Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  wanderer o Będziemy mieli dokumenty, jak…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Wanderer o Jeszcze o Gierku…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  bryś o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Jeszcze o Gierku…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Obywatele w obronie radcy praw…
  Listwa o Obywatele w obronie radcy praw…
  Antychazar o Syjonizm prawnie chroniony?
  Listwa o Traditionis Custodes
  plausi o Obywatele w obronie radcy praw…
  Listwa o Traditionis Custodes
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

Covid 19. Propaganda szczepień, segregacja i szantaż

Posted by Marucha w dniu 2021-06-18 (Piątek)

Dobrowolne szczepienia? Egzekwowane przez szantaż!

Po wszystkich „dobrych wiadomościach” o postępach w opracowywaniu szczepionek o ubocznych nieznanych działaniach, rozpoczyna się kolejna agresywna ofensywa. Dosłownie wszystko zostanie wyciągnięte, aby „przekonać” ludność, że naprawdę powinni otrzymać szczepienie covidowe…

Najbardziej optymistyczne historie są następnie umieszczane w mediach głównego nurtu (kupionych, opłaconych) o tym, jak fantastyczny jest rozwój różnych szczepionek covidowych, ale już przewidują problem z dystrybucją.

A ten problem polega na tym: Jak śmiertelnie zastraszyć populację tak, by masowo przestraszeni ludzie ustawiali się w kolejkach do szczepień.

To pierwszy krok w kierunku totalnego manipulowania ludźmi i przekształcenia ich w zdalnie sterowane jednostki.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że cała ta fałszywa pandemia została tak zaaranżowana, by ​​w końcu ludzie zostali połączeni z centralą która nie tylko, że będzie ludźmi sterowała ale i całkowicie ich kontrolowała, to wiesz, że szczepienia staną się obowiązkowe.

Wszyscy ci którzy jeszcze teraz są uspokojeni samokontrolą i wiadomościami, że coś takiego nie pasuje do ich mentalności, do ludzi wolnych, – nie dajcie się uśpić, propaganda w rękach wpływowych polityków i ogromnych koncernów farmaceutycznych oraz psychopatycznych despotów pracujących w biolabs nad bronią biologiczną, ma potężne zasoby finansowe by przy pomocy korupcji, szantażu, presji mieć do swojej dyspozycji wszelkie najważniejsze mass media, oświatę i tymi sposobami prać ludzkie mózgi zastępując je na stałe TV NEWS!.

To wszystko wydaje się science fiction, ale niestety tak nie jest:

Jeśli podejdziesz do tej sprawy za pomocą technik Trouble Shooter,.. Trouble Shooter przygotuje listę możliwych wskazówek. przejdziesz przez listę krok po kroku. Aby wykluczyć wskazówki lub znaleźć potwierdzenie. Spośród powyższych kombinacji najbardziej przerażające, a zarazem najważniejsze, biorąc pod uwagę ‚grozę przerażającego wirusa’, to są szczepienia w połączeniu z nanotechnologią.

Ponieważ wiele osób nie ma pojęcia, jak daleko posunęła się ta technologia i nad czym ci twórcy tam pracują, polecam zastanowić się nad konsekwencjami.

Jeśli to prawda, jak twierdzą teoretycy spiskowi, że szczepionki zawierają nanotechnologię w szpiegowaniu, wywieraniu wpływu, kontrolowaniu lub cokolwiek innego, to potrzebna jest również globalna cyfrowa sieć wystarczająco silna, aby zbierać i przetwarzać wszystkie te dane. Ludzie nie mogą tego zrobić sami, a przy 4G nie jest to możliwe. 5G jest znacznie większej wydajności.

Z drugiej strony, poza tym mamy na świecie propagandę przerażającego wirusa, i propagandziści straszą nas dzień i noc o jeszcze groźniejszych nowych mutacjach, tak że ze strachu niedługo będziemy w panice stać w kolejce na szczepienie wcześniej, niż nasz sąsiad.

A co do tych opornych którzy nie wymienili swojego mózgu na TV NEWS, to wiadomo że nie zostaną dopuszczeni do „nowego” zaszczepionego społeczeństwa.

Według twórców pandemii, jeśli nie zostaniemy zaszczepieni i przez to nie zaaplikują nam do organizmu nanotechnologii – to zadziała segregacja. A przecież ten „taki dobry”, „szlachetny” pan Gates, zrezygnował ze wszystkiego, aby „ofiarnie pomóc” światu w szczepieniach i rozwoju szczepionek. Ten „dobroczyńca” chce dla nas jak najlepiej, czy taki ktoś pozwoliłby nam wstrzyknąć coś z nanotechnologii?.

Dziś wiemy że on skupia się na nowych technologiach, wystarczy spojrzeć na jego najnowszą opatentowaną technologię. Czy ten człowiek najwyraźniej ma tylko dobre intencje?

Taka fałszywka jak oświadczenie , że nigdy nie będzie obowiązku szczepień bezpośrednich ani pośrednich, to fakt, bo nie gwarantuje, że ludzie nie będą mimo wszystko zobowiązani do zaszczepienia. Już tym zajmą się odpowiednie instancje by ludzi segregować i zakazywać wstępu, pracy, kontaktów dla nieszczepionych.

Nie jest to obowiązek, ale powoduje wykluczenie społeczne i korzyści dla tych, którzy zostali zaszczepieni, w porównaniu z tymi, którzy nie zostali zaszczepieni.

Nie można też wykluczyć, że osoby, które przyjmują szczepionkę będą mogły w końcu korzystać z życia bez ograniczeń niż osoby, które nie zostały zaszczepione. Ponieważ czas tzw osłony jest bardzo ograniczony. [Nie rozumiem tego zdania i nie potrafię go przeformułować – admin]

W przekupstwie, szantażu, wymuszeniu paszportów covidowych siła argumentu

Profesor Uniwersytetu Oksfordzkiego zasugerował, aby dać ludziom, którzy przyjmują szczepionkę, pewną sumę pieniędzy, aby wynagrodzić ich za ich wkład w społeczeństwo. Kolejny możliwy „dar” dla zaszczepionych: możliwość gratisowego wyjazdu na wakacje.

Ostatnio na Zachodzie w drukowanej prasie całe strony były o tym, jak energicznie należy podjąć kolejny krok, aby przekonać zwłaszcza młodych ludzi do zaszczepienia się. Dzieje się tak dlatego, że ogólnie i słusznie, nie potrzebują oni w ogóle szczepionki przeciwko tej odmianie grypy, na którą i tak nie chorują lub prawie nie chorują.

I oczywiście w artykule zainteresowanego w masowej dystrybucji szczepionek wspomina się również o znanym sprzedawcy szczepionek Ab Osterhaus. W artykule tym omówiono, jakie kampanie (medialne) (propagandowe) można przeprowadzić, aby przekonać młodych ludzi.

Osterhaus ma pomysł: „Zaszczep się, żeby wrócić do pubu, na dyskotekę itp…

Możemy więc spodziewać się tego rodzaju okrzyków w kampanii propagandowej.

Ale jest jeszcze coś co ukazuje chwyty poniżej pasa.

Na Zachodzie w 2013 roku spróbowali podobnej strategii. Potem przeprowadzili kampanię, w której zaszczepione dzieci dostały kolorową bransoletkę z informacją, że nie są mięczakami. To oczywiście oznacza, że ​​każde dziecko, które nie zostanie zaszczepione, jest mięczakiem i to jest tak, jak chcą teraz, forma wykluczenia społecznego dzieci.

Reklama skierowana do dzieci nie powinna sugerować, że posiadanie lub używanie określonego produktu zapewnia im fizyczną lub społeczną przewagę nad innymi dziećmi, ani że brak określonego produktu prowadzi do odwrotnego skutku.

Mamy już rozpoczęte gwałtowne i szeroko zakrojone kampanie propagandowe, aby przekonać wszystkich, zwłaszcza młodzież, do szczepienia się przeciwko koronie. Pieniądze nie grają w tym żadnej roli, a radio, telewizja, gazety i każda inna forma mainstreamowych (= kupionych) i oficjalnych mediów będzie pełna prób przekonania ludzi do zaszczepienia się.

Gdy znów łamią zasady, tak jak w 2013 roku, trzeba będzie przywołać ich do porządku i protestować a nawet za pośrednictwem sądu walczyć, tylko zeitgeist jest teraz zupełnie inny niż w 2013 roku bo z obserwacji wynika że większość ludzi już zamieniła swój niezależny mózg na TV NEWS.

Zjawisko to jest obecnie na porządku dziennym wokół całego tego wirusa, nawet konstytucja jest deptana a ludzie nie reagują bo tak pracuje ich super TV NEWS MÓZG !

Zadaj sobie pytanie, dlaczego są tak niesamowicie zaangażowani w szczepienie wszystkich. Dlaczego rząd to robi? Rząd, który raz po raz udowadnia, że ​​nie obchodzi go zdrowie ludzi, inaczej nie żylibyśmy w kraju, w którym są miliony przewlekle chorych ludzi.

Zadaj sobie pytanie, skąd pochodzi ta szalona liczba przewlekle chorych osób. W ciągu lat liczba osób z jedną lub kilkoma chorobami przewlekłymi ciągle rosła. Choroby przewlekłe są szczególnie powszechne wśród osób starszych. Jednak wzrost w ostatnich latach widoczny jest we wszystkich grupach wiekowych.

A jeśli jest jasne, że rząd nie dba o twoje zdrowie, jaki mają interes w przeforsowaniu szczepień w ten sposób przeciwko odmianie grypy, która spowodowała mniej zgonów w trzech czwartych istnienia niż epidemia grypy sprzed kilku lat ! A gdzie się podziała grypa?

https://alfax-2020.neon24.pl

Dlaczego piszemy tyle o hucpie-19?
Otóż jeśli zalewa na gówno, to trudno o nim nie myśleć, nie mówić i udawać, że go nie ma.
Admin

Komentarzy 18 do “Covid 19. Propaganda szczepień, segregacja i szantaż”

 1. bryś said

  W lato ludzie dostaną trochę oddechu, piłeczka i piłkarzyki, wakcyjki wyjaździki, a do jesieni znów się zacznie. Chociaż ja zacząłbym z grubej rury i wszyskich pozamykał w domach tak od 13 lipca. A czemu nie? Tresura to tresura.

 2. mac said

  to jest prawdopodobne.(połowa lipca)

 3. Ale dlaczego? said

  Ostatnio rozmawiałem z jednym znajomym.
  Okazało się, że zaszczepił się już 1 dawką którejś „szczepionki”.
  „Amiałeś covida?”
  „Tak.”
  „To po co się szczepisz?”
  „Żeby pojechać na KONCERT”.

 4. Vis said

  Spodobał mi się fragment z tymi bransoletkami nie jestem mięczakiem.Ja sugeruje podkoszulki z nadrukiem może jestem mięczakiem, ale nie idiotą, samobójcą.

 5. Olo said

  Re. 3.

  Też rozmawiałem z jednym znajomym, majętnym dentystą, zwolennikiem dobrej zmiany i ukrainizacji Polski, nienawidzącym Rosji, który zaszczepił się, bo w końcu chciał pojechać na wakacje do Włoch.

 6. Ola said

  Re. 5 Olo
  sa jeszcze jakis niezaszczepieni dentysci???? No okay, jeden wyjatek moglabym wskazac. Ale jak dlugo czekac? Najpozniej do czwartej fali i wariantu delta jesienia. Jakos jak muchy ci dentysci po szczypawce nie padaja. Walka z czasem. Kto przezyje po i bez szczepionki.
  debilstwo z tym podrozowaniem. To i komune rozwalilo. Nieszczescliwi ludzie potrzebujacy wyjazdu za granice, zeby uciec od siebie i cos, nie wiadomo co, innym i sobie udowodnic. Koniecznie z fotkami w internetach. Pocztowki i albumy ze zdjeciami ze wywczasow roli juz nie graja.

 7. Ola said

  A tak apropos — Marucha mnie wyraznie banuje. No oki oki,, nie z takimi Problemami przechodze do porzadku dnia. To znaczy , jakos moge postowac, wysylac posty, ale w slepo, nie mam kontroli co pisze. Nie mam podgladu. Wiec moze tak poddam sie sadowi czarownic – wywalic Ole czesciowo ( stan aktualny) czy calkowcie? Nie zebym odgrywala jakas tam wazna role na tym portalu. I bez niego przezyje. Moze nawet lepiej niz gorzej. Ale opinia spoleczna , ogolna , jest mi dosc wazna. Wiec – wywalic mnie czy nie? Oczywiscie zdanie posiadacza ( o qa, paskudnie to brzmi) portalu czyli Gajowego jest decydujace. Wiec jesli macie ochote, to prosze, przystapcie do linczu czarownicy. Albo i nie, i tak bede wierzyc, w przeciwienstwie do Gajowego, w dobro w czlowieku. Wiec Gajowkarzu jesli masz ochote, daj prosze znac w tym kontekscie, zabolec nie zaboli, a nawet jesli tak, to przezyje

  ————
  Nie banuję. Co najwyżej odpowiednio komentuję.

  Skądinąd – niech Pan wiarą w „dobro w człowieku” nie próbuje przesłonić wielu głupot, jakie tu Pani wypisuje. Za stary jestem na takie ograne tricki.
  Admin

 8. Sebastian said

  Aktualnie ludzkość jest na etapie III fazy badania skuteczności szczypawki

  Ocena skuteczności „szczepionki” może być badana w różny sposób. Najprostszą metodą oceny skuteczności są badania immunogenności, które polegają na określaniu miana swoistych przeciwciał u osób szczepionych. Najbardziej wartościowa metoda polega na sprawdzeniu, o ile rzadziej chorują na daną chorobę zakaźną osoby szczepione w porównaniu do nieszczepionych.

  Celem badań klinicznych jest uzyskanie obiektywnych, nie budzących wątpliwości wyników. Dlatego też stosuje się metodę podwójnie ślepej próby. Część osób badanych otrzymuje produkt badany, natomiast druga część tzw. placebo, czyli obojętną substancję, np. sól fizjologiczną. Osoby badane przydzielane są do jednej z tych grup losowo, często przy użyciu specjalnego programu komputerowego. Nazwa „ślepa próba” wynika z tego, że zarówno badany pacjent, jak i lekarz prowadzący tę osobę nie wiedzą, czy podano badaną szczepionkę, czy placebo. Ujawnienie, do której grupy należała dana osoba, następuje dopiero po całkowitym zakończeniu badania. Metoda ta pozwala bardzo obiektywnie ocenić skuteczność badanego produktu w sposób wolny od autosugestii.

  Powyższe ma zastosowywanie również w przypadku obecnej plandemi właśnie po to byśmy się nie zorientowali, ponieważ nie każdy po szczypaniu ma od razu zejść z tego świata, i to również tłumaczy w przyszłości zwielokrotnioną liczbę szczypań nie raz nie dwa czy trzy ale cyklicznie do osiągnięcia celu czytaj redukcji populacji ludzkiej.

 9. UZA said

  „Chociaż ja zacząłbym z grubej rury i wszyskich pozamykał w domach tak od 13 lipca.”
  „to jest prawdopodobne.(połowa lipca)”

  Ludzie, bójcie się Boga ! Nie piszcie takich rzeczy, bo jeszcze wykraczecie …

 10. revers said

  Borys nie ukrywa ze nowa normalnosc, to zamordyzm w starym wydaniu

  „Dokument, który wyciekł, dał wgląd w potencjalną „nową normalność” w Wielkiej Brytanii dzisiaj z maskami na twarz, pracując z domu i zasady kwarantanny w podróży, które mają pozostać nawet po 19 lipca – ponieważ posłowie przegłosowali teraz opóźnienie Dnia Wolności Borisa Johnsona.

  Gazeta Whitehall sugeruje, że rząd przestanie nakłaniać pracowników do powrotu do biur, nawet po tym, jak w końcu nadejdzie nowy cel zniesienia ograniczeń. Istnieje również sugestia, że ​​maski na twarz będą potrzebne w niektórych ustawieniach przez długi czas, a także zachowanie zasad izolacji po podróży.

  Zgodnie z projektami propozycji, każdy, kto ma objawy koronawirusa , nadal będzie się izolował. Pojawiły się obawy, że w przypadku ponownego nasilenia choroby zimą konieczne będą dalsze ograniczenia.

  Dokument – ​​widziany przez Politico – wyłonił się, gdy przez Izbę Gmin przeszła przez Izbę Gmin kryminalna ustawa Borisa Johnsona mająca na celu opóźnienie powrotu do wolności, zdobywając 461 głosów i 60 głosów „nie”. Zwycięstwo zostało zagwarantowane rządowi, ponieważ Partia Pracy poparła rozszerzenie brutalnych restrykcji.

  Na razie utrzymane zostaną limity liczby imprez sportowych, teatrów i kin, kluby nocne pozostaną zamknięte, a ludzie będą proszeni o kontynuowanie pracy z domu tam, gdzie to możliwe.

  Pojawia się po tym, jak wściekli torysi zaatakowali pana Johnsona, Matta Hancocka i doradców naukowych rządu w sprawie rozszerzenia ograniczeń Covid w Anglii. Poddają w wątpliwość zobowiązanie premiera, że ​​19 lipca będzie „terminusem” blokady po tym, jak został zmuszony do odroczenia złagodzenia restrykcji 21 czerwca.

  Zmiana od pana Johnsona, pośród ostrzeżeń naukowców, że indyjski wariant spowoduje tysiące więcej zgonów, oburzyła wielu konserwatystów, którzy twierdzą, że szczepionki chroniły najbardziej podatnych na zagrożenia, a kraj musi nauczyć się żyć z wirusem.

  Downing Street powiedział później, że nie uznaje dokumentu Politco i „nie odzwierciedla najnowszych poglądów rządu”.

  Pan Johnson nalegał dziś na posłów na PMQ, że zasady Covida są tymczasowe. Odpowiadając toryjskiemu backbencherowi Philipowi Daviesowi, powiedział: „Nikt, a najmniej ja, nie chce, aby ograniczenia Covid trwały wiecznie, ani nie sądzę, że będą trwać wiecznie”.

  Johnson znalazł się również pod ostrzałem Keira Starmera na pytaniach premiera, a lider Partii Pracy powiedział, że „zawalił to”, nie blokując wystarczająco szybko lotów z Indii. ”

  praktcznie wszystkie ustawki sanitarne u Brytolii saa w uzyciu lub chwilowo zawieszone pod nowy , stary wirus i lockdown.

  https://www.dailymail.co.uk/news/article-9692209/amp/Leaked-Step-4-Whitehall-document-hints-new-normal-July-19.html?fbclid=IwAR3r_Zeof_tzpIK52u-e3K7wwQbuZQGz__uBQtb2WS0CtcIp1Cg_e7SGNJc

 11. Głos Prawdy said

  straszne. czyż to już wkrótce ma nastąpić Powtórne Przyjście, bo szatan szaleje na całego?.

 12. D-T said

  Ad. 11:
  .szatan szaleje na całego
  Kiedy rozum śpi, budzą się demony.

 13. bryś said

  UZA – udawanie że czegoś nie ma , nie sprawi że coś zniknie. Jestaśmy pod wpływem psychopatów i chwilowa odwilż i meczyki nic nie zmienią. Nie po to zaczęli ten cyrk, żeby go nagle skończyć, ukłonić się i przeprosić.

  Segregacja sanitarna w pełnej krasie. Szczecinecki szpital wpuszcza tylko zaszprycowanych
  https://www.bibula.com/?p=125889

  Napiszmy pozew. Są tu jacyś nieszczepieni prawnicy?

 14. UZA said

  „UZA – udawanie że czegoś nie ma , nie sprawi że coś zniknie.”

  Nie chodzi o udawanie, że nie ma czegoś , co jest, lecz o udawanie, że jest coś, czego jeszcze nie ma. Czy mamy się zachowywać jak Pan Polak (pełniący funkcję Prymasa KK w Polsce), który proponował limit 5 wiernych w kościele na Wielkanoc, zanim rząd zabrał głos w tej sprawie. Po co krakać i martwić się na zapas ? „Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie. Dosyć ma dzień swojej biedy.”

  ” Napiszmy pozew. Są tu jacyś nieszczepieni prawnicy? ”

  Kogo, o co i gdzie mielibyśmy pozywać ? Prawnik to nie bajkopisarz, trzeba mu przedstawić jakieś konkrety

 15. Wanderer said

  Napiszmy pozew. Są tu jacyś nieszczepieni prawnicy?

  Panie Bys, to jest wojna, a na wojnie kulka zalatwia wiele spraw lepiej niz pozew, ktorym i tak nasi okupanci sie podetra. Te h..je nawet konstytucje zgwalcili. Mysli Pan, ze ktos przejmie sie pozwem?
  Tu potrzeba raczej ludzi czynu ktorzy przegoniliby tych sqrwieli jak najdalej od naszych granic.

 16. bryś said

  Wanderer – myślmy realnie. Do kogo mam strzelać? Z czego? Są jeszcze Polacy gdzie niegdzie. Jak nic nie będziemy robić – to się nie nauczymy.

  Mysli Pan, ze ktos przejmie sie pozwem? – przedsiębiorcy anulują w sądach kary sanepidowe i chca pozywać immienie urzędników. Tak samo są unieważniany kary za nimanie szmat na twarzach.

 17. bryś said

  UZA – martwić na zapas? Już się Pani w czarnej d…e w jakiej jesteśmy teraz urządziła?

  Konkrety? Materiałów naukowych o szkodliwośći lokdałnów, szmat, dystansów, smiertelności, wadliwości testów PCR są TONY.

 18. bryś said

  „Kogo, o co i gdzie mielibyśmy pozywać?” – myśle że można by zacząć od szczegółu i przechodzić dalej z materiałami. Czepić się chociażby regulaminu szpitala nie przyjmującego nizaszczepionych ludzi, sklepu nakazującego zakładać szmaty, itp, itd. Nie ważne kogo, chodzi o ustalenie kto i na jakich podstawach te bezprawia są wprowadzane.

Sorry, the comment form is closed at this time.