Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  wanderer o Będziemy mieli dokumenty, jak…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Wanderer o Jeszcze o Gierku…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  bryś o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Jeszcze o Gierku…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Obywatele w obronie radcy praw…
  Listwa o Obywatele w obronie radcy praw…
  Antychazar o Syjonizm prawnie chroniony?
  Listwa o Traditionis Custodes
  plausi o Obywatele w obronie radcy praw…
  Listwa o Traditionis Custodes
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

Józio Biden już nie kojarzy co się dzieje? Republikanie wzywają prezydenta USA do poddania się testowi zdolności umysłowych.

Posted by Marucha w dniu 2021-06-18 (Piątek)

Były lekarz Donalda Trumpa w Białym Domu Ronny Jackson oraz 13 innych republikańskich kongresmenów wezwało w czwartek prezydenta Joe Bidena do poddania się badaniu funkcji poznawczych MoCA. Politycy twierdzą, że istnieją obawy co do kondycji prezydenta.

Jackson, były naczelny lekarz Białego Domu, wybrany w ubiegłym roku do Izby Reprezentantów przekonuje w liście adresowanym do Bidena, że „Amerykanie zasługują na to, by mieć pełną wiedzę na temat stanu mentalnego najwyższego wybranego w wyborach przywódcy” i że jego zdaniem nie mają oni absolutnej pewności co do stanu głowy państwa.

„Niestety, pański regres mentalny i skłonności do zapominania stały się coraz bardziej widoczne przez ostatnie 18 miesięcy” – piszą kongresmeni, wytykając Bidenowi momenty, w których mylił i zapominał imiona swoich rozmówców, ich funkcję oraz popełniał inne gafy.

Politycy wezwali prezydenta, by poddał się badaniu Montrealskiej Skali Oceny Funkcji Poznawczych (tzw. MoCA) – temu samemu badaniu, które „doskonale” miał przejść prezydent Donald Trump. Badanie stosowane jest u osób, u których zachodzi podejrzenie pogorszenia się stanu mentalnego, np. demencji czy choroby Alzheimera.

„Zachęcamy pana do podążenia za przykładem prezydenta Trumpa i poddania się testowi funkcji poznawczych tak szybko, jak to możliwe i niezwłocznego udostępnienia wyników narodowi amerykańskiemu” – kończą politycy.

Podobne apele podczas prezydentury Trumpa wysuwali politycy Demokratów, zaś grupa psychiatrów w kontrowersyjnym liście ostrzegała, że stan mentalny prezydenta się niebezpiecznie pogarsza. W czasie kampanii wyborczej w 2020 r. Trump poddał się testowi MoCA, chwaląc się, że uzyskał na nim doskonałe rezultaty, dodając że wątpi, by Biden był w stanie zrobić to samo. Później wielokrotnie kwestionował mentalne przygotowanie swojego rywala do roli prezydenta.

Twórca badania, neurolog Ziad Nasreddine powiedział wówczas, że test – polegający np. na narysowaniu na zegarze prawidłowej godziny, czy powtórzeniu słyszanych wcześniej słów – nie mierzy zdolności intelektualnych, a fakt jego zaliczenia świadczy tylko o wykluczeniu zaburzenia funkcji poznawczych, „takich jak w przypadku osób z chorobami jak Alzheimer, udar czy stwardnienie rozsiane”.

Joe Biden został wybrany na prezydenta w wieku 78 lat, co jest rekordem w historii USA. Jak zauważa w piątek „Washington Post”, Biden już w ubiegłym roku poddał się badaniom medycznym, które według badających go lekarzy potwierdziły jego dobry stan zdrowia. Prezydent zapowiedział też, że podda się kolejnemu badaniu w drugiej połowie bieżącego roku i upubliczni jego wyniki.

Gazeta cytuje profesora Stuarta Olshanskiego z Uniwersytetu Illinois, który po analizie wyników i historii badań Bidena stwierdził, że jest on w dobrej kondycji, a jego oczekiwana długość życia szacowana jest na 97 lat.

„Nie da się ukryć procesu starzenia. Kiedy już dotrzesz do tego wieku, zmiany faktycznie następują szybciej, niż kiedy jesteś młodszy. Ale w przypadku Bidena, nie ma znaków ostrzegawczych” – stwierdził Olshans.

https://nczas.com/

Komentarzy 11 do “Józio Biden już nie kojarzy co się dzieje? Republikanie wzywają prezydenta USA do poddania się testowi zdolności umysłowych.”

 1. W said

  Jakiego wybrali takiego mają.

 2. Martusia said

  No, ale w razie utraty rozumu kto Bidena zastapi? Takze nie ma sie z czego cieszyc bo zanosi sie z deszczu pod rynne.

 3. Jak to kto? Ranhm Emannuel! (ma papier z kuratorium)

 4. jestnaoku said

  Biden i demokraci, popierani przez światowe elity zaczęli kadencję od zastrzelenia 35 letniej kobiety Ashli Babbitt, pilota, weterana amerykańskiej armii. (Na poniższym linku wstrząsające video):
  Śledztwo nie jest jeszcze zakończone, ale wstępne dochodzenie nie znalazło dowodów, by oskarżyć policjanta, który na Kapitolu zastrzelił Ashli Babbitt (!)
  https://naoku.info/morderstwo-ashli-babbitt-na-kapitolu/

 5. Lily said

  O c e n c i e Sami. Czy tak jest?.
  http://xdisciple.blogspot.com/2012/06/vp-joe-biden-is-jimmy-page.html
  Z r o d l o; jak p o w z e j.

 6. aaa said

  Ale o co chodzi? Przecież ze zdrowiem psychicznym jest wszystko w porządku. Pełne władze umysowe, pełne rozeznanie, brak jakichkolwiek oznak demencji. Za zdrowiem Kamali, ma się rozumieć.

 7. Marucha said

  Możliwe, że zdrowie psychiczne Bidena nie jest gorsze, niż przeciętnego 78-latka.
  Ale niech pozna na własnej skórze, co to znaczy nagonka medialna.

 8. prot said

  #7>MARUCHA
  temu gostkowi tzn. joe dementia bidet
  to nie grozi>całe MainStreamMedia czyli CORPO media z całym zestawem presstitutes stoją ‚murem’ za gościem, który ukradł wybory Trumpowi a dzisiaj doprowadza USA do ruiny>tak jak dudex+jarkacz+moraver na szczęście.
  Nie grozi nic temu gostkowi, bo jest tak ślicznie poobstawiany Żydami jak żaden inny prezydent USA.
  All the Jews Biden has tapped for top roles in his new administration
  .http://www.informationclearinghouse.info/56223.htm
  >>Times Of Israel” – US President Joe Biden filled the months before Inauguration Day lining up a slate of Cabinet secretaries, assistants and advisers, many of them Jewish.
  „Biden’s choices reflect a diverse cross-section of American Jewry and possess expertise gleaned from decades of experience in government, science and medicine and law.
  Here’s a rundown of the Jewish names you should know as the Biden administration begins.
  It’s time to stop counting Jews in the Cabinet”
  czy
  „JNS” Jewish Democrats are celebrating this week and with good reason. Their party is about to take back power in Washington and end the presidency of the man they all love to hate: President Donald Trump…….touchdown dances is the number of Cabinet members, and other officials and personalities, within the new First and Second families who are Jewish. But it’s 2021, not 1921. Having Jews in positions of great influence is no longer such a big deal; in fact, it’s quite commonplace.
  a co do upadku Ameryki>
  As America Declines, Will Israel Become the New Superpower?
  February 8,2021
  .https://www.israeltoday.co.il/read/as-america-declines-will-israel-become-the-new-superpower/
  Top rabbi says that while it might seem presumptuous, it is Israel’s destiny to lead civilization forward >>>!!!!
  Rabbi Shmuel Eliyahu (pictured), the Chief Rabbi of Safed and a member of the Israel’s Rabbinate Council, says >>
  that we are witnessing the beginning of the end of America as a superpower, thus paving the way for Israel to take its place in guiding civilization forwar“It is with great sadness that we can remember this event [storming of the US Capitol] as part of the process of America’s descent from the stage of history. It’s a sad moment, but it happens,”
  i chyba mamy jasność w przedmiocie sprawy>tzn. że jesteśmy w ABS ciemnej dupie
  i nawet joe ‚dementia’ bidet nie pomoże
  i jeszcze ten Putler i te cholerne Chińczyki
  i hasło na dziś>
  YANKEE GO HOME czyli wy……lać

 9. Kojak said

  No i co z tego ze nieobliczalny kretyn i jawny cham Trampek mial dobry test ? Toc ten lajdak byl o niebo bardziej agresywnym zydowskim gnojem i istna gnida niz Biden !

 10. Miet said

  Jestem mocno przekonany, że właśnie teraz brakuje nam tutaj Prezydenta Trumpa.
  Żadne Kojaki mi tego przekonania nie zmienią.

 11. revers said

  Druga Nitka rurociagu gazowego NordStream2 Gogtowa

  .https://www.youtube.com/watch?v=9EFVEA9jPcc

  Akcje Gazpromu skoczyly, polniaki, upalincy, weciarze i kreci w Brukseli, moga tylklo sobie pozalowac sankcji i dochodow z notowan gieldowych gazpromu.

Sorry, the comment form is closed at this time.