Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (38 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (38 – …
  cep o Polska wzywa do demilitaryzacj…
  jerzyjj o Morawiecki: Koronawirus może w…
  piwowar o Wolne tematy (38 – …
  Emilian58 o Zapomniany Dzień Zwycięstwa
  Emilian58 o Putin: Rosja nie ma problemów…
  lewarek.pl o Uroki „bergolianizmu”
  Emilian58 o Morawiecki: Koronawirus może w…
  lewarek.pl o Wolne tematy (38 – …
  Marek o Polska wzywa do demilitaryzacj…
  Emilian58 o USA dały Ukrainie jasno do zro…
  Marek o Polska wzywa do demilitaryzacj…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Maya o Morawiecki: Koronawirus może w…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 614 obserwujących.

O Paradzie Równości w Warszawie krótka opinia

Posted by Marucha w dniu 2021-06-21 (Poniedziałek)

Wczoraj [20.06.2021], w Warszawie, odbyła się Parada Równości. Pod patronatem Rafała Trzaskowskiego oczywiście.

Od zawsze byłem przeciwny takim paradom. Pierwszy raz w roku 2003, kiedy byłem radnym miejskim w Poznaniu. Podpisałem wtedy z kilkoma radnymi, także Platformy Obywatelskiej – niektórzy pewnie dziś już nie pamiętają, albo nie chcą tego pamiętać – wniosek do prezydenta Ryszarda Grobelnego, aby takiej parady zakazał.

Prezydent się wtedy do wniosku nie przychylił. Zrobił to rok później – ze względów bezpieczeństwa – i miał rację. Sąd wtedy tę jego odmowę uchylił. Dlaczego byłem i jestem przeciw? Z dwóch powodów.

Pierwszy to taki, że sposób w jaki ludzie realizują swoją seksualność jest kwestią prywatną. Intymną. A sprawy intymne, dotyczące ludzkiej seksualności, nie powinny być przedmiotem manifestacji ulicznych. I to niezależnie od tego, kto jak tę seksualność realizuje. Gdyby osoby heteroseksualne chciały manifestować publicznie kwestie związane z tym, jak swoją heteroseksualność realizują, też byłbym przeciw.

I po drugie. Te manifestacje to tylko początek stawianych publicznie postulatów. Co będzie dalej? To jasne. Klarownie określił to Paweł Rabiej w wywiadzie dla Roberta Mazurka, w kampanii europejskiej 2019 roku. Że najpierw związki partnerskie, potem małżeństwa homoseksualne, a potem adopcja dzieci przez te pary.

Rabiej nie powiedział wtedy nic odkrywczego. Tak to po prostu działa. Na marginesie: tą wypowiedzią przesądził wówczas o przegranej Koalicji Europejskiej w najłatwiejszych dla niej wyborach. Tak uważam.

A więc – w interesie tych potencjalnie adoptowanych dzieci – nie wolno się godzić na pierwsze kroki na drodze, której metą jest to właśnie.

Co innego dyskryminacja. Jeśli ktoś, z powodu realizacji swojej seksualności jest prześladowany w pracy, doprowadzony do samobójstwa, lub w inny sposób nękany, to tu interwencja państwa powinna być oczywista. Oczywista i stanowcza. Najklarowniej – tak uważam – przedstawił to moje stanowisko Katechizm Kościoła Katolickiego, gdzie czytamy:

„Homoseksualizm oznacza relacje między mężczyznami lub kobietami odczuwającymi pociąg płciowy, wyłączny lub dominujący, do osób tej samej płci. Przybierał on bardzo zróżnicowane formy na przestrzeni wieków i w różnych kulturach. Jego psychiczna geneza pozostaje w dużej części nie wyjaśniona. Tradycja, opierając się na Piśmie świętym, przedstawiającym homoseksualizm jako poważne zepsucie, zawsze głosiła, że „akty homoseksualizmu z samej swojej wewnętrznej natury są nieuporządkowane”. Są one sprzeczne z prawem naturalnym; wykluczają z aktu płciowego dar życia. Nie wynikają z prawdziwej komplementarności uczuciowej i płciowej. W żadnym wypadku nie będą mogły zostać zaaprobowane.

Znaczna liczba mężczyzn i kobiet przejawia głęboko osadzone skłonności homoseksualne. Osoby takie nie wybierają swej kondycji homoseksualnej; dla większości z nich stanowi ona trudne doświadczenie. Powinno się traktować je z szacunkiem, współczuciem i delikatnością. Powinno się unikać wobec nich jakichkolwiek oznak niesłusznej dyskryminacji. Osoby te są wezwane do wypełniania woli Bożej w swoim życiu i – jeśli są chrześcijanami – do złączenia z ofiarą krzyża Pana trudności, jakie mogą napotykać z powodu swojej kondycji” (§ 2357, 2358).

[Typowe, bezpłciowe, popierdolone etycznie oświadczenie posoborowców. Szanujmy gnojów, awanturników, ekshibicjonistów, demoralizatorów, zboczeńców… – admin]

To jest moje stanowisko w tej sprawie. Jasna opinia na temat aktów, gdy ktoś się ich dopuszcza i na prawne postulaty tych środowisk, ale też sprzeciw, gdy ktoś osoby, które je realizują dyskryminuje.

[Osoby zboczone powinno się właśnie dyskryminować, jeśli chodzi o pełnienie pewnych funkcji zawodowych lub społecznych. Nie powinny piastować stanowisk, w których mieliby jakikolwiek wpływ na innych ludzi albo które wymagają zaufania społecznego (nie będę nawet wspominał o pracy w szkołach, przedszkolach, czy klubach sportowych!). Nie powinny być zwłaszcza dopuszczane do pracy w wojsku, policji, sądownictwie.
Bez względu na to, jak dobre wrażenie stwarzają na zewnątrz – prędzej czy później wylezie z nich plugawe robactwo.
Admin]

Jan Filip Libicki
https://myslpolska.info/

Komentarzy 9 do “O Paradzie Równości w Warszawie krótka opinia”

 1. ? said

  Najważniejszym efektem tej parady jest brak wirusa. Trzeba pytać o brak masek, szczepień i dystansu. Skoro ich nie było, to znaczy, co znaczy.

 2. gnago said

  Co na kłamstwie zbudowane musi upaść. Jakiej równości? Skoro sami się z równości wyłamują i żądają przywilejów

 3. To ja mam pomysła. Chodźmy wszyscy na paradę ruwności, a wirus sam ucieknie i będzie miał rację.

 4. Ale dlaczego? said

  Dodam Panie Marucha, że homoseksualiści w żadnym razie nie mogą pełnić funkcji w Kościele. A wszelkie przejawy takie osób duchownych powinny być „wypalane rozżarzonym żelazem”. Każdy taki przypadek w KK służy rozkładaniu jego fundamentów i sieje zgorszenie wśród wiernych. Jezus zaś bardzo dosadnie o siejących zgorszenie się wypowiadaĺ…
  Zamiatanie zaś ich pod dywan to…
  Oczywiście nie wolno dopuścić do bezpodstawnych oskarżeń.
  le to powinno być oczywiste.

  Mało o tym się mówi, ale prócz oficjalnej ofensywy lgbt na szkoły by przekabacić jak najwięcej dzieci przed okresem dojrzewania i w trakcie, coraz więcej jest homo- i antykatolickich treści przemycsnych w materiałach skierowanych do dzieci i młodzieży na youtubie i generalnie w sieci. Różne fundacje okołosorosowe błogosławione przez pisiorów non stop futrują tą wojnę z Polską i katolicyzmem!!!
  NAPRAWDÈ TO BARDZO POWAŻNE.

  Rodzice, sprawdzajcie co wasze dzieci oglądają i czytają w internecie!!!

 5. UZA said

  „Chodźmy wszyscy na paradę ruwności”

  Wszyscy nie możemy iść gdyż ideą wspomnianej parady jest właśnie to, że idzie w niej mniejszość, która czuje się dyskryminowana ( a ściślej – nie dość podziwiana i hołubiona). Można by natomiast urządzić dziesiątki innych parad np. osób z uporczywą obstrukcją albo moczących się nocy, impotentów, cierpiących na hemoroidy, łysych, rudowłosych, mańkutów, anorektyczek i otyłych, jąkających się, krótkowidzów i dalekowidzów, osób z płaskostopiem, albinosów, alergików, cierpiących na bezsenność, wcześniaków, bezpłodnych i wielodzietnych. Gdyby dobrze pomyśleć, to codziennie mógłby się odbywać jakiś marsz. Jak równość, to równość.

 6. Lolek said

  Parada ślepych ogniw.
  Owoc marksistowskiego socjalizmu w wydaniu zachodnioeuropejskim.
  Odebrać socjal, zlikwidować bismarckowski system emerytalny, a zaraz się okaże, że większość paradników zrzuci kolorowe fatałaszki. Że są tak naprawdę hetero i że chcą zakładać rodziny i w nie inwestować, by samemu na starość nie grzebać po śmietnikach.

 7. prot said

  zgodnie z decyzją US State Dept. Sec>Blinkena
  we wszystkich ambasadach USA worldwide>>przez cały czas>mają być wystawiane obok flagi amerykańskiej> flagi ‚tęczowe’ w ramach poparcia dla społeczności lgbtqurwatransgender oraz flagi ‚black lives matter’ (BLM)
  bo gdy w SZAPie nastał ‚prezydent’ (który ukradł wyboru 2020 Trumpowi) joe ‚dementia’ bidet
  obrona ‚uciśnionych>lgbtqurwatransgender oraz BLM mają taki sam priorytet>kwestia bezpieczeństwa narodowego>jak obrona Izraela i wszystkich żydów na świecie
  czyli ta warsiawska parada równości
  ma INICJATORA-PROTEKTORA-SPONSORA w Deep Jewish State>SZAP
  i hasło ‚na dziś-jutro-NA ZAWSZE>to co na całym świecie:
  YANKEE GO HOME>>na nasze;
  WY……….LAĆ+WYDU……PCAĆ
  czyli hasła ‚strajku kobiet’

 8. UZA said

  „zlikwidować bismarckowski system emerytalny”

  A co tu ma do rzeczy system emerytalny ? Widział Pan na paradzie jakichś emerytów ? Ludzie, którzy obecnie pobierają emerytury, przez dziesięciolecia płacili składki, z których, być może, wypłacano świadczenia Pańskiemu Dziadkowi. Nie można im teraz powiedzieć : „Fiku miku, fiku miku – jutro żarcie na śmietniku”. System repartycyjny, według idei Bismarcka, funkcjonował przez długie lata i żadnych parad z tego powodu nie było.

  Domyślam się, że Pan podziela poglądy domorosłych liberałów, głoszących, iż gdyby nie było gwarntowanych emerytur, to ludzie płodziliby mnóstwo dzieci, żeby te ich utrzymywały na stare lata. Cóż za genialna koncepcja zawracania Wisły kijem ! Tyle tylko, że tak się nie da, co było – minęło i nie wróci. Teraz po prostu jest inaczej . Młodzi ludzie na śmieciówkach ledwo sami się mogą utrzymać. Niejeden dziadek czy babcia ze swojej emerytury wspomaga wnuka. Jakim cudem ci młodzi znaleźliby środki na utrzymanie starszego pokolenia i jeszcze na założenie wielodzietnej rodziny ?

  A może wyobraża Pan sobie, że gdyby nie ściągano składek na ubezpieczenie emerytalne, to korporacyjny pracodawca podniósłby znacząco zarobki pracownikom ? Marzenia ściętej głowy. Te pieniądze zwiększyłyby zyski firmy i zostałyby wytransferowane na jej zagraniczne konta. A uczestnicy parad – zgodnie z wartościami europejskimi – adoptowaliby sobie cudze dzieci (odebrane biednym rodzicom za to, że byli biedni i jeszcze na dodatek niezaszczepieni), żeby na nich pracowały.

 9. Lolek said

  Na składki emerytalne płaci nie pracodawca tylko pracownik. Jak rozumiem rozmawiam z socjalistą. Co zrobić…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: