Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  wanderer o Będziemy mieli dokumenty, jak…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Wanderer o Jeszcze o Gierku…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  bryś o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Jeszcze o Gierku…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Obywatele w obronie radcy praw…
  Listwa o Obywatele w obronie radcy praw…
  Antychazar o Syjonizm prawnie chroniony?
  Listwa o Traditionis Custodes
  plausi o Obywatele w obronie radcy praw…
  Listwa o Traditionis Custodes
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

Dr Reiner Füllmich o rzekomej pandemii – 19.06.2021.

Posted by Marucha w dniu 2021-06-19 (Sobota)

Mecenas dr Reiner Füllmich jest współzałożycielem berlińskiej Fundacji Corona Commitee. Komisja ta rozpoczęła pracę w czerwcu 2020 roku i od tego czasu zajmuje się badaniem i całościowym opracowaniem covidowych zdarzeń. Cotygodniowe spotkania są transmitowane na żywo, a następnie udostępniane zainteresowanym osobom w formie nagrań i cieszą się obecnie zainteresowaniem na całym świecie.

W nagraniu wideo zwraca się dr Füllmich do każdego obywatela, zachęcając go do zadawania pytań. Pytania, na które odpowiedzi mogą nakreślić inny obraz wydarzeń niż ten przekazywany do tej pory przez polityków i wiodące media. Oddajmy głos mecenasowi:

Mówi dr Reiner Füllmich: Czy pomyślelibyście, że to normalne? – Jak zareagowalibyście na początku 2020 roku, gdyby wam powiedziano, że od połowy marca 2020 roku do dzisiaj nie tylko ludzie w całych Niemczech, ale w dużej części świata będą nosić maski na twarzach, w tym dzieci? Całej niemieckiej klasie średniej, jak i klasie średniej całego zachodniego świata groziłaby niewypłacalność? Miliony operacji, badań onkologicznych, rehabilitacji i działań medycznych zostały odroczone, z nieobliczalnymi konsekwencjami zdrowotnymi dla dotkniętych nimi osób? Tysiące nieuleczalnie chorych ludzi w Niemczech i na całym świecie jest zmuszonych umierać w izolacji i samotności, bez wsparcia swoich bliskich?

Ludzie w całych Niemczech i w wielu częściach świata są pozbawiani wolności przez wiele dni i tygodni bez nakazu sądowego z powodu tak zwanych nakazów kwarantanny? Ludzie w Niemczech i na całym świecie są ścigani za to, że obchodzili urodziny, siedzieli na ławce w parku, biegali, śpiewali? Parlamenty, w których zasiadają wybrani przez nas przedstawiciele, są de facto pozbawione władzy, a rządy federalne i stanowe, bez jakiejkolwiek legitymizacji ze strony obywateli, wydały niemożliwą do opanowania serię arbitralnych rozporządzeń, których treści i granic nikt nie rozumie? Wszystkie podstawowe prawa demokratyczne zostały skutecznie zawieszone, w tym najważniejsze podstawowe prawo demokratyczne, jakim jest wolność wypowiedzi?

Czy przyjęlibyście to za oczywiste i normalne, czy też zwijaliście się z niedowierzaniem i pytali: „Dlaczego coś takiego miałoby się w ogóle wydarzyć w demokracji?” – To było oczywiście pytanie retoryczne, bo oczywiście wy, którzy tu słuchacie, zapytalibyście: „Dlaczego? Z jakiego powodu coś takiego miałoby się wydarzyć?”

W międzyczasie wszystko powyższe stało się rzeczywistością, ale wygląda na to, że nikt z rządzących nie zadał najbardziej oczywistego pytania na świecie: „Z jakiego powodu ma się to stać?”. Ponieważ do dnia dzisiejszego nie ma odpowiedzi na to pytanie od rządu federalnego i stanowego. Z wyjątkiem „pandemii corony”. Czyńcie więc, co wam każemy. I róbcie to bez zadawania pytań”.

Dokładnie tak powiedział szef RKI, lekarz weterynarii o nazwisku Wieler, kiedy wyraźnie i dosłownie zażądał publicznie w imieniu rządu federalnego – ponieważ RKI jest tak zwanym wyższym organem federalnym, który musi wykonywać polecenia rządów lub Federalnego Ministerstwa Zdrowia. To powinno zapierać dech. Demokracja zależy bowiem w zasadniczym stopniu od kompetencji moralnych, a kompetencje moralne wymagają umiejętności zadawania pytań zamiast ślepego wykonywania poleceń.

A także możliwość dyskutowania o innych opiniach zamiast oczerniania ich na forum. Zarówno zdolność do zadawania pytań, jak i zdolność do debaty stanowią sedno wolności słowa, a tym samym sedno demokracji.

Ten rządowy rozkaz był początkiem najpoważniejszego ataku na naszą demokrację w historii. Tak więc kolejne pytania, jakie się nasuwają, to: w czyim interesie leży atak naszego własnego rządu na naszą demokrację, czyli na rządy ludzi? A konkretnie – kto ma interes w zniszczeniu rządów ludu, demokracji, i zastąpieniu jej tym, co – jak pokazały wydarzenia ostatniego roku – jest faszystowsko-totalitarnym reżimem?

Zacznijmy od głównego pytania. – Na jakich dowodach opierają się te niszczące demokrację i ogromnie szkodliwe zarządzenia? – Gdyby zadano konkretne pytania w tej sprawie, gdyby rząd niemiecki podjął otwartą dyskusję, gdyby przestrzegał ogólnej zasady „Audiatur et altera pars – wysłuchaj także drugiej strony”, zamiast kierować się wyłącznie coraz bardziej bezczelnymi żądaniami niejakiego pana Drostena, to te konkretne pytania zostałyby zadane.

Po pierwsze, jak niebezpieczny jest naprawdę ten rzekomy nowy wirus? – Odpowiedź, na podstawie bardzo szanowanego profesora dr. Johna Ioannidisa z Uniwersytetu Stanforda, brzmiałaby: przy śmiertelności infekcji na poziomie 0,14-0,26% wirus ten nie jest groźniejszy od grypy sezonowej.

Po drugie, jakie są zdrowotne i ekonomiczne skutki działań antycovidowych? – Bardzo szczegółową i precyzyjną odpowiedzią na to pytanie Federalne Ministerstwo Spraw Wewnętrznych dysponuje od maja 2020 r. w formie tzw. dokumentu o fałszywych alarmach. Niniejsze opracowanie zostało przygotowane przez specjalistę Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, który posiada wysokie kwalifikacje w zakresie oceny ryzyka dla ochrony ludności. I każdy zna już odpowiedź jak wyżej. Skutki działań antycovidowych są druzgocące.

Po trzecie, na ile wiarygodny jest test PCR do wykrywania infekcji, który Drosten opracował na początku stycznia 2020 roku? – I to w czasie, gdy on, Wieler i inni jeszcze publicznie deklarowali, że nie ma się czego obawiać ze strony koronawirusa. I która następnie została zalecona przez WHO na całym świecie. Odpowiedź brzmi: test PCR nie może dostarczyć informacji na temat infekcji. Nie jest on nawet zatwierdzony do tego celu. Dlatego też test ten posiada w USA jedynie tzw. zezwolenie na użycie w nagłych wypadkach, a nie prawdziwe, pełne zezwolenie.

>https://report24.news/rechtsanwalt-fragt-warum-ordnete-regierung-wissentlich-toedliche-massnahmen-an/
Przetłumaczył: Zygmunt Białas
https://zygumntbalas.neon24.pl/

Komentarzy 5 do “Dr Reiner Füllmich o rzekomej pandemii – 19.06.2021.”

 1. raport końcowy said

  Nie do konca mi sie podoba ale mam dane od ktorych nie ma odwolania.
  Zgony mniejszosci w Szwecji / srednia lat poprzednich Danmark 695 708 Finland 3 811 3 268 Island 24 24 Norge 743 797 Estland 230 261 Grekland 161 109 Italien 125 100 𝐏𝐎𝐋𝐄𝐍 524 445 Rumänien 158 120 Tjeckoslovakien 137 112 Tyskland 926 779 Ungern 237 232 Österrike 142 115 Bosnien och Hercegovina 484 376 Förenade kungariket 125 117 Jugoslavien 788 603 Turkiet 347 224 Somalia 150 70 USA 135 152 Chile 182 142 Irak 454 291 Iran 314 223 Libanon 114 77 Syrien 422 187 …….
  Nie wiem na co (covid, nieleczone inne choroby) umierali w Szwecji Polacy, ale egzamin zdany na 3. Szwedzkie miasta sa silniej zurbanizowane i niektorzy z racji problemow integracyjnych czy jezykowych mogli miec problemy z otrzymaniem pomocy lekarskiej. Mozliwy tez lekki wyz demograficzny. W 2021 ogolnych nadwyzek w Szwecji nie ma , ale szczegolow narodowosciowych brak………..

  Lockdown wiele pomogl Grekom,ale Polakom i calej grupie wyszechradzkiej tylko zaszkodzil bo wbrew klamstwom mediow ludzie sa wzglednie zdyscyplinowani choc lata swietlne brakuje do skandynawow.
  Nie kupuje zadnych tlumaczen ze przez brak blokad braklo by lozek. Po pierwsze staly MILIONY pustych a po drugie rozplaszczone hospitalizacje w Szwecji sa podobne, uwzgledniajac Azjatow i Murzynow co zajmowali ich wyraznie ponad normy. Sami Szwedzi mieli nadwyzki 4500-5000 na 80 000 standardu..

 2. bryś said

  Tu trzeba wyjść od szczegółu do ogółu. Czyli zaskarżając pojedyncze małe decyzje – jak podać do sądu basen, hotel, restauracje – o wymagania jakichś testów, chęć wglądu w nasze dane wrażliwe, czy dokumentacje medyczną, trzeba wciągać bydlaków w merytoryczne dyskusje z biegłymi w sądach. Tak mi się na dzień dzisiejszy wydaje.

 3. Semusz said

  A ja w dyskusjach z moimi znajomymi twierdzę kategorycznie, że inteligentni ludzie się wyszczepiają, tylko mądrzy nie, gdyż mądrzy czekają co będzie z tymi inteligentnymi.

 4. Isreal said

  ad3
  cholera! anim inteligentny bo siem nie szczepiem (pomijam szczepienia wieczorne z lepszą połową), anim mondry, bo nie czekam aż szlag trafi inteligentnych (szczepionych) …..

  znowu by nam wymietła czerwona zaraza, tym razem „yntelygencjem” całkowicie – i choć to nie ta sama inteligencja to było by nam chyba dziwnie jakby padł co drugi sąsiad, co drugi ktoś z rodziny itd itp

 5. MatkaPolka said

  Pozew przeciwko Jorge Bergoglio – za zbrodnie przeciwko ludzkości

  Bizantyjski Katolicki Patriarchat (BKP) ‒ to wspólnota mnichów, księży i biskupów, mieszkających w klasztorach. Na czele BKP stoi patriarcha Eliasz z dwoma biskupami –
  sekretarzami: Tymoteuszem i Metodiuszem.
  BKP powstał z potrzeby ochrony podstawowych prawd wiary chrześcijańskiej przed herezjami i apostazją. Pseudo-papieża Bergoglio BKP nie uznaje i nie jest mu podporządkowany.

  http://vkpatriarhat.org/pl/

  Pozew przeciwko Jorge Bergoglio

  https://gazetawarszawska.com/index.php/covid19/6127-pozew-przeciwko-jorge-bergoglio

  Reiner Fuellmich
  Przewodniczący procesu Norymberskiego-2

  Pozew przeciwko Jorge Bergoglio – za zbrodnie przeciwko ludzkości

  Bizantyjski Katolicki Patriarchat niniejszym składa pozew przeciwko Jorge Bergoglio, tak zwanemu Franciszkowi, okupującemu papiestwo w Kościele Katolickim, za zbrodnie przeciwko ludzkości w związku ze skandalem COVID-19.

  Jorge Bergoglio:

  1) wydał alarmującą wiadomość i nakazał zamknięcie kościołów na całym świecie na podstawie fałszywych informacji, manipulując w ten sposób i powodując traumę psychiczną milionów wierzących katolików. Jego fałszywy alarm, potwierdzony de facto zamknięciem kościołów, spowodował psychiczną traumę światowej publiczności. Uczestnicząc w skandalu dotyczącym COVID-19, Jorge Bergoglio zaangażował się w zorganizowaną przestępczość przeciwko ludzkości;
  2) nakazał noszenie masek w kościołach i utrzymywanie dystansu, wywołując w ten sposób panikę i masową psychozę, jakby istniało niezwykle poważne zagrożenie życia. W rzeczywistości dopuścił się rażącego oszustwa i manipulacji;
  3) nadużył moralnego autorytetu swojego urzędu do masowej sugestywnej agitacje na rzecz przyjmowania śmiertelnie niebezpiecznej i szkodliwej szczepionki mRNA, która
  a) zmienia ludzki genom, co prowadzi do zagłady rodzaju ludzkiego, a to jest zbrodnia przeciwko Bogu Stwórcy i ludzkości;
  b) zawiera tkankę wyrwaną z żywego nienarodzonego dziecka przed jego zabiciem;
  c) zawiera hydrożel z organicznymi nanocząsteczkami, przez co nie tylko, że jest szkodliwa dla zdrowia, ale jest również elementem procesu stopniowej chipizacji ludzkości;
  d) jest narzędziem ludobójstwa 6 miliardów, zgodnie z programem Klubu Rzymskiego.

  Bergoglio ponosi zatem odpowiedzialność przed Bogiem nie tylko za planowane ludobójstwo, ale także za podporządkowanie dusz szatanowemu systemowi bestii (zob. Ap 13-14).

  Żądamy, aby nasz pozew został uwzględniony z tych ważnych powodów i aby Jorge Bergoglio, na mocy prawa międzynarodowego i Kodeksu Norymberskiego, został sprawiedliwie skazany jako przestępca przeciwko ludzkości.

  Pozew został złożony przez Bizantyjski Katolicki Patriarchat 19 maja 2021 r

Sorry, the comment form is closed at this time.