Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Przejdziesz obok zakażonego i w 5 sekund umrzesz – operacja „Delta”

Posted by Marucha w dniu 2021-06-25 (Piątek)

Na początek jeszcze raz przypomnę, bo demaskowania propagandy nigdy dość, że najnowszy wynalazek polityków i producentów „szczepionek” to poprawiony wizerunkowo „wariant indyjski”. Stało się tak dlatego, że Indie, podobnie jak swego czasu Czechy, stanowczo zaprzeczyły istnieniu wirusa o narodowości hinduskiej.

Drugi powód to gwałtowny spadek zachorowań w Indiach, trzeci to sama nazwa, która brzmi równie groźnie i tajemniczo jak SARS-CoV-2. Stało się zadość jeszcze innej tradycji, mianowicie najnowszy wariant znów upatrzył sobie Wielką Brytanię i tam, pomimo „wszczepienia” na poziomie 50%, sieje spustoszenie. Ledwo się Wielka Brytania uporała z wersją „brytyjską”, a już musi walczyć z wersją „indyjską” poprawioną na wersję „Delta”.

Wszystkie te zabiegi, znane od półtora roku zostały wzmocnione absolutną nowością, otóż wariant „Delta” jest w stanie zarazić dosłownie w 5 sekund wystarczy przejść obok zakażonego na ulicy, gdzie dotąd „propagacja pozioma” była zbyt słaba i dlatego w końcu zrezygnowano z zakrywania twarzy szmatami.

Jakie są na to naukowe dowody? Kamera monitoringu! Nie, niestety nie żartuję, złapano jednego zarażonego nieszczęśnika, odtworzono jego drogę do domu (! – admin) i stwierdzono, że zaraził się przechodząc obok innego zarażonego. Pomijając cały idiotyzm tej sytuacji, warto przypomnieć, że rodziny zarażonych górników nie zakażały się pomimo mieszkania pod jednym dachem, natomiast ściśle przestrzegający zasad politycy walczyli o życie pod nebulizatorem dla dzieci.

No i właśnie na tym polega siła wirusa, która zresztą nie jest jakąś szczególną nowością przecież wszystko zaczęło się od tego, że w Wuhan ludzie padali na chodnikach jak muchy. Słowem wystarczy, że przejdziesz obok zakażonego i po pięciu sekundach całe życie wraz z respiratorem stanie ci przed oczami, chyba że….

Jest taki jeden cudowny środek, eliksir życia można powiedzieć i on zapewni ci pełną nieśmiertelność po 14 dniach od zażycia drugiej dawki. Jedynie szczepionka radzi sobie z wariantem „Delta” i pewnie dlatego najwięcej zakażeń „Deltą” jest w najbardziej „zaszczepionej” Wielkiej Brytanii.

Gdyby ci przyszło do głowy łączyć w ten sposób fakty, zadawać pytania, myśleć logicznie, czy nie daj Boże kpić z najnowszych odkryć międzynarodowych „radzieckich uczonych”, to pamiętaj, że są jeszcze zesłania i inne zapinanie w kaftan bezpieczeństwa. Nie zaszczepieni będą przechodzić kwarantannę po przyjeździe z Wielkiej Brytanii i nic nie zmienią negatywne testy, siedem dni katorgi z urzędu.

Co ciekawe zwolnione z katorgi będą dzieci zaszczepionych rodziców, a jak wiadomo dzieci koniecznie trzeba szczepić, bo są doskonałymi transmiterami wirusa i zabijają dziadków. W tym konkretnym przypadku tak się jednak nie dzieje, o czym zdecydowała „rada medyczna” i dzieci „zaszczepionych” będą otrzymywać dodatkowe punkty za pochodzenie.

Ciężko też stwierdzić dlaczego Polska w ogóle nie zakazała lotów i przelotów z Wielkiej Brytanii, jak to miało miejsca przed świętami, gdy poziom zakażeń na Wyspach był identyczny.

Prawdopodobnie chodzi o to, że „trzeba być elastycznym” i dostosowywać narzędzia walki z „pandemią” do aktualnych potrzeb politycznych.

Morawiecki, Niedzielski i Kaczyński mają ciężki orzech do zgryzienia. Jednocześnie muszą kłamać, że „szczepionki” działają, chociaż dziecko widzi jaka to brednia, by za chwilę zmuszać do „szczepienia” z powodu zakażeń.

Przy odpowiednim finansowaniu „mediów” i „ekspertów”, na co „obóz patriotyczny” grosza nie żałuje, nie takie idiotyzmy da się „ciemnemu ludowi pandemicznemu” wcisnąć. Na przykład niejaki Pyrć, znany z prowadzenia tajnych badań, których wyniki nie są dostępne nawet w archiwach CIA i FSB, już przebiera nogami, aby mu zlecić kolejne prace za kolejne granty. I tak to się ten cyrk kręci!

Podejrzewam, że następna mutacja będzie zabijać przez ściany, a gdyby i to nie pomogło, to przez Internet. „Szczepimy się”!

Matka Kurka
Za: Kontrowersje (24 czerwca 2021) | https://www.kontrowersje.net/przejdziesz-obok-zakazonego-i-w-5-sekund-umrzesz-operacja-delta/
https://www.bibula.com

Chodzi prawdopodobnie o prof. Krzysztofa Pyrcia,
>https://pl.wikipedia.org/wiki/Krzysztof_Pyr%C4%87

Admin

Komentarzy 11 do “Przejdziesz obok zakażonego i w 5 sekund umrzesz – operacja „Delta””

 1. Jaro said

  Wystarczyłby bierny opór by ich zwyciężyć (musiała by być to większość). Nie szczepić się, odmawiać testów, zrezygnować z wyjazdu na wakacje , nie nosić maseczek, nie przestrzegać dystansu olewać lock down (część knajp działała – dlaczego nie większość?), nie gadać z sanepidem, olewać kwarantannę. Jako że ludzie zachowują się jak stado baranów to pójdą na rzeź a można było tego uniknąć. Byliśmy wolni będziemy niewolnikami

 2. Olo said

  Należy pamiętać, że Anglia to największy obóz koncentracyjny na świecie. Poliniacy budując łagier zwany Polin na pewno będą u nas wprowadzali właśnie wariant brytyjski – inwigilacja, kontrola, medyczny terror ze wszystkimi wynalazkami. Jeśli kurdupel nie zorganizuje masowej depopulacji szczepionkowej, za chwilę może zostać odsunięty i ośmieszony. Zastąpi go inny kurdupel, który zostawi tylko 15 mln baranów. Gdzieś tam na Negevie LUDZI pali piasek w stopy. Nie mogą dłużej czekać. Anglia stworzyła Izrael, Anglia go zlikwiduje.

 3. UZA said

  „Byliśmy wolni będziemy niewolnikami”

  Jesteśmy niewolnikami, a będziemy trupami.

 4. Ale dlaczego? said

  Panie Jaro.
  Jaki bierny opór?
  Nawet jak uznać, że ktoś nie wierzy w szkodliwość szc epionek, bo wiedzę o świecie czerpie tylko z tv, dochodzę do wniosku, że ponad 80% ludzi jest kretynami. Czyli nie potrafią samodzielnie i logicznie myśleć. 0 analizy, 0 refleksji.
  No bo znam wielu „ozdrowieńców” , którzy pomimo przechorowania covida idą lub byli się zaszczepić. I większość to ludzie inteligentni,
  czasami po 2 fakultetach INŻYNIERSKICH.
  To czego oczekiwać po starszych osobach czy niewykształconych?
  Nie wiem jak to wytłumaczyć, nie rozumiem…

  ———-
  80% ?
  Pan jest optymistą.
  Admin

 5. UZA said

  „To czego oczekiwać po starszych osobach czy niewykształconych?”

  Właśnie starszych osób jest najwięcej na antyplandemicznych demonstracjach czy w gronie odważnych lekarzy i naukowców, którzy mówią prawdę. Co się zaś tyczy wykształcenia, to o naukach humanistycznych w dzisiejszych czasach szkoda nawet mówić – to wylęgarnie zgnilizny, infekującej ludzkość – zaś technicy i przyrodnicy są kształceni w wąskich specjalizacjach. Nic dziwnego, że potem ci, którym nie chce się poszerzać horyzontów we własnym zakresie, idą przez życie w klapkach na oczach – jak dorożkarskie konie.

 6. revers said

  No to w jedna sekunde zadzwonia z centrum szczepien o wyszczepke.

  Jak zpowiedzial min.Zdrowia Niedzielski. Moze dzieci 1 wrzesnia pojda do szkoly w nagrode jak sie wczesniej wyszczepia na delty, smenty i hapv.

  https://nczas.com/2021/06/25/rusza-agitacja-do-szprycowania-nie-zaszczepiles-sie-czekaj-na-telefon/

  oslabienie miesnia sercowego u wysczepionych dzieciakow to norma, przybedzie kolejnych inwalidow.

 7. revers said

  Wlasnie z organizacji WHO terrorysty z Eryterii Tedrosa zmieniono informacje z przed kilku miesiecy ze dzieci poznej 18 roku nie powinno sie szczepic na covid.

  po ostanich 48 godzinach juz mozna zabijac, czy okaleczac miesien sercowy

  https://thecovidblog.com/2021/06/23/world-health-organization-recommends-children-should-not-be-vaccinated-changes-directive-48-hours-later/

  Jaka grupe wiekowa lub spoleczna jescze wymordowac po emailu gatesa lub innych jezdzcow szczpionkowych apokalipsy?

 8. bryś said

  Ale dlaczego? – sąsiad – PROFESOR – na mechanicznym – poddał rodzinę i 12 letniego syna eksperymentowi medycznemu w pierwszych możliwych terminach. Zaczęli też nieśmiało wychodzić z domu po ponad roku czasu.

 9. Czaruś said

  Najlepiej NIE ODBIERAĆ telefonów od dzwoniących z numerów nieznanych! Dotyczy szczepień i spisu powszechnego!

 10. Kura domowa said

  Panie Czaruś, do nas zadzwoniła miła pani z gminy,zadała parę prostych pytań o liczbę osób mieszkających w domu,stan cywilny, dzieci. Nie pytała ani o wyznanie ani o metraż domu,o panele ,o źródło ocieplania domu. Rozmowa trwała 5 minut. Na koniec miła pani z gminy powiedziała że jak ktoś zadzwoni w sprawie spisu powszechnego, to żeby nikomu nie udzielać żadnych informacji. U nas spis powszechny zaliczony.

 11. Leo said

  Pani Kurko Domowa – władza nie jest naszym przyjacielem, im mniej wie, tym lepiej. Nie mamy żadnego interesu w informowaniu jej ilu i gdzie mieszka ani o niczym innym. Bo wszystko może i będzie wykorzystane przeciwko nam. W taki lub inny sposób.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: