Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  wanderer o Będziemy mieli dokumenty, jak…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Wanderer o Jeszcze o Gierku…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  bryś o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Jeszcze o Gierku…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Obywatele w obronie radcy praw…
  Listwa o Obywatele w obronie radcy praw…
  Antychazar o Syjonizm prawnie chroniony?
  Listwa o Traditionis Custodes
  plausi o Obywatele w obronie radcy praw…
  Listwa o Traditionis Custodes
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

Stephen Hawking oraz kontrolowana opozycja

Posted by Marucha w dniu 2021-06-22 (Wtorek)

Nowy Porządek Świata jest narzucany przez grupę bardzo niebezpiecznych ludzi. Ich bogami są między innymi Baal, Moloch, Ozyrys, Izyda, Horus i Apollo. Gardzą oni chrześcijaństwem i nienawidzą Dziesięciu Przykazań. Dla nich „Czyń, co chcesz” Jest Ich.

Jest takie stare powiedzenie, „że gdy nie możesz odkryć kto był zamieszany w przestępstwo, powinieneś podążać za pieniędzmi. Ale co, jeśli nie możesz odkryć, dokąd poszły pieniądze?

Jeśli chcemy zrozumieć czynniki, które kształtują dzisiejsze wydarzenia na świecie, być może zamiast tego warto zadać inne pytanie: Kto w wyniku tych wydarzeń zyskuje większą kontrolę?

Ostatnie sto lat można postrzegać jako serię etapów, w których coraz większa kontrola nad ludzką przedsiębiorczością – w każdym sektorze, jaki przyjdzie nam do głowy – skupiała się w coraz mniejszej liczbie instytucji. Zasięg i władza tych instytucji rozszerzają się, często w sposób trudny do zauważenia, do tego stopnia, że przekraczają one granice państw i dyktują, co można, a czego nie można robić w praktycznie każdej części świata.

W 2011 roku zespół szwajcarskich naukowców opublikował przełomowe badanie. Zaczęli oni od bazy danych 37 milionów firm z całego świata. Firmy te są właścicielami lub kontrolują prawie każdy znaczący biznes i działalność komercyjną na Ziemi.

Badając własność akcji tych firm, a w szczególności powiązania między nimi, zidentyfikowali około 43 000 ponadnarodowych korporacji, które sprawowały efektywną kontrolę nad większością pozostałych firm w bazie danych. Stwierdzili ponadto, że podzbiór tych korporacji – zaledwie 1 318 korporacji – był wielokrotnie powiązany ze sobą, średnio około 20 w każdym przypadku. Te 1 318 „superkorporacji” kontrolowało ponad 60 procent wszystkich światowych przedsiębiorstw pod względem przychodów.

Kiedy zespół badawczy zagłębił się bardziej w powiązania między tymi „superkorporacjami”, zidentyfikował 147 ściśle powiązanych organizacji, które sprawowały de facto kontrolę nad wszystkimi pozostałymi. Większość z nich stanowiły wielkie instytucje finansowe, takie jak Goldman Sachs, JP Morgan Chase i Barclays Bank. Dyrektorzy zarządzający tych firm mogli raz lub dwa razy do roku spotykać się w tej samej sali konferencyjnej i uzgadniać strategię zagarnięcia reszty światowego bogactwa, wykorzystując w razie potrzeby swoją niewiarygodną potęgę finansową do zmiażdżenia każdego poważnego oporu.

O to w istocie chodzi w Światowym Forum Gospodarczym, gdzie decyzje podejmowane co roku w Davos realizują plan podporządkowania sobie całego świata, nie tylko w sensie finansowym czy handlowym, ale w najdalej idącym sensie politycznym. Krótko mówiąc, ta niewielka grupa ludzi zamierza narzucić totalitarny rząd światowy.

Od dawna wiedzieli, że każda oczywista próba realizacji tego celu spotka się z ostrym sprzeciwem części społeczeństwa. Tak więc, zamiast czekać, aby zobaczyć, z jakim rodzajem opozycji będą musieli się zmierzyć, sami zakładają grupy opozycyjne!

Strategia ta stała się znana jako „kontrolowana opozycja” (TCO). Elita chce kontrolować siły ustawione przeciwko niej, tak jak kontroluje wszystko inne.

Członkowie gangu z Davos pozostają w bliskim kontakcie z organizacjami, które wspierają ich bazę władzy. Zwróć uwagę na znaczenie Fundacji Gatesa.

Kontrolowana opozycja

TCO jest nauką samą w sobie, złożonym procesem psychologicznym o wielu warstwach, w którym opinia publiczna jest kształtowana i formowana tak, aby odpowiadała Elitom. Odbywa się to głównie poprzez kontrolowanie informacji przekazywanych przez media. Otrzymaliśmy królewską demonstrację tego w 2020 roku, kiedy międzynarodowy monolit medialny przekonał masy, że śmiertelna choroba ogarnia świat i zabija miliony ludzi w najbardziej niepokojący sposób.

Oszustwo Covida nałożyło na społeczeństwo ich najgorsze obawy – przedwczesną i bolesną śmierć oraz rychłą utratę rodziny i przyjaciół. W desperacji chętnie zrobili wszystko, czego zażądały ich rządy.

Wszyscy wierzą, że media są ich przyjaciółmi. Mniej niż jeden procent populacji wie, że ich krajowe media to nic innego jak mechanizm kontrolowania mas i karmienia ich kłamstwami, które przygotowała dla nich Elita.
Oszustwo Covida było TCO na wielką skalę, ale mamy również TCO na poziomie indywidualnym, gdzie wysoko wykwalifikowani eksperci twierdzą, że służą części populacji i reprezentują jej najlepsze interesy. W rzeczywistości są oni podwójnymi agentami. Na tyle, na ile możemy stwierdzić, że pracują dla nas – i jest wiele dowodów na to, że tak jest – ale postępują zgodnie z wytycznymi i instrukcjami dostarczonymi przez ich przewodnika.

Cel TCO

TCO może robić wiele rzeczy: osłabiać opór, wysyłać aktywistów w złym kierunku, marnować zasoby, marnować czas, powodować zamieszanie, powodować podziały, podsuwać fałszywe lub wprowadzające w błąd informacje, kłaść nadmierny nacisk na błahe kwestie i odwracać uwagę od kluczowych spraw. Niektórzy komentatorzy mówią o „szkołach szpiegów”, gdzie odpowiedni kandydaci są szkoleni we wszelkiego rodzaju manipulacjach umysłem i oszustwach, często od najmłodszych lat; następnie, gdy wykazują predyspozycje do danej dziedziny, są przydzielani do tej dziedziny i poddawani dalszemu szkoleniu. Nie szczędzi się kosztów, aby z początkowej kohorty wyprodukować niewielką liczbę wysoce przekonujących oszustów.

Jezuici udoskonalili to już wieki temu, szkoląc swoich członków, by podawali się za „protestantów” i infiltrowali wierzące w Biblię kościoły w całej Europie i Ameryce. Niektórzy z nich stali się bardziej biegłymi w teologii baptystów i reformatorów niż prawdziwie wierzący. Lubili się chwalić, że ich agenci byli bardziej „protestanccy” niż sami protestanci. To pozwoliło im dostać się do ewangelickich seminariów i awansować na wpływowe stanowiska. Potem, kawałek po kawałku, zaczęli zatruwać studnię, z której piło następne pokolenie.

[Co za brednie… jak można „zatruć” protestantyzm, będący dziełem diabła? – admin]

„Synu mój, dotychczas uczono cię działać jako dysydent [oszust] wśród rzymskich katolików być rzymskim katolikiem i być szpiegiem nawet wśród własnych braci; nie wierzyć nikomu, nie ufać nikomu. Wśród reformatorów być reformatorem, wśród hugenotów być hugenotem, wśród kalwinistów być kalwinem, wśród innych protestantów być protestantem, a zyskując ich zaufanie, starać się nawet głosić kazania z ich ambon i potępiać z całą gwałtownością swojej natury naszą świętą religię i papieża, a nawet zniżyć się do tego stopnia, że stać się Żydem wśród Żydów, aby móc zbierać wszystkie informacje na korzyść swojego zakonu jako wierny żołnierz papieża.”

Fragment jezuickiej Ekstremalnej Przysięgi Indukcji, która jest składana tylko przez jezuitów wysokiego stopnia. Opublikowany w Subterranean Rome przez Carlosa Didiera, Nowy Jork, 1843.

Oszustwo Stephena Hawkinga

Manipulacja umysłem (publicznym) osiągnęła obecnie rozmiary pandemii. Techniki opracowane przez Instytut Tavistocka i Szkołę Frankforta są stosowane i udoskonalane na całym świecie. Elita zdaje się czerpać przyjemność z obserwowania, jak daleko mogą się posunąć i jak bardzo mogą być oburzające. Doskonałym przykładem jest ciągnąca się od dawna mistyfikacja z udziałem Stephena Hawkinga.

Jeśli chodzi o opinię publiczną, matematyk i „kosmolog” z Cambridge urodził się w 1942 r. i zmarł w 2018 r. w wieku 76 lat. W 1963 r. (w wieku 21 lat) zdiagnozowano u niego formę choroby neuronów ruchowych znaną jako stwardnienie zanikowe boczne (ALS) lub, w USA, chorobę Lou Gehriga. Choroba ta powoduje stopniową utratę neuronów, które kontrolują pracę mięśni. Średni okres przeżycia po pozytywnej diagnozie wynosi 2-4 lata, choć kilku pacjentów przeżyło nawet 10 lat. Media jednak chciałyby, abyśmy uwierzyli, „źe Hawking przeżyl 55 lat!

Płodny autor Miles Mathis, który twierdzi, że demaskuje podstępy i oszustwa głównego nurtu nauki i Nowego Porządku Świata, opublikował w 2015 r. rozbiór mitu Hawkinga i doszedł do wniosku, że zmarł on gdzieś po swoim małżeństwie z Elaine Mason, które według Mathisa miało miejsce w 1984 r., ale które media umiejscowiły dekadę później, w 1995 r. W swojej pracy, Stephen Hawking Died and Has Been Replaced, wraz z artykułem uzupełniającym z 2018 roku – They Finally Retire the Stephen Hawking Impostor, który ukazał się kilka tygodni po doniesieniach o śmierci Hawkinga – Mathis wskazuje na wiele niespójności w historii Hawkinga.
Opiera się głównie na sprzecznych dowodach fotograficznych, gdzie wcześniejsze zdjęcia Hawkinga ukazują budowę czaszki i profil zębów, które różnią się pod znaczącymi względami od tych, które można znaleźć na późniejszych zdjęciach. W trakcie tej pracy musiał przejrzeć wiele zdjęć Hawkinga w Internecie, w tym jego zdjęcia z drugą żoną, Elaine Mason (dwa z nich są reprodukowane w jego pierwszej pracy). Nie wspomina jednak o tym, że Mason jest prawie na pewno transseksualistką.

Oceńcie sami: Elaine Mason i Stephen Hawking.

Zwróć uwagę na ilość włosów na górnej wardze Elaine.
Zdjęcie zrobione w 2005 roku.

Dlaczego nie poruszono kwestii transpłciowości?
Mathis mógł po prostu chcieć uniknąć kontrowersji nie podnosząc możliwości, że Elaine Mason była transgenderowa. Jednakże, jeśli jest on prawdziwym „trutherem”, a nie agentem TCO, oczekiwalibyśmy, że będzie bardziej otwarty w tej kwestii.

Niektórzy z jego czytelników mogli rzucić mu wyzwanie w tej sprawie, ponieważ w artykule opublikowanym przez niego 2 marca 2018 roku (Cool Moonlight), poczynił następujące uwagi:
„Moi czytelnicy wiedzą, że mam mniej więcej równy brak szacunku dla Płaskiej Ziemi co i nauki głównego nurtu. W rzeczywistości, odkąd wykazałem, że Płaska Ziemia jest projektem błędnego ukierunkowania przez główny nurt nauki, naprawdę nie ma różnicy. Pochodzą one z tego samego miejsca. Płaska Ziemia jest promowana przez instytucje głównego nurtu, takie jak NASA i SpaceX, jako wygodny sposób na uniknięcie krytyki. Kiedy ktokolwiek krytykuje główny nurt nauki, może zostać zdyskwalifikowany jako płaskoziemca , co uwalnia naukowców głównego nurtu od konieczności obrony zalet ich własnych teorii i projektów. Ale przypuszczam, że powinienem powtórzyć, że nie jestem płaskoziemcą. Wraz z Pizzagate i Trannies uważam to za najgłupszą rzecz, jaką kiedykolwiek promowały media głównego nurtu, a każdy, kto wysyła do mnie e-mail i zaczyna mówić o którejkolwiek z tych trzech rzeczy, jest natychmiast wysyłany do kosza.”

To jest mocny materiał. Jednym ruchem ręki Mathis odrzuca płaską ziemię, ukryty transgenderyzm i pedofilię wśród elit.

Mieszczący się w skromnym budynku przy Tabernacle Street 30 w Londynie, Instytut Tavistock odegrał główną rolę w opracowaniu wielu wysoce skutecznych technik masowej kontroli umysłu.

W pracy opublikowanej 6 czerwca 2015 roku [„The Earth is Not Flat”] (do której zdaje się odnosić w powyższym cytacie), stwierdził:

„Dostaję tak wiele maili w tej sprawie, że czułem się naciskany, aby napisać tę krótką odpowiedź. Bardzo niewielu z moich czytelników zajmujących się nauką pyta mnie o to, ale wielu z tych, którzy czytają moje prace historyczne – tak. Myślę, że to dlatego, że szpiedzy prowadzą bardzo widoczną kampanię dezinformacyjną na temat Płaskiej Ziemi i wielu ludzi daje się na nią nabrać. Nie jestem pewien, dlaczego Płaska Ziemia dostaje teraz tak dużo „alternatywnej” prasy, ale mam swoje podejrzenia. Podejrzewam, że ta kampania jest prowadzona specjalnie po to, by dotrzeć do moich czytelników i czytelników innych ludzi, którzy starają się mówić prawdę. Oni próbują zamącić wodę. Pokazałem moim czytelnikom, że są okłamywani we wszystkim, więc ci, którzy kłamią we wszystkim, wymyślili kilka sposobów, by podważyć tę ideę”.

On prosi swoich czytelników, by uwierzyli, że Płaska Ziemia jest oszustwem mającym na celu odwrócenie uwagi od „prawdomównych” jak on sam, a jednak nie oferuje żadnego dowodu na to, że Ziemia jest kulą! Tutaj jest jego protekcjonalne odrzucenie w drugiej połowie bardzo krótkiego artykułu:

„To jest wszystko, co mam zamiar powiedzieć tutaj, chociaż wielu czytelników będzie narzekać, że nie oferuję żadnych argumentów dla kulistej Ziemi. Nie, nie podaję, i jest ku temu powód. Myślę, że mają oni jeszcze jeden powód, by tak mocno forsować kampanię na rzecz płaskiej Ziemi: chcą zmarnować mój czas. Ci, którzy promują kampanię „Płaska Ziemia”, chcą, żeby ludzie tacy jak ja spędzili wiele godzin, debatując z nimi na ten temat. Chcą, żebym to robił, bo wtedy nie będę im przeszkadzał w pracy nad innymi nowymi dokumentami. Nie chcą, abym zdemaskował więcej ich agentów lub kampanii, nie chcą, abym pokazał, że ich sztuka i fizyka jest żenująca i jest oszustwem, i nie chcą, abym sprawił, że będą źle wyglądać w jakikolwiek inny sposób. Ale z przyjemnością zobaczyliby, jak marnuję godziny próbując przekonać Cię, że Ziemia jest kulista. Nie obchodzi ich nawet, czy w końcu wygram, bo – pamiętajcie – to byłoby tylko dalsze ugruntowanie pozycji głównego nurtu.”

To zaskakujące, że ktoś taki jak Mathis, który nigdy nie jest powolny, by objaśniać naukowe tematy i gromadzić mnóstwo skomplikowanych dowodów w obronie swojego stanowiska, nie będzie nawet próbował wykazać, że Ziemia jest kulą! Uważa to za stratę swojego czasu. To z pewnością należy uznać za najmniej przekonującą wymówkę, jaką kiedykolwiek przedstawili obrońcy teorii kulistej ziemi.

Pozostawię naszym czytelnikom decyzję, czy Mathis jest prawdziwym głosicielem prawdy, czy też agentem TCO, którego zadaniem jest odwrócenie uwagi od wielu prawdziwych kłamstw kryjących się w dzisiejszym głównym nurcie nauki. Mówi on, że „nie chcą, by demaskował kolejnych ich agentów lub kampanie”, podczas gdy w rzeczywistości twarde nonsensy, które powinien demaskować, przepuszczane są bez sprzeciwu.

Mathis twierdzi, że zwolennicy płaskiej Ziemi chcą tylko odwrócić jego uwagę od prawdziwych oszustw w głównym nurcie nauki, a jednak napisał kilka prac twierdząc, że porówna się 4! Jeśli kiedykolwiek jakaś teoria została stworzona po to, by marnować czas wszystkich ludzi, to prawdopodobnie jest to właśnie ona.

Animatroniczny model

Jest równie godne uwagi, „że ciągle odnosi się do fałszywego Hawkinga jako do „oszusta”, a nigdy jako do animatronicznego modelu. Aktor miałby wielkie trudności z siedzeniem całkowicie nieruchomo przez wiele godzin w niewygodnej pozycji. Zwykły spazm czy nawet kichnięcie, gdyby zostało zauważone przez publiczność, zepsułoby iluzję. Jest o wiele bardziej prawdopodobne, „że fałszywy Hawking był animatroniczną lalką z syntezatorem głosu, który był zdalnie sterowany. Aktualne ruchy gałek ocznych mogłyby być wywoływane w ten sam sposób.

Według oficjalnej wersji Hawking miał sterować urządzeniem głosowym, wpatrując się w poszczególne litery na specjalnym ekranie. Mikroprocesor w jego okularach identyfikowałby wtedy daną literę i kompilowałby sekwencję liter, aby utworzyć zdanie, które następnie mógłby wyartykułować przez skrzynkę głosową. Mimo to Hawking był w stanie przy wielu okazjach odpowiadać na skomplikowane pytania w znacznie szybszym tempie.

Procedura przemieszczania się mogłaby na to pozwolić. Mathis nie skomentował tego.

Wyraził wielką satysfakcję, gdy „Daily Mail” przypisał mu zdemaskowanie oszustwa z udziałem Hawkinga. Czyniąc to, posłużył się wyjaśnieniem „aktora” i nigdy nie odniósł się do możliwości – lub, naszym zdaniem, pewności – „że w oszustwie wykorzystano model animatroniczny. To ostatnie rozwiązanie byłoby o wiele bardziej odrażające dla przeciętnego Brytyjczyka, gdzie długotrwały podstęp z wykorzystaniem animowanego manekina byłby postrzegany jako przerażający i podstępny, podczas gdy wykorzystanie ludzkiego sobowtóra – powszechne w czasie wojny w celu ochrony przywódców politycznych – byłoby łatwiejsze do zaakceptowania.

Cel oszustwa z udziałem Hawkinga

Dalsze istnienie Hawkinga było bardzo użyteczne dla Elity, ponieważ nadawało ludzką twarz dziwacznym ideom kosmologicznym. Człowiek w jego stanie, jak się wydaje, nigdy by nikogo świadomie nie oszukał. Tak więc, kiedy ukazała się jego słynna książka – Krótka historia czasu – wypełniła ona niszę w wyobraźni społeczeństwa, niszę, którą Elita wykorzystała, grubo zawyżając jej sprzedaż. Po niej nastąpił w końcu pełen uwielbienia film o życiu Hawkinga, Teoria wszystkiego (2014).

Sama książka była napisana przez ducha i wypełniona tonami mdławych kłamstw na temat „kosmosu” i samego czasu. Była skrojona na miarę dla pokolenia, które w dzieciństwie było uwarunkowane do pozytywnego reagowania na nonsensowne idee przedstawiane w popularnych serialach science fiction, takich jak Star Trek czy Doktor Who. W pewnym sensie sam Hawking był podobny do postaci z jednego z tych seriali, sparaliżowanego człowieka cierpiącego na śmiertelną chorobę, który przeciwstawił się śmierci dzięki sile swojego umysłu i żył dziesięć razy dłużej niż powinien. Wow, wszystko co mówi musi być prawdą!

Opinia publiczna została oszukana – po raz kolejny. I pomimo tego, co Mathis chciałby, abyśmy myśleli, opinia publiczna nadal jest oszukiwana w kwestii ukrytych transseksualistów i płaskiej, nieruchomej ziemi, nie wspominając już o istnieniu elitarnych sieci pedofilskich.

Weźmy na przykład serial telewizyjny „I Hate Suzie” z brytyjską aktorką Billie Piper w roli głównej. Opisywany jako mroczna komedia, został wyemitowany w 2020 roku przez Sky w Wielkiej Brytanii i przez HBO w USA, najwyraźniej z „krytycznym uznaniem”. Piper została przesłuchana przez Setha Meyersa w „Late Night” (styczeń 2021) na temat jej kariery.
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=wduSpy4Mam0&t=2s

Brytyjczycy używają transgenderów w swoich filmach i programach telewizyjnych od dziesięcioleci. To wszystko jest częścią wielkiego procesu prania mózgu. Hollywood ma setki takich osób, choć wiele z nich nie jest łatwych do wykrycia. Nasze umysły zostały uwarunkowane, aby wierzyć, że jeśli ktoś wygląda na kobietę, to musi być kobietą. Transgenderyzm jest wypaczeniem naturalnego porządku, dlatego religia babilońska regularnie z niego korzysta.

Oczywiście, pan Mathis nie zachęcałby do żadnych z tych badań. Najwyraźniej jest to tylko kolejna strata czasu. Nie pochwaliłby też szerokiego obiegu poniższych zdjęć:
ABOVE: Zdjęcie Snowdon w Walii, zrobione z Howth Head w Irlandii,85milesaway. Instagram@NCarroll22
BELOW: Zdjęcie pasma górskiego Snowdonia, zrobione z BrayHeadinIreland. Instagram@SeaStudio_ie

[W oryginale zdjęć brak – admin]

Oba zdjęcia zostały wykonane w styczniu 2021 roku, pierwsze (z Howth) przez Niall Carroll, a drugie (z Bray Head) przez dziennikarza, Pól Ó Conghaile. Początkowo krążyły one na Instagramie. Co ciekawe, żaden z mężczyzn nie skomentował trudności, jakie ich zdjęcia stwarzają dla teorii kulistej ziemi.

Niall został przesłuchany przez Cambrian News, walijską gazetę, i powiedział:
„Zrobiłem zdjęcie po prostu używając mojego normalnego aparatu – Panasonic Lumix DMC- TZ100 – powiększony w prawo, więc mogłem zobaczyć Snowdonię wyraźniej i użyłem filtra tylko dla większej jasności. Zdjęcie zostało zrobione z podwyższonej pozycji na Ben of Howth, który jest najwyższym punktem na Howth Head, najbliższym punktem Dublina w stosunku do Północnej Walii. Można stąd zobaczyć Walię od czasu do czasu, ale nie za często, a ja nigdy wcześniej nie widziałem Snowdonu z takim poziomem szczegółowości. Fakt, że Snowdon był pokryty śniegiem również pomógł uczynić go o wiele bardziej widocznym. To był po prostu jeden z tych rzadkich krystalicznie czystych dni, dzięki czemu udało mi się zrobić to wyjątkowe zdjęcie!”

Kilka podstawowych obliczeń

Ben of Howth, gdzie Niall zrobił swoje zdjęcie, ma wysokość 561 stóp. Najwyższy punkt na Snowdon znajduje się na wysokości 3,560ft nad poziomem morza. Na sferycznym modelu ziemi powierzchnia zakrzywia się z prędkością 8″ na każdą milę kwadratową. Na dystansie 85 mil „spadek” wynosi 4,816ft [8″ x 85 x 85]. Tak więc, nie powinno być możliwe, aby zobaczyć nawet szczyt Snowdon z Ben of Howth, ale cudowne zdjęcie Nialla pokazuje nie tylko szczyt, ale większość, jeśli nie wszystkie, otaczające go zbocza górskie.
W najwyższym punkcie Bray Head znajduje się 790 stóp nad poziomem morza, więc drugie zdjęcie również pokazuje widok, który nie powinien być widoczny na kulistej ziemi.

Sceptycy będą próbowali wyjaśnić te zdjęcia używając wymówki „niezwykłe warunki atmosferyczne”. To musiał być miraż, mówią. Dla tych, którzy chcą się schronić w jawnym zaprzeczeniu, ten unik jest równie dobry jak każdy inny. Drugie zdjęcie, na którym użyto obiektywu o szerszym kącie, obejmuje scenę, która rozciąga się równomiernie, bez zniekształceń, na przestrzeni co najmniej dziesięciu mil. Żadne optyczne zniekształcenie w atmosferze nad północną Walią – nawet gdyby takie zjawisko było możliwe – nie mogłoby wytworzyć tak spójnego, w pełni zintegrowanego obrazu.

Poza tym, czy „miraże” występują jednocześnie w odległości 85 mil od siebie? Oto komentarz na Instagramie kogoś, kto widział zdjęcie z Bray Head. Nawiązuje w nim do tego, że pływający po jeziorze w Snowdonii byli w stanie zobaczyć wtedy Irlandię:

[Oczywiście, że to był miraż, nie pierwszy tego typu, ale popierdoleni w mózgu płaskoziemcy nieustannie wracają do tego „dowodu”. – admin]

PODSUMOWANIE

Nowy Porządek Świata jest narzucany przez grupę bardzo niebezpiecznych ludzi. Ich bogami są między innymi Baal, Moloch, Ozyrys, Izyda, Horus i Apollo. Gardzą oni chrześcijaństwem i nienawidzą Dziesięciu Przykazań. Dla nich „Czyń, co chcesz” jest całym Prawem.

Jak powiedział nam Jezus, są oni kłamcami i mordercami, tak jak ich ojciec, szatan.

Kłamcy ci zostaną rozcięci przez Chrystusa po Jego powrocie i okaże się, że są oni jedynie głupcami. W swoim proroctwie opisującym zniszczenie Babilonu w czasach końca, prorok Jeremiasz ujął to w ten sposób:

„Lecz ich Oswobodziciel jest pełen mocy, Jego imię: Pan Zastępów, skutecznie będzie bronił ich sprawy. By zapewnić spokój ziemi, wprowadzi zamieszanie wśród mieszkańców Babilonu.
50:35

Miecz na Chaldejczyków – wyrocznia Pana – na mieszkańców Babilonu, na jego przywódców oraz na jego mędrców.
50:36

Miecz na jego wróżbitów, by ich ogarnęło szaleństwo. Miecz na jego wojowników, by ich ogarnął popłoch.

Jako wytrawni kłamcy, są oni dogłębnie zaznajomieni z mroczną sztuką oszustwa. Cały świat jest zwodzony przez misterną sieć kłamstw, które utkali przez pokolenia. Utorowali sobie drogę do ludzkich umysłów i spowodowali tak wielkie zamieszanie, że krytyczne, oparte na dowodach myślenie jest dziś w naszym społeczeństwie rzadką cechą. Pytająca postawa, która kiedyś była oznaką dociekliwego umysłu, teraz jest uważana za wadę, za źródło niezgody, a nawet anarchii.

Miarą tego, jak daleko posunęła się ta sztuczka, jest fakt, że zwykły manekin na wózku inwalidzkim może być przedstawiany na całym świecie jako żywy naukowiec. Przez kilkadziesiąt lat nie wydawał się starzeć, a jednak opinia publiczna z łatwowiernym podziwem słuchała jego robotycznych wywodów.

Ci sami ludzie oglądają programy telewizyjne i wiadomości i nigdy nie zauważają, że twarze przed nimi są transgenderowe. Latają z Europy do Ameryki i z powrotem, w obu kierunkach w mniej więcej tym samym czasie, i nie zastanawiają się, dlaczego ziemia się pod nimi nie poruszyła, ani dlaczego jedna podróż nie była znacznie dłuższa od drugiej. Oczywiście kłamali w 1969 roku i robią to od tamtej pory, ale ogłupione społeczeństwo po prostu nie może zaakceptować, że ich władcy są kłamcami.

Góra Karmel w Izraelu, gdzie prorok Eliasz upokorzył kapłanów Baala. Następnie zostali oni sprowadzeni z góry i straceni.

To zwiastuje wielkie zwycięstwo Chrystusa w czasach końca.

Kiedy byłem młody, zastanawiałem się, jak wysoce inteligentni ludzie w ZSRR, kraju wielkich szachistów, inżynierów i matematyków, mogli zostać oszukani przez prymitywną marksistowską propagandę. Czy to możliwe – pytałem sam siebie – że my również byliśmy oszukiwani w podobny sposób?

Chrześcijanie powinni bliżej przyjrzeć się niezwykłemu obrazowi upadłego człowieka, jaki nasz wspaniały Stwórca zawarł w swoim Słowie. Kiedy mówi On o miażdżącym upadku moralnym i duchowym w czasach końca, kiedy to masy przyjmą człowieka grzechu jako swego zbawiciela, to mówi On o prawdziwych wydarzeniach. Te nadchodzące wydarzenia są niesamowicie antycypowane przez wszystko to, co widzimy dzisiaj w otaczającym nas świecie. Jest dokładnie tak, jak On przepowiedział: „Tak, wybrali drogi swoje, a dusza ich rozkoszuje się w obrzydliwościach swoich.” (Izajasza 66:3)

Wielu jest oszołomionych tym, co się dzieje, w tym większość chrześcijan, ponieważ ich pasterze od dawna zaprzeczają prawdzie Słowa Bożego. Nieprzyjaciel mówi: „Przyszłość jest jasna”, a oni w to wierzą. Słowo Boże mówi, że zbliża się czas wielkiego ucisku, a oni nie chcą w to wierzyć.

Wielu myśli w swoich sercach: „Zasługujemy na coś lepszego niż to”. Zapominają jednak o straszliwej niszczycielskości grzechu. Zapominają, że Bóg musi osądzić grzech i chociaż w swoim wielkim miłosierdziu może to odroczyć, to jednak dzień sądu musi w końcu nadejść.

https://d3konspiracja.neon24.pl

Nie wiem, jak skomentować powyższy bełkot…
Admin

Komentarzy 17 do “Stephen Hawking oraz kontrolowana opozycja”

 1. Jabo said

  Ten bełkot ma swój cel. Powyższy autor, może nie robi tego świadomie i pełni role użytecznego idioty, wierząc w to co pisze, ale spełnia swoje zadanie. Zamąca ogląd rzeczywistości, tego co się naprawdę dzieje. W zalewie absurdalnych teorii i poglądów wielu się gubi i chyba o to chodzi, a do tego do jednego worka z „płaskoziemcami” można wrzucić ludzi , którzy ujawniają niewygodne fakty i po kłopocie.

 2. vulgarus said

  Nie wiem, jak skomentować powyższy bełkot…
  Admin
  _—————
  Bełkot bełkotem, ale o chorobę Hawkinga chyba można popytać?
  PS: Ponoć dobrze przygotowane kłamstwo do wierzenia/manipulacji musi zawierać 33,33% prawdy…

 3. Wladca said

  Stephen Hawking byl fizykiem relatywista(einsteinowcem).Jego teorie nie odbiegaly daleko od takich autorow jak mlody Feynman,Weinberg,Kaku.Byl uczniem Penrose,a.Jego domena bylo badanie entropii(procesu termodynamicznego)tzw.czarnych dziur oraz tzw. Cyklu penrosa w przypadku kwantowo stowarzyszonych wirtualnych czastek.Teorie te sa naukowo spojne i nie maja jakichkolwiek cech ezoterycznych,choc sa jak juz napisalem spekulacja na podlozu relatywistycznym.Wszystkie inne nienaukowe insynuacje nie maja wplywu na rozwoj nauki.

 4. Wladca said

  (Fizyki).A jego ksiazka „Krotka historia Czasu“ jest wspanialym streszczeniem obydwu teorii relatywistycznych i ich dalszych teoretycznych konsekwencji.Wladca niekoniecznie sie tu zgadza z Hawkingiem,ale mozna z ciekawoscia zapoznac sie w Jego pracy(Hawkinga oczywiscie) z kinematycznym modelem grawitacji i konsekwecja jej wlasnie takiego traktowania.Temat uzupelniajacy:Podkletnov,Mucholapka-Ludwikowice Klodzkie.

 5. Nie wiem, jak skomentować powyższy bełkot…
  Admin

  To właśnie jest komentarz. 🙂

 6. Jan_S said

  Już od marca 2020 wiem na 100% (przedtem domyślałem sie na 99%) dlaczego miłosierny Bóg Stwórca pozwala na zakończenie trwania tej durnej, ludzkiej cywilizacji. Po prostu, od czasu stworzenia, nigdy jeszcze nie zetknął się z taką ilością durni i kretynów, co widać szczególnie po komentarzach!
  Szczególne pozdrowienia dla kretyna o nick’u „Jobo. Talmudyczny imbecyl, który „myśli”, że ci durnie ktorzy wymyślili syjonizm i jemu podobne -izmy to panowie tego świata i tegoż osobnika bogowie!

 7. Stan Piasta said

  Wy tam w Polsce nie macie pojęcia że istnieje silna grupa naukowców na świecie, tzw geocentryków, wyznających i badających geocentryzm, kontynująca rozwój tej nauki. Lista tytułów publikacji geocentryzmu jest bardzo długa, zarówno geocentryków z poprzednich wieków jak i nowoczesnych.
  Ja kończyłem studia w Polsce ale od 35 lat mieszkam i kontynuję studia na Zachodzie.
  Dajcie sobie na wstrzymanie z wyśmiewaniem geocentryzmu o którym nie macie wiedzy..
  Najboleśniejsze dla mnie Katolika jest że Watykan i jego uniwersytety nauczają Wielki Wybuch, Ewolucję i Heliocentryzm. Papież Franciszek wierzy że Adam pochodził od małpy a bp J Życiński do ostatnich swych dni wygłaszał teorie naukowe że pochodził od Ameby.
  Oczywiście Franciszek był jednym z pierwszych który zachęcał szczepionki z abortowanych dzieci, pierwszy zamknął kościoły i usunął wodę święconą, modlitewniki i biblie z ławek w kościołach dla tych szczęśliwie wylosowanych 15% na niedzielną Msze, obecnie. (Były okresy wielomiesięczne całkowicie zamkniętych kościołów u nas na Zachodzie)
  Wraz z rozwojem techniki nadszedł czas nowych badań geocentryzmu, który z łatwością obala heliocentryzm.

 8. Marek said

  Wraz z rozwojem techniki nadszedł czas nowych badań geocentryzmu, który z łatwością obala heliocentryzm.
  ===
  Skoro z łatwością nowe badania obaliły w pana głowie teorię heliocentryzmu, proszę podzielić się przynajmniej jednym z nich, tak byśmy mogli zrozumieć i porzucić przebrzydłe błędy, w których tkwimy.

 9. Antares said

  „jak można „zatruć” protestantyzm, będący dziełem diabła? – admin]”

  Kurwa, hipokryzji Gajowego już nie mogę ścierpieć. Gajowy wyzywa protestantów od najgorszego, a sam już chyba o ile dobrze pamiętam mieszka że 20 lat w jednym z pierwszych oficjalnie w świecie państw protestanckich czyli w Szwecji.

  ——
  No i co, kurwa, z tego, że mieszka? Jebnęło Pana w łeb?
  PS. Nie musi Pan nic ścierpieć. Droga wolna.
  Admin

 10. Antares said

  #Admim
  Nie mam nic przeciwko że mieszka Pan w Szwecji.
  Ale jedzie Pan po tych protestantach na każdym kroku, a pewnie wśród nich ma Pan w porządku sąsiadów w którymi utrzymuje przyjazne relacje.

  ———-
  W Szwecji mało kto wierzy w cokolwiek. To naród niemal całkowicie bezbożny.
  Bycie „w porządku” sąsiadem NICZYM nie zmieni mego nastawienia do największego zła, jakim jest protestantyzm. Nawet pierdolenie w bambus Bergolniętego.
  Admin

 11. trpo said

  ADMIN>>no dobry komentarz>>BEŁKOT
  jest wystarczający.
  Za komuny w Przekroju, prof. Filutek propagował
  hasło ‚każdy ma prawo do mówienia bredni’

 12. Zbigniew Kozioł said

  Pewnym jest dla mnie, że Stephen Hawking został wykorzystany. Jego ostatnia opiekunka została, zdaje mi się, sądownie skazana za molestowanie nad nim.

  Jest autorem coś z 10 książek. Jeśli jednak przyjrzeć się bliżej, to połowa z nich została napisana wspólnie z innymi, czyli raczej przez innych, wykorzystujących jego nazwisko dla reklamy.

  A reklamę miał niesamowitą. Czuję w tej sprawie, tego nieszczęśnika, jakiś wielki przekręt.

  Jego „Krótką historię czasu” chciała przetłumaczyć na polski moja (już dawno była) żona, ale ktoś ja ubiegł.

  Ile warte są jego teorie? Jestem z boku, trudno mi oceniać. Raczej rozgłos miały poprzez media.

 13. Stan Piasta said

  Marek said
  2021-06-23 (Środa) @ 10:32:22
  Wraz z rozwojem techniki nadszedł czas nowych badań geocentryzmu, który z łatwością obala heliocentryzm.
  ===
  Skoro z łatwością nowe badania obaliły w pana głowie teorię heliocentryzmu, proszę podzielić się przynajmniej jednym z nich, tak byśmy mogli zrozumieć i porzucić przebrzydłe błędy, w których tkwimy.
  ===================================
  re
  Pierwszy i najbardziej popularny agument heliocentryków wirującej kuli był znikający statek po 8 km w oddaleniu… nic bardziej fałszywego. Statek nie znika za zakrzywieniem kuli bo nawet tanie nowe kamery przybliżaja go łatwo i znowu widać go całego.
  Bardziej poważny argument jest wirowanie nieboskłonu wokół Gwiazdy Pólnocy, która zawsze jest nad biegunem pólnocnym. Żadne obroty ani obiegi dookoła Słońca tego nie zmienią bo Ziemia jest nieruchoma.
  Mogę polecić dziesiątki filmów i tytułów książkowych które rozwalają system heliocentryczny.
  Ja tutaj nie mam zamiaru wklejać książek i filmów, bo gajówka nie jest dobrą platformą dyskusyjną czy też platformą do walki na argumenty.
  Właśnie nowe techniki, kamery, lasery itp przychodzą dziśz pomocą geocentrykom.
  Heliocentrycy nadal nie mają nawet jednego dowodu bo cały heliocentryzm jest fałszywy.

 14. Miet said

  Chyba ma Pan rację, Panie Zbigniewie.
  Czy można się sprzeciwić mózgowi leżacemu na inwalidzkim wózku???
  Wielu chyba pojechało po tej linii.
  Ale czy muszę się kłaniać temu tylko dla tego, że to leżący mózg???
  Może się mylę – ale jakoś nigdy nie miałem do niego przekonania.

 15. Miet said

  Oczywiście nie neguję niczego co Hawking dokonał naukowo – to znaczy z naukowym uzasadnieniem.
  Chodzi mi tylko o jego pewne poglądy na wszechświat i ludzkie jestestwo w tym wszechświecie – czyli o jego filozofię.

 16. revers said

  W komentarzach napisano, judaizm, talmud,kabala tak, wypaczenia nie.

  Skaad my to znamy?:

  „Wykład (urodzonego 60 lat temu w Moskwie, a od 30 mieszkającego w Izraelu) rabina Pinhasa Połońskiego, który w Wielkiej Chóralnej Synagodze w Petersburgu (d. Leningrad) powiedział co następuje swym współwyznawcom:

  „… Nauczono was, że judaizm nie jest religią mesjańską. Otóż tak nie jest! Judaizm jest religią misyjną na ziemi, dzięki naszym filiom – chrześcijaństwu i islamowi – szerzymy nasz pomysł dla ludzkości. A teraz będziemy pracować bezpośrednio z ludzkością! To znaczy, że zarówno chrześcijaństwo, jak i islam spełniły najważniejszą misję historyczną. Przekazali ludzkości wiedzę o narodzie żydowskim. … Po tym wspaniałym przygotowaniu możemy wreszcie porozumieć się z ludzkością! Dlatego zamierzamy zaoferować Nową (Jedwabną?) Drogę na poziomie Solomona i zamierzamy ją zaoferować w krótkim czasie. To jest przekształcenie judaizmu w uniwersalną religię ludzkości. To przygotowanie jest w pełnym rozkwicie! „
  ______

  I czy dlatego negatywnie ocenia Autor Stephena Hawkinga, że według niego współczesna wiedza w zakresie fizyki nie pozwala już na dalsze utrzymywanie żydowskich wierzeń – co oczywiste także chrześcijaństwa i islamu stworzonych przez Żydów? Bóg (bogowie) wedle tych religii to po prostu brednie.”

 17. Boydar said

  chrześcijaństwo nie jest z tego świata, a judaizm czy islam wręcz przeciwnie, jakby nie było pochodzą od upadłych (na Ziemię) aniołów. Co ma początek będzie mieć i koniec.

  wyjątkiem jest dusza ludzka

  przekazano (także) wiedzę o Ewangelii; nikt nie będzie mógł powiedzieć – „nie wiedziałem …”

  każdy kij ma dwa końce, i trzeba tylko mocno złapać za jeden, i „ociec prać !”

Sorry, the comment form is closed at this time.