Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

  • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


    Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
    Antoni Słonimski, poeta żydowski

    Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
    Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

    Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
    Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
    Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
    Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
  • Kategorie

  • Archiwum artykułów

  • Kanały RSS na FeedBucket

    Artykuły
    Komentarze
    Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

  • Wyszukiwarka artykułów

  • Najnowsze komentarze

    minka o Austria: bojkot przemówienia…
    Anteas o Będziemy drugą Japonią?
    Zbigniew Kozioł o Prawybory niedemokratyczne
    Mietek o Kłamstwo założycielskie czyli…
    osoba prywatna o Wolne tematy (25 – …
    osoba prywatna o Wolne tematy (25 – …
    Krzysztof o Będziemy drugą Japonią?
    osoba prywatna o Wolne tematy (25 – …
    Krzysztof M o Będziemy drugą Japonią?
    Mietek o Będziemy drugą Japonią?
    Siekiera_Motyka o Ukraińskie zboże ma nie pozost…
    Gnostyk o Jałta 1945 – polskie zwyc…
    Mury polskiej wrogoś… o Mury polskiej wrogości
    lewarek.pl o Pożegnanie z Europą?
    lewarek.pl o Jałta 1945 – polskie zwyc…
  • Najnowsze artykuły

  • Najpopularniejsze wpisy

  • Wprowadź swój adres email

„Nie zasypiaj na spotkaniu”. Trump udzielił rady Bidenowi przed szczytem z Putinem.

Posted by Marucha w dniu 2021-06-11 (Piątek)

Były prezydent USA Donald Trump poradził swojemu następcy Joe Bidenowi, aby nie zasypiał na spotkaniu z rosyjskim przywódcą Władimirem Putinem i poprosił o przekazanie mu najlepszych życzeń.

– Powodzenia dla Bidena w negocjacjach z prezydentem Putinem. Nie zasypiaj na spotkaniu i przekaż mu (Putinowi – red.) moje najlepsze życzenia – powiedział Trump.

Podczas kampanii wyborczej były prezydent Stanów Zjednoczonych wielokrotnie nazywał swojego przeciwnika „śpiącym Joe”.

Były prezydent USA Donald Trump upomniał swojego następcę Joe Bidena przed spotkaniem z rosyjskim odpowiednikiem Władimirem Putinem, że bez szacunku dla Rosji Stany Zjednoczone są na straconej pozycji.

– Jako prezydent miałem doskonałe i bardzo owocne spotkanie w fińskiej stolicy Helsinkach z prezydentem Rosji Władimirem Putinem. Pomimo spóźnionych szkiców spotkania w fałszywych wiadomościach, Stany Zjednoczone wiele wygrały, między innymi szacunek prezydenta Putina i Rosji – oświadczył Trump.

Trump w niepochlebnych słowach wypowiedział się o amerykańskiej Partii Demokratycznej i Hillary Clinton, która przegrała z nimi w wyborach, oświadczając, że z powodu „stworzonej i opłaconej” przez nich „fałszywej Rosji, fikcyjnej Rosji, Stany Zjednoczone znalazły się w niekorzystnej sytuacji”. – Co mimo wszystko przezwyciężyłem – stwierdził Trump.

Co więcej, były prezydent Stanów Zjednoczonych niejasno wymienia kilka nazwisk, nie precyzując, komu konkretnie przypisuje poszczególne działania. „Pytali komu ufam: Rosji czy naszemu «wywiadowi» z epoki Obamy, odnosząc się do takich ludzi jak (były dyrektor FBI James – red.) Comey, (były wicedyrektor FBI Andrew – red.) McCabe, dwóch kochanków, (były dyrektor CIA John – red.) Brennan, (były dyrektor wywiadu narodowego James – red.) Clapper i wielu innych śpiochów, czy Rosji… Odpowiedź, po tym wszystkim, co już znaleziono i spisano, niech będzie oczywista. W naszym rządzie rzadko kiedy pracowali tak żałośni ludzie” – czytamy w oświadczeniu.

Spotkanie Putina i Bidena odbędzie się 16 czerwca w Genewie. Kreml poinformował, że prezydenci zamierzają rozmawiać o stosunkach rosyjsko-amerykańskich, strategicznej stabilności, a także walce z COVID-19 i rozwiązywaniu konfliktów regionalnych.

[Niech się skupią również na walce z zaćmieniami Słońca – admin]

https://pl.sputniknews.com

Komentarze 3 do “„Nie zasypiaj na spotkaniu”. Trump udzielił rady Bidenowi przed szczytem z Putinem.”

  1. Marcin said

    Może nie zaśnie. Straszni i niemądrzy już tego dziada dobrze przygotują do spotkania.

  2. Boydar said

    Jak Theo Morell wuja Adolfa przed wizytą u Duce ?

  3. NICK said

    Breżniew u schyłku swego to nic wobec… .

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: