Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Dewianci i psychopaci

Posted by Marucha w dniu 2021-06-09 (Środa)

Nazwanie pederasty, lesbijki, biseksualisty czy transwestyty dewiantem, a ministra Niedzielskiego szkolonym psychopatą, to są bardzo poprawne określenia oddające istotę rzeczy. To nie jest żadna mowa nienawiści. To nie jest chamskie i niegrzeczne.

Grzegorz Braun, używając tych określeń w debacie politycznej w radiu, nie przekroczył żadnych norm cywilizowanej debaty. Nie używał epitetów, ale słów znaczących. Użył poprawnych nazw – nazwał tych ludzi zgodnie ze słownikowym znaczeniem.

Słowniki PWN definiuje dewianta jako osobę przejawiającą odchylenia od normy. Jak najbardziej poprawne więc jest nazywanie osób LGBT dewiantami, bo to, co robią, to co ich definiuje, jest nienormalne. Tu to kiedyś dokładniej wytłumaczyłem: Pederaści są nienormalni!

Z kolei drugie znaczenie słowa “psychopata” (czyli pasujące do przymiotnika “szkolony”) to określenie kogoś, kto zachowuje się niezgodnie z przyjętymi normami i budzi lęk w otoczeniu. Wyszkolony psychopata to ktoś, kto przeszedł kursy straszenia ludzi sytuacjami nienormalnymi. To taki ekspert w destrukcyjnym marketingu, zwanym czarny pijarem. Takie określanie ministra rządu PiS-u nie jest wulgarne, obraźliwe, czy niestosowne – w stosunku do ministra Niedzielskiego jest bardzo adekwatne.

Wyrzucenie Grzegorza Brauna z radiowej debaty związanej z wyborami na prezydenta Rzeszowa to był przejaw przekroczenia norm cywilizowanego dyskursu, w którym każdy może wygłaszać dowolne twierdzenia, które podlegają dyskusji.

Prowadzący (jakiś Stankiewicz) nie pozwolił na to wygłaszanie – ale co ważniejsze nie zastosowano potem procedury pozwalającej zbadać i osądzić sytuacje przez jakiś sąd koleżeński. A zatem dokonał aktu cenzurowania. Zrobił to w interesie obecnej ekipy rządowej okupującej Polskę.

Cała ta sytuacja dowodzi, że rządzą nami dewianci i psychopaci. Opłacają dziennikarzy, którzy cenzurują to, gdy się tak określa rządzących, co dobitnie sugeruje, że to prawda. Rząd PiS-u działa niezgodnie z przyjętymi normami naszej cywilizacji i budzi lęk w społeczeństwie. A więc to są psychopaci. Władze samorządowe w wielu polskich miastach wspierają, promują i dotują dewiantów. Dzisiejsza polska polityka jest nienormalna, jest zboczona, jest psychopatyczna. Dlaczego się na to godzicie? Czego się boicie?

Grzegorz GPS Świderski

Za: Legion sw. Ekspedyta – ekspedyt.org (8 czerwca 2021)
https://www.bibula.com

Komentarze 2 do “Dewianci i psychopaci”

 1. plausi said

  „Dlaczego się na to godzicie?”

  https://pppolsku.wordpress.com/2021/03/21/wyznanie/

  Plan miliarderów i pomniejszych bandytów, którzy postanowili dokonać masowej egzekucji ludzkości, nie oszczędzi żadnego z was, niezależnie jak potulnie się będziecie zachowywać.

  Ok. 2,5 tys. miliarderów (7 miliardów ludzkość) na świecie, nie ma ich więcej, rzuciło wam wyzwanie, że chcą was wymordować, gdyż zgnoiliście ich ziemię, zanieczyściliście ich środowisko naturalne, którym nie mogą się cieszyć, jak by chcieli. Operacja „Pandemia” pozwoliła tej grupie bez mała podwoić ich stan posiadania, ludzkość została masowo u nich zadłużona, że do nich należy prawie CAŁA ZIEMIA, no to chcą ją doprowadzić do jakiegoś przyzwoitego stanu, a ty czytelniku w tym przeszkadzasz, bo ją zanieczyszczasz.

  Myślę, że niejeden z bohaterów w tym forum przyzna temu racją, że jest zarazą dla tej Ziemi, i jest słuszne, że miliarderzy wykorzystali fikcyjną zarazę „Skowyt-19” aby zlikwidować prawdziwą zarazę na tej ziemi, jaką jest dla nich ludzkość, dlatego się na to godzicie.

 2. Kojak said

  Nie bronie Niedzielskiego zenujacej miernoty ! Wydaje mi sie jednak, ze obrzucanie epitetami w dyskusji na forum publicznym budzi moje mieszane uczucia ! Do czego dojdziemy jesli bedzie zachowywac sie jak Korwin-Mikke ? Do zdziczenia ! Braun ma duzy potencjal i wiele sobie po nim obiecywalem Teraz jednak zdziwaczal i sprawia wrazenie namolnego i nawiedzonego ! Z takim sposobem bycia ( broda ) ,sposobem mowienia ,epitetami skazuje sie na skansen taki jak Korwin -Mikke a szkodza !

Sorry, the comment form is closed at this time.