Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Jack Ravenno o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Rosjanie Południowi, nie …
  zagobasum o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Rosjanie Południowi, nie …
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  JW o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  maxi o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
  bryś o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Aryjczyk z pochodzen… o Niemiecka minister zachęca do…
  Leo o Filozoficzny wymiar Specjalnej…
  Józef Bizoń o Kaczyński – fałszywy kate…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Złe wieści z Tel Awiwu

Posted by Marucha w dniu 2021-06-03 (Czwartek)

W Izraelu ostatecznie dobiegła końca 12-letnia era Binjamina Netanjahu. Nową koalicję rządzącą tworzą Jair Lapid oraz Naftali Bennett. Obaj panowie są znani w Polsce z awantury, jaką rozpętali w Izraelu po uchwaleniu przez Sejm nowelizacji ustawy o IPN w styczniu 2018 r.

Jair Lapid i prezydent Reuwen Riwlin

Lapid twierdził wtedy, że „były polskie obozy śmierci i żadne prawo nigdy tego nie zmieni”. Mówił, że jego babcię zabili rzekomo Niemcy i Polacy, chociaż jest to nieprawda, ponieważ jego dziadkowie od strony matki wyemigrowali z Rumunii do Palestyny w 1934 r. i tam urodziła się matka Lapida.

Bennett z kolei twierdził, że „polski naród miał swój udowodniony udział w mordowaniu Żydów w czasie Holokaustu” i krytykował polsko-izraelską deklarację przyjętą po wycofaniu się Polski z nowelizacji ustawy o IPN za to, że „opisuje rzekome systematyczne działania rządu polskiego na uchodźstwie i innych Polaków, w celu pomocy członkom narodu żydowskiego. Zapis ten nie jest zgodny z rzeczywistością. Polskie działania były nieliczne i nie miały charakteru centralnego”.

Bennett to były oficer, zaangażowany w operacje wojskowe w południowym Libanie, potem kolejno przywódca radykalnie nacjonalistycznych partii Żydowski Dom i Nowa Prawica. W wywiadzie dla „Washington Post” w 2013 r. powiedział: „Zabiłem wielu Arabów i nie ma z tym żadnego problemu”.

To właśnie Bennett ma zostać nowym premierem. Funkcję premiera będzie sprawował rotacyjnie z Lapidem – przywódcą niby liberalnego, ale też nacjonalistycznego ugrupowania Jest Przyszłość. Głosowanie nad wotum zaufania dla nowego rządu odbędzie się za 10 dni. Zatem władza w Izraelu przesunęła się w stronę sił jeszcze bardziej skrajnych, chociaż za rządów Netanjahu wydawało się, że już bardziej skrajnie tam być nie może.

Bohdan Piętka
https://myslpolska.info

Komentarzy 11 do “Złe wieści z Tel Awiwu”

 1. Maverick said

  Rzydzianki lubią się fotografować za regałami książek podśmiadomie sugerując lemingom ze zżarli całą wiedzę. W między czasie polski rzydzian Duda znowu z polecenia kabalarzy atakował Rosję podczas swojej wizyty w Gruzji. Gdy kabalarze za cel mają wyduszenie z nasz szmalu w swoich biznesie holocaustycznym, poliniacki prezio przeprasza w naszym imieniu za przestępstwa nieudowodnione, aby w przyszłości im łatwiej było im nas wydoić.

 2. Marcin said

  Dlaczego złe? Bardzo dobrze się dzieje. Im bardziej rzydowska morda pokazuje swoją prawdziwą mordę tym szybciej może przyjdzie opamiętanie.

  ———-
  Nie przyjdzie.
  Diabeł nie może zostać zbawiony.
  Admin

 3. Sholokałścić tych obuch. Najlepiej obuchem. Najlepiej trochę więcej niż tych dwóch.

  A tego nadymańca, ziencia plugawego połety nadymać aż do rozpuku. Najlepiej w jakimś wykafelkowanym, izolowanym pomieszczeniu, żeby gówno po rozpuknięciu się zanadto nie rozbryzgało.

  A najlepiej to…

 4. Wypełnienie planu III wojny światowej said

  Pike’a i Mazziniego coraz bliżej!

 5. Antychazar said

  A od kiedy te dzikusy Chazarskie ma coś wspólnego z Polską, żeby się wypowiadać. Sami wywołali i finansowali wszystkie wojny i rewolucje, jebane i zawsze święte syjonki „palestyńskie” wypierdki germańskiego duchu, jak to Tuwim ich nazwał w swoim wierszu.

 6. Ad. 1

  Rzydzianki lubią się fotografować za regałami książek podśmiadomie sugerując lemingom ze zżarli całą wiedzę.

  Rzeczywiście, wiedzę przyswajają łatwo. Łatwo i dużo. Natomiast mają trudności z „obróbką” tej wiedzy… 🙂 Oni węszą, gdzie wśród tej wiedzy jest ich zysk. 🙂 Prawda jako taka nie interesuje ich.

 7. UZA said

  „Złe wieści z Tel Awiwu”

  Tytuł sugeruje, że mogłyby być dobre. Jak się nad tym zastanowić, to właściwie mogłyby, ale na pewno nie na skutek jakichś wyborów. Praktycznie każdy tamtejszy rząd będzie wobec nas wrogi. Pan Jair z Panem Naftalim nie są ani lepsi, ani gorsi od Pana Binjamina, Izaaka, Srula czy Szmula . Oni wszyscy rozumieją tylko język siły, a my jesteśmy słabi, stanowimy pochyłe drzewo, na które łatwo wleźć. Będą więc włazić i dusić nas ile wlezie. Nasza sytuacja może się poprawić tylko wtedy, gdy my się wzmocnimy lub gdy oni osłabną (zaznaczam, że „lub” oznacza alternatywę nierozłączną czyli możliwe jest jedno i drugie).

 8. zen said

  Na tych ludziach ciąży przekleństwo Kaina, zatem mówienie o nich w racjonalny sposób jest z punktu widzenia logiki niemożliwe! Kiedyś mieli pretensje, że nie maja swojego państwa, teraz znowu maja pretensje do całego świata, że ich nie lubią – to qoorva jakaś psychoza lub zbiorowa choroba psychiczna, czy może z powodu dobrowolnego życia w gettach, z powodu pochodzenia, lub materialnej zachłanności?
  Oni musza mieć żywiciela, inaczej padną z głodu – to dzieje się znowu w tym sztucznym tworze zwanym Izraelem. Pomimo, że zrobili ujęcie wody w rzece Jordan aby nawadniać pola, nadal nie chce im rosnąć i wody coraz mniej, przede wszystkim dla Arabów. Poza tym tyle lat pompowania pieniędzy gojów z USA, którym się wydaje (tak jak Polakom), że mają do czynienia z potomkami Hebrajczyków, i ani drgnie, więc szukają miejsca na świecie, żeby podłączyć się do kroplówki finansowej jakiegoś narodu aby żyć dostatnio. Izrael to zbieranina ludzi z różnych kultur, często o podejrzanej reputacji, bowiem nigdy nie wydaje swoich obywateli, którzy narobili finansowych szwindli w innych krajach – córka założyciela Tesco, Bag-sik – jestem ciekaw kiedy i czy w ogóle „nasi” spier*olą, lub…. zaczną wracać ci, których podobno Adi zagazował. W Polsce może ich być ponad cztery miliony….

  „Skoro każdy, kto twierdzi, że jest ocalałym z holocaustu, naprawdę nim jest, to kogo zabił Hitler?” – matka Normana Finkelsteina. Szwajcaria to azyl bankowy dla wszelkiej maści złodziei, Izrael to też azyl….

  „Z powodu Izraela będę błogosławił światu” – tak powiedział Bóg – czy kogoś spotkało jakiekolwiek błogosławieństwo ze strony Żydów gdziekolwiek się pojawili? Spytajmy Palestyńczyków…. Zawsze zostawią ruinę, nieprawdaż? Komunizm to system oparty na Talmudzie, a ile trupów – komentarz zbędny – i są znaki na niebie i ziemi, że znowu trupów będzie więcej, ponieważ powtarzają swój eksperyment na światową skalę. W innym systemie nie ma miejsca dla Żyda, w mętnej wodzie Żyd czuje się świetnie, no i coraz trudniej kontrolować za dużą w ich mniemaniu populację – zapewne Lucyfer postawił nowe wymagania (nowy Mengele Gates), chociaż sam drży ze strachu przed bliskim końcem swojego „panowania”.

  „Chociaż żydzi pojawiali się w historii innych narodów przez wieki, nigdy nie byli zdolni i nie mieli zamiaru tworzyć własnego państwa. W tym względzie zawsze pozostawali w bezpaństwowym osamotnieniu. Jedynym sposobem na to, żeby żydzi mogli mieć Palestynę, było użycie innych ludzi do kradzieży jej od Turków i Arabów dla żydów. Tzw. państwo „Izrael” jest niczym innym, tylko państwem pasożytniczym, bowiem jest okupowane przez pasożyty. Z Niemiec żydzi dostają miliardy dolarów jako „odszkodowania” i „zadośćuczynienia” za rzekome „zbrodnie wojenne” przeciw żydom. Dostają kolejne miliardy co rok z USA. Izrael musi kraść lub kupować technologię narodów Zachodu, bowiem żydzi nie mają kreatywności, aby rozwinąć własną. Żydowskie państwo Izrael upadnie w minutę bez dalszego wsparcia, obrony i pomocy otrzymywanej od Jakuba-Izraela – białych narodów świata chrześcijańskiego. Nie jest, nigdy nie było, i nigdy nie będzie państwem samowystarczalnym” – Charles A. Weisman, Who is Esau-Edom?, str. 27-28. Żyd.

  W tym cytacie Żyd przyznaje że to biali są Izraelem, i biali ludzie zbudowali wszelki postęp cywilizacyjny. Zaczynam mieć dosyć powtarzania w kółko oczywistych prawd, które kłują po oczach! – jak ktoś nie wierzy Chrystusowi, jak uwierzy ludziom, a przecież Jezus robił rzeczy zarezerwowane tylko dla Boga?
  „Paranoja to znajomość wszystkich faktów” – William S. Borroughs.

 9. bryś said

  To już sie robi nudne. Co im się stało w twarze?

 10. Olo said

  Teraz agentura, bandyci i złodzieje z reżimu dobrej zmiany będą chodzić na krótszym sznurku. Zaraz Polin zaatakuje Białoruś, Rosję, pewno też Syrię i Iran. Tam gdzie Izrael piardnie, tam poliniaki w WOT-u pojadą użyźniać miejscową glebę.

 11. W końcu głównym problemem Żydów są sami Żydzi! Obwiniaj wszystkich i wszystko, nawet jeśli ktoś po prostu stał obok Żyda, który kiedyś czuł się źle. Naziści utworzyli obozy koncentracyjne w różnych krajach Europy, ale z jakiegoś powodu żądania przyznania się do winy są stawiane nie tylko Niemcom, ale także ludności tych krajów, w których te obozy się znajdowały.

  Ostatnio osobiście mogłem docenić tę bezgraniczną żydowską arogancję. W jednej grupie internetowej poświęconej historii Rosji omówili wąski temat – obsada korpusu oficerskiego w XIX wieku. Pojawiło się pytanie, że Żydom nie wolno wchodzić do szkół wojskowych. Jeden z uczestników dyskusji (Żyd) zauważył, że ten stosunek do społeczności żydowskiej w Imperium Rosyjskim jest taki sam jak „Holokaust” w nazistowskich Niemczech.

  Żyd został wyrzucony z grupy. Po raz kolejny byłem przekonany, że jakakolwiek normalna rozmowa z nimi jest niemożliwa..

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: