Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Ale dlaczego? o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  Siekiera_Motyka o Walka z wiatrakami – wal…
  revers o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  revers o Jak były rektor KUL ułożył mod…
  Carlos o Wolne tematy (11 – …
  Szczepan Zbigniewski o Kultura przeciw tradycji
  revers o W domu wisielca
  UZA o Walka z wiatrakami – wal…
  Marek o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  osoba prywatna o Wolne tematy (10 – …
  Marek o Powstał Polski Ruch Antyw…
  osoba prywatna o Jak były rektor KUL ułożył mod…
  osoba prywatna o Jak były rektor KUL ułożył mod…
  osoba prywatna o Wolne tematy (10 – …
  Marek o Powstał Polski Ruch Antyw…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Zeman: Transseksualiści są obrzydliwi

Posted by Marucha w dniu 2021-06-28 (Poniedziałek)

Czeski prezydent Milosz Zeman w wywiadzie dla mediów podzielił się serią niepoprawnych politycznie przemyśleń. Stwierdził między innymi, że osoby transseksualne są dla niego obrzydliwe, a także nie ukrywał irytacji działalnością sufrażystek czy ruchu #MeToo.

Ponadto, gdyby był młodszy, zorganizowałby w Pradze „wielką paradę heteroseksualistów”.

W rozmowie z czeskim oddziałem CNN czeski prezydent był pytany o atak Unii Europejskiej na węgierską ustawę pedofilską. Zeman nie uważa, aby węgierski premier Viktor Orbán był przeciwnikiem osób homoseksualnych, lecz chce on jedynie walczyć z promowaniem zmiany płci wśród nastolatków. Z tego powodu nie widzi on powodu do niezgadzania się z posunięciami węgierskiego rządu. Tym bardziej, że byłoby to ingerencją w wewnętrzne sprawy Węgier.

Przy tej okazji Zeman przedstawił swoje krytyczne stanowisko względem operacji zmiany płci. Stwierdził, że co prawda jest w stanie zrozumieć homoseksualistów, ale same osoby transseksualne są dla niego „obrzydliwe”. Mają one bowiem dokonywać przestępstwa polegającego na samookaleczeniu, bo każda operacja niesie za sobą duże ryzyko.

Ponadto skrytykował on organizowane w czerwcu demonstracje na rzecz postulatów mniejszości seksualnych. Zeman stwierdził, że gdyby był nieco młodszy, zorganizowałby w Pradze wielką paradę osób o heteroseksualnej orientacji. W ten sposób wykazałby, jak bardzo bezcelowe jest demonstrowanie własnej seksualności, która jest sprawą bardzo intymną. Homoseksualiści przez swoje działania mają zresztą wywyższać się ponad innych.

Krytycznie odniósł się on również do działalności sufrażystek i ruchu #MeToo, który rzekomo zwraca uwagę na problemy związane z molestowaniem kobiet.

Na podstawie: idnes.cz, denik.cz, praguemonitoring.com, novinky.cz
http://autonom.pl

Komentarzy 6 do “Zeman: Transseksualiści są obrzydliwi”

 1. Isreal said

  jak tu się nie zgodzić ….

 2. gnago said

  Potwierdzam miesiąc temu zobaczyłem przed soba parę dziewczyn w sukienkach. Jedna miała paskudne krzywe nogi. To był facet!! Prawdziwa dziewczyna z takimi piechami byłaby w spodniach albo spódnicy sukni do kostek

 3. UZA said

  „Jedna miała paskudne krzywe nogi. To był facet!! Prawdziwa dziewczyna z takimi piechami byłaby w spodniach albo spódnicy sukni do kostek”

  Im chyba właśnie zależy na obrzydliwości. Można odnieść wrażenie, że celowo tak się ubierają i malują, żeby wyglądać szkaradnie. Być może diabłu nie chce się już udawać i poprzez tych opętanych pokazuje światu swoje prawdziwe oblicze.

 4. mate29 said

  Trzy komentarze ,które dowodzą ,że autorzy nie mieli szczęścia poznać problemu z naukowej strony.
  Dzieci o orientacji LGBT+ rodzi się aż 12% ! Do której płci zaliczyć dziecko ,które ma jednocześnie narządy płciowe męskie i żeńskie ? ( Tak było z tenisistką czeską Navratilową ). Współczesna sprawa – biegaczka z RPA Semenya przez 10 startowała jako kobieta ( wygrywała ) ,obecnie władze sportowe twierdzą ,że powinna startować jako mężczyzna bo ma wysoki poziom testosteronu.

  ——-
  12% ?
  Skąd te naukowe dane?
  Bo ja słyszałem, że 94%…
  Admin

 5. mate29 said

  „W sierpniu 2016 r. (najnowsze dostępne badania) zajął się tą sprawą instytut badań rynkowych Dalia, chcąc zbadać, ile osób w Europie faktycznie zalicza się do grupy LGBT. Uwaga: badaniem objęto zaledwie 9 krajów. W Polsce około 5% osób identyfikuje się jako osoby LGBT

  W Niemczech ten odsetek był najwyższy – 7,4 proc. Na następnych miejscach uplasowała się Hiszpania (6,9 proc.) i Wielka Brytania (6,5 proc.). Polska – 4,9 proc., podobnie jak Włochy – 4,8 proc. Natomiast na Węgrzech tylko 1,5 proc. deklarowało swoją przynależność do społeczności LGBT.”
  Liczba 12% była podana w telewizji „Planete+”

  ——
  Coś mało…
  Pederaści twierdzą, że jest ich 30%, a pozostałe 70% nie chce się przyznać…
  Admin

 6. mate29 said

  Naukową wiedzę o seksualizmie można zdobyć z wykładów prof.dr.hab Zbigniewa Lwa Starowicza znajdujących się na „YOU TUBE”

  ————-
  I do tego wiedzę koszerną.
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: