Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Morawiecki i jego banda chcą nas pozabijać!

Posted by Marucha w dniu 2021-07-03 (Sobota)

Żarty się skończyły! Pisowska banda chce nas pozabijać!

Katarzyna Treter-Sierpińska
Lipiec 1, 2021 https://wprawo.pl/katarzyna-ts-on-nas-pozabija/

We wtorek (29.06.2021) premier Mateusz Morawiecki zamieścił na Facebooku wpis o następującej treści:

Proszę Państwa, w Wielkiej Brytanii notuje się największą ilość zakażeń od początku roku. Niestety, kolejny wariant COVID-19, nazwany Delta, rozprzestrzenia się po świecie. Według specjalistów jest dużo bardziej zaraźliwy niż dotychczasowe odmiany. Musimy za wszelką cenę ograniczyć jego skutki. W związku z tym działamy już teraz. Dziś w Kancelaria Premiera odbyło się spotkanie specjalnego zespołu d/s wirusa Delta. Monitorujemy sytuację i będziemy reagować adekwatnie do rozwoju sytuacji epidemicznej w Europie.

Co to oznacza? Nie miejmy złudzeń. Jeśli premier użył sformułowania„za wszelką cenę”, to znaczy, że od września, czyli z nadejściem sezonu grypowego, czeka nas powtórka z horroru nazywanego walką z pandemią. Dzieci nie wrócą do szkół, gospodarka zostanie zamknięta, a co najgorsze – po raz czwarty zostaną odwołane planowe zabiegi diagnostyczne i operacje. Pacjenci zostaną wyrzuceni ze szpitali przerobionych na placówki kowidowe, a chorzy z pozytywnym wynikiem PCR będą zamykani w izolacji bez kontaktu z lekarzem. I tak będzie do kwietnia.

Dotychczasowa rządowa walka z pandemią doprowadziła już do ponad 140 tys. nadmiarowych zgonów. Wyobraźcie sobie, co będzie się działo, gdy manewr z lockdownem służby zdrowia zostanie przeprowadzony po raz kolejny. Masakra!

Ci, którzy uwierzyli w zapewnienia rządu, że szczepionki zakończą pandemię, już krzyczą, że ewentualny lockdown będzie winą niezaszczepionych. Tym, którzy tak twierdzą wyjaśniam, że Wielka Brytania, w której obecnie notuje się największą liczbę zakażeń, to najbardziej wyszczepiony kraj w Europie. To Wielka Brytania jako pierwsza rozpoczęła akcję szczepień i to tam podawano preparaty taśmowo w punktach drive-thru. Obecnie w pełni zaszczepionych jest ponad 60 procent dorosłych mieszkańców, a pierwszą dawkę przyjęło już ponad 80 procent. I co? I dzień w dzień odnotowuje się nawet ponad 20 tys. nowych zakażeń. Wszystkiemu winien ma być wariant Delta, ale przecież szczepionka miała być skuteczna również wobec tej mutacji. Praktyka pokazuje więc, że szczepienie nie eliminuje wirusa. Opowiadanie o tym, że wszystkiemu winni są niezaszczepieni, to bujda na resorach.

[Przecież to proste: niezaszczepieni zarażają zaszczepionych… – admin]

Mamy zatem sytuację, która nie napawa optymizmem. Rządowa strategia walki z pandemią zakłada masowe testowanie i brak leczenia. Nie tylko nic się nie polepsza, ale wręcz pogarsza. 17 czerwca Rzecznik Praw Pacjenta wszczął postępowanie wobec przychodni „Optima”, w której doktor Włodzimierz Bodnar normalnie przyjmował pacjentów i zapisywał im amantadynę.

W tym czasie inne przychodnie „leczyły” teleporadą, a pacjenci z zapaleniem płuc mogli liczyć na osłuchanie dopiero wtedy, gdy w stanie ciężkim trafiali do szpitala. Zarzuty wysuwane wobec „Optimy” to „działania lub zaniechania mające na celu pozbawienie lub ograniczenie prawa pacjentów do świadczeń zdrowotnych”.

Rozumiecie? Lekarz, który normalnie leczył chorych, jest oskarżany o naruszanie praw pacjentów. Lekarze, którzy „leczyli” przez telefon, nie mają takich problemów. Jedyna kara, jaka spotkała niektórych z nich, to cofnięcie finansowania NFZ, przy czym dotyczy to zaledwie 71 przychodni, w których teleporady wynosiły ponad 90%.

Taką decyzję podjął minister zdrowia Adam Niedzielski ogłaszając, że to działanie na rzecz pacjentów.Czyli ponad 80% teleporad jest OK. Ale normalne leczenie jest nie OK i skutkuje postępowaniem „w sprawie stosowania praktyk naruszających zbiorowe prawa pacjentów”.

Sygnał dla lekarzy jest jasny: bezpieczniej jest NIE LECZYĆ niż leczyć. Z takim przekazem wchodzimy w okres oczekiwania na czwartą falę koronawirusa, której początek Niedzielski zapowiedział na połowę sierpnia. A Morawiecki zapowiedział działania „za wszelką cenę”.

Szanowni Państwo, to już naprawdę nie są żarty. Jeśli 140 tys. nadmiarowych zgonów spłynęło po Morawieckim jak woda po kaczce, to znaczy, że nic nie powstrzyma go od powtórki morderczej strategii z ubiegłego roku. On nas pozabija! Razem z Niedzielskim i żyrującym ten obłęd Kaczyńskim, Morawiecki pośle do piachu kolejne dziesiątki tysięcy Polaków w ramach walki z wirusem „za wszelką cenę”.

Czy posłowie Zjednoczonej Prawicy są gotowi na ten „sukces”? Czy nadal będą popierać rząd, który doprowadził do największej hekatomby Polaków od II wojny światowej?

W zaistniałej sytuacji nie ma już miejsca na żadne wymówki. Każdy poseł, dzięki któremu Morawiecki trwa na stanowisku i realizuje morderczą politykę kowidową, jest tak samo winny tych zgonów, nawet jeśli prywatnie nie zgadza się z tą polityką.

Albo Zjednoczona Prawica zatrzyma ten obłęd, albo będzie winna jego skutków. Każdy z posłów tej koalicji zasłuży na miano „mordercy”, jeśli nie podejmie działań zmierzających do odsunięcia od władzy Morawieckiego i Niedzielskiego. Mówiąc krótko: albo zrobicie pucz i odbierzecie im władzę, albo idźcie do piekła. Wszyscy razem i każdy z osobna.

https://anthony.neon24.pl/

Morawieckiego i Niedzielskiego odsunąć od władzy może tylko Izrael.
Admin

Komentarzy 75 do “Morawiecki i jego banda chcą nas pozabijać!”

 1. Czytelnik Konstytucji Kwietniowej. said

  ,,Morawieckiego i Niedzielskiego odsunąć od władzy może tylko Izrael. Admin”.
  Chyba tylko Bóg i historia.

 2. Przecież w Polsce same żydostwo u władzy. Oni kochają mordować Słowian.
  Z resztą kościołowi katolickiemu też zależy na wymordowaniu jak największej liczby wiernych…

 3. Sebastian said

  Niedzielskiego czyli bandyckiego cyngla trzeba jak najszybciej zdezaktywować podobnie jak Dworczyka i Morawera nie mówiąc o rzydowskich doradcach i sanepidzie. To są nasi śmiertelni wrogowie. Kiedy wreszcie chwycimy za broń we własnej obronie prawa do życia ???????

 4. Olo said

  Niedzielski, jak samo nazwisko wskazuje, jest stuprocentowym frankistą, czyli żydem, który się podszył pod Polaka, żeby nas niszczyć jako Polak, a nie jako żyd. To jest właśnie największe dzieło życia Jakuba Franka. To bardzo proste, ale Polacy nie kumają tego od co najmniej końca XVIII wieku, i tak dają się dymać i depopulować. Jak nie powstanie styczniowe, to listopadowe. Jak nie listopadowe, to warszawskie. A jak powstania się nie da wykręcić czy sprowokować wojny z sąsiadami, to trzeba depopulować na inne sposoby…

 5. Olo said

  Morawiecki też jest frankistą, nie trzeba tego mówić, Podobnie Winnicki, Berkowicz, Bąkiewicz, itd. Pamiętać tylko należy, że jak polscy frankiści dorywają się do władzy, to najczęściej kończy się to holokaustem narodu polskiego i zastępowaniem go przez inne narody. Teraz będzie tak samo.

  Polaku!!! Poznaj frankistę, swojego odwiecznego i niewidocznego wroga!!!

 6. AlexSailor said

  @Sebastian

  Nie mamy broni, bo przeciętny Polak boi się posiadania broni, jak ognia.

 7. Kazek said

  panie Olo
  Czy ma pan jakieś dowody, że Bąkiewicz to frankista? Czy to takie „przeczucie”?

 8. revers said

  Co innego w Texasie i w Indianie, Arizonie.

  Na granicy z Texasem Bidenowie rzucili cala armie gwardii narodowej, kompensujac braki w ostatnich wyborach, a jak by trzeba bylo to wprowadzil by wojsko ONZ, czili chinczykow, aby utrzymac swoja franksitowska wladze na stany.

  Zreszta ostrzezenia na granicy TX rowniez ostrzegaja spoza stanow Texas, ze tu ludzie maja bron, i z czym wjechales w granice stanu teksas ta samaa bronia mozesz pozegnac sie z zyciem.

  W praktyce federalni rowniez unikaja konfrontacji z loklnymi stanowymi patriotami, ale juz w 1994 dali znac o sobie pacyfikujac sekte w forcie waxx, uzywajac nacpanych, pobudzonych najemnikow fbi, dla ktorych palenie dzieciakow i nowordkow to rozrywka.

  patrazc na wojsko rp i towy to maja troche bronii pod scisla ochronna i kontrolaa z zewnatrz, predzej u talibow lub u kima zaopatrzyl bys sie w bron niz u polakow, polakow saasiadoow.

  polskie wspolczesne wojny koncza sie na promocjach w nowo otwartych centrach handlowych i sklepach dla zaszczepionych.

  A idzie najgorsze bo zrozpaczone matki, babcie nieboskie juz lamentujaa i stawiaja warunki ze we wrzesniu szkoly i szkolne klasy tylko dla zaszczepionych dzieci. jak sluzba zdrowia gdzie niezaszczepiony personal ma paradowac w zielonych kitelkach.

  Potem faktycznie czy dzieciak , czy dorosly nie odrozni igly strzykawki od standardowego naboju karabinka sportowego , a co dopiero mowic erkaemach.

 9. JerzyS said

  Moja znajoma dowiedziała się od lekarki,
  że ta jej leczyć nie będzie,
  dopóki się nie zaszczepi!

 10. revers said

  Taka konferencja juz odbyla sie w Niemczech w 2018 roku jak zdechrystianizowac polakow, zdepopuluwac.

  https://christiansfortruth.com/jewish-professor-stages-performance-on-how-elites-can-subvert-and-destroy-poland/

  kolejna faza to wprowadzenie jezyka hebrajskiego do urzedow w rp, to juz ma miejscie w wroclawiu, nie oficjalnie rowniez Niedzielski i Morawiecki maja sie dobrze gdzyz w gojskim jezyku ich nie dotyczy jurysdykcja polska, moze w hebrajskim szybciej/.

 11. wewewe said

  Morawieckiego i Niedzielskiego odsunąć od władzy może tylko Izrael.
  Admin

  Albo CKM

 12. JerzyS said

  Niedzielski: Kościół mógłby pomóc w promocji szczepień
  20:11 02.07.2021
  Kościół katolicki – Sputnik Polska, 1920, 02.07.2021

  Rząd szuka pomysłów, jak przekonać Polaków do szczepień. Rozdaje pieniądze, hulajnogi i auta, ale chętnych do zaszczepienia się jest wciąż za mało. Minister zdrowia poprosi o pomoc Kościół.
  Szczepienia przeciwko koronawirusowi rozpoczęły się w Polsce 27 grudnia ubiegłego roku, są wykonywane czterema dopuszczonymi do obrotu unijnego preparatami firm Pfizer/BioNTech, Moderna i AstraZeneca oraz Johnson & Johnson. W pełni zaszczepionych przeciwko COVID-19 jest już ponad 12 mln osób.
  – Kościół mógłby bardziej pomóc, jeśli chodzi kwestie szczepień – powiedział Niedzielski na konferencji prasowej na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, którego cytuje PAP. Zaznaczył, że w przypadku liczby chętnych do szczepień przeciw COVID-19 potrzeby jest „nowy impuls”. Jego zdaniem pomocny byłby autorytet Kościoła.

  Poinformował, że już teraz prowadzone są rozmowy z przedstawicielami Kościoła.

  Jak być zdrowym i bogatym?
  Od czwartku 1 lipca ruszyła Loteria Narodowego Programu Szczepień. Uczestnicy muszą być pełnoletni i zaszczepieni dwiema dawkami szczepionek lub preparatem jednodawkowym Johnson & Johnson.
  Każdy, kto weźmie udział w loterii, będzie miał cztery szanse na wygraną:
  natychmiastową (codziennie do wygrania nagrody pieniężne o wartości 200 zł lub 500zł),
  tygodniową (nagrody pieniężne w wysokości 50 tys. złotych

  oraz hulajnogi elektryczne),

  miesięczną (nagrody pieniężne w wysokości 100 tys. złotych
  oraz samochody osobowe)
  oraz finałową (dwa razy po 1 mln złotych oraz dwa samochody osobowe).

  Losowanie finałowe nastąpi 6 października.
  Loteria szczepionkowa jest realizowana przez Totalizator Sportowy przy wsparciu spółek Skarbu Państwa.
  Potrwa przez blisko trzy miesiące i obejmie całą Polskę.

 13. MG-42 said

  Ludzie wejdzcie sobie na taki kanal Gloria Tv. Jest filmik zatytulowany Biedka /Czujny pojdziecie do wora I do piachu……Siedzi taki ;;;;;;;frajer;;;;;;;;;;w jakims luksusowym aucie I straszy NAS Ze jak sie nie uspokojcie I dalej bedziecie buntowac sie To pujdziecie do piachu …..Znaczy my Spoleczenstwo POLSKIE.
  morde ma rysy spojrzenie wyglad Cos takie zauwazylem ;;;;;chazar =zyd=przebieraniec=ukrainiec=falszywy rosjanin lotysz.Stop POLACY DO BRONI I jazda z takimi H….ami…….Ktorzy jezdza Luksusowymi autami I ktorzy sa tacy podstawni =(Pakierzy).Ludzie do zabijania.
  Z takimi nie dyskutowac nie wchodzic w komitywe Odrazu ;;;;;kasacja;;;;;Radze przemyslec to wszystko.

 14. GZN said

  Wszedłem na stronę anthony.neon24.pl. W jednym z komentarzy znalazłem link:

  Wysłuchałem dr Zbigniewa Hałata. Od razu miałem skojarzenia z Witoldem Kieżunem i jego książką „Patologia transformacji”.
  I co z tego, że Kieżun miał rację i mówił prawdę. Prawdę, którą zna moje pokolenie; o zmarnowaniu dorobku, o unicestwieniu potencjału intelektualnego, o rozgrabieniu majątku narodowego powojennej Polski… I co z tego, że miliony Polaków doświadczyło tej patologii. Profesora Kieżuna pochowano z wielka pompą i już. Nikogo nie rozliczono, nie wyciągnięto żadnych wniosków. No mówił prawdę i co? Działo się i dzieje się to co ma się dziać.
  To samo z głosami ludzi, którzy są w temacie – przecież Zbigniew Hałat nie jest przypadkową osobą. I jak się wejdzie w komentarze na dowolny portal to trudno znależć opinię akceptującą obecny stan rzeczy dotyczący „szczepień”, maseczek i tej całej „szopki”.
  I co z tego, że wszyscy wiedzą,że coś jest nie tak z tą „pandemią” … i tak nic się nie zmieni.
  Nie zaszczepiłem się. Ale jak zablokują mi konto albo ogłoszą odstrzał tych nieoznaczonych co nie byli szczepieni to przecież dam się pokłuć. Co niemożliwe? Wszystko jest możliwe. Dzisiaj jestem w stanie uwierzyć w każdą restrykcję.

 15. Marek said

  ,,Morawieckiego i Niedzielskiego odsunąć od władzy może tylko Izrael. Admin”.
  ===
  Chyba tylko Bóg i historia.

  ====
  Więcej optymizmu.
  Wystarczy jeden szwadron pokutny.

 16. MG-42 said

  Szwadron pokutny Nie nie smiechu warte.
  KULA w Leb I dodola.NAROD MUSI POCZUC SWOJA dawna MOC.
  Miloscia perswazja dialogiem mozemy im tylko skoczyc……..Ich POPROSTU TRZEBA
  z RESETOWAC.

 17. Piskorz said

  re 4 jak samo nazwisko wskazuje,…..i morda, i morda !! Wystarczy uważnie popatrzeć.

 18. Piskorz said

  re 10 B. dziękuję, wiem co z tym fantem zrobić.

 19. Piskorz /Troglodyta said

  re 6 Nawet na pukawkę na śrut na ptaki też trzeba mieć parę groszy. ps Darmo to tylko proca na kamienie..

 20. UZA said

  „Jeśli premier użył sformułowania„za wszelką cenę”, to znaczy, że od września, czyli z nadejściem sezonu grypowego, czeka nas powtórka z horroru nazywanego walką z pandemią”.

  Wcale nie muszą czekać na sezon grypowy, czego najlepszym dowodem jest eksperyment brytyjski. Oni czekają tylko na rozkazy. Jeśli padnie rozkaz, to liczby w sprawozdaniach poszybują w górę. A kto ich tam skontroluje – mogą sobie podawać co chcą. Już się coś dzieje – proponuje zwrócić uwagę na te ich komunikaty, ja je zawsze śledzę, bo interesuje mnie co tam knują. No i przestało spadać. Wcześniej w soboty było mniej niż w piątki, a w tym tygodniu jest trochę więcej. Pewnie już przestawili wajchę – na razie delikatnie, wolniutko, żeby do sierpnia się rozpędziło.

  Jak na razie zdołali ogłupić , na moje oko, mniej więcej 1/4 społeczeństwa, znacznie większa część nie wierzy w te bzdury, ale jest gotowa się sprzedać się za pozór wolności (biedni idioci nie ogarniają, że to tylko pozór, a śmierć będzie realna), natomiast około połowy czuje pismo nosem, lecz woli się nie wychylać ( naiwnie liczą na to, że jakoś cichcem przeczekają, uchowają się). Tylko znikomy procent, może nawet promil rozumie powagę sytuacji i jest gotów do działania. Jak to zrobić, żeby chociaż połowa narodu poczuła swoją moc ? Osobiście nie mam pomysłu, ale się modlę…

 21. Tadeusz said

  I właśnie dla tego obywatele RP mają ograniczony dostęp do broni, żeby czasem nie wpadł im do głowy pomysł pozbyć się niektórych polityków

 22. bryś said

  [Przecież to proste: niezaszczepieni zarażają zaszczepionych… – admin] – ma to sens. Osoba zaszczepiona szybko zabija wirusa, a nie zaszczepiona pozwala żeby to na niej właśnie wirus zmutował. Szykować stosy.

 23. UZA said

  „Osoba zaszczepiona szybko zabija wirusa, a nie zaszczepiona pozwala żeby to na niej właśnie wirus zmutował. Szykować stosy.”

  Raczej nie stosy, tylko punkty szczepień. W gronie wyszczepów taka narracja wzbudziłaby nie tyle agresję, co radosne podniecenie i poczucie satysfakcji z własnej mądrości : „Nie chcieli się foliarze wyszczepiać, a dobrze im tak ! Popatrzymy jak zdychają. A my jesteśmy zabezpieczeni”. Z kolei mniej rozgarnięci niewyszczepieni popędziliby co tchu się wyszczepiać. Oni z kolei liczyli na to, że popatrzą jak zdychają wyszczepy, a tu nic, znaczy – trza się szczepić. Jedni i drudzy pojmą swój błąd w kolejnych sezonach, bo plan nieprzyjaciela nie jest taki prosty i został rozpisany na dłuższy czas.

  Gdyby już teraz wyszczepy im popadały, to reszta mogłaby się ocknąć przed czasem i mieliby problem. Preparat wprawdzie jest bardzo niebezpieczny i pewnej liczby zgonów nie udało się uniknąć, ale na idiotach wrażenie robią tylko duże liczby. Tych na pewno nie zabraknie, przynajmniej w oficjalnych komunikatach. Pokazywali nam już dziesiątki tysięcy, teraz pokażą setki tysięcy i durnie sami polecą do szpryc, jeszcze zapłacą. Przymus nie będzie konieczny, chociaż nim straszą dla ułatwienia bojaźliwym podjęcia decyzji („skoro mają zmuszać, to i tak będzie trzeba się wyszczepić, lepiej teraz, póki jeszcze jest za darmo i hulajnogę można wygrać”).

 24. revers said

  Kiedy TIR-owki wywiesza plakaty na drogach daje doopy ale tylko zaszczepionym , platne walory/na minuty?

 25. wanderer said

  Jeslibym szczerze napisal co tym squrwielom trzeba zrobic zaaresztowaliby mnie. Dlatego nie napisze.
  Powiem tylko tyle. Zycze tym psim chu..jom wszystkiego co najgorsze.

  MG-42
  Pelna zgoda.

 26. Zbigniew Kozioł said

  @UZA (17)

  Osobiście nie mam pomysłu, ale się modlę…

  Modlić sić to wiele, ale i mało.

  W zasadzie wystarczyłby stosunkowo niewielki, ale widoczny bierny opór społeczny. Tyle, do bezmózgiego społeczeństwa to nie dotrze. Zaczną się sprzeciwiać dopiero wtedy, gdy zaczną padać jak muchy… Ale wtedy zostaną wykorzystani przez odpowiednie ruchy i partie…

 27. Isreal said

  ad 16 … wykasować …

  oni sami się resetują …

 28. wanderer said

  UZA 23,

  Podzielam Pani opinie. Bardzo prawdopodobny scenariusz.

 29. revers said

  Wczesniej pobratymcy rzaadzili w Lodzkim Gettciee

  .https://www.youtube.com/watch?v=DnGDj7s9SjM

 30. wanderer said

  27 Isreal,

  Jak narazie to oni prowadza 1:0 i to oni resetuja wielu niewygodnych. Potrzeba by tendencje sie odwrocily i to oni zaczeli sie bac. Zreszta mysle, ze i tak maja pelne gacie strachu, wiedza w czym uczestnicza i czego moga za to oczekiwac. Jesli tak nie jest to tylko zagluszaja swoj wewnetrzny strach. Zreszta po tych ryjach widac ze sie boja. I slusznie.

  Mane, tekel, fares…

 31. seler said

  albowiem pachołki szatana porobili tak,
  że niektóry rodzaj ludzki uwielbia ich
  za Troskę [rodzaj krzyża]
  i idzie z uśmiechem na śmierć,
  żeby tylko cielesną, bo
  chodzi o duchową,
  więc będą
  „w raju”

  szatana, co to on niesie
  „oświecenie” – czytaj
  zaczadzene…

  Opaski kowidowe poprzedzają tatuaż elektroniczny czyli znak bestii.

  autor: https://detektywprawdy.pl/2021/07/01/opaski-kowidowe-poprzedzaja-tatuaz-elektroniczny-czyli-znak-bestii/

  [krzywoustego i czwartkowego zawsze można poczęstować z łuku lub sziekierą]

  zatem, dlaczego nasz Ojciec dopuszcza te zbrodnie ?
  szie dziwicie ?
  „rodzaj ludzki”, że szie tak wyrażę ufa kłamstwu,
  i nijak nie porównuje Rzeczywistości z prawdą,
  widzi system religijny – i wielbi,
  widzi system polityczny – i wielbi
  nierządnicę widzi, która ujeżdża bestię – i kuźwa wielbi !!!
  i co by porobił każdy uczciwy Ojciec ?
  Ten Prawdziwy
  o modlitwę błagał ? – o procesję ? – czy o czczy kult ?
  już Nimrod [podobna kanalia do premiera polin]
  co wymagał kultu…. skur.wysyn z diabła…

  dlaczego niektórym Biblia śmierdzi ?
  bo pachnie im kłamstwo….

  i może o To chodzi ?
  by ta plandemia
  szachownicę
  wygubiła
  czy nas
  ?

  „Walc o życiu” – MAŁA ARMIA JANOSIKA LIVE (25 lecie ARiMR 29.09.2019r.)


  ________

 32. UZA said

  „Zreszta po tych ryjach widac ze sie boja. I slusznie. ”

  Z tym się zgadzam. Tyle tylko, że nie boją się nas ani odpowiedzialności za swoje czyny. Boją się swojego mrocznego Szefa, bo wiedzą, że z Nim żartów nie ma. A nade wszystko boją się siebie nawzajem. W świecie niegodziwców trwa bowiem nieustanna wojna, nikt tam nie zna dnia ani godziny, bo nie ma prawdziwej miłości, przyjaźni – istnieją tylko krótkotrwałe sojusze taktyczne, które w każdej chwili mogą się odwrócić. W każdym kieliszku może być trucizna, każdy towarzysz może znienacka wbić nóż w plecy. Trzeba być ciągle czujnym – wszystko jest płynne, wszystko się zmienia, nie ma spoczynku, nie ma wytchnienia. W pewnym sensie oni już są w piekle.

  ——
  Jest Pani mądrą niewiastą.
  Admin

 33. Lily. said

  Re 15;Marek
  Niejaki Morawiecki,to pierwszy premier po
  wspolnych obradach rzadzacych w III.R.P,
  i Izraelskiego Knessetu w Krakowie (2014r)
  A.Duda,to pierwszy prezydent po tych
  obradach,w ktorych bral osobisty udzial.
  OBAJ POMAZANCY J.Kaczynskiego.
  dla ktorego,w zyciu codzienym”najwazniejsza
  jest uczciwosc”.”Uczciwosc,”wersja Kaczynski.

 34. szrot said

  ja może z innej beczki niż ta autorka ‚od międlara’+gross postowiczów:
  zza oceanu:
  Diabolical US/Western Plan to Stifle Truth-Telling Dissent Globally
  .https://stephenlendman.org/2021/07/diabolical-us-western-plan-to-stifle-truth-telling-dissent-globally/
  a tam>
  ‚The so-called World Economic Forum (WEF) is a US/Western front group with complicit partners for destroying what remains of free and open societies worldwide.’
  +
  ‚Calling itself “an independent international organization committed to improving the state of the world by engaging leaders in partnerships to shape global, regional and industry agendas” is cover for its diabolical Great Reset agenda to establish ruler-serf societies worldwide.’
  +
  ‚Serving the interests of US/Western dark forces, WEF’s head Klaus Schwab — an extremist with Hitlerian tendencies — promotes a dystopian nightmare wrapped in deceptive equitable-sounding socioeconomic rhetoric.”
  i moje zdziwienie>bo nie kto inny ale zjednoczone prawiczki pod wodzą Jarkacza+Moravera+dudex
  REALIZUJĄ toczka w toczkę
  ten GREAT RESET >poczytajcie/posłuchajcie prof. Wielomskiego.
  i oczywiście PLANdemia jest środkiem do tego geszeftu>i kiedyś zapodawałem linki do opinii z zachodu ‚w przedmiocie sprawy’
  i uprzejma prośba aby międlarowa panienka-autorka oraz
  gross postowiczów>>wszyscy zawiedzenie w swej miłości do ‚zjednoczonych prawiczków’
  =jarkacz+moravera+dudexa+szydło+maciarewicza etc
  NIE RŻNĄ GŁUPÓW,
  plis!!

 35. revers said

  A pod filmem o krolestwie Chaima R. komrnatarz …
  .https://www.youtube.com/watch?v=FVarY0mrbMA
  Pawel Debek
  7 months ago
  Dzis tez mamy identycznego Rumkowskiego. Nazywa sie Morawiecki wykonczy nas ekonomicznie zaglodzi i zabije szczepionkami na zyczenie obcej masonerii

 36. Siekiera_Motyka said

  DELTA to jedna wielka ściema ale efektywna.

  Byłem w supermarkecie na małych zakupach.

  Pracowniki na sali i za kasom, bez masek.

  99% klientów w maskach !!!!!

 37. Zbigniew Kozioł said

  To po tym poznaje pan, że to ściema? Współczuję…

 38. Zbigniew Kozioł said

  @32

  Jest Pani mądrą niewiastą.
  Admin

  Przecie nie będziemy się bili między nami o UZA. Przyjmie nas obu 🙂

 39. Siekiera_Motyka said

  Pan wywnioskował że ja dzięki tego co widziałem w sklepie poznałem że to ściema ?

  No to ja Panu współczuje bo trudno mi zrozumieć jak można dojść do Pańskiej konkluzji. Może fizyka kwantowa by mi pomogła.

  https://media1.tenor.com/images/1612e5f2555c94351fd3bfce2fac51f9/tenor.gif?itemid=5078082

 40. Zbigniew Kozioł said

  @39

  No comment.

 41. bryś said

  „Morawiecki i jego banda chcą nas pozabijać!” – juz to robią. Ile było tych „nadprogramowych” zgonów? 140 tysięcy?

 42. Wanderer said

  Wroccie do meritum sprawy. Nie czas na przepychanki i zaczepki.

 43. Zbigniew Kozioł said

  Mówi pan meritum?

  Moja niby osobista jakoby, ale zrobiona przez YT lista:

 44. Zbigniew Kozioł said

  Albo to:

  Byłem w Japonii bardzo dawno temu. Studentka japońska prowadziła mnie po ogrodachi. Potem jedliśmy razem to co z morza.

  Nazywała się Mari Watana albo bardzo podobnie. Chciałbym wrócić 30 lat do niej.

  Nie potrafię jej znaleźć.

 45. Ale dlaczego? said

  Przyrost zachorowań na covida dziwnie koreluje z czasem i ilością „wyszczepień”. WB i Izrael. Nie jest to moje spostrzeżenie, ale warto sprawdzać, czy umierający jak i chorzy nie byli wcześniej „szczepieni”. Bo może być tak, że teraz te objawy nie są od covida, ale od „szczepionek”…

  Pytanie nurtujące mnie od dawna.
  Czy i kiedy zacznie się akcja znamienia bestii?
  W każdym razie warto by każdy przypomniał sobie Apokalipsę św. Jana…

 46. Katolik Polak Ojciec Mąż said

  Wszyscy piszą, jaki to rząd zły, niedzielski taki morawiecki sraki kaczynski …*uj .. czy ktoś poza pisaniem komentarzy coś zrobił żeby coś zmienić??
  Czy rzeczywiście jest nam za wygodnie żeby ruszyć dupy???
  Czekamy tylko aż nas ugotują jak tążabe powoli podkręcając kurek .

  ————–
  Ty, katoliku Polaku ojcze mężu – też.
  Admin

 47. Wanderer said

  Kolejnym krokiem bedzie przyjecie kodu qr na reke albo czolo by bylo z daleka rozpoznawalne, jako bezpieczniejsza forma potwierdzenia szczepienia w razie zgubienia telefonu…

  Panie Ale dlaczego? Dam sobie reke uciac ze wielu idiotow by na to poszlo i zgodzilo sie przyjac taki malutki, wygodny znak..

 48. Zbigniew Kozioł said

  A może gdybym tak zrobił następujące ogłoszenie?

  Chciałbym znaleźć Grażynę o nazwisku panieńskim Michalska. Była ze szkoły I LO w Zamościu, jej nauczycielem był prof Rodzik. Ona wyszła za męża (tak myślę) po WAT i potem z Zamościa poniosło ich do Elbląga (chyba).

  Nigdy nie zapomnę jej.

  Może jakoś tutaj pomożecie?

  ——
  Proponuję jednak pejsbuka.
  Admin

 49. bryś said

  Zbigniew – dołóż Pan rocznik, wpisz na książkę twarzowa i minuta pięć masz wynik. Tylko po co to Panu?

 50. bryś said

  UZA – ciekawe spostrzeżenie. Nas się nie boją. Nas urabiaja. Jak ta żabę w garnku. Lub rzydów w getcie. Jak zostanie nas z 5 %, to nasz zryw opisza w ksiązkach.

 51. Boydar said

  Ciekawe, co stanowi że nas się nie boją.

  Wyobrażam sobie jak kiedyś ich zdziwko chapnie.

 52. revers said

  Antysemiczne prawko, ustawki 1066 majaa rozbudowane do samych bram piekiel takze nie dotyczy pejsow zadne prawa, czy boze, dekalogu, czy kk, konstytucyjne prawa tubylcow.

 53. Marucha said

  Re 48:
  Wrzuciłem na gugły „poszukiwanie znajomych”.
  Jest sporo ciekawych linków.

 54. Wielka Kopa Tatry said

  „Z resztą kościołowi katolickiemu też zależy na wymordowaniu jak największej liczby wiernych…”

  Ale jak wymordują, to z czego będą żyli? Chyba że już zamykają interes…

 55. Wielka Kopa Tatry said

  Do wydłużenia życia też się nie przyczyniają, nigdy nie słyszałem w kościele żeby ksiądz mówił jak w zdrowiu i długo żyć. Nie nadużywać alkoholu to za mało, no ale jak sam nie wie, to co ma mówić haha

  ——
  Nie są rolą Kościoła wykłady z bankowości, nauka na prawo jazdy, ani nawet ustawianie diety idiotom.
  Admin

 56. revers said

  Ale miliardowe zyski big farmy w $$$$ nie smierdza, szybko krzepna w krwi, zostawia slad na potomstwie lub braku potomstwa przez samo sterilizacje bialko-kolcami, i bedaa stale przy biznesowo-kryminalnym cyklu co kwartal wyszczepka i milardowe zyski.

  https://nczas.com/2021/07/03/miliardy-pfizera-koncern-zaciera-rece-szykuje-sie-trwaly-popyt-na-szczepionki-przeciwko-covid-19/?fbclid=IwAR0pTA0H-fuNGV-tzycB7Sds4xMKtHiZoGZLMUEkKPYB3AOWfjYM92WhOB8

 57. Lily said

  Re 2;Medzec Lukasz
  KIEDY ostatnio,kosciol(ELITY) byly z wiernymi?.
  „ELITY”,decyduja, jak kosciol ma dzialac.
  „Jakie ELITY.taki i kosciol”.

 58. Zbigniew Kozioł said

  @53

  Nie, Marucha. To są jakieś dziwnawe miejsca. Tam nie szukają znajomych z przeszłości.

 59. Ktoś said

  Ludzie się cieszą jak małpy a Zygfryd von Tusk wrócił JEDYNIE PO TO by RATOWAĆ „ZJEDNOCZONE ZŁODZIEJSTWO” przed upadkiem a kaczyńskiego przed więzieniem. I nic ponadto.

 60. revers said

  re54

  wlasnie Niedzielski z Horbachem prowadza negocjacje z lubelskim KUL i lubelakami o skore wiernych, calkiem bezdusznych.

 61. https://marucha.wordpress.com/2021/07/02/najazd-scytow-3/

  Ad. 8: Kukiz awansował Biskupki pod wodzą Grzegorza Brauna, którego znam dość dobrze z dwuletniego procesu w/s demonstracji PRZECIW SYNAGODZE KATYŃSKIEJ I KATEDRZE HOLOKAUSTYCZNEJ na Nacjonalistów Polskich. Braun reprezentuje 5% kapitału POLSKIEGO według amerykańskiego rejestru kapitałowego, bo 70% to kapitał niemiecki a 25% żydowski – a KAPITAŁ TO WŁADZA.
  Ja kopaniem Niemców w DUPE za atak Biskupków na Bundestag uzyskałem 1% kapitału, ale Niemcy dali Biskupkom 5%, bo Atak był TRYUMFALNY, za SRANIE polaczkom na głowy Magna Polonią.

  Kto u licha POPRAWIŁ u Maruchy Katedrę Holokaustyczna na Scholastyczną ??? ale chyba Biskupki? z którymi walczę od Zakatowania przez nie Księdza Popiełuszki.

  https://marucha.wordpress.com/2021/07/03/morawiecki-i-jego-banda-chca-nas-pozabijac/
  Ad. 14, 33, 34:
  Jakie PATOLOGIE TRANSFORMACJI ??? Likwidacja komunizmu w Polsce miała być dokonana przez żydowską nomenklaturę na podstawie KONSTYTUCJI JARUZELSKIEJ, którą Protestowaliśmy TYLKO MY. Powiedział o tym Książę Zwierzchowski: DAMY POLSKĘ W PACHT ŻYDOM PEJSATYM. ONI ZNAJĄ SIĘ NA KAPITALE… Biskupki więc przy pomocy Solidarności przekształciły Polskę w folwark żydowski, jakim Polska nigdy nie była, czego podstawą była KONSTYTUCJA JARUZELSKA.
  Biskupcza logika Konstytucji Jaruzelskiej polegała na PRZEKAZANIU Żydom Postkomunistycznego Kapitału Narodowego jako Żydowskiego, bo z Folwarku Żydowskiego – zaakceptowanego przez ONZ – za co Żydzi mieli odwdzięczyć się biskupkom Oddaniem 50% kapitału Ukradzionemu Narodowi, co zaakceptował książę Zwierzchowski PACHTEM czyli Nie Darowizną. Sperma Jerozolimska potraktowała to jednak ten Pacht 100% kapitału postkomunistycznego, który Konstytucja Jaruzelska przekwalifikował na Folwarczny jako DAROWIZNĘ – co było KRADZIEŻĄ, przed czym książę Zwierzchowski zaasekurował się u mnie, że chodzi NIE o Podarowanie Polski spermie jerozolimskiej tylko Zapachtowanie jej u Żydów, bo ci Znają Się Na Kapitale.
  Żydzi UKRADLI jednak ten Pachtunek, a ponieważ nie mogli nim administrować z powodu Polskiego Antysemityzmu to SPRZEDALI 3/4 pachtu Niemcom – skąd w amerykańskim rejestrze kapitałowym mamy strukturę kapitałową Polski a KAPITAŁ TO WŁADZA: 70% kapitał niemiecki; 25% żydowski; 5% biskupczy.
  Ten kapitał biskupczy wziął się z ATAKU BISKUPKÓW NA BUNDESTAG – formalnie za finansowanie mej Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej a faktycznie jako Groźba powołania kapitałowego sojuszu Antyniemieckiego dla Wywłaszczenia Niemców, wobec czego ci musieli dać Biskupkom 5% kapitału postkomunistycznego i obiecać mi 1% na Otarcie Łez, jeśli zgodzę się uznać Cywilizację Łacińską czyli Wściekliznę Rotszylda. – Tak pruska grypa hiszpańska jak Covid-19 Gatesa są pochodną WŚCIEKLIZNY nietoperzy z Ameryki Łacińskiej.

 62. Wielka Kopa Tatry said

  Nie są rolą Kościoła wykłady z bankowości, nauka na prawo jazdy, ani nawet ustawianie diety idiotom.
  Admin

  A powinny być. Czy Jak ksiądz wspomni o piramidach finansowych albo szczepionkach zmieniających DNA, to co takiego się stanie? Moją rolą też nie jest, a mówię o tym do przypadkowych osób.

 63. UZA said

  „Nie są rolą Kościoła wykłady z bankowości, nauka na prawo jazdy, ani nawet ustawianie diety idiotom.
  Admin

  A powinny być.”

  Moim zdaniem nie powinny. Kościół powinien kierować uwagę ludzi na dalszą perspektywę – zbawienia i szczęśliwej wieczności. Oczywiście, droga do wieczności wiedzie przez doczesność, ale nie o to chodzi, żeby się dobrze odżywiać, ruszać na świeżym powietrzu i rozsądnie lokować oszczędności, lecz raczej o to, że by umieć się dzielić i pomagać innym. Gdyby wszyscy poważnie potraktowali nauki Pana Jezusa, to po prostu nie byłoby piramid finansowych ani wstrzykiwania podejrzanych preparatów, bo sumienie nie pozwalałoby ludziom na robienie takich rzeczy. Tzn. osobnicy bez sumienia pewnie by próbowali to i tamto rozkręcić, ale nie byłoby zainteresowania wśród ludu Bożego. Zostaliby sami ze swymi piramidami i szprycami.

 64. Marucha said

  Re 62, 63:
  Wielka Kopa znów gada głupoty i poprawia Jezusa Chrystusa.
  Kościół Katolicki ma zajmować się ZBAWIENIEM.

  Jeśli Wielka Kopa szuka innego Kościoła, to są dosłownie tysiące do wyboru. Niektóre nawet niespecjalnie zawracają wiernym głowę istnieniem Boga. Na ołtarzu stawiają globalne ocieplenie, covid, UFO itp.

 65. Zbigniew Kozioł said

  Może jakoś inaczej spróbuję:

  Kościół nie może być bierny. Powinien wypowiadać się. Na dowolny temat. Czy nasz Kościół wypowiada się?

  Ale Kościół jest od duszy ludzkich, nie od mamony.

  Gdy popatrzymy na Rydzyka. Żałość po prostu.

  Zgnilizna jest między księżami. Sam osobiście wiem o tym. Traktują posługę, służbę Bogu, jako pracę.

  zb.

 66. Wielka Kopa Tatry said

  „nie byłoby piramid finansowych ani wstrzykiwania podejrzanych preparatów” – Gdybym doszedł do władzy też by tego nie było, a jakby się komuś nie spodobało to kula w łeb.

  „sumienie nie pozwalałoby ludziom na robienie takich rzeczy.”

  – zbyt wielu jest ludzi, którzy nie mają sumienia, więc nie pozwalałby im strach.

 67. Wielka Kopa Tatry said

  Dobry pasterz, dba o swoje owieczki pod każdym względem.

  ——
  Nawet prezerwatywy im kupuje?
  Admin

 68. Wielka Kopa Tatry said

  Ksiądz i prezerwatywy? Przecież to nie po bozemu 🙂

 69. ninika said

  ,,Morawieckiego i Niedzielskiego odsunąć od władzy może tylko Izrael. Admin”.
  Niestety to prawda, przyznała to ostatnio prokuratura: https://twitter.com/mir_piotrowski/status/1410296217645555713

 70. revers said

  Samo-rozprzestrzeniające się „szczepionki” na Covid a zjawisko transmisji (napisy PL)

  https://www.bitchute.com/video/p3KOw78MbHOk/?fbclid=IwAR2ii3rV4BBjvgMHe5NLYA63qAxz90uEyHNk7wGMvoBP_DhKwDhoU74NonE

  przygotowana pandemia 2025-2028

  https://www.bitchute.com/video/uaVV7VGqUcMi/

 71. revers said

  ,,Morawieckiego i Niedzielskiego odsunąć od władzy może tylko Izrael. Admin”.

  Blizej semitow, syryjczyk Nabil Malazi pisze na pejsbooku

  „Kochane siostry 🇵🇱
  Kochani bracia 🇵🇱
  Polki i Polacy z krwi i kości ! W ukochanej Polsce i za granicami Naszej kochanej ojczyzny .
  Jeden z członków Naszego stowarzyszenia Maciej C , wierny Polsce i Polakom , został zaatakowany przez oszusta i złodzieja , niejakiego Gawła i jego ośrodek monitorowania zachowań … i czegoś tam jeszcze .
  Ja też byłem atakowany przez tego osobnika i jego kompanów , którzy kręcą sobie biznes na antypolonizmie !
  Każde słowo prawdy na temat żydów , jest z automatu zgłaszane jako „ antysemickie” . W tym miejscu przypomnę , że żydzi z Semitami mają tyle wspólnego , co ja z kosmitami . „

 72. osoba prywatna said

 73. revers said

  Naród żydowski jako całość będzie swoim własnym mesjaszem. Osiągnie on światową dominację przez likwidację innych ras, przez zniesienie granic i ustanowienie światowej republiki, w której Żydzi wszędzie będą korzystać z przywileju obywatelstwa. W tym nowym porządku światowym dzieci Izraela zapewnią wszystkich przywódców, nie napotykając na opozycję. Rządy różnych narodów tworzących republikę światową bez trudu dostaną się w ręce Żydów. Wtedy żydowscy władcy będą mogli znieść własność prywatną i wszędzie korzystać z zasobów państwa. W ten sposób spełni się obietnica Talmudu, który mówi, że gdy nadejdzie czas mesjański, Żydzi będą mieli w swoich rękach całą własność całego świata.

  Z listu Barucha Levy do Karola marksa z 1 czerwca 1928.

  No co? nie pracuja dla swoich? a gojom polskim co do tego kto ich bedzie poniewierac i odbierze wlasnosc?

 74. https://marucha.wordpress.com/2021/07/02/wirtuoz-intrygi-przekonspirowal/

  Panie Rola, powiedział Pan: W POLSCE NIE MA ANTYSEMITYZMU. OD CZASU DO CZASU POJAWI SIĘ JAKIŚ OSZOŁOM…
  Ja ponad 20 lat temu na zebraniu Konfederacji Polski Niepodległej usłyszałem To Samo więc – zdając sobie sprawę z GROŹBY tej deklaracji – wstałem i powiedziałem, że jestem Antysemitą czyli OSZOŁOMEM Michnika, po czym wyszedłem, więc zebrania KPN we Wrocławiu Skończyły Się.
  Kilka lat później Profesor Wolniewicz mówił w TVP: JESTEŚMY ATAKOWANI PRZEZ ŻYDÓW. TO WYMAGA CZYNNEJ OBRONY… O ile mi wiadomo ta taka obrona wymaga Antysemityzmu, a to dlatego, że ŻYDZI TO KAPITAŁ KRYMINALNY, przed którym można się bronić – według Woltera, Goethego, Fichtego, Staszica i Prusa TYLKO ANTYSEMITYZMEM. Prezydent USA Richard Nixon mówił ŻYDZI DYWIDENDY NIE POTRZEBUJĄ, GDYŻ ŻYJĄ Z RENTY KRYMINALNEJ – wobec czego Kapitalizm mogą obronić przez Żydami tylko antysemici.
  Na Ad. 73: jest opublikowany 1 VI 1928 r. list Barucha Levy do Karola Marksa: Revers said 2021-07-05 (Poniedziałek) @ 20:27:41
  „Naród żydowski jako całość będzie swoim własnym mesjaszem. Osiągnie on światową dominację przez likwidację innych ras, przez zniesienie granic i ustanowienie światowej republiki, w której Żydzi wszędzie będą korzystać z przywileju obywatelstwa. W tym nowym porządku światowym dzieci Izraela zapewnią wszystkich przywódców, nie napotykając na opozycję. Rządy różnych narodów tworzących republikę światową bez trudu dostaną się w ręce Żydów. Wtedy żydowscy władcy będą mogli znieść własność prywatną i wszędzie korzystać z zasobów państwa. W ten sposób spełni się obietnica Talmudu, który mówi, że gdy nadejdzie czas mesjański, Żydzi będą mieli w swoich rękach całą własność całego świata.”
  No co? nie pracuja dla swoich? a gojom polskim co do tego kto ich bedzie poniewierac i odbierze wlasnosc?

  Kilkanaście minut po zelżeniu Antysemitów powtórzył Pan Wezwanie Wolniewicza o POTRZEBIE OBRONY CZYNNEJ czyli obrony przed kapitałem kryminalnym, ale jak pan chce bronić kapitalizmu BEZ Antysemityzmu – może jak Roman Giertych ???

 75. Kościół czyli said

  od papieża na księżach skończywszy musi wypowiadać się na różne tematy, które dotyczą ludzkości i mogą prowadzić do złego np. lgbtq, „szczepienia na kowid” itd. Ale to duchowni mają robić po to, aby człowiek na złą drogę nie zboczył w tym świecie.

  Natomiast nie jest w roli Kościoła, żeby zajmować się segregacją śmieci, sprawdzaniem czy klimat się zmienia, czy są kosmici i temu podobnymi bzdetami.

  Franciszek gada o wszystkim, o klimacie, o śmieciach, o polityce tylko nie o Bogu. No chyba, że tylko wtedy gdy mówi o ekumenizmie. Ale on nie mówi o Panu Jezusie, Matce Bożej. Nie powiedział nigdy: „Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus”. Tylko „miłej niedzieli, dobrego obiadu.” Zajmuje się dosłownie wszystkim tylko nie zbawieniem dusz. Prowadzi ludzkość do NWO, a nie do Boga.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: