Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Virgo-Snake o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Boydar o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Virgo-Snake o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Tożsamość Ukrainy
  Zenon_K o Wolne tematy (48 – …
  How Too Ansys (@Ansy… o Tożsamość Ukrainy
  niepostepowyoszolom o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Piskorz o Wolne tematy (48 – …
  maxie o Wolne tematy (48 – …
  Lily o Tożsamość Ukrainy
  Lily o Tożsamość Ukrainy
  bronek o Tożsamość Ukrainy
  Lily o Wolne tematy (48 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Wolne tematy (41 – 2021)

Posted by Marucha w dniu 2021-06-13 (Niedziela)

Miesiąc po zniesieniu obowiązku noszenia masek, wielu Amerykanów nadal je nosi, co z niejakim zdumieniem konstatują nawet zwolennicy ostrych zasad sanitarnych.

To nic. W Szwecji NIGDY nie było obowiązku noszenia szmat na ryjach, a i tak mniej więcej połowa zaludnienia nosi je nawet na samotnym spacerze w lesie.

Poprzednie: https://marucha.wordpress.com/2021/06/08/wolne-tematy-40-2021/
Następne: https://marucha.wordpress.com/2021/06/16/wolne-tematy-42-2021/

Gajowy Marucha

Komentarzy 261 do “Wolne tematy (41 – 2021)”

 1. Piskorz said

  re art. a i tak mniej więcej połowa zaludnienia nosi je nawet na samotnym spacerze w lesie.”…Panie Marucha, no proszę powiedzieć..Czy ci ludzie nie mają napierdolone w tych łbach ?!! ps Nie otwiera się niewygodne info. pl portal włoski http://www.altreinfo.org od polowy maja…nic nowego tam nie ma.!

 2. Lily said

  YouTube.
  The Late Jack Otto-Forbidden Knowledge FULL.

 3. podczaszy said

  Manipulacje Episkopatu Polski biskupów św Jana Pawła 2

  jak :
  1) Episkopat Polski biskupów może akceptować pisowskie rządowe limity liczby wiernych katolików na Mszy Św w Kościołach Katolickich
  i
  2) Episkopat Polski biskupów może znosić dyspensę na udział wiernych katolików w niedzielnej/świątecznej Mszy sw. (zwolnienie od Mszy sw) ?

  To sytuacja albo-albo – albo Msza, albo „bycie w prawie” – tercium non datur.

  Okazuje się że w każdej polskiej diecezji np krakowskiej decyzji o limitach wiernych nie podejmuje biskup lokalny np abp Jędraszewski ale nielegalnie łamiąc prawo kanoniczne grupa biskupów tzw kolegializm „episkopat”

 4. podczaszy said

  biskup sosnowca KAszak od św Jana Pawła 2 żąda:
  zgoda na pomiar ciała zdrowego katolika przez sanepid albo wyrzucenie z katolickiej pielgrzymki
  .http://diecezja.sosnowiec.pl/files/images/2021_05_29%20-%20Komunikat%20biskupa%20ws%20pielgrzymek-1.png

 5. podczaszy said

  13.06.2021 12:53 6 komentarzy
  Nie żyje prof. Witold Kieżun

  Prof. Witold Kieżun zmarł w wieku 99 lat

  Witold Kieżun urodził się w Wilnie 6 lutego 1922 roku. W czasie II wojny światowej brał udział w konspiracji. Walczył w Powstaniu Warszawskim pod pseudonimem „Wypad”. We wrześniu 1944 roku został odznaczony przez generała Tadeusza Bora-Komorowskiego Orderem Virtuti Militari.

  Po Powstaniu uciekł z niemieckiego transportu, wiozącego żołnierzy do obozów jenieckich. W marcu 1945 roku w Krakowie został aresztowany przez NKWD i zesłany do łagru radzieckiego w Krasnowodzku, na terenie dzisiejszego Turkmenistanu. Do kraju powrócił na mocy amnestii w 1946 roku.

  Po wyjściu na wolność rozpoczął studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim. W 1975 roku uzyskał tytuł naukowy profesora. Specjalizował się w teorii zarządzania i organizacji pracy.

  Wykładał zarządzanie między innymi na Akademii Leona Kożmińskiego, na Temple University w Filadelfii i na Uniwersytecie w Montrealu. Z ramienia ONZ pracował też w Burundi, gdzie pomagał w tworzeniu nowoczesnej administracji. W Polsce wydał m.in. książkę krytyczną wobec przemian gospodarczych po 1989 r., która odbiła sie szerokiem echem w świecie nauki i polityki: „Patologia transformacji”.

  Otrzymał wiele nagród i odznaczeń, w tym Krzyż Srebrny Orderu Virtuti Militari i Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski.

  Cześć jego pamięci!
  https://ziemianin.neon24.pl/post/162311,nie-zyje-prof-witold-kiezun

 6. Boydar said

  Ja do Pana Gajowego, jak nie przymierzając, pijany do płota. Płot zawsze bowiem oparcie jakieś stanowi.

  Jest takie coś jak życie, i takie jak śmierć. Jak ktoś żyje dobrze to śmierć mu nie straszna, niektórzy pod koniec życia lub w chorobie nawet się o nią modlą. Zdarza się, że dobrego życia doświadczyć się nie da, po ustaleniu oczywiście co znaczy ‚dobre’. Czy taki np. Andrzej Bobola świętej pamięci, życie miał dobre ? Pytanie jak każde inne, może nawet głupie.

  Ja bym jednak chciał wrócić do meritum, czyli co nam pozwoliło przeżyć. Pan obstawia kulturę. Ja nie. Więc co ? Otóż uważam, że wqurwienie ! To siostrzany stan do słusznego gniewu.

  I tak sobie myślę, że tylko wqurwienie może nam pomóc przetrwać obecnie.

  Jedyne co „do ustalenia pozostaje”, to na kogo. I to jest misja i rola tych, którym ów stan przeszedł, a jego miejsce zajęła generyczna, zimna nienawiść. Bo, niestety, machanie na oślep łapami, nawet i w słusznej sprawie, wojny wygrać nie pomaga.

  Napisałem niby bez sensu, że „generyczna”. To cecha wspólna dla sprawy ludziom których łączy narodowość, nie ma nic silniejszego, bo tego nie da się zmienić, i to pozostaje jak Prawa Natury, czyli boskie.

 7. podczaszy said

  Niedawno natknąłem się na starą kasetę wideo z lat 80., wydaną przez grupę z New Jersey znaną jako „Catholics United For The Faith”.
  https://novusordo-pl.blogspot.com/2021/06/warto-osiagnac-zycie-wieczne.html

  Było to stare czarno-białe nagranie (wówczas) prałata Ksiedza Fulton John Sheen,

  późniejszego biskupa Fultona J. Sheena,

  odprawiającego pasterkę w katedrze św. Patryka w Nowym Jorku.

  Katolicki tradycjonalista Ksiądz Prof. Gommar DePauw
  http://semperfidelisetparatus.blogspot.com/search/label/De%20Pauw
  en.wikipedia.org/wiki/Gommar_DePauw

  właśnie wyszedł z pierwszym i najlepszym do tej pory filmem katolickim o katolickiej Mszy Św, na którym odprawia Prawdziwą Mszę („Trydencką”) w katolickiej kaplicy Ave Maria w Westbury w stanie Nowy Jork (czerwiec 1986r).

  Kościół Św Jana Pawła 2 posoborowy Vaticanum II był oburzony tym, że wideo Księdza Prof. Gommar DePauw stało się tak popularne, ale nie była w stanie znaleźć czegoś, co odciągnęłoby ludzi od tego „schizmatycznego księdza” katolickiego Ksiedza Prof. Gommar DePauw i włożyła rozpaczliwie potrzebne pieniądze do ich chciwych kieszeni.

  Stąd tak zwani „Katolicy (sic) Zjednoczeni dla (pseudo-)Wiary” wskrzesili stare wideo ksiedza biskupa Fultona Sheena do konkurowania z katolickim Ksiedzem Prof. Gommar DePauw .

  Pamiętajcie, nie było wtedy FSSP, a większość księży wyświęconych przed Vaticanum II albo była „zardzewiała” w łacinie i rubrykach, co nie zrobiłoby dobrego filmu, albo była całkowicie lewacka modernistyczna i nienawidziła nawet myśli o ofiarowaniu prawdziwej katolickiej Mszę św.”trydenckiej” ponownie.

  Ale bez obaw! Mieli wideo z „Biskupem Ameryki”, człowiekiem znanym z lewackiej us tv ze swojej „świętości”, „nauki i ortodoksji”, w „przeciwieństwie” do księdza prof. Gommara DePauw!

  „Konserwatywni” członkowie kościoła JP2 Vaticanum II w usa w większości się na to nabrali.

  Niewiele wiedzieli, że sam Ksiądz arcybiskup Fulton John Sheen (amerykański telewizyjny ksiądz Tadeusz Rydzyk), podobnie jak wideo, którego używali, był modernistyczną taktyką; próbującą odciągnąć ludzi od Kościoła.

  Ksiądz arcybiskup Fulton John Sheen (1895-1979) amerykański telewizyjny ksiądz Tadeusz Rydzyk był prawdziwym antykatolickim wilkiem w stroju pasterza.

  Pomimo reputacji niesamowitego mówcy i kaznodziei z jego popularnego programu telewizyjnego „Life is worth living” „Warto żyć!” (1951-1957), fakty opowiadają inną historię.

  Ksiądz arcybiskup Fulton John Sheen (1895-1979) amerykański telewizyjny ksiądz Tadeusz Rydzyk Wyświęcony na kapłana w 1919
  i konsekrowany na biskupa w 1951,
  Ksiądz arcybiskup Fulton John Sheen był biskupem pomocniczym archidiecezji Nowego Jorku w latach 1951-1966, zanim został biskupem diecezji Rochester, NY w latach 1966-1969.

  To, co wydaje się być niezwykłym powołaniem kościelnym, było czymś zupełnie innym.

  Moje informacje o Ksiedzu arcybiskupie Fulton John Sheen amerykańskim telewizyjnym ksiedzu Tadeuszu Rydzyk pochodzą głównie z trzech (3) źródeł:

  1)Treasure in Clay (San Francisco: Ignatius Press, 1993) – pośmiertna autobiografia biskupa Fulton John Sheen;

  2) America’s Bishop: The Life and Times of Bishop Sheen autorstwa Thomasa C. Reeve’a (Encounter Books, 2001)

  oraz 3) Mszał Ksiedza arcybiskupa Fultona John Sheen 1961 (a ntykatolickim tłumaczeniem)
  The Fulton J. Sheen Sunday Missal (Hawthorne Books, Inc, 1961).

 8. osoba prywatna said

  Konferencja Lekarzy

  .https://www.youtube.com/watch?v=Z9o0qYDexHs

  Maria Danuta Jankowska
  20 hours ago
  Mój pradziadek śp. dr. Wincenty Malesiński z Baranowic ( obecnie na Białorusi ) był takim jakby pierwowzorem lekarza z powołania . Jego ekwipunek lekarski to torba z przyrządami i bryczka z konikiem…I niezależnie od pogody mrożnej czy upalnej siadał do bryczki i jechał do chorego , do umierającego , do rodzącej…wynagrodzenie pobierał tylko od ludności zamożnej. Okoliczna ludność , po śmierci mojego pradziadka postawiła Jemu pomnik w miasteczku w podziękowaniu za poświęcenie , oddanie i całodobową gotowość do niesienia pomocy . Dobrze , że obecnie też mamy takich lekarzy , to wielkie poczucie bezpieczeństwa i nadziei dla społeczeństwa .

 9. podczaszy said

  Ciekawostka aktor Martin Sheen ( Ramón Antonio Gerard Estevez ) był pod wpływem Sheen’a i przybrał nazwisko po lewaku Ksiedzu arcybiskupie Fulton John Sheen

  Fakty dotyczące Ksiedza arcybiskupa Fulton John Sheen ( amerykański telewizyjny ksiądz Tadeusz Rydzyk)

  • Ksiadz arcybiskup Fulton John Sheen Swój udział w antykatolickim soborze watykańskim 2 uważał za jedno z „wielkich błogosławieństw” swojego życia.

  Ksiadz arcybiskup Fulton John Sheen Pomógł modernistycznemu ks. Johnowi Courtney Murrayowi we fragmencie dokumentu antykatolickiego heretyckiego Dignitatis humanae (O wolności religijnej).

  Biskupi z Ameryki byli prawie całkowicie modernistami, lub sympatykami modernizmu (liberałami).

  Jedynymi dwoma głównymi wyjątkami byli ksiądz abp Franciszek kardynał Spellman z Nowego Jorku (z którym często walczył nieposłuszny ksiądz Sheen) i ksiądz biskup Ryszard Henryk Ackerman z Covington, Kentucky (osobisty przyjaciel księdza arcybiskupa Marcela Lefebvre).

  Biskupi z Ameryki od dawna wdychali zanieczyszczoną atmosferę „oddzielenia Kościoła od państwa” zapisaną w masońskiej konstytucji USA. Sheen nie był wyjątkiem.

  • Ksiadz arcybiskup Fulton John Sheen Przemawiał w żydowskiej synagodze jako biskup Rochester, a później powiedział Żydom Judaistom:

  „Mamy tego samego Boga i jesteśmy Jego ludem”. (ksiądz sheen musiał być bratem ks. Wojtyły JP2)

  • Ksiadz arcybiskup Fulton John Sheen Zachęcał do wzięcia udziału w „krucjacie odrodzenia” protestanckiego pana pastora Billy’ego Grahama.

  Ilu utraciłoby Katolicyzm (lub miałoby wątpliwości o nim) po wysłuchaniu popularnego „ewangelisty”?

  • osobista biblioteka Ksiedza arcybiskup Fulton John Sheen zawierała ponad 3000 książek teologów protestanckich na temat Pisma Świętego. Zachęcał swoich księży i ​​seminarzystów do korzystania z takich książek.

  Kiedy jeden ksiądz skarżył się, że książki heretyków nie mają miejsca w Kościele ani w jego seminariach,

  Ksiadz arcybiskup Fulton John Sheen odpowiedział: „…musisz pamiętać, że Duch Święty również przez nich działa”.

  Ksiadz arcybiskup Fulton John Sheen w pełni uwierzył w heretycką eklezjologię Vaticanum II:

  „…Duch Chrystusowy nie powstrzymał się od używania ich (fałszywych sekt) jako środka zbawienia…” (Unitatis redintegratio, nr 3)

  • Ksiadz arcybiskup Fulton John Sheen Potępia tradycjonalistów katolików jako „schizmatyków” i „heretyków”.

  W 1978 r. doradził kobiecie, aby nie uczęszczała do kaplicy katolików tradycjonalistów, ponieważ doprowadziłoby to ją do „…schizmy, a nawet herezji”.

  Miał to do powiedzenia o Mszy: „Zmiany dokonane przez papieża Pawła VI nie były zmianami doktrynalnymi, po prostu zmieniły się z łaciny na język narodowy. Na przestrzeni wieków było wiele zmian we Mszy.

  Pan nigdy nie odprawiał Mszy po Łacinie; używał języka tamtych czasów. Co więcej, zmiana w tłumaczeniu nie zmienia znaczenia tekstu. Zawsze szukam tłumaczeń, które czynią Pismo Święte bardziej zrozumiałym i jasnym”.

  Czy człowiek z zasłużonym doktoratem mógł w to uwierzyć?

  Wystarczy spojrzeć na niewiarygodnie kiepskie tłumaczenie Mszału Ksiedza arcybiskup Fulton John Sheen z 1961 roku noszącego jego imię, aby zobaczyć, jak uczynił rzeczy „bardziej trafnymi”

  poprzez celowe błędne tłumaczenia.

  • W swoim Mszale, dla Słowa Konsekracji nad winem, Ksiadz arcybiskup Fulton John Sheen tłumaczy je jako:

  „Oto jest Kielich Krwi Mojej Nowego i Wiecznego Testamentu: tajemnica wiary, która będzie wylana za was i za tłumy ludzkości (for the multitude of mankind),
  na odpuszczenie grzechów”.

  Przedmowa stwierdza, że ​​tłumaczenie jest dziełem redaktorów, ale nie wierzę, że Sheen nie mógł dokonywać zmian lub edycji w pracy noszącej jego imię; lub nie przejrzał, zwłaszcza kanonu.

  „Pro multis” to „za wszystkich”, jak mógłby powiedzieć każdy student pierwszego roku łaciny.

  „Za tłumy ludzkości”, chociaż nie jest ściśle heretyckie, brzmi jak Novus Bogus „za WSZYSTKICH”, które to pojawiło się w 1969 roku.

  Ksiadz arcybiskup Fulton John Sheen podpisał się pod uniwersalizmem i był uczniem odstępcy ks. Teilharda de Chardin.

  • Sheen wierzył w teorię „anonimowego Chrześcijaństwa” heretyka ks. Karla Rahnera, stwierdzając:

  „Chrystus jest ukryty we wszystkich religiach świata, choć jeszcze Jego twarz jest zakryta tak, jak przed Mojżeszem, który prosił, aby ją zobaczyć”. Chrystus jest „ukryty” w islamie? Naprawdę?

  • Chociaż był dyrektorem Towarzystwa Rozkrzewiania Wiary, z dumą i ironią wyznał:

  „…nigdy nie było próby czegoś, co można by nazwać prozelityzmem” w jego programie telewizyjnym.

  Domyślam się, że kiedy nie masz wiary [katolickiej], tak naprawdę nie masz nic do rozkrzewiania.

  gwiazda telewizji lewackiej z USA ksiądz Biskup Fulton J. Sheen był po prostu kolejnym księdzem lewakiem modernistą,

  który miał pozory ortodoksji i świętości, by schwytać w pułapkę niczego niepodejrzewających ludzi.

  Nic dziwnego, że Jan Paweł Wielki Apostata przytulił Ksiedza arcybiskupa Fulton John Sheen w katedrze św. Patryka 2 października 1979 roku, nazywając biskupa „lojalnym synem Kościoła (sic)”.

  Równie nie dziwi fakt, że Ksiadz arcybiskup Fulton John Sheen jest kandydatem do „świętości”.

  (Czy w dzisiejszych czasach nie są to wszyscy oprócz Katolików?)

  Ksiadz arcybiskup Fulton John Sheen powiedział nam, że „warto żyć”.

  Niestety, nigdy nie zrozumiał, że jesteśmy przeznaczeni do życia wiecznego z Chrystusem, które można osiągnąć tylko przez Jego Jedyny Prawdziwy Kościół.

  To właśnie sprawia, że to życie jest w ogóle warte wszystkiego.
  https://novusordo-pl.blogspot.com/2021/06/warto-osiagnac-zycie-wieczne.html

 10. osoba prywatna said

  Coraz więcej lekarzy odmawiają leczenia zaszczepionych pacjentów, ponieważ obawia się zajmować poszczepiennymi skutkamiimage uboczny i wydawać „kontrowersyjne” poprawnie politycznie diagnozy.
  https://www.salon24.pl/u/emigranta/1136467,wirusowe-nowinki-20-05-2021

  Na własną rękę bez zgody władz prof. Stefan Kochanek, kierownik działu terapii genowej uniwersytetu w Ulmer przeprowadził badania metodą biochemiczną i proteomanalysen nad szczepionką AstraZeneca. Z badań wynikło, że szczepionka zawiera bardzo dużo proteiny HSP90 (Grafika 1), które jest problemem w tak dużej ilości i może prowadzić do poronień i do powstawania komórek nowotworowych.
  https://www.salon24.pl/u/emigranta/1142628,astrazeneca-hsp90-protein

 11. osoba prywatna said

  Kto Profituje na Pandemii
  https://www.salon24.pl/u/emigranta/1142307,kto-profituje-na-pandemii

  G7 Dom Wariatów
  https://www.salon24.pl/u/emigranta/1142427,g7-dom-wariatow

 12. podczaszy said

  Eksperci: osoby zaszczepione i po przebytym COVID-19 powinny ostrożnie korzystać ze słońca
  13 czerwca 2021

  O tym, że choroba Covid-19 i szczepionki na nią to nadal jest tematyka nie do końca przebadana, mogą świadczyć doniesienia z Włoch.

  Czy można się opalać po szczepieniu na COVID-19? Czy można się opalać po przebytym zakażeniu koronawirusem? Na te pytania próbowali odpowiedzieć włoscy eksperci.

  Po szczepionkach kowid nie wolno się opalać
  https://tarnogorski.info/ostrzezenie-przed-opal/

 13. osoba prywatna said

  Cytat:” Jestem świadomy tego, że wielu ludziom nie można już wiele pomóc.”
  https://www.salon24.pl/u/emigranta/1124085,cytat-jestem-swiadomy-tego-ze-wielu-ludziom-nie-mozna-juz-wiele-pomoc

 14. podczaszy said

  Rosja broni pomordowanych Polaków przez nazistów Ukraińców

  Na koszulkach ukraińskiej reprezentacji znajduje się hasło „Gierojam slawa”, czyli „Bohaterom chwała”. Używali go zbrodniarze ze zbrodniczej organizacji Ukraińskiej Powstańczej Armii.

  Są oni odpowiedzialni za ludobójstwo Polaków na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej, które charakteryzowało się wyjątkowo bestialskim okrucieństwem.

  – Ten strój był zatwierdzony przez UEFA.

  (…) I tak, zamierzamy grać w tym stroju na Mistrzostwach Europy – powiedział rzecznik ukraińskiej reprezentacji Ołeksandr Hływynskyj.

  Co również uderzające, wniosek w tej sprawie nie został złożony przez stronę polską,

  która najmocniej doświadczyła bestialstwa na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej od band posługujących się tym hasłem.

  Wniosek o zmianę wzoru ukraińskich koszulek złożyła Rosja.

  UEFA uznała, że hasło „Bohaterom chwała” ma charakter polityczny, co jest niedopuszczalne podczas mistrzostw.

  We współczesnym państwie oraz społeczeństwie ukraińskim nadal OUN-UPA oraz Stepan Bandera są bohaterami.
  http://kontrrewolucja.net/wiadomosci/ukraina-z-haslem-zbrodniczej-organizacji-na-uefa-nie-zamierzaja-zmieniac-wzoru-koszulki-sprawy-nie-zglosila-strona-polska-tylko-rosyjska

 15. osoba prywatna said

  „Polka chora na raka oskarżyła PiS o wyrok śmierci. Jej wpis wstrząsnął całym krajem!
  https://www.salon24.pl/u/salonowcy/1139407,moj-boze-gdzie-ja-zyje

  W moim zdaniem znakomitej notce pt.”„Żyd z pieniążkiem ” ma zniknąć z Krakowa ”, pan Paweł Jędrzejewski napisał między innymi, cytuję:
  https://www.salon24.pl/u/salonowcy/1142224,zydom-wolno-wiecej-takze-na-s24-slowo-do-notki-pawla-jedrzejewskiego

 16. Lily said

  https://www.lifesitenews.com/blogs/what-is-the-real-motivation-for-attempting-to-vaccinate-millions-of-healthy-people

 17. podczaszy said

  Eksperyment Ascha a konformizm społeczny w erze Covid

  utworzone przez admin | Cze 8, 2021 | Badacze | 0 komentarzy

  Eksperyment Ascha a konformizm społeczny w erze C-19 koronawirus

  Link do nagrania na portalu BitChute


  Krótkie nagranie przybliżające temat słynnego eksperymentu Asha oraz innych eksperymentów badających poziom konformizmu normatywnego, czyli motywowanego lękiem przed odrzuceniem przez grupę lub pragnieniem bycia przez nią zaakceptowanym.

  Warto przypomnieć te badania w kontekście trwającej obecnie operacji „Covid”, której powodzenie zależy przecież w olbrzymim stopniu od stopnia uległości jednostek wobec presji społecznej.
  https://pubmedinfo.org/2021/06/08/eksperyment-ascha-a-konformizm-spoleczny-w-erze-covid/

  Eksperyment był powtarzany wielokrotnie i zawsze z tymi samymi wynikami. Ludzie podążają za większością, jesteśmy istotami stadnymi.

  Jest dla nas bardzo ważne, co myślą ludzie wokół nas.

  Chcemy być lubiani, nie chcemy być postrzegani jako „burzyciele porządku”, więc podążamy za grupą, nawet jeśli w głębi serca się z nią nie zgadzamy.
  https://pubmedinfo.org/2021/06/08/eksperyment-ascha-a-konformizm-spoleczny-w-erze-covid/

  Dynamika grupy to jedna z najpotężniejszych sił w psychologii.

  Mężczyzna wchodzący do windy nie wie, że pozostałym osobom wchodzącym do windy polecono po wejściu stanąć plecami do drzwi windy.

  I za chwilę zobaczymy jak ten mężczyzna… próbuje zachować swą indywidualność, ale krok po kroku…

  Spogląda na zegarek, ale to tylko pretekst, by móc odwrócić się jeszcze troszkę

  https://www.bitchute.com/video/kjHB06YWc1NJ/

 18. Sylwester said

  Odruch Pawłowa 🙂

 19. Boydar said

  Ch’uj na chu’ju siedzi i chu’jem pogania. A my klaszczemy.

  https://wydarzenia.interia.pl/lodzkie/news-lodzkie-strazacy-ochotnicy-nie-przyjechali-z-powodu-procedur,nId,5294217

  Przekaz artykułu jest zarówno prawdziwy jak też fałszywy. Do regularnego wyjazdu JOT OSP (ochotników) kwalifikowanego do KSRG, rozkaz oficera dyżurnego PSP jest faktycznie niezbędny, bo JRG są w jego wyłącznej dyspozycji. Powyższe związane jest z faktem, że jeśli wóz strażacki z załogą jest „tu” to nie może być jednocześnie „tam”. Wystarczyło na trzy godziny wyłączyć go z „tu”. Jest też kwestia kosztów, paliwa i ekwiwalentu. Finansuje gmina, w pierwszej kolejności własny obszar. Wystarczyło żeby wójt zadzwonił do wójta i zapytał – „Józek mamy taką to a taka sytuację, płacisz ?”. I jeśli płaci (nawet później) problem przestaje istnieć. Ktoś nie zadzwonił. Być może do żadnego z wójtów. Więc liczba głupich chu’jów geometrycznie rośnie, bo prędzej czy później bekną.

  Niezależnie od powyższego, artykuł to podgatowka pod przyszłe zabiegi nad nową ustawą o OSP oraz zmianami w funkcjonowaniu KSRG. Tylko najpierw trzeba ofiar, i gryzącej żenady.

 20. revers said

  Niepruszewo, Wielkopolskie. Dziś na ogloszeniach: zaszczepieni na jedną nawę, niezaszczepioni na drugą nawę. Segregacja sanitarna dotarla do kościoła

 21. podczaszy said

  – Kiedy zaczęły się konwulsje, wiedziałam, że to z powodu szczepionki. Kiedy obudziłam się, nie byłam w stanie ruszać obiema nogami. 2 godziny później całe moje ciało drżało. Mąż zabrał mnie na oddział ratunkowy. Po tym zostałam przyjęta na oddział szpitalny. W szpitalu pozostałam 5 dni, ale nie leczono u mnie konwulsji.
  Byli dumni że się zaszczepili… a teraz już nie żyją [napisy PL]
  https://pubmedinfo.org/2021/06/03/posmak-poszczepiennych-efektow-ubocznych-po-szczepieniu-na-c-19/

  Posmak poszczepiennych efektów ubocznych po szczepieniu na C-19 [napisy PL]

  https://rumble.com/vhyraf-posmak-poszczepiennych-efektw-ubocznych-po-szczepieniu-na-c-19-napisy-pl.html

 22. podczaszy said

  Film Odrażająca Granica ujawnia zdumiewający stopień, w jakim społeczeństwo jest manipulowane przez Google i Facebooka oraz zdradza niezwykle subtelny – a zarazem potężny – sposób, w jaki to robią.
  https://gloria.tv/post/quQScVG2Mosv1hdGNtNpUJbcJ

  „Zanim zostaniesz zbytnio urzeczony przez zachwycające gadżety i hipnotyzujące wyświetlacze, pozwól, że ci przypomnę, że informacja nie jest wiedzą, wiedza nie jest mądrością, a mądrość nie jest zdolnością przewidywania. Każde wyrasta z kolejnej i potrzebujemy ich wszystkich.” – Sir Arthur C. Clarke

  Jardon Lanier: Nie wierzę w to, że nasz gatunek może przetrwać, chyba że to naprawimy. Nie możemy mieć społeczeństwa, w którym, kiedy dwoje ludzi chce się ze sobą porozumieć, a jedynym sposobem na doprowadzenie tego do skutku jest kontakt przez osobę trzecią [pośrednika], która chce nimi manipulować.
  https://pubmedinfo.org/2021/04/21/film-odrazajaca-granica-creepy-line/

 23. osoba prywatna said

  Trzy dawki szczepionki? Prof. Simon: „U tych osób dwie dawki szczepionki prawdopodobnie nie wystarczą”
  https://prawy.pl/113838-trzy-dawki-szczepionki-prof-simon-u-tych-osob-dwie-dawki-szczepionki-prawdopodobnie-nie-wystarcza/

  Premier: Polski Ład to wielki program wsparcia polskiego rolnictwa
  https://prawy.pl/114441-premier-polski-lad-to-wielki-program-wsparcia-polskiego-rolnictwa/

 24. Lily. said

  D E P O P U L A C J A ?. ZA ciasno maja.

  ” THE WORLD HAS 6.8 BILLION PEOPLE…

  THAT’S HEADED UP TO ABOUT 9 BILLION.

  NOW IF WE DO A REALLY GREAT JOB.

  ON NEW VACCINES.
  HEALTH CARE.
  REPRODUCTIVE HEALTH SERVICE.

  WE COULD LOWER THAT BY PERHAPS
  10 to 15 PERCENT „.

  Bill GATES.
  Member of Bilderberg Group.
  S o u r c e.
  U N C E N S O R E D. I s s u e 62.page 57.

 25. Boydar said

  https://gadzetomania.pl/62559,kolejka-gorska-eutanazja-euthanasia-coaster-julijonas-urbonas

 26. podczaszy said

  memy
  Ben Garrison
  @GrrrGraphics
  https://grrrgraphics.com/

  memy
  Ben Garrison
  @GrrrGraphics
  https://politichatter.com/GrrrGraphics

 27. Marcin said

  Zobaczcie tego opłacanego klauna z USA

  Ilu durni zakładało maseczkę dubeltowo tego się nigdy nie dowiemy.

 28. podczaszy said

  euro 2020 cenzura pfizer szczepionka zawał

  piłkarz Christian Eriksen miał zawał podczas meczu

  lekarz zaszczepił Christian Eriksen szczepionka kowid pfizer

  Christian Eriksen’s horror show played out before a worldwide audience

  by tts-admin | Jun 13, 2021 | 8 comments
  http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=235929

 29. NyndrO said

  Ja w Polsce wciąż widuję kierowców – czubków, którzy jadąc samemu w samochodzie mają to na paszczęce.

 30. osoba prywatna said

  Lekarze ostrzegają. Zaszczepieni powinni uważać na TO podczas wakacji
  https://prawy.pl/114443-lekarze-ostrzegaja-zaszczepieni-powinni-uwazac-na-to-podczas-wakacji/

  Sztuczna inteligencja będzie sekować antysemityzm?
  https://prawy.pl/114261-sztuczna-inteligencja-bedzie-sekowac-antysemityzm/

 31. osoba prywatna said

  Lekarz czy zbrodniarz?
  https://anthony.neon24.pl/post/162308,lekarz-czy-zbrodniarz

 32. Yagiel said

  ad Podczaszy@22 – zbędny trzeci, zbędny pośrednik: człowiek albo rzecz…. To kluczowe spostrzeżenie.
  Boydar ogłosił Tu Wielki Wqrw! z pytaniem o kierunek. No to np. Zbędny Pośrednik !
  Trudno, upraszczam: Zbędny Pośrednik to głównie Wielkie Miasta: czekanie na tramwaj, gdy do przejścia jest 200 m, czekanie na prognozę, gdy można spojrzeć w niebo, dwoje na ławce czy na łódce – oboje z w komórach, gdzieś w chmurach…
  chcę jakoś ładnie spuentować
  że Zbędne trza zwymioto…
  wyrzygać!
  Czy większość ludzi boji się żyć bez-pośrednio? W cywilizacji – tak.
  Cywilizacja=pośrednicy

 33. osoba prywatna said

  Dlaczego Biden wyprosił spotkanie z Putinem?
  https://spiritolibero.neon24.pl/post/162312,dlaczego-biden-wyprosil-spotkanie-z-putinem

 34. revers said

  re30

  we wloszech lekarze przestrzegaja zasczepionych przed nadmiernymi kaapielami slonecznymi – czyli opalaniem sie.

  A w Polin u siebie, polacy proszaa sie gudlaja Niedzielskiego aby otworzyl dla wszystkich Szpital Poludniowy.

  Na razie przebywa tam 30 pacjentow z podejrzeniem covida, reszta poliniakow zdycha pod szpitalem w kolejce po op, zabiegi leczenie raka.

 35. NICK said

  Proszę.
  Tylko nie Pitoń.;
  górale ze Tater.

 36. Piskorz said

  re 29 Odkrycie Ameryki..!! Ciągle to- widzę i nie tylko kierowców. Nie x o tym tu pisałem. Ta głupota ludzka doprowadza mnie do pasji szewskiej !! p;s Rok temu ponad jak zaczęli ten cyrk, gdy byłem na cmen. Bródnowskim…sam byłem. Nikogo więcej, takie bractwo głupiutko-strachliwe.!!

 37. Boydar said

  Torf też jest nie cacy, a prawdziwie ekologiczny jest tylko popiół z babci i potrawka z szarańczy

  https://www.money.pl/gospodarka/wlasny-ogrodek-nie-jest-taki-eko-zobacz-jak-to-zrobic-madrze-6649461195852672a.html

 38. Marcin said

  Chcecie posłuchać psychopaty i tego co nam szykują?

 39. Myślicie państwo, że rząd ogłosił w Polsce stan epidemii? To źle myślicie. – Rząd ogłosił stan ZAGROŻENIA epidemią… A to jest duuuża różnica.

  Epidemia – stan zagrożenia epidemią.

  Więc wszystkie ustawy, które obowiązują w trakcie trwania epidemii, dziś nie obowiązują. 🙂

 40. NyndrO said

  https://www.tvp.info/54324227/spor-o-falsz-kobiety-witkacego-wnuk-chce-dostac-portret-maryli-grossmanowej

 41. Głos Prawdy said

  „To nic. W Szwecji NIGDY nie było obowiązku noszenia szmat na ryjach, a i tak mniej więcej połowa zaludnienia nosi je nawet na samotnym spacerze w lesie.”

  To samo u nas na Białorusi. Chodzi o ulice przede wszystkim. Niepojęte..

 42. lewarek.pl said

  Wydarzenie, które trwało tydzień i zostało całkowicie przemilczane w mediach: Tydzień Życia i Wolności. Zorganizowały je Stowarzyszenie im. Ks. Piotra Skargi i Stowarzyszenie Polonia Christiana. Na konferencjach, które odbyły się w Krakowie i w Warszawie, wystąpiło kilkudziesięciu naukowców, publicystów i działaczy społecznych. Omawianymi grupami tematów były: Kościół, edukacja, gospodarka, prawa i wolności, zdrowie i działalność pro life. Wszystkie tematy osadzone były – krytycznie – w realiach tzw. pandemii covid-19.
  Na zakończenie, w niedzielę w Krakowie, po Mszy św. trydenckiej odprawionej przez bpa Atanazego Schneidera z Astany (Kazachstan), odbyła się uliczna manifestacja, której uczestnicy wyrazili sprzeciw wobec upolityczniania „epidemii” koronawirusa. Dziennikarz Witold Gadowski odczytał „Manifest 13 czerwca”, w którym znalazły się żądania m.in. rozliczenia z wydawania publicznych pieniędzy na tzw. walkę z koronawirusem, otwarcia służby zdrowia, publikowania prawdziwych danych na temat koronawirusa, a nie propagandowych przekazów, zaprzestania panoszenia się samozwańczych autorytetów, odstąpienia od wprowadzania paszportów covidowych i in.

  https://pch24.pl/polscy-patrioci-przemowili/

  Obszerne relacje i nagrania z kilkudniowej konferencji, zignorowanej – jak już wspomniałem – przez media i główne portale internetowe, znajdują się na stronach Polonia Christiana.

  https://pch24.pl/trwa-tydzien-zycia-i-wolnosci-zobacz-najnowsze-relacje-video/

 43. Jack Ravenno said

  @40 GŁOS PRAWDY – współczuję odrażających widoków.

  Mnie napełnia ten widok taką sakramencką odrazą z jednego powodu – to nie działa, a ludzie wierzą w moc szmatki.
  A za tym w moc ‚rządu’, a za tym wierzą w każdą brednię, którą im się w tv wykłada.

  ODRAŻAJĄCE

 44. Głos Prawdy said

  Chciałabym zapytać, jak sobie wyobrażacie możliwą wojnę między NATO a Rosją zjednoczoną z Chinami? NATO, gdzie w większości krajów generałowie są kobietami lub pederastami. gender? Jest to jednoznaczna porażka Zachodu, straty będą ze wszystkich stron, ale przewaga jest znaczna po stronie Rosji. Myślicie, że Putin jest głupcem, aby puścić najlepszych naukowców od broni na zachód?

 45. Wanderer said

  „Mnie napełnia ten widok taką sakramencką odrazą z jednego powodu – to nie działa, a ludzie wierzą w moc szmatki.
  A za tym w moc ‚rządu’, a za tym wierzą w każdą brednię, którą im się w tv wykłada.

  ODRAŻAJĄCE”

  Lepiej Pan tego nie mogl opisac

 46. Wanderer said

  Re 43,

  Mysle, ze naukowcy nie sa glupcami by chcieli uciekac na zachod. Od tego bym zaczal temat

 47. Ad. 38, 39
  Chcecie posłuchać psychopaty i tego co nam szykują?SZOK! Boris Johnson..

  To jest ogłoszenie Religii Technologicznej COVID-19. To jest zrozumiałe w tym względzie, że skoro religia Spermy Jerozolimskiej – jako Duma Albionu alias kultury unietyckiej – się nie utrzymała to żydowi chazarskiemu Borisowi Johnsonowi kazano ogłosić Religię Technologiczna, według której, KAŻDY, kto nie wierzy w Koronowirusa, który Przepadł, bo nie ma takiego więc został zastąpiony KOWADŁEM, jest Ciemniakiem czy Seryjnym Mordercą.
  Kiedyś Żyd chazarski i Wielki Mason Polski Julian Tuwim śpiewał CAŁE ZŁOTO ŚWIATA W PIWNICACH SYNAGOG, ale teraz żydostwo chazarskie zostało pożarte przez masonów. Mason jest NIEWOLNIKIEM rabina a każdy rabin jest jezuitą, bo sakra przechodzi z ojca na syna. Od 2 tysięcy lat jest walka O Złoto między Babami a Pederastami-jezuitami. Pederasta ma mózg kobiecy w męskim ciele – skąd Wstręt do kobiet.
  Książka HITLER BYŁ AGENTEM BRYTYJSKIM podaje masońską stukturę władzy: Królewięta rządzą pedofilami-wampirami; wampiry homoseksualistami a homoseksualiści masonami. Masoni zaś rządzą Jurysdykcją, Policją, Wojskiem i NAUKĄ-technologią, które są awansowane przez wampirów, o których wiedzy nie mają, więc muszą się Podlizywać pederastom jako skoneksjonowanym z wampirami. To jest świat z żydowskiego haremu największego wampira seksualnego Augusta Mocnego – ojca Rotszyldów. To zapewnia masonom Bezkarność.
  Najpierw była religia Anty-antysemityzmu, ale wytłumaczyłem że według Woltera, Goethego, Fichtego, Staszica i Prusa Antysemityzm to OBRONA PRZED KAPITAŁEM KRYMINALNYM, co powtórzył za mną Prezydent Nixon. Potem była Religia Holokaustu, ale wytłumaczyłem, że Holokaust to ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL z Białegostoku. Potem była Religia Spermy Jerozolimskiej, ale wytłumaczyłem że Antikomunistischbehl został wydanym, żeby UCHRONIĆ Niemcy przed Dyktaturą Spermy Jerozolimskiej dla Wielkoprzemysłowej Produkcji Amerykanów, a teraz Boris Johnson ogłosił nam Religię Technologiczną KOWADŁO 19 !!!

 48. osoba prywatna said

  IGRZYSKA W WUHAN 2019 – ceremonia otwarcia i zagadkowy przekaz z Chin dla świata

  .https://www.youtube.com/watch?v=g3dScbgAhUI

 49. osoba prywatna said

  Dlaczego wrotycz jest zakazany w UE? Bo jest skuteczny i darmowy.
  https://eanetabloguje.blogspot.com/2017/12/dlaczego-wrotycz-jest-zakazany-w-ue-bo.html

 50. osoba prywatna said

  39-letnia brytyjska modelka i 27-letni malezyjski łucznik olimpijski zmarli kilka dni po zaszczepieniu przeciw COVID-19.
  https://paradyzja.com/kolejne-ofiary-szczepien-brytyjska-modelka-umiera-przez-astrazenece-malezyjski-olimpijczyk-przez-pfeizera/

  UK: Prezenterka BBC umiera po otrzymaniu szczepionki AstraZeneca!
  https://paradyzja.com/uk-prezenterka-bbc-umiera-po-otrzymaniu-szczepionki-astrazeneca/

  Johnson & Johnson: Największy Eksperyment Medyczny Na Najmłodszych. Szczepionka COVID-19 Wywołuje HIV?
  https://paradyzja.com/najwiekszy-eksperyment-medyczny-na-najmlodszych/#google_vignette

 51. GIETRZWAŁD said

  Przyzwyczajanie ludzi do noszenia masek ma sens i logikę dla decydentów…
  Mają w tym cel i zadanie…
  Proszę poczytać i popatrzeć, co nas czeka i co nam przygotowują…
  To nie są żarty…Opis właściwości tego urządzenia – w artykule…
  .https://www.farmer.pl/produkcja-zwierzeca/bydlo-i-mleko/cargill-planuje-sprzedaz-wychwytujacych-metan-masek-dla-bydla,107919.html
  Najpierw testy na bydle, apotem na „innym bydle”…
  Obym się mylił…
  pozdrawiam AMDG

 52. osoba prywatna said

  Rządowa agencja zwołuje pilne spotkanie. Setki przypadków zapalenia mięśnia sercowego u młodych ludzi po przyjęciu szczepionek Moderny i Pfizera
  https://nczas.com/2021/06/12/rzadowa-agencja-zwoluje-pilne-spotkanie-setki-przypadkow-zapalenia-miesnia-sercowego-u-mlodych-ludzi-po-przyjeciu-szczepionek-moderny-i-pfizera/

  Za ile sprzedał się rządowi promujący szczepienia Cezary Pazura?
  https://paradyzja.com/za-ile-sprzedal-sie-rzadowi-promujacy-szczepienia-cezary-pazura/

 53. seler said

  re: 48 Osoba Prywatna

  „IGRZYSKA W WUHAN 2019…”

  1 Tesaloniczan 5:3 BW
  Gdy mówić będą: Pokój i bezpieczeństwo, wtedy przyjdzie na nich nagła zagłada, jak bóle na kobietę brzemienną, i nie umkną.
  —–
  dotyczy to każdego kraju-narodu, który pod pozorem „pokoju i bezpieczeństwa”
  knuje wojny, zagładę i „panowanie nad światem”…
  nie ma na pokarm ale na igrzyska wojenne
  kasa jest i będzie…

  http://www.biblia-internetowa.pl/Mat/1/1.html (NT)
  —–

 54. osoba prywatna said

  Warszawa 12.06.2021 z Zbigniewem Hałatem

  .https://www.youtube.com/watch?v=HfCpWixieWw

 55. osoba prywatna said

  WODA ZA DARMO instrukcja kopania studni, pompa solarna 24V DC

  .https://www.youtube.com/watch?v=MGTno11H104

 56. Głos Prawdy said

  Chcę tu napisać, co myślę o wprowadzeniu tego święta jedności narodowej. Rozumiem, że ten gest mocno obraża zarówno Polaków, jak i Polaków mieszkających na Białorusi. Faktem jest, że na sytuację trzeba patrzeć nie tylko ze strony politycznej, ale i historycznej. Łukaszenka ma historyczne wykształcenie wyższe, dobrze zna rzeczywistą sytuację. Możecie mnie obrzucać kamieniami, ale kiedy dowiedziałam się o pakcie Piłsudskiego i Hitlera i wielu innych szczegółach. które nawet tu tłumaczyłam, teraz wiele rozumiem. Pod względem etycznym taniec na kościach jest brzydki i być może Łukaszenka później tego pożałuje. Ale pod względem faktów Rosja i Polska zawsze były w opozycji, a terytorium Białorusi było w niektórych momentach najbardziej ognistym punktem. A liczne świadectwa mówią, że pod Rosja terytorialnym Białorusinom żyło się lepiej niż za Szlachty Polskiej. Wyjątek stanowił okres komunizmu.

 57. https://www.msn.com/pl-pl/rozrywka/news/czekacie-na-w%c5%82adc%c4%99-pier%c5%9bcieni-od-amazona-b%c4%99dzie-jeszcze-inny/ar-AAKWPez?ocid=UE12DHP

  Czekam UNGEDULDIG na Władcę Pierścieni, którego obiecał nam AMAZON. Przypominam, że Nikt Nie Chciał mego Amazona, bo się BRZYDZILI, aż Zlitował się Bezos i został NAJBOGATSZYM Aktywitariuszem świata. To jest powtórzeniem kariery Tereski Maj, która ZATAŃCZYŁA Pana Oceanów POSEJDONA z Poznania, na czym została premierzycą Zjednoczonego Królestwa, i zostałaby dłużej, ale ja szarpałem ją za tego Pana Oceanów więc – żeby Anglicy nie musieli odbudowywać Pałacu Posejdona na Cytadeli – oddała urząd Żydowi Chazarskiemu Borysowi.
  Wracając do AMAZONA to skoro mieszczanie kolońscy Zrozumieli, że CO CESARSKIEGO CESARZOWI znaczyło Murzyn Zrobił Swoje? to teraz ich potomkowie MUSZĄ odbudować Najwspanialszy Pałac Cesarski przy pomocy Polaków, którzy są tu nieodzowni. Płocki AMAZON miał niewiele wspólnego z Chejronem, który mieszkał w Śródziemiu w kopi zmaku ATENY w Bratysławie – powyżej którego m’Achaon zbudował AMAZONA.
  Według mnie podobna sprawa jest z Młynami Rothera w Bydgoszczy jako koszarami Innachosa z Wrocławia.

 58. osoba prywatna said

  Komandos, milioner, ortodoks: Kim jest nowy premier Izraela?
  https://wgospodarce.pl/informacje/97481-komandos-milioner-ortodoks-kim-jest-nowy-premier-izraela

 59. cedric said

  http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtopic.php?p=131779#p131779
  ” Re: Coronawirus
  Post autor: cedric » piątek 11 cze 2021, 19:27

  http://haidut.me/?p=1541
  ” COVID-19 to choroba niedoboru energii
  9 czerwca 2021 przez haidut
  Kolejna z pozoru niemetaboliczna choroba okazuje się niczym innym, jak zakamuflowanym niedoborem energii. Najwyraźniej wirus SARS-CoV-2 selektywnie wyłącza tzw. kompleks I łańcucha transportu elektronów (ETC) i jako taki cały proces OXPHOS. Wiadomo, że takie hamowanie niezawodnie zwiększa wytwarzanie reaktywnych form tlenu (ROS), które, jak wiadomo, prowadzą do peroksydacji lipidów, hiperkoagulacji i ostatecznie burzy cytokinowej u pacjentów z najbardziej upośledzonymi energetycznie. Jak twierdzą autorzy badania, wyjaśnia to, dlaczego niektóre osoby z chorobami przewlekłymi są narażone na zwiększone ryzyko ciężkiego COVID-19 lub śmierci – tj. są już w stanie energetycznie zagrożonym, a COVID-19 znacznie zaostrza istniejący niedobór energetyczny. Sugeruje to, że chemikalia, takie jak błękit metylenowy (MB), które mogą ominąć (i często naprawiać) problemy z kompleksem I, mogą być realnym leczeniem (i prawdopodobnie również zapobieganiem) dla COVID-19, szczególnie u pacjentów już energetycznie upośledzonych. Wykazano już, że MB jest w stanie bezpośrednio zabić wirusa, co sprawia, że ​​jest to o wiele bardziej odpowiednie jako interwencja terapeutyczna. Niestety, trwające badania kliniczne na ludziach z MB dla COVID-19 stosują bardzo wysokie dawki (100 mg kilka razy dziennie), które zwiększają ryzyko podwyższenia poziomu serotoniny, a ta ostatnia jest już znana jako główny czynnik ryzyka zaostrzenia COVID-19 i/ lub późniejsza śmierć. Biorąc pod uwagę, że większość badań na ludziach z MB nie wykazała korzyści powyżej 15 mg dziennie (nawet w przypadku ciężkiej choroby, takiej jak choroba Alzheimera), myślę, że o wiele rozsądniejszym podejściem byłoby zażycie, powiedzmy, 5 mg i spędzenie kilku godzin na słońcu, wdrażając w ten sposób tak- zwany terapią fotodynamiczną, którą firma Pfizer niedawno opatentowała jako skuteczną metodę leczenia raka.

  https://doi.org/10.1038/s41598-020-79552-z

  „…Próbując zrozumieć, dlaczego COVID-19 jest w stanie tłumić odpowiedź immunologiczną organizmu, nowe badania z USC Leonard Davis School of Gerontology sugerują, że mitochondria są jedną z pierwszych linii obrony przed COVID-19 i identyfikują kluczowe różnice w sposobie SARS -CoV-2, wirus wywołujący COVID-19, wpływa na geny mitochondrialne w porównaniu z innymi wirusami. Różnice te dostarczają możliwych wyjaśnień, dlaczego starsi dorośli i osoby z zaburzeniami metabolicznymi mają cięższe reakcje na COVID-19 niż inne osoby, a także stanowią punkt wyjścia dla bardziej ukierunkowanych podejść, które mogą pomóc w identyfikacji środków terapeutycznych, mówi starszy autor Pinchas Cohen, profesor gerontologii, medycyny i nauk biologicznych oraz dziekan USC Leonard Davis School. „Jeśli masz już dysfunkcję mitochondrialną i metaboliczną, możesz w rezultacie mieć słabą pierwszą linię obrony przed COVID-19. Przyszłe prace powinny rozważyć biologię mitochondriów jako główny cel interwencji dla SARS-CoV-2 i innych koronawirusów” – powiedział. Badanie, opublikowane w czasopiśmie Nature Scientific Reports, rozwija najnowsze odkrycia, że ​​COVID-19 wycisza wrodzoną reakcję zapalną organizmu i informuje, że robi to, odwracając geny mitochondrialne od ich normalnej funkcji.

  „…„Wiedzieliśmy już, że nasza odpowiedź immunologiczna nie prowadzi do skutecznej obrony przed COVID-19, ale nie wiedzieliśmy dlaczego” – powiedział główny autor Brendan Miller, starszy doktorant w USC Leonard Davis School. „To, co zrobiliśmy inaczej, to przyjrzenie się, w jaki sposób wirus atakuje mitochondria, organelle komórkowe, które są kluczową częścią wrodzonego układu odpornościowego organizmu i produkcji energii”.

  „…Głównym jednym z ich odkryć jest to, że SARS-CoV-2 w unikalny sposób obniża poziom grupy białek mitochondrialnych, znanych jako Complex One, które są kodowane przez jądrowe DNA”.”

 60. Jack Ravenno said

  Nowy płemieł Izraela jest takim samym gównem jak stary płemieł. Niczego to nie zmienia.

 61. Boydar said

  Pazura ? A ca. 70 tys. może sto

  Głosie (54), jesteś za prostolinijny(na). Racja stanu nie uwzględnia ani uczuć ani wewnętrznych przekonań obywateli. Zwłaszcza gdy jest to racja stanu Imperium.

  To co obserwujemy, to bardzo poważna gra i o gigantyczną stawkę. Nie sposób jej oceniać w naszych ludzkich kategoriach. Tam kłamstwo ma wagę inną i zazwyczaj inne skutki.

 62. Byłem w weekend na said

  pokazach lotniczych i targach rolnych. Jedna osoba na setki ze smatą. Niebiescy byli, połazili, popatrzyli i się zmyli do aut, a później odjechali w siną dal. Jakaś ochrona sobie chodziła i nic. Ludzie pod parasolami siedzieli i jedli, a jak padało to tam jeden przy drugim stał. Jak dawniej.

 63. Yagiel said

  ad Boydar@57 – Pazura to aktor, czyli zarabia…
  A Białoruś, teraz – Polska/Polacy mają ultimatum po prostu: katolicyzm a’ Rotszyld albo Słowianie razem ? Czy to ludzki wybór? Tak. Ale czy ludzkie rozeznanie? Nie sądzę… Lecz mam nadzieję, że Kreml jest raczej Rurikowy, nie RomaNowy, a jeśli Kreml to i Łukaszenka – rangi WKL za Jagiełły (kt na Kremlu dziś).

  Czyli to ultimatum moralno-terytorialne z granicą WKL’2021 na Wiśle? Oby aż tu. Z tym że żyję na Żoliborzu-Bielanach… I to mój ludzki wymiar sprawy tej.

 64. osoba prywatna said

  BANAŚ ROZWALA SYSTEM!
  .https://www.youtube.com/watch?v=nA_NlVBeI2k

 65. walerianda said

  Jak widać edukacja w obowiązkowym trybie nauczania na debilnym poziomie przez dekady
  przy wsparciu medialnym zrobiła swoje.Namordniki to nie wszystko ale dobrowolne
  wyszczepianie się preparatem uszkadzającym DNA to dopiero szczyt kretynizmu.

 66. osoba prywatna said

  Po co ludziom psy …
  https://www.salon24.pl/u/seafarer/1142652,po-co-ludziom-psy

  @Karolina Nowicka

  Widziałem kiedyś film z ciekawym eksperymentem.
  Oswojonemu wilkowi i psu człowiek dał smakołyk zamknięty w pudełku, tak że zwierzę samo nie potrafiło go wydostać.
  Wilk uporczywie próbował rozgryźć pudełko zębami lub rozerwać je pazurami. W atakowanie pudełka wkładał coraz więcej pasji, oczywiście bez skutku.
  Co zrobił pies? Szybko stwierdził, że sam smakołyka nie wydobędzie. Podniósł łeb i znacząco spojrzał człowiekowi w oczy – „Wyciągnij mi to. To twoje zadanie”.

  janek45

  Czy kiedyś dopatrywaliście się podobizny mordy psa do twarzy właściciela? Spróbujcie. Jest w 100% uderzająca.

  https://www.bbc.com/future/article/20151111-why-do-dogs-look-like-their-owners

 67. Głos Prawdy said

  Wprowadzenie paszportów szczepawek automatycznie oznacza przymus do zastrzyków. Przymus powszechny narusza kilka punktów Kodeksu Norymberskiego. Kodeks norymberski do eksperymentów na ludziach. A szczepawki są uważane za eksperymentalne. Pierwsza zasada Kodeksu Norymberskiego mówi: „dobrowolna zgoda podmiotu ludzkiego jest absolutnie konieczna. Oznacza to, że dana osoba musi posiadać zdolność prawną do wyrażania zgody; musi być usposobiona w taki sposób, aby móc wykonywać wolne prawo wyboru bez ingerencji jakiegokolwiek elementu siły, oszustwa, przymusu, nadmiernej presji lub innej ukrytej formy przymusu; i musi posiadać wystarczającą wiedzę i zrozumienie elementów danego przedmiotu, co pozwoli jej podjąć rozsądną i wyważoną(świadomą decyzję.”

  Click to access 02_Agnieszka_Malicka.pdf

 68. osoba prywatna said

  Christian Eriksen “odstrzelony” 12 dni temu Pfizer’em?
  https://babylonianempire.wordpress.com/2021/06/13/christian-eriksen-odstrzelony-12-dni-temu-pfizerem/

  Szczepionki przeciwko COVID-19. Walka z fałszywymi informacjami

  Szczepienia są nadzieją na lepsze jutro i powrót do normalności. To także zwieńczenie ciężkiej pracy naukowców z całego świata. Mimo tego wokół szczepionki przeciw COVID-19 powstały mity, które obalamy już teraz!
  https://www.gov.pl/web/szczepimysie/dementujemy-nieprawdziwe-informacje

 69. Piskorz said

  re 38 Człowieku idź najpierw do jakiegoś porządnego fryzjera..! ps Najlepiej na Baker Street, tam w pobliżu jest dobry pub..ps A ty jesteś z tych żydów ze środk. Rosji czy południowej?

 70. osoba prywatna said

  Niemiecki raport dotyczący eksperymentu Kentlera ujawnił, że w latach 90. celem turystyki oferującej seks z małoletnimi była m.in. Polska. – To oznacza, że w naszym kraju musiała istnieć siatka zdolna do odpowiedzi na zapotrzebowania zza zachodniej granicy – mówi w rozmowie z Interią Adam Żak, jezuita, szef Centrum Ochrony Dziecka. Czy taki proceder wciąż ma miejsce?
  Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/polska/news-raport-niemieckiej-komisji-polska-byla-celem-pedofilow,nId,5288348#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 71. podczaszy said

  samobójcy podczas „pandemii” kowid
  https://tarnogorski.info/wstrzasajacy-widok-pod-gliwicami-kobieta-wyskoczyla-z-pedzacej-taksowki/

  Polscy patrioci przeszli ulicami Krakowa. Wygłoszono „Manifest 13 Czerwca”
  14 czerwca 2021

  Facebook
  Twitter
  screen wRealu24 | YouTube
  W niedzielę pod Wawelem zgromadziło się tysiące osób. Podczas przemówień został wygłoszony „Manifest 13 Czerwca”.

  Poniżej publikujemy pełną treść „Manifestu 13 Czerwca”, który został odczytany przez Witolda Gadowskiego.

  Jako odpowiedzialni Polacy spokojnie znosiliśmy ograniczenia wynikające z pandemii. Nadszedł jednak czas, aby rząd przedstawił raport z pierwszego roku działania obostrzeń.

  Żądamy rozliczenia z wydawania publicznych pieniędzy. Domagamy się otwartej i wolnej dyskusji pomiędzy specjalistami i autorytetami z dziedziny medycyny, biologii, genetyki i epidemiologii.

  Żądamy otwarcia służby zdrowia dla chorych, którzy zostali pozbawieni opieki pod pretekstem pandemii.

  Żądamy publikowania w mediach publicznych prawdziwych wyników badań, a nie propagandowych przekazów.

  Nie godzimy się na segregację medyczną, paszporty covidowe i wszelkie inne decyzje, które są niezgodne z Konstytucją RP.

  Żądamy, aby rząd RP dbał o nasze interesy, zlecał i finansował polskie badania nad preparatami służącymi do walki z pandemią i rzetelnie publikował ich wyniki.
  Od premiera i rządu żądamy niezależnej od WHO i światowych korporacji polityki służącej interesom i zdrowiu obywateli Polski.
  https://tarnogorski.info/polscy-patrioci-przeszli-ul/

 72. podczaszy said

  Okazuje się że wg żyda „polski zwyczaj” wieszania „dla pomyslności” obrazu bogatego jewrieja jest antysemicki.

  // lub też:
  – kto wiesza obraz, biedny czy bogaty? Zapewne bogaty aby mieć więcej, biedny i tak wszystko wyda na jedzenie
  – wieszamy „dla pomyślności”. A może żeby żyd miał „oko” na bogactwo goja?
  – obraz miałby mieć „oko”? Żydzi wykorzystują karty Tarota do czarnej (złej) magii, znam to z autopsji. Proszę zapoznać się z działaniem bioenergoterapeutów na odległość przy pomocy zdjęć. Jasnowidzów też.
  https://colonelcassad.livejournal.com/6835716.html

 73. podczaszy said

  Rosja zamierza wznowić wydobycie uranu na Jakucji.
  złoże uranu – 357 tysięcy ton uranu.
  .https://diana-mihailova.livejournal.com/6598784.html

  Tab. 1. Światowe zasoby rudy uranowej (znane i szacowane do kosztów wydobycia nie przekraczających 130$/kg).

  Państwo Zasoby w tonach % zasobów światowych
  Australia 1 661 600 31%
  Kazachstan 629 100 12%
  Rosja 487 200 9%
  Kanada 468 700 9%
  Niger 421 000 8%
  RPA 279 100 5%
  Brazylia 276 700 5%
  Namibia 261 000 5%
  USA 207 400 4%
  http://atom.edu.pl/index.php/technologia/cykl-paliwowy/wydobycie-uranu.html

 74. podczaszy said

  Pierwszy na świecie strategiczny kompleks walki elektronicznej kontroluje całą Europę. W maju chińska gazeta Sohu doniosła o kompleksie walki elektronicznej Murmańsk-BN rozmieszczonym na Półwyspie Kolskim.

  I że on, pokazując swoje wyjątkowe zdolności podczas ćwiczeń, „rozwścieczył Stany Zjednoczone”. Ponieważ w Stanach nie ma niczego, co by nawet zbliżone cechami do tego kompleksu. I to naprawdę zagraża bezpieczeństwu amerykańskiego lotnictwa wojskowego i marynarki wojennej, doprowadzając ich podatność, można powiedzieć, do punktu krytycznego.

  Nie sposób nie zgodzić się z bułgarskim ekspertem, że samoloty i statki, które znalazły się pod wpływem „Murmańsk-BN”, stają się ślepe i głuche. Samoloty rozpoznawcze tracą możliwość przekazywania zebranych informacji wywiadowczych.

  Samoloty AWACS nie mogą dostarczać myśliwcom współrzędnych i prędkości wykrytych celów powietrznych. Statki, które są w długim rejsie, nie są zdolne do przyjmowania misji bojowych.

  A w warunkach, gdy sieciocentryczna zasada działań bojowych obecnie intensywnie się rozwija, utrata zdolności komunikowania się „ze światem zewnętrznym” jest równoznaczna z paraliżem. A ten paraliż obejmuje cały sprzęt wojskowy wroga znajdującego się w promieniu 5000 km od „Murmańska-BN”.

  Właściwie sprawy mogą zajść tak daleko, że samolot może mieć bardzo poważne problemy z powrotem do bazy lotniczej, jeśli Murmańsk-BN zdoła zablokować sygnał satelity GPS.

  Ale pomimo tego, że w wielu źródłach jest mu przepisana taka umiejętność, tak nie jest. Ten kompleks EW działa, jak wspomniano powyżej, w zakresie częstotliwości od 3 MHz do 30 MHz. Sygnał GPS dla sprzętu wojskowego transmitowany jest na dwóch częstotliwościach poza zakresem krótkofalowym – 1575,42 MHz i 1227,6 MHz.

  To prawda, że ​​w przewidywalnej przyszłości zasięg „Murmańsk-BN” zostanie rozszerzony o fale decymetrowe, na których działa system GPS.

  Jednak, aby stłumić sygnał globalnego pozycjonowania, istnieje inny elektroniczny system walki – „Krasukha-4” o zasięgu 300 km.

  Co więcej, jest w stanie nie tylko zagłuszać sygnał, ale także realizować funkcję spoofingu.

  Oznacza to, że kompleks zastępuje niektóre bity sygnału satelitarnego innymi, w wyniku czego odbiornik GPS wskazuje całkowicie nieprawidłowe współrzędne. Rosyjscy radiotechnicy wielokrotnie robili to w Syrii, w związku z czym piloci amerykańskich samolotów skarżyli się na wadliwe działanie systemów nawigacyjnych i ogromne trudności, z jakimi musieli się zmierzyć podczas torowania trasy.

  Mówiąc o zaletach kompleksu Murmańsk-BN, należy podkreślić jego mobilność. Jest wdrożony na siedmiu ciężarówkach KamAZ o wysokiej zdolności przełajowej.

  Może być rozmieszczony w ciągu 72 godzin , co jest doskonałym wskaźnikiem strategicznego kompleksu zdolnego radykalnie wpłynąć na przebieg działań wojennych na obszarze równym kilku krajom.

  Kompleks anten jest zamontowany na czterech masztach teleskopowych o wysokości 32 metrów.

  Kompleks jest zainstalowany na Krymie, na Półwyspie Kolskim, w obwodzie kaliningradzkim i na Dalekim Wschodzie. Oznacza to, że jest eksploatowany we wszystkich czterech flotach – na Morzu Czarnym, Północnym, Bałtyckim i Pacyfiku.
  https://inforuss.info/murmansk-bn-privel-v-yarost/
  Mariusz Pomianowski (@Mariusz_marpom) , 13 czerwca 2021
  https://kodluch.wordpress.com/2021/06/12/12-06-2021-syria-2077-dzien-sprzatania-swiata/#comments

 75. podczaszy said

  Na forum gospodarczym Władimir Putin pośrednio odpowiedział Bidenowi:
  https://kodluch.wordpress.com/2021/06/12/12-06-2021-syria-2077-dzien-sprzatania-swiata/#comments
  „Musisz przyzwyczaić się do tego, że Rosja była, jest i będzie”.
  https://inforuss.info/putin-bajdenu-uzhe-otvetil/

  Polubione przez 4 ludzi
  Mariusz Pomianowski (@Mariusz_marpom) , 13 czerwca 2021

 76. podczaszy said

  Kanadyjscy naukowcy lekarze biją na alarm w związku ze szczepionkami mRNA kowid przeciwko koronawirusowi: „Myliliśmy się”

  „Popełniliśmy wielki błąd”, lekarz Bayram Bridle, immunolog wirusowy i profesor nadzwyczajny na Uniwersytecie Guelph w Ontario, opisał wyniki badań szczepień z nowymi szczepionkami mRNA przeciwko koronawirusowi, pisze Children’s Health Defense.
  https://kodluch.wordpress.com/2021/06/12/12-06-2021-syria-2077-dzien-sprzatania-swiata/#comments

  Badania przeprowadzone przez zespół pokazują, że białko szczytowe szczepionki może przemieszczać się z miejsca wstrzyknięcia i gromadzić się w narządach i tkankach, w tym w śledzionie, szpiku kostnym, wątrobie, nadnerczach i jajnikach. Wcześniej zakładano, że nowe szczepionki będą zachowywać się tak samo, jak szczepionki tradycyjne.

  „Myśleliśmy, że białko wypustek jest doskonałym antygenem docelowym, ale nie wiedzieliśmy, że samo białko wypustek jest toksyną i białkiem patogennym. Więc kiedy szczepimy ludzi, nieumyślnie zaszczepiamy ich toksyną ”- powiedział Bridle.

  W zeszłym roku Bridle otrzymał od rządu kanadyjskiego grant w wysokości 230 000 dolarów na badania nad opracowaniem szczepionki przeciwko koronawirusowi. Wraz z grupą naukowców z innych krajów złożył wniosek o informacje do japońskiej agencji regulacyjnej, aby uzyskać dostęp do badań biodystrybucji po zaszczepieniu szczepionką Pfizer.

  Według niego to pierwsze takie badanie. I pokazuje, że lek nie pozostaje w mięśniach barku, ale jest rozproszony po całym ciele.

  Stwierdzono również, że szczepienie prowadzi do problemów z układem sercowo-naczyniowym. Immunolog wyjaśnił mechanizm tego efektu, który wcześniej odkryto empirycznie w wielu krajach. Ustalono, że białko kolce jest prawie całkowicie odpowiedzialne za uszkodzenie układu sercowo-naczyniowego.

  W przeddzień Centrum Kontroli i Prewencji Chorób Stany Zjednoczone powiedziały, że nowa szczepionka genowa kowid prowadzi do zaostrzenia choroby serca bardziej niż oczekiwano na etapie testowym.

  Potencjalne niebezpieczeństwo nowych szczepionek było już wielokrotnie zgłaszane.

  Na przykład weteran immunologii lekarz J. Bart Klassen opublikował artykuł w recenzowanym czasopiśmie naukowym Microbiology & Infectious Diseases.

  Zgodnie z uzyskanymi wynikami, nowe szczepionki kowid mogą mieć opóźniony efekt, który pojawi się dopiero po latach.

  Pod wpływem szczepionki, która wprowadza do człowieka nowy materiał genetyczny, białko w ludzkim organizmie może zmieniać zmiany patologiczne, powodując przewlekłe zwyrodnieniowe choroby neurologiczne.

  Wielokrotnie zgłaszano również przypadki zakrzepicy,

  zapalenia mięśnia sercowego w różnych krajach.

  W sumie w Stanach Zjednoczonych, według oficjalnych danych, na dzień 24 maja po szczepieniu zmarło prawie 5 tys. osób.
  .https://www.nakanune.ru/news/2021/06/11/22605215/

 77. podczaszy said

  Dziś rocznica urodzin zdrajcy ,bohatera narodowego chazarów Polin i „narodowych idiotów”-niejakiego „Kuklinowskiego”

  tu sączony mit

  historykon.pl/13-czerwca-1930-roku-urodzil-sie-w-warszawie-ryszard-jerzy-kuklinski-pseud-jack-strong-mewa/

  =

  „Kukliński szpiegował od zawsze. Najpierw kolegów dla polskich służb, potem dla CIA. Był megalomanem. A także urodzonym blagierem, wielokrotnie zmieniającym swój życiorys i snującym na temat swoich możliwości kosmiczne historie.

  Kochał kobiety. Zawsze miał dużo pieniędzy, co u syna pracownicy pegeeru mogło dziwić.

  W jego życiorysie jest zadziwiająco wiele białych plam, zagubionych dokumentów, zaskakujących awansów.

  Za wielce prawdopodobną należy uważać hipotezę, że służył także Rosjanom i to byli jego główni mocodawcy

  Jak było naprawdę? By odpowiedzieć na to pytanie, trzeba by wyjaśnić co najmniej kilka zagadkowych epizodów w jego życiu. Sięgając głęboko w przeszłość.”
  https://www.tygodnikprzeglad.pl/kuklinski-fakty-przecza-mitom/

 78. podczaszy said

  nie oczekuj od tego żadnych wspaniałych rezultatów. Polityka USA nie skręca ani przez cgwilę, a cyborg jest obecnie daleki od zaakceptowania kompromisów, na które Rosja może się zgodzić”.

  Why Is There A Biden-Putin Summit And What Is It Supposed To Achieve?
  .https://www.moonofalabama.org/2021/06/why-is-there-a-biden-putin-summit-and-what-is-it-supposed-to-achieve.html

 79. podczaszy said

  Apostoł VATeusz Morawiecki ksywa Pinokio już nie kryje swoich ludobójczych działan wobec polskich dzieci.

  onet.pl/informacje/onetwarszawa/ze-szkol-znikna-szklanka-mleka-i-owoce-rzad-obniza-stawki-dla-dostawcow/khgls9y,79cfc278

  Ze szkół znikną „szklanka mleka” i owoce?

  Rząd obniża stawki dla dostawców

  – Jak stanie się to nieopłacalne, nie będzie komu dowozić produktów do szkół – ostrzegają.

  Premier Mateusz Morawiecki podpisał rozporządzenie, które obniża stawki za dostarczenie jogurtów, kefirów i serków oraz owoców i warzyw dla dzieci w klasach I-V w polskich szkołach podstawowych

 80. Lily said

  W Bangladeszu,nie wspomne,o innych krajach
  dzieci w przedszkolach i szkolach DOSTAJA
  OBIADY i picie nieodplatnie. ZA FRYKO.

  Podobno ZBLIZAJA sie WYBORY.
  W BIDOSTANIE,NO COZ,dobre i TO.
  .

 81. NICK said


  Lubisz To?

 82. bladymamut said

  Sygnalista ujawnił wewnętrzne dokumenty dotyczące planów Facebooka odnośnie cichego cenzurowania na globalną skalę materiałów traktujących o obawach związanych ze szczepionkami.
  -Ludzi pozbawia się prawa do własnej opinii, choć Facebook chwali sobie swoje zaangażowanie właśnie w promowanie otwartej wymiany opinii.
  -Oni (Facebook) dążą od kontrolowania tego typu treści zanim trafią one na twój ekran, zanim w ogóle je zobaczysz.
  -Celem jest, tu cytat: „Drastyczna redukcja ekspozycji użytkowników na komentarze przedstawiające stanowisko niechętne wobec szczepień”.

  Demaskatorzy z Facebooka ujawnili dokumenty szczegółowo opisujące wysiłki na rzecz potajemnej cenzury dotyczącej szczepionek na skalę globalną

 83. osoba prywatna said

  Brytyjski teatr dla gawiedzi
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=31399&Itemid=100

 84. JanuszT said

  Królestwo Boże, czyli dobro, rośnie samo, gdy tylko mu na to pozwala się. Zakładamy, że wzrost dobra musi być okupiony wielkim wysiłkiem. Może jest w tym trochę racji, ale jeżeli jest tu potrzebny wysiłek, to tylko do tego, by oderwać się od zła…

 85. NICK said

  OCZEKUJĘ;

  Komentarzy.
  (71)

 86. revers said

  re72

  Grupy polskojezyczne jak sledztwo COVID 1984 na pejsbooku juz dawno zamknieto.

  Grupa straznicy wolnosci wyniesli sie po 1 miesicznym banie I ponownie totalnej censure na Telegram.

  Ale I telegram jest zagrozony bo ostatnio brzmi sensacyjnie niby nimieckie kripo – policja kriminala wykryla ekstermistyczna grupe prawicy niemieckich oddzialow specjalnych SEK.

  Ale rzaadania niemickiego kripo wyszly daleko za prawne regulacje, wyglada na prowokacje, kripo lub abwehra robi za rechtsekstermistow ze by ograniczyc dzialalnosc Telegrafu rzadajac dojsc do kanalow telegramu pod grozbaa bardo wysokich kar finansowych.

  Re71 nie mozzna odsluchac bez rejestracji na google jak I’m by bylo malo juz szpiclowania .Kodu DNA

  https://www.zerohedge.com/medical/war-over-genetic-privacy-just-beginning?s=09

  Ochrona osobowa wlasnych danych osobowych do wlasnego kodu genetycznego wylacznie, mozzna odlozyc midday bajki, kazdy bedzie ciebie mogl sledzic wg. Kodu dna jak rybe lososia do setek kilometrow W dal.

 87. Yagiel said

  pomazurska refleksja/1.

  Żeglowanie na Mazurach, na Mamrach – nocleg w Mamerkach: u ujścia/wejścia Kanału Mazurskiego, obok bunkrów dowództwa Planu Barbarossa – Tu dyskusja o sponsorach I i II WŚW. To się skojarzyło i przypomniało bar ciekawą książkę „Jak powstawał plan BARBAROSSA” Lwa Bezymienskiego [CZYTELNIK 1974]. Oryginalny tytuł ros. ciekawy: „Osobaja papka ‘Barbarossa’”; tym bardziej nazwisko ‘Bez-ymien-ski’ – sprawdzę.
  Jak w dobrej powieści czy sztuce – najważniejszy początek: Conrad Korzeniowski zaczął powieść „Lord Jim” zdaniem: „Brakował mu cal może dwa do sześciu stóp wzrostu.” – wystarczy, by zroz-umieć problem/kompleks bohatera: syna srogiego pastora-anglikanina. A Bezymienski zaczął swe dzieło: ”Rozdz. pierwszy/ U ŹRÓDEŁ/ KIEDY ZRODZIŁ SIĘ PLAN ‘BARBAROSSA’?”
  Dziwne: to gdzie? czy kiedy? I: się zrodził? Każde z nas nie samo się, a z pomocą mamy/rodzicy i ewent. akuszerki… A przedtem spłodzić trzeba! Pytanie więc o rodzicieli i spłodzicieli przedtem Planu ‘BARBAROSSA’. Otóż czy zadaje je, rozdwojone, Bezymienski? Otóż raczej omija spłodzi-cieli… Jednak zadał, nie wprost – wtedy, w CCCP – pytanie czytelnikom; pozostawało rozszerzyć je: kto spłodził Plan ten i pozwolił mu się narodzić w III Reich w czasie II WŚW ? Czy takie były intencje Autora? W Rozdziale I – tak. I dlatego uważam ten rozdział za najważniejszy w książce.

  Pierwsze 17-19 stron książki wydaje się wystarczać, by wiedzieć, co Autor prawdziwie napisał, a co przemilczał – na pocz. lat 70. XXw. w CCCP ! Dziś czytam tę książkę z wiedzą Wandaluzji i dys-kusji Tu; Bezymienskiemu wiele tez/faktów Wandaluzji było pewnie znanych, ile że przemilczał poza-niemieckich spłodźców planu. Oraz Cel Istotny ich. Myślę: zagładę Europy.
  Vipom Niemiec/III Reich chodziło o posiadanie Rosji w dyspozycji poprzez jakiś marionetkowy „rząd” – zupełnie jak teraz posiadają Polskę. Polaków zostawić 10%, Rosjan 20%, Czechów 50%.
  Vipy III Reich, cywilni i wojskowi zwłaszcza, zaplanowali i przeprowadzili, jak umieli – to prosto wynika z dokumentów i zeznań. Vipy te/część!/ wmawiali w Norymberdze i potem, że plan agresji na CCCP był improwizacją/!/ Hitler’a latem-jesienią’40; z czego sugestia, że nie ma Hitler’a – nie ma wrogości do CCCP. Jasne! Autor łatwo jednak wyszperał, że Hitler nie był Hamlet’40, otoczo-ny bezwolnymi Poloniuszami… Wyszperał, że może był Hamlet’25 albo ‘22: Głównym zadaniem Niemiec, celem mojego życia i powodem istnienia narodowego socjalizmu było zniszczenie bolsze-wizmu. Bzdura! Zanim to powiedział, już były umowy i współpraca polityczno-przemysłowa Vip-ów z Kremlem bolszewików! Że nie wspomnę o handlu skarbami Rosji Carskiej tuż po Wojnie I. Wielki kapitał prusacko-niemiecki spłodził grupkę Lenina i spowodował jej poród w Rosji carskiej jeszcze – bar krwawy poród – by poprzez Lenina+ mieć kontrolę nad Rosją Każdą…
  Dzidzia/bolszewizm-CCCP ledwo przeżyła, więc próbowała wrócić po pomoc do brzucha, tj. do Tatusiów w Niemczech, ale przeszkodziła Polska-RzPlita II: nie Piłsudski – gen. Rozwadowski+s-ka z matematykami, Witos i ochotnicy chłopscy, katolicy polscy przeszkodzili… Więc jak Dzidzia CCCP przeżyła? wyrosła na Stalina? We współpracy z Vipami Niemiec przecież! – Hitler w 25. wiedział o tym, ale pisał dla naiwnych: „Kładziemy kres odwiecznemu ruchowi Germanów na południe i zachód Europy i obracamy swoje spojrzenia ku ziemiom na Wschodzie.” A czy w 1922 wiedział, że Prusacy/Vipy proponują Anglii i Francji wspólną agresję na Rosję-Bolszewię? Cytuję Autora: „na drodze wspólnej interwencji zbrojnej obalić władzę radziecką i odbudować gospodar-czo Rosję w interesie angielskich, francuskich i niemieckich kół gospodarczych. Bardzo cenny byłby przy tym udział finansowy i gospodarczy Stanów Zjednoczonych.” – To jasne cele: mógł nie znać ich Hitler? Nie rozumiał, co deklamował do mikrofonów „demokracji”? Rozumiał tyle, ile przydzielił mu rozumieć Bezymienski na pocz. lat 70.? Leciutko wspominający tylko Schacht’a i powyższym cytatem Amerykanów (oraz nad-Amerykanów)? Może tak – może nie.
  Hitler wie, że deklamuje czyjeś texty/tezy, jak Sachem w Cyrku hon. Dean’a/Angola?/ w noweli Sienkiewicza: deklamuje z talentem, jak na ludową publikę Republiki Weimar’skiej czy…
  W książce Bezymienskiego nie pojawia się więc trzecia część pytania o Plan BARBAROSSA: jaki był jego cel poza-niemiecki? Pozostajemy więc przy niemieckim: zdobyć Rosję, podbić Rosję, ale podludzi-niewolników zostawić 10-15% – znamy to, bo przedtem tak z Polską…

  W tym Rozdz. I już widać, że Autor wiedział więcej: że An+Fr+N/IIIR+USA=nad-Żydzi (dyrekto-rzy Cyrku Wojna), ale z Amerykanów wymienił tylko Ford’a, bo – ? Mądrość etapu? (Dopiero co cytowałem Tu Złego ekołoga, tj. Żelenkowa: kainici jak byli, tak są w Rosji…) Wiedział, że pytanie o cel domknie koło pytań stykiem spłodźców/pomysłodawców nad-Żydów z Planem. Lecz domk-nięcie to, utożsamienie pozostawił czytelnikom… na kiedyś… Czy na dziś ? Tak myślę: pora.

 88. Yagiel said

  pomazurska refleksja/2.

  Bunkry niedaleko Mamrów i Kanału to reżyserka spektaklu z czasu Wojny II – scenariusz sztuki napisany dawniej… Autor stara się pozostawić nas w przekonaniu o wyłącznie hitlerowskim, tj. o wyłącznie Vipów Prusaków/Niemców autorstwie Planu: o świadomym autorstwie, a nie o jakiejś prowizorce po nie-zdobyciu Wyspy Albion; o dawnym ich autorstwie: sprzed 20 lat co najmniej. I tu coś do czegoś nie pasuje: gdyby to sami Vipowie III Reich planowali i wykonywali BARBA-ROSSĘ, daliby radę: zdobyliby i używali Rosji wedle swego chcenia. Gdyby nie pomoc dla CCCP… Przemilczanych w książce! Niewspominalni w CCCP początku lat 70. A sam Bezymienski: Rosjanin Radziecki czy Żyd/kainita Radziecki?
  Czyżby więc ta książka była anty-niemiecka tylko, tj. uspokajająca tylko: wygraliśmy Wojnę z Hitler’em, więc – spoko? Tyle że Autor wiedział w latach 70., że wygrać z Hitler’em/III Reich to jeszcze nie to samo, co wygrać Wojnę o Rosję. (Czyli o Europę: o nasze prawo do przyszłości: jak długo Rosji – tak długo Europy. Mniejsza o to, kto kogo bardziej za łeb trzyma.)
  Autor wymienia wszystkich Najważniejszych Sponsorów, Prusaków/Niemców. Płacili Hitler’owi – Autor sugeruje – sami jeszcze nie wiedząc za co: przynajmniej do początku lat 30. Wiedzieli za co – ale czy znali i uznali Wyższych Planistów? Trzeba by sprawdzić dokumenty, pamiętniki, listy Sponsorów Prusaków/Niemców, by wiedzieć, kt to narodowcy, a którzy już nad-narodowcy ?
  Pytanie o Plan BARBAROSSA jest pytaniem nie tylko o stosunek do Rosji: bogactwa i podludzi – to też pytanie o stosunek do Niemców i Niemiec: o stosunek do Europy narodów… Miała być Ein Iber-Folk Ein’ego Fiurer’a? Jako Aktora Przemysłu Ciężkiego? Albo już post-Europą/post-Rosją Globalnych Kapitalistów, tj. tylko do wyexploatowania na śmierć… Tego kryterium nie ma w książce Bezymienskiego; Hjalmar Schacht wymieniony jest w Rozdz. I tylko raz… Autor świadomie zawęził grono twórców Planu do narodowców czy iber-nazi Europy. Nie wspomniał o Planie anty-europejskim jako szerszej wersji Planu BARBAROSSA. Powiedzmy o Planie BARBANERA. BRODA CZARNA.
  Jego autorzy wiedzieli, że Hitler to nie jakiś „człowiek ze spelunki w Viena”, tylko dobrze zabezpieczony finansowo mieszczuch! Wandaluzja Szanowny wyjaśniał Tu jego genetyczną bliskość z pewnym nad-Żydem, zatem i finansową opiekę; tego wątku/źródła Planu Bezymienski nie tyka.

  Jeśli od 1922 Hitler miał narastające wsparcie Vipów, to głównie z tej przyczyny, że się – tym bar po uwięzieniu i odsiadce – wyraźnie zdeklarował z kierunkiem NACH OSTEN ! Przecie nie na Zachód: nie na Wielką Brytanię/ALBION/CityofLondon, itd.
  Tu pora zaznaczyć: agresja III Reich na Wyspę była, moim zdaniem, zagrana, pozorna! Jako alibi dla Angoli, tym bar CofL/Albionu! Który mógł chcieć zarobić na Rosji Każdej – ZAROBIĆ! – ale nie wspólnie z III Reich. Zresztą uściślam: Albion/Windsorowie może by dogadali się z Niemcami Hitler’a – silne sympatie germańskie Dworu/elit – ale nad-Żydzi, Rotszyldzi-właściciele Wyspy nie chcieli wzmacniania Europy nawet pod Wodzą i Władzą ich Germanów. Z ich pw. Hitler/III Reich to marionetka, broń Boże nie Orso (z drugiej nowelki cyrkowej Sienkiewicza); agresja SERIO na Wyspę/CofL zmuszałaby USA do wejścia w Wojnę już w 40 w obronie Londynu; USA/Wall Street wolała wejść w Wojnę poprzez Japonię – już mając Chiny na celu ? Dlatego CofL i Wall Street jak długo mogły grały na wspierany kontr-wysiłek CCCP/Stalina. O czym Hitler raczej nie wiedział – ale jego generałowie niektórzy? Jego Sponsorzy/Vipy Przemysłu Ciężkiego niektórzy?
  Bezymienski nie przeprowadza tego rozróżnienia. Nie wierzę, że nieświadomie.
  Zatem:
  Wyspa/CofL to Reżyser Hitler’a/III Reich – zwykli głosujący demokratycznie to publisia CYRKU EUROPA. Cyrku do likwidacji w powiedzmy 80% populacji… W której części widział się Autor ?
  I jeszcze dwie uwagi.
  Pierwsza. Bezymienski podkreśla miejsce wyjścia Hitler’a: Monachium: katolickie Górne Niemcy! Żeby nikt nie pomyślał, że to znów jakiś Prusak z Mazur czy Berlina. III Reich miała wyglądać na prostą Niemiecką-nadreligijną – przecież przeciw bolszewikom-antyChrystom! Narodowi-socjaliści jako armia Jezusa: GOT MIT UNS! Należy docenić, jak wysoce dopracowany był Plan III Reich a w nim pod-Plan BARBAROSSA.
  Druga. Hitler-aktor/marionetka przemawia 15 lutego’26, woła przekonująco niczym Sachem: Włochy i Anglia to nasi naturalni sojusznicy! Nasze zadanie to zniszczyć bolszewizm. Bolszewizm to sprawa europejska. Powinniśmy stać się władcami Rosji! – Yhm! Żeby Europa przetrwała.
  (A jednak Aktor przetrwał)

 89. Yagiel said

  pomazurska refleksja/3.

  On, szprycowany Aktor, mógł nie wiedzieć, że CofL to jego nad-Reżyserzy: zbiorowy hon. Dean/Sienkiewicz i wyżej. Hitler, Mussolini, itp. znają Reżyserów, jak prezydenci USA znają swych Sponsorów oraz ich oczekiwania. Czy także ci nad-Dyrowie CYRKU lub CYRKÓW (wielu na Dzikim Zachodzie) zostali wpisani przez Sienkiewicza w nowele „amerykańskie” 30 lat przed I WŚW ? Raczej przemilczał ich – dokładnie jak Bezymienski 90 lat poźniej… Czy to jest źródło, przemilczane, Planu BARBAROSSA ? Raczej źródło Planu BARBANERA, jak mi wolno fantazjować.
  Ikona czy symbol końca XIX w. to Dyr Cyrku: Straszny Brodacz – CzarnoBrody! Jak w nowelkach Sienkiewicza czy w „Pinokio” Collodi’ego. Pozwolę sobie jednak Plan wykończenia Europy nazywać po swojemu: BiałoBrodzi. Czemu jednak plan agresji na CCCP był Barba-ROSSA ? Bo Bolszewia była ROSSA ? (Bo Rosja, Ruś Rurika, itdawniej zawsze była Rossa?)
  Zatem zrozumienie pierwszego rozdziału – czytanego wstecz, do źródła: w kim zrodził się BARBAROSSA ? ALBA ? NERA ? A może komu Broda wyrosła? I gdzie ? W sensie miejsca jak Mazury czy Londyn, nie łokcia czy pięty. Achilles miał piętę – a brodę? Może imię jego: A-Chilles znaczy Bez-Brody ? I dlatego poległ – nigdy wodzem nie będąc. Tym bar zwyciężskim.

  Pływając po Mazurach z uczniami i sternikami, ciesząc się nimi, wodą, pogodą, Słońcem, portami i przygodami – w Mamerkach przeszedłem się wzdłuż Kanału Mazurskiego: po jego zachodnim brzegu. Dalej w bok bunkry dowództwa Planu BARBAROSSA – nie pomysłodawców. Nadal więc bez odpowiedzi pozostaje pytanie o źródło tej BARBA-ROSSY ? Czemu akurat Prusacy tu, nad ciemną wodą, nad którą olchy, czaple, bociany, kruki, szpaki i kosy, kilka gospodarstw wiejskich i żagle – ? Prusacy z Krzyżaków czy/i Mieczowców, kt przegrali Bitwę na lodzie jeziora – z Rusią albo Rossą… Ta ciemna woda, czarna niemal płynie teraz; zimą zamarznie w biel; czekając na nową czerwień krwi agresorów? Boski trzy-kolor albo tri-cwiet. Ljubit etu trojcu Stwórca ?

  Co Niemcom, Prusakom, Krzyżakom, tj. Germanom do Rossy/Rusi ? Że Prusy/PriBałtika to wrota do Bałtyku właśnie? A w czym ten Bałtyk taki ważny – i komu ? Zupełnie jakby Bałtyk/Jura był twarzą, brodą, z której BARBA rzek i kanałów wyrasta…
  I co do tego… Przemilczanym ? Wypychanym z Rosji RomaNowych pod koniec XIXw. – za to się mszczą ? Żeby na ten sam pomysł nie wpadła cała Europa? Żeby nie zgoliła tej Brody…
  Nie ma Brody bez Twarzy – Twarz bez Brody jest.
  Zupełnie jak: nie ma Jemioły bez Drzewa – Drzewo bez Jemioły jest.
  Lecz to już chyba poza książką Lwa Bezymienskiego. Choć on sam – kto ? (No lew)

  Nie mogę znaleźdź życiorysu tego Bezymienskiego!

  Znalazłem to:
  Bezymienski Lew – Strzał‚ którego nie bylo
  Dokument: pdf (895.8 KB)
  Opublikowany 2017-05-21 19:05:34

  Strzał którego nie było Lew Bezymienski Wprowadzenie Znana jest wypowiedź Heinricha Himm-lera na temat sposobu, w jaki przywódcy Trzeciej Rzeszy zamierzali oddad hołd swojemu Führer-owi: Zaraz po wojnie zbudujemy gmach, który będzie najwspanialszym gmachem świata. Roboty wstępne rozpoczęliśmy już w roku 1938; budowla stanie na placu Królewskim w Berlinie. Kosztorys opiewa na ca pięddziesiąt miliardów marek. Wysokośd gmachu wyniesie 355 metrów, długośd fasady 1500 metrów. Sam fundament będzie kosztowad 3 miliardy marek. Takiego gmachu świat jeszcze nie widział. Znajdą się w nim sale, które pomieszczą 200-300 tysięcy osób. Sala w podziemnej części gmachu, która swoją potęgą i wspaniałością przewyższy wszystko, co wymarzyli i wybudowali faraonowie, będzie kiedyś grobowcem Adolfa Hitlera. W tej jedynej w swoim rodzaju sali umieści się złoty sarkofag, ozdobiony uralskimi szlachetnymi kamieniami. Tylko taka sala bę-dzie godna stad się ostatnim schronieniem największego Niemca wszech czasów, twórcy wielkiego niemieckiego mocarstwa, Adolfa Hitlera. Miną tysiąclecia i ze wszystkich niemieckich ziem, od Ur-alu po Morze Północne, od Oceanu Lodowatego po Morze Śródziemne ciągnąd będą pielgrzymki Niemców do tej świątyni. Himmler nie fantazjował – znana jest nawet fotografia: Adolf Hitler oglą-da makietkę olbrzymiej, triumfalnej budowli. Obok – Bormann i inni, którzy gotowi byli na swych ramionach wnieśd trumnę z ciałem zmarłego Führera do gigantycznych podziemi. (…)

  Może ktoś Tu ma dostęp do biografii Lwa Bezymienskiego?

 90. revers said

  Re85
  Pieknie I ideowo, 2 godz. Przemowien, dalem rade 22 minut, reszte moze W nablizszym czasie.

  Tylko juz na poczaatku dzialania stowarzyszenia,stowarzyszenie zostalo usuniete z pejsbooku.

  Swietne przedstawienie sprawy, pandemia nie jest newet epidemia, szczepionka nie jest szczepionka, leczenie nie jest szczepionka, naczelna zasada lekarska I medycyny , leczyc I nie szkodzic jest naruszona prawnie I merytorycznie.

  Tylko do Kogo to trafi jak wszystko idzie W kierunku totalnej blokady informacji, a do Izby lekarskiej trafiaja profesorzy I doktorzy pod saad W sprawach ktore nie mialo miejsca W czasie najcimnijszej I najsiermieznijszej komuny.

  Kto I co ten Stan zmieni?

 91. osoba prywatna said

  Sebastian Pitoń: Marian Banaś jest twardy i uczciwy, żydowska hucpa w Wałbrzychu – przymus medyczny?

  .https://www.youtube.com/watch?v=NmndRo2ADn4

 92. Ola said

  1;1, jest nadzieja

 93. Piskorz said

  re 80 Podobno ZBLIZAJA sie WYBORY.”…..niech się zbliżają. A my powinniśmy to mieć w głębokim poważaniu.. Mało tego…na każdym kroku nawoływać do bojkotu.!!! Ponieważ nie ma ŻADNEGO- WYBORU, DLATEGO…NIE BIERZEMY UDZIAŁU W WASZYM CYRKU!!

 94. osoba prywatna said

 95. Maverick said

  To wspaniale ale nasza drużyna nie klęka oddawaniu czci jakiemuś komuszemu BLM prowadzonego poprzez international rzydzianów. ale zostanie duchowo ukarana za karmę banderowca Dudy, co niedawno pluł na inne kraje słowiańskie, a na Białorusi chciał dokonać krwawego zamachu stanu. Jak przewidziałem, z grupy nie wyjdą. A w eliminacjach do mistrzostw świata będzie jeszczee większy łomot.

 96. Piskorz said

  Z beczki innej. Rosjanin w swej książce „Kremlowska wizyta fuehrera” opisuje fakty przed paktem R. – M. i po podpisaniu paktu. Takiej wizyty nigdy nie było,ale…w przedmowie autor /S. Kremliow/ pisze, że Mołotow będąc już w dość podeszłym wieku powiedział komuś, że Hitler chciał złożyć Stalinowi wizytę na Kremlu ! Mołotow uzupełnił swoją wypowiedź, że ONI mu nie pozwolili.! Ani autor, ani Mołotow nie powiedział kim byli tajemniczy ONI..!! Możemy się tylko domyślać.! Miało dojść /sic!!!/ do konfrontacji…tych 2 potęg europejskich. Wyd.Jauza, Moskwa rok 2005.

 97. Piskorz said

  !!! Panie Marucha, usg.gov też się nie otwiera. !! A tam miałem podgląd na
  wszystkie erupcje wulk. i trzęsienia ziemi na świecie.!!

 98. carlos said

  Za to kleka przed kazda druzyna grajaca lepiej od nas w pilke

 99. NyndrO said

  „Zagraniczna myśl szkoleniowa”. We łbie mu (MUUUU) się poprzewracało. Tiki – takę kazał grać ludziom, którzy tego nigdy nie będą potrafić. Z Lewego zrobił „fałszywą dziewiątkę” . Głupek i przemądrzały buc. No ale Sousa jest obyty w Europie, ma prezencjem i je elegancky. A jak po angielsku mówi. Wyobraził se, że jest Guardiolą. I jeszcze mu za to zapłacą w pip. Kadra Nawałki z klasycznym 1-4-2-3-1 zjadłaby obecną. I zostaniemy najgorszą drużyną turnieju.

 100. Przed kamerami i bez kamer.
  https://pbs.twimg.com/media/E32Zs0qWYAgCCUz?format=jpg&name=large

 101. seler said

  przepraszam, że dzisiaj jeszcze żyję…
  postaram szie kiedyś umrzeć,
  może pojutrze 😉

  Tozovac koncert Sava centar 28.10.2012


  ______________
  cziamałe

 102. Bezpartyjna said

  „ad 215
  B. Kazana prawi b. dobrze o Jodzie jak i o wielu, wielu innych rzeczach. Prosze na sobie sprawdzic. Gdzie sie bardzo myli – prosze o przyklady.

  Mam żywokostu od groma w ogrodzie – przyciaga pszczoly. Jak sie go nie ma to masc trzeba kupic. Podany link do masci ktora dziala – sprawdzona na wlasnym sluczonym kolanie.”

  Ww. Kazana podała złe proporcje np. przy sporządzaniu chlorku magnezu i jeszcze czymś!
  Jeżeli chłodzi o jej wykład o jodzie, to nie odsłuchałam, ale znam doskonale właściwości tej substancji.

  Robiona „maść fabryczna” nigdy nie dorówna oryginalnie i własnej roboty „papce” z zywokoztu!!! W robionej maści na skałę masową jest pełno … konserwantów.

  Niestety, dzisiaj dowiedziałam się, że mój dalszy sąsiad jest ciężko chory – rocznik 1969 (sąsiad urodzony). Bardzo smutne.

 103. podczaszy said

  poniedziałek, 14 czerwca 2021
  Najwyższy czas dać Amerykaninowi księdzu abp Fultonowi Sheen co mu się należy:

  Amerykański Judasz doktor św teologii ksiądz arcybiskup Fulton J. Sheen Wielki Lewak, gwiazda TV USA NBC, amerykański ksiądz Rydzyk:

  Chrystus jest ukryty we wszystkich religiach świata!!!,
  choć jeszcze Jego twarz jest zakryta, tak jak przed Mojżeszem, który prosił, aby ją zobaczyć.
  https://akacatholic.com/its-high-time-to-give-fulton-sheen-his-due/

  W rozmowie z misjonarzami [katolickimi] zawsze twierdziłem, że nie tyle mamy nieść Chrystusa ludziom,
  ile raczej wyprowadzać Chrystusa z nich!!!
  (Treasure in Clay: Autobiografia księdza arcybiskupa Fultona J. Sheen, strona 156)
  https://novusordo-pl.blogspot.com/2021/06/najwyzszy-czas-dac-fultonowi-sheenowi.html

 104. Bezpartyjna said

  Znam właściwości jodyny (np. 5%), ale o tym nie napiszę, to trochę tajemna wiedza, … lecz nie do końca.

 105. seler said

  Kochany Marucha

  HEJ !
  ________

  teraz szie bezczelnie podlizuję, albowiem
  „postanowiłem” przejąć Gajówkę
  w trzy minuty, no może w pięć
  zastanowiłęm szie…
  czy dziś zdążę
  chyba nie…

  [kurcze… okopał szie… fosy porobił…]
  😉 😉 😉

 106. Zenon_K said

  ad 100
  Jak nie ma żywokostu, to pozostaje kupno maści.
  Krytyka B. Kazany w powyższym komentarzu jest nieuargumentowana, niedokladna.
  Kazana jest bezintersowna, kompetentna i jak to bywa w przypadku kobiet praktyczna. Ma ogromne doświadczenie i wiedzę. Nie wiem dlaczego ktoś sie do niej doczepia. Jakiś interes czy może zwykła babska zazdrość.

 107. seler said

  czemu szie nie ukazuje ?

  Tozovac koncert Sava centar 28.10.2012


  _________________

  aaa… pandemia,
  o, kurcze…
  to ja Ci Tobie muszę porobić w kamieniu
  certyfikat ? żeby kropkę porobić ?
  Ty wiesz ile to roboty ?
  żeby trafić ?
  😉

 108. podczaszy said

  poniedziałek, 14 czerwca 2021
  Papież Franciszek – Cytaty Nauki papieża Franciszka przeciwko Nieomylnemu Nauczaniu Kościoła Katolickiego
  http://www.francisquotes.com/

  ==========
  Ateizm

  każdy człowiek jest obrazem Boga, niezależnie od tego, czy jest wierzący, czy nie.”

  „Jeśli ktoś zaprze się jedynego prawdziwego Boga, Stwórcy i Pana wszystkich rzeczy widzialnych i niewidzialnych, niech będzie wyklęty” (Sobór Watykański I., Ses. III, „De fide”, kan. I).

  „… wiara jest początkiem ludzkiego zbawienia, fundamentem i korzeniem wszelkiego usprawiedliwienia; bez którego nie można podobać się Bogu…” Sobór Trydencki, rozdział VIII

  ==================
  Błogosławiona Trójca

  Wywiad we włoskiej gazecie La Repubblica1, 24 września 2013: „Wierzę w Boga, a nie w katolickiego Boga, nie ma katolickiego Boga, jest Bóg i wierzę w Jezusa Chrystusa, Jego wcielenie. Jezus jest moim nauczycielem i pasterzem, ale Bóg Ojciec, Abba, jest światłem i Stwórcą. To jest moja Istota”.

  Komentarz: Naszym katolickim Bogiem jest Trójca, która różni się od bogów wyznawanych przez niechrześcijan:

  „Ojciec jest Bogiem, Syn jest Bogiem, i Duch Święty jest Bogiem, ale przecież nie trzech Bogów, ale jeden Bóg”. Atanazjańskie wyznanie wiary

  „Q. 1400. Wymień niektóre z bardziej podstawowych prawd religijnych, które powinniśmy znać i wierzyć. 2. (2) Że w Bogu są trzy Osoby Boskie: Ojciec, Syn i Duch Święty, i te Osoby Boskie zwane są Trójcą Świętą”. Katechizm z Baltimore

  ====================
  Kara główna (kara śmierci)

  List do Przewodniczącego Międzynarodowej Komisji przeciwko karze śmierci9, 20 marca 2015 r .: „Dziś kara śmierci jest niedopuszczalna

  Dlatego też w żaden sposób nie jest sprzeczne z przykazaniem ‘Nie zabijaj’ toczyć wojnę na rozkaz Boga lub skazać na śmierć przestępców zgodnie z prawem, to jest z woli władz publicznych” Św. Augustyn, Państwo Boże, Księga 1, rozdział 21

  „Dlatego jeśli człowiek jest niebezpieczny i zaraźliwy dla wspólnoty z powodu jakiegoś grzechu, to godne pochwały i zdrowie jest zabicie go w celu ochrony dobra wspólnego, ponieważ ‘odrobina kwasu całe ciasto zakwasza’ (1 Kor. 5: 6)”. Św. Tomasz z Akwinu, Summa Theologica, Czy wolno zabijać grzeszników?

  „Nawet w przypadku kary śmierci państwo nie zbywa prawa jednostki do życia. Władza publiczna ogranicza się raczej do pozbawienia winowajcy dobra życia przez jego przewiny, po tym jak przez swoją zbrodnię sam pozbawił się własnego prawa do życia” Pius XII, Przemówienie na I Międzynarodowym Kongresie Histopatologii Układu Nerwowego, 14 września 1952, XIV, 328

  „Wymierzanie kary śmierci nie jest sprzeczne z nauczaniem Kościoła Katolickiego, a władza państwa w zakresie nakładania kary śmierci na winnych wywodzi się z objawienia i pism teologów” Catholic Encyclopedia, kara śmierci

  ================
  Konkubinat

  Przemówienie do Kongresu Pastoralnego Diecezji Rzymskiej, sesja pytań i odpowiedzi14, 16 czerwca 2016 r .: „Wolą mieszkać razem, a to jest wyzwanie, zadanie. N

  „Widziałem dużo wierności w tych zamieszkujących razem i jestem pewien, że jest to prawdziwe małżeństwo, mają łaskę prawdziwego małżeństwa ze względu na swoją wierność”.

  „Posiadanie konkubin jest ciężkim grzechem dla niezamężnych mężczyzn
  . Sobór Trydencki, VIII, Konkubinat surowo karany

  tych, którzy żyją w konkubinacie
  Jest bowiem napisane: „Biada światu z powodu zgorszenia … Biada temu człowiekowi, przez którego nadchodzi zgorszenie!”
  Papież Pius IX, O Kościele w państwach papieskich, 8 grudnia 1849

  „Zgorszenie konkubinatu usuwa się przez małżeństwo, o czym powinni powiadomić zgorszonych same strony lub przez proboszcza”. Prawo kanoniczne 1043

  „Zatem gdyby obie strony zamierzały i wyraziły zamiar zawarcia w ten czy inny sposób zwykłego konkubinatu, nie byłoby małżeństwa”.
  Prawo kanoniczne 1082

  „Jeśli małżeństwo zostanie uznane za nieważne, jak na przykład u Gallów, gdzie niewolnicy zawierają contubernium lub zalegalizowane konkubinaty, strony muszą zostać rozdzielone do czasu zawarcia związku małżeńskiego zgodnie z prawem”. Prawo kanoniczne 1084

  „Dlatego konkubinat musi zostać zarzucony z powodu niezgodności z moralnością chrześcijańską” Prawo kanoniczne 1124

  =========================
  Komunizm

  Rozmowy z Jorge Bergoglio
  Czytałem „Nasze słowo i propozycje”, publikację partii komunistycznej, i uwielbiałem każdy artykuł, jaki kiedykolwiek napisał Leonidas Barletta, jeden z ich najbardziej znanych członków…”

  „Uważajcie, Czcigodni Bracia, aby Wierni nie dali się zwieść! Komunizm jest wewnętrznie zły i nikt,
  Encyklika o ateistycznym komunizmie papieża Piusa XI, 1937

  „Do tego celu zmierza również niewypowiedziana doktryna komunizmu, jak to się nazywa, doktryna najbardziej sprzeczna z samym prawem naturalnym. Gdyby bowiem ta doktryna została przyjęta, całkowite zniszczenie wszystkich praw, rządów, własności, a nawet społeczeństwa ludzkiego sama podążałoby za nią.” Encyklika o wierze i religii papieża Piusa IX, 1846

  ==============================
  Zapobieganie ciąży

  Wywiad podczas lotu z Meksyku15, 17 lutego 2016 r .: „Wielki Paweł VI
  pozwolił zakonnicom na stosowanie w przypadkach gwałtu sztucznych środków antykoncepcyjnych…
  Z drugiej strony unikanie ciąży nie jest złem absolutnym.

  =

  Dlatego też akt małżeński jest z natury przeznaczony przede wszystkim na spłodzenie dzieci, więc ci, którzy go wykonują celowo udaremnić jego naturalną moc i cel, grzeszą przeciwko naturze i popełniają czyn, który jest haniebny i wewnętrznie zły.”

  Papież Pius XI, Encyklika o małżeństwach chrześcijańskich, 31 grudnia 1930

  „Negatywne przykazanie prawa naturalnego, które zabrania rzeczy wewnętrznie złej, nigdy nie może być prawnie przekroczone, nawet pod wpływem strachu przed śmiercią (Lib. I, tr. Ii, c. Iv, dub. 2, n. 1) by nie wolno było robić rzeczy, które są złe same w sobie, nawet aby uniknąć śmierci” Catholic Encyclopedia, Hermann Busembaum

  ==================
  Nawracanie / prozelityzm

  Kościół Wniebowzięcia NMP, Tbilisi, Gruzja16, 1 października 2016 r .: „

  . „Ale czy powinienem starać się go nawrócić?” Jest bardzo ciężki grzech przeciwko ekumenizmowi: prozelityzm.
  L ’Osservatore Romano, 7 października 2016, s. 11

  Komentarz: Jeśli prozelityzm jest grzechem ciężkim, dlaczego wszyscy misjonarze katoliccy w całej historii Kościoła poświęcali mu swoje życie?

  „… Święty Franciszek Salezy zgłosił się na ochotnika do ponownej ewangelizacji Chablais, regionu we Francji na południe od Genewy,
  The Catholic Controversy, St. Francis De Sales

  Przemówienie do księży, zakonnic i zakonnic, seminarzystów21 9 września 2017:

  „Podczas jednej z moich podróży, Światowych Dni Młodzieży w Polsce [Kraków 2016], podczas obiadu z 15 młodymi ludźmi i Arcybiskupem, jeden z nich zapytał mnie:

  ‚Co mogę powiedzieć mojemu młodemu przyjacielowi, który jest ateistą, który nie wierzy, jakiego rozumowania mogę użyć?’. I uderzyło mnie, jak odpowiedzieć: ‘Słuchaj, ostatnią rzeczą, jaką musisz zrobić, to coś powiedzieć’.
  Po prostu się na mnie patrzył”.

  L’Osservatore Romano, 22 września 2017, s. 10

  „Chroniwszy ich osoby (Żydów), św. Wincenty przystąpił teraz do zbawienia ich dusz.
  The Angel of the Judgment – A Life of St. Vincent Ferrer (imprimatur 1953)

  =====================
  Ekumenizm i wolność religijna

  Przemówienie na Placu św. Piotra5, 18 maja 2013 r .:
  „… promujcie wolność religijną dla wszystkich, dla wszystkich!
  ’Osservatore Romano, 22 maja 2013, s. 11.

  „Jedynie Kościół Katolicki strzeże prawdziwego kultu.
  Encyklika „Mortalium animos” (O jedności religijnej) papieża Piusa XI z 1928 r.

  że ​​ten, kto wspiera tych, którzy trzymają się tych teorii i usiłuje je urzeczywistnić, całkowicie porzuca religię objawioną przez Boga”. Encyklika „Mortalium animos” (O jedności religijnej) papieża Piusa XI z 1928 r.

  „Rozważymy teraz inne obfite źródło zła, jakim obecnie dotknięty jest Kościół: indyferentyzm.
  Z napomnieniem apostoła, że ​​‘jest jeden Bóg, jedna Wiara, jeden chrzest’ ”. Encyklika o liberalizmie i indyferentyzmie religijnym, Papież Grzegorz XVI, 1832

  „Teza Potępiona przez Kościół: każdy człowiek może przyjąć i wyznawać tę religię, którą, kierując się światłem rozumu, uzna za prawdziwą”. Sylabus błędów 1864 – Papież Pius IX

  „Teza Potępiona przez Kościół: człowiek może, przestrzegając jakiejkolwiek religii, znaleźć drogę do wiecznego zbawienia i osiągnąć wieczne zbawienie”. Sylabus błędów 1864 – Papież Pius IX

  „… Ponieważ poprzednie błędy i wiele innych są zawarte w książkach lub pismach Marcina Lutra, podobnie potępiamy i odrzucamy całkowicie książki

  Zabraniamy każdemu z wiernych obu płci, na mocy świętego posłuszeństwa i pod powyższymi automatycznymi karami, ich czytania, potwierdzania, głoszenia, chwalenia, drukowania, publikowania lub obrony ich.
  Potępienie błędów Marcina Lutra (Exsurge Domine), papieża Leona X, 15 czerwca 1520

  ===================
  Ewolucja doktryny (nauczania Papieży)

  Do uczestników spotkania promowanego przez Papieską Radę dla popierania nowej ewangelizacji24, 11 października 2017 r .:

  „Doktryny nie można zachować bez pozwolenia na jej rozwój, ani też nie można jej wiązać z interpretacją, która jest sztywna i niezmienna bez umniejszania działania Ducha Świętego” L ’Osservatore Romano, 13 października 2017, s. 7,11

  przeto jako herezję całkowicie odrzucam zmyśloną teorię ewolucji dogmatów, które z jednego znaczenia przechodziłyby w drugie, różne od tego, jakiego Kościół trzymał się poprzednio”.
  Papież św. Pius X, Przysięga antymodernistyczna

  Dlatego z naszej woli święte prawo naszych przodków jest nadal święte: ‘Niech nie będzie innowacji; trzymajcie się tego, co zostało przekazane.’ ”
  Papież Benedykt XV, Ad Beatissimi Apostolorum (Apel o pokój), 1 listopada 1914

  ===================
  Fałszywi bogowie

  W 2012 roku kardynał Bergoglio odbył międzyreligijne spotkanie modlitewne w katedrze w Buenos Aires z przywódcami fałszywych religii, w tym judaizmu i sekt protestanckich.

  „P: Czego jeszcze zakazuje pierwsze przykazanie?

  O: Pierwsze przykazanie zabrania również wszelkich kontaktów z diabłem i wszelkich kontaktów z sektami antychrześcijańskimi”.
  Katechizm św. Piusa X, Pierwsze przykazanie

  Będziesz czcił mnie, prawdziwego Boga; nie będziesz czcił obcych bogów”. Katechizm Trydencki, Pierwsze przykazanie

  „Ponieważ prawdziwy Bóg nie może tolerować żadnych cudzych bogów, prawdziwy Kościół Chrystusowy nie może tolerować żadnych cudzych Kościołów poza sobą lub, co oznacza to samo, nie może uznać żadnego za teoretycznie usprawiedliwionego”.
  Catholic Encyclopedia, tolerancja religijna

 109. podczaszy said

  ============
  Piekło
  https://rorate-caeli.blogspot.com/2018/03/there-is-no-hell-new-francis-revelation.html

  Wywiad z włoską gazetą La Repubblica25, 28 marca 2018 r .:

  Na pytanie, gdzie karane są złe dusze, Franciszek odpowiedział:

  „One nie są karane, ci, którzy pokutują, uzyskują przebaczenie Boga i wchodzą do rangi dusz, które go kontemplują,

  ale którzy nie okazują skruchy i dlatego nie mogą im się wybaczyć, znikają.

  Nie ma piekła, jest zanikanie grzesznych dusz”.

  „Ponadto oświadczamy, że zgodnie ze wspólnym postanowieniem Boga dusze tych, którzy odchodzą w grzechu śmiertelnym, zaraz po śmierci, schodzą do piekła, gdzie są torturowane karami piekielnymi…” Papież Benedykt XII, Benedictus Deus, 1336

  ============
  Islam

  Evangelii Gaudium6, listopad 2013: „Nie wolno nam nigdy zapominać, że oni [muzułmanie]„ wyznają, że trzymają wiarę Abrahama i razem z nami wielbią jedynego, miłosiernego Boga, który osądzi ludzkość w dniu ostatecznym”.

  Komentarz: Katolicy i muzułmanie nie wielbią tego samego Boga (Katolicy wielbią Trójcę Świętą):

  „Q. 1400. Wymień niektóre z bardziej podstawowych prawd religijnych, które powinniśmy znać i wierzyć. 2. (2) Że w Bogu są trzy Osoby Boskie: Ojciec, Syn i Duch Święty, i te Osoby Boskie zwane są Trójcą Świętą”.
  Katechizm z Baltimore

  „Doktryny islamu dotyczące Boga – Jego jedności i Boskich atrybutów – są zasadniczo doktrynami Biblii;
  ale w odniesieniu do doktryn Trójcy i Boskiego Synostwa Chrystusa
  Mahomet miał najsilniejszą antypatię”
  Catholic Encyclopedia, Mahomet i mahometanizm

  ===============
  Judaizm

  On Heaven and Earth2, strona 188: „Nie można już dłużej oskarżać narodu żydowskiego o zabicie Boga, jak to było przez długi czas. Kiedy się czyta opis Męki, to jest jasne”.

  „Poprzez te zbawienne instrukcje pragnie zapewnić środki, dzięki którym Żydzi i inni niewierni mogą nawrócić się na ortodoksyjną wiarę, a nawróceni mogą trwale w niej pozostać”. Sobór w Bazylei 1431-1435

  ===============
  Wszechmoc Boga

  Przemówienie do Papieskiej Akademii Nauk10, 27 października 2014 r .:

  „Kiedy czytamy o stworzeniu w Księdze Rodzaju, ryzykujemy, że wyobrazimy sobie, że Bóg jest czarodziejem, który ma magiczną różdżkę,

  która potrafi wszystko.

  Ale tak nie jest.”

  ==

  „A Jezus widząc, rzekł im: U ludzi to niemożliwe, ale u Boga wszystko jest możliwe” Mat. 19:26

  „P: Jak Jezus Chrystus może być obecny we wszystkich konsekrowanych hostiach na świecie?

  O: Jezus Chrystus jest obecny we wszystkich konsekrowanych hostiach świata przez Wszechmoc Boga, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych”.
  Katechizm św. Piusa X – Najświętsza Eucharystia

  =============================
  Wspólna modlitwa (z innowiercami)

  Rozmowy z Jorge Bergoglio4, s. 208: „Niedawno byłem w synagodze i uczestniczyłem w ceremonii. Dużo się modliłem i modląc się, usłyszałem zdanie z jednej z mądrych ksiąg, które wypadło mi z głowy: „Panie, obym w ciszy znosił kpiny”. Dało mi to dużo spokoju i radości”.

  „Jeśli jakikolwiek duchowny lub świecki wejdzie do synagogi Żydów lub do domów spotkań heretyków, aby przyłączyć się do nich na modlitwie, niech zostanie usunięty i pozbawiony komunii. Jeśli jacyś biskupi, kapłani lub diakoni przyłączą się do modlitwy z heretykami, niech zostaną zawieszeni”
  Trzeci Sobór w Konstantynopolu

  „Wiernym nie wolno w żaden sposób aktywnie uczestniczyć w kulcie niekatolików ani brać w nim udziału”.
  Kodeks Prawa Kanonicznego z 1917 r., Kan.1258

  „Kodeks ogłasza następujące osoby podejrzane o herezję: 1. Propagatorzy herezji i ci, którzy uczestniczą z niekatolikami in divinis (kan. 2316)”.
  Komentarz do prawa kanonicznego (Augustine, 1918)

  „Mówiąc ogólnie, wiernym nie wolno brać udziału w jakichkolwiek obrzędach religijnych, uważanych za takie, pogan, mahometan czy Żydów, a tym bardziej praktykować je poprzez swego rodzaju przetrwanie ich prymitywnych przesądów.

  Catholic Encyclopedia, niewierni

  „Kanon 33: Nikt nie może łączyć się w modlitwie z heretykami lub schizmatykami”
  Sobór w Laodycei (372)

  „Nikt nie może ani modlić się, ani śpiewać psalmów z heretykami, a kto by komunikował z tymi, którzy są odcięci od komunii Kościoła, czy to z duchownymi, czy świeckimi, niech będzie ekskomunikowany”
  Sobór Kartagiński (398)

  „Tak więc, Czcigodni Bracia, jest jasne, dlaczego Stolica Apostolska nigdy nie pozwoliła swoim poddanym na uczestnictwo w zgromadzeniach niekatolików:

  bowiem zjednoczenie Chrześcijan można promować jedynie poprzez popieranie powrotu do jedynego prawdziwego Kościoła Chrystusa tych, którzy są od niego oddzieleni”
  Papież Pius XI, Mortalium Animos (1928)

 110. Bezpartyjna said

  Proszę przeczytać ze zrozumieniem mój wpis w sprawie P. Kazany i nie czepiać się mojej osoby.

  Podała proporcje dot. chlorku magnezu jak dla słonia a nie człowieka.

  Wiem co piszę!

  Primum non nocere !!!

 111. podczaszy said

  =====================================
  Reformacja protestancka

  jesteśmy głęboko wdzięczni za dary duchowe i teologiczne otrzymane dzięki Reformacji…”
  L’Osservatore Romano, 4 listopada 2016, s. 3,7

  „POTĘPIONA: protestantyzm jest niczym innym jak inną formą tej samej prawdziwej religii chrześcijańskiej, w której jest ona dana, aby podobać się Bogu tak samo jak w Kościele katolickim”
  Syllabus of Errors, Papież Pius IX, 1864

  Błąd protestantyzmu uczynił pierwszy krok na tej drodze; ten modernizmu czyni drugi; ateizm czyni następny”.
  O doktrynie modernistów, papież św. Pius X, 1907

  Pod koniec tego miesiąca, jeśli Bóg pozwoli, pojadę do Lund w Szwecji i razem ze Światową Federacją Luterańską upamiętnimy, po pięciu wiekach, początek reformacji Lutra…” L’Osservatore Romano, 21 października 2016, s. 11

  Komentarz: Jak Katolicy mogą upamiętniać jedną z największych katastrof, jakie kiedykolwiek spotkały Kościół?

  „Reformacja zniszczyła jedność wiary i kościelną organizację narodów chrześcijańskich Europy, odcięła wiele milionów od prawdziwego Kościoła Katolickiego
  Catholic Encyclopedia, 1913, Pokłosie Reformacji

  =========================
  Sakrament spowiedzi

  Watykańskie radio7 15 czerwca 2013:

  Na przykład, kiedy idziemy do spowiedzi, nie mówimy o naszym grzechu i Bóg nam wybacza.

  Nie, nie to! Szukamy Jezusa Chrystusa i mówimy:

  ‘To jest twój grzech i znowu będę grzeszyć’.

  Jezusowi to się podoba, ponieważ taka była jego misja: stać się dla nas grzesznikiem, aby nas wyzwolić”.

  „W sakramencie pokuty skruszony Chrześcijanin wyznaje swoje grzechy należycie upoważnionemu kapłanowi, który stojąc na miejscu Boga, ogłasza rozgrzeszenie, przez które są mu odpuszczone”.
  The Catechism Explained (Spirago-Clarke, 1899), Sakrament Pokuty

  „P: Ile warunków jest potrzebnych do dobrej spowiedzi?

  O: Aby się dobrze wyspowiadać, potrzeba pięciu rzeczy: (1) Rachunek sumienia; (2) Żal z powodu obrażenia Boga; (3) postanowienie o zaprzestaniu grzeszenia; (4) Wyznanie naszych grzechów; (5) zadośćuczynienie lub pokuta” Katechizm św. Piusa X, Sakrament Pokuty

  ===================
  Sakrament małżeństwa

  Przemówienie do Kongresu Duszpasterskiego Diecezji Rzymu, sesja pytań i odpowiedzi14, 16 czerwca 2016 r .:

  „… zdecydowana większość naszych małżeństw sakramentalnych jest nieważna.

  „Małżeństwo cieszy się przychylnością prawa;

  dlatego w razie wątpliwości należy zachować jego ważność, dopóki nie zostanie udowodnione coś przeciwnego…”

  Prawo kanoniczne 1917, kanon 1014

 112. podczaszy said

  ========================================
  Małżeństwa osób tej samej płci / homoseksualizm

  Konferencja prasowa w locie z Brazylii, 28 lipca 2013 r.13: „Jeśli ktoś jest gejem, szuka Pana i ma dobrą wolę, kim jestem by osądzać?”

  „Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego” 1 Koryntian 6: 9-10

  „Ani rozpustnicy, ani cudzołożnicy, ani zniewieściali, ani sodomici nie posiądą królestwa Bożego”.
  Katechizm Soboru Trydenckiego, Szóste przykazanie: Zakazane są inne grzechy przeciw czystości

  On Heaven and Earth2, s. 114: Odnośnie do małżeństw osób tej samej płci:

  Potępiamy duchowe nękanie, które ma miejsce, gdy proboszcz narzuca wytyczne, swoje postępowanie i wymagania w taki sposób, że odbiera drugiej osobie wolność.

  Bóg pozostawił wolność grzechu w naszych rękach”

  „P: Jakie są grzechy, o których mówi się, że wołają do Boga o pomstę?

  O: Grzechy, o których mówi się, że wołają do Boga o pomstę, to te cztery: (1) umyślne morderstwo; (2) Grzech sodomii; (3) ucisk biednych; (4) Oszukiwanie robotników na ich pensji.”
  Katechizm św. Piusa X, Wady i inne bardzo ciężkie grzechy

  „jak Sodoma i Gomora i w ich sąsiedztwie położone miasta – w podobny sposób jak one oddawszy się rozpuście i pożądaniu cudzego ciała4 – stanowią przykład przez to, że ponoszą karę wiecznego ognia.” Judy 1: 7

  ==
  Papież Franciszek Konferencja prasowa podczas lotu z Azerbejdżanu do Rzymu20, 2 października 2016 r .: „

  Urodził się jako kobieta, dziewczynka
  Miał operację …

  Zmienił tożsamość cywilną, ożenił się

  i napisał do mnie list, w którym powiedział, że przyniesie mu to ukojenie, gdy przyjdzie do mnie ze swoją oblubienicą:

  on, który był nią, ale jest nim.

  Przyjąłem ich.

  ” L’Osservatore Romano, 7 października 2016 r., S. 8–9

 113. seler said

  będzie szie teraz zastanawiał Gajowy,
  czy wyciąć LAS, czy selera…
  dobra… ja wyrosnę
  pomalutku…
  😉 😉
  hej

 114. podczaszy said

  =======================
  Edukacja seksualna

  Rozmowy z Jorge Bergoglio4, s. 111:

  „Kościół nie sprzeciwia się edukacji seksualnej.

  =

  „Innym bardzo poważnym niebezpieczeństwem jest naturalizm,

  Zbyt powszechny jest błąd tych, którzy z niebezpieczną pewnością i brzydkim określeniem propagują tak zwaną edukację seksualną,

  fałszywie wyobrażając sobie, że mogą uzbroić młodzież przed niebezpieczeństwami zmysłowości za pomocą środków czysto naturalnych,
  . Papież Pius XI, 31 grudnia 1931

  =================
  Samobójstwo

  On Heaven and Earth2, s. 92-93:

  Papież Franciszek
  „Był czas, kiedy nie odprawiano pogrzebów za tych, którzy popełnili samobójstwo,

  nadal szanuję tego, który popełnia samobójstwo

  =

  „P: Dlaczego Bóg w piątym przykazaniu zabrania odbierania sobie życia lub samobójstwa?

  O: W piątym przykazaniu Bóg zabrania samobójstwa, ponieważ człowiek nie jest panem własnego życia bardziej niż życia innych.

  Dlatego Kościół karze samobójstwo przez pozbawienie chrześcijańskiego pochówku”.
  Katechizm Kościoła Katolickiego Papieża św. Piusa X, Piąte przykazanie
  https://novusordo-pl.blogspot.com/2021/06/papiez-franciszek-cytaty-nauki-papieza.html

 115. podczaszy said

  cytaty papież Franciszek pdf
  .http://www.francisquotes.com/Francis-quotes.pdf

  .http://www.francisquotes.com/Quotes-on-Popes-and-Heresy.pdf

 116. podczaszy said

  prof. Chossudowski
  Wideo: Covid-19 Criminality – Global ResearchGlobal Research – Center for Research on Globalization

  Decyzja, którą podjęto 11 marca 2020 roku o tzw. lock down spowodowała zamkniecie 190 narodowych ekonomii państw członkowskich ONZ.
  https://www.globalresearch.ca/video-covid-19-criminality/5747186

  Tym samym zamknięto wlasciwie ekonomie calej planety. Zamrozono wlasciwie wszelka dzialalność gospodarczą na calej planecie.

  Zablokowanie wszelkiej dzialnosci gospodarczej mialo tragiczny wpływ na zatrudnienie; wiele ludzi skazano na nędzę z braku środków do zycia.

  I te globalna tragedie wyjasniono nam jako rozwiązanie zdrowotnego kryzysu.

  A ta cala szczepionka Covid jest nam przedstawiana jako sposób na zwalczenie pandemii.

  Mianowicie środkiem na zwalczenie tej panemi jest zabojcza szczepionka, ktora powoduje śmierć lub poważne powiklania.

  No to o co tu chodzi?

  Istnieja 4 duze zachodnie firmy, ktore handluja szczepionka covid:
  Astra-Zeneka,
  Pfizer Biotech,
  Moderna Inc.
  Johnson & Johnson.

  To jest ogromna operacja finansowa dla Big Farmy.

  jest ogromnie duzo o dowodów z oficjalnych danych UE i USA na to, ze
  jest rosnąca tendencja wzrostu niewyjaśnionych przypadków smiertelnych i urazow.

  I te oficjalne dane nie sa dostepne do publicznej wiadomosci, a sa te tragiczne przypadki spowodowane szczepionka na coronawirusa.

  Aktualnie, zanotowano ponad 12 tysiecy przypadkow smiertelnych spowodowanych szczepionką i ponad milion przypadków powiklan w samej tylko Europie;

  zgodnie z CDC w USA z powodu zaszczepienia zmarlo ponad 4000 ludzi

  co jest wiecej niz wynosi liczba smiertelnych wypadkow poszczepionkowych
  zanotowanych w ciagu 21 lat;

  i to paskudne zjawisko śmiertelności i powikłań wykazuje tendencje wzrostowa na calym swiecie..

  A co wiecej o czym sie nie informuje:

  Nie podaje sie do publicznej wiadomosci , ze te szczepionki sa ‚eksperymentalne’ , nie zatwierdzone przez zadna komisje zdrowia, sa nielegalne a przedstawia sie je jako jedyny srodek w , ktorego nalezy stosowac w obecnym stanie nadzwyczajnego pogotowia.

  Ale z kolei nie ma nadzwyczajnego stanu pogotowia bo nie ma kryzysu zdrowia;

  chodzi o to, ze testy PCR sa zawodne, wiec caly ten stan pogotowia nie ma uzasadnienia.

  To, ze te szczepionki sa ekperymentalne i nielegalne zostalo potwierdzone przez Federalne Biuro d/s lekarstw,

  co oznacza, ze tak naprawde jestesmy krolikami doswiadczalnymi.

  i to jest bardzo niebezpieczne.

  Ale jest jeszcze inny problem przestepczosci , ktorego oficjalne media nir podaja:

 117. podczaszy said

  Pfizer / fajzer jest czolowa firma w kampanii szczepionkowej.

  Ma najwiekszy rynek.

  Ale tak sie sklada, ze Pfizer ma kryminalna przeszlosc zanotowana przez Wydzial Sprawiedliwosci USA i zostal ukarany w 2009 roku za tzw. falszywy marketing, czyli falszywe reklamowanie i rozprowadzanieroznych lekow, a zwlaszcza leku pod naza Baxter.

  Pfizer i wspolpracujacy z nim producent (Pharmacy and UpJoh) tych falszywych lekarstw musial zaplacic 2.3 miliarda dolarow kary. Byla to jak dotąd najwieksza kara w dziale medycznym.

  W wyniku tej rozprawy cywilno-kryminalnej Pfizer zgodzil sie zaplacic kare cym przyznal sie do winy.

  Wiec jak mozna miec zaufanie do takiej ogromej firmy szczepionkowej , która przyznała sie do popenienia przestępstwa w Amerykanskim Wydziale Sprawiedliwosci?

  Jak mozna mieć zaufanie do takiej firmy, która teraz sprzedaje szczepionki MRNA?
  To pytanie wlasciwie nie ma sensu.

  Bo wlasnie Komisja Unii Europejskiej nazywa firme Pfizera …bardzo wiarygodnym partnerem pomimo przeszlosci kryminalnej i pomimo przypadków smiertelnych i urazów poszczepiennych MRNA , które maja miejsce wlasnie teraz.

  I na dodatek, Unia Europejska wybrala wlasnie te firme i podpisala z nia kontrakt na 1.8 miliarda dolarow, co 4-krotnie przewyzsza populacje Unii Europejskiej.

  I co ciekawsze, ani kryminalna przeszlosc i dowody korupcji i spekulacji i manipulowania pracownikami służb zdrowia; lekarzy i administracji Opieki zdrowotnej, ani terazniejszosc firmy Pfizer jakos nie zwróciła uwagi ofcjalnych mediow.

  No i jest jeszcze jeden element :

  Firma Johnson and Johnson, rowniez bardzo ważny aktor w biznesie szczepionkowym i jedna z najwiekszych firm farmaceutycznych na swiecie

  …w tamtym roku , w listopadzie, zostala ukarana i ma do zaplacenia 26 miliardow dolarow jako wynik tzw. class action – zbiorowego oskarzenia za sprzedaz opioidow i za przypadki smiertelne przedawkowania.

  Te opioidy sa przyczyna smierci z powodu przedawkowania.

  Byla to tzw. epidemia opioidowa, ktora spowodowala wiele wypadkow smiertelnych.

  No wiec jak można miec zaufanie do firmy, ktorej sprawa jest dalej w sądzie i negocjacje są w tok. I to jest najwieksza finansowa kara teraz bo z listopada 2020 roku.

  Pfizer musial zaplacic 2,3 miliarda dolarów iw 2009 roku i byl warunkowo na okresie probnym.

  Wyglada na to, ze okres probny nie dziala w przypadku Pfizera i nie ma wplywu na obecna dzialanosc Pfizera na obecna dzialanosc na rynku szczepionkowym.

  I nie bardzo mozna miec zaufanie do firmy Johnson and Johnson, ktore sprawa z oskarzenia zbiorowego ciagle jest w toku.

  Naley jeszcze wspomniec o tym, ze tzw. obostrzenie(?) czyli lockdown wprowadzone w marcu 2020 roku spowodowalo gwaltowny wzrost chorob psychicznych i kryzys osrodkow zdrowia psychicznego,

  i jakos zwiazany z tym wzrost w konsumpcji narkotykow, alkoholu, a takze opioidow i przedawkowania lekow i wzrosyt przypadkow smiertelnych spowodowanych przedawkowaniem – ilosc przypadkow nalogowcow i tragicnych wypadkow wrosla ponad trzykrotnie.

  Zadajemy sobie pytanie: Co jest prawdą?

  Kampania strachu miała sluzyc jako instrument dezinformacji , SARS 2, ktory spowodowal Covid 19 byl nam przedstawiony jako wirus- zabojca.

  I to jest klamstwo

  A WHO podalo dfinicje SARS 2.

  A co gorsza sa lekarstwa, które leczą koronawirusa ale lekarzom zabroniono je przepisywac.

  Ale ostatnie przypadki bardzo wyraznie sugerują, ze to szczepionki sa przyczyna smierci i powiklan poszczepiennych.
  a liczba smiertelnych ofiar stale wzrasta.

  w Europie:
  Smiertelne przypadki: 12184
  urazy poszczepienne; 1196190

  W rzeczywistosci szczepionki, ktore maja leczyc, powoduja wiecej zgonow niz sam wirus.
  Gdy zaszczepiona piękna dziewczyna umiera – 13.06.2021.
  Tiamat 14.06.2021 21:02:44
  https://www.neon24.pl/comments/12285,tiamat

 118. podczaszy said

  Wiosną 1953 roku Chiny były już gotowe do rozpoczęcia bardziej zaawansowanych eksperymentów i zwróciły się do ZSRR o naukowe wsparcie.Niestety w marcu 1953 zmarł J.W.Stalina zaś łajdak i trockista Chruszczow ani myślał wywiązywać się z jakichkolwiek umów z Chinami.
  https://ikulalibal.neon24.pl/post/162331,poznan-56-ojcem-chrzestnym-chinskiej-bomby-atomowej

 119. podczaszy said

  Duńczyk Christian Eriksen “zaszczepiony” 12 dni temu Pfizer fajzerem?
  Date: 13 giugno 2021
  Author: Uczta Baltazara 0 Commenti

  W tweecie z 13 czerwca 2021 roku, radny regionu Lazio i były członek M5S Dawid Barillari powiązał zatrzymanie akcji serca duńskiego piłkarza Christiana Eriksena ze szczepionką kowid Covid19 koronawirus
  (Eriksen miał być zaszczepiony 12 dni temu).
  https://babylonianempire.wordpress.com/2021/06/13/christian-eriksen-odstrzelony-12-dni-temu-pfizerem/

  Davide Barillari napisał:

  “Christian Eriksen, zawodnik Interu Mediolan (zaszczepiony) podczas meczu Dania Finlandia, pada na ziemię z powodu zatrzymania akcji serca. Zastosowano masaż serca. Obecnie jest hospitalizowany. Padają jak muchy. #NoCorrelation #OnlyCoincidences #Vaccines #R2020.”
  https://www.open.online/2021/06/13/eriksen-arresto-cardiaco-vaccino-anti-covid-bufala/

  Wiadomości, z oburzeniem zaprzeczają tak władze klubu sportowego Inter Mediolan, jak i tzw. “fact checkers».

  Barillari został zmuszony do wykasowania tweeta, ale wielu uważnych obserwatorów piłkarstwa odgrzebało wywiad,
  jaki Gazzetta dell Sport przeprowadziła z lekarzem odpowiedzialnym za sprawy zdrowotne klubu – Piero Volpim, w dniu 18 maja 2021.

  lekarz Christiana Eriksen (Dania) z Interu Mediolan Piero Volpi, mówiąc o zawodnikach stwierdził:

  “Wielkie słowa uznania należą się właśnie im.

  Stali się oni ekspertami??? w tej dziedzinie, konfrontowałem się z nimi na temat pandemii i stwierdziłem, że są bardzo dobrze przygotowani.

  Powiem więcej: nie ma na świecie kategorii, która przeszła tak dokładne badania jak piłka nożna, nawet z nami lekarzami tak nie bylo.

  Dobrze by było nie stracić tego skarbu: to, co zostało zrobione, może być materiałem naukowym do analizowania w przyszłości, a także wzorem do naśladowania.

  Podczas zbliżających się mistrzostw zawodnicy będą nadal monitorowani.

  A przed ich rozpoczęciem,

  wszyscy zostaną <<<<<<>>>>”

  18 maj 2021: Inter, lekarz piłkarza Christian Eriksen Volpi:
  “Kilka kontuzji i 5000 wymazów, tak narodziło się ”Scudetto”.

  Najtrudniejsze dni były w marcu,

  teraz wszyscy zostaną zaszczepieni”.
  https://www.calciomercato.com/news/inter-il-medico-volpi-pochi-infortuni-e-5000-tamponi-cosi-nasce–19029

 120. podczaszy said

  redaktor zygmunt bialas
  ŚWIAT 14.06.2021 23:08 1 komentarz
  Prof. Michel Chossudovsky o przestępczości Big Pharma
  ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

  Decyzja, którą podjęto 11 marca 2020 roku o tzw. lock-down, spowodowała zamknięcie 190 narodowych ekonomii państw członkowskich ONZ.

  Przetłumaczyła: Tiamat

  Tagi: tiamat michel chossudovsky covid19
  https://zygumntbalas.neon24.pl/post/162337,prof-michel-chossudovsky-o-przestepczosci-big-pharma

 121. podczaszy said

  Sergey Budaev podkreślił również, że promowanie przyjmowania Komunii Świętej na rękę jako „bezpieczniejsze” zostało wprowadzone „bez dowodów naukowych”. Jest również obarczone brakiem „przejrzystości, dyskusji i porozumienia z całą społecznością” ze społecznością wiernych.
  http://kontrrewolucja.net/kosciol/norwescy-badacze-komunie-swieta-bezpieczniej-jest-przyjmowac-na-kolanach-i-do-ust

 122. podczaszy said

  „Ukraina obawia się, że po ukończeniu Nord Stream 2, środki od Rosji w wysokości miliardów euro za tranzyt gazu mogą zostać znacząco obcięte. Chronicznie cierpiący na niedobór pieniędzy kraj jest zdany na te dochody i dlatego jest jednym z krytyków całego projektu.”
  https://adnovumteam.wordpress.com/2021/06/14/wojna-domowa-na-ukrainie-14-06-2021r-2183-dzien-od-nowego-rozejmu/#comments

  MSW Białorusi zorganizowało konferencję prasową z udziałem Protasewicza.
  Protasewicz oskarżył stronę polską o to ze przetrzymuje jego rodziców jako „zakładników”;
  https://colonelcassad.livejournal.com/6840564.html

 123. podczaszy said

  Poseł opozycyjnej partii „Za Życie” Ilya Kiva na antenie kanału telewizyjnego „Pierwsza Niezależność”oskarżył Witalija Kliczkę o ukrywanie burdeli w Kijowie, a nawet to że mieszka w bliskim sąsiedztwie takowego.
  https://novorosinform.org/864617

 124. podczaszy said

  Demaskatorzy z Facebooka o potajemnej cenzurze dotyczącej szczepionek na skalę globalną
  Opublikowano: 14.06.2021
  https://zdrowapolska.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=334:demaskatorzy-z-facebooka-o-potajemnej-cenzurze-dotyczacej-szczepionek-na-skale-globalna&catid=16&Itemid=142

 125. podczaszy said

  NIEZALEŻNA FIRMA ZAJMUJĄCA SIĘ BADANIAMI MEDYCZNYMI WZYWA DO NATYCHMIASTOWEGO WSTRZYMANIA SZCZEPIEŃ PRZECIWKO COVID-19
  https://forumdlazycia.wordpress.com/2021/06/14/niezalezna-firma-zajmujaca-sie-badaniami-medycznymi-wzywa-do-natychmiastowego-wstrzymania-szczepien-przeciwko-covid-19/
  The Evidence-Based Medicine Consultancy Ltd, niezależna firma zajmująca się badaniami medycznymi,
  https://www.e-bmc.co.uk/

 126. podczaszy said

  Według niedawnego artykułu Seneffa i Nigha potencjalne ciężkie i długoterminowe patologie obejmują:

  • Patogenne torowanie, wieloukładowa choroba zapalna i autoimmunizacja

  • Reakcje alergiczne i anafilaksja

  • Wzmocnienie zależne od przeciwciał

  • Aktywacja utajonych infekcji wirusowych

  • Neurodegeneracja i choroby prionowe

  • Pojawienie się nowych wariantów SARSCoV2

  • Integracja genu białka kolca z ludzkim DNA

  Teraz jest oczywiste, że te produkty w krwiobiegu są toksyczne dla ludzi.

  WYMAGANE JEST NATYCHMIASTOWE WSTRZYMANIE PROGRAMU SZCZEPIEŃ,

  podczas gdy przeprowadzana jest pełna i niezależna analiza bezpieczeństwa w celu zbadania pełnego zakresu szkód, które według danych z brytyjskiej Yellow Card obejmują

  chorobę zakrzepowo-zatorową,

  wieloukładową chorobę zapalną,

  supresję immunologiczną,

  autoimmunizację i anafilaksję

  a także wzmocnienie zależne od przeciwciał (ADE).

  Istniejące dane z „Yellow Card” obejmujące okres prawie pięciu miesięcy wskazują, że

  STOPIEŃ ZACHOROWALNOŚCI I ŚMIERTELNOŚCI ZWIĄZANYCH ZE SZCZEPIONKAMI COVID-19 JEST BEZPRECEDENSOWY.

  Ponadto konieczna jest PILNA OCENA I DYSKUSJA NIEZALEŻNYCH EKSPERTÓW, aby ocenić, czy nowe szczepionki mogą powodować mutacje genów wśród biorców,

  co sugeruje występowanie NIEZWYKLE RZADKICH ZABURZEŃ GENETYCZNYCH, takich jak napadowe skrajne zaburzenie bólowe (PEPD).

  Oprócz 11 przypadków PEPD w systemie Yellow Card, obecnie istnieje 12 zgłoszeń tego niezwykle rzadkiego stanu w bazie danych http://www.Vigiaccess.org WHO i 10 w bazie danych nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii Europejskiej Agencji Leków (EUDRA).

  Ponieważ wiadomo, że dane z nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii są ZNACZNIE ZANIŻONE, zalecamy, aby Agencja ds. Regulacji Leków i Produktów Opieki Zdrowotnej (MHRA) pilnie opublikowała informacje na temat tych działań niepożądanych i pomogła ludziom w ich zgłaszaniu celem ułatwienia pełnego wyjaśnienia zakresu problemu.

  Agencja ds. Regulacji Leków i Produktów Opieki Zdrowotnej (MHRA) ma teraz
  WIĘCEJ NIŻ WYSTARCZAJĄCĄ ILOŚĆ DOWODÓW W SYSTEMIE YELLOW CARD,

  ABY UZNAĆ SZCZEPIONKI PRZECIWKO COVID-19 ZA NIEBEZPIECZNE DO STOSOWANIA U LUDZI.

  Należy poczynić przygotowania w celu zwiększenia wysiłków humanitarnych w celu
  POMOCY OSOBOM POSZKODOWANYM PRZEZ SZCZEPIONKI COVID-19 ORAZ PRZEWIDYWANIA I ŁAGODZENIA ŚREDNIO- I DŁUGOTERMINOWYCH EFEKTÓW.

  Ponieważ MECHANIZM SZKÓD WYWOŁYWANYCH PRZEZ SZCZEPIONKI WYDAJE SIĘ BYĆ PODOBNY DO SAMEGO COVID-19

  Dr n. med. Piotr Witczak
  Tagi:

  SARS-CoV-2,
  szczepienia
  http://proremedium.pl/2021/06/14/niezalezna-firma-zajmujaca-sie-badaniami-medycznymi-wzywa-do-natychmiastowego-wstrzymania-szczepien-przeciwko-covid-19/

 127. podczaszy said

  przymus szczepien
  https://forumdlazycia.wordpress.com/2021/06/13/przymus-szczepien-bylby-straszny-wojciech-eichelberger/

 128. podczaszy said

  Jeszcze w październiku ubiegłego roku pisałem, że do końca jesienno-zimowego sezonu zachorowań prawdopodobnie 70% z nas będzie po kontakcie z koronawirusem, co automatycznie oznacza odporność zbiorową i koniec epidemii – CAŁKOWICIE NIEZALEŻNIE od wprowadzanych obostrzeń. Matematyk Krzysztof Szczawiński od ponad roku prezentuje modele rozwoju pandemii, które dokładnie przewidziały wzrosty i spadki zachorowań.
  http://zbigniew.martyka.eu/2021/05/30/dlaczego-w-polsce-sa-male-szanse-na-rzetelna-debate-w-sprawie-covid-19/

 129. Marcin said

  Szwajcarzy nie chcą walczyć z klimatem.
  Poddają się.

  https://www.o2.pl/informacje/szwajcarzy-nie-chca-walki-ze-zmiana-klimatu-to-ogromny-szok-6650465160776576a

 130. revers said

  Idzie wg.planu ,co mowing holenderski parliamentarzysta Thiery Baudet

  https://polandia.nl/news.html/holandia/holandia-szokujące-wystąpienie-thierryego-baudeta-w-parlamencie-pandemia-to-plan-zniewolenia-ludzkości-r1357/?fbclid=IwAR21Gv0LkAvEXMoYC3TC2rUSgqCWgT5lCDYz9ghAF_TPCsWCvfxfvJJ3cSM

 131. Na Ukrainie podczas przeszukania mieszkania b. kierownik Instytutu Biotechnologii i Szczepów Państwowej Kontroli Naukowej w jej w lodówce znaleziono fiolki z próbkami wirusa rzekomego pomoru drobiu- choroba Newcastle.
  przechowywała w lodówce w domu fiolki z niebezpiecznymi wirusami na sprzedaż…

  https://t.co/iIzJmmJa48?amp=1

  Już wyeksportowała do Polszy??ostatnio wybito fermę drobiu!!

 132. ? said

  15.06.2021 7:23
  Kończy studia i planuje doktorat. 14-letni geniusz z Lublina

  Ten 14-latek to prawdziwy geniusz! Kamil Wroński z Lublina kończy właśnie studia na Politechnice Lubelskiej i już planuje doktorat. Po godzinach udziela korepetycji starszym od siebie i pracuje nad prototypem elektrycznego silnika.

  https://www.o2.pl/informacje/konczy-studia-i-planuje-doktorat-14-letni-geniusz-z-lublina-6650676799261600a

 133. revers said

  14 latek chrzczszony scyzorykiem? stad ten ped ku prundowi?

  przybedzie nam kolejna eHulajnoga?

 134. Yagiel said

  ad Podczaszy@110 – to prawda: „nie ma nadzwyczajnego stanu pogotowia bo nie ma kryzysu zdrowia;
  chodzi o to, ze testy PCR sa zawodne, wiec caly ten stan pogotowia nie ma uzasadnienia.
  To, że te szczepionki są experymentalne i nielegalne zostało potwierdzone przez Federalne Biuro d/s lekarstw,
  co oznacza, że tak naprawdę jesteśmy królikami doświadczalnymi.
  i to jest bardzo niebezpieczne.” – bycie człowiekiem/królikiem jest obarczone ryzykiem większym teraz niż tysiące lat temu człowiekiem/szympansem – czemu?
  a bo jesteśmy hodowlani, hodowani przez Zło Inteligentne na Głupotę Króliczą/nad-liczba/ !

  Nie należy zatem, myślę, przejmować się tymi, kt pozwalają traktować się jak króliki laboratoryjne – a na Złych Hodowców nie mamy wpływu; nie-zakażanie się od królików po ludzku jest trudno wykonalne, ale i dobra wiadomość:
  .https://www.youtube.com/watch?v=h443v55f5tU
  od Władyki Asztar na ENERGY CHANELL:
  wybuchy/rozbłyski Słońca mogą być tej skali/siły, że przestaną działać wszelkie Złe sieci elektromagnetyczne, wszelkie czipy a nawet nano-gówna wszczypane teraz ludziom i zwierzętom ! tego ponoć boją się jaszczury/reptile między nami zamaskowane – nomen omen – chcą zasłonić Słońce, jak nam oddychanie… Giną! jak 5Gates; ostatnio, w piątek 4 bm. Trybunał w Guantanamo wydał wyrok na James Comey: śmierć! /do wykonania za miesiąc – może jeszcze kogoś sypnie?/
  .https://www.youtube.com/watch?v=PqBxejaBFe4
  Wyżsi hodowcy królików kryją się jeszcze w bazach wziemnych, podjeziornych czy podzaporowych – lecz i tam dosięgają ich Białe Kapelusze !

  Mnie trochę usmażyło Słońce na Mazurach 🙂 mam maść propolisową – polecam
  Obyśmy mogli doczytać/dosłuchać tę opowieść Białych Kapeluszy do końca i podziękować. – Dobrego Dnia, Podczaszy !
  Dobrego Dnia – Silnego Słońca Nam !

 135. W bitwie pod Leśnicą Wrocławską Fryderyk II obserwując przez lunetę wielką masę kawalerii austriackiej powiedział do swych generałów: NO, JAK DOJDĄ TO JUŻ PO NAS. Na to zarechotał Zajdlicz-Zeidlitz: JESZCZE MAMY GDZIE UCIEKAĆ.

  Zawsze interesowała mnie pierwotna katedra kolońska. Na zdjęciu satelitarnym jest tam WIELKI KWADRAT, co jest interpretowane jako Amfiteatr Rzymski, czyli że funkcję Cesarskiej i Kanclerskiej Archikatedry Kolońskiej miałby pełnić jakiś INNY kościół koloński ??? ROZEBRANIE pałacu Cesarskiego i Katedry przez mieszczan zostało Pokryte największą klęską Niemiec na Psim Polu.
  Na portalu Piotrowym obecnej katedry SZTAUFOWSKIEJ mamy wcale nie Świętego Piotra, ale Fryderyka II Hohenstaufa jako Króla Niemieckiego, ŚLUBUJĄCEGO Odbudowę zniszczonej przez mieszczan katedry kolońskiej. Cesarz trzyma jednak na lewym ramieniu nie model Katedry, ale model ROTUNDY czterokonchowej…
  Znaczyłoby to, że wobec powszechnej aklamacji dla fary w Ulm zrezygnowano z odbudowy Pierwotnej katedry kolońskiej na rzecz Rekordowego dzieła architektury Sztaufów, które wobec klęski Habsburgów i Arcybiskupa ze Związkiem Miast Reńskich pod Worringen w 1288 r. dokończyli dopiero Prusacy. Wniosek z tego jest taki, że Pierwotna katedra kolońska była kopią LILI WENEDY z Bydgoszczy.
  W Kolonii mamy więc kazus KALISZA, gdzie r. 1229 Henryk I z Wrocławia zburzył zamek Biskupi, wypędził arcybiskupa do Bydlnego kościoła Chrobrego w Gnieźnie Wielkopolskim, gdzie urzęduje do dziś, a wspaniałą Archikatedrę Kaliską kazał przebudować na TEATR. W I.WŚ Teatr ten rozebrali Niemcy więc zbudowano tam Teatr Bogusławskiego.

 136. ? said

  Bardzo ważne badanie pośmiertne pacjenta po pierwsze dawce szczepionki:

  First case of postmortem study in a patient vaccinated against SARS-CoV-2
  https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1201971221003647

  Najważniejsze wnioski:
  – We report on a patient with a single dose of vaccine against SARS-CoV-2.
  – He developed relevant serum titer levels but died 4 weeks later.
  – By postmortem molecular mapping, we found viral RNA in nearly all organs examined.
  – However, we did not observe any characteristic morphological features of COVID-19.
  – Immunogenicity might be elicited, while sterile immunity was not established.

  Przeczytajcie szczególnie uważnie trzeci i czwarty wniosek.

 137. Boydar said

  CO JEST CELEM

  Teorie spiskowe pomińmy, to margines błędu, choć oczywiście możliwy i prawdopodobny. Weźmy na warsztat fakty twarde i bezapelacyjne.

  Fuckdemię ewidentnie popiera bigpharma. Zarówno systemowo jak i indywidualnie. Pod bigfarmę podczepieni są „lekarze i aptekarze”, a cel mieli zawsze jeden gdyż dla niego zostali „uczynieni”.

  Ponieważ z martwego pacjenta kasy nie wycisną (nie wszyscy są łowcami skór) ucieszyli się bardzo na sam pomysł stworzenia miliardów ludzkich wraków, często z poważnymi zasobami finansowymi (za tych biedniejszych zapłaci NFZ czyli de facto wszyscy my. I poszli na całość szerokim frontem, co jasno widać po doniesieniach tak medialnych jak i z autopsji.

  Możemy (powinniśmy) uważać Sorosa za odpad cywilizacji ale powiedział prawdę – tylko przy okazji takiej właśnie plandemii można zrealizować pomysły których nie dałoby się zrobić na trzeźwo. Więc uczyniono powszechny amok.

  Co na to abstynenci, zwłaszcza ci z mocą sprawczą ? Ano nic specjalnego, rozważnie grają jak karta przychodzi. Też mają swój plan, i w w przeciwieństwie do „tamtych” w pełni rozumieją prawidłowość że każdy kij ma dwa końce. A „to” może być nawet procą, czyli aż trzy. Takiemu Sorosowi to już i tak wszystko jedno, bo z racji wieku wkrótce się zabierze, ale armia „lekarzy i aptekarzy” rzuciła na szalę wszystko. I przy naszej umiejętnej kontrakcji MUSI przegrać WSZYSTKO. Bo to bękarty diabła. Nie wolno nam okazać litości, ani dla dostojnego „pana doktora” ani dla „pani pielęgniarki” z okazałymi cyckami. To wszystko trzeba osądzić i skazać. Kara za morderstwo z premedytacją dla osiągnięcia korzyści materialnej powinna być tylko jedna.

  Na szczęście Bóg nas nie opuścił. To w każdym razie mało prawdopodobne, bo nie po to nas stworzył aby opuszczać. To tylko niektórzy z nas Go opuszczają. My mamy niezbywalne boskie prawo – wolność wyboru. Do niszczarki trafią ci, którzy zwątpią lub się sprzedadzą diabłu. Zaprawdę, słuszne to i sprawiedliwe.

  Ale wielu zostanie (już zostało) zwiedzionych (małej lub żadnej wiary widać byli). I ktoś ponosi za to winę. Więc szczerze i zimno nienawidzę tej tłuszczy. To naprawdę trzeba ekspirować. Już w Starym Testamencie Pan Bóg wskazywał które nacje należy zniszczyć do korzenia, wypalić żywym ogniem, a jeśli się tego nie uczyni nastąpi nieuchronna konsekwencja. Nastąpiła.

  W „owym czasie” narzędziem Boga był żyd, nikt inny się nie kwalifikował. Jak będzie teraz ? Z historii wiemy, że lubi się powtarzać. Uparta jest wielce, albo konserwatystka.

  Proszę uwzględnić, że ani razu nie użyłem brzydkich słów, co u mnie wielką rzadkością jest.

 138. Boydar said

  @ Marcin

  No właśnie że się nie poddają !

 139. radosny said

  ciekawy link
  fake food:
  .https://www.independentsciencenews.org/health/fake-food-fake-meat-big-foods-desperate-attempt-to-further-industrialisation-food/

 140. Głos Prawdy said

  61/ Boydar, każdy naród ma swe rany, my wobec Niemców, wy wobec nas – Związku Radzieckiego i wobec Niemców. Historia jest bardzo sfałszowana, wiele przyczyn niektórych działań może zostać przez nas zrozumianych dopiero potem – kiedy się ujawni cała prawda. Każde działanie musi być osądzone w określonym kontekście. W tym konkretnym przypadku nie należy zapominać, że Łukaszenka wcale nie jest tak spokojny jak Putin, chociaż konsultuje się z nim we wszystkim. Każda osoba, jeśli ja gryźć w różne miejsca, jeśli ciągle psuć nerwy, podejmie ostre kroki.

 141. Janusz Bieszk, Wojciecj Zieliński, LECHIA – SARMACJA – SCYTIA – Atlas Historyczny, BELLONA Warszawa 2021, dressler dublin sp. z o.o.

  Galimatias z GERMANIĄ pochodzi stąd, że zamek Królewski w Krakowie GOrGOLIN wprowadzili do Historii Grecy jako GARGAMEL, ale Rzymianie nazywali go GERMANIĄ, dzieląc Germanię na ŁABIE I SOLAWIE na Małą i Wielką. Nazwa zamku pochodzi od Gerwazego, którego Niemcy nazywali GEREONEM, uważając, że urodził się na Helgolandzie i panował w Kolonii.
  Ja wykazałem jednak, że panował w Krakowie a jego związek z Helgolandem mógł wynikać z podboju przez niego Brytanii Z HELGOLANDU. W Stonehenge jego wojownicy podpisali się SETKAMI rytów topora bojowego z KRAKOWA – subkultury II fazy GRECKIEJ kultury pucharów lejkowatych. GROBOWĄ subkulturą II fazy kultury pucharów lejkowatych jest kultura ceramiki sznurowej. Pochodzi ona z mauzoleum Gerwazego-Gereona na Wawelu, zdobionego motywem SZNURA. Nie zostało ono jednak ukończone, gdyż Sejm po zawarciu Pokoju z Chalibami wybrał na następcę Gerwazego jego córkę, hrabinę kłodzką Waleskę Złotowłosą, która PRZERWAŁA budowę katedry Gerwazego, odesłała warsztat do Kamienia Pomorskiego a ojcu zbudowała wawelską katedrę OBECNĄ.
  Ponieważ Krypta Grobów Królewskich jest przepalona i otynkowana a bliźniacze jej Mauzoleum Waleski w katedrze Wrocławskiej jest pięknie zeszklone fosforem z Annopola to wezwałem Bundestag, który finansował odbudowę krypty II katedry wrocławskiej przez konto na Moje Nazwisko. Bundestag był tu Nieodzowny, ze względu na Światową architekturę Murów Poligonalnych odlewanych LEJZNĄ. Wytłumaczyłem to tym, że Lordowie Szkoccy pływając Łabą i Odrą po żelazo i stal zwiedzali Mauzoleum Waleski i kupowali fosfor z Annopola dla szklenia swych zamków. Potem pływali z Żelazem na Maltę, w trakcie czego odkryli, że w Maroku są wielkie zasoby fosforu, który kupowali i wozili do Ameryki Południowej.

 142. Boydar said

  @ Głos

  Nie do końca rozumiem co Głos rozumie poprzez „… każdy naród ma swe rany, my wobec Niemców, wy wobec nas – Związku Radzieckiego i wobec Niemców …”. Niechby Głos wyraził(a) tą myśl innymi słowami, bo tak jak jest to budzi zdziwienie/zbulwersowanie.

  Historia Białorusi zafałszowana jest inaczej, Rosji inaczej a Polski jeszcze trochę inaczej. Kryterium stopnia zaawansowania zawsze jednak jest liczba żydów na kilometr kwadratowy oraz ich wpływ na bieg spraw.

  Nie jest jednak tak, że jest tajna. Bo to co jest (jeszcze) tajne, nie ma większego znaczenia w generaliach. Wszystkie zasadnicze elementy leżą na stole, tylko my nie mamy zacięcia ani kompetencji aby pozbierać je w jedną spójną całość, zresztą cały czas i intensywnie „ktoś” nam w tym przeszkadza.

  Proszę się zastanowić, jak historii swego państwa miałby nauczyć się młody Chińczyk. Przecież to mission impossible. Nie sposób ogarnąć paru tysięcy lat nawet gdyby 24h/dobę wykuwać („Jest tych znaków nie tak wiele, Ze czterdzieści coś tysięcy, Więc się krótko będzie uczył, Sto lat może, lecz nie więcej!”). To Makuszyński, i 120 przygód Koziołka Matołka, o chińskim piśmie.

  No więc skoncentrowano przekaz, co wygląda mniej więcej jak „China, the best”, & forever.

  A więc szczegóły istotne nie są, w Chinach, tam nic nie wnoszą albo niewiele. U nas odwrotnie, właśnie szczegóły są ważne. I nie wolno zapominać co powiedział Liźniewicz – „… nie da się napisać historii Polski bez uwzględnienia w niej roli Żydów, co więcej, nie można zrozumieć naszej rzeczywistości, udając, że ich w niej nie ma. Oni są! …”. I tak jak napisałem w innym miejscu, dotyczy to również Rosji jak i Białorusi.

  Ale to jest niewypał brudnej bomby, i trzeba bardzo cierpliwie i ostrożnie, bo Bóg patrzy na ręce.

 143. Nie do końca rozumiem co said

  Boydar ma na myśli pisząc „teorie spiskowe”.

 144. Głos Prawdy said

  PROTASIEWICZ

  „To kobieta, polityk. Mieszka w jednym z krajów europejskich. Apelowała, by nie płacić podatków, nie uznawać nielegalnego rządu, wezwała armię do przejścia na swoją stronę, a także zaczęła tworzyć nie tylko alternatywny rząd, ale także alternatywne ambasady swojego kraju. Jak myślicie, kto to jest? To polityk z Austrii Monika Unger. W 2019 roku otrzymała 14 lat więzienia za próbę buntu. ».
  https://tvrain.ru/teleshow/vechernee_shou/zagadka_protasevicha-531869/

  jakie ciekawe analogii.

 145. Boydar said

  Wiele jest wymyślonych celowo dla zmylenia nas i zajęcia uwagi, tak jak z samolotu wywala się aluminiowe frędzle dla sfałszowania odczytów radaru przeciwnika.

 146. Boydar said

  https://www.o2.pl/informacje/konczy-studia-i-planuje-doktorat-14-letni-geniusz-z-lublina-6650676799261600a

  prawie „widzący”; chociaż kto wie 🙂

 147. Boydar said

  https://wideo.wp.pl/upuszczanie-krwi-w-sredniowieczu-przerazajaca-terapia-ktora-miala-leczyc-6650538555160705v

  Dzisiaj jest tak samo tylko odwrotnie, „cudowny środek” jest masowo do krwi dopompowywany.

  Bez kropki, a co ! Najwyżej Pan Gajowy mnie zbanuje, jak ostatnią świnię (no, może przedostatnią).

 148. podczaszy said

  o Prezydencie USA Józefie Biden i jego zdrowiu psychicznym:

  Czy prezydent USA Biden stracił orientację na szczycie G7 w Anglii?

  W piątek pojawiło się nagranie z prezydentem USA Joe Bidenem, które dla wielu po raz kolejny budzi wątpliwości co do zdolności poznawczych prezydenta USA Joe Biden.

  prezydent USA Józef Biden błąka się tam po tarasie kawiarni w Kornwalii – aż do momentu, gdy jego żona gorączkowo zabiera go i wyprowadza za rękę na zewnątrz.

  Wielu komentatorów widzi w tym nagraniu [zamieszczonym w linkowanym niżej tekście] podobieństwo do sposobu traktowania osób z demencją i zaburzeniami funkcji poznawczych, które te osoby często tracą orientację i błąkają się bez celu.

  Inni twierdzą, że prezydent USA Józef Biden odpowiadał jedynie na pytanie kogoś z obecnych – na nagraniu słychać przecież, jak ktoś pyta go o szczyt G7.

  prezydent USA Józef Biden następnie wyciąga kciuk w górę. Tak czy inaczej, Jill Biden zdaje się nie rozumieć powolnego tempa swojego męża i ochoczo rzuca się na niego, by wyprowadzić go z kawiarni.

  Gdy podchodzi do prezydenta USA Józef Biden, chwyta prezydenta USA Józef Biden za rękę i wyprowadza prezydenta USA Józef Biden z patio wśród śmiechu zgromadzonych.

  Tak naprawdę ten pozornie niewinny filmik jest tylko jednym z wielu elementów układanki: prezydent USA Józef Biden raz po raz trafiał na pierwsze strony gazet z wpadkami i wątpliwymi przejęzyczeniami. Na przykład na szczycie G7 w Kornwalii 78-latek prezydent USA Józef Biden wielokrotnie mylił Syrię z Libią.

  Takie błędy mogą mieć katastrofalne skutki w polityce światowej. Na licznych nagraniach widać, jak prezydent USA Józef Biden traci tok myślenia podczas przemówień lub myli słowa i nazwiska – w jednym z wystąpień określił nawet wiceprezydent Kamalę Harris mianem prezydenta. Wielu Amerykanów martwi się więc o zdrowie psychiczne swojego „przywódcy wolnego świata’.

  Dyskusje o nagraniach, jak ta z angielskiej kawiarni, są nieuniknione – kto ma tak wielkie wpływy jak prezydent USA Józef Biden, powinien być przynajmniej przy zdrowych zmysłach i dobrym zdrowiu, a nie ciągle rzucać się w oczy błędami i wpadkami.

  ‚Najpotężniejszy człowiek na świecie’ w oczach wielu nie robi najwyraźniej dobrego wrażenia.

  Przetłumaczył: Zygmunt Białas

  zygmuntbialas 15.06.2021
  Wersja niemiecka wraz z krótkim, omawianym wyżej filmem-wideo: https://report24.news/sorge-um-geisteszustand-hat-us-praesident-biden-sich-beim-g7-gipfel-in-england-verirrt/

 149. W sklepie dziś mówiła said

  kobieta, że w szpitalu nie przyjęto niezaszczepionych. Za drzwii wyrzucili dwóch. I poszli się zaszczepić. I ja jej wierzę. Nie kłamała.
  Małe miasto w kujawsko-pomorskiem.

  Dyktatura jest już jawna.

 150. No ja tam w said

  kosmitów Reptilian i im podobnych nie wierzę.
  Ani w płaską Ziemię.

  Ale Żil Batę mówił na konferencji TED, że nowymi szczepionkami można mniejszyć liczbę ludzi na Ziemi o 15 %.

 151. revers said

  Re128
  Nie na co sie rozczulac nad tym co bylo I nie jest I nie wpisuje sie W rejestr.

  Nie mniej wczoraj W Brukseli jednak doszlo do zgodmosci G7 I uni do rozszerzenia NATO o Gruzje I Ukraine.Prezydencki lokaj duda I jego dworek moze byc zadowolony ze przyblizyl bombowa demokracje na wschod I azje mniejsza.

  Panie unijna ministrowa wojny van Layne I kanclerzyca Eurorzeszy Mogadishu byc dumne ze swych demokratycznych zamiarow zaminienia Ludhiana W zombies.
  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/global-time-bomb-first-case-of-postmortem-study-of-patient-vaccinated-against-sars-cov-2-mrna-found-in-every-organ-of-the-body?fbclid=IwAR1NEcky4ekUTyYp5-rTkBOrfpYwVGre5amnFbJN1RXwHeyw3I52QB3UpFc

 152. Boydar said

  „… można zmniejszyć liczbę ludzi na Ziemi o 15 % …”

  Gdyby użył określenia „osobników” to chyba postawiłbym mu dużą wódkę. Ja mam tylko nadzieję że w Polsce to będzie 60%. Bo ciotka Statystyka pod pojęciem „na Ziemi” traktuje wszystko jak leci. A przecież miejsca bywają specyficzne – „gdzie we Wszechświecie mamy największe stężenie Argonu ? W butli z Argonem, Watsonie !”.

 153. Piskorz said

  re 124 Istotnie, 3 i 4 wniosek b. ważny.!!

 154. revers said

  Re124
  To sie potwierdza p.Pytajnik

  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/global-time-bomb-first-case-of-postmortem-study-of-patient-vaccinated-against-sars-cov-2-mrna-found-in-every-organ-of-the-body?fbclid=IwAR1NEcky4ekUTyYp5-rTkBOrfpYwVGre5amnFbJN1RXwHeyw3I52QB3UpFc

  Wszystkie organs po mozg uszkodzone

  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/global-time-bomb-first-case-of-postmortem-study-of-patient-vaccinated-against-sars-cov-2-mrna-found-in-every-organ-of-the-body?fbclid=IwAR1NEcky4ekUTyYp5-rTkBOrfpYwVGre5amnFbJN1RXwHeyw3I52QB3UpFc

  Nie Wiem po ilosci zaszepien starczy plotow I wozkow inwalidzkich dla wszystkich ze by utrzymac rownowage, W pierwszej faze choroby krowek lub inne dolegliwosci.

 155. Piskorz said

  re 136 Zahlreiche Videos zeigen den US-Präsidenten, wie er bei Reden den Faden verliert oder Wörter und Namen verwechselt –….jak traci wątek lub myli słowa i nazwy.

 156. Boydar said

  https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/naukowcy-ustalili-ze-gorna-granica-ludzkiego-zycia-to-150-lat/bv2zzvq,79cfc278

  Pod warunkiem wszakże, że nie wpadną we wnyki „lekarzy i aptekarzy”, i np. się nie wyszczepią. Bo „… warto jednocześnie zauważyć, że przeprowadzone badania nie borą pod uwagę rozwoju medycyny oraz wprowadzenia nowych form terapii i leczenia najpowszechniejszych chorób …”, np. wyszczepionką procovid

 157. Boydar said

  Ciekawostka dla zamieszkujących miasto Lublin

  https://www.onet.pl/turystyka/onetpodroze/zycie-i-praca-katow-w-polsce-historia-zarobki-obowiazki-i-ciekawostki/cw0jbe4,07640b54

  Jest tradycja ! Ale urobi się po łokcie, aż szkoda chłopa.

 158. Piskorz said

  !!! Klaus Schwab na…plaży.https://bacologia.files.wordpress.com/2021/05/klaus-schwab-768×951-1.jpeg

 159. https://twojahistoria.pl/2021/06/14/brytania-nie-zawsze-panowala-nad-falami-najwieksze-upokorzenie-w-historii-royal-navy/?utm_medium=push&utm_source=pushpushgo&utm_campaign=CampaignName

  Jak Francuzi uratowali Londyn.

 160. Głos Prawdy said

  NIE! DLA chasydów lubawickich w Rosji
  Roman Juszkow
  wczoraj 10: 52
  To, co każdy RUSKI powinien wiedzieć o tzw. „pogromach żydowskich”, którymi od wieków prali nasze mózgi.

  ŻYDZI, ORGANIZATORZY POGROMÓW ŻYDOWSKICH
  https://vitalidrobishev.livejournal.com/7867641.html?utm_source=embed_post

 161. Głos Prawdy said

  130. Niestety wiele dokumentów znajduje się w ściśle tajnych folderach, niektóre zostały już odtajnione, upublicznione, świadkowie historii są martwi i możemy wierzyć tylko na słowo tym, którym coś powiedzieli. Dlatego im więcej źródeł potwierdzenia ma jeden konkretny fakt, tym większe prawdopodobieństwo prawdy.

 162. Boydar said

  Szanowny Głosie, pierwszeństwo przed faktami oraz „faktami” ma zawsze logika i prawa fizyki. M.in. dlatego dowody nie mogą zastąpić rozumu. Przydaje się też znajomość charakteru człekokształtnych.

  Zwłaszcza dzisiaj (technika i technologia) wartość „niezbitych dowodów” mocno spadła. Żeby dowód był dowodem, musi być spójny wewnętrznie i niesprzeczny z otaczającą rzeczywistością. Jeśli któregoś z tych warunków nie spełnia, trzeba szukać dalej, w wolnej chwili zastanawiając się, dlaczego śmy go znaleźli; może taki był plan ?

 163. JanuszT said

  Ad.18. Sylwester

  Odruch warunkowy – nabyta reakcja organizmu. Odruch warunkowy klasyczny powstaje podczas życia osobnika na bazie odruchu bezwarunkowego. Występuje dopiero po analizie danego bodźca przez ośrodek kojarzenia w mózgowiu, głównie w pniu mózgu.

 164. JanuszT said

  Nawet jeśli daleko nam do nazwania kogoś wrogiem lub nieprzyjacielem, bądźmy czujni, aby nie przestać się za niego modlić…

 165. revers said

  Dlatego Bracia Kiemlicze zawsze modlili sie za ojca jedynego na ziemii I na niebie I jego syna jedynego J.Ch., a jak trzeba bylo prali wrogow rp, J.M.P. niemilosiernie, nawet W bezndziejnej sytuacji , waaskim waawozie polskich Termopolis.

 166. NyndrO said

  * 147
  Przedostatnią byłem ja.

 167. Bezpartyjna said

  Jeszcze raz podaję moją odpowiedź poniżej, albowiem Pan PODCZASZY wszystkich i wszystko zagłusza (chyba potrzebna jest dobra kosiarka), nawet … „MOJEGO” złociutkiego P. BOYDARA – to niesamowite zjawisko, prawie jak zaćmienie słońca bądź księżyca 😉😵😟😮

  Proszę przeczytać ze zrozumieniem mój wpis w sprawie P. KAZANY i nie czepiać się mojej osoby.

  Podała proporcje dot. chlorku magnezu jak dla słonia a nie człowieka i jeszcze coś „przekręciła”.

  Wiem co piszę!

  Każdy ma prawo się pomylić, ale należy ” to” sprostować (errata wskazana) i ładnie przeprosić

  PRIMUM non NOCERE !!! 💀🔔👪👍

 168. Boydar said

  Czemu Pan Gajowy nic nie mówi ?

 169. Boydar said

  „… żyjemy nadzieją, że ludzkość weszła na ścieżkę powrotu do normalności, że wraz z pojawieniem się szczepionek skutecznie zarządzamy tym kryzysem. Choć oczywiście zawsze pozostaje otwarte pytanie, czy rzeczywiście tak jest /…/ dyskusje na ten temat toczą się między światowymi przywódcami w kuluarach …” – Duda, Prezydent IIIRP

  https://wiadomosci.wp.pl/andrzej-duda-kwestionuje-szczepienia-na-covid-rok-temu-tez-bylo-mniej-zakazen-6650930450348960a

  Czyli definitywnie potwierdził, że ocena i diagnozy nie należą ani do lekarzy ani epidemiologów, wyłącznie do marionetek zwanych politykami, a konkretnie do Komitetu Zarządzającego Projektem Covid.

  Drodzy żydzi, szczepcie się, już najwyższa pora. Za chwilę może być za późno.

 170. Bezpartyjna said

  Mój „stały program gry”, czyli co robiła pchła Szchrajka 3 tygodnie temu w sobotę 👑🎩💰💳🚬🎂🎆

  „Raz, któregoś dnia, przy święcie
  Urządziła Pchła przyjęcie.
  Gości przyszło co niemiara:
  Chrabąszcz, komar, mucha stara,
  Przydreptały dwa pająki,
  Ćmy, szerszenie i biedronki,
  Jedna osa, cztery pszczoły,
  Motyl, trzmiel i bąk wesoły,
  Mole, mrówki oraz ważki,
  I zaczęły się igraszki.
  Dwa uczone karaluchy
  Roznosiły placek kruchy,
  Pestek, maku, cukru garstki,
  A w szklaneczkach jak naparstki
  Sok z czereśni, oranżadę
  I mrożoną czekoladę.
  W pewnej chwili Pchła powiada:
  „Jestem gościom bardzo rada
  I z największą przyjemnością
  Coś zaśpiewam miłym gościom.
  Dajmy na to… arię z „Toski”,
  Lecz po włosku, bo znam włoski.”
  Zawołali goście: „Brawo!
  Niech zaśpiewa, bo ma prawo!”

  Wszyscy zatem jeść przestali,
  Pchła stanęła w końcu sali
  I z usteczek jej maleńkich
  Popłynęły cudne dźwięki.
  Pchła śpiewała niemal bosko,
  Komar bzyknął czule: „Tosko!”
  „Toska” drobne swoje rączki
  Zacisnęła jak dwa pączki,
  W rączki smutnie twarz wtuliła
  I tak śpiew swój zakończyła.
  {mospagebreak}
  „Co za głos! – krzyknęli goście –
  Niech zaśpiewa jeszcze, proście!”
  Pchła zgodziła się z łatwością
  Z zaśpiewać miała gościom
  Arię „Halki”, a tymczasem
  Zaśpiewała takim basem,
  Że aż goście, co siedzieli
  Spadli z krzeseł i z foteli.
  Żuk podskoczył, zatkał uszy…
  „Przecież ona nas ogłuszy!
  Bujda!” – krzyknął prosto z mostu.
  Rzecz wydała się. Po prostu
  Nie śpiewała Pchła Szachrajka,
  Tylko skrzynka-samograjka,
  A karaluch w niej ukryty
  Jak na złość pomylił płyty.

  Żuk powiedział tylko: „Żuka
  Pchła Szachrajka nie oszuka.”
  I zapalił dumnie fajkę
  Opuszczając Pchłę Szachrajkę.”

  Na szczęście w realu nikt mnie nie opuścił 👫
  Prawda … Drogi SELERZE 😉

  Specjalnie dla Ciebie zaśpiewam arię Sandry z opery „Prusa”.👗👏😽😉

  A KROPKĘ trzymam w swoim zlotym pantofelku 👠

  CDN.

 171. Bezpartyjna said

  „Czemu Pan Gajowy nic nie mówi ?”

  Bo Szanowny Pan Gajowy też jest człowiekiem a nie robotem i musi od nas Gajowniczków odpocząć i się …skutecznie „wyleczyć” 😉😇

  Ot co 😷

 172. Bezpartyjna said

  👺💣
  „Pchle samotność nie służyła,
  Lecz że była bardzo miła,
  Miała siedem koleżanek,
  Czarujących warszawianek,
  Młodych, ślicznych jak poranek.
  Wszystkie pełne elegancji,
  W sukieneczkach prosto z Francji,
  Uczesane w modne loczki
  I w pończoszkach jak obłoczki.
  Pchła wraz z nimi w karnawale
  Objeżdżała wszystkie bale,
  Plotkowała z nimi stale,
  Co dzień każdą koleżankę
  Odwiedzała, filiżankę
  Czarnej kawy wypijała
  I na inne plotkowała.
  A że miała powodzenie,
  Powodzenia jej szalenie
  Zazdrościły koleżanki,
  Więc się wciąż słyszało wzmianki:
  „Pchła to dziwna jest osoba!
  Cóż się w takiej Pchle podoba?
  Czy ta wiecznie skromna minka,
  Czy błękitna pelerynka,
  Purpurowe rękawiczki,
  Czy te nóżki jak patyczki?
  Albo może uśmiech słodki,
  Albo psoty, albo plotki?…”
  Tak mówiły koleżanki,
  Eleganckie warszawianki.
  {mospagebreak}
  Pchła w okropną wściekłość wpadła,
  Czerwieniła się i bladła,
  I tupała nóżką małą,
  Że aż w domu wszystko drżało.
  „Niegodziwe zazdrośnice!
  Niech no tylko je przychwycę,
  A już będą trzy kwartały
  Pchłę Szachrajkę pamiętały!”
  🐞☀🕠
  CDN.

 173. revers said

  Yakay pzrdlenia sie i innych form propagandy w szkolach Wegierski. Parlament wegierski ustawil do pionu lbtqplus

  https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-06-15/zakaz-propagowania-homoseksualizmu-w-wegierskich-szkolach/?ref=aside_najnowsze&fbclid=IwAR14cq5-3C_eusNMQd05KDAW7hSFV7WPlRqAwznmRcXRJlExoRqcQfq4-QA

  a w najasniejszej jak kto chce, bo juz nawet 14 latkow lapia z marycha w plecaczkach. a Trzaskowski przychlny nowej edukacji pokolen, na zelik , beaty ushe akcesoria.

 174. Bezpartyjna said

  „Bez kropki, a co ! Najwyżej Pan Gajowy mnie zbanuje, jak ostatnią świnię (no, może przedostatnią).”

  To Pan nie jest … „chachłem” albo … Reptilianem 😼😮😋😶😞

 175. Marucha said

  Re 168:
  Gajowego trafiła znienacka (co to jest „nienacek”?) jakaś dysfunkcja w stanie zdrowia.
  Trwała mniej więcej dwa dni.

  Gdybym był polskim gównoja… pardon, „celebrytą”, opisałbym teraz swoje straszne przeżycia – ból głowy, stan półprzytomności, uginające się od słabości nogi w drodze do łazienki, jakieś ni to halucynacje, ni to koszmary nocne…
  Stwierdziłbym, że to był atak koronawirusa, no bo cóż by innego?
  Zamieściłbym swoje zdjęcie na Instagramie w stanie wskazującym na terminalny.

  Ale że jestem prostym gajowym, stwierdziłem, że miałem atak grypy, nie pierwszy raz w życiu i że wyszedłem z niego całkiem szybko, mimo iż nie brałem żadnych leków (prócz JEDNEJ tabletki paracetamolu na noc) ani nie konsultowałem się z lekarzem. I mimo, że już dawno jestem „past prime”..

 176. Bezpartyjna said

  „Blisko 120 palestyńskich rodzin z Silwan, części okupowanej Jerozolimy Wschodniej, może w najbliższym czasie stracić swoje domy. Władze izraelskie chcą na tym miejscu stworzyć park tematyczny upamiętniający ogród Dawida, starożytnego króla Izraela.”

  https://strajk.eu/kolejne-palestynskie-domy-w-jerozolimie-wschodniej-do-zniszczenia-wladze-chca-stworzyc-park-biblijny/

 177. Bezpartyjna said

  Ciąg dalszy mojego powyższego wpisu.

  „Ogród Króla
  Budynki są więc nadal użytkowane, niezależnie od uznania za samowole budowle, bo palestyńskie rodziny nie mają dokąd pójść. Mieszkańcy szukali również wsparcia w organizacjach pozarządowych i nawet u zagranicznych dyplomatów. Bez efektu.

  Na terenie al-Bustan, części Silwan, według zapowiedzi władz ma powstać park o nazwie Ogród Króla, poświęcony Dawidowi, starożytnemu władcy Izraela. Zrekonstruowanie ogrodu, który według tradycji istniał na tym miejscu tysiące lat temu, miałoby potężne symboliczne znaczenie. Władze chcą pokazać, kto jest jedynym gospodarzem na tym terenie, a kto nie ma żadnych praw.”

 178. Bezpartyjna said

  „To już ostatecznie koniec jednego z najgłośniejszych politycznych start-upów ostatnich lat. Wiosna zamierzała przełamać duopol PiS-u i PO, a „nieaktualną” lewicowość zastąpić progresywizmem. Teraz jej członkowie wstępują do Nowej Lewicy.

  Samorozwiązanie Wiosny potwierdził w rozmowie z PAP Krzysztof Gawkowski, który do 11 czerwca pełnił obowiązki partyjnego sekretarza generalnego.”

  https://strajk.eu/koniec-wiosny-partia-roberta-biedronia-oglosila-samorozwiazanie/

  A w to miejsce powstanie partia … „Po.s…anych RZYĆi”???

 179. Bezpartyjna said

  „Jack London powraca – artystyczny Martin Eden [recenzja]

  Najnowszy film Pietro Marcellego, który europejskiej publiczności kojarzyć się może z produkcją Paszcza wilka (2010), jest luźno inspirowany książką Jacka Londona. Ekranizacja Martina Edena ewidentnie próbuje wyjść poza sztywne ramy biografii artystów zniszczonych życiem. Widz, tak jak tytułowy bohater, musi do wszystkiego dojść sam, poukładać wątki i znaleźć sens w historii, z którą przyszło mu obcować.”

  https://strajk.eu/jack-london-powraca-artystyczny-martin-eden-recenzja/

  Czytania książek nic nie przebije 📚📒📑📕📙📗📔📓

 180. Bezpartyjna said

  „Napięcie w Peru sięga zenitu. Fujimori nie może pogodzić się z porażką

  W oczekiwaniu na oficjalne wyniki wyborów sytuacja w Peru staje się coraz bardziej napięta. Państwowa komisja wyborcza wycofała się z decyzji przedłużającej termin wnoszenia protestów wyborczych, gdy tymczasem Keiko Fujimori robi wszystko, by zakwestionować niekorzystny dla niej wynik głosowania. Zagraniczni obserwatorzy jednak zgodnie podkreślają, iż wybory przebiegły prawidłowo, w zgodzie z międzynarodowymi standardami.
  Uchwała państwowej komisji wyborczej z 2018 r. przewidywała, że czas na wnoszenie protestów wyborczych wynosi trzy dni kalendarzowe, licząc od dnia wyborów. Okres ten upływał więc w środę. Jednak komisja podjęła decyzję, na mocy której czas na składanie skarg został wydłużony o 48 godzin, do piątku. Po kilku godzinach wycofano się z tej zmiany.”

  https://strajk.eu/napiecie-w-peru-siega-zenitu-fujimori-nie-moze-pogodzic-sie-z-porazka/

 181. Piskorz said

  Z beczki innej. Kapuścińskiego trzeba czytać. „Heban” pisany chyba 15 lat temu..jestem w połowie. Druga wydana 1967 „Gdyby cała Afryka” jeszcze b. ciekawa, bo dotyczy lat „60, a więc gdy wiele państw Afryki odzyskało niepodległość /lub było krótko przed jej uzyskaniem/. SS ,czyli super świnie-Angole jasno to-wynika z tej 2 książki. Jątrzyli gdzie mogli, skłócali, wychodzili głównymi drzwiami po to, aby później wejść….bocznymi. Na miejsce ich i Francuzów pchali się potem Niemcy, no i Amerykanie naturalnie.!! Odnośnie neokolonializmu żabojadów pisałem o tym na portalu niemieckim !!. Wchodzą w tą Afrykę rożnymi sposobami/drogami, a….mają doświadczenia długoletnie i CHĘTNYCH DO SKORUMPOWANIA MIEJSCOWYCH POLITYKÓW!!. ps A jeden to miał przed swoją posiadłością 15 limuzyn, a zastępca jego 7/8 mniej.! A ten jego „Heban” to pióro reportażysty i pisarza zarazem!

 182. Bezpartyjna said

  „We wtorek w Sejmie odbyło się kolejne w tym roku głosowanie nad powołaniem nowego Rzecznika Praw Obywatelskich. Posłowie wybierali między kandydatką PiS Lidią Staroń i wspólnym kandydatem opozycji prof. Marcinem Wiąckiem…

  Z kolei Lidię Staroń poparło m.in. trzech posłów Konfederacji: Krystian Kamiński, Jakub Kulesza i Robert Winnicki, a także trzech posłów Kukiz’15 i dwaj niezależni posłowie Lech Kołakowski i Łukasz Mejza.”

  https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://wiadomosci.wp.pl/sejm-powolal-rzecznika-praw-obywatelskich-6650915110456224a&ved=2ahUKEwjfv-SUkZrxAhUDmYsKHeN5DK8QFjADegQIFxAC&usg=AOvVaw1YQByI2YSYgyVsVRIPaWS0

  … Komentarze … 😕😎

 183. Bezpartyjna said

  Oj, oj … należy dużo lykać naturalnej witaminy C a później to … 🌞 i jeszcze raz 🌞 a później 🍷

 184. seler said

  piosenki

  II deo koncerta Predraga Zivkovica Tozovca – Sava Centar 2012. (integralna verzija)
  .https://www.youtube.com/watch?v=6wmsCt16ems

 185. Bezpartyjna said

  A Pani KAZANA coś mówi na swoim „Viridianie” o płynie Lugola?

 186. revers said

  W Reichu od dzis muzulmanscy duchowni beda ksztalcenii na Imanow za pieniadze podatnikow, ma to przyblizyc , wyrownac kulture orientu i niemeickiego zachodu.

  https://www.journalistenwatch.com/2021/06/15/start-imam-ausbildung/

  No to kto za imana jaki lojciec Mahmed, obok ojca Rydzyka to tylko do Niemeic na seminaria islamskie.

  Jaki piekny szariacik szykuje sie? z polksiezycem dla Mercedesa, zamiast trojkatnej gwiazdy w okregu.

 187. revers said

  Bojowki dzihadzu al-Hashd al-Shabi beda mialy pelne rece roboty na picupach Toyoty mozzna juz spotkac dwa typy dronow do nawracania niewiernych, w ramach szariatu wojennego

 188. z prowincji said

  ad,175 . Pan Gajowy ; mówiło się dawniej że ” miłość i sracka przychodzą znienacka „.

  Pozdrawiam serdecznie !

 189. Bezpartyjna said

 190. Lily said

  Leaves behind, zostawil po sobie

  Z r o d l o; TRT

 191. Bezpartyjna said

  Ponawiam pytanie – a gdzie się podziała P. Anna NyndrO?
  Dlaczego nie pisze?

  Ja Panu NyndrO odpowiadam na zapytania oraz wpisy.

 192. Bezpartyjna said

  „Prof. Izdebski o zmianach w obyczajowości seksualnej młodzieży i spadku aktywności seksualnej Polaków
  Seksuolog i doradca rodzinny, prof. Zbigniew Izdebski, w rozmowie z PAP informuje o zmianach w obyczajowości seksualnej młodzieży i aktywności seksualnej Polaków. Okazuje się, że większość młodych ludzi rozpoczyna współżycie przed osiągnięciem pełnoletniości, natomiast ogólna aktywność seksualna spada.”

  https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://portal.abczdrowie.pl/prof-izdebski-o-zmianach-w-obyczajowosci-seksualnej-mlodziezy-i-spadku-aktywnosci-seksualnej-polakow&ved=2ahUKEwjEoOe1r5rxAhXXm4sKHUA1Ch4QFjAAegQIAxAC&usg=AOvVaw1LTlAWljcqfinEe4OKbfBg

 193. podczaszy said

  Pierwsza na świecie sekcja zwłok zaszczepionego na kowid

  Pierwszy przypadek badania pośmiertnego u pacjenta zaszczepionego przeciwko SARS-CoV-2
  Drukuj E-mail
  Opublikowano: 15.06.2021 Autor: Webmaster

  W skrócie:

  • Przedstawiamy przypadek pacjenta z pojedynczą dawką szczepionki przeciwko kowid koronawirus SARS-CoV-2.

  • Wytworzył odpowiednie poziomy miana w surowicy, ale zmarł 4 tygodnie później.
  • Dzięki pośmiertnemu mapowaniu molekularnemu znaleźliśmy wirusowe RNA w prawie wszystkich badanych narządach.

  • Nie zaobserwowaliśmy jednak żadnych charakterystycznych cech morfologicznych COVID-19.

  • Można było wywołać immunogenność, podczas gdy sterylna odporność nie została ustalona.

  Abstrakt:
  U pacjenta po jednej dawce, RNA znalezione niemal wszędzie,
  po szczepieniu 2 pozytywne testy, w wymazie z nosa ilość wirusa mogąca świadczyć o możliwości zarażania innych. Bez objawów kowida.

  Wcześniej zdrowy człowiek a po szczypawce zaczął mieć poważne problemy zdrowotne i zmarł.

  86-letni mężczyzna, który wcześniej nie miał objawów, otrzymał pierwszą dawkę szczepionki BNT162b2 mRNA COVID-19.

  Zmarł 4 tygodnie później z powodu ostrej niewydolności nerek i układu oddechowego. Chociaż nie wykazywał żadnych objawów specyficznych dla COVID-19, przed śmiercią uzyskał pozytywny wynik testu na SARS-CoV-2.

  Wiązanie antygenu białka kolczastego (S1) wykazało znaczące poziomy immunoglobuliny (Ig) G, podczas gdy nukleokapsyd IgG/IgM nie został wywołany.

  Ostre odoskrzelowe zapalenie płuc i niewydolność kanalików nerkowych uznano za przyczynę zgonu podczas autopsji; jednak nie zaobserwowaliśmy żadnych charakterystycznych cech morfologicznych COVID-19.

  Pośmiertne mapowanie molekularne za pomocą reakcji łańcuchowej polimerazy w czasie rzeczywistym ujawniło odpowiednie wartości progowe cyklu SARS-CoV-2 we wszystkich badanych narządach (ustnie gardła, błona śluzowa węchowa, tchawica, płuca, serce, nerki i mózg) z wyjątkiem wątroby i opuszki węchowej.

  Wyniki te mogą sugerować, że pierwsze szczepienie wywołuje immunogenność, ale nie sterylną odporność.

  Przeprowadzono gastroskopię i kolonoskopię w celu dalszego zbadania przyczyny biegunki.

  Colonoskopia, w szczególności wykazała wrzodziejącą zmianę lewej giętkości okrężnicy, która była histologicznie zdiagnozowana jako niedokrwienne zapalenie jelita grubego.

  PCR analiza na próbkach biopsji, po wcześniej zgłoszonej metodzie (Kaltschmidt i in., 2021), był ujemny dla SARS-Cov-2. Leczenie wspierało mesalazynę i dożylną substytucję żelaza. Następnie stan pacjenta pogorszył się pod rozwojem niewydolności nerek.

  Pomimo rozpoczęcia dodatkowego tlenu (2 l na minutę) i terapii antybiotykowej przez Ceftriaxone, pacjent zmarł z ostrej niewydolności nerek i układu oddechowego w następnym dniu.

  Badanie postmorma ujawniło ostre obustronne oskrzela z ropniami, czasami otoczonymi bakteryjnymi Cocci (Rysunek 1).

  Nie było ustalenia powszechnie opisanych objawów związanych z 19-krotnym zapaleniem płuc. W sercu znaleźliśmy hipertrofię bitowniczą (waga 580 g) i histologicznie zdiagnozowaliśmy kardiomiopatię niedokrwienną.

  Wykryliśmy amyloidozę typu transthyretyny w sercu iw mniejszym stopniu w płucach. Nerki ujawniły zarówno przewlekłe obrażenia z arterioloscleosis i zwłóknieniem śródmiąższowym i ostrą niewydolnością nerek z hydropic rurową degeneracją. Badanie mózgu ujawniło lewą strenoscję tkanki pseudocyjnej, która została zdiagnozowana jako stary obszar zawału.

  Od tygodni przed szczepieniem, poprzez szczepienia (dzień 1), wkrótce przed śmiercią (dzień 24), pacjent był wolny od jakichkolwiek objawów klinicznych zwykle przypisanych do Kovid-19.

  Ponadto prace krwi nie wykazały miana Igm, który jest ogólnie obserwowany 7-14 dni po objawie początku (Kim i in., 2020).

  Jednak pacjent testował SARS-Cov-2 pozytywny. Zarówno wartość CT mierzona w wymazach nosofarngnoalu, a wartości mierzone w formalinie-stałych parafinowo-osadzonych próbek, wskazują obciążenie wirusowe i sugerują transmisję.

  Nie obserwowaliśmy żadnych charakterystycznych cech morfologicznych COVID-19 zgłoszonych w kompleksowych badaniach autopsji morfologicznych (Schaller i in., 2020, Edler i in., 2020, Ackermann i in., 2020).

  Nie znaleźliśmy żadnych typowych oznak rozproszonego uszkodzenia pęcherzyków w płucach, ale zidentyfikowaliśmy rozległą ostrą oskrzeli, ewentualnie pochodzenia bakteryjnego.

  Doszliśmy do wniosku, że pacjent zmarł z oskrzeli, i ostrej niewydolności nerek.

  Jednak niedawne raporty zwiększonego ryzyka skrzepów krwi, w szczególności zakrzepicy zatoki żylnej mózgowej w przypadku szczepionki Oxford Astra zeneca (Mahaza 2021), podniosła kwestię debaty na temat bezpieczeństwa szczepionki Covid-19 w ogóle.

  Należy wykonać kompleksową analizę danych autopsji, aby zapewnić bardziej szczegółowe spostrzeżenia w śmiertelne działania niepożądane i wszelkie zgony związane ze szczepieniem.
  https://zdrowapolska.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=335:pierwszy-przypadek-badania-posmiertnego-u-pacjenta-zaszczepionego-przeciwko-sars-cov-2&catid=16&Itemid=142

 194. NyndrO said

  Wiesza firany. Ja oglądam mecz. Tradycyjna Rodzina.

 195. Bezpartyjna said

  „Ile prądu zużywają domowe urządzenia? Ładowarka, TV, pralka i inne – oto wyliczenia cenowe

  Wracając do tematu zużycia prądu przez domowe urządzenia, należy pamiętać o częstotliwości i długości ich pracy. Dla przykładu, lodówka działa przez całą dobę, a czajnik elektryczny uruchamiany jest na krótko kilka razy dziennie. Pod uwagę trzeba wziąć też moc sprzętu i oczywiście cenę prądu w danej taryfie. W Polsce wśród użytkowników domowych najpopularniejsza jest taryfa G11, w której średnia cena 1 kWh to od 0,69 zł do 0,78 zł. Takie też wartości zastosowaliśmy przy naszych obliczeniach dla wymienionych urządzeń. W tej kwocie zawarte są już różnego rodzaju opłaty dodatkowe, w tym za dystrybucję i energię czynną.”

  https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/ile-pradu-zuzywaja-domowe-urzadzenia-ladowarka-tv-pralka-i-inne-oto-wyliczenia-cenowe/ptm4xwd&ved=2ahUKEwissaOasJrxAhXmBBAIHczGDPEQFjAAegQIBhAC&usg=AOvVaw3p-kQEd3rk892QZ_be1KRJ

 196. Yagiel said

  ad Bezpartyjna@182 – nie ma sensu przejmować się wynikiem głosowania w Sejmie, nie ma sensu przejmować się Sejmem. Szkoda czasu i zdrowia! Nawet nie ma sensu przejmować się Sejmem/Senatem w USA – to już tylko siłą rozpędu Działające NIC: i w USA, i w Polsce.
  Z tym że w USA działa Trybunał Bezpartyjny Armii sądzący-skazujący-wykonujący wyroki: oto wiadomość o kolejnym wykonaniu:
  .https://www.youtube.com/watch?v=UyJJ8fyeNEQ
  John Brennan…

  Swoją drogą, że to nie dociera do manekina-Morawieckiego np.? albo do manekina-Pelosi ? nie zauważyli braku Hillary, Gates’a i kolejnych…? Ich Titanic tonie, a oni gadają – nie szukają szalup?
  A może to już wszędzie tylko manekiny udające X czy Y, a prawdziwa Pelosi siedzi i czeka na swój termin ? Manekin Morawiecki nie boji się Polskiego Trybunału Bezpartyjnego ? Jaki bezpieczny – bo manekin… Ale czy Najnowszy model ?

  Tak czy inak, Pani Bezpartyjna, przejmowanie się manekinami uważam za bezsensowne.
  Ale z drugiej strony: przejmowanie się np. grą polskich piłkarzy na Mistrzostwach Europy – prawdziwych piłkarzy? bo wyglądają na manekiny – też nie ma sensu. Może oni już wiedzą, kto wygrał – tj. kto wygra za miesiąc – ? Tj. kto/co zdecydował był – ?
  Widzi pani jakąś różnicę między Sejmem a reprezentacją piłkarzy ?

  Zresztą i tak to Marucha Szanowny ważny !
  Życie boli – będzie zdrowie 🙂

 197. podczaszy said

  List otwarty od lekarza w obronie polskich dzieci – Sumienie które nie pozwala milczeć
  https://ordomedicus.org/list-otwarty-od-lekarza-w-obronie-polskich-dzieci-sumienie-ktore-nie-pozwala-milczec/

 198. podczaszy said

  Chińskie laboratorium biologiczne w Wuhan jest własnością Glaxosmithkline,

  który (przypadkowo) jest właścicielem firmy “Pfizer!” fajzer (tego, który robi szczepionkę przeciwko (korona)wirusowi,
  który został (przypadkowo) uruchomiony w laboratorium biologicznym w Wuhan i które zostało (przypadkowo) ufundowany przez dr Fauci, który (przypadkowo) promuje szczepionkę!

  „GlaxoSmithKline jest (przypadkowo) zarządzany przez dział finansowy Black Rock, który (przypadkowo) zarządza finansami Open Foundation Company (Fundacja Sorosa), która (przypadkowo) zarządza francuską AXA!

  Soros (przypadkowo) jest właścicielem niemieckiej firmy Winterthur, która (przypadkowo) zbudowała chińskie laboratorium w Wuhan i został kupiony przez niemiecki Allianz, który (przypadkowo) ma Vanguard jako udziałowca, który: (przypadkowo) jest udziałowcem Black Rock”, który (przypadkowo) kontroluje banki centralne i zarządza około jedną trzecią globalnych transakcji finansowych.

  „Black Rock” jest także (przypadkowo) głównym udziałowcem MICROSOFT, należącym do Billa Gatesa,
  który (przypadkowo) jest udziałowcem firmy Pfizer (która – Zapamiętaj? Sprzedaje cudowną szczepionkę) i
  (przypadkowo) jest teraz najważniejszym sponsorem WHO – Światowej Organizacji Zdrowia!

  Teraz już rozumiesz, jak martwy nietoperz sprzedawany na mokrym targowisku w Chinach zaraził CAŁĄ PLANETĘ!? 😱
  https://kodluch.wordpress.com/2021/06/15/15-06-2021-syria-2080-dzien-sprzatania-swiata/

 199. Bezpartyjna said

  „W Wielkim Zderzaczu Hadronów podczas eksperymentów zderzają się wiązki cząstek o bardzo wysokiej energii. Od dawna niektórzy fizycy zadają pytania o to czy takie wydarzenia mogą spowodować powstanie czarnych dziur. Czy to jest naprawde możliwe?
  Niektórzy ludzie uważają, że fizycy „nie rozumieją, co robią” w swoich zderzaczach, ponieważ w eksperymentach mogą pojawić się czarne dziury, które pochłoną planetę. W rzeczywistości do tej pory nie udało się wykryć nawet pojawienia się kwantowej czarnej dziury.
  Czarne dziury powstają w kosmosie, gdy gwiazdy o masie kilkunastu mas Słońca zapadają się pod koniec swojego życia i koncentrują bardzo dużą ilość materii na bardzo małej przestrzeni. Powstałe obiekty są tak gęste, że ich przyciąganie grawitacyjne zapobiega przedostawaniu się światła poza horyzont zdarzeń…
  Jednak dotychczas nie ma dowodów na to, że kwantowe czarne dziury mogą powstać w wyniku zderzeń cząstek w zderzaczu. Zderzenia cząstek w eksperymentach fizycznych i w przyrodzie występują nieprzerwanie od lat, jednak wciąż żyjemy i ani jedna czarna dziura nie połknęła naszej planety. A może się to już dawno stało tylko tego nie zauważyliśmy?”

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy-w-wielkim-zderzaczu-hadronow-moze-pojawic-sie-czarna-dziura

 200. podczaszy said

  Grzech pychy (The Sin of Pride)
  poniedziałek, 14 czerwca 2021

  Nie przesadzam, kiedy mówię ludziom, że jednym z największych zagrożeń dla rasy ludzkiej – mentalnie, fizycznie i duchowo – jest akceptacja i aktywne wspieranie seksualnej perwersji LG-SS (w oryginale ang. jest LGBTQIAA+ – po polsku jest dużo prościej – przyp tłum).
  http://introiboadaltaredei2.blogspot.com/2021/06/the-sin-of-pride.html

  wtorek, 15 czerwca 2021 Niecałe dwa tygodnie temu przechodziłem obok kościoła protestanckiego, który miał wielki napis z przodu, na którym widniało: „Miłość jest miłością. Szczęśliwego miesiąca dumy” (Pride – pycha, duma, jest ot też hasło sodomitów – przyp tłum) z tęczową flagą Sodomy i Gomory przypiętą pod słowami.

  Outreach 2021
  Wydarzenie w 2020 roku zostało uświetnione filmem z przesłaniem poparcia dla sodomitów przez przywódców „katolickich”. Według National Catholic Reporter:

  Film z 18 czerwca rozpoczął się od jezuity ks. Jamesa Martina przypominającego wszystkim katolikom LGBTQ, że stworzył ich Bóg i że są tak samo częścią Kościoła Katolickiego jak papież, biskupi czy lokalni proboszczowie.

  Jezuita ks. John Cecero, przełożony jezuickiej prowincji północno-wschodniej USA, wezwał członków LGBTQ do „udziału w pojednawczej misji Jezusa”.
  https://www.ncronline.org/news/people/catholic-leaders-mark-pride-month-video-conference

  Infiltracja społeczeństwa przez sodomitów i ich akceptacja doprowadziła do pełnego „świętowania”. Nawet fałszywe sekty, takie jak kościół protestancki, obok którego przejeżdżałem, potępiały perwersję w niezbyt odległej przeszłości

  Szaleństwo jest oczywiste. Weźmy hasło „miłość jest miłością” – nie, tak nie jest.

  Kocham moją żonę, kocham rodziców, kocham mojego najlepszego przyjaciela i kocham Boga. Miłość, którą mam do każdego z nich, jest zarówno odczuwana, jak i wyrażana w bardzo różny sposób.

  Jeśli stosujesz romantyczną miłość do swoich rodziców, to nie jest to „miłość jest miłością”, nazywa się to „kazirodztwem” i jest moralnie złe i chore psychicznie.

  W odniesieniu do zwierząt miłość romantyczna to zoofilia.

  W odniesieniu do dzieci jest to pedofilia (którą duchowni sekty Vaticanum II znają aż za dobrze – zarówno ci w więzieniu, jak i poza nim).

  W odniesieniu do osób tej samej płci jest to homoseksualizm; który jest tak samo moralnie zdeprawowany, nienaturalny, grzeszny i chory jak inne perwersje.

  Natychmiastowy zarzut, jaki słyszę, brzmi: „Jeśli homoseksualizm jest chorobą psychiczną, to nie może być grzeszny”.

  Chociaż prawdą jest, że „Kto nie używa rozumu, nie grzeszy formalnie przekraczając prawo moralne z powodu ignorancji…” (zob. teolog Jone, Moral Theology, [1961], s. 20), osoba, która nie jest obłąkana jest moralnie odpowiedzialna za te czyny popełnione będąc w posiadaniu rozumu.

  Dlatego osoba, która jest kleptomanem, ma chorobę psychiczną przysposabiającą do kradzieży.

  Wiedząc, że kradzież jest zła, mają moralny obowiązek szukać profesjonalnej pomocy i robić wszystko, co w ich mocy, aby się powstrzymać.

  Niezastosowanie się do tego lub „świętowanie pychy złodziei” stanowiłoby ciężki grzech.

  Sekta Vaticanum II zachęca do tego „grzechu pychy” wśród zboczeńców seksualnych. (Niedawno słyszałem, jak jedna osoba odnosi się do nich jako „ludzie alfabetu” z śmiesznej etykiety „LG-SS” – sprytne i to nazwa, której sam mogę używać).

  Zauważ też, jak używają terminu homofobia;

  wymyślonego zaburzenia psychicznego, które pociąga za sobą irracjonalny strach przed homoseksualistami. Innymi słowy, zboczeniec nie jest chory psychicznie, ty jesteś.

  Teraz dodajmy neologizm transfobiczny, ponownie sugerujący, że osoba, która zaprzecza, że ​​istnieje 58 płci i że możesz „wybrać swoje zaimki”, ma chorobę psychiczną, a nie ten mężczyzna, który uważa się za kobietę lub kobieta, która myśli, że jest mężczyzną.

  W tym roku szaleństwo tylko się pogorszyło. W grudniu 2018 roku napisałem post o transseksualnym szaleństwie, który zatytułowałem Kiedy Harry stał się Sally (When Harry Became Sally) po książce o tym samym tytule opublikowanej wcześniej w tym samym roku przez dr Ryana Andersona.

  Teraz jesteśmy proszeni o rozważenie, czy kobieta może być mężczyzną i vice versa. Przeczytałem tę książkę i jest to jedna z niewielu współczesnych książek, które serdecznie poparłem na tym blogu. Możesz przeczytać mój post w całości tutaj: http://introiboadaltaredei2.blogspot.com/2018/12/when-harry-became-sally.html.

  21 lutego tego roku Amazon.com zbanował książkę na swojej platformie bez wyjaśnienia. Czterech republikańskich senatorów napisało list do dyrektora generalnego Amazon, Jeffa Bezosa, pytając, dlaczego została usunięta. W liście senatorowie (Rubio z Florydy, Hawley z Missouri, Lee z Utah i Braun z Indiany) napisali:

  W liście stwierdza się, że Amazon „zdecydował się nie sprzedawać książek, które utożsamiają tożsamość LG-SS z chorobą psychiczną”.
  https://ncac.org/news/amazon-book-removal

  Podsumowując: jeśli ktoś sprzeciwia się stylowi życia sodomitów/alfabetów, to jest to chory psychicznie, nienawistny bigot.

  Co więcej, jeśli ktoś odważy się twierdzić, że ludzie alfabetu mają zaburzenia psychiczne, zostanie ocenzurowany i potraktowany jak parias. Czy poważne sankcje prawne mogą być daleko w tyle, gdy ktoś odważy się wypowiedzieć przeciwko perwersji?

  W tym poście pokażę dokładnie, jak naprawdę chorzy psychicznie są ludzie alfabetu – bez przeprosin i bez cenzury.

 201. Bezpartyjna said

  „Nowe dane dotyczące gigantycznej asteroidy zmyliły naukowców. Okazało się, że asteroida Psyche wcale nie przypomina jądra planety, jak początkowo wyobrażali sobie eksperci….
  Jednak nowe badania przeprowadzone przez University of Arizona sugerują, że asteroida może nie być tak metaliczna i gęsta, jak wcześniej sądzono, i wskazuje na zupełnie inną historię jej pochodzenia. Nowy autor badań, David Cantillo, twierdzi, że asteroida zawiera 82,5% metalu, 7% piroksenu o niskiej zawartości żelaza i 10,5% chondrytu węglowego, co prawdopodobnie pochodzi z innych uderzeń asteroid. Cantillo obliczył również, że sądząc po porowatości, 35% olbrzyma to po prostu pusta przestrzeń.”

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/asteroida-psyche-wcale-nie-przypomina-jadra-planety

 202. podczaszy said

  LGBTQIA = Chorzy psychicznie i moralnie zdeprawowani

  OSTRZEŻENIE! Ta sekcja postu zawiera obrazowy język i opisuje niepokojące zachowania. Zaleca się dyskrecję czytelnika.

  A) Zagrożenia dla zdrowia fizycznego, których unikają osoby zdrowe psychicznie.
  =============================

  Zachowanie homoseksualne jest obiektywnie szkodliwe.

  B) Problemy ze zdrowiem psychicznym.
  =================================

  Nawet Stowarzyszenie Lekarzy Gejów i Lesbijek (GLMA) zauważyło te problemy. Na przykład wśród mężczyzn, którzy identyfikują się jako homoseksualiści:

  • Geje zażywają substancje [narkotyzujące] częściej niż ogół populacji i to nie tylko w większych miastach. Obejmują one szereg substancji, od azotanu amylu („poppers”) po marihuanę, ecstasy i amfetaminy.

  • Wydaje się, że depresja i lęk dotykają gejów częściej niż w populacji ogólnej. . . Młodzież i młodzi dorośli mogą być szczególnie narażeni na samobójstwo. . .

  (Zob. Robert J. Winn, „Ten Things Gay Men Should discussion with Their Healthcare Provider”, GLMA, maj 2012).

  Federalna Administracja ds. Nadużywania Substancji i Zdrowia Psychicznego (Substance Abuse and Mental Health Services Administration) zgłosiła następujące niepokojące fakty dotyczące kobiet, które identyfikują się jako praktykujące lesbijki:

  • kobiety mające partnerów tej samej płci doświadczyły więcej zaburzeń zdrowia psychicznego, takich jak poważna depresja, fobia i zespół stresu pourazowego (PTSD) – niż kobiety z partnerami płci przeciwnej

  • Inne badanie „wykazało, że jawne lesbijki i kobiety biseksualne, doświadczały większego stresu emocjonalnego jako nastolatki i były od 2 do 2,5 razy bardziej narażone na myśli samobójcze w ciągu ostatnich 12 miesięcy niż kobiety heteroseksualne. Tymczasem niejawne lesbijki i kobiety biseksualne, częściej podejmowały próby samobójcze niż kobiety heteroseksualne”.

  Przemoc psychotyczna
  =====================

  Sześciu największych amerykańskich seryjnych morderców płci męskiej było homoseksualistami:

  • Donald Harvey zabił 37 ofiar w Kentucky

  • John Wayne Gacy zgwałcił i zabił 33 chłopców w Chicago, grzebiąc ich pod swoim domem i na podwórku

  • Patrick Kearney odpowiadał za 32 osoby, tnąc swoje ofiary po seksie i zostawiając je w workach na śmieci wzdłuż autostrad w Los Angeles

  • Bruce Davis molestował i zabił 27 młodych mężczyzn i chłopców w Illinois

  • Grupa gejowskich morderstw i tortur na tle seksualnym (Corll-Henley-Brooks) wysłała do grobu 27 mężczyzn i chłopców z Teksasu; a Juan Corona został skazany za zamordowanie 25 pracowników migrujących (uprawiał seks z ich zwłokami – „nekrofilia”).

  Patologia jedzenia własnych ofiar seksualnych charakteryzowała również Jeffreya Dahmera z Milwaukee w 1992 roku. Nie tylko zabił 17 młodych mężczyzn i chłopców, ale także ugotował i zjadł ich części ciała. Związek między seryjnym morderstwem a homoseksualizmem nie jest nowy. Dwóch gejów rywalizuje o miano „najgorszego mordercy świata”. Podczas nazistowskiego terroru kat Auschwitz Ludwig Tiene dusił, miażdżył i gryzł chłopców i młodych mężczyzn na śmierć, podczas gdy ich gwałcił. Choć suma jest niepewna, często mordował nawet 100 osób dziennie. Gilles de Rais (Sinobrody) brutalnie zniszczył życie 800 chłopcom. Każdy chłopak został zwabiony do jego domu, wykąpany i nakarmiony. Tak jak biedny chłopiec pomyślał „to jest mój szczęśliwy dzień”, został zgwałcony, a następnie zabity przez rozerwanie lub pocięcie na kawałki i albo spalenie albo zjedzenie. Nawet jeśli prawdą jest, że „10% populacji” to osoby homoseksualne/biseksualne, wśród sodomitów liczba morderstw jest nieproporcjonalnie wysoka.

  Molestowanie dzieci
  ===============

  • Ponad 90% osób molestujących dzieci to mężczyźni

  • 25-40% molestowania to przez osoby tej samej płci, znacznie przekraczające odsetek homoseksualistów

  • 43% seksu między nauczycielami a uczniami to homoseksualny

  • 50% seksu między rodzicami zastępczymi a wychowankami ma charakter homoseksualny

  • W badaniu 21 skandali seksualnych w „domach grupowych” — 71% było homoseksualnymi

  • Wśród osób, które dopuszczają się kazirodztwa: rodzice homoseksualni — 18%; Rodzice heteroseksualni — 0,6%

  (Patrz Freund K, Watson RJ (1992) „Proporcje pedofilów heteroseksualnych i homoseksualnych wśród przestępców seksualnych wobec dzieci: badanie eksploracyjne.” Journal of Sex & Marital Therapy 18:34-43).

  Zwróć uwagę, że dewianci NAMBLA (North American MAN BOY Love Association) to „Północnoamerykańskie Męskie Stowarzyszenie Miłości Chłopców, a nie „Stowarzyszenie Miłości DOROSŁYCH do DZIECI”, co wyraźnie oznacza homoseksualistów płci męskiej, a nie heteroseksualistów uganiających się za dziewczętami lub dorosłych kobiet, które uganiają się za nieletnimi chłopcami lub nieletnimi dziewczętami.

  Problemy psychiczne osób transpłciowych
  =================================

  jako osoby transpłciowe, dokonują samookaleczeń lub przechodzą procedury pozamedyczne. (Patrz Janice Raymond, The Transgender Empire: The Making of the She-Male, [1979], str. 34-35).

  • Wysokie wskaźniki samobójstw występują nawet wśród osób, które przeszły już operację zmiany płci, co sugeruje, że tendencje samobójcze wynikają z leżącej u ich podłoża patologii. Jak na ironię, niektórzy twierdzą, że samobójstwo jest powodem operacji zmiany płci.

  Według prosodomickiej Human Rights Campaign:

  Ponad połowa transpłciowych nastolatków płci męskiej, którzy wzięli udział w badaniu, zgłosiła próbę samobójczą w swoim życiu, podczas gdy 29,9% transpłciowych nastolatków płci żeńskiej stwierdziło, że próbowało popełnić samobójstwo. Wśród młodzieży niebinarnej 41,8 procent respondentów stwierdziło, że w pewnym momencie swojego życia próbowało popełnić samobójstwo.
  https://www.hrc.org/news/new-study-reveals-shocking-rates-of-attempted-suicide-among-trans-adolescen

  Osoba zdrowa psychicznie akceptuje rzeczywistość swojej tożsamości seksualnej. Smutek i złość z powodu genetyki sygnalizują problemy ze zdrowiem psychicznym, które można i należy rozwiązać poprzez poradnictwo psychologiczne.

  Literatura akademicka zawiera kilka klinicznych opisów udanych wysiłków zmierzających do przezwyciężenia problemów związanych z tożsamością płciową. Kilkadziesiąt lat temu pojawiły się już ustalenia wskazujące „na możliwość interwencji psychospołecznej jako alternatywy dla operacji w leczeniu transseksualizmu”. (Patrz David H. Barlow, Gene G. Abel, Edward B. Blanchard, „Gender Identity Change in Transsexuals”, Archives of General Psychiatry 36 [1979]).

  Podsumowanie
  ============

  Spojrzenie na fakty pokazuje, że osoby LG-SS mają poważne problemy ze zdrowiem psychicznym, a także problemy moralne, które są sprzeczne zarówno z naturą, jak i Bogiem. Sprzeciwianie się sodomitom i próba uzyskania dla nich pomocy zarówno psychicznej, jak i duchowej jest tym, czego rozpaczliwie potrzebują.

  Prawda jest taka, że ​​zachowanie homoseksualne zostało uznane za zaburzenie psychiczne przez Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne i jako takie wymienione w Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders do 1973 roku, kiedy to zostało usunięte pod presją polityczną, aby znormalizować takie dewiacje.

  Bergoglio i jego sekta, w imię „miłości, inkluzywności i współczucia”, nadal spychają z gejowskim zacięciem chorych psychicznie zboczeńców do piekła.
  https://novusordo-pl.blogspot.com/2021/06/grzech-pychy-sin-of-pride.html

 203. Bezpartyjna said

  „Naukowcy odkryli cząstkę która wyjaśnia odwieczną zagadkę fizyki.
  Naukowcy pracujący przy Wielkim Zderzaczu Hadronów LHC, znajdującym się pod opieką CERN, ogłosili odkrycie nowej cząstki subatomowej, która może przechodzić między materią, a antymaterią. Ustalenia naukowców, zostały opisane w artykule, przesłanym do publikacji w czasopiśmie Physical Review Letters. Wiele wskazuje na to, iż natrafiono na prawdziwy kamień milowy w badaniach nad mezonami, który może wyjaśnić jedną z największych zagadek wszechświata….
  „To pierwsza obserwacja niezerowej różnicy mas w układzie mezonów D0, której istotność przekracza siedem odchyleń standardowych. Dane są zgodne z symetrią CP i poprawiają istniejące ograniczenia dotyczące powiązanych parametrów”.

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/naukowcy-odkryli-czastke-ktora-wyjasnia-odwieczna-zagadke-fizyki

 204. Przestań tu wklejać tego said

  Pizdepskiego! Skąd on wie, że dzieci przed piętnastym rokiem życia się ruchają? Chodzi za nimi czy w gacie dziewczynkom zagląda?
  Jakieś pojebane statystyki podaje bo małolaty specjalnie kłamią dla szpanu, że mają „swój pierwszy raz” gdy ledwo pampersa zdejmą. Brednie dla promocji zboczeń.
  I jeszcze będzie taki psor pierdolił, że oglądanie pornografii trzeba zwalczać edukacją seksualną. Od kiedy ognisko gasi się benzyną? Kto mu dyplom dał?

  Gimnazjum skończyłem w 2006, a średnią w 2009 roku. Jakoś nie pamiętam, żeby ktoś z kolegów się chwalił, że przed osiemnastką „zaliczył”. Sami desperaci, koniobijcy, oglądający różne gazetki i filmiki, oraz dziewczyny dziewice, wściekłe że se jeszcze nie pobrykały. I przez kilkanaście lat miało się tak pozmieniać, że dzieci się między sobą parzą? A gówno prawda! Owszem Polacy się zdradzają na morgi, rypią ile wlezie i z kim popadnie. Ale dorośli! Nie wierzcie w propagandę, że 15% dzieci przed 15 rokiem życia się rypało. Brednie lewackiej propagandy!

 205. Bezpartyjna said

  „Dzięki programowi Profilaktyka 40 plus od 1 lipca każdy Polak powyżej 40. roku życia otrzyma jednorazowy dostęp do bezpłatnego pakietu badań diagnostycznych. Tak przewiduje rozporządzenie, które podpisał minister zdrowia Adam Niedzielski.

  Program Profilaktyka 40 plus to jedno z rozwiązań zapowiedzianych w Nowym Ładzie. Projekt rozporządzenia w tej sprawie był skierowany do konsultacji publicznych, a w poniedziałek resort zdrowia poinformował, że dokument został podpisany przez ministra Adama Niedzielskiego.”

  https://www.fakt.pl/pieniadze/profilaktyka-40-plus-bezplatne-badania-dla-kogo-jak-skorzystac/x6fd7f6

 206. Bezpartyjna said

  „Chyba każdy katolik na świecie wie, że od wiosny do jesieni roku 1917 w małej portugalskiej wiosce Matka Najświętsza sześciokrotnie objawiła się trójce dzieci. Z wiedzą na temat siódmego objawienia jest gorzej, tymczasem właśnie dziś, 15 czerwca roku 2021, przypada setna rocznica tego wydarzenia.

  Najświętsza Maryja Panna już podczas pierwszego objawienia zapowiedziała, że będzie powracać do Cova da Iria przez sześć miesięcy, a potem pojawi się jeszcze raz. – Przyszłam was prosić, abyście tu przychodzili przez 6 kolejnych miesięcy, dnia 13 o tej samej godzinie. Potem powiem, kim jestem i czego chcę. Następnie wrócę jeszcze siódmy raz – powiedziała do trójki pastuszków. I słowa oczywiście dotrzymała.

  Po roku 1917, gdy doszło do najbardziej znanych objawień zakończonych Cudem Słońca w październiku, losy wizjonerów potoczyły się bardzo różnie. „W 1919 r. zmarł Franciszek Marto, rok później Hiacynta – dwoje z trojga wizjonerów w Fatimie..”

  https://pch24.pl/wydarzenie-malo-znane-ale-wazne-dzis-100-rocznica-siodmego-objawienia-fatimskiego/

 207. Jack Ravenno said

  @137 BOYDAR – „Na szczęście Bóg nas nie opuścił. To w każdym razie mało prawdopodobne, bo nie po to nas stworzył aby opuszczać. To tylko niektórzy z nas Go opuszczają. My mamy niezbywalne boskie prawo – wolność wyboru. Do niszczarki trafią ci, którzy zwątpią lub się sprzedadzą diabłu. Zaprawdę, słuszne to i sprawiedliwe.”

  W istocie tak zostało zapowiedziane. Co więcej – Ci, którzy się nie zapiszą w Księdze Żywota nie zostaną nawet wzbudzeni z martwych. Niezła jazda będzie.

 208. Jack Ravenno said

  @203 BEZPARTYJNA wszyscy wiemy gdzie sobie może wsadzić te rozporządzenia ten morderca. Dalej będzie tylko wsadzanie patyków w głowę i pretekstu do wciśnięcia muchozolu ludziom. Wielu się ugnie niestety

 209. JanuszT said

  Panie, dziękuję Ci za łaski które na nas spłynęły. Teraz, kiedy kładę się spać, rozluźnij napięcie mojego ciała, uspokój niepokój mojego umysłu i pomóż mi odpocząć. Proszę, bym po obudzeniu się rano, odkrył, że otrzymałem światło na moją drogę i siłę do pracy.
  #modlitwawieczorna https://t.co/gLxjNq6Di4

 210. Chyba jakieś inne Pismo said

  Święte czytasz? Bo ja wiem, że wszyscy zmartwychwstaną i zostaną podzieleni na dwie grupy. Tych po prawej od Sędziego i tych po lewej…

 211. Bezpartyjna said

  Kadrowicz jest świadomy tego, że zasłużył na krytykę. – Wszystko co powiecie, to będziecie mieli rację. Ja nie przyszedłem tutaj, żeby było coś pozytywnego. Nie chcę wychodzić na klauna. Na pewno będziemy analizować to spotkanie. Były rzeczy pozytywne i negatywne. Przeanalizujemy to i wyciągniemy odpowiednie wnioski. Tak to jest. Pamiętam na mistrzostwach Europy we Francji wygraliśmy po słabym meczu z Irlandią, ale zdobyliśmy trzy punkty. Tu zagraliśmy dobre spotkanie. Gdybyśmy strzelili drugą bramkę, to byśmy wygrali. To była ta różnica. Nie będę tutaj mówił o pozytywnych rzeczach. Te rzeczy pozytywne, które zrobiliśmy, to przeanalizujemy na odprawie. Nad błędami będziemy chcieli pracować i zrobimy to z trenerami – zapewnił.”

  Komentarz z sieci:

  „Pisałem wczoraj ludzie bez honoru. Krycha jedno z najsłabszych ogniw tej drużyny, przeważnie gra na alibi, praktycznie w każdym meczu przyczynia się do w jakimś procencie do pomocy drużynie przeciwnej np( bezsensowna strata piłki w polu gdzie piłki tracić nie można i z tego idzie kontra i gol, to w polu karnym kogoś fauluje i karny , to potrafi z pod pola karnego przeciwnika w ataku pozycyjnym lagę do naszego bramkarza puścić, gdzie całość naszej drużyny na polu karnym lub w pobliżu pola karnego przeciwnika, a jedynie jeden stoper z napastnikiem rywala na naszej połowie i efekt tego podania to piękna asysta do tego właśnie napastnika i wiele innych super zagrań , które Krychowiak nam zafundował.) A teraz właśnie jest początek wybielania PR Krychowiaka , w następnym meczu dołączą się do tego komentatorzy, gdzie w trakcie meczu pochwalą jego postawę , że nie bał się wyszedł do dziennikarzy kibiców i wziął „niby” pełną odpowiedzialność za to co się stało i w meczu o honor Krycha będzie ponownie w pierwszym składzie w myśl zasady „Polacy nic się nie stało” i tak do następnego razu i tak już od 10 lat ciągle ta sama saga trwa.”

  https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://sportowefakty.wp.pl/euro-2020-2021/944298/mocne-slowa-grzegorza-krychowiaka-nie-chce-wychodzic-na-klauna&ved=2ahUKEwjxj8CavJrxAhVksYsKHb_BC0QQFjAiegQISRAC&usg=AOvVaw2Ci8j8yhGiuSGQn-9yXhUL&cshid=1623789175460

  Ech, szkoda słów. Wszyscy starzy piłkarze WON, nie chce im się po prostu grać 🌕🚩😬⛔

 212. Bezpartyjna said

  „Komandos, milioner, ortodoks: Kim jest nowy premier Izraela?

  Zaprzysiężony w niedzielę wieczorem 13. premier w historii Izraela, Naftali Benet, jest byłym komandosem, milionerem i ortodoksyjnym żydem. Sam siebie uważa za bardziej prawicowego, ale też bardziej nowoczesnego od rządzącego przez ostatnie 12 lat Benjamina Netanjahu.

  Dzięki przeniesieniu w maju swojego poparcia z Netanjahu na lidera opozycji Jaira Lapida, czym zapewnił sobie stanowisko premiera, Benet trafił na pierwsze strony gazet nie tylko w Izraelu, ale także w międzynarodowych mediach.

  Jednak sprawowanie władzy przy szerokiej koalicji ośmiu partii nie będzie łatwe. Według komentatorów to najdziwniejszy, najbardziej różnorodny i jednocześnie problematyczny rząd w izraelskiej historii, ponieważ kapitaliści zasiadają obok socjalistów, konserwatyści przy liberałach, świeccy Izraelczycy przy religijnych i – po raz pierwszy w historii Izraela – muzułmanie z żydami…
  Od dawna broni także prawa do osiedlania się Żydów na Zachodnim Brzegu (w latach 2010-2012 był przewodniczącym Rady Jesza, politycznej grupy reprezentującej osadników żydowskich). A ponad 600 tys. izraelskich osadników, mieszkających na Zachodnim Brzegu i we Wschodniej Jerozolimie, co niemal przez całą społeczność międzynarodową uważane jest za nielegalne, stanowi jedną z najbardziej spornych kwestii między Izraelem a Palestyńczykami, którzy dążą do usunięcia ich stamtąd i ustanowienia na tym terenie niepodległego państwa.”

  https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.wnp.pl/parlamentarny/swiat/byly-komandos-milioner-ortodoksyjny-zyd-kim-jest-nowy-premier-izraela,147175.html&ved=2ahUKEwif7Pbiv5rxAhWLHXcKHfDDANEQFjAAegQIAxAC&usg=AOvVaw0hwCSmCNBlvgGisqfOdM3F&cshid=1623789815310

 213. Bezpartyjna said

  Kotlety z GRZYBÓW 🍄

  Obiad (ja robię je głównie) w Wigilię
  Dziś polecam idealne kotlety z grzybów, polecam i smacznego!

  Kotlety z grzybów
  Składniki:

  0,5 kg mieszanych grzybów (oczyszczonych i obgotowanych przez 10 minut)
  1 cebula
  2 jajka
  0,5 szklanki bułki tartej
  sól, pieprz

  Przygotowanie:
  Cebulę obierz, pokrój w kosteczkę i podsmaż na patelni. Obgotowane i odsączone grzyby zmiel. Podsmażoną cebulę dodaj do zmielonych grzybów.

  Następnie dodaj jajka, bułkę tartą oraz przypraw solą i pieprzem. Masę dokładnie wymieszaj, uformuj kotlety i obtaczaj je w bułce tartej.

  Kotleciki smaż na rozgrzanym oleju z obu stron na złoty kolor.

  Wspaniałość, kotleciki rzecz jasna 🍪

  https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://najsmaczniejsze.pl/2013/08/kotlety-z-grzybow/&ved=2ahUKEwj2gcrLyJrxAhXJu4sKHYGaC4QQFjAEegQIBBAF&usg=AOvVaw0Aq-uXdpVqm_T0ErFB8Rrf&cshid=1623793302904

 214. Bezpartyjna said

  W ostatnim czasie wytoczylam przeciwko … temidce działa Urbana.
  Jak ślepa tem…. chce wojny, będzie ją miała. Chociaż ja nigdy wojny nie chcę.
  Wszystko bym rozwiązywała pokojowo, za pomocą dyplomacji.

  „Si vis pacem, para bellum” 💂🔫🏇💣

 215. Bezpartyjna said

  „Wiesza firany. Ja oglądam mecz. Tradycyjna Rodzina.”

  Z goła zadalam zupełnie inne pytanie.
  Jest Pan …. 😕 nie oryginalny.

 216. Bezpartyjna said

  Miało być – nieorginalny.

 217. Bezpartyjna said

  „ad Bezpartyjna@182 – nie ma sensu przejmować się wynikiem głosowania w Sejmie, nie ma sensu przejmować się Sejmem. Szkoda czasu i zdrowia! Nawet nie ma sensu przejmować się Sejmem/Senatem w USA – to już tylko siłą rozpędu Działające NIC: i w USA, i w Polsce.”

  Ja się już nie przejmuję wieloma rzeczami.

  A tam gdzie mnie nie ma, mogą mnie i nawet zabić … śmiechem 😀

 218. JanuszT said

  Re 214:

  „Si vis pacem, para bellum”

  „Jeśli chcesz pokoju przygotuj się na wojnę”
  -Kto to powiedział?

 219. JanuszT said

  Ad.175. Pan Marucha

  -„I mimo, że już dawno jestem „past prime”..”

  (past prime) – Pierwsza przeszłość.
  Nie bardzo rozumiem Panie Wacławie…

  ——
  Ten idiom oznacza „najlepsze czasy mam poza sobą”.
  Admin

 220. Z goła zadalam zupełnie inne pytanie.

  Interesujace…

 221. https://strajk.eu/kolejne-palestynskie-domy-w-jerozolimie-wschodniej-do-zniszczenia-wladze-chca-stworzyc-park-biblijny/

  OGRÓD DAWIDA

  Gdy Prezydent Sadat wygnał mój kapitał egiptologiczny to wycofałem go nie do Libii – jak to sobie wyobrażał – ale do Izraela, gdzie miałem Świątynię Salomona, o której Żydzi NIE WIEDZIELI. Reprezentowanie mnie w Egipcie powierzyłem zaś Francuzom, którzy zaraz dostali Zajoba, bo takiego Bogactwa Egiptologicznego Nie Widzieli. To wszystko jest do zweryfikowania na podstawie relacji prasowych, bo zrobić to mogłem TYLKO JA.
  Będąc 32 lata temu w Niemczech chciałem sprzedać Niemcom za małe pieniądze mój kataster Jerozolimy, ale Kanclerz Kohl zabrał tylko Wzgórze Świątynne jako PRETORIUM RZYMSKIE Żydom i dał Palestyńczykom, którzy nie rozliczyli się ze mną, a gdy się dopominałem jako WŁAŚCICIEL katastru jerozolimskiego to odesłali mnie do Domu Wariatów.
  Poskarżyłem się więc Narodowcom, obiecując im Wypłacalność z podatku katastralnego Jerozolimy – najwyższego na świecie – ale zelżyli mnie NIENAWISTNIE, dowodząc tym, że są agentami biskupków, które Rozgromiły Bundestag za finansowanie mej Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej. Według amerykańskiego rejestru kapitałowego to w Polsce jest 70% kapitału niemieckiego, 25% żydowskiego i 5% biskupczego.

 222. revers said

  Szczepionka jak ZBAWICIEL ma uratowac swiat!

  Czy cos jest niezrozumiale?

  Zbawieniem ma byc czip dla kazdego! od osseska wylacznie.

  Czy ktos nauki i technologii jajoglowych , repliitow nie rozumie?

 223. revers said

  Milego dnia i nowego porzaadku, jakosc dziwnie zbiega sie z rokiem przelomu solidaruchow 1989 ktorzy wczesniej czytali kamienie w Georgii, lub nawet tam swoich bolkow ksztalcili, na kraj i unie wyszczepionnych

 224. Głos Prawdy said

  Kto ma dzieci – zwróćcie uwagę. Te symbole są wszędzie na całym świecie.
  .https://youtu.be/fsQLr4jbNmw

 225. Yagiel said

  Przyśniła mi się lekcja w szkole – nieudana. Więc zbudziłem się i wróciłem do książki Bezymienskiego (nie mam jego życiorysu!) i do sprawy Planu BARBAROSSA.
  Znalazł ciekawą frazę w piśmie dyrów banków niemieckich z maja 1918 do Vipów Węgla i Stali: by Prusacy/Niemcy „i ich sojusznicy na czas dłuższy wprowadzili wojskową okupację linii komunikacyjnych, łączących kraje europejskie z północą Rosji” i by „opanowali” Rosję, Ukrainę i – uwaga – limitrofy: Mittel Europe, np. Polskę. Protokół spotkania Vipów zawiera i taką myśl: „możliwość najgłębszego przenikania kapitału finansowego do Rosji, co pozwoli u t r z y m a ć polityczną i wojskową dominację Niemiec”. Utrzymać – od kiedy posiadaną?
  Fundament strategii Prusaków/Niemców Węgla-Stali-Banków: hegemonia w Europie możliwe tylko poprzez hegemonię w Rosji Każdej/Naszej. I po II Wojnie miało tak zostać i zostało: początkowo przez Europejską Wspólnotę Węgla i Stali/EWG. A to już blisko w czasie do pisania tej książki przez Bezimienskiego – i myślę:
  Czy Autor, wiedząc to, uspokajał, pokazując niezmienną strategię Niemców/Prusaków pokonanych: co mogą nam Niemcy-Prusacy/ziomkostwa teraz, na koniec lat 60.? Jaka ich przenikalność do CCCP ? Tak, uspokajał, ale i dawał do myślenia, wymieniając w tym Rozdz. I Vipów III Reich jako urzędników powojennych Niemiec Zachodnich/RFN/ oraz powstających wspólnot europejskich… Wiedział, że Niemcy podzieleni są bezsilni wobec CCCP – a brał pod uwagę zjednoczenie RFN z NRD oraz jego skutki? Pisząc książkę historyczną o 20-letnich dziejach pod-Planu BARBAROSSA czy o długich dziejach Planu BARBANERA, tj. HEGEMONII W ROSJI… ? Moim zda., nastawał na pierwszy wariant, wskazując milczeniem na możliwość drugiego.

  To ważne TERAZ dla Kremla/Rosji! Mój głos Polaka – Rosja jest ciut/!/ ważniejsza od Polski i albo uratuje Europę, albo pójdziemy na dno dziejów… Bo Plan BNERA jest o wykończeniu Europy poprzez wykończenie Rosji Każdej.
  Rosja RomaNowych nie była i nie mogła być niezależna – co innego Ruś Rurików – przeciwnie: powstała dla podległości; rzecz w tym, czy Kreml’2021 zdaje sobie sprawę, że po 500 latach Angoli i 300 Prusaków jest czas nad-Żydów: hegemonów w Rosji? Pytanie jest retoryczne – Kreml wie. Ale stawia na Rosję Romanowych, na powrót Gorbaczowa, kt ma być finansowo niezależny od Kapitału Vipów niemieckich, a nawet w przewadze ! Tyle że przewaga nad Kapitałem Niemców/Prusaków to małe piwo – duże Piwo to Kapitał nad-Żydów/Globalsów!
  I tu jest moja ciekawość Bezymienskiego Lwa… Coś tam jednak daje się wyczytać z Rozdz. I. i wskazuje na wariant żydowski. Sowieta oddany CCCP mniej więcej jak Lew Rywin czy Adam Michnik Polsce.
  To oczywiście nie mój urowień zastanawiać się, czy Gorbaczow-wnuk cara Miko II ma swobodę wobec Niemców oraz Żydów-Globalsów; czy jego przeciwdziałanie ogłoszeniu i intronizacji Goszy Hohenzollern’a w Moskwie na Mesjasza Globu jest skuteczne – dotąd tak – dzięki komu.
  Ponieważ jednak nie będzie Europy bez Niezależnej Rosji – tzn. związanej umowami, lecz… – książka Bezymienskiego nabrała dziś, myślę, świeżości drugiej. A może właśnie istotnej: jak powstał Plan BARBANERA ? (Wandaluzja już to wyjaśnił.)

  Prusakom/Niemcom Vipom Ciężkiego Przemysłu i Banków chodziło latem’1918 o utrzymanie/trwanie hegemonii w Rosji (przymiotniki zmienne nieważne) Naszej/Unsere ich – dziś nie są władni utrzymywać się w tej pozycji, ale… mogą być Aktorami jakiegoś Reżysera CYRKU nad-Żydów Globalistów. Pytanie zatem o źródła/początki Planu, pod-Planu BARBAROSSA jest jak najbardziej aktualne i fundamentalne: pod-Plan formułowany w 1918 czy w 1916, czy za Bismarck’a, itdawniej wymaga oglądu Planu BARBANERA/BN/ – od wojen napoleońskich i Waterloo: od konsekwencji na Wyspie=City of London Rotszyld’ów.
  Wszystko, co tak ładnie przedstawił Bezymienski o pod-Planie BR, należy powtórzyć o Planie BN – myślę, że ta robota jest wykonywana na Kremlu (i nie tylko). Autor nie wymienił chyba żadnego Żyda jako Żyda właśnie, ale… Dziś otwarcie wymienia Złoj ekołog, czytający Żelenkowa, kt ma nadzieję na sukces i władzę Gorbaczowa-RomaNowa w Rosji i szerzej… Są więc w Rosji, na Kremlu tacy, kt zastanawiają się: Linia RomaNowych czy Linia Rurikowiczów ? Moim zdaniem Linia RomaNowych jest może wystarczająca na Europę Vipów Prusów/Niemców, ale beznadziożna wobec Vipów nad-Żydów/Globalsów; zwłaszcza, że realizujących pod-Plan BR/Chiny. USA to już przeszłość… Gdzież są mentalni Ruriki ? W Iranie/Persji, tj. Perunowej Rusi ?
  Do takiego wywalczenia się na Niepodległość Rosji’21 niezbędna jest, myślę, Linia Rurika – z tym RadoMirem, wybudzanym w Iranie/Persji koniecznie. Po ostrzyżeniu wygląda bar dzisiejszo.
  W Europie, na Globie właśnie jest wahanie się czy przeciąganie liny, tj. Linii: Vipy nad-Żydzi próbują kontynuować to, co zaczęli Prusacy 300 lat temu, jeśli nie Angole 500 lat temu: zmianą dynastii w Rusi w celu… Sparty vs HELLADA II. Plan anty-BR jako część Planu anty-BN, do realizacji kt samych Rossijan/Rusów za mało, myślę… Lecz zapewne nie doceniam ich. Skąd miałbym mieć pojęcie o głębi oraz zasięgu ich myśli – ? Tak na wsiakij słuczaj napisałem, co napisałem po polsku Tu. Zbędnie – oby!

  I nadal ciekaw jestem życia tego Lwa Bezimiennego – ciekawy paradoks – kt tak ładnie wyłożył Prusów-Niemców potrzebę wzmocnienia i trwania Lewego Skrzydła Hegemonii swej w Rosji RomaNowych… No i jak tu nie pomyśleć o dawniejszej a silniejszej Rusi Rurików ? Powiedzmy Rurików BARBAALBA/BIAŁOBRODYCH. Do kt zaliczam – nie żeby się – przodków naszych Alba-Ljachów czy może -Lechów. Zresztą inni upraszczają to miano do Al-Lachów, czy wykrzykują Al-Lahu… jak bar! Wyjaśni się wkrótce, czyja dykcja słuszna i jak bar mocna.

 226. https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/s%c5%82owacja-znaleziono-cia%c5%82o-m%c4%99%c5%bcczyzny-w-tatrach-ni%c5%bcnych-wiele-wskazuje-%c5%bce-zaatakowa%c5%82-go-nied%c5%bawied%c5%ba/ar-AAL5FuW?ocid=UE12DHP//

  Niedźwiedzie akceptują ścieżki turystyczne Często używane. Ponieważ z TEJ ścieżki turyści korzystali rzadko to humorzasty niedźwiedź uznał widocznie turystę za nieproszonego gościa.
  Jeden mieszkaniec Bieszczadów opowiadał mi, że kapał się w potoku codziennie a powyżej kąpał się czasami niedźwiedź. Kiedyś jednak skorzystał z Łaźni Niedzwiedziej i następnego dnia miał wizytę Właściciela niedźwiedziej łaźni, który był bardzi NIEZADOWOLONY.
  Kiedyś w TVP była dyskusja strażników TPN na temat sporadycznych ataków niedźwiedzi. Poza zdarzającymi się kradzieżami plecaków z żywnością Władcze niedźwiedzie atakowały Z Zasadzki tylko Strażników, i to starszych rangą, żeby im Pokazać KTO TU RZĄDZI. Wśród kilku odnotowanych ataków nie było przypadku złamania kości.

 227. Dobrodziej z Olszy said

  „Sami desperaci, koniobijcy, oglądający różne gazetki i filmiki, oraz dziewczyny dziewice, wściekłe że se jeszcze nie pobrykały.”

  Ale to też nie dobrze, pamiętam jak kiedys do mnie non stop gadala w liceum, ale ze była srednia z wygladu to na rozmowach się skończyło, a może szkoda, bo te mniej piękne bywaja lepsze z charakteru. W zasadzie to baby mają lepsze zdolnosci komunikacji niz chłopy, bo byli tacy co jak się odzywali do laski to jakims belkotem nawijali😄

 228. Dobrodziej z Olszy said

  Co do czasow szkolnych to młodzież musi sie wyszalec, bo potem to tylko robota w korporacji i karta z debetem😄 Panie idz pan w…😄

 229. JanuszT said

  Jest Pan, Marucha, twardy i niezniszczalny człowiek. Nawet łamiąc żebra, trzyma się Pan. Będę się modlił za Pana Wacławie, takich wspaniałych ludzi, jak Pan Wacławie, to szukać ze świecą.

 230. Yagiel said

  No to bodaj spotykają się prezydenci… Oby Putin to przeżył – poczekać z miesiąc wypadnie – spotkanie z manekinem czy innym zombie-szczypawą, oj! A może ważniejsze, z kim rozmawia Ławrow albo… ?

  Tymczasem mój ulubiony Kabalista Rosji udzielił wywiadu swemu ulubionemu dziennikarzowi nt. przyszłości Europy zalewanej nachodźcami z Afryki – wniosek: Europa co najmn. Południowa nie ma szans! nie do ocalenia! niestety ? Kabalista wykłada:
  1. napływ z Afryki + Bliski Wschód nieunikniony i neverending…
  2. wszelkie programy włączenia ich w cywilizację Europy czy kultury państw – bzdura! oni wiedzą, że Stara/Biała Europa zdycha
  3. kabalista radzi przyjąć strategię „My wszyscy z Jednego Kornia”, czyli współ-tworzyć jakąś Nową Jakość…
  4. bar subtelnie to podał, ze smutkiem, że inaczej ni…
  5. ta Nowa Tożsamość najlepiej żeby była Kabalistyczna/Noahicka pewnie
  zresztą można samemu posłuchać:
  .https://www.youtube.com/watch?v=xTQ0lBwsiN8

  Trochę współbrzmi z tym głosem inny, tez z Rosji: Złoj ekołog ujawnia – za Siekrietnym Insajderom – że w Norymberdze nazistów pilnowali… naziści. I za sprawą Watykanu! Coś Watykan nie ma ostatnio dobrej prasy w Rosji… (oby!)
  .https://www.youtube.com/watch?v=_30dYRLHKG8
  Tajna rol Watykanu nie całkiem była tajna, bo ci estońscy esesmani z SS brygady 4221, ochotnicy z czasów Wojny II, gdy już przemianowano ich na Błękitne Chełmy po W II u drzwi cel z nazistami sądzonymi w Norymberga, mieli na rękawach logo bar ciekawe:
  klucz watykański zakończony swastyką !
  To Watykan miał dać szansę nazistom z obu stron klucza – pilnowanym i pilnującym – by sami wybrali swój powojenny los: kto dał się zresocjalizować, ten dostał papiery/życiorys i bilet+ w kilka miejsc Zachodu… A skoro tak, to o jakiej Cywilizacji Europy my tu pitu-pitu ? Taki Watykan w pełni jest, jak był w 45 i przedtem, zgodny z Kabałą np. czy jak ich zwać.
  A czy nazistom III Reich przeszkadzaliby nachodźcy/napływcy z Afryki ? Złoj ekołog, bar złoj mówi, że przecież nie przeszkadzają „Merkel, córce Hitler’a”…

  No to czy – w Europie Środka-Północy – mamy już tylko taki wybór: Kabała „Nowa Tożsamość” albo Watykan „nazi-katolików” ?
  Coś nie całkiem zrozumiałem po rosyjsku ?
  Po jakiemu rozmawia Putin ?

 231. revers said

  Po wspolnej konferencji Kukiz-Kaczynski przybywa w rp demokratow co to z kazdym nmoga zatanczyc, zaspiewac, zapic, popyrgac z lbtqplus.

  „Kukiz miał być Jokerem polskiej polityki, a jest po tych paru latach co najwyżej groteskowym Andrzejem Rosiewiczem, który każdemu i z każdej okazji zaśpiewa, bo nie umie przestać” – stwierdził Łukasz Najder.

  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/kaczynski-i-kukiz-oglosili-porozumienie-komentarze-w-sieci/cqlbbm2?fbclid=IwAR3ZiTJikqXZ7gCwfONb75HLnyBDdG7w2wq95brOhbt57vB8CL6tz41_bhg

  Najlepiej to im wychodzilo na Majdanie w latach 2013-2014, w hwale herojom z Azow i SS Galizzen….

 232. Ad. 141:
  https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Ancient_Germania_-_New_York,_Harper_and_Brothers_1849.jpg//

  GERMANIA jako Alegoria Niemiec powstała dopiero za Wiosny Ludów jako Antyteza AMERYKAŃSKIEJ Wielkiej Lechii. O ile jednak Amerykańska Wielka Lechia na kartografii napoleońskiej, spalonej przez Komunę Paryską, obejmowała ziemie od Renu do Mongolii, to Alegoria Niemiec TYLKO od Renu do Wisły, z podziałem na Małą i Wielką Germanię.
  Tu jesteśmy W DOMU, bo Małą Germanią utworzył Lubran przy ewakuacji Rzymu i Italii w roku 17 pne, ze stolicą w LECHU-Augsburgu, gdy Sejm urzędował w Krakowie, gdzie był zamek GOrGOLIN-GARGAMEL-GERMANIA.
  Po śmierci Lubrana doszło do dwóch wielkich bitew Nad Lechem: W I bitwie w r. 9 ne. zniszczono 3 legiony rzymskie, ale według profesora Worończaka to w r. 12 wódz legionów galijskich Tyberiusz uknuł spisek ze Sebami, obiecując im Ludy Alpejskie do SPRZEDANIA W NIEWOLĘ, wobec czego ci uderzyli Od Tyłu na Lechitów – skąd OSZWABIĆ.
  Ponieważ Oktawian August nie chciał się zgodzić na Pokój z Sejmem to Tyberiusz UDUSIŁ Oktawiana Poduszką i wysłał poselstwo SENACKIE do Krakowa, które w l. 12-14 wynegocjowało Pokój z granicą na Renie i Dunaju.
  AMERYKAŃSKA MAPA GERMANII Z ROKU 1849 jest więc Żydowską Alegorią Niemiec na podstawie Europejskiej Konferencji w/s Rozbiorów Polski we Fryburgu Bryzgawijskim w r. 1799, na której ziemie między Wisłą a Dnieprem obiecano Żydom. Ma więc taką Wartość, jak Karta Atlantycka, której uwierzytelniony politycznie egzemplarz naleziono podczas śledztwa Abwehry w Jedwabnem w synagodze białostockiej.

 233. Lily said

  DLA mnie,to ZADNA nowosc. : <)))
  OD samego poczatku wiedzialam, ze
  Kukiz 15,POWSTAL na POTRZEBY
  J. K a cz y n s k i e g o.
  TERAZ mamy KONFEDERACJE,a w niej
  samych "n a r o d o w c o w".LOL.

 234. Jerry Roberts said

  Cytat z Face Book’a walczącego zajadle z Prawdą i Prawymi, uczciwymi ludźmi
  (…)
  Ola Tamta
  za tego posta dostałam 30 dni banana wiec zmieniam tu dane personalne postaci:

  „NAUKOWIEC WYBUCHA PŁACZEM – DRAMATYCZNE WYSTĄPIENIE DOKTORA VERNO-NA COL.EMAN.A W SPRAWIE LUDOBÓJSTWA COVID-19 LEKARZE I PIELĘGNIARKI SĄ MORDERCAMI, NICZYM HITLEROWCY
  ByNowe Ateny — 2021-02-05

  W dramatycznym wystąpieniu na platformie BrandNewTube.com zatytułowanym: „Lekarze i Pielęgniarki Podający Szczepionki Covd-1 Będą Sądzeni jako Zbrodniarze Wojenni” brytyjski naukowiec, wieloletni lekarz, dr Vernon Coleman przedstawia dowody na umyślne ludobójstwo, realizowane rękami psychopatycznych, ograniczonych umysłowo, skorumpowanych polityków oraz przez takich samych, podłych medyków, lekarzy i pielęgniarki, uczestniczących w procederze hitlerowskiego z natury, morderczego sensu stricto eksperymentu medycznego, wzorem Josef Mengele, polegającego na szczepieniu ludziom covid-19 i nie tylko.
  Dr Vernon Coleman odnosi się do słów członka parlamentu brytyjskiego, Davida Lammy’ego, który publicznie twierdzi, że „szczepienia covid-19 są bezpieczne i działają”, lokując go na samym końcu listy skorumpowanych celebrytów w UK (w Polsce Pazura et consortes case), ignorantów entuzjastycznie gwarantujących rzekome „dobrodziejstwa” tych szczepień.

  Niewiarygodną wręcz głupotę Davida Lammy’ego MP dr Coleman ujawnia przytaczając jego udział w popularnym quizie telewizyjnym, gdzie na pytanie o nazwisko po mężu uczonej o imieniu Maria, która w 1903r. wraz z nim zdobyła Nagrodę Nobla z fizyki, odpowiada: Antonina. Nieszczęśnik pomylił nazwisko Marii Skłodowskiej – Curie z Marią Antoniną! Zapytany o nazwę budynku, który był w Paryżu wykorzystywany przez kardynała Richelieu jako więzienie, odpowiada: Wersal! Myląc go z Bastylią. „Wersal! Na miłość Boską, to jest człowiek, który pełni w rządzie UK funkcję ministra!” – mówi dr. Coleman. Ale to nie koniec, Lammy zapytany, kto był następcą na angielskim tronie po Henryku VIII, zaproponował Henryka VII, wykazując elementarny brak umiejętności arytmetycznych. Lammy zasłynął także krytyką BBC, zastanawiającej się w czasie konklawe, czy dym nad Watykanem będzie czarny, czy biały, uznając to za element rasizmu…
  Według mnie – mówi dr Coleman – on nie zdaje sobie sprawy z ogromu swej ignorancji. Może ma jakieś własne, tajne laboratorium w Parlamencie?, albo wehikuł czasu, umożliwiający mu wgląd w przyszłość? – dodaje poirytowany. Nie. Sądzę, że mówi, iż „szczepionki są bezpieczne oraz działają”, ponieważ ktoś w rządzie mówi, że „są bezpieczne i działają”.

  I to jest prawdopodobnie przypadek również z naszego, politycznego ogródka, zachwaszczonego i zasranego śmierdzącym gównem rozcieranym ręcznie rozmyślnie, niczym w tej palestyńskiej przychodni w Gazie z dokumentu Johna Pilgera, przez zabłąkane tu przed wiekami wściekłe psy, których udomowić żadną miarą nie sposób, więc podobnie jak niedźwiedzie Grizzly pozostają dzikimi, okrutnymi, samolubnymi drapieżnikami bez serca na zawsze, o czym przekonał się tragicznie idealista Timothy Treadwell, znany jako Gizzly Man z filmu dokumentalnego Wernera Herzoga, którego przypadek opisywaliśmy w artykule z lutego 2020r. Przekonała się o tym nie raz także nasza, biedna Ojczyzna.

  Teza „szczepionki działają i są bezpieczne” powtarzają bezmyślnie pudła rezonansowe zasiadające w Sejmie oraz zdegenerowani dziennikarze, celebryci i propagandyści medyczni typu Simon, Grzeszczak, czy Horban, których sumienia opłacone przez żydowskie koncerny farmaceutyczne lub skarb państwa nie widziały światła dziennego od dekad.

  Dr Vernon Coleman przytacza opinie świata medycznego, twierdzącego, nota bene wraz z nim, że ten proceder jest eksperymentem genetycznym, lecz musi nazywać do szczepieniami, ponieważ słuchający go celebryci nie wiedzieliby o czym mówi. Dodaje, iż wolałby raczej umrzeć, niż dać sobie wszepić te substancje do ciała.
  Następnie dr Coleman przytacza stanowisko Światowej Organizacji Zdrowia, w którym ta instytucja oczekuje od szczepień covid-19 jedynie redukcji symptomów choroby, nie dając żadnej nadziei na uchronienie się przed nią samą. Nie oczekuje także, iż ludzie przestaną roznosić infekcję, jeśli się zaszczepią. Gdyby Lammy, arcybiskup Canterbery and cała reszta odrobili niewielką pracę domową, wiedzieliby o tym. Wiedzieliby także, iż ta szczepionka jest eksperymentalna – konkluduje.
  Kontynuując dr Vernon Coleman przytacza fakty na temat szczepionek covid-19, włącznie z tym, że są w fazie eksperymentalnej, która ma się zakończyć dopiero w 2023r. Jesteśmy więc jako społeczeństwa przedmiotem gigantycznego eksperymentu medycznego, a to należy zakwalifikować jako zbrodnie wojenne, za które odpowiedzialność ponosili niektórzy hitlerowcy i taką samą muszą ponieść ich sprawcy obecnie, włącznie z lekarzami oraz pielęgniarkami, twierdzącymi, iż jedynie wykonują procedury i polecenia, co zupełnie nie przekonało sędziów w Norymberdze, którzy na zbrodniarzy wydali wówczas wyroki śmierci przez powieszenie. Procesy z pewnością się odbędą, zgodnie z Kodeksem Norymberskim z 1947r. po doświadczeniach hitlerowskich zakazującym raz na zawsze przeprowadzania eksperymentów medycznych na ludziach, bez ich wiedzy i zgody, a także bez pełnej świadomości na temat przyszłych skutków, której w tym przypadku nie posiada dziś nikt.
  Dr. Vernon Coleman to mimo podeszłego już wieku wciąż silny człowiek, w doskonałej kondycji fizycznej oraz intelektualnej, który od dekad stawia czoła takim wyzwaniom, które powaliłyby całe zastępy młodych mocarzy. Pyta retorycznie: ilu spośród szprycujących dziś ludzi lekarzy mówi pacjentom, że to genetyczny eksperyment paramedyczny oraz udziela pełnych informacji o jego skutkach? Podobnie z pielęgniarkami.

  Lecz kiedy na podstawie doniesień mainstreamu przedstawia kolejne listy kolejnych ofiar pomordowanych cynicznie tymi szczepieniami nie wytrzymuje i ten tytan odwagi cywilnej oraz walki o prawdę obiektywną wybucha przed kamerami zwykłym, znanym jeszcze ludziom obdarzonym empatią oraz sumieniem płaczem. Powstrzymuje się i kończy wciąż szlochając, zakrywając rękami oczy.

  Dr. Vernon Coleman to autor ponad stu książek, lekarz niezłomny, ale nie jedyny, który mówi otwarcie na temat kolejnego, żydowskiego ludobójstwa, ta – za tak mając, a nie – na nie, bez światłocienia.

  Podobnie od samego początku fałszywej pandemii mówi prof. Dolores Cahill z Irlandii, która w ostatnim filmie dostępnym na tej samej platformie (aktualizacja 18.12 – film został usunięty wraz zkontem, ale zgraliśmy go wcześniej i jest dostępny na naszym profilu Facebooka) kolejny już raz informuje nas, iż to eksperyment genetyczny, wskutek którego ludzie, szczególnie starsi, ale nie tylko, będą masowo umierali. Szczepionka mRNA powoduje śmierć w trzech fazach. Najpierw w efekcie wstrząsu anafilaktycznego, bezpośrednio po szczepieniu. Następnie, po drugiej dawce sytuacja się pogorszy, umrze nawet 80% z tych osób, które doznały skutków ubocznych podczas pierwszego szczepienia. Sytuacja stanie się kompletnie tragiczna w czasie następnego sezonu grypowego na przełomie marca, lub sezonu kolejnego, kiedy system immunologiczny w naturalny sposób będzie chciał walczyć z wirusem i zauważy, że jest on wytwarzany przez komórki zaszczepionego człowieka, który stanie się już w praktyce organizmem genetycznie zmodyfikowanym (GMO). Wówczas w reakcji autoimmunologicznej nastąpi atak na własne organy wewnętrzne osób zaszczepionych. Ludzi będą padali jak muchy, a lekarze będą stwierdzali sepsę.”
  (…)

  NOBEL LAUREATE LUC MONTAGNIER ON THE DANGERS OF VACCINES (MRNA).
  https://www.bitchute.com/video/Gt0HeVpuXRVZ/

  Proszę przeczytać tłumaczenie pod tym filmem po kliknięciu na pole MORE pod filmem.

 235. osoba prywatna said

  Połączenie człowieka i maszyny to już nie jest perspektywa odległej przyszłości. Szczególnie interesująca wydaje się ona w kontekście cyborgizacji żołnierzy. I choć prace prowadzone w tym kierunku przez wojskowych naukowców wzbudzają kontrowersje, wydaje się, że nie ma od nich odwrotu. Pozostaje jedynie pytanie „kiedy” na polu walki człowieka zastąpią cyborgi.
  http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/33386?t=Cyborg-w-multicamie#

 236. osoba prywatna said

 237. osoba prywatna said

  Wstrzykiwany biochip do wykrywania SARS-CoV-2 bliski zatwierdzenia przez FDA
  https://polish.mercola.com/sites/articles/archive/2020/10/26/wstrzykiwane-biosensory-firmy-profusa.aspx

 238. Ten idiom oznacza „najlepsze czasy mam poza sobą”.
  Admin

  To ja będę polemizował. Wiek nie stanowi o tym kiedy były lub będą najlepsze czasy. Trzeba rozważyć plusy dodatnie i te drugie. Nie musimy się zrywać o siódmej żeby w nerwach, tłoku i korkach dostać się do roboty, w której trzeba się chandryczyć z bossem a co gorsza z współpracownikami a potem zostawać po godzinach, mamy spokój i o ile tylko możemy wytrwać przy wyłączonym telewizorze, możemy żyć w miarę bezstresowo. Mamy wnuki (wnuczki), którym możemy opowiadać godzinami niestworzone historie, które mają tę dziwną cechę że są prawdziwe, w co słuchacze za nic nie uwierzą. Kiedykolwiek chcemy, możemy wsiąść do pociągu byle jakiego i pojechać sobie w jakieś ciekawe miejsce, albo z jakimś truckarzem załapać się za koło podbiegunowe i żadne urlopy czy godziny pracy nas w tym nie zatrzymają. Trzeba tylko pamiętać o zwiększonej ostrożności w celu zachowania zdrowia i jak największej sprawności i to jest jedyny drobiazg, jaki jest nasza powinnością.

  Teraz są najlepsze czasy.

 239. podczaszy said

  następujące warunki muszą koniecznie być spełnione, aby grupa była uważana za „społeczeństwo”:

  a) liczba osób;

  b) związek moralny, czyli związek woli;

  c) wspólny cel do osiągnięcia;

  d) odpowiednie środki do osiągnięcia tego celu;

  e) odpowiedni autorytet.

  W tym ksiądz Sylwester Berry przedstawiał argumenty na poparcie poglądu, że jedyny prawdziwy Kościół Chrystusowy, Kościół Katolicki, jest rzeczywiście społeczeństwem.
  https://novusordo-pl.blogspot.com/2021/06/arcybiskup-vigano-wyrocznia-bozego.html#more

  Ale co by było, gdybyśmy zastosowali te same kryteria, wraz z obserwacjami arcybiskupa Viganò, do kościoła Jana Pawła 2 posoborowego?

  Czy odkryjemy, że jest to jedynie złośliwy ruch w społeczeństwie znanym jako Kościół Katolicki, czy też kwalifikuje się jako społeczeństwo samo w sobie?

  Zobaczmy:

  a) Kościół soborowy Jana Pawła 2 składa się z wielu osób, w tym „pasterzy” księży biskupów kardynałów itd , których ksiądz abp Karol Maria Viganò słusznie identyfikuje jako biskupów niekatolickich.

  b) Istnieje zjednoczenie woli pomiędzy tymi osobami, które skupia się wokół wysiłków na rzecz kontynuowania „resetu” zidentyfikowanego przez arcybiskupa Vigano, a mianowicie wprowadzenia w życie II Soboru Watykańskiego bez względu na jakiekolwiek argumenty, jak zrobić to właściwie.

  c) Wspólnym celem do osiągnięcia, według jego członków, jest „zbawienie” – nie zgodnie z nauką katolicką i misją nadaną Jego Kościołowi przez Chrystusa

  – ale raczej zgodnie z tekstem Soboru Watykańskiego II, ekumeniczne, antropocentryczne dążenie do tego, by „wszystko na ziemi było związane z człowiekiem jako jej centrum i koroną”.

  d) Środki soborowego kościoła JP2 do osiągnięcia tego celu zostały dobrze zidentyfikowane przez arcybiskupa Lefebvre, kiedy mówił o „jego nowych dogmatach, nowym kapłaństwie, nowych instytucjach, nowej liturgii, już potępionych przez Kościół w wielu oficjalnych i ostatecznych dokumentach”. Wszystko wskazuje na to, że arcybiskup Viganò się zgodzi.

  e) Wreszcie, niezaprzeczalnym faktem jest, że Kościół JP2 soborowy kieruje się autorytetem adekwatnym do jego celu, ten został opisany przez arcybiskupa Viganò jako niekatolicki.
  14 czerwca 2021
  https://akacatholic.com/archbishop-vigano-oracle-of-divine-revelation/

 240. podczaszy said

  A w dzisiejszej Ameryce, dzięki polityce ekipy prez usa Józefa Bidena inflacja się rozkręca.

  Najlepiej widać to na stacjach benzynowych, gdzie pomimo spadku popytu cena wzrasta galopująco. Ja osobiście tankuję na stacji, gdzie jest najtaniej,

  za Trumpa płaciłam 1.80 dolarów za galon,

  a teraz płacę 3.45 USD za galon, a ceny idą w górę codziennie.
  https://slepamanka.neon24.pl/post/162329,jak-to-srogi-joe-wezwal-carka-putina-na-dywanik-widz-z-usa

 241. Żyjemy w obozie bez drutów

  Trafiłem na Tygodnik Spraw Obywatelskich. Ile on wart w całości – tego nie powiem – trzeba by poczytać wiele. Ten jednak artykuł polecam, „Z prof. Krzysztofem Rutkowskim rozmawiamy o stanie wyjątkowym, wirusie w koronie oraz nagim życiu.”

  https://instytutsprawobywatelskich.pl/zyjemy-w-obozie-bez-drutow/

 242. podczaszy said

  Nawet wydelegowani na odcinek wschodni publicyści i politycy nie są już w stanie wmawiać wszystkim, że Protasiewicza zabili, pobili, podstawili za niego sobowtóra itd.
  https://chart.neon24.pl/post/162356,zlamanie-protasiewicza

 243. podczaszy said

  Na pierwszy rzut najważniejszymi się wydają: obrona dzieci przed tymi antyludzkimi „szczepionkami” (bo bez dzieci jako w pełni ludzkich nie będzie przyszłości) i powrót do medycyny hipokratesowskiej, bo bez zdrowia nie będziemy mieli i wolności, i własności, i nawet zdolności do walki w naszych obronach koniecznych (a medycyna rockefellerowska chce nam go całkiem odebrać na rzecz obietnic, że dzięki niej nie będziemy chorowali ?!!?).
  https://miarka-neon24pl.neon24.pl/post/162357,covid-19-punkt-zwrotny

 244. podczaszy said

  //Co do North Stream 2 to nie Rosja a Niemcy rozwalili politykę amerykańską. Tylko od Niemiec zależało czy rurociąg ten będzie skończony czy nie.//

  I dobrze.Maładcy.
  Wahając się między politycznym życiem a śmiercią Niemcy ostatecznie wybrali życie.
  Trudno mieć do nich pretensje że nie chcą popaść w ekonomiczny niebyt a przeciwnie,chcą istnieć i być konkurencyjni a do tego potrzebna jest możliwe najtańsza energia.

  Zaś to zapewniał im wyłącznie kontrakty z Rosją.
  Gazowa dywersyfikacja w formie zakupów amerykańskiego skroplonego gazu po ogromnej i dlatego ukrywanej cenie,

  lub „ruskiego gazy” z drugiej bo amerykańskiej ręki,

  to dobre dla Polski czy emiratów bałtyckich

  ale nie dla poważnego podmiotu politycznego i ekonomicznego jakim są Niemcy.
  Putin vs Biden / Rosja vs USA
  ikulalibal 16.06.2021
  https://alfax-2020.neon24.pl/post/162351,putin-vs-biden-rosja-vs-usa#comment_1795913

 245. Zdzicho said

  Ze strony Dakowski.pl
  16.06.2021.

  Wielkie korporacje już planują zastąpienie „zaszczepionych” pracowników, którzy umrą w ciągu kilku lat.
  naturalnews.com http://www.prisonplanet.pl/polityka/wielkie_korporacje_juz,p2055373478
  USA
  2021-06-15

  Kobieta która pracuje w przemyśle naftowym i gazowym, opracowując plany sukcesji dla dużych korporacji, ostrzegła, że firmy na całym świecie już przewidują konieczność w ciągu najbliższych kilku lat zastąpienia swoich „zaszczepionych” pracowników.

  W poniższym filmie z Brighteon.com kobieta wyjaśnia, w jaki sposób korporacje, z którymi współpracuje doskonale wiedzą tym, że osoby zaszczepione na koronawirusa z Wuhan (Covid-19) najprawdopodobniej umrą w ciągu najbliższych trzech lat, pozostawiając luki pracownicze, które będą musiały zostać szybko wypełnione:

  „Firmy muszą planować, co się wydarzy, gdy ich pracownicy przejdą dalej… a planowanie sukcesji to coś, w czym pomagam firmom, w szczególności w usługach rekrutacyjnych” wyjaśnia.

  [W poniższym filmie z Brighteon.com kobieta wyjaśnia, w jaki sposób korporacje, z którymi współpracuje doskonale wiedzą tym, że osoby zaszczepione na koronawirusa z Wuhan (Covid-19) najprawdopodobniej umrą w ciągu najbliższych trzech lat, pozostawiając luki pracownicze, które będą musiały zostać szybko wypełnione:

  „Firmy muszą planować, co się wydarzy, gdy ich pracownicy przejdą dalej… a planowanie sukcesji to coś, w czym pomagam firmom, w szczególności w usługach rekrutacyjnych” wyjaśnia.

  „Prowadzący każą swoim pracownikom z HR i ich kierownikom, pracownikom obsługi itp. przejrzeć pracowników, którzy otrzymali szczepionki, i planują wymienić ich wszystkich w ciągu najbliższych trzech lat. Co wam to mówi?”

  Kobieta nie przedstawia się, ale twierdzi, że prowadzi firmę zajmującą się planowaniem sukcesji. Pozostaje wierzyć jej na słowo.

  Zgadza się to z tym, co niedawno przyznał francuski wirusolog i laureat Nagrody Nobla Luc Montagnier o tym, co stanie się z zaszczepionymi ludźmi w ciągu najbliższych kilku lat.

  „Niektórzy z tych facetów dosłownie płaczą, gdy przechodzą przez firmę i dosłownie sprawdzają wszystkie te osoby, które przyjęły szczepionkę, wiedząc, że najprawdopodobniej w ciągu najbliższych trzech lat będą musieli je zastąpić.” dodaje kobieta.

  „To naprawdę wielka rzecz w branży, w której pracuję. Te ogromne firmy gazowe i naftowe chcą zastąpić tysiące pracowników”.

  Montagnier poczynił podobne uwagi podczas niedawnego wywiadu, sugerując, że kiedy szczepionki przejdą przez całe ciało, śmierć jest prawie pewna. W zależności od osoby może to zająć tygodnie, miesiące lub lata.

  „Nie ma nadziei ani możliwości leczenia dla tych, którzy zostali już zaszczepieni” powiedział Montagnier…

  Link do oryginalnego artykułu: LINK

  „Prowadzący każą swoim pracownikom z HR i ich kierownikom, pracownikom obsługi itp. przejrzeć pracowników, którzy otrzymali szczepionki, i planują wymienić ich wszystkich w ciągu najbliższych trzech lat. Co wam to mówi?”

  Kobieta nie przedstawia się, ale twierdzi, że prowadzi firmę zajmującą się planowaniem sukcesji. Pozostaje wierzyć jej na słowo.

  Zgadza się to z tym, co niedawno przyznał francuski wirusolog i laureat Nagrody Nobla Luc Montagnier o tym, co stanie się z zaszczepionymi ludźmi w ciągu najbliższych kilku lat.

  „Niektórzy z tych facetów dosłownie płaczą, gdy przechodzą przez firmę i dosłownie sprawdzają wszystkie te osoby, które przyjęły szczepionkę, wiedząc, że najprawdopodobniej w ciągu najbliższych trzech lat będą musieli je zastąpić.” dodaje kobieta.

  „To naprawdę wielka rzecz w branży, w której pracuję. Te ogromne firmy gazowe i naftowe chcą zastąpić tysiące pracowników”.

  Montagnier poczynił podobne uwagi podczas niedawnego wywiadu, sugerując, że kiedy szczepionki przejdą przez całe ciało, śmierć jest prawie pewna. W zależności od osoby może to zająć tygodnie, miesiące lub lata.

  „Nie ma nadziei ani możliwości leczenia dla tych, którzy zostali już zaszczepieni” powiedział Montagnier…

  No to niefajnie się zrobiło. Ciekawe czy można zniszczyć ten niepożądany patogen. Plazmą???

 246. podczaszy said

  EURO 2020 komentarz prezydenta pis Dudy

  twitt Andrzeja Dudy (nie mylić z Ondrejem Dudą):

  Stan polskiego sportu, zwłaszcza gier zespołowych, jest smutnym odzwierciedleniem stanu polskiego państwa 😦

 247. podczaszy said

  Rządowa agencja zwołuje pilne spotkanie. Setki przypadków zapalenia mięśnia sercowego u młodych ludzi po przyjęciu szczepionek Moderny i Pfizera – NCZAS.COM
  https://nczas.com/2021/06/12/rzadowa-agencja-zwoluje-pilne-spotkanie-setki-przypadkow-zapalenia-miesnia-sercowego-u-mlodych-ludzi-po-przyjeciu-szczepionek-moderny-i-pfizera/

 248. podczaszy said

  , 16 czerwca, 2021
  „Równi i równiejsi”, czyli Rada Bezpieczeństwa i Obrony Ukrainy odmówiła zajecia się sprawą złamania antyrosyjskich sankcji przez „Studio Kwartał 95”,
  https://adnovumteam.wordpress.com/2021/06/16/wojna-domowa-na-ukrainie-16-06-2021r-2185-dzien-od-nowego-rozejmu/#comments
  którego współwłaścicielem jest Zełenski, przez sprzedanie jednemu z kanałów rosyjskiej TV licencji na produkcję wyprodukowanych przez siebie seriali telewizyjnych;
  https://strana.ua/news/338834-snbo-ne-budet-vyjasnjat-kak-serial-100-000-minut-popal-na-kanal-sts-v-obkhod-sanktsij-.html

 249. podczaszy said

  Koncern Coca-Cola znany jest z finansowania i popierania ideologicznych ruchów. Chętnie reklamuje się hasłami ruchu LGBT, ostatnio też głośno zrobiło się o lansowanym przez nich haśle „Be less white”, tzn. „Bądź mniej biały”.
  http://kontrrewolucja.net/gip/prosty-gest-ronaldo-na-poczatku-konferencji-prasowej-sprawil-ze-teczowa-coca-cola-stracila-4-mld-usd-wideo

 250. osoba prywatna said

  Od kilku dni kraza filmiki pokazyjace jak do ludzi przyklejaja sie
  magnesy, lyzki, telefony komorkowe. Oto filmik z meksykanskiej TV gdzie chciano udowodnic, ze nie ma takiego zjawiska po szczepieniu. Okazalo sie inaczej.
  .https://www.youtube.com/watch?v=DLGTgnuELlE

 251. Jerry Roberts said

  Chciałem to skomentować ale z obawy, że post zostanie wyrzucony (jak mój poprzedni sprzed godziny) pozostawiam to świadomym myślącym ludziom.

  https://www.bitchute.com/video/CPFaSBhnoZyF/

  —————–
  Znowu, marwa kuć…
  NIKT PANU NIC NIE WYRZUCIŁ.
  Admin

 252. @247 (przyklejających się łyżkach) – totalna bzdura. Podobne zjawisko nie jest możliwe. Dlaczego? Musiałbym zrobić długi wykład o tym, jak rozchodzi się pole magnetyczne (w tym temacie istnieje wielka ignorancja). Tego rodzaju filmy są szkodliwe, bowiem ośmieszają tych, którzy mówią o magnetofekcji i jej wykorzystaniu do genetycznych modyfikacji.

 253. novick said

  #249 no nie wiem… mi znajoma, jakieś 2tyg temu mówiła, że na siłowni spotkała chłopaka, który się zaszczepił i przykładali mu 5 i 1 groszowe monety – nowe te ze stopu magnetycznego – do miejsca szczepinia na ręce i się trzymały

 254. novick said

  *powyższy komentarz do #252 Zbigniew Kozioł

 255. @253,254
  Łatwiej uwierzę w kowida… Znajmowej pieniędzy Pan nie pozyczaj 😉

 256. osoba prywatna said

  Roger Waters do Zuckerberga: „F–k off!” #FreeAssange

 257. Boydar said

  „past prime” … tego nie trzeba tłumaczyć, w Polsce funkcjonuje od zawsze określenie „nie pierwszej młodości„. Toczka w toczkę.

  A tu kolejna ciekawostka dla mieszkających w Lublinie, tym razem od Lorda Voldemort’a –

  https://cmsanitas.pl/kontakt/aktualnosci/2021-05-31-implant-platniczy-walletmor-platnosc-reka-1328

  Można tym zapłacić również w Hajfie, TelAvivie czy Jerozolimie.

 258. Boydar said

  „… tego rodzaju filmy są szkodliwe, bowiem ośmieszają tych, którzy mówią …” – Pan Zbigniew

  Po to są robione i adresowane do grupy która „trochę myśli”. Trochę. Bo widząc bzdurę odkłada ją do zsypu. I każdą następną wzmiankę, już niekoniecznie bzdurną, również i z automatu. I to chodzi.

 259. Turysta said

 260. Boydar said

  I tu (259) widać najlepiej, że Ziemia jest kulą.

  A względem Rodziny Tradycyjnej Kolegi Nyndr0 (194) to skojarzyła misię natentychmiast zez „co to jest – ropucha i dwadzieścia żabek”. Jednak będąc badaczem otaczającej rzeczywistości rzetelnym, dopuszczam myśl że tkwię w mylnym wielbłądzie.

 261. wewewe said

  Rockefeller nazwał Łukasiewicza wariatem. Dlaczego? Bo swoją wiedzą dzielił się za bezcen.
  https://podroze.gazeta.pl/podroze/7,114158,27189619,gorlice-miasto-swiatla-kazdy-kto-choc-raz-odwiedzi-te-tereny.html

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: