał na Twitterze, że wydawca trzy dni wcześniej pobrał szczypawkę. W jego wydawnictwie wszyscy o tym wiedzieli, gdyż wypytywał wszystkich, czy już się zaszczypawkowali, i zachęcał do tego usilnie. Po własnej szczypawce zachorował na kivida poszczypawkowego, po dwóch miesiącach wyszedł ze szpitala, by po tygodniu tam wrócić z zapaleniem płuc – i umrzeć.
  ‼️⚫️ W ubiegłym tygodniu zmarła żyjąca na Cyprze znana brytyjska modelka, Stephanie Dubois, 39 lat, bezpośrednio po otrzymaniu pierwszej porcji szczypawki AZ. Rodzina mówi o tym otwarcie, co jest rzadkością wśród prominentów. Śledztwo na Cyprze w toku.
  ‼️⚫️ 4 maja zmarł „po krótkiej chorobie” nagle, zupelnie nieoczekiwanie Jan Hahn, 47 lat – bardzo lubiany redaktor telewizji niemieckiej. Jego smierć wywołała wielki szok. W dyskusji pod informacją o jego odejściu zabroniono wspominać czy pytać o możliwość reakcji poszczypawkowej: określono to jako niesmaczne i nietaktowne. Redaktor pozostawił żonę i troje dzieci. Dwa tygodnie później jego bliska przyjaciółka, znana redaktorka ARD, Mareile Höppner powiedziała publicznie: „Jan nie miał raka. Zabiła go ta STRASZNA rzecz.”
  ‼️⚫️ 6 kwietnia zmarła posłanka PO Anna Wasilewska, 63 l. – ponoć wskutek powikłań po przebytej parę lat temu operacji. Posłanka żarliwie promowała szczypawki i krótko przed śmiercią sama przyjęła pierwszą dawkę, a bezpośrednio po tym akcie wszystkich do tego publicznie zachęcała…Krótko później umarła. W oficjalnym oświadczeniu na temat przyczyny śmierci nie wspomniano ani słowem o evtl. powiązaniu tych faktów.
  ‼️⚫️ 24 maja zmarła Kalina Mróz, 34- letnia dziennikarka „Gazety Wyborczej”. Osiem dni wcześniej przyjęła szczypawkę, o czym napisała na FB: „Wielu z Was się teraz szczypawkuje (mam nadzieję!) i pewnie podobnie jak ja część przechodzi ciężko entuzjastyczną reakcję immunologiczną na szczypawkę”…Po ośmiu dniach nagle i niespodziewanie trafiła do szpitala, gdzie zmarła.
  Nie podano oficjalnej przyczyny zgonu, oraz przemilczano, czy miało to jakikolwiek związek ze szczypawką – a profile dziennikarki zostały zablokowane lub usunięte.
  Co obserwuję w Niemczech: w ostatnich tygodniach umiera BARDZO WIELE młodych, znanych osób, ta lista mogłaby się jeszcze długo ciągnąć! Narracja jest jedna: zmarł nagle i niespodziewanie, np. stracił przytomność podczas wycieczki rowerowej, pozostawił rodzinę w bólu. Czasem jednak pisze się o jakiejś starej chorobie, powikłaniach po czymś które nagle wyszły na jaw.. Każda jednak osoba, która w komentarzu zapyta o evtl. szczypawkę, jest natychmiast pouczana, że jest to niesmaczne, brak szacunku dla zmarłego i jego rodziny, zostawcie umarłych w spokoju… Mało kto odważa się więc stawiać już to pytanie, choć komentarzy wyrażających zdziwienie taką wielką liczbą śmierci młodych ludzi jest mnóstwo.
  W tym poście przytoczyłam tylko kilka ofiar spośród tych znanych, medialnych… Ale ile anonimowych, poza najbliższymi i kręgiem przyjaciół nikomu nieznanych osób odchodzi dzień w dzień z tego samego powodu? Ludzi którzy z jakichś dla nas niezrozumiałych przyczyn nie poinformowali się o tym, co wprowadzają do swojego organizmu? Którzy tak ślepo zaufali propagandzie? ONI WSZYSCY ODESZLI, ABYŚMY MY ZOBACZYLI KONSEKWENCJE TEGO „ZŁOTEGO STRZAŁU” NA WŁASNE OCZY… Niech spoczywają w pokoju.

 7. Boydar said

  Teoretycznie ma Pan Revers rację. Teoretycznie.

  Bo „to vaccinate, or not to vaccinate” to nie jest „question” porównywalne nawet z „to eat, or not to eat” i wykracza poza ramy znacznie. Czyli niestety minimalna mądrość potrzebna jest.

  Starożytne Gumisie mawiały – „jak kto głupi to aż miło”. A kto jest głupszy od najgłupszego goja ? Hę ?

  Ktoś w Gumisie może nie wierzyć, zdarza się, a w Wergiliusza też nie wierzy ? A przecież on już dwa milenia temu powiedział – „Timeo Danaos et dona ferentes”. Już on dobrze wiedział jacy grecy z tych Greków. Nic się nie zmieniło, żyd przyniósł nam zbawienie w strzykawce.

  Ja nie wierzę żydom, a zwłaszcza na parapecie.

 8. revers said

  Z zablokowanej na fb i twiterze NN-translacja

  „Wynik jest taki, że ci z nas, którzy desperacko próbowali ostrzec ludzkość, zrobili już wszystko, co w naszej mocy. Ludzi, którzy chcą – a nawet są szczęśliwi – wstrzyknąć sobie śmiercionośną broń biologiczną w postaci kolców, nie można powstrzymać przed zrobieniem tego, ponieważ jest to ich własny wybór (pranie mózgu).

  Nie można też powstrzymać rodziców, którzy pozwalają, aby ich dzieci były wykorzystywane jako ludzkie świnki morskie w eksperymentach medycznych ze szczepionkami przeciwko wirusowi COVID, ponieważ są oni ewidentnie szaleni i poza ich zasięgiem.

  Społeczeństwo straciło wolę przetrwania , a ogromna większość światowej populacji szczęśliwie rzuca się w kierunku samozniszczenia. Jeśli ci ludzie nie podejmą żadnych działań, aby się uratować, nie możemy zbyt wiele zrobić, aby interweniować w ich imieniu. Dokonali wyboru i będą musieli z tym żyć (lub umrzeć).

  Żyjemy w czasach ostatecznych . To koniec ludzkości, jaką znamy. Gatunek ludzki jest teraz w pełni zaangażowany w swoje własne zniszczenie, a zdecydowana większość osób jest bardzo podekscytowana, mogąc się przy tym zgodzić.

  Wygląda na to, że reszta z nas musi teraz skupić się na przygotowaniach do globalnego upadku, który z pewnością nastąpi. Marnujemy czas, próbując ocalić tych, którzy zobowiązali się do własnej zagłady. Zamiast tego powinniśmy dzielić się informacjami na temat przetrwania, samodzielności żywieniowej, wzmacniania społeczności, komunikacji lokalnej i tym podobnych.

  Więc to też zamierzam zrobić. Prawdopodobnie straciłem już zbyt wiele czasu na ludziach, którzy wolą popełnić samobójstwo po szczepionce. Jeśli nie mają już ochoty zbadać prawdy, zanim wstrzykną sobie niesprawdzone, ryzykowne eksperymenty medyczne, to jaki mamy interes, próbując ich ocalić od samych siebie?

  Nie sądzę, abyśmy mogli powstrzymać globalny program eksterminacji szczepionek . Maszyna wyludniająca jest zbyt potężna, wyjątkowo dobrze finansowana i ma wsparcie rządu, mediów, organów ścigania i skorumpowanych czasopism „naukowych”. Każdy, kto chce przeżyć ubój szczepionki, będzie musiał sam to rozgryźć.

  Wszystko, co możemy zrobić, to pracować, aby znaleźć się wśród ocalałych . W miarę jak masowa śmierć zapanuje nad globem, znajdą się ocaleni, którzy odrzucą szczepionkę, ale nawet ci, którzy przeżyją, będą musieli wtedy stawić czoła znacznie trudniejszemu scenariuszowi przetrwania, jakim jest upadek gospodarczy i upadek cywilizacji. Globaliści walczą o masową globalną depopulację, ale wydają się być nieświadomi faktu, że kiedy zabiją 90% (lub więcej) obecnej populacji, nikt nie będzie żywy, aby kierować elektrowniami jądrowymi. W końcu zawiodą i ulegną stopieniu, rozprzestrzeniając radioaktywne chmury do atmosfery, które będą rozprowadzane przez wiatry i pogodę.

  Okazuje się, że przetrwanie szczepionki to najmniejsze z wyzwań, które dopiero nadejdą. Wraz z nadejściem globalnej fali śmierci polegającej na wyludnianiu się, będziemy również musieli przetrwać zapaść gospodarczą, załamanie żywności, wojny plemienne, katastrofy nuklearne i wszystko inne, co wyzwala globalny program wyludnienia.”

 9. najciekawsze statystyki said

  Szumowski tylko do lata zredudowal liczbe pacjentow o 1,2 mln. To jest tyle co okolo 16 rownomiernych, srednio mocnych, fal covidu. Okolo 220 tys hospitalizacji covida bylo przez niemal 1.5 roku http://pharmamarket.pl/wp-content/uploads/2020/11/liczba-i-wartość-hospitalizacji-sumarycznie-porównanie.png
  Wielu boli prawda ze dali sie nabrac ale zadnych wielkiej epidemii nigdzie w Europie nie bylo. Na 1% nieszczesnikow probuje sie zrobic nowy lad swiata. Jakies 2/3 pacjentow covida to ludzie obciazeni innymi chorobami a czesc z nich bywala na innych oddzialach. Znane sa tez dane z wiekszosci OIOMow w Europie, Szwecja w szczycie miala 550 pacjentow, Holandia 1400./////////// https://opendata.ecdc.europa.eu/covid19/hospitalicuadmissionrates/xlsx/ ////////////// Ponadto prof Flisiak mowil ze pod respiratorami umiera 2/3 ludzi.
  https://konkret24.tvn24.pl/zdrowie,110/onkologia-zawaly-udary-jaskra-jak-rosnie-dlug-zdrowotny,1055298.html …….. czy ludzie nagle wyzdrowieli? nie, kazano im zdechnac w domu (slynne haslo nie mniej niz DDM) a dla podrownania statystyk nadwyzek zgonow dopisano planowe smierci od covidowej grypy.
  https://www.socialstyrelsen.se/globalassets/1-globalt/covid-19-statistik/vard-och-covid-19/statistik-covid19-inskrivna.xlsx
  https://www.socialstyrelsen.se/globalassets/sharepoint-dokument/artikelkatalog/statistik/2020-4-6737-tabeller.xls
  Trudno powiedziec ile dokladnie bo sa tylko dane sumaryczne od poczatku epidemii ale mozna szacowac ze przez okres 12 miesiecy w Szwecji bylo lacznie, 50 tys roznie rozumianych covidowych hospitalizacji. Grypy w poprzednich latach mieli 7 196, 10 218, 16 185, 11 148. Czyli mniej niz covida o 3 razy jak chodzi o sezon 2017-18. I w GUS nadwyzka smierci tez jest jak przy mocniejszej grypie. 7000 tamten rok, w tym roku ponizej 0. Hucpa w Polsce przy podobnych odsetkach przeciwcial i nie tak duzych jak maluja odsetkach hospitalizacji to smierc ok 125 tys osob

 10. ilu z was się zaszczepi? said

  Czyli da dźgnąć. Bo to nie jest szczepionka.

  Ale tak serio. Poważnie. Na klatę to weźcie. Macie jaja? Jak was wyrzucą z roboty, nie wpuszczą do sklepu.i urzędu. No tak pomyślcie?

  Mnie rodzina nie będzie utrzymywać. Tak czuję. Kto się nie „zaszczepi” będzie srogo prześladowany nawet w domu. Koniec końców myślę, że tę gartseczkę niezaszczepionych zgarną siłą i gdzieś zamkną na lata albo dadzą taką karę finansową, że sprzedaż mieszkania i auta tego nie pokryje. Bierzecie to na klatę? Pytanie poważne.

  Dupokracja się skończyła. Żyjemy dziś pod okupacją wrogiego, dyktatorskiego systemu.

 11. tylko pytam said

  i żeby nie było nie namawiam do dźgania.
  Pytam ilu z was pozostanie wiernych prawdzie i z zaciśniętymi zębami zgodzi się na los więźnia lub bezdomnego? A ilu da się dźgnąć, żeby się ich nic i nikt nie czepiał. Pytam?

 12. Boydar said

  Ja tam sobie już jakiś czas temu zanabyłem pasiak z ciepłą podpinką.

 13. tylko że to nie jest śmieszne said

  Wszystko po kolei się sprawdza/wypełnia.

 14. Boydar said

  Ocena sytuacji może być taktyczna i strategiczna. Np. oddajemy wieżę żeby pobić królówkę. No więc patrząc z bliska to fucktycznie chu’jnia nie z tej ziemi, gdzie się nie obróci. Ale z daleka, to już chu’j im w du’pę. Trudno się mówi, taki mamy obecnie klimat, ocieplony jakby, i trzeba niestety, jak w „Pięć lat kacetu”, na zbyt wiele nie liczyć ale zawsze rozglądać się czujnie.

 15. Maria said

  @10

  Myślę że rura mięknie bez potrzeby. Na razie bez potrzeby.

  Jak mówią że 40% ludzi wzięło #ZastrzykŚmierci to tylko mówią. Nie wiemy ile wzięło, mogą zawyżać ten wskaźnik. W Rosji zastrzyki wzięło około 10% populacji według oficjalnych danych. Na ile są one prawdziwe? Nawet w USA ten wskaźnik to około 50%.

  Słyszałam gdzieś ze zgrubsza oczekiwania były na 70%. Najwyraźniej przeszacowali zdebilenie społeczeństw, albo muszą się naprawdę wziąć do roboty.

  To jest akcja globalna. Jak rozwiążą problem białych Amerykanów z których wielu jest uzbrojonych? Wojna psychologiczna jest skuteczna wtedy kiedy ludzie nie są świadomi prowadzonej wojny. Jeśli ludzie znają zasady, wiedzą że jest wojna, to nie oglądają telewizji i trudno ich zmanipulować.
  A co zrobić z Ruskimi co zwyczajnie nie wzięli zastrzyków?

  Kolejna fala „pandemii” to pewnie będą ofiary zastrzyków i maseczek. Więc kto ma w Rosji umierać?

  Plan z fikcyjną chorobą i trującą szczepionką był doskonały, ambitny ale chyba przeszacowali. Sytuacja nie jest różowa dla tych szczepionkowców. Utrata nadziei obecnie jest nieuzasadniona.

  Pod okupacją wrogiego systemu żyjemy od setek lat. Tylko że do niektórych dopiero teraz to dotarło.

 16. wyżej @ said

  Tylko, że to nasze społeczeństwo to troszkę głupsze niż inne. Nawet na Węgrzech, jakichś tam Filipinach czy południowych i środkowych stanach USA jest więcej kumatych niż nad Wisłą. O Rosjanach nie wspomnę. Oni bardziej myślą samodzielnie niż się nam wydaje.

  Tak pod okupacją jesteśmy od dawna.
  Ale nikt mnie nigdy nie zmuszał do mutacji mojego DNA. A jak do mojej matki przyszedł jakiś partyjniak 1 maja i marudził, że ciuchy na lince wiszą i kopiec z kartoflami rozgrzebany to poszła do domu, wzięła czajnik z gorącą wodą i do niego „wypierdalaj stąd”. Ale dziś to już nie przejdzie chyba.

 17. revers said

  „Jan nie miał raka. Zabiła go ta STRASZNA rzecz.”

 18. Maria said

  ///Tylko, że to nasze społeczeństwo to troszkę głupsze niż inne.///

  To rzecz szalenie względna. Widziałam jakąś migawkę z Kongo. Tam na 90 mln ludzi wyszczepiono podobno całe 5 tysięcy. To jest akcja globalna i liczą się globalne skutki.

  Może i w Polsce wyszczepią 40% populacji – nie wiem. Jeśli taki wynik zostanie osiągnięty to przyczyni się do tego Kościół katolicki. Jak się rozglądam to zastrzyki biorą dewoci i dewotki właśnie po linii kościelnej.
  Jacques Attali powiedział 40 lat temu że problem przeludnienia rozwiążą utylizując emerytów i najgłupszych (https://babylonianempire.wordpress.com/2021/04/13/selekcja-idiotow-dokona-sie-samoczynnie-pojda-do-rzezni-z-wlasnej-woli/). „Pandemia” w sumie da się zinterpretować jako globalny test na inteligencję, więc pozbycie się najgłupszych, zwłaszcza w sytuacji kiedy sami musieli poprosić o śmierć, naprawdę nie jest tragicznym rozwiązaniem. Póki co to jest bardzo humanitarna wojna. O śmierć czy chorobę trzeba poprosić.

  Proszę obejrzeć co się działo w sobotę w Londynie: https://www.bitchute.com/video/i4Dq137irZK3/
  Takich ludzi ciężko będzie skłonić do wzięcia zastrzyku.

 19. mam idiotów wśród said

  krewnych i przyjaciół.

  I co mam powiedzieć?

 20. Boydar said

  Jak to co, „niech Bóg się nad wami ulituje”

 21. Normalni (!) ludzie powinni opracować test na obecność nieistniejącego wirusa covid-19 i jego z dupy żyda wytrzepanych mutacji i zastosować go na wyszczepionkowych pojebach. Dobra byłaby drewniana solidna pała. Należałoby takiego mengelowca jebnąć przez łeb i poczekać na wynik: jak wstanie, to jest zarażony, więc natychmiast trzeba dobić, bo to nieuleczalne jest i straśnie zarażliwe; a jak nie wstanie, to znaczy, że był zdrowo chory.

  A co zrobić z kowidiotami? – Unikać jak zarazy i czekać. Problem z nimi zniknie sam wraz z nimi w ciągu dwóch lat.

  Jest tylko jedno „ale”, Garbulce o tym wszystkim wiedzą i mają w parchatym zanadrzu jeszcze kilka scenariuszy.

  Coś pierdolnie z hukiem jeszcze w tym roku. Czuję to w kościach. Jedno mnie cieszy i wcale nie chodzi tu o dobrowolne poddawanie się eutanazji przez zombiaków, mianowicie widzę wyraźnie, że uny srają już po gaciach ze strachu. Jednego jestem pewien – popaprańcy nie mają odwrotu. A najciekawszą dla mnie na dziś jest kwestia, kto pokusi się o miano zbawcy ludzkości od parchatego, popierdolonego poza ludzkie wyobrażenie kudłajstwa. Kto spoza grona przychlastów. Czyli normalny człowiek, znaczy się.

 22. lecz gdyby kto z umarłych poszedł do nich, to się nawrócą said

  choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: