Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  wanderer o Będziemy mieli dokumenty, jak…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Wanderer o Jeszcze o Gierku…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  bryś o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Jeszcze o Gierku…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Obywatele w obronie radcy praw…
  Listwa o Obywatele w obronie radcy praw…
  Antychazar o Syjonizm prawnie chroniony?
  Listwa o Traditionis Custodes
  plausi o Obywatele w obronie radcy praw…
  Listwa o Traditionis Custodes
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

Obawy o zdrowie psychiczne prezydenta USA: czy Biden zgubił się na szczycie G7 w Anglii?

Posted by Marucha w dniu 2021-06-15 (Wtorek)

W piątek [11.06.2021] ukazało się nagranie Joe Bidena, które dla wielu po raz kolejny poddaje w wątpliwość zdolności poznawcze prezydenta USA. Biden błąka się po tarasie kawiarni w Kornwalii – aż do momentu, gdy jego żona gorączkowo zabiera go i wyprowadza za rękę na zewnątrz.

Wielu komentatorów widzi w tym nagraniu podobieństwo do sposobu traktowania osób z demencją i zaburzeniami funkcji poznawczych, które często tracą orientację i błąkają się bez celu.

Inni twierdzą, że Biden odpowiadał jedynie na pytanie kogoś z obecnych – na nagraniu słychać przecież, jak ktoś pyta go o szczyt G7. Biden następnie daje kciuk w górę.

Tak czy inaczej, Jill Biden zdaje się nie rozumieć powolnego tempa [otępiałości? – admin] swojego męża i ochoczo rzuca się na niego, by wyprowadzić go z kawiarni. Gdy podchodzi do niej, chwyta go za rękę i wyprowadza z patio wśród śmiechu zgromadzonych.

Zob: https://twitter.com

Tak naprawdę ten pozornie niewinny filmik jest tylko jednym z wielu elementów układanki: Biden raz po raz trafiał na pierwsze strony gazet z różnymi wpadkami i przejęzyczeniami. Na przykład na szczycie G7 w Kornwalii 78-latek wielokrotnie mylił Syrię z Libią:

Biden wielokrotnie myli Syrię i Libię w przemówieniu na G7. A świat udaje, że ten człowiek jest stabilny psychicznie. Ameryka nigdy nie była bardziej zagrożona.
>http://pic.twitter.com/WpVVWny13r

Takie błędy mogą mieć w pewnych okolicznościach katastrofalne skutki dla polityki światowej. Na licznych nagraniach widać, jak prezydent USA traci wątek myślowy podczas przemówień lub myli słowa i nazwiska – w jednym z wystąpień określił nawet wiceprezydent Kamalę Harris mianem prezydenta. Wielu Amerykanów martwi się więc o zdrowie psychiczne swojego „przywódcy wolnego świata”.

Dyskusje o nagraniach, jak ta z angielskiej kawiarni, są nieuniknione – kto ma tak wielkie wpływy jak prezydent USA, powinien być przynajmniej przy zdrowych zmysłach i dobrym zdrowiu, a nie ciągle rzucać się w oczy błędami i wpadkami. Najpotężniejszy człowiek na świecie” w oczach wielu nie robi najwyraźniej dobrego wrażenia.

https://report24.news
Tłum. DeepL, gajowy Marucha

Komentarzy 10 do “Obawy o zdrowie psychiczne prezydenta USA: czy Biden zgubił się na szczycie G7 w Anglii?”

 1. bryś said

  Też mi sensacja. Te nasze szmaty też się ciągle motają. Jakim trzeba być kretynem żeby twierdzić że przepocona szmata na ryju zatrzymuje wirusy? Albo zamykać ludzi w domach na podstawie niewiarygodnych testów? Nie widzę różnicy. Po prostu udają lepiej albo gorzej, ale to ta sama liga.

  Wybrali go żeby odwrócić uwagę od wsoich problemów psychicznych? Patrzcie, on jest jeszcze głupszy niz my?

 2. flathead said

  Podczas pierwszej kampanii O’bamby Biden znikł i wszyscy go szukali. łącznie z radiem i telewizorami. Jak widać, niestety znaleźli. A był o dwadzieścia lat młodszy. Takie przypomnienie.

 3. revers said

  Najweazniejsze ze Harrisoaw jest w bardzo dobrej formie, i wygarnela o usraelskiej demokracji jako wzor dla innych demokracji na calym swiecie

  Juz doradcy Bidena za pompca teleportow nie powola zginac Bidenowi i mowic beda za niego nawet w Genewie.

  W Genewie mobilizacja na szczyt Biden-Rosja.

 4. Maverick said

  Kabała w żywe oczy śmieje się z Amerykanów. Znowu podstawili im swojego kundla, tym razem z zaawansomaną demencją. Ten filmik ukazuje jak nim sterują i co mu szeptają na ucho.

  Tak nim sterowali podczas szczytu NATO. Pytaniami na temat Putina.

 5. Lily said

  https://www.informationliberation.com/?id=62044
  http://stateofthenation.co/?p=52202

 6. Lily said

  Re 5;Lily
  „Israel Threatens to Abandon USA After Securing $ 40 Billion Aid Package-WOW”.
  By Chris M e n a h a n.
  S o u r c e.
  U N C E N S O R E D.I s s u e 63,page 78.

 7. Wywrotowiec said

  Mozna poszukac jak caluje w usta wszelkie niewiasty,w tym malolatki ,takze swoja wnuczke,klepie je po doopie i wszyscy sa zadowoleni.

  ———
  Oby miał tylko takie przywary…
  Admin

 8. A czy się przy tym ślini? Ten Putin znaczy sie.

 9. jok said

  „Ameryka nigdy nie była bardziej zagrożona.”
  Czy na pewno? Z punktu widzenia establishmentu amer? A nawet szeregowego Amerykanina, który czy lubi czy nie lubi, z tym establishmentem żyje?

  1. No fakt, może „chlapnąć” w przemówieniu, co będzie miało skutki. Pono tak – wysterowany odpowiednio – Roosevelt „chlapnął” w przemówieniu, że walka z Niemcami do bezwarunkowej kapitulacji, co pono wyeliminowało jakiekolwiek pole manewru aliantom.
  No, ale Bidowi wstawią w usta, to co pewnie i sam by powiedział. Jeśli powie, wbrew instrukcjoodawcom, coś bardziej agresywnie, ale jednak w nurcie, to się „odkręci”
  Wszak poprzedniego preza Trumpa, wyłączał establiszment słuszny, „tłumaczył jego słowa” – oczywiście wiem, ze Trump nie był autentycznym „naprawcą” dzisiejszego świata ani „wielkim wojownikiem z establishmentem”,

  2. Czy prez jest potrzebny do linii Wall Street/National Reserve/ establishment żydowski/ich „elity” (te bardziej „lewicowe” w przypadku Bida 🙂 ) – Pentagon (który wydaje konkretne rozkazy jednostkom wojskowym), poza formalnym wydawaniem/potwierdzaniem (otrzymanych) rozkazów? No oczywiście, pewne róznice są: „lewicowy” Biden, uległy wobec „elit” żydowskich w niektórych aspektach, duzo bardziej niż Trump, będzie pewnie mniej proizrelski niż „prawicowy” Trump.

 10. Olo said

  Bardzo dobry prezydent. Trzymam za niego kciuki i życzę mu, żeby żył jak najdłużej. Im słabszy prezydent USA, tym szybciej zdechnie żydobanderowski reżim dobrej zmiany i jego sztandarowy projekt – Rzeczpospolita Przyjaciół – POLIN.

Sorry, the comment form is closed at this time.