Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Kolejne 2 przypadki niewyjaśnionego załabnięcia sportowców. Media milczą. Przyczyna „nieznana”.

Posted by Marucha w dniu 2021-07-11 (Niedziela)

Po niewyjaśnionej jak do tej pory przyczynie nagłego zasłabnięcia duńskiego piłkarza Christiana Eriksena i związanych kontrowersjach z jego zaszczepieniem się „przeciwko Covid-19”, media całkowicie zignorowały dwa inne podobne przypadki sportowców.

Podczas międzynarodowego meczu krykietowych drużyn z Indii Zachodnich (WI) i Pakistanu, który odbył się 2 lipca br na wyspie Antigua, dwie zawodniczki z Indii Zachodnich nagle zasłabły na murawie.

W połowie meczu zawodniczka Chinelle Henry, nagle i bez powodu upadła w konwulsjach. Służba medyczna przeniosła zawodniczkę na noszach gdzie udzielano jej pierwszej pomocy. Mecz wznowiono, lecz w kilka minut po tym kolejna zawodniczka z tej samej drużyny, Chedean Nation, również nagle i bez widocznej przyczyny straciła przytomność.

Komentator relacjonujący mecz nie wiedział jak zareagować. „Właśnie otrzymuję informację, że druga zawodniczka upadła … i już nadchodzi pomoc z noszami … To jest coś niezwykłego. Nigdy czegoś takiego nie widziałem. Co się dzieje? Czy coś ‚jest w powietrzu’? Nie wiem. Coś niezwykłego.” – próbował wyjaśniać komentator. Zawodniczki przetransportowano do szpitala, a mecz ponownie wznowiono.

Na kilka dni przed meczem, cała drużyna WI zaszczepiła się preparatem reklamowanym jako „szczepionka przeciwko Covid-19”, o czym pochwaliła się na Twitterze.

Oczywiście dwa przypadki nagłego zasłabnięcia dwóch zawodniczek, które 4 dni wcześniej zaszczepiły się „szczepionką przeciwko Covid-19”, nie miały absolutnie nic wspólnego ze szczepionkami. Czysty przypadek, albo „coś jest w powietrzu„… Oficjalne wyjaśnienie zdarzenia głosi, że przyczyna nagłych zasłabnięć zawodniczek jest „nieznana”.

Aby uspokoić kibiców, którzy zaczęli snuć niepoprawne domysły, w mediach społecznościowych ukazały się filmiki z zawodniczkami, które miały przekazać informację, że „wszystko jest w porządku”, zaś informacja prasowa dodaje, że zawodniczki są „w stanie stabilnym i przytomne”. Dociekliwi wskazują jednak, że zamieszczone filmiki zostały nakręcone wcześniej niż niewyjaśnione wydarzenia. [No to co z tego? – zapyta polski mikrocefal]

https://www.bibula.com

Komentarze 24 do “Kolejne 2 przypadki niewyjaśnionego załabnięcia sportowców. Media milczą. Przyczyna „nieznana”.”

 1. Marcin said

  Tyle przypadków i to w sumie dosyć wąskim gronie.
  A w realu wśród zwykłych zjadaczy chleba sprawa w ogóle nie jest poruszana.

 2. UZA said

  Coś jest w powietrzu, coś niezwykłego
  Nigdym nie widział czegoś takiego
  Rzekł komentator, ludzie słuchali
  Ciała wynieśli i mecz trwał dalej

  „A w realu wśród zwykłych zjadaczy chleba sprawa w ogóle nie jest poruszana.”

  W pewnym sensie jest poruszana, bo przecież się o tym dowiadujemy. Informacje docierają do publiczności, lecz nie są przetwarzane. Nieprzyjaciel nawet się nie wysila na jakieś sensowne tłumaczenia – koincydencja, nieznane przyczyny, jakoś tak wypadło, że się im padło. A ludzie to kupują. Jest tak, jak napisano w Piśmie Świętym : „patrząc, nie widzą, a słuchając, nie słyszą ani nie pojmują”.

 3. No to co z tego? – zapyta polski mikrocefal

  Ilu ja w swoim życiu takich widziałem… Z iloma rozmawiałem… Od ilu takich zależała moja przyszłość… Moje zarobki…

 4. Wanderer said

  „Coś jest w powietrzu, coś niezwykłego
  Nigdym nie widział czegoś takiego
  Rzekł komentator, ludzie słuchali
  Ciała wynieśli i mecz trwał dalej”

  Zgrabnie to Pani utworzyla

 5. Anteas said

  Ja też się coś słabo czuję, ale to pewnie dla tego że muszę jutro do kieratu wrócić

 6. Ale dlaczego? said

  Ważne tematy w poniższych materiałach, m.in. o tym, że zarządzający Polską zgodzili się na testowanie preparatów covidowych na dzieciach z domów dziecka. Co jest zbrodnią i wbrew m.in. konstytucji:
  Niedzielski jednak może pójść za kratki? Nielegalny eksperyment w domach dziecka? M. Piotrowski

  Rząd robi z nas idiotów? Prof. Piotrowski bezlitośnie o koronawirusowym szaleństwie

 7. Ale dlaczego? said

  I perełka w temacie, o dziwo, „szczepionek”.
  Komentarz Pana Nikt do listu papieża…

 8. Potwierdzenie

  z Singapuru

  https://crickettimes.com/2021/07/watch-two-west-indies-women-cricketers-collapse-on-the-field-during-2nd-t20i-against-pakistan-women/

  Zadałem sobie trud sprawdzenia, czy doniesienie ma jakieś podstawy, gdyż

  żaden z większych organów doniesień dla Gojów tej wiadomości nie zamieścił

  pierwsze co znalazłem, to wiadomości o crickecie z Dalekiego Wschodu, patrz link.

  Czytelnik może na tym przykładzie sam dojść do wniosku, jeśli ma na to ochotę, że jedynie doniesienia, które zostaną zamieszczone przez właścicieli gównych mendiów, docierają do szerszej publiczności. Właściciele gównych mendiów mając więc praktycznie monopol na dostarczanie doniesień Gojom, tu w znaczeniu ludzkości.

  Ludzkość wie jedynie to, co gówne mendia jej zaprezentują

  zupełnie niezależnie od tego, czy ma to związek z rzeczywistością a cóż dopiero prawdą. Gówne mendia stwarzają iluzję rzeczywistości, w której my żyjemy.

  Drobna wskazówka dla uzupełnienia powyższych wywodów.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

 9. gnago said

  pewnikiem nagłego i intensywnego globusa dostały

 10. Kazek said

  Christian Eriksen nie byl zaszczepiony , wiec po co jego przypadek jest tutaj przywolywany? Abyy siac zamet I ciemnote.

 11. Siekiera_Motyka said

  Ad. 8 – „Ludzkość wie jedynie to, co gówne mendia jej zaprezentują”

  Święta Prawda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  „Inter midfielder Christian Eriksen has turned down the invitation from UEFA to attend the Euro 2020 final at Wembley that will be contested tonight by England and Italy, according to a report in the Italian print media.

  As has been reported by La Gazzetta dello Sport, the Danish midfielder has not taken up the opportunity that was presented to him by UEFA President Aleksander Ceferin.

  Christian Eriksen’s reasoning behind the decision is not immediately clear but it is assumed that he does not want to jeopardise his health in any way before he links up with the Inter squad next week for medical examinations.”

  OK, NIE JEST JASNE czemu NIE skorzystał z okazji się pokazać na meczu gdzie tylko SIEDZI i OGLĄDA !!!! Ale pytanie się samo nasuwa, Cóż by było NIE JASNE ????

  Jak zwykle, będę musiał sam pomyśleć co ta informacja mi podpowiada.

  „Nie idę na mecz bo nie mam zamiaru brać udział w tym Cyrku ze „Nic się Nie Stalo”.”

  On jest w Cyrku czy chce czy nie bo „Sprawcy Faktów” przekonują nas ze on nie był sczepiony. Jeżeli „Sprawcy Faktów” to mówią no to jest tak jak by Bóg mówił.

  Ale, w takiej sytuacji jak najbardziej powinien pokazać się by jego”fani” byli pewni ze szczepionka nie była przyczyna tej sytuacji !!!!

  A tu Eriksen tego nie chce zrobić !!!!!

 12. Krzysztof said

  No właśnie Panie Kazek, że nie wiadomo czy pilkarz Eriksen się wyszczepił czy też nie. Nagle okazuje się że kwestia poddania się lub nie poddania szczepiemiu jest prywatną sprawą piłkarza. W ten mniej więcej sposób odpowiedział rzecznik Duńskiego Związku Piłki Nożnej dociekliwemu dziennikarzowi niemieckiemu Jensowi Bernertowi…

 13. Obserwator said

  Wygląda na to, że administrowanie szczepionek przeciw COVID-19 dokonywane jest na podstawie niesprawdzonych i mało wiarygodnych badań, a głosy sceptyków ucisza się nieustannym szumem proszczepionkowej propagandy.

  https://naoku.info/czy-mozna-mieszac-rozne-rodzaje-szczepionek/

 14. Paweł Gabriel said

  Lekkoatleta Adam Kszczot w swoim komunikacie przedstawił powody rezygnacji z występu w Tokio.
  Czytamy:
  „Na pewno czytając to zastanawiasz się dlaczego? Nie ma jednego winnego, jest natomiast domino zdarzeń, które na mnie wpłynęły:
  • obóz w Kenii, gdzie chciałem przygotowywać się w najlepszych warunkach, mimo fantastycznego treningu, organizm po powrocie do Polski odmówił posłuszeństwa
  • sprawy rodzinne
  • ZŁE SAMOPOCZUCIE PO SZCZEPIENIU, które wyłączyło mnie na moment z treningów”

 15. W said

  Ad 8.

  ” We Francji milion chętnych na szczepienia.” … nie napisali, że, w taki czy inny sposób przymuszonych .

  ” pierwszą oznaką panowania nad narodem, jest panowanie nad semantyką jego języka, ustalaną m.in. przez gadzinówki ” ) … czyt. wolne, niezależne, pluralistyczne, demokratyczne media 🙂 )

 16. Ale dlaczego? said

  Nowe wieści z Tajlandii, Francji i Australii…

  https://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/162717,ludobojstwo-w-aksamitnych-rekawiczkach-mistyfikacja-covida

 17. novick said

  kazek said
  2021-07-12 (Poniedziałek) @ 18:12:51
  Christian Eriksen nie byl zaszczepiony , wiec po co jego przypadek jest tutaj przywolywany? Abyy siac zamet I ciemnote.

  jak nie, jak tak. widziałem njusy, że se dziabnoł preparatem, było w sieci, ale jak ogłosili że padł na boisku, to kilka godzin później, to wszystko dziwnym trafem znikli.
  PS Jak się nie zaszczepiłeś jeszcze, a zamierzasz, to se zaraz po tym przyłóż mały krążek żelaza (np nowe 5gr) albo magnesik, dokładnie do miejsca ukłucia (plasterka)- a się motzno ździwisz . Przetestowane na znajomym(!) Tylko pamiętaj, na drugi dzień po zabiegu paranormalium znika 😀

 18. revers said

  A skad tak slabe wyniki kadry pilksrskiej jak wszyscy pikarze dostali przed meczami mistrzostw eurropy po sczepce ze chodzic ni mogli.?

  Włodarczyk poinformował o sześciu takich zawodnikach: Robercie Lewandowskim, Arkadiuszu Miliku, Kamilu Jóźwiaku, Macieju Rybusie, Jakubie Moderze i Pawle Dawidowiczu, zaś Przybysz dodał do tej grupy jeszcze Kacpra Kozłowskiego.
  Więcej: https://sport.radiozet.pl/Pilka-nozna/Euro-2021/Grupa-E/Lewandowski-nie-wezmie-udzialu-w-treningu-Ma-dolegliwosci-po-szczepionce

  Ostanio ktoras z sprinterek polskich odmiwila wyjazdu na olimpiade z powodu szczepki.

  Korea Pln. po prostu odmowila stratu calej reprezentacjiKorei Pln. w tej farsie sportowo-pandemicznej.

 19. JerzyS said

  Który lekarz się odważy, która ubezpieczalnia to ubezpieczy?

  OŚWIADCZENIE

  Ja niżej podpisany(a) ………………………………………………………………………………………………

  nr PESEL …………………………………………………………

  zamieszkały (a) ………………………………………………………………………………………

  oświadczam , że w związku z wykonanym w dniu ………………………………………

  szczepieniem przeciw COVID-19, preparatem …………………………………………………………….

  nr. Serii………………………………………….

  u ………………………………………………………………………………

  Nr. PESEL ……………………………

  przyjmuję na siebie pełną odpowiedzialność w przypadku wystąpienia u zaszczepionego niepożądanego odczynu po szczepiennego oraz za wszelkie jego następstwa, w szczególności rozstrój zdrowia, trwały uszczerbek na zdrowiu uraz śmierć.

  W sytuacji wystąpienia niepożądanego odczynu poszczepiennego u zaszczepionego zobowiązuję się zarazem do wypłaty pełnego odszkodowania zadośćuczynienia, za ból u zaszczepionego zobowiązuje się zarazem do wypłaty: pełnego odszkodowania, zadość uczynienia za ból i cierpienie, zwrotu kosztów leczenia i rehabilitacji, zwrotu kosztów dojazdów na konsultacje lekarskie, zwrotu kosztów opieki, zwrotu utraconych dochodów, a tuk/e wypłaty renty w przypadku utraty całkowitej lub częściowej zdolności do pracy zarobkowej, albo jeżeli zwiększą się potrzeby zaszczepionego lub zmniejszą się jego widoki powodzenia oraz przyszłość

  W przypadku śmierci zaszczepionego na skutek wystąpienia niepożądanego odczynu poszczepionego zobowiązuję się do wypłaty członkom jego najbliższej rodziny: należnego odszkodowania, zwrotu kosztów leczenia i pogrzebu oraz renty, obliczanej stosownie do potrzeb poszkodowanego oraz do możliwości zarobkowych i majątkowych zmarłego przez czas prawdopodobnego trwania obowiązku alimentacyjnego, a także renty, której mogą żadne inne osoby bliskie, którym zmarły dobrowolnie i stale dostarczał środków utrzymania, jeżeli z okoliczności wynika, że wymagają lego zasady współżycia społecznego.

  …………………………. dnia ………………… …………………………………..

  (miejscowość) (czytelny podpis

 20. raport koncowy said

  Na temat chorob poszczepiennych sie nie wypowiadam. Co do zgonow, to nie ma namacalnych dowodow na duze ilosci skoro Dania i Szwecja w tym roku maja minimalna niedosmiertelnosc, a Szwajcaria i Norwegia dosc wyrazna. Co do samej efektywnosci to i owo podam.
  zgony z UK z ostatnich tygodni, kolejnosc od najstarszych grup wiekowych 88, 85, 77, 65, 48,/ 47, 41, 35, 15, 19, /14 , 8, 4, 4, 0, / 2, 1, 0, 0, 0 – suma 553 …………. oraz koniec lata 2020 gdy wirus byl w odwrocie 107, 109, 107, 74, 45, / 38, 24, 16, 14, 8, / 3, 5, 1, 1, 0, / 0, 0, 0, 0, 0- suma 552…………..
  Bardzo duzo zakazen w UK i malo smierci ktos moze probowac wytlumaczyc, ale zastapienie wzrostu wykladniczego na bardziej liniowy juz nie. Ile daje szczepionka? Sami ocencie.

 21. Piskorz said

  !!! Spiskowa praktyka dziejów…/warto przypomnieć/…Ktoś powie, nie, nie możliwe, to spiskowe teorie. Może – ? Jednak w wyniku takich właśnie spiskowych teorii zostali zamordowani jeden po drugim prezesi Deutche Bank, ponieważ sprzeciwiali się wyprzedaży byłych niemieckich przedsiębiorstw komunistycznych oraz przedsiębiorstw państw Europy środkowo–wschodniej i opracowali alternatywne – wobec sławetnej prywatyzacji – plany biznesowe dla byłego Bloku Wschodniego. Alfred Herrhausen został zamordowany w 1989r., a Detlev Karsten Rohwedder w 1991r. – kto nie wierzy może sprawdzić.
  Komentarz zbędny…

 22. revers said

  Europa:

  Statystyka po szczepieniu

  17,503 Zmarłych,
  1.7 Miliona Nopów
  (50% Poważnych)
  zgłoszonych w Bazie Danych Unii Europejskiej (EMA)

  Tylko 1-10% nopów jest oficjalnie zgłaszane…

  https://healthimpactnews.com/2021/17503-dead-1-7-million-injured-50-serious-reported-in-european-unions-database-of-adverse-drug-reactions-for-covid-19-shots/

  tos sie panowie rozbiegali, jak statystyke mozna falszowac wg. ksiazki Darell Huffa

  https://wwnorton.com/books/How-to-Lie-with-Statistics/

  i tak w australi umarla na covid jedna 90 letnia kobieta, co starcza wg. nowych kryterii pandemii do zamrozenia lockdownowym calego kontynentu, i ten stan trwa juz drugi rok.

 23. UZA said

  „i tak w australi umarla na covid jedna 90 letnia kobieta, co starcza wg. nowych kryterii pandemii do zamrozenia lockdownowym calego kontynentu, i ten stan trwa juz drugi rok.”

  Gdyby nie słynny kowid, to ta sędziwa dama pewnie żyłaby setki lat – jak przedpotopowi patriarchowie. A gdyby się jeszcze zaszczepiła, to by żyła wiecznie…

 24. revers said

  O tak, a nawet ona wziala by udzial w olimpiadzie lekkoatletycznej w Tokyo 2020

  jak ta zacna dama w biegach i wielobojach z Niemiec po zmianie plci.

Sorry, the comment form is closed at this time.