Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Zbych o Czy nasz Episkopat to wyznawcy…
  UZA o Wykład internetowy profesora N…
  ! o Czy nasz Episkopat to wyznawcy…
  lewarek.pl o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Listwa o Struktura muzyki
  Panicz Pawełek o Jedno zdjęcie – trzy kłam…
  Olo o Ukraina: pomoc humanitarna z P…
  lewarek.pl o Struktura muzyki
  Listwa o Czy nasz Episkopat to wyznawcy…
  Listwa o Struktura muzyki
  UZA o Niemiecka dziennikarka opowiad…
  prostopopolsku o Wykład internetowy profesora N…
  prostopopolsku o Wykład internetowy profesora N…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
  prostopopolsku o Prezydent Andrzej Duda, chrześ…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Co – w sposób całkowicie nietypowy – zmasakrowało mózg Camilli?

Posted by Marucha w dniu 2021-06-28 (Poniedziałek)

Genua: Lekarz, który operował Camillę Canepę: “Mózg pełen zakrzepów; zjawisko dalekie od normalności”

Powoli pojawiają się nowe szczegóły na temat historii, która wydarzyła się niedawno w Genui, gdzie 18-letnia dziewczyna z Sestri Levante, Camilla Canepa, zmarła w wyniku podania szczepionki anty Covid firmy AstraZeneca.

Według relacji lekarza z kliniki San Martino, który ją operował, w ciągu wielu lat pracy zawodowej nigdy nie widział czegoś porównywalnego, jako że mózg Camilli był pełen zakrzepów.

Gianluigi Zona, dyrektor kliniki neurochirurgicznej i neurotraumatologicznej Policlinico, rozmawiając z dziennikarzami z turyńskiej gazety La Stampa, powiedział, że nigdy nie widział tak dużego zjawiska zakrzepowego.

Dziewczyna trafiła do szpitala w Lavagna już 3 czerwca, z objawami takimi jak światłowstręt i ból głowy. Dwa dni później, 5 czerwca, po wypisaniu ze szpitala w Lavagna, z trudnościami w poruszaniu kończynami udała się bezpośrednio do kliniki San Martino w Genui. Tam została poddana badaniu tomograficznemu, a następnie dwóm, pilnym operacjom chirurgicznym.

W rozmowie z dziennikarzami, Gianluigi Zona jest głęboko zasmucony. Opowiadając o stanie, w jakim znajdowała się Camilla, lekarz powiedział, że “wszystkie zatoki żylne były zablokowane przez zakrzepy, co było sytuacją, której nigdy nie widziałem na przestrzeni tak wielu lat pracy w tym zawodzie. Trzeba sobie wyobrazić zatokę żylną jako rzekę w środku doliny, w której zbiegają się różne strumienie. Jeśli zbudujesz zaporę na środku rzeki, rzeka puchnie, dopływy nie mogą spływać, w wyniku czego wzrasta ciśnienie w górę rzeki” – powiedział specjalista.

Na koniec wywiadu, Zona stwierdził, że nie jest ani wirusologiem, ani epidemiologiem, ani lekarzem sądowym, ale jego zdaniem mamy do czynienia z czymś, co absolutnie nie wydaje się być standardowym.

Fragmenty arkuszów grafenu są dla komórek ludzkich czymś w rodzaju dobrze naostrzonych, nanometrowych brzytew

>https://www.pnas.org/content/pnas/110/30/12295.full.pdf

Źródło: https://news.fidelityhouse.eu/cronaca/genova-il-medico-che-ha-operato-camilla-canepa-cervello-pieno-di-trombi-non-e-normale-515387.html

Autor: Uczta Baltazara, 27.06.2021
Za: https://babylonianempire.wordpress.com/2021/06/27/co-w-sposob-calkowicie-nietypowy-zmasakrowalo-mozg-camilli/
https://www.bibula.com/

Komentarzy 16 do “Co – w sposób całkowicie nietypowy – zmasakrowało mózg Camilli?”

 1. AlexSailor said

  A co ma do tego grafen?

  Podobno dostrzeżono go w „wyszczepionce”.
  Admin

 2. wanderer said

  Szkoda ladnego dziewczecia. Mogla zyc. Byla mloda i niedoswiadczona.

  Zaufala mordercom.

 3. adsenior said

  Przypomnijmy sobie, jak dwa-trzy lata temu, rozpoczęło się nawoływanie, w rzekomej trosce o Ziemię, o przeludnieniu, jak to oficjele, w tym z ONZ-tu wzywali do depopulacji. No i wprowadzono masową, zmasowana propagandę, wirusa w koronie, kolejnej sezonowej odmiany wirusa grypy, by masowo „WYSZCZEPIAĆ” ludzkość. Każdy, oprócz mikrocefali, wyciągnie z tych faktów wnioski.

 4. revers said

  https://www.anonymousnews.ru/2021/06/27/dokumente-geleakt-moderna-impfstoff-war-entwickelt-bevor-covid-19-auftrat/

  Moderna już w 2010 roku miła opracowane szczepionki na covid

 5. ? said

 6. Kar said

  Co – w sposób całkowicie nietypowy – zmasakrowało mózg Camilli?
  _______________________

  – wniosek banalnie logiczny jest jak te okazle plywajace uszka w barszczu czerwonym; jej decyzja osobista i brak miozgu w ogole spowodowalo rozlanie mleka/permamentne wycisniecie pasty z tuby, ktorej w zaden histeryczny sposob nie da sie wcisnac z powrotem.

  co tu jest „nietypowe”..?

 7. XYZ said

  W marcu zachorowałem na tego covida na zwykłe przeziebienie wystarczała mi wit d3 i wit c liposomalna ale tego covida nic nie ruszało po tygodniu chorowania nic sie nie zmieniło gorączka nie ustepowała i bóle kosci organizm bardzo osłabiony nie mogłem spac w nocy, ktos powiedział że sok z czarnego bzu jest dobry na przeziebienie miałem stary sok w szafce z bzu stał może dwa lata wlałem 1/3 szklanki i reszte wody po wypiciu po dwóch godzinach ustąpiły bóle kosci czułem sie lepiej piłem kilka razy dziennie i w nocy po soku mogłem wreszcie spac w ciagu 3 dni gorączka spadła do 36,8 wyzdrowiałem nie mogłem w to uwierzyc że czarny bez ma takie własciwosci to niesamowite zaczołem po tej chorobie szukac info na internecie i wszystko sie potwierdziło.Z moich kilkunastoletnich obserwacji wynika że zioła i naturalne leczenie daje niesamowite rezultaty wczesniej miałem problemy żąładkowe i leki ziołowe mi pomogły ostatnio wypowiadała sie na yotube dziewczyna że sok z pokrzywy jest dobry na raka łącznie z przerzutami https://www.youtube.com/watch?v=SNKShoIwv74

 8. Antares said

  I powiedzieć o tym jakiemuś kowidiocie, tylko popatrzy jak na marsjaninia.

 9. Sebastian said

  Biomedyczne zastosowania grafenu

  Grafen to nanomateriał utworzony z węgla o strukturze plastra miodu i grubości jednego atomu. Zapewnia wyjątkowe właściwości optyczne, termiczne, elektroniczne i mechaniczne. Materiał ten może być wytwarzany w postaci arkuszy, płatków oraz tlenku grafenu, a wszystkie z nich mogą być użyte w biomedycynie, zapewniając wiele różnych właściwości.

  Aktualne badania dotyczące praktycznych zastosowań grafenu skupiają się na jego zastosowaniach w dostarczaniu leków. Ponadto grafen może służyć za materiał do budowy biosensorów, potencjalny środek przeciwbakteryjny i jako rusztowanie w inżynierii tkankowej.
  Grafen do dostarczania leków

  Jednym z najwcześniejszych zastosowań biomedycznych grafenu była poprawa dostarczania leków. Tlenek grafenu, wytwarzany przez utlenianie grafitu, po raz pierwszy przyjęto za odpowiedni nanonośnik w 2008 r. Duża, płaska struktura powierzchni i wzbogacone grupy zawierające tlen zapewniają biokompatybilność i rozpuszczalność, czyli właściwości, które są odpowiednie do dostarczania leków w ciele.

  Tlenek grafenu zawiera grupy COOH i OH, które łatwo pozwalają na przyłączenie biomolekuł. W ramach badań zbadano zastosowanie tlenku grafenu do dostarczania leków przeciwnowotworowych i leków przeciwzapalnych. Chemo-fototermiczna terapia leczenia raka okazała się obiecująca dzięki układowi z tlenkiem grafenu o wysokim wskaźniku wychwytu w guzach.
  Grafen jako biosensor

  Biosensory są wykorzystywane do wykrywania cząsteczek biologicznych poprzez wytwarzanie mierzalnego sygnału. Jednowarstwowe arkusze grafenowe stanowią obiecujący materiał do wykorzystania w biosensorach, ponieważ ich właściwości obejmują wysoką wytrzymałość mechaniczną i przewodność cieplną, a także przestrajalną elektroniczną przerwę energetyczną. Grafen można również łatwo funkcjonalizować, aby wytworzyć biokompatybilną powierzchnię zarówno poprzez kowalencyjne, jak i niekowalencyjne wiązanie małych cząsteczek.

  Grafen wykorzystuje się także w elektrochemicznych immunosensorach, w których na powierzchni elektrody wykrywane są kompleksy antygen-przeciwciało, przydatne do diagnozowania chorób za pomocą przenośnego urządzenia. Poprzez utworzenie immunosensora na powierzchni grafenu opracowano technikę wykrywania ważnego biomarkera raka, alfa-fetoproteiny (AFP). Dzięki budowie ulepszonego szlaku transferu elektronów, wywołanego przez immunokompleks AFP, zwiększono także wydajność powierzchni grafenowej.
  Grafen jako czynnik biologiczny

  Przy rosnącym ryzyku związanym z opornością na antybiotyki, kluczowe znaczenie ma opracowanie nowych rodzajów środków przeciwbakteryjnych. Wyniki uzyskane z użyciem tlenku grafenu zawieszonego metodą filtracji próżniowej, wykazały działanie antybakteryjne materiału. Sygnatury spektroskopowe biomolekuł, takich jak nukleozasady DNA i białka, analizowano i porównano między hodowlami bakterii Escherichia coli i Enterococcus faecalis przy różnych stężeniach tlenku grafenu. Większa spektroskopowa sygnatura nukleozasad i białek wytwarzanych z kultur potraktowanych tlenkiem grafenu wskazuje na podstawowy mechanizm działania przeciwbakteryjnego. Wynika to z faktu, że większe stężenia analizowanych biomolekuł są związane z indukowaną śmiercią bakteryjną, co dodatkowo potwierdza obserwacja przy użyciu tradycyjnej mikroskopii. Badanie wskazuje, że metody wykorzystujące grafen będą mogły mieć duże znaczenie w opracowywaniu nowych środków przeciwbakteryjnych w erze post-antybiotykowej.
  Grafen w inżynierii tkankowej

  Naukowcy zajmujący się inżynierią tkankową wciąż poszukują idealnego materiału, który zapewniłby odpowiednią adhezję, różnicowanie i wzrost komórek. W najnowszych badaniach odkryto, że grafen wykazuje niezbędną biokompatybilność z komórkami ssaków. W badaniu komórek kostnych z niezróżnicowanych komórek macierzystych na rusztowaniu grafenowym wykazano, że film oparty na grafenie przyspiesza różnicowanie komórek macierzystych. Grafen wykazuje także wysoką wytrzymałość mechaniczną, co czyni go potencjalnie odpowiednim materiałem do zastosowań inżynierii tkankowej. Technologia ta może być stosowana w przyszłości podczas zabiegów chirurgicznych na tkankach twardych, w szczególności w celu wzmocnienia sztucznych implantów kostnych.

  https://nanonet.pl/biomedyczne-zastosowania-gafenu/

 10. revers said

  Medialne spekulacje o trzeciej dawce szczepionek znajdują potwierdzenie. Polski rząd we współpracy z Komisja Europejską kupuje kolejne dawki szczepionek szykując się na jesienną czwartą falę COVID.
  Jak ustalili dziennikarze „Dziennika Gazet Prawnej” decyzja o trzeciej dawce szczepień dla Polaków zapadła. Rząd wspólnie z Komisją Europejską planuje zakup kolejnych 30 milionów dawek szczepionek. Okazało się, że dwie pierwsze dawki nie dają ochrony przed zakażeniami COVID. Osoby z dostateczną liczbą przeciwciał koronawirusa są w mniejszości a ich liczba wciąż spada.

  https://portal-polski.pl/trzecia-dawka-szczepionek-covid/7179/?fbclid=IwAR05B0bfIhEoL-X3iMNkWkcetWXPo3qMa2pfUQijpn39QRGZOXyKHWVjUtU

 11. UZA said

  „nie mogłem w to uwierzyc że czarny bez ma takie własciwosci to niesamowite zaczołem po tej chorobie szukac info na internecie i wszystko sie potwierdziło”

  Czy to był sok z owoców czarnego bzu ? A czy znalazł Pan jakieś informacje nt. syropu czy herbatki z kwiatów tej rośliny ?

 12. Marek said

  Mieć certyfikat kowidioty w telefonie jest wery wery kul.
  Zaczyna się gnicie zawsze od głowy.

 13. Piskorz said

  re 7 Dzięki..O ile pamiętam takie są właściwości tego soku. !! ps Przy okazji; na oczyszczenie organizmu….czereśnie b. dobre. A anty rakowo brać; żurawinę oraz rodzynki, te ostatnie utrzymują właściwe pH organizmu.!!!

 14. Isreal said

  AD 11
  od lat sambucus nigra jest jednym ze składników herbatki codziennie parzonej do śniadania – kwiat czarnego bzu, kwiat nagietka, owoc dzikiej róży, liść pokrzywy i odrobina mięty, smakuje tak , że dzieci jak spróbują piją chętnie …
  kwiat czarnego bzu bije na głowę kwiat lipy – właściwościami wielokrotnie no i smakiem

  wszystko pozyskane z własnego terenu …

  nalewka z kwiatu ciekawa w smaku …
  kiście kwiatowe w pełni kwitnienia zanurzone w cieście naleśnikowym i usmażone smakują cudnie ….

  mniam

 15. UZA said

  „mniam”

  Syrop z kwiatów też niczego sobie.

 16. Isreal said

  ad15
  no tak …
  czarny bez …..

  Aladyn na prośbę negra spotkanego na pustyni i proszącego się, żeby ten zamienił go w jakiś kwiat uciął mu ptaszka. Na wycie z bólu i wyrzut – Alladyn coś ty zrobił? spokojnie odpowiedział:
  – czarny bez

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: