Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  wanderer o Będziemy mieli dokumenty, jak…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Wanderer o Jeszcze o Gierku…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  bryś o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Jeszcze o Gierku…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Obywatele w obronie radcy praw…
  Listwa o Obywatele w obronie radcy praw…
  Antychazar o Syjonizm prawnie chroniony?
  Listwa o Traditionis Custodes
  plausi o Obywatele w obronie radcy praw…
  Listwa o Traditionis Custodes
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

Naziści to byli swoi ludzie dla Zachodu.

Posted by Marucha w dniu 2021-06-13 (Niedziela)

Krzysztof Podgórski pierdoli, że w Niemczech była szeroka i gruntowna denazyfikacja. Gówno prawda. Naziści zostali niemal natychmiast włączeni do CIA i NATO, awielu nazistowskich zbrodniarzy zostało zwolnionych przed terminem i zwerbowanych do służby w amerykańskich służbach wywiadowczych i strukturach NATO.

Naziści byli dla Zachodu swoimi własnymi. I dopiero porażka przez Związek Sowiecki jądra nazizmu – Niemiec, zmusiła kraje zachodnie do posłuszeństwa woli zwycięzcy i zrobienia na chwilę „dobrej miny”.

22 maja 1945 r. 7. Armia generała Pattona wzięła do niewoli generała porucznika Wehrmachtu Reinharda Gehlena. Veronica Krasheninnikova i Alfred Ross piszą w przedmowie do książki Gehlena: „East Division: Covert Operations of Western Special Services Against the USSR”:

„Gehlen oferuje Stanom Zjednoczonym swój aparat, sieć agentów i zebrane materiały w zamian za wolność. Podczas gdy Związek Radziecki bezowocnie domaga się ekstradycji Gehlena i przekazania jego materiałów, strony szybko dochodzą do porozumienia w Pentagonie: materiały Gehlena i jego siatka zostały uznane za „bezcenne” i wszystkie jego warunki zostały zaakceptowane. Według Der Spiegel 22 września 1954 Gehlen odbuduje swój aparat wywiadowczy, składający się wyłącznie z niemieckiego personelu i będzie finansowany z „hojnych funduszy kontrwywiadu USA”.

Po rozmowie z szefem sztabu Eisenhowera Bedellem Smithem, we wrześniu 1945 roku Gehlen poleciał z sześcioma swoimi asystentami do Stanów Zjednoczonych, gdzie został przyjęty przez szefa amerykańskiego wywiadu wojskowego, generała dywizji George’a Stronga. Gehlenowi powierzono zadanie zorganizowania wydziału CIA, który zajmowałby się konkretnie sprawami rosyjskimi*.

W wyniku porozumienia Pentagonu i Gehlena setki oficerów Wehrmachtu i SS zostało zwolnionych z obozów jenieckich i przetransportowanych do kwatery głównej Gehlena w paśmie górskim Spessart w środkowych Niemczech – tworząc w ten sposób trzon organizacji 350 wybranych osobiście przez Gehlena.

Wśród nich był na przykład Alois Brunner, odpowiedzialny za obóz internowania Drancy pod Paryżem i za śmierć 140 tys. Żydów. Kiedy sztab Gehlen Org, czy też GelenOrg, jak go w skrócie nazywano, osiągnął 3000 osób, kwatera główna przeniosła się do pilnie strzeżonego miejsca pod Monachium, gdzie GehlenOrg działał pod skromnym napisem „Organizacja Rozwoju Przemysłu Południowych Niemiec”.

Na początku lat pięćdziesiątych GelenOrg liczył już 4000 funkcjonariuszy. Sieć agentów Gehlena obejmowała rozległe terytorium od Korei po Kair i od Syberii po Santiago de Chile.

Od 1956 do 1968 Gehlen kierował Federalną Służbą Wywiadowczą Niemiec Zachodnich, która opierała się na Gelenorgu. Zrezygnował z tego stanowiska dopiero w 1968 roku. Gehlen był finansowany z budżetu USA w wysokości 6 milionów dolarów rocznie.

Po utworzeniu antysowieckiego bloku NATO w 1949 r. Gehlen odegrał ważną rolę w mianowaniu wysokich rangą urzędników NATO. Wielu jego protegowanych było nazistami.

Jednym z nich jest Hans Speidel, uczestnik antyhitlerowskiego spisku 1944 r., wyzwolony 29 kwietnia 1945 r. przez oddziały aliantów zachodnich. W 1955 został mianowany szefem Dyrekcji Sił Zbrojnych Ministerstwa Obrony RFN, w 1957 awansowany do stopnia generała. Od 1957 roku, za sugestią Gehlena, Herr Speidel został dowódcą Sojuszniczych Sił Lądowych NATO w Europie Środkowej z kwaterą główną w Fontainebleau. Pełnił to stanowisko do 1963 roku.

Kolejnym protegowanym Gehlena jest Friedrich Guggenberger, były oficer okrętów podwodnych, dowódca porucznik. Podczas działań wojennych zatopił 17 amerykańskich i brytyjskich statków i okrętów. Zwolniony w 1946 r. Guggenberger dołączył do niemieckiej marynarki wojennej w 1956 r. Po ukończeniu Naval War College w Newport w USA przez cztery lata służył jako zastępca szefa sztabu Dowództwa Sił Sojuszniczych NATO w Europie Północnej.

Kolejnym pracownikiem Gelenorg, który ostatecznie zrobił karierę w NATO, jest były generał porucznik Adolf Heusinger. W czasie II wojny światowej szef Wydziału Operacyjnego Sztabu Generalnego Niemieckich Wojsk Lądowych. Jeden z głównych twórców planów inwazji na Polskę, Danię, Norwegię, Francję, Holandię, Wielką Brytanię i ZSRR.

Jednak na procesach norymberskich strateg hitlerowski działał… jako świadek ze strony amerykańskiej. W 1947 został zwolniony.

W latach 1948-1950. współpracował z Gelenorgiem, w 1950 pracował jako doradca wojskowy pierwszego kanclerza federalnego RFN Adenauera, w 1957 Heusinger zastąpił generała Hansa Speidela na stanowisku szefa Zarządu Sił Zbrojnych; w tym samym roku Heusinger awansował do stopnia generała i został pierwszym inspektorem generalnym Bundeswehry. Od kwietnia 1961 był przewodniczącym komitetu wojskowego NATO.

„Tak więc osobisty mianowany przez Hitlera i główny strateg pokonanej Trzeciej Rzeszy”, piszą V. Krasheninnikova i A. Ross, „który cudem uniknął procesów norymberskich, stał na czele Stałego Komitetu Wojskowego NATO. Jego biuro w Pentagonie, numer 3-E 180, należało do najwyższych rangą urzędników w armii amerykańskiej. Nazistowskie Niemcy zostały pomszczone w najbardziej wyrafinowany sposób.”

ZSRR zażądał przekazania mu Heusingera w celu osądzenia twórcy planu Barbarossy, ale Zachód zignorował to żądanie.

Nazizm jest wytworem kultury zachodniej i dlatego jego słudzy zostali tak wygodnie przyjęci na łono swojej cywilizacji po drobnych formalnych procedurach. Walczyć ze Związkiem Radzieckim i Rosją, która była i jest wrogiem numer 1 Zachodu

Mariusz Pomianowski (@Mariusz_marpom) , 11 czerwca 2021 at 23:19

Komentarz ze strony:
https://kodluch.wordpress.com/2021/06/11/11-06-2021-syria-2076-dzien-sprzatania-swiata/comment-page-1/

Komentarzy 18 do “Naziści to byli swoi ludzie dla Zachodu.”

 1. Maverick said

  Kiedyś przeczytałem książkę. „Operation Paper Clip” To otwarło moje patrzałki.
  Zrozumiałem ze tak uwielbiany w Polin zachód jest po prostu luciferiański w swojej naturze. To zachód przeprowadził eksperyment z komunizmem na Słowianach gdzie wykorzystał chazarskie fundusze i ich agentury do uśmiercenia milionów Słowian. A dzisiaj ich agenci znowu mówią o ideji NWO.

 2. Maria said

  To nie jest żadne odkrycie i prawdę mówiąc nie wiem czy to jest takie oburzające. To mogłoby być oburzające dla wierzących w „holokaust”.

  Prawdą jest że NSDAP była wspierana od lat 1920-tych także przez stricto żydowskie fundusze (np. Deutsche Bank) i ideologia NSDAP jest dzieckiem judaizmu. Teoria o niższości rasowej Słowian ma oczywiste korzenie, o nich jest tutaj (https://pl.wikipedia.org/wiki/Przekle%C5%84stwo_Chama). NSDAP jako ruch polityczny to właśnie produkt judaizmu, pisał o tym w książce z 1934 roku ks. Trzeciak w książce „Mesjanizm a kwestia żydowska” (https://kpbc.umk.pl/dlibra/doccontent?id=192781).

  Rozdział 29 książki Trzeciaka ma tytuł „Hitlerowcy żydowscy” a rozdział 30 ma tytuł „Hitler a Talmud” gdzie autor dowodzi czego dowodzi. Jego wnioski z oczywistych powodów nie mogły być spaczone przez „holokaust”.

  NSDAP zrobiła karierę i była wspierana przez żydów zza granicy dlatego że po śmierci Lenina ZSRR pod wpływem Stalina wyłączył się z prowadzenia „permanentnej rewolucji” czego chcieli żydzi i zaczął realizować program „socjalizm w jednym kraju” i rozpoczął wielką industrializację. Program Stalina to był cios w plecy komunizmu bo dotychczas teoria zakładała zwycięstwo socjalizmu dopiero na całej ziemi, co wymuszało światową wojnę. A Stalin zamiast wojny rozpoczął budowę państwa. Stalina należało „utemperować” wojną. NSDAP i Hitler byli dla międzynarodowych żydów narzędziem do rozpoczęcia wojny. Tylko NSDAP mogła zmobilizować miliony mięsa armatniego.

  Niemiecki narodowy socjalizm był demonizowany w trakcie wojny i po wojnie wyłącznie ze względów politycznych. W ZSRR z powodu skali ofiar jest demonizowany do dzisiaj, czemu trudno się dziwić. Dla ośrodków kierowniczych z Nowego Jorku czy Londynu nazizm to było tylko narzędzie rozpętania wojny i skłonienia mas europejskich żydów do zaludnienia Palestyny.

  Do dzisiaj ruchy polityczne w Pribałtyce czy na Ukrainie nawiązują do nazizmu i czynią to zwykle za żydowskie pieniądze (zwłaszcza AZOW). Nazim to tylko narzędzie rozpętania wojny czy rewolucji używane przez żydów od wielu dekad, teraz już od stulecia a bardzo łatwo udowodnić że to nie Hitler chciał wojny a ośrodki kierownicze z Londynu czy Nowego Jorku i działające z nimi w porozumieniu „głębokie państwo” w Niemczech.

 3. Ad. 1

  Nadal jest pan liberałem?

 4. Maverick said

  Ad 2. Nie za bardzo to rozumiem. Nigdy nim nie byłem i w żaden libaralizm nie wierzę. Chociaż słowo liberty, czyli wolność od którego się wywodzi, kiedyś było piękne ale to było kiedyś i dość dawno się zdewaluowało i starciło swoje znaczenie, Dzisiaj bardziej znaczy prostutucja ekonomiczna, wasalizm korporacyjny.

 5. D-T said

  Ad. 2 ~Maria:
  Międzynarodowy Bank Rotschildów został utworzony jeszcze przed wybuchem II wojny światowej jako Bank Rozrachunków Międzynarodowych – Bank for International Settlements (BIS) – a dokładnie 20 stycznia 1930 roku na konferencji w Hadze przez gubernatora Banku Anglii, Montague Normana i jego niemieckiego kolegę Hjalmar-a Schachta, który później został ministrem finansów Adolfa Hitlera. Po wojnie np. Wernher Von Braun dostał ciepłą posadkę w raczkującej wówczas agencji lotów kosmicznych (obecnie NASA).

 6. bryś said

  Wolność można też rozumieć jako wolność od grzechu i to jest prawdziawa wolność.

  „Zachód” zawsze miał słowian za dzicz.

 7. ? said

  Jest na Twitterze taki profil JewishContributions.com. Piszą o sobie: A Jewish-run website dedicated to showcasing and appreciation of Jewish accomplishments and prominent Jewish figures.

  A tam m.in. takie kwiatki jak ten:

  Olof Aschberg
  A Swedish banker who founded the first Swedish bank for trade unions and cooperatives, Nya Banken.
  He helped finance the Bolsheviks during the Russian Revolution. In gratitude, the Bolshevik government allowed him to do business with the USSR in the 1920s.

  Olof Aschberg
  Szwedzki bankier (pochodzenia wiadomego), który założył pierwszy szwedzki bank związków zawodowych i spółdzielni, Nya Banken.
  Pomagał finansować bolszewików podczas rewolucji rosyjskiej. W dowód wdzięczności rząd bolszewicki pozwolił mu robić interesy z ZSRR w latach dwudziestych.

  .https://twitter.com/J_Contributions/status/1391853937603465219/photo/1

 8. Maria said

  Nie wiem czy praca von Bauna w USA da się określić jako „ciepła posadka”. On uchodzi raczej za twórcę programu kosmicznego w tym kraju. Bez von Brauna Stany Zjednoczone nie poleciałyby w Kosmos, a zwłaszcza nie wysłałyby człowieka na Księżyc (ten Księżyc to pustkowie gdzieś w Nevadzie gdzie lądowanie kręcił Stanley Kubrick).

  Von Braun to technologie rakietowe, Mengele to badania nad zabijaniem ludzi pod szyldem medycyny. Ile milionów ludzi zostało zamordowanych chemioterapią? Fundamenty badań naukowych pod to ludobójstwo położył dr Mengele. Technologie kontroli umysłu, MK-Ultra, również zostały zapoczątkowane przez psychologów w niemieckich obozach koncentracyjnych. Rozwój technologiczny po II wojnie światowej bez wkładu Trzeciej Rzeszy trudno sobie wyobrazić.

 9. Maria said

  ? przypomina żydowski wkład w historię. Na pewno warto bo w standardowym wykładzie historii (sprokurowanym przez żydów) jest on dramatycznie umniejszany.

  Wspomniałam o „niemieckich psychologach” (i psychiatrach) a na pewno jest to zafałszowanie historii. Przypomina nam o tym Jerzy Urban.

  Jest w telewizorze taki kanał Netflix. Ma zasięg międzynarodowy czy globalny. Podobno prowadzi go jakiś wnuk czy prawnuk Zygmunta Freuda. W taki właśnie sposób żydzi sterują masami zombiaków.

 10. ? said

  Pisząc o żydowsko-zachodnim wkładzie (z akcentem na ten pierwszy element) musi się wspomnieć o dwóch istotnych pracach:

  Antony C. Sutton. Wall Street and the Rise of Hitler:

  Click to access Sutton_Wall_Street_and_Hitler.pdf

  Antony C. Sutton. Wall Street and the Bolshevik Revolution:

  Click to access Antony%20Sutton%20-%20Wall%20Street%20&%20The%20Bolshevik%20Revolution.pdf

 11. ? said

  Gdzie nie popatrzysz, tam eskimosi:

  Łupieżcy umysłów z CIA. Tajemnice programu MK-Ultra

  Fiodor Dostojewski zwykł mawiać, że nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości. Ci, którzy po latach badali szczegóły tajnej operacji CIA zwanej MK-Ultra, musieli mieć w pamięci te słowa rosyjskiego pisarza. Projekt amerykańskich służb miał bowiem badać… możliwości kontroli ludzkiego umysłu.
  https://ksiazki.wp.pl/lupiezcy-umyslow-z-cia-tajemnice-programu-mk-ultra-6649493798546336a

 12. Piskorz said

  re 8 Mengele to badania nad zabijaniem ludzi „” Afryka Połudn.-Zachodnia też miała swoich Mengele /2 lub 3 nie pamiętam/.!! Teraz Namibia chce odszkodowań od Niemiec!! /Rozmowy trwają/. ps Tanzania zrezygnowała z jakichkolwiek roszczeń.!!

 13. Piskorz said

  re 10 B. dziękuję; już szykuję do druku !!

 14. zen said

  Denazyfikacja to podobne zjawisko jak u nas dekomunizacja, czyli właściwy człowiek na właściwym miejscu, ponieważ przy władzy zawsze są ludzie ze specyficznym predyspozycjami i portretem psychologicznym – zjawisko to opisał w ‚Ponerologii Politycznej’ Andrzej Łobaczewski.

  https://marucha.wordpress.com/do-pobrania/

  „Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami ” – William „Bill” Cooper. Cooper został zastrzelony w 1991 roku przed własnym domem za mówienie prawdy o Chrystusie i diabelskim spisku przeciwko ludzkości.

  „Ojcem, jednym z założycieli Unii Europejskiej był Walter Hallstein, prawnik Hitlera. Unia jest IV Rzeszą Niemiecką. Hitler przegrał wiele bitew, ale wygrał wojnę”
  Nowy Porządek Świata to małpowanie Królestwa Bożego, zrównoważony rozwój to tylko etap do celu, dążą do tego usilnie sataniści śpiesząc się aby cywilizacja ogólnoświatowa była na jednym poziomie, ze skansenami jak np. Polska, z ograniczona ilością Polaków jako niewolnikami bezwzględnych „panów” z zachodu, rodem z piekła. Dlatego nasza nadzieja to „Przyjdź Królestwo Twoje”, ponieważ nikt oprócz Chrystusa nie powstrzyma tej szatańskiej lawiny śmierci.

  Obecne manipulacje wokół energetyki, rolnictwa, w ogóle gospodarki w Polsce, maja na celu zniszczyć i ujarzmić do reszty Polaków, pozbawiając nas biologicznych podstaw do istnienia. Niemiec to odwieczny wróg, wespół z Żydem syjonistą-frankistą, z diabelską hipokryzją w zanadrzu!
  Przy okazji wychodzi prawdziwa natura Czechów i ich pozorna bezstronność, pokazując nieuzasadnione zaufanie do Pepików, ślepych jak zwykle Polaków.
  Andrej Babisz (pół Niemiec) to agent komunistycznych służb czechosłowackich, prawdopodobnie także KGB – uderzające podobieństwo do polskich „karier” polityczno-biznesowych i medialnych.

  „Nadchodzący człowiek przyszłości będzie hybrydą. PanEuropa chce euro-azjatycko-negroidalnej przyszłości…. Przywódcy powinni również krzyżować lub niszczyć rdzennych Żydów….. Życzliwa opatrzność zesłała Europie oświeconych syjonistów, nowy rodzaj szlachty wyznającej kult duchów” – Wiedeń. masońskim biuletyn nr 9/10. ‚Cosmopolitan and World Citizen’ – tzw. uchodźcy to planowa akcja dzieci diabła aby zniszczyć białą rasę, szczególnie pod względem ekonomicznym Słowian – swego czasu mówił o tym Berele Lewartow.

  „Jeśli człowiek wierzy, że w tworzeniu historii ludzkości istnieją przypadki, to jest on kompletnym idiotą” – Cyceron

  Poniższy film wyjaśnia wiele mechanizmów obecnej sytuacji związanej z covidem i przymusowymi ograniczeniami w gospodarce, które będą cykliczne jak replikant Świrus 19.

 15. ? said

  Do powyższego:

  https://ekogazeta.eu/kim-jest-dr-rath/

 16. Emeryturki dla nazioli też były, i dla przygarniętych banderowców zapewne także.
  https://wolnemedia.net/uzyteczni-nazisci-polityka-otwartych-drzwi-i-wysokie-emerytury-dla-bylych-nazistow-w-usa/

 17. Lily said

  Re 1;Marvick
  Panie Marvick, strzal w 10.
  Wyjechali,pozmieniali sobie cale zyciorysy,
  przejeli wladze w USA,po nich ich dzieci,
  wnuki,prawnuki,maja media,wladze.i wszystko
  z TYM zwiazane.
  KILKA dni temu,synus jednego z takich,stracil
  stolek,po kilkunastu latach wladzy.

 18. Lily said

  BYLA taki blogier,ktory prowadzil strone.
  https://www.wellaware1.com.
  Udokumentowal On TAKIE rzeczy,o
  ktorych Swiat nie mial prawa WIEDZIEC.
  NA nasze nieszczescie YOUTUBE,zamknal
  strone.

Sorry, the comment form is closed at this time.