Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  bryś o Kongresmenka: Ofiary gwałtu ni…
  prostopopolsku o Spotkałam świadka ludobójstwa
  Marucha o Abp Viganò prosi katolików o w…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (64 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (64 – …
  seler o Wolne tematy (64 – …
  Piskorz o Wolne tematy (64 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (64 – …
  Piskorz o Wolne tematy (64 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (64 – …
  Maverick o Wolne tematy (64 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (64 – …
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  Lily o Wolne tematy (64 – …
  Maverick o Abp Viganò prosi katolików o w…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 555 obserwujących.

Jarosław Kaczyński apeluje do antyszczepionkowców

Posted by Marucha w dniu 2021-06-08 (Wtorek)

Prezes Jarosław Kaczyński na antenie Radia Rzeszów mówił o szczepieniach przeciwko COVID-19. Jak relacjonuje redakcja wPolityce, prezes PiS zwrócił się bezpośrednio do przeciwników szczepień namawiając ich na zmianę zdania, bo inaczej „jest nieprzyjemna alternatywa”.

[O jaką alternatywę chodzi? O obozy karno-wychowawcze? – admin]

Jarosław Kaczyński przekonywał, że jeśli się nie zaszczepimy w odpowiednio wysokim procencie, to epidemia z całą pewnością wróci. „Może wrócić jeszcze bardziej zjadliwa i bardziej groźna niż dotychczas” – ostrzegał prezes PiS słuchaczy Radia Rzeszów przypominając, że „były oddziały szpitalne, gdzie umarło na przykład 27,5 procent pacjentów”.

[Dlaczego tylko 27.5% ? Nie mógł Kaczor walnąć od razu w okolice 90% ? – admin]

Prezes Kaczyński zwrócił się bezpośrednio do osób przeciwnych szczepieniom. Pojawiły się wówczas dość niejasne słowa na temat… KGB:

„Chciałbym wszystkim, którzy nie chcą się szczepić, którzy wierzą w tę rozpoczętą w latach 80. przez KGB (…) operację, żeby się zastanowili, bo szczepienia są konieczne”. Jarosław Kaczyński przekonywał, że szczepienia są bezpieczne i skuteczne: „Szczepionki są skuteczne. To dzisiaj już widzimy. Zakażeń jest bardzo niewiele, sto razy mniej niż u szczytu, ale ciągle może to wybuchnąć”.

https://naszapolska.pl/

Dlaczego goje mają się szczepić? Bo szczepienia są konieczne.
Logika nie do odparcia.

Admin

Komentarzy 49 do “Jarosław Kaczyński apeluje do antyszczepionkowców”

 1. Adrem said

  Taki-syn !

 2. Listwa said

  „jeśli się nie zaszczepimy w odpowiednio wysokim procencie, to epidemia z całą pewnością wróci”

  – „my” się nie zaszczepimy, powaliło mu się wszystko, znafca epidemiolog 140 cm.
  Jak wróci epidemia to jej nie ma, szkoda że nie wyjaśnił skąd wróci i w jaki sposób wróci.

 3. Maria said

  Podobno rządy na całej planecie Ziemia z małymi wyjątkami typu Szwecja czy Białoruś otrzymały dyrektywy dotyczące wyszczepienia odpowiedniego odsetka pogłowia. Podobno wymagany poziom wyszczepienia wynosi koło 70%.
  Nie wiem jaki jest poziom wyszczepienia w Polin ale chyba dużo brakuje. Są kraje gdzie mają się zdarzać incydenty wstrzykiwania trucizny pod przymusem.

  https://www.bitchute.com/video/P22ZSD3tcNu3/
  https://www.bitchute.com/video/4eqXsvSmneOB/

  Być może Kaczelnik miał to na myśli wspominając o „nieprzyjemnej alternatywie”?

  Pierwsza fala masowych zachorowań i zgonów osób, które otrzymały #ZastrzykŚmierci ma przyjść jesienią, tak jak tradycyjna grypa. Być może im zależy na wstrzyknięciu jadu jak największej liczbie ludzi bo chcą jak największej fali jesiennej „pandemii”? Takowa miałaby zapewnić atmosferę grozy potrzebną do wstrzyknięcia kolejnej dawki jadu.

 4. zen said

  „Jarosław Kaczyński przekonywał, że jeśli się nie zaszczepimy w odpowiednio wysokim procencie, to epidemia z całą pewnością wróci. „Może wrócić jeszcze bardziej zjadliwa i bardziej groźna niż dotychczas”
  Zjadliwość to cecha ludzi władzy, które widocznie podpisały jakiś dokument mówiący o ilości ludzi zaczepionych, a tu doopa, Polacy przejrzeli diabelska gra masońskiego giganta. Szpryca nowego Mengele Gatesa nie działa na wszystkich zbawiennie – ta pandemia przypomina wysiłki Goebbelsa, który obiecał Niemcom raj na wschodzie a znaleźli masowy grób – no Jarosławie Kaczyński, czas na ciebie!
  Liderzy PiS to elita proroków, szkoda, że w ekonomii ich wysiłki są iluzoryczne, dlatego kolejny wziął się za prorokowanie chorób – trzeba nową posadę dla tak widzącego „jasno” guru współczesnych lekarzy bez studiów lekarskich – ten wirus to pewno jakiś znajomy elity PiS-u!

  Zamiast Talmudu i Marksa trzeba było poznawać historię tych, którzy marzyli o podbojach a skończyli jak przysłowiowe psy pod płotem – Adolf, Stalin, Napoleon, Aleksander „wielki”, Pol Pot – to, że zdechli jak nikczemnicy, nie znaczy, że to koniec ich parszywego żywota, to dopiero początek niedoli i biadolenia, których mały umysł człowieka nie jest sobie w stanie wyobrazić – i tutaj widzimy mądrość szaraczków, której brak tzw. elitom!
  Każdy spisek kończy się zdemaskowaniem, ten współczesny jest końcem historii, końcem zła i złych ludzi.
  W imię Wiekuistego Boga i Zbawiciela! – Jarosławie Kaczyński, zostaw Polaków w spokoju, odejdź, czeka cię Gehenna wieczna, nie słuchaj Lucyfera, bo idzie na zagładę razem z wami! – teraz nie powiesz, że nie wiedziałeś!

 5. revers said

  Nie podobno tylko w polsce do pierwszej serii szczepien podeszlo ok 50%, do drugiej serii szczpien juz mniej lekko ponad 10%.

  Poziom zastraszania spoleczensw uni przebiera na sile i to co naczelnik powiedzial to tylko namastka tego co dzieje sie w Wlochach, gdzie odmawia sie ludziom masowo przyjecia na studia, opieki zdrowotnej i innych swiadczen socjalnych – tam juz maja faszyzm rozwiniety jak za czasow Naczelnika Wloch Mussoliniego.

  A w takich nie skorumpowanych Niemczech min. zdrowia Spath kupuje sobie jedno po drugim, wile a 4 mln euro, w drogiej dzielnicy Willowej, samochody z pierwszej polki Bentley i Ferrari dla kochanka-meza-zony geja.

 6. Lily said

  https://humansarefree.com/2021/02/never-ending-plandemic-vaccines-for-every-new-coronavirus-mutation.html

 7. Lily. said

  https://humansarefree.com/2021/01/dr-lee-merritt-animal-studies-mrna-technology-all-animals-died.html

 8. Wanderer said

  Sqrwysyn jeden i tyle. Lzacy jak pies sqrwysyn. Nigdy ci tego squrwysynu nie wybaczymy co zrobiles Polakom

 9. Kubuś Fatalista said

  Mam również obawy co do wspomnianej wcześniej alternatywy obozowej, zważywszy, że mamy do czynienia z grupą rekonstrukcyjną sanacji. Choć szanse na udostępnienie przez Łukaszenkę Berezy i Brześcia są zerowe.

 10. Ktoś said

  https://www.biblegateway.com/passage/?search=Ewangelia%20wed%C5%82ug%20%C5%9Bw.%20Mateusza%2024&version=SZ-PL

  „4 —Nie dajcie się nikomu oszukać!—przestrzegł ich Jezus. 5 —Wielu bowiem będzie się podawać za Mesjasza i oszuka mnóstwo ludzi. 6 Na świecie wybuchną wojny i będą rozchodzić się wieści o walkach. Uważajcie i nie dajcie się zastraszyć, to jeszcze nie będzie koniec! 7 Narody i państwa będą walczyć przeciwko sobie, a wiele krajów nawiedzi głód oraz trzęsienia ziemi. 8 Ale to będzie dopiero początek tragedii. 9 Będą was torturować i zabijać! Wszystkie narody was znienawidzą z mojego powodu! 10 Wielu ponownie wpadnie w sidła grzechu i będzie nienawidzić oraz zdradzać innych. 11 Pojawi się też wielu fałszywych proroków, którzy zwiodą całe rzesze ludzi. 12 Z powodu tak wielkiego zła oziębnie miłość wielu wierzących. 13 Ale ci, którzy wytrwają do końca i nie zaprą się Mnie, zostaną uratowani! 14 A dobra nowina o królestwie Bożym będzie głoszona na całym świecie jako świadectwo dla wszystkich narodów. I wtedy nadejdzie koniec.

  15 Gdy zobaczycie w świątyni „ohydę spustoszenia”, o której mówił prorok Daniel—kto to czyta, niech uważa— 16 wtedy ci, którzy przebywają w Judei, niech uciekają w góry. 17 I śpieszcie się! Jeśli będziecie na tarasie, nie wchodźcie do domu, aby się spakować. 18 Jeśli będziecie na polu, nie wracajcie po pieniądze czy ubranie. 19 Ciężko będzie wtedy kobietom w ciąży i matkom karmiącym niemowlęta. 20 Módlcie się, żeby wasza ucieczka nie wypadła zimą albo w szabat. 21 Będą to bowiem dni tak straszliwe, jakich nie było od początku świata i już nigdy potem nie będzie. 22 I gdyby czas tej klęski nie został skrócony, nikt by się nie uratował. Lecz ze względu na wybranych czas ten zostanie skrócony.”

  to o UPADKU KACZEJ KLIKI PiSowskoPUTLEOWSKIEJ…. w tym roku

  więc niech się MATKA WOLSKA UBECKA tak NIE ROZPĘDZA z „rzeziami niemowląt” ;D

  PS
  „Pojawi się też wielu fałszywych proroków, którzy zwiodą całe rzesze ludzi” – JP2 na przykład, wszelkie NAMASZCZONE, CHRYSTUSOWE, etc tworzone poprzez ubecje ZWODKI w Polsce

  „Gdy zobaczycie w świątyni „ohydę spustoszenia”, o której mówił prorok Daniel” to o odżydowskcih kultach abrahamicznych (maryjnych) a dokładniej na ZMIANIE OBIEKTU KULTU z CHRYSTUSA na JEZUSA jaki został podjęty na SOBORZE w dacie 1 Danielowej… dlatego też św Faustyna mówiła do BABILONU czyli POLACTWA NAWROCIE SIĘ i UKORZCIE PRZED BARANKIEM BOŻYM czyli CHRYSTUSA WYSŁANNIKIEM (nie mylić z jezusem bo to maschiach, baal, gog, beliar czy abel)

  a tak „powodu tak wielkiego zła oziębnie miłość wielu wierzących. 13 Ale ci, którzy wytrwają do końca i nie zaprą się Mnie, zostaną uratowani! ”

  i tych można liczyć na palcach… dłoni ;D

 11. Lily said

  TVP, bedzie robil film,o Jaroslawie
  Kaczynskim.Jeszcze za zycia, zrobi z
  siebie bohatyra.

 12. Piskorz said

  re 3.. Takowa miałaby zapewnić atmosferę grozy potrzebną do wstrzyknięcia kolejnej dawki jadu.””………….a pewnie,że tak.!!!

 13. WAŻNE!!!
  __________________

  Prof.B.Bridle alarmuje: W szczepionce toksyna, białko kolca – https://wawel.neon24.pl/post/162240,prof-b-bridle-alarmuje-w-szczepionce-toksyna-bialko-kolca

 14. Piskorz said

  re 5 tam juz maja faszyzm rozwiniety jak za czasow Naczelnika Wloch Mussoliniego.””…..To co mają,….nie ma nic wspólnego z faszyzmem…tym bardziej z faszyzm. Mussoliniego.! Comparaison n”est pas raison!! ps Wystarczy poczytać Wiki. Tyle lat temu pisałem pracę porównująca oba faszyzmy; ” wolę” ten włoski. JEST PODOBNO KSIĄŻKA/PAMIĘTNIK MUSSOLINIEGO Z CZASÓW WOJNY.

 15. Piskorz said

  re art ale ciągle może to wybuchnąć”.”….żeby ci w dupie coś nie wybuchło!! Ty kaczy ryju!!

 16. seler said

  Kocie prezesa kwakwakwa,
  ratuj szie !!!! – spier.dalaj !

  ty jeszcze możesz…

 17. Wanderer said

  Czy Ktos nie za bardzo bluzni przypadkiem?!

 18. seler said

  nie da szie przeszczepić mózgu,
  ani zaszczepić przed głupotą…
  ewentualnie przed żydami

  żydy to nie są Semici

  [1] Neo-Nówka – Teleexpress (Bez cenzury ) (HD)
  .https://www.youtube.com/watch?v=ijiWcGzIThQ

  [2] ???
  to, kto jest w końcu tym Semitą ?
  żebym wiedział, jak być anty,
  czyli ja ?

  BGKO Barcelona Gipsy balKan Orchestra
  .https://www.youtube.com/watch?v=xCCrLnMUDqk
  ________

 19. seler said

  re: 12 lub coś koło tego

  Wanderer Bracie, tutaj nikt nie blużni,
  co najwyżej bluzga gdy do zupy
  mu plują… wybrańcy…
  Trzymaj szie 😉

 20. jestnaoku said

  Osoba uważana za jednego z najwyższych rangą w historii uciekinierów z Chińskiej Republiki Ludowej do Stanów Zjednoczonych od miesięcy współpracuje z amerykańską, wojskową Agencją Wywiadu Obrony
  https://naoku.info/chinski-dezerter-ujawnia-tajemnice-covid-19/

  Anonimowe źródło z kręgów wywiadowczych podaje, że dezerter ma bezpośrednią wiedzę na temat specjalnych programów broni w Chinach, w tym programów broni biologicznej i przedstawił wiarygodne dowody laboratoryjnego pochodzenie wirusa COVID-19.

 21. mgrabas said

  Tu chodzi tylko i wyłącznie o kontrolę.
  https://pubmedinfo.org/2021/06/09/wszystko-co-mowi-rzad-o-c-19-i-metodach-walki-z-nim-jest-klamstwem-dr-mike-yeadon/

 22. Voodoosch said

  Podstawowym czynnikiem, który sugeruje, że ze szczepieniami to wał, jest to, że nie szczepi się małych dzieci przeciwko Skowyd. Małe dzieci można urobić na swoją modłę, więc są potrzebne. Małe dzieci nie będą pamiętać ery przedskowidalnej, więc są idealnym materiałem na nowego obywatela. Obywatela zdrowego i nie uzależnionego od leków. Pomysł, że małe dzieci nie zarażają się grypopochodną chorobą jest śmieszny, bo każdy kto miał dziecko w przedszkolu wie, że dzieci łapią wszystko najszybciej i najłatwiej. Jak mi wyszło, że mam Skowyd to moja córa dwa dni później kaszlała, więc też to miała. „To” to najzwyklejsza grypa sezonowa.

 23. Wladca said

  Dlaczego twierdzicie ze Adolf mial zle METOdy?
  Czy Kaczynski to Zly kapo?

 24. Kaczyński potwierdził wierność swym zasadom

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  niubłaganej walki, którą prowadzi od dziesięcileci przeciwko Polakom, jak to wskazuje powyższy link.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/

  Zdrada jest bowiem najwyższą wartością tego klanu.

 25. Olo said

  Żydobanderowski kurdupel obiecał Jojne oczyszczenie POLIN z co najmniej z połowy Polaków, a tu nie chcą się szczepić? To gdzie teraz przyjechać nowe Polaki z Issrahell? To kto im terasz dać polskie majątki, domy, mieszkania, firmy, ziemie, lasy, jak ich właściciele nie chcą się szczepić i dalej żyją? Przecież to faszyzm i antysemityzm!

 26. bryś said

  Wyszczepił bym go. Na wszystko na raz.

 27. bryś said

  Zresztą cały czas trzeba wracać do źródeł tej hecy i przywracać sobie i w miarę innym zdrowy rozsądek.

 28. bryś said

  Voodoosch z 22. Ewentualnie czekają z zabijaniem dzieci, aż nie będzie miał ich kto bronić.

 29. CEL wg. zdrowego rozsądku

  Ad. 27, Bryś

  „trzeba wracać do źródeł tej hecy i przywracać sobie i w miarę innym zdrowy rozsądek”

  Co podpowiada zdrowy rozsądek o źródle tej hecy i jakie są cele, które wspólnik tej zbrodni, Kaczyński, może nawet nieświadom, chce osiągnąć:

  https://marucha.wordpress.com/2021/06/05/refleksje-biochemika-na-kolejny-dzien-pandemii/#comment-957327

  Cel wykuty w kaminieniu:

  https://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones#Inscriptions

  Braciszek został zlikwidowany, jak się okazało, że dla celów jest zbędny.

  Na to pytanie musi jednak każdy sam sobie odpowiedzieć:

  Czy demokratycznie wybrany rząd może przystąpić do masowego mordu swych mieszkańców i demokratycznych suwerenów tego rządu ?

  Przypominam, że rząd nazistowski został wybrany w najczystszej wody wyborach demokratycznych. Wielu oporniaków demokracji odpowie sobie NIE.

 30. Voodoosch said

  Ad Bryś
  Przecież dzieci nie ma kto bronić. Wystarczyłby apel w tv, że ze względu na ochronę i dobro dzieci przed kowydem, uprasza się wysyłać dzieci do kowyd-safe internatów gdzie nasze dzieciaczki będą bezpieczne. Oczywiście kontakt niemożliwy – tylko online. Ja myślę, że 70% społeczeństwa oddałoby swoje dzieci na czas nieokreślony.

 31. Olo said

  „Kaczyński, może nawet nieświadom, chce osiągnąć:”

  Hitler też był nieświadom?

 32. Lily said

  Re 25;Olo
  KLUB RZYMSKI,juz 1957r(o ile sie nie myle z rokiem)
  zadecydowal,ze POLAKOW ma byc 15 milionow.
  ZDROWYCH, SILNYCH, MLODYCH WYROBNIKOW.

 33. bryś said

  Voodoosch – sa ludzie którzy swoich dzieci nie szczepili i nie zamierzają. Na stopnop.com.pl ma Pan całą ścieżkę postępowania od sanepidów miejscowych po nsa.

  Dzieci nie ruszają?

  Niepokojące są również dowody z badania, które nie zostało jeszcze przyjęte do publikacji. Podjęto w nim próbę wykazania, że przeciwciała ze szczepionki są przenoszone przez mleko matki. Chciano wykazać tę transmisję z matki na dziecko, gdyż myślano, że to może być dobra rzecz, ponieważ zapewni dziecku pasywną ochronę. Jednak to, co niechcąco odkryli, to fakt, że szczepionki zawierające messenger RNA, są w rzeczywistości przenoszone przez mleko matki, i przekazują sam wektor szczepionki niemowlętom karmionym piersią. Wiemy również, że jeśli szczepionka dostanie się do krążenia, wszelkie białka we krwi zostaną skoncentrowane w mleku matki.

  Przeglądając bazę danych zdarzeń niepożądanych w Stanach Zjednoczonych [VAERS] [3], znaleźliśmy dowody na to, że niemowlęta karmione piersią doświadczają zaburzeń krzepnięcia (krwawień) w przewodzie pokarmowym.[4]

  https://wawel.neon24.pl/post/162240,prof-b-bridle-alarmuje-w-szczepionce-toksyna-bialko-kolca

 34. Voodoosch said

  Panie Bryś,
  Dla nich dziecko w brzuchu to nie dziecko, a płód (coś na wpół żywego, co można zdepnąć jak robaka). Dla nich, jak któreś z dzieci umrze, bo przejęło część szczepionki przez mleko matki, to nic nie znaczy. Jeden numer mniej – wykreślone. Jednak masowych szczepień dzieci nie było. Musimy zrozumieć, że dla nich jednostka nie znaczy nic. Oni patrzą na ludzi w przedziałach milionowych.

 35. bryś said

  Jednak masowych szczepień dzieci nie było.

  Voodoosch – na dzień dzisiejszy do 2 roku życia dzieci maja kilkanaście szczepeiń „obowiązkowych”. Oczywiście tradycynymi szczepieniami (też z różnymi możliwymi powikłaniami, ze śmiercią włacznie). Oczywiście są to różne preparaty – porównując z substancja „na covid”. Jak będa chcieli wprowadzą 3 nowe, nawet nikt sie nie zorientuje, niestety.

  Większość mojej rodziny już po drugiej daweczce. Jak by zaczęli wolniej mówić…

 36. Voodoosch said

  Jednak „zwykłe” szczepionki dla dzieci przynajmniej tu w UK, nie powodują zbyt wiele nopów. Śmierć po szczepionce to raz na kilkaset tysięcy się zdarza. Po zjedzeniu kanapki z rybą kilka dzieci rocznie też umiera w UK po były na coś tam uczulone. Poza tym pierwsza szczepionka w UK to po chyba 6 miesiącach (o ile dobrze pamiętam). Poza tym to są szczepionki. Może za mocne i pewnie też w większości zbędne ale jednak opierają się na jakiejś sprawdzonej wiedzy. Nie można ich zatem porównywać do eksperymentalnego preparatu na Skowyd, który błędnie nazywany jest szczepionką. Pominę już to, że w UK są one dobrowolne (prawdziwie) i nie trzeba ich robić. Najgorsze co cię za to spotka to krzywe spojrzenie lekarza jak twoje dziecko zachoruje na jedną z chorób, które są objęte szczepieniem.

 37. piwowar said

  Proszę Gremium zwrócić łaskawą uwagę na początek Neonówki zamieszczonej przez pana Selera.

  Gość się przeżegnał, a w natychmiastowej, niemal odruchowej reakcji, gawiedź ryczy ze śmiechu.
  Zamiast wstać i wyjść,

  Wiecie co? Nas już nie ma.
  Bestia usunęła nam osobowość przy użyciu swego (szklanego) wizerunku obecnego w każdym domostwie na honorowym miejscu, do którego się cała rodzina modli godzinami.

  (mi też, tylko innym sposobem, ale to żadna pociecha)

  Dobranoc Państwu.

 38. Voodoosch said

  Proszę mówić za siebie Panie Piwowar. Jesteśmy, tylko jest nas mało. Nie ma nic złego w byciu w mniejszości. Po prostu wyższa i bardziej stroma góra do pokonania. Świat był pełen lemingów i kretynów od dziesięcioleci. Skowyd to tylko odsłonił. Może po prostu Bóg testuje nas wszystkich. Przecież nikt nie mówił, że będzie łatwo.

 39. bryś said

  Voodoosch

  Oczywiście że ten preparat jest inny, ale: https://stopnop.com.pl/category/nop-alert/ – historie tam opisane to PROMIL, bo prawie nikt nie kojarzy choroby czy śmierci dziecka ze szczepieniem.

 40. piwowar said

  Jest, panie Voodoosh. Jest coś złego w byciu w mniejszości. Pewnego pięknego poranka większość postawi mniejszośc pod ścianą. Albo przyjdzie do mniejszości w piątek wieczór. RWD.

 41. Piskorz said

  re 32 KLUB RZYMSKI,juz 1957r(o ile sie nie myle z rokiem)….myśle, że to jednak rok 1960 !!

 42. Kwal said

  Ad.41. Klub Rzymski powstał w 1968 roku. a dopiero w 1972 roku powstał raport „Granice wzrostu”, przygotowany dla Klubu Rzymskiego w 1972 roku przez zespół naukowców z Massachusetts Institute of Technology (USA), pod kierownictwem małżeństwa Dennisa i Donelli Meadowsów. W nim określono liczbę Polaków na 15 milionów…
  Dzisiaj właśnie to jest realizowane.

 43. Piskorz said

  re 42 P. Kwal . Dziękuję. Zgadza się, sprawdziłem.

 44. Jak my się nie zaszczepimy, to on będzie musiał zwracać pożyczoną kasę, którą zapłacił za te „szczepionki”. 🙂 I być może międzynarodówka zażąda zwrotu innych długów… 🙂

 45. osoba prywatna said

  Kaczyński do przedsiębiorców, którym nie starcza na ZUS
  https://www.cda.pl/video/750234489

 46. Ad. 18 (Neo-nówka)

  Ona już wyp…liła posła ze studia. Więc oni już nie muszą. – Tak to działa na masy.

 47. revers said

  cos naczelnikowi przestawilo sie faszyzujace, wielkokorporacyne sluzby na zachodzie europy, przy ktorych kgb mogla by sie uczyc.

  .https://i.postimg.cc/RCDkC8tb/totalfasiomedica.jpg

 48. Lily. said

  Re 45;Osoba Prywatna
  W Y R O B N I C Y.
  Od min 10;21.

  „Polakom,
  jak sie nie PODOBA TO MOGA WYJECHAC.
  GRANICE MAJA OTWARTE”.
  TAK OSWIADCZYLA niejaka Hanna K.

 49. Lily said

  Art. 27,kk,paragraf 1.
  ” Nie popelnia przestepstwa ten,kto w celu
  przeprowadzenia eksperymentu,poznawczego,
  medycznego,technicznego lub ekonomicznego.
  Jesli spodziewana korzysc,ma istotne znaczenie
  poznawcze”.

  Sprawdzcie,w polskim kodeksie karnym.

Sorry, the comment form is closed at this time.