Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Carlos o Wolne tematy (39 – …
  Greg o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Yagiel o Wolne tematy (39 – …
  Yagiel o Wolne tematy (39 – …
  Liwiusz o Pod wieżami Włodzimierza
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  revers o Wolne tematy (39 – …
  Krzysztof M o Wolne tematy (39 – …
  Greg o Wolne tematy (39 – …
  Lily o Wolne tematy (39 – …
  Zbigi o Zmierzch kolosa na glinianych…
  Lily o Wolne tematy (39 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Czyje interesy reprezentuje i realizuje rządząca banda PiS-owców?

Posted by Marucha w dniu 2021-06-01 (Wtorek)

Odpowiedzmy sobie na pytanie, czyje interesy reprezentuje i realizuje rządząca banda PiS-owców ? Bo, że nie są to interesy polskie jest bardziej niż oczywiste, a więc to, czego dotyczy poniższy tekst powinno stanowić podstawę do oskarżenia PiS-owców o zdradę stanu.

W 2005 r. rząd PiS-owców i jego żydowscy doradcy doprowadzili do rezygnacji z budowy gazociągu Jamał II, łączącego Rosję i państwa UE. Tym samym pozbawili budżet państwa wpływów za przesył rosyjskiego gazu przez terytorium Polski.

Decyzję o rezygnacji z budowy Jamał II rządzące Żydostwo tłumaczyło politycznym interesem III RP, który to interes dyktował bezpieczeństwo gazowe Ukrainy (?). Ale czy to bezpieczeństwo Ukrainy nie było przypadkiem dyktowane PiS-owcom z Waszyngtonu i Londynu?

26-03-2007 Minister Gospodarki, Piotr Woźniak: Polska nie jest już zainteresowana budową drugiej nitki gazociągu jamalskiego biegnącego tranzytem przez nasz kraj do Niemiec:
>https://www.wnp.pl/wiadomosci/gazociag-jamal-ii-nie-potrzebny,22091.html

W związku z tym władze Rosji podjęły decyzję o budowie gazociągu (Nord Stream) po dnie Bałtyku. W tamtych latach koszty podmorskiej inwestycji szacowano na ok. 5 mld dol., podczas gdy gazociąg przez Polskę kosztowałby ok. 1,5 mld dol. Polska otrzymywałaby opłatę przesyłową i zwiększone bezpieczeństwo dostaw gazu.

Według rosyjskich planów Jamał II omijał Ukrainę, która coraz bardziej niebezpiecznie ciążyła ku syjonistycznemu Zachodowi – głównie chodzi tu o wpływy żydowskich lichwiarzy z USA, którzy po opanowaniu Ukrainy przejęliby także kontrolę nad gazociągami dla Europy na obszarze Ukrainy. Rosja i NRF zbudowały, więc gazociąg po dnie Bałtyku i zablokowały wyjście z portów Szczecina (to kolejny sukces PiS-owców ).

Tak więc, tę potyczkę żydostwo z USA sromotnie przegrało. Polityka gospodarczej izolacji Rosji, której ważną częścią jest wojna gazowa, zawiodła na całej linii. Niestety, za sprawą rządzących PiS-dzielców wśród przegranych znaleźli się także Polacy.

Zdumienie u niektórych może budzić fakt, że wśród politycznych doradców i współpracowników w kwestiach polityki energetycznej rządu PiS-owców znaleźli się Żydzi z dwóch, wydawałoby się przeciwnych, opcji politycznych, np. R.Schnepf, H.Szlajfer, przyjaciele Michnika (opcja PO) i P.Naimski, kolega i współpracownik A.Macierewicza (opcja PiS) – różne polityczne opcje, a cele polityczne te same: na rzecz Żydostwa i przeciw Polsce i Polakom !

W Kancelarii Premiera Marcinkiewicza wyjątkowo silną pozycję zajmował jego doradca Ryszard Schnepf, pełniący funkcję sekretarza stanu ds. międzynarodowych i mający zasadniczy wpływ na obsadę tej części Kancelarii, która jest odpowiedzialna za politykę zagraniczną. M. in. nominatami Schnepfa są dyrektor i zastępca dyrektora departamentu polityki międzynarodowej. Jego związki z Premierem datują się jeszcze z czasów rządu Jerzego Buzka i po dziś dzień Premier publicznie podkreśla, że łączy ich osobista przyjaźń.

Schnepf zapewniał, że ma dobre stosunku ze Stefanem Mellerem, co gwarantuje bezkonfliktowość na linii Kancelaria MSZ. Było to zapewne szczególnie istotne dla Premiera w sytuacji, gdy ministrem spraw zagranicznych był polityk Unii Wolności, ściśle związany z lewicą laicką, a istotną rolę w MSZ odgrywał inny znany przywódca tej formacji Henryk Szlajfer.

Henryk Szlajfer. Facjata jak spod sztancy.

Za: Tygodnikiem Katolicko-Narodowym Głos (A.Macierewicza), „Dywersja, czy głupota”
>http://www.glos.com.pl/Archiwum_nowe/Rok%202006/021/strona/gaz_i_ropa.html

26.05.2021 USA dały zielone światło dla budowy Nord Stream 2:
>https://www.tvp.info/54009424/nord-stream-2-ekspert-komentuje-co-decyzja-usa-oznacza-dla-polski

I co osiągnęły rządy PiS-owców polityką wysługiwania się światowym syjonistycznym, żydowskim interesom Waszyngtonu i Londynu? Gdzie są korzyści dla Polski z takiej polityki? A może PiS-owcy zamierzają zażądać od USA i Wlk. Brytanii rekompensat za utracone opłaty przesyłowe?

Nie, nic z tych rzeczy. PiS-owcy wnieśli do kne-sejmu projekt uchwały wzywającej RFN do wycofania się z budowy gazociągu Nord Stream II – płakać, czy śmiać się?:
>https://www.tvp.info/54036835/uchwala-przeciw-nord-stream-2-w-sejmie-projekt-wniesli-poslowie-pis

Widać wytyczne Waszyngtonu i Londynu dla PiS-owców nie uległy żadnej zmianie. Niszczenie i okradanie Polski i Polaków to wyznaczony PiS-owcom priorytet i tego się trzymają.

Dariusz Kosiur
Za: https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/162093,rzady-pis-dzielcow-rzady-debili-czy-zdrajcow
————————————————-
Dokonana zmiana – z PiS-dzielców na PiS-owców – Red. [No i po co? – admin]

http://www.wicipolskie.org

Komentarze 32 do “Czyje interesy reprezentuje i realizuje rządząca banda PiS-owców?”

 1. xyz said

  Zdemokratyzowana Polska. Proszę obejrzeć, jaki nastał dobrobyt. film z 1997 r.

 2. xyz said

  Jak miliardy przeszły koło nosa…

  Ale przynajmniej Polska dokuczyła Putinowi, więc możemy pękać z dumy. 😉

 3. Yagiel said

  jaka polska władza? to są manekiny okupujące Polskę wg oprogramowania skąd inąd…
  To „zdemokratyzowanie” wszędzie okazuje się po prostu okupacją/grabieżą

 4. Amber Goj said

  Niedawno Kaczyński udzielił wywiadu tygodnikowi „Wprost”, w którym, na zarzut prowadzących wywiad dziennikarek o uniemożliwianie tzw. kobietom dokonywania aborcji, odpowiedział:
  „Bzdurą jest twierdzenie, że aborcja jest zakazana. Wciąż jest dopuszczalna, jeśli ciąża wywodzi się z przestępstwa i jeżeli zagraża życiu, albo zdrowiu kobiety. Chodzi tylko o zespół Downa i Turnera, gdzie możliwość aborcji zlikwidowano.
  Ale też wiem, że są ogłoszenia w prasie, które każdy średnio rozgarnięty człowiek rozumie i może sobie taką aborcję za granicą załatwić, taniej lub drożej”.
  Gdy dziennikarki wypomniały mu, że „aborcja jest zakazana także w przypadku wad letalnych, czyli gdy dziecko po porodzie od razu umiera”, Kaczyński bez ogródek odpowiedział:
  „Wśród możliwości dopuszczania aborcji jest furtka w postaci zdrowia psychicznego. Dla jednych jest to być może nie do przyjęcia, ale można z tego skorzystać”.

  Czyli zostawienie aborcyjnej furtki w postaci „zdrowia psychicznego” (wystarczy, że tzw. kobieta chcąca dokonać aborcji pójdzie do psychiatry, a ten wystawi jej zaświadczenie, że jak urodzi, to będzie miała „depresję poporodową”) to nie było żadne przeoczenie, tylko rozmyślny zabieg PiS-u.
  Do tego Kaczyński dodał, że wyrok TK mógł być „dużo ostrzejszy” i że niektórzy sędziowie TK się ku temu skłaniali. Biorąc pod uwagę, że PiS kontroluje TK, to taki liberalny wyrok, który zapadł i który de facto dopuszcza aborcję na życzenie (furtka „zdrowia psychicznego” oraz jeśli ciąża wywodzi się z przestępstwa i jeżeli zagraża życiu albo zdrowiu kobiety) był wynikiem rozmyślnej decyzji PiS-u lub wręcz samego Kaczyńskiego.
  Jakim trzeba być idiotą, żeby uznawać PiS za partię konserwatywną i katolicką i z takich pobudek na nią głosować? Miliony (przynajmniej deklaratywnych) katolików idą w niedzielę wyborczą do kościoła, a po mszy zasuwają do lokalu wyborczego oddać głos na partię de facto satanistyczną, której prezes swoim proaborcjonizmem wręcz chwali się w wywiadzie dla lewackiej gazety. Czy byłoby to możliwe, gdyby nie postawa posoborowego kleru, który stał się wręcz przybudówką partyjną PiS-u, tak jak Kluby „Gazety Polskiej”?

  PS. Właśnie gruchnęła wiadomość, że kontrolowany przez PiS Główny Urząd Statystyczny dopuścił wpisywanie w formularzu przeprowadzanego właśnie spisu powszechnego małżeństw jednopłciowych:
  https://www.rp.pl/W-sadzie-i-urzedzie/305289937-Spis-powszechny-GUS-dopuszcza-malzenstwa-jednoplciowe.html
  Co jeszcze PiS musi zrobić, żeby katolicy i konserwatyści przejrzeli na oczy – podpalić klasztor jasnogórski?

 5. Amber Goj said

  A co do rurociągu, to Janusz Dobrosz z LPR już lata temu objaśnił o co chodziło:
  https://www.cda.pl/video/101713609

 6. Roman B said

  Nie ma co pieklić się na jakieś prostowanie kursu skoro dziś na Titanicu gra muzyka a większość wystrojonych pasażerów wydziera sobie ster…byle tylko skierować wielkie cielsko ku śmiercionośnej lodowej górze ku zatraceniu! Polak potrzebuje 500+ by je przepić, liczy na to ,że covid odpuści i znów będzie można skwierczeć na brudnym ręczniku nad włoskim morzem a w kraju-niech się w sejmie biją -piątek, sobota, niedziela-grill, wóda,popita ,piwo z plastiku z dyskontu i kiełbasa w wielkim worze z przeceny! MY JUŻ PANIE EUROPA I ŚWIAT

 7. Czaruś said

  ad. 3/ PO – PIS – jedna banda złodziei (TERAZ jeszcze: morderców), która dogadała się przy okrągłym stole i odgrywa przed „maluczkimi” przeciwników, a pod stołem głosuje przeciw społeczeństwu.

 8. Piskorz said

  re 5 J. Dobrosz…raczej chyba z PSL. ale to mniej ważne..! Najważniejsza jego książka „Zniewalanie Polski”, wyd. Norton. Jeden egzemplarz podarowałem bibliotece w Nieszawie na Kujawach. Podobno czytają..ps Ponoć /tak pisze autor/ już w II poł. wieku XVII były zakusy na…1 rozbiór Polski.

 9. plausi said

  CZYLI …

  „(opcja PO) i … (opcja PiS) – różne polityczne opcje, a cele polityczne te same: na rzecz Żydostwa i przeciw Polsce i Polakom ! ”

  Pełniąca funkcję tzw. rządu w Warszawie „banda PiS”, podobnie jak poprzednie bandy tworzą

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

  tzn. w wolnych, niezależnych i demokratycznych wyborach mogą durnie, którzy biorą udział w tej imprezie, zadecydować, która banda ich i resztę społeczeństwa pomoże okraść zleceniodawcom.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/

  W tymże linku wskazówki największego demokraty XX. wieku odnośnie wyborów.

  Czytelnik nie ma obowiązku onanizować się demokracją i jej wyborami, czytelnik może to czynić z własnej nie przymuszonej woli, czytelnik może się też zastanowić nad zjawiskami.

 10. Kojak said

  Zdumienie budzi re Zydzi z przeciwnych opcji ! ? Trzeba byc niezlym baranem zeby sie dziwic ! Kazdy kto cos troche interesuje sie i cokolwiek wie, to orientuje sie ,ze te koszerne gnoje tylko poprzyklejali sobie etykietki na mordach zeby motloch myslal ze w czyms sie roznia i on cos wybiera ! Rzeczywiscie wybiera ! Tak czy owak rzadzic ICEK NOWAK !

 11. Piskorz said

  re 10…tak jak w ÓSA…x demokraty a potem republikany. A potem zmiana, a raczej kabaret dla pospólstwa.

 12. Ale dlaczego? said

  Od dawna twierdzę, że pisiory to agentura usraellska. Czyli przy okazji zależna też od podległych agentur, angielskiej i ukraińskiej.
  Oraz nadrzędnej, globalistycznej.
  Wroga Polsce, Polakom i katolicyzmowi (szerzej chrześcijaństwu, to tylko wilki w owczej skórze)…

 13. Ale dlaczego? said

  AD. Kojak
  Świetnym przykładem są USA.
  Najlepsza demokracja we Wszechświecie!
  Założona przez masonów (z oczywistą nadreprezentacją).
  Od prawie 200 lat rządzią tam tylko 2 partie. I obie dokładnie są obsadzone przez NADREPREZENTANTÓW…
  JarKacz przecież od dawna marzy by w Polsce wzorem Usraella był „system 2-partyjny”…
  A reprezentanci „cudu wśród narodów świata” zarządzają Polską od ’89. KOR, góra Solidarności, to przecież też ONI…

 14. ... said

  nie rozumiem!!
  bo od 1989 jesteśmy w
  AMERYKAŃSKIEJ STREFIE OKUPACYJNEJ
  a ponieważ dla USA kwestie związane z Izraelem i Żydami są to kategoria „bezpieczeństwa narodowego”
  to to samo panuje w POLIN
  i oczywiście zarówno PIS aka patrioci
  jak ‚totalna opozycja’ + ‚lewusy’
  wyznają tą samą ‚religię’-zasady
  jakie OBOWIĄZUJĄ w amerykańskiej strefie okupacyjnej.
  i oczywiście dzisiaj Jarkacz+Morawer nie tylko robią to co robiłaby ‚totalna opozycja’ (znaczy się po+czarzasty+tusek+hołownia+etc)
  ale wykonują to z gorliwością neofitów (bo w USA się zmieniła władza na>a żydów w ichnim rządzie jak nasrał)
  Nadzwyczajne rezultaty ‚obalania komuny+odzyskiwania niepodległości+przedmurzenia chrześcijaństwa+dekomunizowania’
  kończą się GREAT RESETem
  autorstwa Deep Jewish State
  czyli
  „cancel culture + wokeism+diversity+inclusive capitalism”
  a zadłużenie Polski i Polaków rośnie, że aż hej.

 15. Polecam przeczytac i dac innym do przeczytania moj ostatni tekst pt: „Igrzyska smierci na torze diabelskiego szalenstwa na stronie:

  http://www.forum.michalkiewicz.pl/viewtopic.php?f=4&t=29166

  jasiek z toronto

 16. Maverick said

  Te durnie oczywiście mają aspiracje ma przejęcie zasobów naturalnych Rosji stąd szkolenie wywrotowców jak Nawalny w Rosji co za parę kłaków swoich przywilejów chciaby przehamdlować Rosję rzydzianom. Co ciekawe zamiast zarabiać na swojej lokalizaacji znowu tracą bo rzydzianom nigdy nie jest na sercu dobro Polaków. Dlatego używają prymitywnych tricków do szczucia na Rosję mało rozgarniętych umysłowo Poliniaków. Czy ostatnie zamiary wywołania krwanego zamachu na Białorusi co należało by nazwać czystym terroryzmem. Taki Dudzian czy Morawiecka pluskwa to wredne antysłowiańskie rzydziany, gdyby komunizm rzydziański dalej istniał to też dalej by byli w awagardzie bo takich na Polakom podstawiają kabalistyczni Lucyferianie.

 17. Zdzicho said

  Nie da się jednak wykluczyć, że gaz z NS 2 jest głównie dla Polski. Tylko za pośrednictwem Niemiec ( łapówki dla oligarchów rosyjskich ). Interes ponad wszystko. A ty Polaku płać za wszystko.

 18. Maya said

  Juda podpisał haniebną ratyfikację – Ewa Rzeuska

 19. Lily said

  Re 12;Ale Dlaczego?,
  Deklaracja Lecha Kaczynskiego w Izraelu,
  bez obecnosci dziennikarzy,przy drzwiach
  zamknietych, mowi za siebie. KAZDY z
  „gorszego sortu”,powinien ZNAC JEJ TRESC.

 20. Lily said

  Re;18 Maya
  CZY JEST COS,czego BY NIE PODPISAL?.

 21. Lily said

  „.POWSTANIE UNI JEWROPEJSKIEJ,
  bylo KAMIENIEM WEGIELNYM POD NWO”.

  NWO.
  Jeden z glownych CELOW.
  ZNISZCZENIE panstw narodowych.

 22. Kwal said

  Przecież 11 Września 2006 roku podczas wizyty w Izraelu śp.Lech Kaczyński powiedział dosadnie czyje interesy są w Polsce reprezentowane bez względu na to kto wygra wybory. I tak się dzieje….za te zasługi położyli go na Wawelu ! A za 100 lat będzie bohaterem jak Piłsudski.

 23. Amber Goj said

  @22
  Co do Lecha Kaczyńskiego, to ta menda za każdym razem, gdy w jego rękach leżała decyzja rozstrzygająca dla Polski na pokolenia i mógł zrobić coś dobrego dla ojczyzny, którą ponoć tak kochał (jego słynne hasło: „Polska jest najważniejsza”), to zawsze stawał po stronie naszych wrogów. Tak było, gdy jeszcze jako prokurator generalny wstrzymał ekshumację w Jedwabnem, tak było, gdy podpisał pakiet klimatyczny UE i tak było gdy podpisał traktat lizboński. Ohydny zdrajca, który tylko ze względu na obecny stan umysłowy naszego narodu może być przez miliony dzisiejszych Polaków uznawany za uosobienie patriotyzmu. Ponoć gdy Bóg chce kogoś pokarać to odbiera mu rozum. Kult Lecha Kaczyńskiego jest bez wątpienia dowodem na zbiorową, narodową utratę rozumu, a więc także dowodem na dotykająca nas obecnie karę Boską.

 24. zen said

  To powinna być obowiązkowa lektura dla Polaków, ponieważ wiedza to potęgi klucz.

  http://www.aferyprawa.eu/Polityka/Zapis-rabowania-Polski

 25. Amber Goj said

  W dobie dobijania naszego górnictwa i niszczenia naszej energetyki jako takiej (oraz suwerenności energetycznej) warto przypomnieć, że ten proces rozpoczął właśnie Lech Kaczyński podpisując pakiet klimatyczny UE w marcu 2007 r. Po podpisaniu, na konferencji prasowej, powiedział:

  „Jesteśmy po kolejnym szczycie Unii Europejskiej, który był związany z projektami dotyczącymi zmian klimatycznych. W tym zakresie, posiedzenie to miało charakter przełomowy. Nie kryję, że Polska dążyła wszelkimi siłami, żeby porozumienie zostało zawarte, bo nie była to sprawa łatwa. Dlaczego to poparliśmy, to rozwiązanie klimatyczne? Dlatego, że jak mówiłem na początku, Polsce zależało bardzo, żeby ten szczyt zakończył się sukcesem. Przyjęcie zasady niewiążącego charakteru pakietu klimatyczno-energetycznego byłoby porażką i kolejnym dowodem na niemoc UE. Wchodziły też w grę inne elementy o charakterze politycznym – chodzi o nasze stosunki bilateralne. W tym zakresie nasz cel został osiągnięty”.

  Biorąc pod uwagę fragment: „Nie kryję, że Polska dążyła wszelkimi siłami, żeby porozumienie zostało zawarte, bo nie była to sprawa łatwa”, wygląda wręcz na to, że były państwa, które się temu opierały, a on był w grupie tych, które dociskały to kolanem (mimo, że reprezentował kraj, którego energetyka najbardziej w całej UE jest oparta na węglu).

  Albo ten fragment: „Przyjęcie zasady niewiążącego charakteru pakietu klimatyczno-energetycznego byłoby porażką i kolejnym dowodem na niemoc UE”.
  Z tego wniosek, że „moc UE” była dla niego ważniejsza, niż polski interes narodowy, jakim jest bezpieczeństwo energetyczne i suwerenność energetyczna Polski.

  A w tym fragmencie: „Wchodziły też w grę inne elementy o charakterze politycznym – chodzi o nasze stosunki bilateralne” wprost przyznaje, że podłożył się Niemcom.

  WIELKI, KURDĘ, „PATRIOTA”

  A teraz jego braciszek „dorzyna watahę”, czyli nasz naród.

 26. Amber Goj said

  @8
  Dobrosz przeszedł z PSL do LPR. Nawet wspomniane wydawnictwo Nortom było związane z ruchem narodowym, a konkretnie bodaj z Młodzieżą Wszechpolską.

 27. https://www.gazetawarszawska.com/index.php/video/6088-mega-wazne-tragiczna-sytuacja-teresa-garland-oswiadczenie-z-30maja2021//

  50 lat temu Jan Dynowski – zwany Mistrzem Janem – opowiedział we wrocławskim Empiku kilku swych Słuchaczom, wśród których byłem Ja, niesamowitą historię o POKRYWCE. Gdy Ktoś zauważył, że Ambasada TEGO państwa może mu wytoczyć Proces to odpowiedział ALEŻ PROSZĘ BARDZO. Ponieważ nie mieściło mi się to w głowie to zapytałem księcia Demidowa, Czy to jest Prawda? Na co odpowiedział NIESTETY TAK. W pewnym francuskim filmie zauważyłem ALUZJĘ do tej Historyjki.
  Ja nie jestem na tyle Odważny, jak Mistrz Jan, żeby operować odniesieniami historycznymi do POKRYWKI, to może to zrobi Prezydentka Teresa Garland, bo to zdaje się mieć Odniesienie do przyszłych polskich wyborów parlamentarnych.
  Opowiem tylko rosyjska wersję POKRYWKI, którą opowiedział szczurołap na Łubiance, która była publikowana. Kazano mu nałapać szczurów i zanieść na KREML. Tam zaprowadzono go na Posiedzenie Biura Politycznego i kazano postawić pojemnik ze szczurami przy rurze sterczącej ze ściany. Gdy wychodził to zajrzał za drzwi WC skąd sterczała RURA. Na przeciw niej siedział przywiązany do sedesu Marszałek Tuchaczewski.
  Togliatti BOLAŁ nad renesansowymi praktykami włoskimi w XX-wiecznej Moskwie.

 28. Lily said

  Re 24; Zen
  „NAWOLYWANY DUCH STAPIL,
  i ODMIENIL OBLICZE ZIEMI. TEJ ZIEMI”
  .
  Dokladnie co do miesiaca,10 lat pozniej.
  TO byl trzeci (3) CUD.”CUD ODNOWY”.

 29. Olo said

  Re 23. Amber Goj

  W wolnej i niepodległej Polsce samo nazwisko „Kaczyński”, podobnie jak wcześniej nazwisko Hitler, powinno być prawnie zabronione, a za wychwalanie dobrej zmiany i kaczyzmu – natychmiastowa kula w łeb.

 30. Olo said

  Przypomnijmy kim są te parszywe ku*wy:

  Jedna:

  Druga:

 31. Lily said

  Re 30;Olo
  „NIE ZNAM ich, ale WIEM z JAKIEGO
  DOMU POCHODZA”.

 32. Amber Goj said

  Przypomnijmy, że Lech Kaczyński brał udział w spisku w Magdalence:

  https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24870094,jaroslaw-kaczynski-twierdzi-ze-jego-brat-nie-pil-w-magdalence.html

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: