Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  martino2008 o Wolne tematy (09 – …
  errorous o Pustynia i mnisi. Zagrożenia p…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Bezpartyjna o Liczba urodzeń w Polsce najmni…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Bezpartyjna o Zniewoleni przemocą
  Maverick o Wolne tematy (09 – …
  I*** o Nacjonalizm ukraiński „j…
  Yagiel o Wolne tematy (09 – …
  Szczepan Zbigniewski o Oblicza totalniactwa
  Liwiusz o Materializm polityczny
  revers o Wolne tematy (09 – …
  Kojak o W Polsce urodziło się o połowi…
  Listwa o Tajna geoinżynieria – projekt…
  Szczepan Zbigniewski o Parlament Europejski jako post…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Strzał w dziesiątkę! Korwin-Mikke powiedział TO w TVP. Dziennikarka i politycy w studio skapitulowali.

Posted by Marucha w dniu 2021-06-30 (Środa)

[Ale rzydzi nigdy nie skapitulują – admin]

Janusz Korwin-Mikke był gościem w „Minęła 8” w TVP INFO. Polityk mówił o roszczeniach żydowskich i przypomniał o słowach, która Jarosław Kaczyński miał wypowiedzieć w amerykańskiej ambasadzie w 2009 roku.

– Jarosław Kaczyński w 2009 roku obiecał, że Polska będzie wypłacała te odszkodowania, w ambasadzie USA, i powiedział, że im potrzeba 20 proc., i natychmiast roszczenia wzrosły z 300 milionów na półtorej miliarda – mówił prezes partii KORWiN i poseł Konfederacji, Janusz Korwin-Mikke, w studiu TVP INFO.

WikiLeaks: „Kaczyński w 2009 zobowiązał się do zapłaty roszczeń żydowskich”

– Prawo będzie przyjęte. Decyzja już zapadła. Nikt wpływowy w polskiej polityce nie będzie tego kwestionował. To jedynie kwestia czasu – miał powiedzieć Jarosław Kaczyński na tajnym spotkaniu z ówczesnym ambasadorem USA w Polsce Victorem Ashem. W archiwach WikiLeaks można znaleźć notatki, które miałaby być zapisem spotkania Kaczyński – Ash z 12 stycznia 2009 roku. 

O sprawie, którą polityk poruszył w swojej wypowiedzi, tj. wizycie Jarosława Kaczyńskiego w amerykańskiej ambasadzie w 2009 roku, pisaliśmy:

– Izrael wie, że PiS te odszkodowania wypłaci, a Konfederacja by nie wypłaciła – stwierdził Janusz Korwin-Mikke.

Korwin-Mikke: Polska nie powinna w ogóle rozmawiać z Izraelem na temat mienia bezspadkowego

– Trzeba powiedzieć jasno: Izrael nie ma z tym nic wspólnego. Pomordowani ludzie to byli polscy obywatele, a nie obywatele Izraela – powiedział wolnościowiec.

– Trzeba kategorycznie odmówić rozmów z Izraelem na ten temat, bo niby dlaczego. Oni nie mają nawet w tym żadnego interesu – stwierdził Korwin-Mikke.

– To byli polscy ludzie, kształceni w Polsce, wybitni często ludzie i tyle – dodał.

– Po drugie w każdym państwie cywilizowanym – również w Izraelu – mienie osób, które zmarły bez zostawienia spadkobierców, przechodzi na państwo. Tutaj nie ma żadnej dyskusji – powiedział prawicowiec.

– Jeśli ktoś zmarł bezpotomnie, to jego mienie przeszło na państwo, i dlaczego w ogóle o tym dyskutujecie? Jakim prawem w ogóle rozmawiacie z Izraelem na ten temat? Jakim prawem? – dopytywał pisowców Korwin-Mikke.

– Konfederacja kategorycznie odmawia rozmów z Izraelem na taki temat – zadeklarował poseł.

„Gdyby ci wszyscy Żydzi zmarli na czarną ospę…”

– JE Mateusz Morawiecki sobie kpiny robi oświadczając, że Polska nie będzie płaciła za zbrodnie niemieckie […] Przecież nikt nie chce od nas pieniędzy za zbrodnie niemieckie. Gdyby ci wszyscy Żydzi zmarli na czarną ospę, to tak samo by się Izrael domagał tych pieniędzy – stwierdził Korwin-Mikke.

– To nie ma nic do rzeczy! Zmarł Żyd, który nie pozostawił po sobie żadnych spadkobierców. Jest wszystko jedno, czy go zamordowali Niemcy, Polacy, czy zmarł na czarną ospę – tak czy owak jego mienie przechodzi na państwo polskie – tłumaczył poseł.

– Przyczyna śmierci jest obojętna, czy tych Żydów było dziesięciu, czy 3 miliony – jest bez znaczenia. Polskie prawo spadkowe nie przewiduje żadnej różnicy, gdy umiera więcej osób i jakiej one są różnicy – stwierdził.

https://twitter.com/Bob_Gedron/status/1409802843398328320?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1409802843398328320%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fnczas.com%2F2021%2F06%2F29%2Fstrzal-w-dziesiatke-korwin-mikke-powiedzial-to-w-tvp-dziennikarka-i-politycy-w-studio-skapitulowali-video%2F

[Najbardziej ch*jowym argumentem przeciwko płaceniu rzydom jest to, że „Polski nie stać”. Proszę się zastanowić nad tym idiotyzmem – admin]

https://nczas.com

Janusz Korwin-MIkke nie powiedział nic odkrywczego. Ale dobrze się stało, że słowa te padły w publicznej telewizji. A jeśli ktoś nie zauważył, że „polski rząd” nie ma w ogóle zamiaru przeciwstawiać się bezczelnym żądaniom Izraela, lecz gra z nim w jednej drużynie, to jest kretynem.
Admin

Komentarzy 35 do “Strzał w dziesiątkę! Korwin-Mikke powiedział TO w TVP. Dziennikarka i politycy w studio skapitulowali.”

 1. AndyX said

  Najlepszym przykładem jak „NIErząd” z mateuszkiem kłamczuszkiem mataczy jest bełkotanie o niemieckich zbrodniach, a nie o fakcie uroszczeń do mienia bezspadkowego.

 2. revers said

  O Bermanie ktory dokonal autodemaskacji …

  https://www.salon24.pl/u/nanofiber/798402,o-bermanie-ktory-dokonal-autodemaskacji,3
  We wspomnianym już wywiadzie „Strażnik niewygodnej pamięci” Antoni Marianowicz odniósł się także do postawy zajmowanej przez niektórych Żydów wobec Holocaustu, określanej jako „żydostwo zawodowe”:

  […] Żyd zawodowy jest to postawa, której nie znoszę. Rozumiem, że ktoś musi dbać, żeby narodom nie wydawało się, że gdy zasłonią oczy – to holocaustu nigdy nie było ani ich odpowiedzialności. Ale wcale niemała grupa Żydów na całym świecie, głównie w USA – doskonale dziś prosperuje na wygrywaniu poczucia winy narodów europejskich za to, że holocaust był możliwy z ich przyzwoleniem albo po prostu obojętnością. Nie cierpię tego. Nie cierpię ludzi-kamieniczników (rozumiem to jako typ mentalności, a nie stanu posiadania). Ci ludzie udają, że nie było wojny, przesuwania granic, milionów repatriantów wyzuwanych ze swego mienia, wyrzucanych ze swych ojczyzn. Nie było apokalipsy. Nic. Obchodzi ich tylko własność. Chcą dzisiaj robić jakieś eksmisje z kamienicy, bo była ich? A niech Bóg broni! Myśmy w getcie marzyli o wujku Roosevelcie jako naszym zbawcy. Że przyjdzie z całą swoją amerykańską potęgą i na rękach nas wyniesie z tego piekła. Nam się wtedy wydawało, że te wszystkie Morgentauy, Baruchy i Frankfurtery nas uratują, zrobią coś. A oni wszyscy się na nas wypięli. Nie kiwnęli palcem! Im było niewygodnie o nas słyszeć. Zygielbojm nikogo nie obchodził, raporty Karskiego nikomu nie były potrzebne. Za to pięćdziesiąt lat po wojnie okazało się, że ci sami ludzie, albo ich następcy, chętnie wezmą finansowe zadośćuczynienie za swoich – wtedy zdradziecko opuszczonych – rodaków”.

  Na zakończenie refleksja Antoniego Marianowicza o antysemityzmie:

  Ja wcale nie uważam antysemityzmu za jedyny i największy koszmar współczesności. Absolutnie nie postrzegam każdego człowieka i każdego zjawiska w kontekście” i „w związku”. Żydostwo nie porządkuje mi sposobu myślenia, nie używam „pochodzenia” jako metody testowania reszty ludzkości. Człowiek albo jest w porządku albo jest świnią i pochodzenie nie ma tu nic do rzeczy.

 3. revers said

  z twitow: „Wg Macieja Wituckiego, prezydenta Konfederacji Lewiatan, czwarta fala pandemii jest nieunikniona.

  Domaga się on od rządu narzędzi prawnych, aby pracodawcy mieli możliwość niewpuszczania do zakładów pracy niezaszczepionych pracowników oraz nieprzyjmowania takich osób w sklepach.

 4. jok said

  Cóż, z JKM trzeba być „ostrożnym”. Może dobrze, ze porusza tematy tabu, ALE …

  „Przecież nikt nie chce od nas pieniędzy za zbrodnie niemieckie.” Jednym z podstawowym działań tamtych, jest stworzenie przychylności/uległości do pomysłu zawieszenia reguł prawa rzymskiego, ze względu na „niepowtarzalność zbrodni”.
  Uległość trzeba wzbudzić w „zbrodniarzu”, czyli przypisać nam zbrodnie niemieckie. [nie mówiąc już o zapomnieniu ich działalności w tym zbrodniczych, np. w latach 1939-41 etc. (ujmując nawet tylko tych, co do 1939 r. mieli polskie obywatelstwo)].

  Problem nie jest tylko, że oni chcą „dziedziczenia rasowego” (bo np. była ospa). Problemem jest też to, że oni chcą „dziedziczenia rasowego”, a by to uzyskać, „chcą zwrócić się o to do narodu zbrodniczego, który pokutuje za swe zbrodnie”, czyli też „wmówić zbrodnie”.
  Może na tle „rozmówców” JKM wypadł nieźle, ale temat: „polska zbrodniczość”, jako moralne uzasadnienie rasowego dziedziczenia, został nie tylko pominięty, lecz ZDEZAWUOWANY przywołaniem „ospy”.

  Czyli przywołując Wieszcza: JKM „duby smalone plecie”, przynajmniej w niektórych aspektach, a diabeł tkwi w szczegółach.
  Moraw. mówiąc o niepłaceniu za zbrodnie niemiecki, też miał w niektórych aspektach rację. – chyba to po raz pierwszy piszę.
  Nieujęcie całego kontekstu w obu przypadkach – „dziedziczenie rasowe” jest nie do przyjęcia, a elementem wyłudzenia jest „pedagogika wstydu”, zmiana historii II wojny ś. mająca wzbudzić w nas poczucie winy i uległość wobec żądań – bardzo osłabia głos w obronie przed 447. (pomijam, ze realizacja 447 może już się jakoś odbywa, piszę o „teoretycznym podejściu”.

 5. jok said

  „Po drugie w każdym państwie cywilizowanym – również w Izraelu – mienie osób, które zmarły bez zostawienia spadkobierców, przechodzi na państwo. Tutaj nie ma żadnej dyskusji – powiedział prawicowiec.”

  My to wiemy, ale oni też to wiedzą.

  Najczęściej pomijają to, olewają, bo już otrzymali wiele beneficjów, finansów, na zasadzie „dziedziczenia” czy wręcz „odszkodowania” etnicznego, więc wiedzą, że zasada jest często pomijana, „na ich życzenie”.
  Niemniej tu, ze względu na bezprecedensowy ogrom „roszczeń”, „odszkodowań”, czasem „żądający Zydzi”, zmieniają narrację/”argumentację”.
  Pojawiają się „argumenty”, że ze względu na „bezprecedensowość zbrodni”, pomijalne są także zasady prawa rzymskiego.
  Oczywiście łatwiej żądać od „zbrodniarza”, nie od „świadka zbrodni”, co skutkuje pedagogiką wstydu dla nas. (wiem, że pisałem o tym wyżej i się powtarzam nieco, ale chciałem się odnieść do słów JKM)

 6. Lily said

  Jak podaja angielskojezyczne zrodla.
  Niejaka Franciszka K,z domu S, miala
  brata,o imieniu Wilhelm.Geny sa dziedziczne.

 7. Sowa said

 8. Bezpartyjna said

  Nigdy nie ufam tym co są koszerni i niekoszerni z narodu wybranego, przebranego, zbrodniczego, itp, itd.

  Udających owce w wilczej 🐺 oraz diabelskiej skórze 💀👿👹👺👾

 9. assasello said

  określenie „Polski na to nie stać” oznacza ni mniej ni więcej tylko:

  jesteśmy wam winni ale nie mamy pieniędzy

  równie głupie jak próba uzyskania odszkodowania od Niemiec i pokrycie z tych pieniędzy rzekomego długu

  nie mamy żadnego długu u żydów

 10. Przejechaliście się na wielu – przejedziecie się i na Korwinie.

 11. UZA said

  „…i powiedział, że im potrzeba 20 proc., i natychmiast roszczenia wzrosły z 300 milionów na półtorej miliarda ”

  To o jakich sumach my właściwie mówimy ? Ja pamiętam, że zaczęło się od 60 milionów, potem zrobiło się 300 milionów, a teraz jest już 1,5 miliarda ? Czy to aby są aktualne informacje ? A może jesteśmy już na etapie 7,5 miliarda, bo to wygląda jak ciąg geometryczny z ilorazem równym liczbie 5. Ile właściwie jest warta cała Polska z mieszkańcami (niewolnikami) ? Bo chyba ta wartość wyznacza górną granicę „roszczeń” – więcej już żądać nie mogą, gdyż nie byłoby z czego brać.

 12. Najpierw zapłacą 447 miliardów. Potem trzeba będzie spłacać odsetki za 70 lat. Następnie odsetki od odsetek, ponieważ odsetki nie były płacone na bieżąco. Potem odsetki, od,….. .i tak dalsze. A pedagogika wstydu będzie po same niebo i po wsze czasy.

  Idee Wiednia 1815 w całej krasie i z nawiązką.

 13. To się da zrobić, pani Uzo. Dwie i pół dekady temu serce człowieka na przeszczep warte było 100 tys dolarów, teraz vhyba więcej. W Niemczech od Polaka 30 tysięcy. Ale w razie palącej potrzeby nie jest ważne od kogo pochodzi organ. Pamiętając, iż Polak jest własnością państwa, weźmy kalkulator i obliczmy. Polaków zostało w Polin powiedzmy 28 milionów, to razy 100 tysięcy dolarów i już mamy prawie trzy biliony (amerykańskie tryliony). Po niemieckich cenach będzie jeden bilion/trylion. A przecież jeszcze mamy nerki, płuca, wątroby i niektórzy nawet mają cojones. Jest z czego brać. A w kolejce po szmal stoją wygnańcy niemieccy, przesiedleńcy benderowscy, Afganczycy i kogo tam jeszcze skrzywdziliśmy w historii zdaniem jej autorów…

  (dobrze że przynajmniej inżyniery serca nie posiadają)

 14. NICK said

  Nie!
  Nie podpieraj się!
  Żydem!
  Ozjaszem.
  Qrva mać jego była.
  Gospodarzu.
  Tak nie wolno.
  Nie!
  Są różne „fora”.
  Mamy ATAK.
  Na plemię.

 15. NICK said

  Wpuść i dopuść Jabłonowskiego z Olszańskim.
  Co Tobie to szkodzi?

 16. Lily said

  KTO chce pywatyzacji oswiaty,sluzby zdrowia,
  lasow panstwowych?. No KTO?.
  WIDZE,ze ludziska maja krotka pamiec,
  WIELKA SZKODA.

 17. Piskorz said

  re 16…a pewnie, że pamięć mają krótką i ….wybiórczą.!!

 18. Marucha said

  Re 10:
  „Przejechaliście się na wielu – przejedziecie się i na Korwinie.:.

  Dziękujemy za zbędne ostrzeżenie. Kim jest Korwin – wiemy od wielu lat.

 19. burak z kartoflandii said

  A na kim się nie przejedziemy?

 20. Maverick said

  Przecież wiadomo ze polskie rzydziany z dobrą tradycją NKWD gada co innego pod polską publikę a co innego swoim prowadzącym z NWO i kabalistom co chcą narzucić nam kajdany niewolnictwa, wmówić nam chcą swoje rzydziańskie urojenia, gdy ich elity kolaborawowały z nazistami i SS.

 21. revers said

  re16, ten od oswiaty minster podobno ma wplyw na Bruksele i traskowskich, holownich oswiate, tak twituje Orban

  Viktor Orbán PL Flag of Poland Flag of Hungary
  @OrbanPl
  ·
  11h
  Minister
  @CzarnekP
  Flag of Poland poparł węgierskieFlag of Hungary prawo:
  „Szkolne zajęcia w sprawach seksualności nie mogą propagować zmiany płci ani homoseksualizmu…
  państwo chroni prawo dziecka do zachowania płci.
  Powinniśmy powielić te zapisy na gruncie polskim W CAŁOŚCI!”

 22. ? said

  Problem polega na tym, że Korwina za te słowa nie odwiedził, i nie odwiedzi, żaden seryjny samobójca. Lepper po swoim wystąpieniu .https://www.youtube.com/watch?v=Ee4JmZTqUFk dostał ostrzeżnie od Borowskiego, czyli Bermana. No i skończył, jak skończył.

 23. Olo said

  Kiedyś mówiło się: Hitler, Stalin…

  Teraz mówi się: Hitler, Kaczyński…

  W przyszłości będzie się mówiło: Kaczyński, Hitler…

 24. revers said

  ktos wyslal wymazy jaszczurki do badania DNA i wyszlo ze 48% genow nalezy do zachodnich szabasgojow a 51% do aneskazych pejsow-patrz fizjonomie naczelnika i grup haplogenowych. JKM to raczej sefradejczykowy pejs miedzy 48-51% DNA.

  A prajaszczury dlugo zyja, mimo wielu holocaustow od dinozaurow poczawszy, zawsze wyjda przez krater wulanu, czy przez auschwitzki komin calo i zdrowo.

  Pozostaje 1% DNA nalezy do czlekow bozych?

 25. Przemysław Jakub said

  Korwin Mycka jest jednym z nich, dlatego może głośno o tym mowi i nic mu nie zrobią. Gdyby to powiedział Polak, to skończyłby jak Piskorski albo Lepper.

 26. NyndrO said

  Aha. A jakby nie powiedzial, to by bylo, ze nie powiedzial, bo jest jednym z nich. To samo z Michalkiewiczem. Po prostu najlepiej, jakby sie wyhustal.

 27. wanderer said

  Cala ta Konfederacja to jest gwizdek. Zeby para Polakow byla przezen rozladowana. Widze to od wielu lat. Jak dochodzi do decydujacej sytuacji, zawsze sie wycofuja. Po prostu kontrolowala „opozycja patriotyczna”
  Nigdy, przenigdy nie zaglosowali za wazna polska sprawa. Zawsze sie migaja.
  To taki zasrany listek figowy, ze niby mamy polska prawice na scenie politycznej. a tak naprawde g..wno prawda. Nic nie mamy. Nie mamy polskiej partii. Gdzie sie nie obejrzysz – moski, w wydaniu protestanckim, wlasnym, ateickim badz „katolickim”. Do wyboru do koloru, co komu pasuje.
  Zeby te ponad 90 procent Polakow umialo to zrozumiec…

 28. pro said

  z tych postów odczytać można, że wszyscy ‚wiedza’ ‚kto-co jest JKM-kurwin vel mikke
  ALE
  nikt, literalnie NIKT
  nie pisze,
  KTO-CO to jest Jarkcza-maciarewicz-moraver-legutko-krasnodębski-saryusz wolski-
  a przede wszystkim
  CO ROBIĆ?
  Chcieliście kapitalizm-‚niepodległość’-wolność-wolny rynek-przedmurze chrześcijaństwa w. wschodnia flanka NATO, dekomunizację
  to tera będziecie mieć REPRYWATYZACJĘ

 29. Olo said

  Zdaje mi się, że JKM jest pochodzenia sefardyjskiego, a zatem nie jest jednym z nich, czyli zjudaizowana chazarszczyzna pochodzenia ałtajsko-mongolskiego to nie jego parafia. Zupełnie inne pochodzenie. Sefardyjczycy gardzą chazarsko-aszkenazyjskimi kundlami, jak dla przykładu pokraką z Żoliborza, co często widać i słychać.

 30. UZA said

  „Zupełnie inne pochodzenie. Sefardyjczycy gardzą chazarsko-aszkenazyjskimi kundlami, jak dla przykładu pokraką z Żoliborza, co często widać i słychać.”

  Gardzą, czy nie gardzą – dla nas to jeden czort. W takiej np. Hiszpanii działał wariant sefardyjski i do czego to doprowadziło ?

 31. D-T said

  Re. 28
  Tego nie trzeba pisać tysiące razy, bo Polak wie doskonale kto jest kim i co robić gdy nadejdzie czas. Dziwią się takim informacjom jedynie polskojęzyczni goście.

  ——
  Wie?
  Admin

 32. Wielka Kopa Tatry said

  Nie ważne czy Korwin jest Żydem Safandulskim czy ChazaRYJskim 🙂 Napisał Przemysław, gdyby mu coś za to groziło to siedziałby cicho, bo Żydzi to tchórze. Poza tym Korwin gra w w mediach rolę pajaca, a jak taki nawet powie prawdę, to efekt jest odwrotny, nie ma się czym podniecać.

 33. Olo said

  JKM robi z siebie pajaca i jest sefardyjskim żydem, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Ale jednak atakuje żydobanderowskiego kurdupla, co mu się ogólnie rzadko zdarza. Atakuje go, bo wie, że kaczyzm, czyli polskojęzyczny żydobanderyzm, to śmiertelne zagrożenie nie tylko dla Polski i Polaków, ale także dla sefardyjskich i niechazarskich żydów. A jeżeli on widzi zagrożenie, to na pewno jest ono całkowicie realne. Żydobanderowski wirus staje się coraz bardziej niebezpieczny. Nie wiem, czy ktoś był ostatnio we Wrocławiu, ale jest tam więcej ukrów niż Polaków, co widać i słychać na ulicach. Za chwilę zacznie się odrywanie od Polski Ziem Odzyskanych. Wystarczy, że żydobanderowski kurdupel wejdzie na drabinkę i krzyknie do swoich:

 34. gnago said

  https://babylonianempire.wordpress.com/2021/05/23/szczerze-mowiac-nic-nie-czuje-jestem-bardzo-szczesliwy-zyje-sie-tu-bardzo-przyjemnie/

 35. mate29 said

  Wydaje mi się ,że Polska nie odważy się jawnie spłacać Żydom pieniędzy z ustawy 447.Przypuszczam ,że władze polskie już spłacają te pieniądze ,jeden strumień to jest opłata 2 000 000 000 $ za stacjonowanie amerykańskich wojsk w Polsce, drugi strumień to jest opłata za współpracę w dziedzinie energii jądrowej. ( w ubiegłym roku Duda podpisał coś z Trumpem w tej sprawie )

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: