Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  wanderer o Będziemy mieli dokumenty, jak…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Wanderer o Jeszcze o Gierku…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  bryś o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Jeszcze o Gierku…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Obywatele w obronie radcy praw…
  Listwa o Obywatele w obronie radcy praw…
  Antychazar o Syjonizm prawnie chroniony?
  Listwa o Traditionis Custodes
  plausi o Obywatele w obronie radcy praw…
  Listwa o Traditionis Custodes
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

Rola magnetofekcji w aferze covida

Posted by Marucha w dniu 2021-06-15 (Wtorek)

Zob. https://pl.vvikipedla.com/wiki/Magnetofection

Spory „ideologiczno-biochemiczne” mają za zadanie odwrócenie uwagi pospólstwa od elementarnego zagadnienia, jakim jest sam sens prowadzenia „szczepień”, które przed żadnym mitycznym lub autentycznym wirusem nikogo nie zabezpieczają.

Propaganda mediów głównego nurtu koncentruje uwagę swych odbiorców na enigmatycznych „statystykach covida”, oraz rozważaniach i sporach dotyczących poszczególnych „szczepionek” dostępnych na „wolnym rynku”. Propagandowi „pragmatycy” wzywają do zaprzestania „sporów politycznych” w zakresie selekcji najskuteczniejszej „szczepionki”.

No i słusznie, w końcu należy pozwolić zwolennikom rosyjskiej wersji neo-żydokomuny umierać od szpryc Sputnika, a amerykańskiego neobolszewizmu od Pfizera. W końcu, jak wolność i demokracja, to „wolność i demokracja”!

[Swoją drogą jakoś nie słyszałem o rosyjskiej szczepionce, by ludzie po niej chorowali albo umierali, ale co ja tam wiem… – admin]

Te spory „ideologiczno-biochemiczne” mają za zadanie odwrócenie uwagi pospólstwa od elementarnego zagadnienia, jakim jest sam sens prowadzenia „szczepień”, które przed żadnym mitycznym lub autentycznym wirusem nikogo nie zabezpieczają.

Do chwili Sądu Ostatecznego pozostanie dla nas tajemnicą kompozycja poszczególnych „szczepionek” oraz wynikające z tejże efekty działania. Jedno nie ulega wątpliwości, a mianowicie to że twórcom tych „szczepionek” zależało na możliwie dokładnym rozprowadzeniu komponentów do wszystkich komórek ciała delikwenta.

W tym celu zastosowano metodę używaną do tej pory jedynie do celów eksperymentalnych na zwierzętach. Jest to tzw. „magnetofekcja” (patrz na link do polskiej pracy doktorskiej na ten temat: https://kbib.up.poznan.pl/?q=taxonomy/term/30). Meritum sprawy polega na użyciu pola magnetycznego do doprowadzenia maksymalnej ilości komponentów do komórek docelowych delikwenta. W efekcie tej „kuracji” różne części ciała pacjenta przyciągają elementy metalowe. Oczywiście istotą sprawy są nanocząsteczki magnetyczne, będące „środkiem transportu” wszczepianych komponentów do każdego zakątka organizmu.

Przy czym, o ile w cytowanej pracy badawczej, eksperymenty prowadzono na wyselekcjonowanych jednostkach mysz i świń, o tyle obecnie próbuje się dokonywać tychże na całej populacji ludzkiej planety Ziemia bez wyjątku! Dla jasności pragnę jedynie podkreślić, że czarci miot i jego siepacze nie są przeze mnie klasyfikowanie jako „Ludzie”.

Tak więc w całkowitym spokoju, przez nikogo nie niepokojeni zbrodniarze dokonują masowych mordów na swych bezmyślnych ludzkich ofiarach i NIKT (za nielicznymi bezsilnymi wyjątkami) nie próbuje tego stanu rzeczy odmienić.

Zadziwiające jest to, że nasi krajowi Mengele nie mają nic do powiedzenia na ten temat!

Osobiście, z coraz większym niepokojem i niecierpliwością oczekuje Boskiej Interwencji, która przerwie tą apokaliptyczna masakrę i wiele innych zbrodni dokonywanych równolegle w ramach NWO.

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl/

Komentarzy 11 do “Rola magnetofekcji w aferze covida”

 1. Kojak said

  Szpryc Sputnika ? Wscieklizna antyrosyjska powoduje u niego zacmienie mozgu. Akurat szczepionka rosyjska jest ponoc w duzym stopniu tradycyjna Jakby byla szkodliwa to zydowstwo darloby ryja na caly swiat ! A jakos mordy trzymaja w kubel !

 2. Maverick said

  Ostrzeżenie znanego lekarza:
  Po angielsku.

  https://www.bitchute.com/video/PKc7q0gwqNjr/

 3. bryś said

  Rodzice zaczynaja szczepić 12 latków.

 4. walerianda said

  ad – 3 To nie Rodzice tylko kreatury.

 5. Kazek said

  Co za brednie. Znana osoba w naszym miescie pod wplywem tego typu bzdury nie zaszczepila sie mimo prosb syna lekarza zamrl 1 tydzien temu na covida . Moze gdyby sie zaszczepil zylby do dzis

  https://www.google.pl/amp/s/wiadomosci.wp.pl/nie-zaufal-mi-jako-lekarzowi-ani-synowi-dramatyczna-relacja-doktora-bujko-opisal-smierc-ojca-na-covid-6646617945565952a%3famp=1?espv=1

  ——
  Spadaj,idioto.
  Admin

 6. BK said

  Ruska szczepionka Sputnik V nie ma ani mRNA ani nie zawiera igłowych protein białkowych. To po prostu zanana od x lat ogólnowojskowy symulant immunologiczny. Taki stosowało wcześniej LWP.

 7. bryś said

  Na co stymuluje, skoro nie ma wyodrębnionego wirusa? Co nie zmienia faktu, że moze być mniej szkodliwa. Orban zaaplikował sobie chiński preparat.

 8. UZA said

  „Znana osoba w naszym miescie pod wplywem tego typu bzdury nie zaszczepila sie mimo prosb syna lekarza zamrl 1 tydzien temu na covida . Moze gdyby sie zaszczepil zylby do dzis”

  A w jakim wieku odszedł ? Jaki był ogólny stan jego zdrowia przed zachorowaniem ? Może żyłby do dziś, a może by nie żył. Cały czas przypominam, gdzie tylko mogę, słowa starego psalmu, przypisywanego Mojżeszowi : ” miarą naszego życia jest lat 70, 80 gdy jesteśmy mocni”. Od tysięcy lat nic się w tej mierze nie zmieniło – większość ludzi umiera po siedemdziesiątce albo po osiemdziesiątce, bo nasz organizm jest tak zaprojektowany. Dla koni umowną granicą jest 30 lat, dla psów – 20 . Oczywiście, w każdym gatunku trafiają się starsze okazy, ale to wyjątki. Stary organizm jest słaby i wrażliwy, często wyniszczony chorobami przewlekłymi, zatruty wielką ilością zażywanych tabletek, być może wypalonych papierosów. Warto też wspomnieć o chemii w jedzeniu (pewne rzeczy się odkładają). Niewiele trzeba, by staruszka powalić – wystarczy głupie przeziębienie czy zatrucie pokarmowe. To przysłowiowa kropla, przepełniająca kielich. Młody nawet nie zauważy, a u starego zaraz pojawiają się powikłania i problemy, nawet leki mogą zaszkodzić. Niby dlaczego szczepionka miałaby zadziałać, skoro układ odpornościowy też może już być niesprawny ? Nie należy bezmyślnie ulegać propagandzie i łykać sugerowane wnioski jak gęś kluski.

 9. JerzyS said

  Moja kuzynka w marcu,
  zaszczepiła się o 13:00,a o 19:00 już nie żyła,
  ale piękny pogrzeb miała!

 10. Jerry Roberts said

  ad.2 – Maverick

  Tu jest wypowiedź doktora Rogera Hodkinsona sprzed pół roku.
  Za mówienie przez niego Prawdy był i jest w Kanadzie niszczony przez BigFarma i skorumpowane media oraz polityków.

  https://www.bitchute.com/video/A4oRtMJFbzUW/

 11. Jerry Roberts said

  Założenie, z którym pracowali twórcy szczepionek, jest takie, że mRNA w szczepionkach pozostanie głównie w miejscu szczepienia i wokół niego. Dane firmy Pfizer pokazują jednak, że mRNA, a następnie białko kolczaste są szeroko rozprowadzane w organizmie w ciągu kilku godzin. Jest to poważny problem, ponieważ białko kolczaste jest TOKSYNĄ powodującą uszkodzenia neurologiczne, układu sercowo-naczyniowego i bezpłodność. Ma również szkodliwy wpływ na reprodukcję, a dane dotyczące biodystrybucji firmy Pfizer pokazują, że gromadzi się w jajnikach kobiet. Po dotarciu do krwiobiegu białko kolczaste wiąże się z receptorami płytek krwi i komórkami wyścielającymi naczynia krwionośne. Kiedy tak się dzieje, może powodować zlepianie się płytek krwi, co prowadzi do powstawania zakrzepów krwi lub powoduje nieprawidłowe krwawienie. Dokumenty firmy Pfizer przedłożone Europejskiej Agencji Leków pokazują również, że firma nie przestrzegała branżowych praktyk zarządzania jakością podczas przedklinicznych badań toksykologicznych oraz że kluczowe badania nie spełniały standardów dobrej praktyki laboratoryjnej.Białko kolczaste samo w sobie jest TOKSYNĄ i jest białkiem chorobotwórczym. Tak więc wydając zezwolenie na zaszczepienie POLAKÓW, zaszczepiono im toksynę……”

  Ludzie z rządu w Polsce i ci zarządzający służbą zdrowia – ci skorumpowani durnie bez empatii, bez żadnej wrażliwości i jakiejkolwiek troski o ludzkie zdrowie czy życie, bez umiejętności logicznego myślenia i ostrożności w podejmowaniu decyzji polecają szczepić się Polakom, oszukują ich o nieszkodliwości szczepionek poprzez kłamliwe, służące im media.
  Od samego początku różni światowej sławy wirusolodzy i prawi lekarze w Polsce ostrzegali, że te szczepionki to nie są szczepionkami a zastrzykami eksperymentalnymi rujnującymi ludzkie zdrowie i życie. Jednakże do bezdusznych, o przestępczej mentalności decydentów w Polsce to nie docierało i nie dociera, gdyż kontynuują swoją zbrodniczą działalność zamiast natychmiast zabronić wszelkich szczepień i odblokować gospodarkę.
  Oni wszyscy powinni być najsurowiej ukarani z zakazem zajmowania jakichkolwiek stanowisk decyzyjnych w Polsce.

  Wirusolog z Francji – naureat nagrody Nobla Luc Montagnier powiedział, że wszyscy zaszczepieni szczepionką przeciw Cocid-19 mRNA umrą w ciągu najbliższych paru lat.
  NOBEL LAUREATE LUC MONTAGNIER ON THE DANGERS OF VACCINES (MRNA).
  https://www.bitchute.com/video/Gt0HeVpuXRVZ/

Sorry, the comment form is closed at this time.