Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Kajto o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Boydar o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Kajto o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Kajto o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  bryś o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Janekzlasu o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Boydar o Ukrainiec odpowie za handel lu…
  Novy o Nasza demokracja po „operacji…
  wildEast o Nasza demokracja po „operacji…
  Krzysztof o Tragedia Ukrainy
  Yagiel o Wolne tematy (38 – …
  Boydar o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  bryś o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  brys o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Pod butem zboczeńców

Posted by Marucha w dniu 2021-06-01 (Wtorek)

17 maja na świecie, a zwłaszcza w tych jego częściach, które na skutek splotu różnych fatalnych okoliczności znalazły się w mocy wariatów, a nawet – co gorsza – zboczeńców płciowych – obchodzony był „Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii”, czyli dzień tłumienia wolności słowa i swobody ekspresji osób normalnych.

Rzecz bowiem w tym, że w ostatnich czasach w środowiskach postępackich zmienił się sposób rozumienia tolerancji.

Tolerancja, od łacińskiego słowa „tollere”, które oznacza znoszenie czegoś, czy zgładzenie, np. grzechów („qui tollit pecccata mundi…”). Znoszę cierpliwie (patienter) coś, czego nie lubię, czym się brzydzę, co uważam za szkodliwe, czy niebezpieczne – ze względu na jakąś wyższą wartość, np. pokój społeczny, czy miłość bliźniego.

Ale ta cierpliwość ma swoje granice, bo jeśli ktoś, kogo toleruję, zaczyna żądać ode mnie, żebym go „akceptował” to znaczy – żebym go chwalił i uprawiał z nim jakieś amikoszonerie – to na coś takiego zgody nie ma i być nie może, bo to żądanie oznacza, że muszę wyrzec się własnego zdania, własnej oceny, tylko przyjąć pogląd i ocenę narzuconą.

Tymczasem postępactwo tak właśnie rozumie tolerancję – co wyjaśnił mi przed laty pan prof. Janusz Majcherek podczas dyskusji z sodomitami; panem Biedroniem i panem Poniedziałkiem – że ja muszę ich „akceptować”. Oznacza to, że „tolerancja” została przez złodziei szyldów ukradziona na potrzeby terroru.

Wybór tego akurat dnia nie jest przypadkowy. 17 maja 1990 roku Światowa Organizacja Zdrowia, a więc międzynarodowa szajka biurokratów okupująca sektor ochrony zdrowia, przez głosowanie ustaliła, że homoseksualizm nie jest ohydnym zboczeniem, tylko szlachetną „orientacją”.

Ta Światowa Organizacja Zdrowia jest strukturą skorumpowaną do szpiku kości, bo przeważającą część swoich dochodów czerpie z łapówek wręczanych jej przez koncerny farmaceutyczne, żeby w zamian rekomendowała produkowane przez nie driakwie, co to każda „działa, jak natura chciała”, więc za pieniądze gotowa jest na wszystko – a cóż dopiero na opinie, które wychodzą naprzeciw potrzebom rewolucji komunistycznej?

Warto w tej sytuacji przypomnieć, że obecnie na czele tej szajki stoi zbrodniarz, Tedros Adhanon Gebreyessus, etiopski komunista, popłuczyna po pułkowniku Mengistu Hajle Mariamie, który Etiopię najpierw zalał krwią, a potem uciekł do Zimbabwe – państwa którym władał podówczas podobny mu zbrodniarz Robert Mugabe, który doprowadził tam do katastrofy gospodarczej (inflacja 13,2 miliarda procent miesięcznie).

Więc ta organizacja 17 maja 1990 roku ustaliła przez głosowanie, że homoseksualizm jest szlachetną „orientacją”. Oczywiście wszyscy zboczeńcy nie posiadali się z radości, a przede wszystkim przyczyniło się do do powstania straszliwej wiedzy o „homofobii” „transfobii”, „biofobii” i innych takich – w których to sciencjach specjalizuje się pan prof. Jacek Kochanowski z parku jurajskiego, siłą inercji nazywanego jeszcze Uniwersytetem Warszawskim.

Wyobrażam sobie, jak na ten widok musi przewracać się w grobie cesarz Aleksander I, który ten Uniwersytet kiedyś ufundował.

Ta decyzja WHO rozpoczęła okres terroryzowania Amerykanów i Europejczyków przez zboczeńców. Pierwszą konsekwencją było to, że zboczeń płciowych, które stały się szlachetnymi „orientacjami” nie ma potrzeby leczyć, co wkrótce przekształciło się nie tylko w zakaz leczenia tych przypadłości, ale nawet zakaz składania takich propozycji. Nie jest to oczywiście żadne wskazanie medyczne, tylko doktrynerstwo „szekspirów majtek damskich”, którzy na gmeraniu przy genitaliach i wymyślaniu coraz to nowych cudzoziemskich słów w rodzaju „nieheteronormatywność”, ciułają sobie nie tylko środki na to, by wypić i zakąsić, ale również – tytuły naukowe. Dzięki nim mogą przytłaczać autorytetem każdego, który nie uznaje ustaleń medycznych dokonywanych w drodze głosowania – bo przez głosowanie możemy jedynie ustalić, jak kto głosował, ale przecież nie to, jak się rzeczy mają naprawdę.

Oczywiście „szekspiry majtek damskich” niewiele by zdziałały, gdyby nie wspierali ich politycznie jawni i zakonspirowani sympatycy rewolucji komunistycznej, której celem zawsze było i jest nadal zniszczenie organicznych więzi społecznych, by historyczne narody przekształcić w „nawóz historii”, którym starsi i mądrzejsi, stojący w awangardzie wszystkich socjalistycznych rewolucji, będą użyźniać swoje pardesy.

Oczywiście traktują oni zboczeńców jako rodzaj śmierdzącego mięsa armatniego, które kiedyś zostanie przepuszczone przez maszynkę do mięsa – jak to zrobił Stalin z tak zwanymi „starymi bolszewikami” – ale na tym etapie są oni jeszcze solą ziemi czarnej.

I właśnie 17 maja co najmniej 40 zagranicznych przedstawicielstw dyplomatycznych w Warszawie, obok własnej flagi państwowej, umieściło na masztach na ambasadach tęczową flagę zboczeńców. Gdyby to były jakieś operetkowe państewka, to jeszcze pół biedy – ale tęczowa flaga zboczeńców płciowych ozdobiła również maszt z flagą państwową Naszego Najważniejszego Sojusznika. W ten sposób potwierdziły się nie tylko podejrzenia o wzajemnym wspieraniu się zboczeńców (Sodomici wszystkich krajów, łączcie się!), ale przede wszystkim – że Stany Zjednoczone, które kiedyś bawiły się w eksportowanie demokracji, co w wielu wypadkach kończyło się tragicznie, obecnie zaczęły bawić się w eksportowanie komunistycznej rewolucji, a pasem transmisyjnym mają być zboczeńcy.

Wydawać by się mogło, że coś takiego jest nie do pomyślenia, jednak przecież nie tylko my, biedni felietoniści w Polsce, widzimy to zagrożenie, ale publicznie mówią o tym również amerykańscy wojskowi wysokiej rangi. Co prawda na razie tylko emerytowani, bo wiadomo, że na emeryturze nawet, a może zwłaszcza wojskowi, mają więcej odwagi, niż na posadzie w służbie czynnej („Posadę przecież mam w tej firmie kłamstwa, żelaza i papieru…”) – ale jednak wojskowi, którzy o zagrożeniach coś tam przecież muszą wiedzieć.

Czy jednak prezydent Józio Biden zdaje sobie jeszcze sprawę z takich rzeczy, czy też wie tylko tyle, ile powie mu jego zastępczyni, pani Kamala Harris, która sama ma wprawdzie korzenie szalenie poplątane, ale za to małżonek – pierwszorzędne – podobnie jak sekretarz stanu, pan Antoni Blinken.

Najwyraźniej próbują dać do zrozumienia Amerykanom, że sytuacja jest poważna i trzeba rozważyć możliwość pójścia na skróty, by uchronić kraj przed komunistyczną rewolucją, zanim będzie za późno. Nawiasem mówiąc, z podobnymi apelami występują do prezydenta Macrona również wojskowi francuscy, chociaż oni ostrzegają tylko przed „islamizacją” Francji, co może doprowadzić do wojny domowej – ale mniejsza o powody, bo też oczekują pójścia na skróty. A my co?

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl/

Komentarzy 9 do “Pod butem zboczeńców”

 1. gnago said

  Niemniej jednak powinniśmy żądać tolerancji od nich dla wszelkich orientacji np. religijnego oprawcę z odchyłem sado pasjami lubiącego okazywać ją LGBT ,nawet na stosie z prawdziwego ekologicznego drewna

 2. UZA said

  „Oczywiście „szekspiry majtek damskich” niewiele by zdziałały, gdyby nie wspierali ich politycznie jawni i zakonspirowani sympatycy rewolucji komunistycznej…”

  Niewiele by zdziałały, gdyby nie to, że społeczeństwa, zwłaszcza białe, dojrzały do zagłady. Pisano tu kiedyś o eksperymencie na myszach, które – w warunkach stworzonego im przez eksperymentatorów dobrostanu – uległy degeneracji i wyzdychały. To samo dzieje się dziś z ludzkością. Cały czas się zastanawiam, czy możliwy jest ruch w drugą stronę – ozdrowieńczy, powszechny zryw pod wpływem znacznego pogorszenia warunków bytowych. Pożyjemy (o ile nam się uda), zobaczymy.

 3. revers said

  Jeszcze gorzej z Forum Ekonomicznego Szwaba wyszedl nowy dokument i prawda dla normalnych, ze najbardziej poszkodowana grupa jest obok oczywiscie wiekowych semitow, cala grupa LBTQTplus, sodomitow i zofillow

  https://report24.news/neue-wef-propaganda-corona-folgen-betreffen-vornehmlich-lgbtiq-personen/?feed_id=2618

  najwiecej chca jednak lesby pieniedzy, co by teraz mozna zrozumiec nasze femki i blyskawice, potem reszta gejow i tranwertykow, dojda pedofile?

  https://report24.news/wp-content/uploads/2021/06/r24weflgbtiq.jpg.webp

  Miliony chcialy by otrzymac za pandemie covida

  https://report24.news/wp-content/uploads/2021/06/lgbtiq_screenwef-1536×983.jpg.webp

 4. tros said

  dziwne, że nikt w Polin – a już zwłaszcza nie wie że od 1989 jesteśmy w amerykańskiej strefie okupacyjnej bo ‚obaliliśmy-odzyskaliśmy-dekomunizujemy-przedmurzamy chrześcijańsko’ oczywiście z ‚zasadniczym wkładem naszego najważniejszego sojusznika czyli CIA)
  przy okazji wszczepia nam się wyzwanie „WARTOŚCI” jak:
  >cancel culture+diversity+wokeism-critical race theory+represive tolerance czyli qwertylgbt+transgender lub gendertrans czyli ‚róbta co chceta’ +antifa+czyli cały zestaw szkoły frankfurckiej w wersji Marcuse, etc, etc i np. tęczowe flagi od dawna mają oficjalny status w ambasadach szapu w krajach wyzwalanych a dzisiaj do tego doszły-i to jest decyzja właśnie Blinkena >czyli US State Dept o uhonorowaniu Black Lives Matter.
  i konsekwentnie mamy społeczeństwa w rozkładzie >jak w całym ‚wolnym świecie’
  i
  tylko ruskie + chinole nie zgadzają się z takim stylem i mówią moronom amerykańskiem – słowami chińskiego ministra SZ – strona amerykańska NIE MA ŻADNYCH KWALIFIKACJI aby mieszać się w sprawy wewnętrzne CHRL
  bo to usłyszał Blinken w Anchorage
  a ostatnio Ławrow powiedział, że Federacja Rosyjska ‚przygląda’ się jak są traktowani -przez obecne władze USA – uczestników słynnej zadymy na Capitol Hill w dniu 06.01.2021 SPROWOKOWANYCH przez
  ‚progressive’ a co Amerykanie – zwolennicy Trumpa a przeciwnicy Bideta+Harris+Blinkena
  określają jako obronę białych ludzi, chrześcijan w USA.
  i czyżby Pan Michalkiewicz miał ‚coś naprzeciw’ Bidetowi-Harris-Blinkenowi-Nuland??

 5. Marucha said

  Re 4:

  „Czyżby Pan Michalkiewicz miał ‚coś naprzeciw’ Bidetowi-Harris-Blinkenowi-Nuland??”

  Wyjątkowo głupie pytanie. Może to miał być tzw, rzart czy inny chómor?

 6. revers said

  Феминизм – это оружие против белого человека. Одно из последствий феминизма – резкое падение рождаемости. И таким образом, за несколько поколений мы сами вымрем.
  Ю.А.Мороз.

 7. Boydar said

  „… gdyby nie to, że społeczeństwa, zwłaszcza białe, dojrzały do zagłady …” – Pani Uzi

  Zauważono to już wcześniej, zapewne razy wiele –

  „Bawcie się, pijcie, dzieci
  Jak się bawić i pić potraficie
  Są ludy, co dojrzały do śmierci
  Z rąk ludów, niedojrzałych do życia

  .https://www.youtube.com/watch?v=eUDOQANiBAQ

 8. revers said

  „… ostatecznie wytrwałość Bass’a i Turchina została wynagrodzona. Panowie zostaną rodzicami bliźniąt – chłopca i dziewczynki. Do zapłodnienia została użyta sperma obu mężczyzn, więc każde dziecko będzie dzieliło DNA z jednym z nich.

  Świat stanął na głowie…”

  A potem dziwic sie ze a Ukrainie lub w Indiach pozostalo setki pozostawionych dzieci, bo wojna domowa, bo pandemiia, no ale teraz bez objawowo zalali in vitro co trzeba, surogatka przezyla wirusy i macierzynstwo dwoch byczkow, na swiat przyszly zamowiona femka, male, w stukach zgadza sie i za kase od 8k wzwyz za narodnika do zaszczepienia i wejcia w cooltowe subspoleczenstwo.

  Nie dziwic sie ze Holdys chodzi w maseczce, w rekawiczkach sterylnych i wychwala Gatesa, lbtqtplus po niebiosa

  madonna przyszlosc nawet wspiewa, zarazonych trupow, sztanizmu nigdy nie za malo …

  .https://www.youtube.com/watch?v=VG3WkiL0d_U

 9. revers said

  ad8

  link do nowego wspanialego swiata i nowego porzaadku

  https://www.magnapolonia.org/z-cyklu-swiat-stanal-na-glowie-znany-wokalista-i-jego-maz-spodziewaja-sie-blizniat/?fbclid=IwAR2VYE6zGbL2mtFEvBp-wEDy0ndpJRI6FTdJO2vIEdLTKhzN22nnzKwO4Po

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: