Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Tralala o Wolne tematy (10 – …
  Carlos o Stalingrad
  rocznik57 o Upadek cywilizacyjny Polski
  lewarek.pl o Prof. Mearsheimer: „To Zachód…
  Marucha o Szymowski prześwietla premiera
  Zima o Pierwszy pozew za zmuszenie do…
  Kronika o Wolne tematy (10 – …
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  telewizjapolska24 o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Czaruś o Wolne tematy (10 – …
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  lewarek.pl o Szymowski prześwietla premiera
  walthemar o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  gnago o Szymowski prześwietla premiera
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Transpłciowy sztangista weźmie udział jako kobieta w igrzyskach olimpijskich w Tokio

Posted by Marucha w dniu 2021-06-22 (Wtorek)

Laurel Hubbard z Nowej Zelandii zostaje pierwszym transpłciowym sportowcem wybranym do rywalizacji na nadchodzących igrzyskach olimpijskich. Urzędnicy oraz Komitet Olimpijski, wyrazili zgodę na uczestnictwo Hubbard w igrzyskach w Tokio 2020, jako sztangistka w kategorii superciężkiej. Udział transpłciowych sportowców jest obecnie możliwy ze względu na zmianę wymagań kwalifikacyjnych.

Do 2013 roku, sztangista Gavin Hubbard brał udział w zawodach dla juniorów. Po zmianie płci, zaczął pojawiać się na podium podczas mistrzostw świata w 2017 roku i Igrzysk olimpijskich w 2018. Teraz, za zgodą komitetu olimpijskiego, ponownie wystąpi w kobiecej kategorii superciężkiej.

Krytycy twierdzą, że Hubbard, jako biologiczny mężczyzna ma nieuczciwą przewagę, ale lewicowe środowiska zbywają te komentarze brakiem tolerancji [i antysemityzmem? – admin]. Międzynarodowy Komitet Olimpijski jeszcze w 2015 roku, zmienił swoje zasady, umożliwiając transpłciowym sportowcom konkurowanie jako kobiety, o ile poziom ich testosteronu jest poniżej pewnego progu. Po  sztucznym zaniżeniu tego hormonu, 43-latek uzyskał uprawnienia do rywalizacji na igrzyskach olimpijskich.

Pozostałe sztangistki nie pozostawiają jednak suchej nitki na trans-zawodniczce. W zeszłym miesiącu belgijska zawodniczka Anna Vanbellinghen, która startuje w tej samej kategorii, powiedziała że start Hubbard w Tokio, jest niesprawiedliwy dla kobiet i przypomina „kiepski żart”. Powiedziała również, że ​​chociaż w pełni popiera społeczność transpłciową, zasada integracji nie powinna odbywać się „kosztem innych”. Warto przypomnieć tu również wypowiedź polskiej sztangistki Aleksandry Mierzejewskiej, która jeszcze w 2017 roku, rywalizowała z Hubbard na MŚ:

– Bardzo długo przygotowywałam się do tych zawodów, wiedziałam, że będę walczyć o miejsce w najlepszej dziesiątce świata. Niestety jakiś czas przed zawodami dowiedziałem się, że Laurel Hubbard który fizycznie jest mężczyzną będzie startować w mojej kategorii… Mężczyzna w kategorii damskiej (…) Jedyne co zrobił, to obniżył poziom testosteronu, bo taki był wymóg. Żadnych innych ograniczeń nie było. Zdobył srebrny medal, podczas gdy w kategorii męskiej z takimi wynikami byłby może dwudziesty-trzydziesty. Ciężko się na to patrzyło. To jest chłopisko. Nie chłopczyk, tylko dwumetrowy chłop.

Protest sportowców nie mają jednak wielkiego wpływu na Komitet Olimpijski. Status Quo pozostaje takie, że rząd Nowej Zelandii i czołowa organizacja sportowa w kraju poparli udział Laurel Hubbard w nadchodzących igrzyskach olimpijskich. Biologiczne korzyści tych, którzy przeszli przez okres dojrzewania jako mężczyźni, takie jak zwiększona gęstość kości i mięśni to najwyraźniej nic innego jak nieistotny szczegół, a wręcz przeszkoda na drodze do „postępowej” rzeczywistości.

https://zmianynaziemi.pl/

Popierajcie społeczność „transpłciową”, glupie cipy… a potem się skarżcie  na niesprawiedliwość.
Admin

Komentarze 24 do “Transpłciowy sztangista weźmie udział jako kobieta w igrzyskach olimpijskich w Tokio”

 1. jok said

  Dawno nie widziałem takiej kwintesencji „nowoczesnej umysłowości”, jak to, że belgijska zawodniczka popiera społeczność transpłciową (cokolwiek to znaczy: czy popiera „tolerancję” wobec nich, czy zmianę płci (o ile dziś się zmienia coś tam) 3 razy w tygodniu?), a jednocześnie, że „kiepski żart” i nie „kosztem innych”. Coś pięknego 🙂

  A może nasze „kochane chłopaki na ż”, mają rację, powiedziawszy A, trzeba powiedzieć B. 🙂
  Wojsko i policja mają chyba bronić ich władzy (w jakimś tam zakresie).
  Skoro wojsko i policja (w celu stworzenia skonfliktowanej i antytradycyjnej postcywilizacji) są sfeminizowane coraz mocniej, to może trzeba otworzyć furtkę lub wręcz wrota, by szli do wojska chłopy przebrane za baby i babochłopy. Może za ileś lat „feministki” przestaną być potrzebne i może „nie spłoną w ogniu rewolucji”, ale pójdą na śmietnik historii (acz zastąpione chyba przez coś bardziej agresywnego)

 2. Kojak said

  Komitet Olimpijski ? Juz dawno zostal opanowany przez zydowskie kurwy ! Rezultaty sa wiec nieprzypadkowe , w pelni oczywiste i zrozumiale ! Wszedzie tam gdzie zydowskie hieny dominuja jest totalna destrukcja i zgnilizna ! Te zwyrodniale kanalie tak maja i zawsze ich dzialanosac przynosi takie ,,OWOCE ,,

 3. I*** said

  A tak wygląda to chłopisko – Rzym 2020, złoty medal… :)))

 4. jok said

  Z drugiej strony, prawdopodobnie belgijska zawodniczka nie jest aż tak wyprana umysłowo, jak się może wydawać. Prawdopodobnie, by nie zostać rozjechanym przez walec, zdyskwalifikowanym etc, swą krytykę sytuacji, upiększyła stwierdzeniem o „popieraniu transpł.”

  Niewiele, albo raczej: nic to nie zmienia.
  Osłabienie i tak delikatnej krytyki, „przymilnym” stwierdzeniem o popieraniu społ. transp., czyniącym być może taką krytykę „dopuszczalną”, oznacza kapitulację krytykującego, niezależnie od tego czy zostało wypowiedziane głównie z wytresowania i głupoty czy ze strachu i ostrożności.

 5. Maverick said

  W amerykańskich bazach wojskowych coraz częściej mają miejsca budujące morale wojskowe występujących tam zboczeńców.

  Wojsko będzie pokrywać koszty zmiany płci nie tylko nowym rekrutom ale i weteranom co już że służby odeszli.

 6. Miet said

  Zastanawia mnie, kto te wynaturzenia będzie oglądał – ja na pewno nie.

  Lubię oglądać sport – sam go jeszcze trochę uprawiam – ale dla dewiantów i tych, którzy ich promują – mam tylko sławny – gest Kozakiewicza.
  Ja tej olimpiady oglądał nie będę.

 7. ronin1 said

  zastanawia fakt że to nigdy nie idzie w drugą stronę.

  żadna krępa trans lesba nie próbuje brać udziału w męskich zawodach.

  zawsze jest to pozbawiony skrupułów chory umysłowo pederasta (czyli trans), wykorzystujący swoją przewagę w środowisku kobiet.

 8. Yagiel said

  Splunąć na MKOL i nie myśleć o takich, nie oglądać – spadnie oglądalność, spadną wpływy z reklam…
  Chociaż – niedaleko mam do MKOL na Kępie Potockiej.

 9. novick said

  pederastami byli sławetni spartanie czy waleczni legioniści rzymscy którzy twierdzili że żadna słaba niewiasta nie jest wstanie dać im tyle przyjemności w łóżku co towarzysz frontowy oraz że obcowanie intymne wpływa pozytywnie na pogłębienie jedności w oddziale … dlatego, ten tego, kult spartan , greków, rzymian, generalnie cywilizacji śródziemnomorskiej nie był i nie jest dla czymś pozytywnym, tak samo jak mówienie że rzekomo filozofia grecka i prawo rzymskie ukształtowały Chrześcijaństwo europejskie… gówno prawda , bo Chrześcijaństwo europejskie ukształtowali tacy doktorzy KK i myśliciele jak jak np Tomasz z Akwinu. Myślę też że bez tej tzw antycznej spuścizny świadomość europejskich katolików byłaby dzisiaj na wyższym poziomie . pozdrawiam

  ——–
  Historie o powszechności pedalstwa w czasach antyku są grubo przesadzone i to wiadomo przez kogo.
  Admin

 10. novick said

  taaa przesadzone 😀 Platon,plotyn, pitagoras etc się kłaniają …spróchniała cywilizacja pederastią runęła tak samo runie dzisiejsza, pozostanie tylko po niej śmierdząca filozofia [neoorfizm(?)], którą będzie się infekować przyszłe społeczeństwa, dla jej dobra i oświecenia, rzecz jasna…

  —–
  Jasne, a teraz 70% społeczeństwa to homoseksualiści.
  Admin

 11. ? said

  Re 9 & 10:

  Raport Kinseya – wielkie kłamstwo o seksualności
  https://milujciesie.pl/raport-kinseya-wielkie-klamstwo-o-seksualnosci.html

  Alfred Kinsey – zboczeniec, który został ojcem rewolucji seksualnej30 listopada 2018
  http://zakazanaprawda.pl/kinsey-zboczeniec-ojciec-rewolucji-seksualnej/

  Syndrom Kinsey’a – Transkrypt filmu
  5 maja, 2020
  https://lacinska.pl/2020/05/05/syndrom-kinseya/

 12. Wywrotowiec said

  re Kojak
  Popieram w calej rozciaglosci pana krotki wywod-od siebie dodal bym sprawe tzw.feminizmu,ktore kto jak nie zydostfo wypromowali,zasady moze nie sa takie zle,ale przyniosly nam dzis owoce -zgnile owoce plus wymierajace spoleczenstwa bialych bo zydostfo ma zdaje sie religijny nakaz posiadania licznego potomstwa?,o innych sniadych i carnych szkoda gadac.Tylko biala „wyzwolona” kobieta ma w 4 literach prokreacje,a jesli juz to jedno, gora dwoje dzieci co niestety jest zbyt malo.I zapewne o to chodzilo?

 13. Wywrotowiec said

  ….cdn zapomnialem dodac,ze polskie znane kobiety mocno w tym uczestniczyli przed wojna,pisarki,aktorki czesto lesby i facetow paru tez .

 14. novick said

  re:?
  Szanowny Pani/e Dla upartego ateisty jasnym jest że za przyczyną wszystkiego co złe na tym świecie muszą stać Żydzi ewentualnie jeszcze zwyczajna pospolita głupota. Dla wierzącego katolika rzeczą oczywistą jest to że przyczyną wszelkiego zła jest Szatan. tak się składa że dużo żydostwa przystąpiło do tego szatańskiego cechu budowniczych piekła na Ziemi, ale też inne nacje starają się jak mogą by dorównać choć trochę żymianom w tym akcie zniszczenia. Tutaj można długo dyskutować, kto był pierwszym szatanistą – żyd czy goj? Wiemy, że wielu masonów było aktywnymi antysemitami, co nie przeszkadzało im wcale, piastować wysokich funkcji w organizacji. Naczelny imperatyw diabelski to – skuteczność. on posługuje się ludźmi niczym narzędziami, jak się któreś popsuje w robocie to się go wyrzuca i bierze się następnego – zero sentymentów…
  Jak mawia mój proboszcz – największym sukcesem Szatana jest to że ludziska przestali wierzyć w jego realne istnienie
  pozdrav

 15. ? said

  A gdzie organizacje feministyczne? W tej samej kieszeni.

 16. Marucha said

  Re 14:
  Dość ambitna próba wykazania, że żydostwo to w gruncie rzeczy taki sam naród, jak każdy inny. Niektórzy żydzi zostali wprawdzie sługami szatana, ale inni nie. Pozostałe narody maj tak samo.
  Jednym słowem – żydzi niczym specjalnym się nie wyróżniają

  I do tego jeszcze argument katolicyzmu…. widocznie Jezus Chrystus nie był dobrym katolikiem, bo potępiał żydostwo ostrymi słowami podobnie jak wielu świętych..

  Panie Novick… taki bajer to na Grójec.

 17. novick said

  Żydzi nie są w gruncie rzeczy takim samym narodem jak inne, bo odrzucili jednoznacznie Mesjasza Jezusa Chrystusa(!) Judaizm jako religia zwalcza Chrześcijaństwo i wciąż oczekuje na swoją akceptowalną wersje ichniego mesjasza. Tę ich pychę i butę rasistowską wykorzystał bezwzględnie Szatan czyniąc z nich swych fanatycznych podwykonawców. Nigdzie qrwa nie napisałem że eskimosi są tacy jak inni, ale czy inne narody są wolne od piekielnych kultów? W całej europie przedchrześcijańskiej była kultywowana rozpusta i składanie demonom ofiar także z ludzi, albo taki orfizm antyczny, który dał podwaliny pod dzisiejszy satanizm i masonerie… więc, ten tego, z tym Grójcem to o co kaman?

 18. Marucha said

  Re 17:
  Żaden inny naród nie miał i nie ma tak destrukcyjnego wpływu na wszystko, czego się dotknie – polityka, sztuka, kultura, etyka, moralność, prawodawstwo, media… itp.

  Porównywanie ich z jakimiś przedchrześcijańskimi pogańskimi kultami, orfistami czy Bóg wie kim jeszcze – nie jest już nawet śmieszne. Jest żałosne.

 19. novick said

  Panie Gospodarzu prawda jest taka że Syn Boży Jezus Chrystus wyzwolił narody( nie wszystkie) z pod władzy Szatana . Ale z tego co widzę to te narody z powrotem oddają się we władanie diabłów (neopogaństwo) i nie mam tu na myśli marginalnego rodzimowierstwa a raczej rozchodzi mnie sie o kult wiary Hi-tech. Dzisiaj w dobie panDemoni każdy świadomy Chrześcijanin obserwuje ten proces na własnej skórze

  ———–
  Zgoda. A żydostwo to zaraza tego świata.
  Admin

 20. UZA said

  „Krytycy twierdzą, że Hubbard, jako biologiczny mężczyzna ma nieuczciwą przewagę, ale lewicowe środowiska zbywają te komentarze brakiem tolerancji”

  Ja natomiast nie rozumiem, jak to w ogóle było możliwe, że kobiety wzięły się za coś takiego jak podnoszenie ciężarów – ani to eleganckie, ani kobiece.
  Fakt, że ta typowo męska dyscyplina wróci do mężczyzn jest w pewnym sensie zwycięstwem natury. W efekcie, w podnoszeniu ciężarów, tak jak w piłce nożnej, będzie ekstraklasa i rozgrywki niższej kategorii dla słabszych zawodników, występujących pod damskimi nazwiskami. A kobiety muszą się skupić na takich konkurencjach, w których będą mogły rywalizować z mężczyznami jak równy z równym. Jako przykład można tu wymienić dyscypliny jeździeckie.

 21. Voodoosch said

  Ad Uza
  W takim razie kobiety nie powinny uprawiać prawie żadnego sportu, bo w 95% mężczyzna mógłby zrobić to lepiej. Trzeba odróżniać chory nazifeminizm od zdrowej konkurencji. Jeżeli kobieta ma predyspozycje do podnoszenia sztangi, rzucania młotem lub strzelaniem do kaczek to jeżeli jest w tym dobra, to powinna to robić. Czasem dla takiej kobiety to rzucanie sztangą to jedyne szczęście na tym padole.

 22. D-T said

  Słusznie prawicie panie Voodoosch. Kobietom takie dyscypliny jak rzucanie sztangą, strzelanie młotem i miotanie karabinem na pewno przyniosą wiele szczęścia.
  Osobiści – strzelam śmiechem czytając niektóre komentarze. 😀

 23. UZA said

  „W takim razie kobiety nie powinny uprawiać prawie żadnego sportu, bo w 95% mężczyzna mógłby zrobić to lepiej. ”

  Bez przesady, szanowny Panie, mężczyzna ma przewagę tylko tam, gdzie liczy się siła i wydolność organizmu. Dlatego wiadomo, że szybciej pobiegnie, dalej rzuci czy więcej podniesie. Ale już w dyscyplinach, które nie wymagają siły lecz pewnych predyspozycji i umiejętności , kobiety mają takie same szanse. Miałam w szkole koleżankę, która najlepiej w całej klasie strzelała z kbks – żaden chłopak nie mógł jej dorównać. Proszę sobie też sprawdzić ile kobiet zdobyło złote medale olimpijskie w konkurencji ujeżdżanie. I proszę mi nie mówić, że to były wyjątki – mistrzowie zawsze są wyjątkowi.

 24. tmporaczewski5320 said

  W GG jest to samo „pan Ann Grodzki” próbował szczęścia w polityce, ale mu nie szło, a gdy zgodnie z teoriami Karola D. wyewoluował w „panią A. G. (czytaj; maszkaron), to taki sukces odniósł że ho ho.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: