Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Zniewoleni przemocą
  Maverick o Wolne tematy (09 – …
  I*** o Nacjonalizm ukraiński „j…
  revers o Wolne tematy (09 – …
  Listwa o Tajna geoinżynieria – projekt…
  Szczepan Zbigniewski o Parlament Europejski jako post…
  revers o Wolne tematy (09 – …
  Bezpartyjna o W Polsce urodziło się o połowi…
  Bezpartyjna o Jak Św. Tomasz Akwinata recenz…
  Listwa o Tajna geoinżynieria – projekt…
  Szczepan Zbigniewski o Dojrzała odpowiedź Azarenki na…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (09 – …
  OSZUST Timothy Snyde… o Wolne tematy (09 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (09 – …
  Liwiusz o Zniewoleni przemocą
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Podczas pandemii wzrosły „antysemickie” nastroje

Posted by Marucha w dniu 2021-06-08 (Wtorek)

Antysemityzm? – Piękna idea!
Admin

Komisja Europejska podała dane dotyczące „antysemickich” nastrojów w sieci internetowej. Miały one wzrosnąć zwłaszcza w okresie pandemii koronawirusa, gdy wielu użytkowników Internetu sugerowała żydowski spisek stojący za COVID-19.

Blisko kilkunastokrotny wzrost liczby „antysemickich” wpisów zauważono w niemieckojęzycznych mediach społecznościowych.

Instytut Dialogu Strategicznego na zlecenie Komisji Europejskiej przygotował raport dotyczący treści publikowanych na popularnych platformach społecznościowych. Analitycy dokonali porównania między treściami z dwóch pierwszych miesięcy ubiegłego roku a tymi pojawiającymi się w pierwszych dwóch miesiącach roku bieżącego.

Z analizy wynika, że w przeciągu roku znacząco w sieci internetowej zwiększyła się liczba „antysemickich” komentarzy. W Niemczech wzrost ten był blisko trzynastokrotny, natomiast we Francji blisko siedmiokrotny. Ogółem zidentyfikowanych zostało 272 francuskich i 276 niemieckich kont i kanałów, które publikowały w Internecie treści łączące Żydów z pandemią koronawirusa.

Najczęściej wspomniane profile sugerowały, że COVID-19 został wymyślony w celu eksterminacji osób niebędących Żydami, Część kont i kanałów wprost nawoływała zaś do eksterminacji Żydów, a inne promowały z kolei treści odnoszące się do „Nowego Porządku Świata” symbolizowanego przez George’a Sorosa czy Jacoba Rothschilda.

Wraz z czasem zmieniała się narracja propagowana przez konta w sieci internetowej. Rozpowszechnienie szczepionek spowodowało, że wytykano żydowskie pochodzenie pracującym nad nimi naukowcom. Same preparaty miały zaś doprowadzić do bezpłodności lub eksterminacji narodów innych niż Żydzi.

W związku z publikacją badań, Komisja Europejska zapowiedziała intensyfikację walki z „antysemityzmem” w państwach Unii Europejskiej. Trwają tym samym prace mające sporządzić zupełnie nowe prawo, które pozwoli na większą cenzurę w mediach cyfrowych.

Na podstawie: dw.com.
http://autonom.pl

Komentarzy 7 do “Podczas pandemii wzrosły „antysemickie” nastroje”

 1. Jestem ciekaw, czy żydowsko-anglosaska finansjera, czyli syjonistyczni decydenci zachodniej polityki, faktyczni zbrodniarze winni światowych wojen i rewolucji, kiedykolwiek odpowiedzą za swój ewidentny antysemityzm i za terroryzowanie świata antysemityzmem -?

  „Wiele ofiar nazizmu w Izraelu miało i nadal ma poważne problemy finansowe. Według raportu Funduszu Pomocy Ofiarom Holokaustu jeden na czterech ocalonych z Holokaustu – ok. 50 tys. osób – żyje w Izraelu poniżej progu ubóstwa. (…) Niektórzy z ocalonych nie mają funduszy nawet na żywność i leki. Z raportu z 2014 roku wynika, że w Izraelu mieszka około 200 tysięcy ocalonych. Średnia ich wieku wynosi 84 lata. 40 proc. jest w wieku ponad 86 lat.” – https://www.newsweek.pl/swiat/jak-zyja-ci-ktorzy-przetrwali-holokaust-zaglada-ocaleni-z-zaglady/76gzfhn

  Kilka lat temu grupa Żydów, którzy przeżyli obozy koncentracyjna wdarła się do Knesetu i żądała zwiększenia świadczeń, bo z emerytury mogą kupić albo żywność, albo leki.

  Dzisiaj problem ten rozwiązał się sam, w sposób naturalny, byli więźniowie prawie powymierali – tylko, gdzie jest 100 mld $USA wyłudzone od NRF? A końca wyłudzania nie widać – syjonistyczny Żyd, w tym władze Izraela, domaga się teraz realizacji od Polski ustawy Kongresu USA 447 Just.
  _____________

  Syjonistyczny terror, czyli zachodnia demokracja – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/09/13/syjonistyczny-terror-czyli-zachodnia-demokracja/


  Zdjęcie przed ambasadą IIIRP w Izraelu, marzec 2018 – nawet niektórzy Żydzi rozumieją, że:

  syjoniści nie mają prawa ingerować w żaden aspekt polskiej polityki!
  _____________

  Także Żydzi zdają sobie sprawę, że koniec syjonizmu oznacza pokój


  ______________

  A więc nie tyle antysemityzm, co antysyjonizm jest naszym świętym obowiązkiem, a walka z żydowskim reżimem IIIRP jest naszym prawem.

 2. Żydzi? – NIE! Żydówki? – TAK! … Czy to jest antysemityzm? 🙂

 3. Ad. 1

  Także Żydzi zdają sobie sprawę, że koniec syjonizmu oznacza pokój

  A pokój, to koniec ich państwa, które dziś spajane jest tylko dzięki wojnie. Jeśli nastanie pokój, to państwo rozleci się w wyniku działania sprzecznych sił wewnętrznych…

 4. Kojak said

  Antysemity|m ? Teraz jest juz kazdy antysemita kto cokolowiek osmieli sie pisnac ,o kryminalnych lapskach zydowskich kryminalistow ;zbrodniarzy ,bandytow i zlodzieji ! Antysemityzm to taka kryminalna palka na niepokornych wobec zydowskich zwyrodnialcow ! Zreszta zydowscy bandyci po to ten termin wymysleli w XIX wieku !

 5. Olo said

  A wzrosną jeszcze bardziej. Obawiam się, że jak Europejczycy się w końcu obudzą, to przez długie lata europejskie rzeki będą miały kolor czerwony… Często bywam na terenie Niemiec. Tam coraz więcej ludzi jest już do tego przygotowanych psychicznie. Wystarczy tylko iskra.

 6. Najgorszymi antysemitami som szydziaki. Une to same wew sobie nie som semitami. Semityzm, jak tysz wszystko inne majom kradziune. Une wew 99% som tajcze i chociażby siem zesrali to nigdy semitom braćmi nie bendom, i szlus.

 7. NICK said

  W tym temacie nic nie wzrosło, niestety.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: