Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Leo o Walka z wiatrakami – wal…
  Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (11 – …
  revers o Wolne tematy (11 – …
  Dziennik 1925 Andre… o Walka z wiatrakami – wal…
  revers o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  Krzysztof M o Wolne tematy (11 – …
  Ale dlaczego? o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  Siekiera_Motyka o Walka z wiatrakami – wal…
  revers o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  revers o Jak były rektor KUL ułożył mod…
  Carlos o Wolne tematy (11 – …
  Szczepan Zbigniewski o Kultura przeciw tradycji
  revers o W domu wisielca
  UZA o Walka z wiatrakami – wal…
  Marek o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

„Zmiennopłciowiec” w damskiej szatni

Posted by Marucha w dniu 2021-06-28 (Poniedziałek)

Afera w salonie SPA w USA. Zmiennopłciowiec uważający się za kobietę w damskiej szatni. Klientki oburzone, obsługa poprawia jednak ich transfobiczne myślenie.

W salonie SPA Wi w Los Angeles doszło do absurdu ocierającego się o pedofilię, do tego przy aprobacie obsługi. W damskiej szatni, w której znajdowały się też dziewczynki, pojawił się nagi mężczyzna uważający się za kobietę.

Nie wtargnął tam jednak siłą, gdyż obsługa uznała, że skoro uważa się za kobietę, to może korzystać z damskich szatni, zaś przerażone i zniesmaczone kobiety wykazują się tzw. transfobią.

Jedna z oburzonych sytuacją klientek wezwała obsługę, żądając usunięcia mężczyzny. Jednak bezskutecznie. Ta „wyjaśniła”, że kobieta zgłaszająca sprawę, poprzez nazywanie mężczyzny mężczyzną, dopuszcza się transfobii. Mężczyzna bowiem uważa się za kobietę i – według obsługi – należy to uszanować. Ponadto pojawia się także kwestia orientacji seksualnej.

– Co za orientacja seksualna? Widziałam f**ta! Tam są inne kobiety, są dziewczynki, które czują się bardzo zgorszone, a wy nic z tym nie zrobiliście! Absolutnie nic, wręcz stajecie po jego stronie – mówi kobieta.

– Chcecie powiedzieć, że to w porządku gdy nagi mężczyzna wchodzi do żeńskiej sekcji i pokazuje kobietom, dziewczynkom swojego penisa? – dodaje.

[A może by tak po prostu zbojkotować ten burdel? – admin]

http://kontrrewolucja.net/

Komentarzy 10 do “„Zmiennopłciowiec” w damskiej szatni”

 1. Maverick said

  I ta forma nowego komunizmu idzie z zachodu oczywiście, zalecana poprzez rzydziański element gojom any wpoić winę białej rasy z ciągłym wałkowanie tzw. „white privilege’s ” . Oczywiście Poliniaki tego jednak nie widzą i myślą że ich sojusznik z USA to jakiś obrońca demokracji. NIc bardziej rozmijającego się z prawdą. Stąd idzie walka z chrześcijaństwem, z rodziną, z państwami narodowymi, a poliniackie szuje siedzą na garnuszkach różnych rzydziańskich fundacji i promują to samo w Polsce. Najwyższy czas ich pogonić, pobieranie pieniędzy z fundacji na krzewienie antykultury powinno yć uznane za zdradę stanu i przykładnie karane.

 2. jok said

  Cóż ta pani zauważa, że król jest nagi, tj. facet fizyczny jest jednak prawnie facetem, . W czasach szaleństwa to jednak odwaga.

  Jeszcze ona może być zmuszana do przepraszania. Ratuje ją to, że jest – prawie na pewno, nie widziałem całości, ale słychać na filmiku charakterystyczną wymowę – czarna..

  Nasze kochane chłopaki na ż, czyli Żydzi mogą być dumni. – tak to widzę – doprowadzili białą, lubiącą kiedyś szermować „chrześcijaństwem”, głównie zresztą dla pozoranctwa, cywilizację do upadku. To do czego Ż czuli uraz, niechęć – ginie. Za skuteczność – brawo,
  Tylko czy zniewieściała, rozpieprzona i też ulegająca rozkładowi, jak cała cywilizacja, US Army/policje/inne armie w innych krajach, obronią ich własność, gdy zajdzie „potrzeba takiej obrony”, choćby przed ukolorowionym zanarchizowanym tłumem?

 3. NyndrO said

  Jaki tam „zmiennopłciowiec” . Normalnie zboczony śmierdziel, który korzysta z ze swoich przywilejów w żydowskim świecie. Po „interwencji” kobiety w recepcji pewnie się jeszcze zeSPAmował na środku szatni, ubrał i poszedł w chuj.

  ——
  Jasne, że tak.
  Przypierdolić mu bejsbolem, to od razu mu się zmiana cofnie.
  Admin

 4. Zbyszko said

  Ja już dawno chciałem wystąpić do urzędu ds równości wszystkich kilkunastu tysięcy płci o wydanie mi stosownego zaświadczenia o tym, że np w środy i soboty czuję się kobietą i źle się czuję w męskiej szatni, więc muszę korzystać z damskiej np na kąpieliskach itd

  Masowe już doniesienia o kataklizmach na całym świecie, także szarańczy na niespotykaną dotąd skalę, nowe mutacje chorób, wybuchy wulkanów na całym świecie itd…
  jeżeli ludzie nie zwrócą się już teraz w trybie pilnym, awaryjnym do Pana Boga w Sakramencie spowiedzi i Komunii św, wyrównają wszystkie płci, rasy, zboczenia, zdziczenia, zidiocenia tego świata itd
  Problem sam się rozwiąże.

 5. GZN said

  Taki stan rzeczy jest …wygodny. Słuchając Marii Butiny i jej relacji z pobytu w USA można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Taki przykład: przy składaniu CV czy innej ankiety do pracy, warto jest wpisać w rubryce „płeć” każdą inną „orientację”, w każdym bądź razie inną niż naturalna. Wtedy przy odrzuceniu takiej kandydatury można oskarżyć niedoszłego pracodawcę o prześladowanie z uwagi na orientację, homofobię, nietolerancję czy jeszcze jakąś inną nienawiść…
  Powyższy artykuł świadczy o tym, że jeszcze nie całe społeczeństwo amerykańskie jest „odjechane”.
  Jakoś przyszły mi na myśl wspomnienia …. i piosenka „Majka” zespołu Stare Dobre Małżeństwo.

 6. gnago said

  Te jankeski są bez jaj dwie chwytają prawie kobiee naga za ręce trzecia kręci wora tym co nie istnieje.
  Tej „kobiecie” po tej bolesnej przygodzie przeszłaby ochota na takie czyny

 7. NC said

  Jest szansa, że w/w spa w LA splajtuje wskutek nagłego braku klientów.

 8. Wywrotowiec said

  re 3
  Brawo Admin rozesmialem sie w glos po przeczytaniu pana komentarza do sytuacji.Krotko i na temat.
  Brawo!.

 9. NyndrO said

  * A propos wpisu GZN
  To się dzieje od dawna. Jakieś 20 lat temu pracowałem, jako barman w „dobrym” pubie w Oksfordzie. Takim prestiżowym. I zupełnie niechcąco usłyszałem rozmowę dwóch barmanek , które ćmiły szlugi na zapleczu. Młode Angielki, z których jedna miała być wkrótce zwolniona. Jej koleżanka, bez chwili namysłu powiedziała tej zwalnianej ( z takim jakby wręcz zdziwieniem i niedowierzaniem, co tamta wygaduje), że ma iść do menadżera i powiedzieć, że jest lesbian, i że jest przekonana, iż będą ją zwalniać właśnie z powodu jej „orientacji seksualnej”, i że czuje się „gorsza” ( a była w robocie istotnie sympatyczną, leniwą cipą, która do tego kradła z kasy) oraz że to może źle wpłynąc na reputację pubu i menadżera w tym pięknym, wspaniałym mieście. Ja, chcąc bym dowcipnym powiedziałem tej wykładającej istotę : „Alice, darling, to wtedy ciebie zwolnią”. A ta uświadomiła mi, jaki jestem gupi odpowiadając : „Kris, honey, ja już to zrobiłam rok temu” . Spojrzałem na profesorkę pływania i jako, że do tego była pół-murzynką, skończyłem palić dżointa, przybiłem im piony, roześmialiśmy się i wróciłem za bar.

 10. NyndrO said

  …takie z nich były lesbian, że obie oskakiwałem z powodzeniem…* Nie dokończyłem historii. Oczywiście zwolnili barmana. Pavela ze Słowacji. Ja byłem nietykalny, bo żona właściciela mnie lubiła. Nie cykałem jej, ale załatwiałem jej zioło od kumpli z Londynu w tajemnicy przed Chłopem i nauczyłem kręcić dżointy 😉 Serio. Takie były jaja.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: