Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Us o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Emilian58 o Fiskus coraz częściej zagląda…
  Piotr B. o Operacja na Ukrainie a globaln…
  NICK o Operacja na Ukrainie a globaln…
  revers o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Emilian58 o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Piotr B. o Operacja na Ukrainie a globaln…
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Jack Ravenno o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Yagiel o Wolne tematy (67 – …
  maxi o Co się stanie po referendum w…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 621 obserwujących.

Której medycyny potrzebujemy?

Posted by Marucha w dniu 2021-06-12 (Sobota)

Mamy dwie medycyny – „hipokratesowską” (tradycyjną) i „rockefellerowską” (posthipokratesowską). Jak na razie to możni zdecydowali się wypromować „medycynę rockefellerowską” na „medycynę oficjalną”. Warto się przyjrzeć ich odmiennościom.

1. Medycyna hipokratesowska (tradycyjna)

– funkcjonująca w służbie zdrowiu ludzkiemu
– lecząca przyczyny chorób
– przestrzegająca zasady „primum non nocere” – „przede wszystkim nie szkodzić”.
– chcąca przywracać zdrowie, a nie tylko „leczyć choroby”
– moralna
– nie podająca trucizn,
– lecząca człowieka całościowo (holistyczna)
– rozumiejąca profilaktykę zdrowotną jako tą, której istotą jest zapobieganie chorobom poprzez utrwalanie prawidłowych wzorców zdrowego stylu życia. – tutaj tego miała uczyć i szkoła
– zdrowa rywalizacja uczelni medycznych
– unikająca stosowania nadmiernej ilości leków
– trzymająca się racjonalnie ustalonych norm medycznych
– wolna od wpływów polityki
– tu działający dziś lekarze, choć już nie muszą składać tej sławnej Przysięgi Hipokratesa, wciąż leczą w jej duchu.

2. Medycyna rockefellerowska (posthipokratesowska)

– sprowadzająca „leczenie” do działalności dla zysku lekarzy, farmaceutów, naukowców
– lecząca objawy chorób
– rozumiejąca profilaktykę zdrowotną jako… wczesne wykrycie i leczenie chorób.
– niemoralna
– otrzymująca „prawa do nieodpowiedzialności” pod pretekstem spełniania praw sobie samym uchwalanych przez instytucje „medycyny rockefellerowskiej”, zwanych procedurami
– dzieląca się na specjalizacje nie odpowiedzialne za choroby z innych specjalizacji, nawet wywoływane przez podawane przez siebie „medykamenty” (to jest zbrodnia bo takie leczenie objawów w specjalizacjach, rozprzestrzenia choroby i robi z ludzi „wiecznych pacjentów”, a więc inwalidów).
– zmierzająca coraz bardziej ku pozbawienia ludzi zdrowia aby przejąć pełnię władzy nad całą ludzkością jako pacjentami w pełni wywłaszczonymi ze zdrowia – co właśnie przeżywamy
– stosująca środki chemiczne o skutkach ubocznych gorszych same jak „leczone” choroby bez leczenia
– zaostrzająca normy medyczne aby „leczyć” i zdrowych oraz ich (zwłaszcza emerytów) uzależniać od leków.
– korumpująca „prawo patentowe” (normalnie można patentować technologię produkcji czegoś, a nie odkrycia naukowe w tym zasady działania danego leku)
– to monopol medyczny zbudowany zbrodniczymi, politycznymi i korupcyjnymi środkami
– „to tylko” dowodzi tego fakt iż dość szybko przedsięwzięcie Rockefellera finansowo mocno wsparli Rotszyldowie, co znaczy że „medycyna rockefellerowska” zachowała nazwę, ale stała się ich przedsięwzięciem popartym gigantycznymi pieniędzmi.
– to zbrodniczy spisek biznesu okołomedycznego i instytucji – po WHO/ONZ, zdradzających swoje narody i społeczeństwa, rządów państw.  To spisek który trzeba jasno nazwać faszystowskim.
– to zamach na jedną z ostatniej ostoi naszej własności niezbywalnej – naszego ciała i jego zdrowia pod zamierzane zniewolenie nas w imię globalizmu i faszyzmu.

„W składanej niegdyś przez lekarzy Przysiędze Hipokratesa były słowa: „Nikomu, nawet na żądanie, nie dam śmiercionośnej trucizny, ani nie będę jej doradzał…”

Rozwijającemu się rockefellerowskiemu imperium tak jednoznacznie sprecyzowana deklaracja była nie w smak, toteż w roku 1948 na Konferencji Genewskiej zwolniono lekarzy ze składania Przysięgi Hipokratesa i zastąpiono ją Przyrzeczeniem Lekarskim, które nie zakazuje lekarzom stosowania trucizn.

>https://anthony.neon24.pl/post/162253,upadek-medycyny

To ważne bo jakieś diabliki wciąż sączą ludziom propagandę że można ufać również „medykom rockefellerowskim” z powodu jakoby składania tej przysięgi. Naiwni nie rozumieją, że „medyk rockefellerowski to ich wróg” – wróg który ich sobie wybrał nie tylko, aby ich okraść, ale i pozbawić wszystkiego – nawet zdrowia i życia już dla celów politycznych

Pamiętać trzeba, że początkiem medycyny posthipokratesowskiej („rockefellerowskiej”) był „olej skalny” – wytwarzany przez Rockefellera jeszcze przed rafinacją ropy na skalę przemysłową. Była to zwykła dziś destylowana ropa naftowa sprzedawana przez Rockefellera w handlu obwoźnym jako „lek na wszystko”. To na niej zbił on kapitał potrzebny, żeby ruszyć z destylacją ropy naftowej na skalę przemysłową. Ona była zażywaną w małych ilościach trucizną – to samo co do trucizn dziś propaguje bloger Berkeley72.

To była jego dewiza – sprzedawać coś „cudownie uzdrawiającego” przez oszukiwanie nabywców, czyli wyłącznie dla własnych zysków. „Medycyna rockefellerowska” to tylko kontynuacja tej dewizy.

Mimo to trwa mówienie o jego filantropijnych intencjach, gdy „przeszedł na emeryturę”. To tylko oszukiwanie ludzi.

„Na pierwszy ogień poszły uczelnie medyczne, w których zaczęto uczyć z podręczników podyktowanych przez fachowców z Instytutu Rockefellera. Uczelnie, które przyjęły nowy kierunek, otrzymały nowy sprzęt badawczy, zaś uczelniom stawiającym opór, dzięki naciskom Fundacji Rockefellera, wstrzymano wszelkie dotacje, bez których szybko uległy likwidacji. Ten sam mechanizm kija i marchewki zastosowano w szpitalach, w których promowano lekarzy „nowoczesnych”, tj. niemających oporów przed wypisywaniem recept na leki syntetyczne, zaś lekarzy „starej daty”, mających opory przed serwowaniem leków chemicznych – mających większe skutki uboczne od chorób, przeciwko którym miały być stosowane – zwolniono”.

>https://anthony.neon24.pl/post/162253,upadek-medycyny

To nie mechanizm „kija i marchewki” (pozwalający ludziom zachować wolną wolę i żyć), a „mechanizm bandyckiego, terrorystycznego wymuszenia” (a więc i gotowość zabicia – a były i przypadki tajemniczych seryjnych śmierci lekarzy).

Tak się stało, bo tu już nie rządził kapitalizm (zasady wolnorynkowe zastąpiono wymuszanymi regulacjami odgórnymi).  Rządził korporacjonizm z gruntu niemoralny i bandycki, funkcjonujący wyłącznie dla zysku, nie mający żadnych skrupułów.

Tak się stało, bo dotychczasowy stan zdrowej rywalizacji między uczelniami medycznymi zajęło miejsce faktycznego monopolisty „medycyny rockefellerowskiej”, zdradziecko wspieranej przez skorumpowane.rządy państw.

https://miarka-neon24pl.neon24.pl

Ogół lemingów wciąż myśli, że doktóry składają jakąś „przysięgę Hipokratesa” i stale się na nią powołuje…

Czytaj też: >https://www.odkrywamyzakryte.com/rockefellerowie-zniszczyli-medycyne-naturalna/
Admin

Komentarzy 6 do “Której medycyny potrzebujemy?”

 1. Tadeusz Koschinskey said

  Eustace Mullins – Murder by Injection. Tam jest cała stuletnia historia wykwitu systemu kontroli Rotschildów, sprawowanych przez ich zachodnich kuzynów, Rockefellerów i również analiza rozstawiania ich misternej struktury instytucji, think-tanków, laboratoriów i fundacji.

 2. Tak się stało, bo tu już nie rządził kapitalizm (zasady wolnorynkowe zastąpiono wymuszanymi regulacjami odgórnymi). Rządził korporacjonizm z gruntu niemoralny i bandycki, funkcjonujący wyłącznie dla zysku, nie mający żadnych skrupułów.

  Odwrotnie. To kapitalizm jest winien temu, że stało się jak się stało. Ale do debili wolnorynkowych to nie dotrze. Ta wolnorynkowa hołota zmerkantylizuje wszystko i wszystkich – nie tylko służbę zdrowia.

  Trzeba by jakiegoś zdolnego rysownika namówić, żeby narysował, jak wolnorynkowcy rzepkę wyciągają… 🙂 Bo przecież współpraca nie jest czymś wolnorynkowym! Wolnorynkowa jest tylko konkurencja. 🙂

 3. NICK said

  Tytuł… .
  Okręścię. się sami.

 4. UZA said

  „Której medycyny potrzebujemy?”

  Potrzebujemy, oczywiście, takiej, która będzie leczyć a nie szkodzić. Na początek wystarczyłoby, gdyby obydwie (hipokratesowska i rockefellerowska) mogły istnieć równolegle, a pacjent miałby możliwość wyboru. Osiągnięcie tego celu wydaje się bardzo proste w teorii, choć pewnie trudne w praktyce – wystarczyłoby znieść przymus przynależności lekarzy do istniejących izb. Lekarze wierni tradycji hipokratesowskiej mogliby sobie utworzyć własny samorząd albo działać jako niezrzeszeni.

  O prawie do wykonywania zawodu powinny decydować ukończone studia medyczne, ewentualnie odbyta praktyka (niekoniecznie w szpitalu) i zdany egzamin państwowy. Pozbawienie prawa do wykonywania zawodu byłoby natomiast możliwe jedynie jako kara dodatkowa, orzeczona w postępowaniu karnym przez sąd powszechny – np. w przypadku skazania lekarza za przestępstwo przeciwko zdrowiu lub życiu.

  Wobec tego, że istnieją ludzie, którzy ufają medycynie rockefellerowskiej, uważając ją za naukową, poszczególni lekarze mogliby umieszczać w swoich gabinetach świadectwa przynależności do izb a na drzwiach – stosowne wywieszki.

  Lekarze służący koncernom dysponowaliby na pewno większymi środkami finansowymi, ale za to ich konkurenci, służący ludziom, mieliby po swojej stronie siłę tradycji i doświadczenia. Dawniej prosty lekarz domowy, dysponujący „tylko” swoją wiedzą, stetoskopem i szpatułką , czasem mikroskopem, bywał lepszym diagnostą niż współczesny utytułowany specjalista, obstawiony maszynami.

 5. Boydar said

  Czy czasem Ludwik z Pani nie wyłazi ? „… gdyby obydwie (hipokratesowska i rockefellerowska) mogły istnieć równolegle, a pacjent miałby możliwość wyboru …”. Przecież w przypadku wyszcze-pionek właśnie ma, nikogo nie zmuszono.

  Ja nie mówię że to żle (że żyd i matoł się wyszczepili) ale promowanie równoległości („skrobać się czy nie skrobać, oto jest pytanie”) to ani mądre ani uczciwe.

 6. UZA said

  „… promowanie równoległości („skrobać się czy nie skrobać, oto jest pytanie”) to ani mądre ani uczciwe.”

  Dziś mamy praktycznie tylko medycynę rockefellerowską i jej procedury. Jeśli nawet gdzieś się trafi lekarz hipokratesowski , to właściwa izba lekarska go zawiesi albo w inny sposób uprzykrzy mu życie. Czy to jest mądre i uczciwe ? Wybór sprowadza się tylko do tego, czy się szczepić, czy nie szczepić. A co z leczeniem ?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: