Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Głos Prawdy o Wolne tematy (70 – …
  Marucha o Dziwne i najciekawsze choroby…
  Andzia o In statu nascendi
  50% slavic + 20% bal… o Dziwne i najciekawsze choroby…
  D-T o Schizofrenia fotowoltaiczna
  NC o Koniec “efektu Tuska”
  Peryskop o Schizofrenia fotowoltaiczna
  Husajn Bolt o Schizofrenia fotowoltaiczna
  D-T o Schizofrenia fotowoltaiczna
  NC o Schizofrenia fotowoltaiczna
  Lily o Wolne tematy (70 – …
  UZA o Ukraina: Czarnobyl 2.0?
  Lily o Wolne tematy (70 – …
  Wladca o Schizofrenia fotowoltaiczna
  podczaszy o Wolne tematy (70 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

Obnażenie stanu umysłu “polaków”

Posted by Marucha w dniu 2021-06-09 (Środa)

Witam.

„Posłuchajcie wy, którzy zbyt często uskarżacie się, że będąc w ojczyźnie, jesteście na wygnaniu. Ojczyzna już do nas nie należy, lecz do tego kto nad nami panuje. Użalacie się, a nie wiecie, że to – w porównaniu z tym, co was czeka w przyszłości – jest jak kropla octu zmieszanego z wodą w porównaniu z odurzającym kielichem, jaki daje się skazańcom, a który wiecie o tym jest bardziej gorzki niż wszelki napój”.

„Jest tylko jeden Bóg! Jednak wielu Go nie zna, inni znają Go źle. Gdyby Go dobrze znali, byliby braćmi i nie byłoby niesprawiedliwości, nienawiści, oszczerstw, zemst, rozwiązłości, kradzieży i zabójstw, cudzołóstw i kłamstwa”.

Pewnie się Państwo będziecie zastanawiać, skąd pochodzą te cytaty? Cóż. Kto będzie chciał, ten wyszuka, pozna i autora i źródło.

Dlatego staję na tym samym stanowisku, co p. Ścios: „Jedyną nadzieją na otrzeźwienie, będzie narodowa tragedia, wojna, kataklizm i szok, który wstrząśnie milionami”.

Nie jest już możliwe inną drogą przywrócić Mądrość wśród tej zgrai. Rozważałam to już na wszelkie sposoby i… i zastanawiałam się, czemu to tak NIE IDZIE?!!! Na nic się nie przyda wzdychanie za Wielka Lechią i odwoływania się do pochodzenia przodków upartych, walecznych, że taka krew płynie szlachetna, pierdu pierdu! Na nic wzdychanie do „Pokolenia Kolumbów”. To pokolenie było wychowywane w miłości do Ojczyzny! To pokolenie było tak wychowywane, że jak przyjdzie zagrożenie Ojczyzny, to trzeba oddać życie.

Pokolenia IIIRP… to pokolenie ma problemy z zapamiętaniem wzoru na sześcian, wtłoczenia do mózgu ile to jest 2 do potęgi trzeciej… że to nie jest kur… 6!!! Nie wierzycie to zapytajcie. To że jest pokoleniem z nadwagą/ otyłością szkoda już pisać. Test Coopera – w założeniu to ma być 12 min bieg… 50 metrów biegu i… dalej ledwie że dają radę przespacerować z kolką w dupie! Tak wygląda wynik testu 80% testowanych. Wśród chłopców 10-15 lat to MASAKRA! Z takiego „Pokolenia Kulfonów” może wyrosnąć jedynie pokolenie schorowanych… salonowych mopsów.

Ludność zamieszkująca terytorium IIIRP w 90% nie zna Boga lub zna Go źle. To samo dotyczy hierarchów i kapłanów. Zakonnicy – misjonarze z Polski wyjeżdżają ewangelizować na krańce świata. Po co? Jak na terenie IIIRP jest syf i gnój duchowy tak skondensowany, że niewiele już brakuje do rozwydrzonego, zbydlęconego Zachodu. I bardzo dobrze, że jednemu misjonarzowi, co się skarżył, że na Ukrainie czy gdzieś w Kazachstanie go nie słuchają… jeden tamtejszy słuchacz mu wywalił: „Co nam bzdecisz o wolności i mądrości jak twoi rodacy od dziesiątek lat, co chwile wybierają komuchów!” Bęg! Bęg! Brzdęk!

„Walą” Suplikacje o ustanie pandemii, o oddalenie korona wirusa ale żaden nie wyjdzie z monstrancją poza wrota kościoła… by błagać Boga o przebaczenie, o nawrócenie ludu i o ratunek dla ich dusz. Stąd lud nadwiślański pokonał nawet „barierę krew –mózg” a więc nienawiść do PIS… tzn. strach przed rozchorowaniem się truchła i wizja śmierci zagnała ich jak barany do przyjęcia preparatu o składzie, który jedynie Bóg raczy znać.

Strach, strach, strach! Przecieram oczy ze zdumienia i nie mogę uwierzyć jak większość tubylczej ludności umiera… wcale nie na korona wirusa ale ze strachu, że śmierć zagląda w ślepia, że przyjdzie umierać, a oni przecież właśnie po SPA, po siłce, po zażyciu ton suplementów diety, witaminek srinek!

Lud, który by spełnić marzenia wyjazdu za granice na wakacje, gotów dać sobie wpuścić substancję…ehhh. Jakże może takich cudoków obchodzić sprawa smoleńska? Przecież ich ani materialnie, ani familijnie nie drasnęło. Może gdyby katastrofa smoleńska oznaczała pozbawienie możliwości korzystania z Wi-Fi, internetu, FB… pokazania największej głupoty na TIK TOKU to jeszcze może… może… bo by zacisnąć gały na prawdę, przeszli by jeszcze na SB radio i walkie-talkie.

I o jakim upokorzeniu można mówić? Upokorzyć można człowieka, który ma minimum honoru i godności, a takich „prostowników”? Phii te rządowe spryciarze wiedzą…

Tylko, czemu w tym całym gównianym kotle to sprawiedliwi są skazani na nędzne życie przez tych… 😦 To jest niesprawiedliwe!

Jam
https://www.ekspedyt.org/

Komentarzy 29 do “Obnażenie stanu umysłu “polaków””

 1. NICK said

  Polecam stronę.
  Chyba, że ambicje nie pozwalają.

 2. towarzysz0 said

  Zgadzam się p. Nick.
  Wprawdzie, nie czują jakiejś istotnej sympatii do wschodnich Słowian, zwłaszcza Rosjan. Ale nie spotkałem się tam z zoologiczną nienawiścią do wszystkiego na wschód.
  Są chyba młodsi.

 3. Kowalski3 said

  Wstrząśnie . . . resztkami, a nie milionami!

  Dla porządku !

 4. Maciejasz said

  Taka mnie refleksja po tym tekście naszła…
  Ciekawe czy dojdzie do sytuacji, w której spacyfikowane strachem przed utrata zdrowia bądź życia przez kowida społeczeństwo nie posunie się do mordów na Polakach niepokornych? Skoro już teraz trwa nagonka na „pasożytow” co to nie chcą się zaszczepić, to co będzie za rok?

 5. wski said

  Wszystko co autor napisał to na 200% prawda,ale jedno ale. Skład berbeluchy zna nie tylko Bóg.

 6. Wielka Kopa Tatry said

  Suplement diety czyli jakieś chemiczne gowno? kto to łyka, na pewno ludzie o mentalnosci warszawiwskiej , kiedys sie taki zgubil w Beskidzie Niskim, miał gps za pare tysięcy, panika straszna, a przecież to male gory do okoła tyle metropolii jak chociażby Gorlice czy Dukla nie mówiąc już o Grabiu czy Wyszowatce☺Do tego góry niskie, chodzi się jak po parku.

 7. revers said

  re4

  a nie?
  Heil Ciovid i interesy Big Pharmy

  .https://i.postimg.cc/RCDkC8tb/totalfasiomedica.jpg

  i ave stana who, ministrow zdrowia w uniach i org. who

  .https://i.postimg.cc/7Ysk5frN/avesatanwho.jpg

  Czy cos jest niezrozumiale?

 8. Voodoosch said

  Panie Maciejasz, target jest na 70%. Tyle ma być wyszczepionych w każdym państwie, w miarę ucywilizowanym. Później odpuszczą i wprowadzą mnóstwo testów do testowania się w pracy, w domu dla niezaszczepionych. Na Zachodzie testy będą za darmo (w Polsce nie wiem). W UK już to działa, bo wiadomym jest, że cel 70% będzie osiągnięty. Billy Microsoft mówił o nadchodzącej jeszcze gorszej plandemi niż ta straszeczna co była. Tylko żeby taką pandemię wprowadzić to trzeba mieć na kim. 70% w zupełności wystarczy, żeby ludziom wmówić, że to nowy krwiożerczy wirus wybija ludzi, a nie szczypawka. Ci co się nie zaszczepią przejdą nową „chorobę” jak normalne przeziębienie lub też bezobjawowo. Jednak nachalnie będzie się społeczeństwu wmawiać, że niezaszczepieni też umierają i to nawet bardziej umierają niż ci zaszczepieni. Przed wysłaniem testu będzie pytanie „zaszczepiony czy nie zaszczepiony?” i wiadomo, że jak niezaszczepiony to wynik pozytywny. W ten sposób 95% niezaszczepionych „zachoruje” na nową „chorobę”. Zaszczepienie będą przerażeni i znowu polecą się szczepić już nie tylko na Skowyd ale na nową chorobę też. Byznes się kręci. Społeczeństwo zmanipulowane w 70% i wszystko gra.

 9. Wybacz mistrzu ale mnie said

  też nie obchodzi sprawa Smoleńska.
  Ani uparciuchy, którzy po ostrzeżeniu ze strony Rosjan „nie lądować, nie ma warunków” podeszli do lądowania!

 10. osoba prywatna said

 11. osoba prywatna said

 12. osoba prywatna said

 13. osoba prywatna said

  Politywatory – Plandemic

  https://www.cda.pl/video/569010278

 14. UZA said

  „Jedyną nadzieją na otrzeźwienie, będzie narodowa tragedia, wojna, kataklizm i szok, który wstrząśnie milionami”.

  Nie liczyłabym na to. Terapia szokowa na Polaków nie działa, to znaczy działa, ale nie w kierunku ozdrowieńczym. Niedawno, przy okazji porządków poremontowych, wpadł mi w ręce „Potop”. Warto czasem kilka razy przeczytać tę samą książkę na różnych etapach życia, żeby się przekonać jak różnie ją odbieramy. Ja np. zwróciłam obecnie uwagę na pewne fragmenty, przez które wcześniej przeszłam bezrefleksyjnie. Mam tu na myśli opis Kraju pod szwedzką okupacją i reakcje Polaków. „Szlachta dążyła z powinną przysięgą nie tyle ochotnie, ile skwapliwie, bo opornym rozmaite groziły kary (…) Szlachcie, która odstąpiła własnego monarchy i ojczyzny, która przedtem, niedawno jeszcze, nazywała tyranem dobrego Jana Kazimierza (…) , a w łaknieniu nowości i przemiany doszła do tego, że niemal bez oporu uznała panem najeźdźcę, byle mieć jakowąś odmianę – wstyd było teraz nawet i narzekać (…) – Ciężko, panie bracie, ciężko – mówił czasem szlachcic do szlachcica – ale i tak powinniśmy być radzi z nowego pana. (…) – Choćbyśmy też i nieradzi byli – odpowiadał drugi – co robić przeciw takiej potędze. Z motyką się na słońce nie porwiemy…” Z kolei ludzie szlachetni, zdolni do oporu, żywili głębokie przekonanie, że opór na nic się nie zda, bo oto nadchodzą czasy ostateczne ” Z dopuszczenia Bożego zło wszędzie zwycięży, aż do onego momentu, w którym trębacze anielscy otrąbią koniec świata”.

  Ja wiem, że to tylko powieść, ale jakże to wszystko znajomo brzmi ! Współcześni Polacy – dziadowie i ojcowie tych niedouczonych, zapasionych młodzieńców, co to nie mogą przebiec dystansu dłuższego niż 50 metrów – w czasach młodości walczyli z tyranią poczciwego PRL-u, koniecznie chcieli do Unii, do NATO, do wolnego rynku . Jeszcze dziś niektórzy walczą z Komuną. Z prawdziwą tyranią jednak nie walczą, ba , nawet jej nie widzą. Kazali chodzić po ulicy w namordnikach, to chodzili, a teraz posłusznie drepcą do punktów wyszczepień , bo cóż robić – „co my, panie, możemy, kiedy na całym świecie jest tak samo, a jak się nie zaszczepimy, to nigdzie człowiek nie poleci, z roboty wywalą, może wnuka do przedszkola nie przyjmą… ” A ile wszędzie zapowiedzi rychłego końca świata, klęsk i wojen…

  Tamtych Polaków mogła jeszcze ruszyć Częstochowa, tych dzisiejszych nic już nie ruszy. Zabronili chodzić do kościoła, to nie chodzili, mszę wielkanocną oglądali w telewizji albo nawet nie oglądali. Bo za nic już mają Boga, Ojczyznę, ziemię, przodków. Wcześniej byli gotowi zaprzedać dusze dla dobrobytu, a właściwie namiastki dobrobytu. Teraz zrobią wszystko dla fizycznego przetrwania, dla przysłowiowej miski ryżu, a może dla połowy miski, choćby dla kilku ziarenek… I żeby tylko nie bili – wszystko oddamy, za wszystko przeprosimy i będziemy grzeczni.

 15. ;) said

  I znów nam się kłania ekonomia oraz psychologia.
  Obecne zjawisko świetnie tłumaczy krzywa Laffera.
  Tekst traktujący o wyjściu na ulice, które nic nie zmieni. Da jedynie przewagę okupantowi – możliwość eliminacji części wzburzonego tłumu, nowe represje.
  Lepszym byłby blitzkrieg, planowany punktowo w tym samym czasie. Eliminacja poszczególnych jednostek odpowiedzialnych za stan rzeczy.
  Mniej ludzi, mniej ofiar. Większa efektywność.

 16. Lily said

  NOWOTWORY,ze „ZDROWEJ” ZYWNOSCI,
  fatalnej opieki medycznej i socjalnej.Z BIEDY.

 17. też żem godoł said

  ,że trza wpaść z kałachami do Davos, willi Rotschilda i na zebranie grupy bilderberg, a nie robić kolejne powstania, żeby była jatka.

  I dziwne, że jeszcze nikt tego pierwszego nigdy nie zrobił.

 18. Jakie to wszystko prawdziwe.Aż przerażające.Szkoda że tak mało Polaków to zauważa.

 19. Boydar said

  Wyśta chyba całkiem ochu’jeli.

  Co nam pisze ob. Jam (autor) ? Otóż pisze nam drukowaną literą „i co się gapicie obrzygańcy !”

  Jednego tylko nie napisał, że Polaka to nawet na obrazku nie widział.

  Aczkolwiek, żeby nie skłamać, ja też.

 20. ;) said

  @Lily
  Jedzenie, które dziś spożywamy jest jedynie substytutem jedzenia. Ostatnimi laty nic się nie zmieniło w tym zakresie. Ba, ponad dekadę temu ludzie zaczynali masowo chorować. Reszta jednak wiele w swoim jadłospisie nie zmieniła. Ciągłe kolejki w marketach. Szybkie życie- dosłownie. Ludzie nawet nie potrafią poprawnie czytać etykiet na produktach. Darwin weryfikuje.
  Jeśli chodzi o służbę zdrowia. Tajemnicą poliszynela jest fakt, iż od czasu wprowadzenia medycyny rokefelerowskiej w latach ’90 na terenach RP zmiany były ogromne. Począwszy od tonażu roboty papierkowej, do podziału na pseudo specjalizacje.To zaś niszczy logiczne podejście ujmujące współistnienie schorzeń. Innymi słowy nikt nie mówi co wynika z czego.
  Tylko recepta i po problemie.
  To nic innego jak wprowadzenie w medycynę teorii McDonalda, o której już pisałem.

  Niestety sprzedajnych i bandyckich skurwieli mających przysięgę Hipokratesa za „pierdolenie o Szopenie” przybywa jak grzybów po deszczu.
  Lekarz był zawsze kimś, kto cieszył się największym procentem ufności w społeczeństwie. Niestety z uczonych stali się niedojdami, uczonymi w handlu.
  Wykorzystywanie pozycji społecznej dla zysku, również podlega paragrafom. Jednak zarówno kasta sądownicza, tak i izba lekarska broni jak lwia matka swoich „dzieci”.
  Dlatego znów powtarzam: uczyć się proszę!
  Nikt za Was tego nie zrobi. Co ważniejsze, jeśli będziecie mieli wiedzę, łatwiej będzie uczulać własne pociechy na pułapki obecnego świata.
  Oczywiście drogą tą będzie prowadzić przez siedem piekieł Dantego, jednak wolę iść przez własne piekło z podniesioną głową, niż gotować się w cudzym kotle.
  Pozdrawiam.

 21. Co ja mam jeść said

  skoro nawet świnie rolnik karmi paszą GMO i śrutem ze zboża GMO?

  Pozostają tylko jabłka z dzikich drzew przy drodze.

 22. Boydar said

  Jest szczaw i są mirabelki, o kryzysie nie można więc jeszcze mówić.

 23. Isreal said

  ad17
  no toś nagodoł …
  masz pomysł jak?

  a co do pewnika – „Jedyną nadzieją na otrzeźwienie, będzie narodowa tragedia, wojna, kataklizm i szok, który wstrząśnie milionami”.
  no nie widzę tego, jak zacznie się jeszcze gorzej dziać, jeden drugiemu poderznie gardło, sąsiad sąsiada skróci raczej o głowę niż razem z nim zlikwiduje zagrożenie, a przynajmniej stawi czoła zwyrodniałemu – a une obejrzą sobie „igrzyska śmierci” obiecując , że ten co wygra będzie żył (do śmierci) ………… i wszabas będzie im palił w piecu ))

 24. Isreal said

  ad 21
  masz rację, to techniki depopulacji, w której pośredniczy rolnik-zwyrodnialec ….
  jabłek tuż przy drodze nie polecam, chyba że polnej na bidnej wsi (bez rolnika-zwyrodnialca zwanego nowoczesnym po sąsiedzku) ………..

 25. A ty umiesz said

  czytać po polsku czy w języku tego, którego sobie pseudonim sparafrazowałeś?

  To ci tłumaczę bo widać coś ciężko z czytaniem ze zrozumieniem:

  Guzik ci chopie da że se nie bedziesz żarł z marketa bo bambra żarcie tyż chymia je.
  I nie że bambra atakuja ino ZWRACAM UWAGA, ŻE OD ŻARCIA CHYMIA NI MA ALTERNATYWA.

  Rozumieta dziady jeden z drugim?

 26. tak mam pomysł jak said

  to zrobić. Są pewne grupy, które NWO nienawidzą, które o nim wiele wiedzą. Uzbrojone! W USA są takie milicje w południowych i środkowych stanach. Jak Unabomber mógł wysadzać to oni też mogą.
  Są grupy kumatych muzułmanów (nie tych co myślisz wiejski geniuszu) co mają broń i dojścia do Europy. Its. itp. Antysyjoniści. Patrioci rosyjscy itd.

  Nikt nigdy na globalistów róznych bilów i dżejkopów się nie zasadził z bronią.
  Dociera to do ciebie wiejski myślicielu?

 27. Albo jak starego said

  prawie już stuletniego Rockefellera ktoś rozpoznał i zaczepił w Nowym Jorku w jednym budynku. Ten miał minę jak trup.
  Przez kilka chwil nie było przy nim ochrony. Tak się zdarzyło…

 28. :) said

  Człowieku, który piszesz bez nicku, zaczynając nim zdanie; nikt się nie zasadza, ponieważ ludzie nie umierają z głodu. Nikt ich do desperackiej rozpaczy nie doprowadza. Mogą spokojnie egzystować na granicy życia głodowego lub śmierci. Są analfabetami wstecznymi, którzy skutecznie uwsteczniają się w dalszym ciągu.
  Jeśli piszesz o grupach zbrojnych, lepiej wymienić brazylijskie tabele, jednak jest jedno ALE. Żyjemy w Polsce. Nikt z nas nie będzie tam, oni nie przyjadą tutaj. To co śmiejesz to tylko koministyczno- gówno jatka. Takie straszenie na poziomu podstawówki; mój kolega ma kolegę, co koleguje się z koleżankami.
  Nie pozdrawiam i proszę nie siać fermentu.
  Co do rolników, tak większość to świnie i oprawcy jak urzędujący w tym pięknym kraju. Jednak da się znależć tych, którym zależy. Tak więc srać można wszędzie, choć wypada w toalecie.

 29. komunizm mi zarzucasz? said

  nudny jesteś. Tyle powiem.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: