Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  wanderer o Będziemy mieli dokumenty, jak…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Wanderer o Jeszcze o Gierku…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  bryś o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Jeszcze o Gierku…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Obywatele w obronie radcy praw…
  Listwa o Obywatele w obronie radcy praw…
  Antychazar o Syjonizm prawnie chroniony?
  Listwa o Traditionis Custodes
  plausi o Obywatele w obronie radcy praw…
  Listwa o Traditionis Custodes
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

Czy tzw. „paszport szczepionkowy” jest powtórką z historii ? („papieren bitte, ausweis kontrolle spritze”).

Posted by Marucha w dniu 2021-06-12 (Sobota)

Właśnie dowiedzieliśmy się, że Komisja Europejska wprowadziła obowiązujące w całej Unii zaświadczenie o szczepieniu – tzw. cyfrową zieloną przepustkę (Digital Green Pass) – która ma „umożliwić Europejczykom, którzy dali sobie wstrzyknąć (znamię), bezpieczne przemieszczanie się w granicach Unii Europejskiej i poza nią w celach zarobkowych lub turystycznych.

Tworzenie systemu, który zmusza do przyjęcia niebezpiecznego preparatu staje się powoli faktem. Każdy kto da zrobić z siebie królika doświadczalnego ma być wywyższony, ma się stać tymczasowo „istotą lepszą” – nadczłowiekiem ! Stąd wynika, że ci którzy nie zrobią sobie krzywdy „doświadczalnymi preparatami biologicznymi” staną się podludzmi.

Ogromna liczba komentatorów uważa, że jest to powtórzenie historii II Wojny Światowej, gdzie Żydów traktowano jako właśnie podludzi – untermensch. Nowy tzw. „paszport szczepionkowy” niemieckiej unii to nic innego jak nowa wersja „Kenkarty” (z jęz. niem. Kennkarte, to karta rozpoznawcza).

Hitlerowska kenkarta to dokument tożsamości wydawany obligatoryjnie przez okupacyjne władze niemieckie, na mocy rozporządzenia Hansa Franka z 26 października 1939 roku, wszystkim nieniemieckim mieszkańcom Generalnego Gubernatorstwa, którzy ukończyli piętnasty rok życia; tym razem będzie to dla tych którzy otrzymali niebezpieczne wstrzyknięcie!

Kenkarty Polaków miały kolor szary, Żydów i Cyganów żółty; Rosjan, Ukraińców, Białorusinów, Gruzinów i górali (uważanych za ludność pochodzenia niemieckiego, Goralenvolk) niebieski. Dokumenty mniejszości oznaczone były dodatkowo literami: J (Żydzi), R (Rosjanie), W (Białorusini), K (Gruzini), G (Górale), Z (Cyganie).

Obecne kenkarty paszportu strzykawkowego są zrobione jako aplikacje na telefon. Przy odbiorze hitlerowskiego paszportu pobierano odciski palców wskazujących obu rąk, umieszczane na karcie rozpoznawczej. W nowych dowodach tożsamości – hitlerowskich paszportach – istniała też rubryka dotycząca zawodu. Dzisiejsze paszporty unijnego superpaństa niemieckiego będą zintegrowane z superkomputerem, tzw. „bestią”, gdzie zgromadzą wasze dane i punkty poprawności politycznej, tak jak w Chinach.

W przyszłości każdy kto nie będzie miał ich wystarczającej ilości zostanie schwytany w czasie łapanek. W niedalekiej przyszłości, kiedy Niemcy bardziej przycisną wszystkie narody, zostanie wprowadzony tzw. „ausweis”. W czasie II Wojny był to rodzaj legitymacji wydawanej przez zakłady pracownikom oraz członkom ich rodzin. 1941 roku zarządzeniem Heinricha Himmlera wprowadzono instytucję niemieckiej listy narodowościowej – Deutsche Volksliste (potocznie używano skrótu VD).

Ustanowiono cztery grupy obywateli niemieckich: aktywni Niemcy, bierni Niemcy, osoby pochodzenia niemieckiego częściowo spolonizowane ale „ciążące ku niemieckości” oraz „spolszczeni Niemcy”.

Odmowa podpisania listy była często powodem wysiedlenia, konfiskaty majątku lub aresztowania. Dla poszczególnych grup VD obowiązywały różne kolory ausweisu. Nowe formy paszportu szczepionkowego, czyli „ausweisu” są tylko kwestią czasu, jednak już dziś znany wszystkim Niemiec, o imieniu nomen omen „Szwab”, jak pisze portal ZmianynaZiemi, twierdzi, że „Nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy”; jednym zdaniem, wracamy do początku, powtórka z historii jest już faktem! Teraz już tylko musimy się nauczyć jak jest po niemiecku „Kontrola, poproszę o papier strzykawkowy” – „papieren bitte, ausweis kontrolle spritze”.

Źródło:
>https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/morawiecki-i-niedzielski-wprowadzaja-rozporza…
https://zmianynaziemi.pl

Gdzie są te śmierdziele , które jeszcze kilka miesięcy temu wyśmiewały paszporty szczepionkowe jako „teorie spiskowe”? 
Sprawiłoby mi przyjemność ustawienie ich w szeregu, oraz oddaniu na nich moczu i kału.
Admin

Komentarzy 7 do “Czy tzw. „paszport szczepionkowy” jest powtórką z historii ? („papieren bitte, ausweis kontrolle spritze”).”

 1. Piskorz said

  !!! Podaję po x 3 /!!/Formularz – Oświadczenie lekarza w/s szczepień
  12/01/2012 — Jacolo

  Formularz do druku dla rodziców, którzy nie chcą szczepić swoich pociech. Można wydrukować i dać do wypełnienia lekarzowi przed szczepieniem.
  Tutaj można pobrać formularz w gotowym pliku w formacie doc. Oświadczenie Lekarza

  Oświadczenie Lekarza

  Ja, niżej podpisany oświadczam ze,

  Szczepionka (tutaj nazwa szczepionki)___________________________

  Wyprodukowana przez:______________________________

  Seria i numer:_____________________________

  Zawierająca następujące składniki:____________

  ________________________________________

  Zastosowana jest, celem zapobiegnięcia: (nazwa choroba)

  _____________________________________________

  Ta szczepionka wolna jest od wszelkich zanieczyszczeń i aplikuje ja dzisiaj

  Panu/Pani/Dziecku (imię nazwisko, data urodzenia)

  _______________________________________________

  Zapewniam, ze zastosowana szczepionka jest absolutnie bezpieczna i nie zagraża życiu ani zdrowiu. Nie powoduje żadnych bezpośrednich szkód ani tez późniejszych komplikacji zdrowotnych takich jak paraliżu, uszkodzenie mózgu, ślepoty, gruźlicy, rakowym owrzodzeniem w miejscu zaszczepienia lub gdzie indziej, uszkodzenia nerek, zapalenia wątroby prowadzących do śmierci lub tez nie.

  Zapewniam ze zaaplikowana szczepionka przez _____ lat zabezpiecza przed ta wyżej wymieniona choroba.

  W przypadku wystąpienia w/w choroby przed tym okresem, zobowiązuję się do dobrowolnej wypłaty (bez procesu sadowego) odszkodowania w wysokości 40 tys. PLN.

  W przypadku wystąpienia psychicznych lub fizycznych powikłań w związku z dzisiejszym zaszczepieniem, zobowiązuje się, poszkodowanemu / ej lub rodzinie wypłacić odszkodowanie w wysokości

  ___________ PLN (słownie)___________________________

  bez odwlekania i wzywania sądów

  ______________ (miejsce i data)

  ____________________

  Podpis i pieczątka lekarza
  Share this:

 2. NICK said

  To nie jest powtórka.
  Wtedy to były ćwiczonka.
  Jakieś karty i pasz-porty.
  Teraz będzie CZIP.
  666.

 3. revers said

  Ale wzor papieru szczpeionkowego wyszedl z Izraela, co onacza jak mosiek zachorowac, pozytywny test miec to nowy holocaust, urzaadzony przez europejcczykow

  https://www.eurasiareview.com/13062021-digital-green-pass-eus-ticket-to-freedom-of-movement-oped/

  ale jak z 150 tys goi umrze bezobjawowo na covid, poszczepionkowo jak w polin to sprawy nie ma, smierc w cenie paszportu i sczepionki

 4. revers said

  A tak bawi sie w pandemii elita ustawkowo , dziennie ustalaiajac nowe zamordnikowe, aseczkowe, szczepionkowe ustawy do ostaniego zdrowego goja.

  bo przeciez wzor paszportu spawdzil sie w Izraelu, co nawet widac bylo na ostanim spotkaniu ortodoksow gudlajskich w pokarpackim, tancach na lotnisku okefcie.

 5. ? said

  Ciekawe czy będzie to dotyczyło tzw. uchodźców? Wątpię.

 6. NICK said

  ?
  Uchodźców też.
  Na końcu.

 7. bryś said

  Panie Piskorz – nikt tego Panu nie będzie podpisywał, władują Panu na kark sanepid, karę administracyjna od wojewody, sąd rodzinny, kuratora, czy tom sobie będa chcieli. Do tej pory działało w większości to:

  https://stopnop.com.pl/category/pomoc/

  Ale w każdym momencie może przestać działać.

Sorry, the comment form is closed at this time.