Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Zenon_K o Kto rządzi światem?
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Krzysztof M o O szkodliwości demokracji…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
  niepostepowyoszolom o Kto rządzi światem?
  Carlos o Wolne tematy (59 – …
  prostopopolsku o Kto rządzi światem?
  Carlos o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  Anzelm o Wykład internetowy profesora N…
  Krzysztof M o Pogarsza się sytuacja na rynku…
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Zenon_K o Kto rządzi światem?
  Jack Ravenno o Pogarsza się sytuacja na rynku…
  Krzysztof M o Podłość nad podłościami
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Religia epidemiczno-postępowa

Posted by Marucha w dniu 2021-06-04 (Piątek)

Epidemia zbrodniczego koronawirusa wprawdzie przygasa, ale kto wie, na jak długo – bo coraz więcej “ekspertów” ostrzega przed “czwartą falą”, która ma pojawić się zaraz po wakacjach.

Najwyraźniej wirus też postanowił odpocząć, a poza tym – jako wirus politycznie wyrobiony – pójść też na rękę naszym Umiłowanym Przywódcom, którzy dzięki temu będą mogli teraz nawijać, iż to wszystko dzięki zbiorowej mądrości partii, która zarządziła lockdowny i “wyszczepianie”.

Nawiasem mówiąc, jesli chodzi o wakacje, to nie tylko wirusy z nich korzystają. Bodaj w 1978 roku byłem na winobraniu we Francji niedaleko Macon w departamencie Saony i Loary. Pracowaliśmy u gospodarza podobnego do Cyrana de Bergerac – jak się okazało – nie tylko fizycznie. Pracowali z nami młodzi Niemcy, którzy włóczyli się po Europie, trochę ćpając dla rozmaitości.

Któregoś dnia – a była to niedziela – po śniadaniu oświadczyli, że na winnicę nie pójdą, bo chcą pójść do kościoła, by się pomodlić. Ale nie z naszym Cyrano takie numery! Powiedział, że wyprawa do kościoła nie ma sensu, bo “Pan Bóg jest na wakacjach”, po czym wezwał policję, która Niemców z gospodarstwa wyrzuciła.

Wprawdzie odpowiedź Cyrana mogłaby wydawać się niestosowna, chociaż we francuskiej tradycji jest też modlitwa odmawiana przez żołnierzy w czasach rewolucji francuskiej: “Panie Boże, jeśli jesteś, zbaw duszę moją, jeśli ją mam!” – ale poza tym coś może być na rzeczy. Oto papież Franciszek wpisał do Katechizmu Kościoła Kastolickiego, że kara śmierci jest sprzeczna z zasadami chrześcijaństwa. Przez ostatnie dwa tysiące lat sprzeczna nie była i dopiero papież Franciszek spenetrował prawdę.

Ponieważ dogmat o nieomylności papieskiej w sprawach wiary i moralności – a kwestia kary śmierci dotyka i to mocno, właśnie moralności – opiera się na przekonaniu o asystencji Ducha Świętego, to nie sposób nie postawić pytania, co Duch Święty robił przez ostatnie dwa tysiące lat, pozwalając Kościołowi na trwanie w takim sprośnym błędzie, Niebu obrzydłym? Możliwości są dwie; albo Duch Święty był na wakacjach, albo to papież Franciszek nie dość, że się myli, to w dodatku – podcina autorytet papiestwa, bo jeśli Kościół w tak ważnej kwestii przez 2 tysiące lat się mylił, to skąd możemy mieć pewność, że nie myli się teraz?

Jakby tego było mało, zbrodniczy koronawirus wywarł wpływ nie tylko na medycynę i gospodarkę, ale również na subtelną sferę religijną. Nie mówię o nasilającej się intensywności działań na rzecz naprawienia Kościoła, chociaż biorą się za to nie tylko molestowane panie i panowie, ale przede wszystkim – zatroskani o moralny pion Kościoła Żydowie z “Gazety Wyborczej”, którzy nieubłaganym palcem wytykają mu co i rusz coś nowego, a wreszcie uważany za delegata Belzebuba na Polskę, a w każdym razie – na województwo pomorskie, pan Adam Darski, używający pretensjonalnego pseudonimu “Nergal”.

Krążą bowiem fałszywe pogłoski, jakoby Belzebub mu się objawił w straszliwej postaci i powiedział, że aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej – jak za Edwarda Gierka – to trzeba przeprowadzić rozdział Kościoła od państwa, a nikt nie zrobi tego lepiej od pana Szymona Hołowni. Rzeczywiście, pan Hołownia ma w tej dziedzinie pewne doświadczenie, bo kiedyś był ojczykiem w zakonie Dominikanów, podobnie jak premier Combes, który na przełomie wieku XIX i XX przeprowadzał rozdział Kościoła od państwa we Francji, też kiedyś był “ojczykiem” (petit pere), tyle, że w zakonie Oblatów Maryi Niepokalanej z Nimes. Belzebub o takich sprawach nie może nie wiedzieć, więc w fałszywych pogłoskach może być ziarenko prawdy.

Ale to tak nawiasem, chociaż z drugiej strony, skoro Piekło reprezentowane przez pana Darskiego zabiera się za meliorację Kościoła, to już nie są żarty, tym bardziej, że w swojej strategii może się ono posługiwać również zbrodniczym koronawirusem. Jak wiadomo, dzięki zbrodniczemu koronawirusowi, a jeszcze bardziej – dzięki intensywnej propagandzie strachu, nasilony został proces rugowania chrześcijaństwa z przestrzeni publicznej, w czym zresztą wzięło udział również wielu wybitnych przedstawicieli przewielebnego duchowieństwa, najwyraźniej bardziej wierząc telewizjom obydwu obrządków, niż Stwórcy Wszechświata.

Niektórzy co prawda podnieśli “moralne zastrzeżenia” w stosunku do tak zwanych “szczepionek” – że przy ich produkcji wykorzystuje się ciała dzieci zamordowanych wskutek tak zwanej “aborcji” – ale gdy Belzebub za pośrednictwem odpowiednich władz państwowych tupnął kopytem, zaraz się w podskokach z tych zastrzeżeń wycofali, to znaczy nie tyle “wycofali”, co stwierdzili, że nie mają one znaczenia. Słowem – wprawdzie palimy, ale się nie zaciągamy.

Jednak nie wszyscy – bo oto ks. prof. Tadeusz Guz, który program “wyszczepiania” nazwał “zbrodnią” z powodu wykorzystywania przy ich produkcji “uśmierconych ciał nienarodzonych braci i sióstr”, a nawet wspomniał, że za takie i inne rzeczy, sprawcom wytoczono proces norymberski. Natychmiast odezwały się nożyce, to znaczy – lubelska Kuria Metropolitalna oraz władze Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, piętnując ks. prof. Guza za “nadużywanie autorytetu kapłana” oraz stwierdzając, że “osoby zachęcające do zachowań zagrażających życiu i zdrowiu, a tym samym sprzecznych z piątym przykazaniem Dekalogu, nie reprezentują świata akademickiego, ani tym bardziej Kościoła.

Mniejsza już o “świat akademicki” w którym coraz więcej jest “kobiet z rozdziwaczoną płcią” – jak mówił marszałek Piłsudski – i utytułowanych pogrobowców Trofima Łysenki, ale co z Kościołem? Najwyraźniej i Kuria Metropolitalna i władze KUL stoją na nieubłaganym stanowisku, że “grunt, aby zdrowie było”, a wszystko, co jest przeciwko temu, od Złego pochodzi.

Jest to w Kościele opinia dosyć nowa, bo wynika z niej, iż święci męczennicy, decydując się na ryzykowanie życiem i zdrowiem – bo czyż np. wlewanie do gardła roztopionego ołowiu nie szkodzi zdrowiu? – z powodu “moralnych zastrzeżeń”, notorycznie łamali piąte przykazanie Dekalogu – ale skoro w sprawie kary śmierci prawda została spenetrowana bardzo niedawno, to dlaczego nie w przypadku świętych męczenników?

Nie da się ukryć, trzeba będzie ponownie dokonać weryfikacji świętych, na przykład – takich jak Perpetua i Felicyta. Wprawdzie gdy papież Paweł VI taką weryfikację przeprowadził i wykreślił z listy św. Jerzego, Stanisław Cat-Mackiewicz zawrzał gniewem: jak to, św. Jerzy, patron Anglii, patron Litwy?! – Ale panie Stanisławie – zwrócił mu uwagę rozmówca – podobno św. Jerzy nie istniał! – No to co – odparł oburzony Mackiewicz – a Pan Bóg istnieje?

Ciekawe, że za publiczne wyrażenie takiej wątpliwości nie spotkała go ani ekskomunika, ani żadna lżejsza kara. Co innego, gdyby nie wierzył w szczepionkę. To jest chyba już gorsze, niż grzech przeciwko Duchowi Świętemu.

Stanisław Michalkiewicz
https://www.magnapolonia.org/

Komentarzy 6 do “Religia epidemiczno-postępowa”

 1. Marek said

  Ks.Prof.Tadeusz Guz, na temat Lockdown. Pandemia strachu.
  .https://www.youtube.com/watch?v=ZhsJfoPM6_Y

 2. najciekawsze statystyki said

  Od poczatku epidemii bylo okolo 230 tys pacjentow covida (2/3 z chorobami dodatkowymi), 25 tys pod respiratorami (2/3 zmarlo), redukcja pozostalych hospitalizacji o 2-3 𝐌𝐈𝐋𝐈𝐎𝐍𝐘 (wewnetrznym od grypy ubylo to co doszlo covida) a nadwyzka zgonow 125 tysiecy. https://pliki.rynekzdrowia.pl/i/15/68/56/156856_620.jpg
  Są oficjalne dane MZ za 2020. 1,9 𝐌𝐈𝐋𝐈𝐎𝐍𝐀 mniej hospitalizacji. Pustki nawet w rubrykach „choroby zakaźne”. https://kilkafaktow.netlify.app/wpisy/drastyczny-spadek-liczby-hospitalizacji/ ……….. https://pbs.twimg.com/media/E2_OHqdX0AMxwE7?format=png&name=900×900
  Zbrodnia w Polsce ma 2 glowne przyczyny – spadki hospitalizacji i wizyt u lekarzy specjalistow o 30-40%.
  W Szwecji gdzie zmarlo nadmiarowo 5 razy mniej, wizyty u specjalistow i hospitalizacje to spadki o 6-12% https://www.socialstyrelsen.se/globalassets/1-globalt/covid-19-statistik/relaterad-statistik/statistik-over-lakarbesok-i-somatisk-specialiserad-oppenvard.xlsx ……. https://www.socialstyrelsen.se/globalassets/1-globalt/covid-19-statistik/relaterad-statistik/statistik-avslutade-vardperioder-och-vardtider-somatisk-sluten-vard.xlsx

 3. Ale dlaczego? said

  Jak to było?
  „Bardziej im zależy na życiu doczesnym niż wiecznym”.
  A ja bym tak powiedział:
  „Tak bardzo boją się śmierci, bo NIE WIERZĄ W ŻYCIE WIECZNE”…

  Paszporty covidowe…
  Żeby polecieć na wakacje…
  A już przebąkują o kolejnych szczepieniach.
  Na jesieni wraz z sezonem grypowym, wróci „PANDEMIA”.
  A za nią obwiniać zaczną niezaszczepionych.
  Już pojawiają się podrobione paszporty covidowe.
  Jak to się rozniesie, następnym krokiem będzie czipowanie ludzi…

  Na prawą dłoń lub czoło???
  Jeśli tak, to jest zapisane:

  „Zapowiedź godziny sądu

  6 Potem ujrzałem innego anioła lecącego przez środek nieba,
  mającego odwieczną Dobrą Nowinę do obwieszczenia
  wśród tych, którzy siedzą na ziemi,
  wśród każdego narodu, szczepu, języka i ludu.
  7 Wołał on głosem donośnym:
  «Ulęknijcie się Boga i dajcie Mu chwałę,
  bo godzina sądu Jego nadeszła.
  Oddajcie pokłon Temu, co niebo uczynił i ziemię,
  i morze, i źródła wód!»
  8 A inny anioł, drugi, przyszedł w ślad mówiąc: «Upadł, upadł wielki Babilon4,
  co winem zapalczywości swego nierządu
  napoił wszystkie narody!»
  9 A inny anioł, trzeci, przyszedł w ślad za nimi, mówiąc donośnym głosem:
  «Jeśli kto wielbi Bestię, i obraz jej,
  i bierze sobie jej znamię na czoło lub rękę,
  10 ten również będzie pić wino zapalczywości Boga
  przygotowane, nierozcieńczone, w kielichu Jego gniewu;
  i będzie katowany ogniem i siarką
  wobec świętych aniołów
  i wobec Baranka.
  11 A dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi i nie mają spoczynku we dnie i w nocy
  czciciele Bestii i jej obrazu,
  i ten, kto bierze znamię jej imienia».
  12 Tu się okazuje wytrwałość świętych,
  tych, którzy strzegą przykazań Boga i wiary Jezusa.

 4. Spisek miliarderów

  nazwany „pandemia” i to z rojalistycznymi ambicjami, spod korony.

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#QuiBono

  Jak z linku wynika, spisek był przygotowywany przez think-tanks latami.

  I niech kto dowiedzie, że można się obejść bez teorii spiskowych.

 5. Tytus Andronikus said

  Witam, polecam materiał o Midazolamie w kontekście „pandemii”

  https://www.bitchute.com/video/yTyXpFMXytgy/

  pozdrawiam

 6. Kula said

  Abstrachujac od politykowania Kto rzadzi a kto nie rzadzi ?Na dzisiejsza chwile to niema znaczenia kto rzadzi .Zawsze rzadza ;;;;;;;;;;;;;;;;;;(szefowie WIELKICH KORPORACJI ====FINANSOWO =MILITARNYCH) TO wszystko zawsze I wszedzie bedzie poich mysli.A tak zwani politycy narodowi czyli regionalnii To pacynki ====Cwaniacy zlodzieje I chotsztaplerzy I KUKIELKI W rekach ===Rothildow Wartburgow Rockefelerow gatesow sorosow I innej choloty super =bogatej .Ktora zarabia na sztucznej wywolanej Pandemii Covid 19……smiech na sali .A ciemny ludek uwierzy w wszystko Co im teelewizornia powie.No dobrze a gdzie sa nasie -===Sluzby Specjalne tak zwane Odzialy tajne super wyszkolone .Majace swietne nowoczesne Gadzety.Co oni robia ? Przecie powinnii Juz szukac takich ;;;Rothildow Rockefelerow Gatesow I innych ==(Psycholi) W celu aresztowani ich I poprostu ;;;;;;LIKWIDACJI w FIZYCZNY sposob.Nie nie nie To nigdy sie to nie stanie .Bo te tak zwane sluzby specjalne To tez pacynki I kandony Ktore sie sprzedaly za ;;;;;;;mamone I to dobra mamone.I ciagna lache tym Bogatym Psycholom oczywiscie w cudzyslowie.Takze nic sie nie zmieni w swiecie ani w POLSCE.
  Zwykli obywatele moga to tylko zmienic.Niemajacy nic do stracenia .No chyba ze zycie.Gdyz pseudo politycy do tego prowadza Do totalnego nieszczescia .MOWOMY PRAWDE I TO TAKA PROSTACKA PRAWDE OD SIEKIERY .Gdyz w innym wypadku KAMIENIE ZNOW MOWIC BEDA
  Czyli bedzie WOJNA.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: