Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Dr Basiukiewicz OSTRO o paszportach covidowych i wyrzucaniu poza nawias społeczny. „Dostaniesz wodę i chleb”.

Posted by Marucha w dniu 2021-07-21 (Środa)

W rozmowie z portalem nczas.com dr Paweł Basiukiewicz, elektrokardiolog, który kierował oddziałem covodwym, odniósł się do idei wprowadzenia paszportów szczepionkowych.

Komisja Europejska już bowiem ogłosiła, że „unijne cyfrowe zaświadczenia Covid” będą dostępne dla obywateli od 1 lipca. Co więcej, minister Adam Niedzielski ogłosił, że zaszczepieni zyskają przywileje. Zgodnie z najnowszym rozporządzeniem nie wliczają się oni do limitów osób.

Dr Basiukiewicz podkreślał, że to, jakie konsekwencje będzie miało wprowadzenie paszportów szczepionkowych, zależy od tego, w jakim zakresie zostaną one wprowadzone.
– Diabeł tkwi w szczegółach – zaznaczył lekarz. W ocenie medyka, w przypadku tych dokumentów „robi się powszechny nakaz”.

– Paszport szczepionkowy zaczyna przyjmować formę certyfikatu cyfrowej tożsamości zdrowotnej. Jeżeli posiadanie tego ma warunkować wjazd do innego państwa, to w zasadzie Strefa Schengen przestała istnieć, bo trzeba będzie mieć certyfikat, którym się człowiek określi. To po pierwsze – wskazał.

– A po drugie, czy te paszporty szczepionkowe nie zaczną funkcjonować też w przestrzeni wewnętrznej, jako taka przepustka do pracy, przepustka do współegzystowania z innymi ludźmi, np. w przestrzeniach zamkniętych – na basenie, w zoo – wyliczał lekarz.

Zdaniem dr. Basiukiewicza, wewnętrzne wprowadzenie paszportów szczepionkowych w ogromnym stopniu rzutowałoby na codzienne życie obywateli.
– Moje dziecko nie pójdzie do przedszkola, czy do szkoły, bo się nie zaszczepiło, albo jego rodzice się nie zaszczepili. Albo nie wpuszczą pani do zoo, albo nie wpuszczą pani do aquaparku czy sklepu, bo pani albo np. pani córka się nie zaszczepiła – tak teoretyzuję. To już zaczyna być bardzo opresyjne – ocenił.

Odnosząc się do tzw. dobrowolności szczepień, lekarz wskazał, że wszystko już opisał George Orwell w „Roku 1984” .
– Równie dobrze można powiedzieć, że coś jest dobrowolne, no ale jak tego nie przyjmiesz, jesteś wyrzucany poza nawias społeczny. Dostaniesz wodę i chleb – podsumował.

https://prawy.pl

Komentarzy 27 do “Dr Basiukiewicz OSTRO o paszportach covidowych i wyrzucaniu poza nawias społeczny. „Dostaniesz wodę i chleb”.”

 1. bryś said

  Chleb i wodę biorę w ciemno.

 2. revers said

  Do kosciola nie wejdziesz, sakramentow nie otrzymasz …

  https://gloria.tv/post/pEiuoYRrZGSo2zwiCG4aVeUpn

  Eucharystia tylko dla zaszczepionych.

 3. Lily said

  Re 2;Revers
  „WSZEDZIE MAMY SWOICH LUDZI”.S.P.
  W Watykanie TEZ. „Po TO byl S.W.II.” ?.
  UCZESTNICY z Polski.
  1) kard. Stefan Wyszynski.- Kardynal Polski.
  2) bp. Karol J.Wojtyla,
  pozniejszy papiez po – Sobrowy.
  3) bp. Antoni Baraniak- Metropolita Poznanski

 4. Vis said

  Nie wpuszczą do zoo? A po co? Wystarczy włączyć TVP info.

 5. revers said

  Gorzej p.Lilly juz sa na etapie prz\ymusowych szczepionek, od wrzesnia tego roku, a Borys odgraza si wyszczepic za anglosyjon caly glob do konca 2022 roku

  „…Cytat Kissingera z przemówienia do Rady Eugenicznej WHO, 25 lutego 2009 r:

  „Kiedy stado zaakceptuje obowiązkowe szczepionki, to już koniec gry.

  Przyjmą wszystko – wymuszone oddawanie krwi czy organów – „dla większego dobra”.

  Możemy modyfikować genetycznie dzieci i sterylizować je – „dla większego dobra”.

  Kontroluj umysły owiec, a będziesz kontrolował stado.

  Producenci szczepionek mogą zarobić miliardy, a wielu z was na tej sali jest inwestorami. To wspaniała sytuacja, w której wygrywają obie strony.

  Przerzedzamy stado, a stado płaci nam za jego likwidację!”.

 6. Lily said

  Re 5;Revers
  Panie Revers.
  KIM SA ci WSZYSCY, ktorzy STOJA ZA TYM?.
  JAKIE SA ich KORZENIE?. JAKIE?.
  …… DEPOPULACJA …….
  „JAK p. JPII. R. Regan i Gorbaczow
  ZMIENILI SWIAT”. Kraje Slowianskie?.

 7. novick said

  „Albo nie wpuszczą pani do zoo,”

  Ooo szanowne proszepaństwo zoo to nie jest miejsce gdzie ot tak sobie można z brudnem butem właywać . Tam się ludzkość chowała, tam sie dramaty działy, tak, to mniejsce świente

 8. plausi said

  Totalitarny reżym

  wg starannie oprcowanego projektu

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#Prehi

  miliarderów:

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#QuiBono

  i ich pomocników, n.p, kadr stanowiących rząd Wolnej Polski, to wspaniałe dzieło milionów Polaków, członków NSZZ „S” i wielbicieli jak nie PO to PiSu lub innej swołoczy.

  Totalitarny reżym, czy w Wolnej Polsce PO.PiS demokracj !

 9. revers said

  a co wojsko dostanie?, bo juz sie mowi o elektronicznych bransoletach dla zaszczepionych

  https://www.magnapolonia.org/wojsko-podalo-ilu-polskich-zolnierzy-zostalo-zaszczepionych-przeciwko-covid-19/

  mniej o ich kondycji psycho-motorycznej.

 10. ? said

  Piotrowski: Ofiarami wirusa nie mogą być prawa człowieka [WYWIAD]
  Jakub Kapiszewski
  14 lipca 2021, 07:25

  https://serwisy.gazetaprawna.pl/zdrowie/artykuly/8209101,piotrowski-obowiazkowe-szczepienia-sluzba-zdrowia-prawa-czlowieka.html#utm_source=gazetaprawna.pl&utm_medium=plista&utm_campaign=plista

 11. Olo said

  Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Człowiek musi najpierw zostać poniżony, zeszmacony, wyrzucony poza nawias społeczny, żeby mógł się w końcu zbuntować. Wtedy dopiero nauczymy się organizować, eliminować zdrajców i wrogów wewnętrznych, siedzących co najmniej od XVIII wieku do dzisiaj i robiących za „zasłużonych” dla Polski. I jeszcze podziękujemy covidowi, że nas zmobilizował, uaktywnił i uratował nam tyłki.

  ———-
  Myśli Pan?
  Bo ja mam wątpliwości…
  Admin

 12. Olo said

  Re. 11. Admin

  Myślę, że to ostatnia okazja ku temu… Jednak anglosyjon ma w Polsce poważny problem, bo podobno najbardziej nie chcą się szczepić wyborcy i zwolennicy żydobanderowskiej dobrej zmiany, czyli budowniczych Polin, więc ich dalsze utrzymywanie u władzy staje pod znakiem zapytania. A jeśli jednak zdecydują się pozostawić Kurdupla i jego politycznych rezunów, bardziej dokręcą kowidową śrubę, na przykład zmuszając do szczepień dzieci poniżej 12 roku życia, to wtedy może zacząć ostro iskrzyć i będzie taki moment, że ulicami może popłynąć jucha…

 13. Piskorz said

  re 12 może popłynąć jucha””……krew. krew p. Olo ! Tak brzmi lepiej i normalnie.

 14. Ktoś said

  Wedle informacji przekazanych przez Prezydenta potockiego w przedostatnim filmie (sprzed tygodnia)

  rząd kaczystowski, żydowskie środowiska w polin, banderowscy osadnicy, zielona agentura kremlowska jak i drodzy Polakom SĄSIEDZI (też z bratniego ich nagrobkom NATO

  szykują Polakom z okazji nadchodzącego 17 września WIELKO-NARODOWY WOŁYŃ XXI wieku

  czyli KOLEJNY SHOAH… KOLEJNĄ RZEŹ CAŁEGO NARODU POLSKIEGO

  by na ścierwach ich trupów i zgliszczach ich domów w ŚWIĘTO NARODOWEGO HITLERYZMU Jon HITLER ŚWIĘTOWAĆ POWOŁANIE umiłowanego POLIN

  PROSZĘ TĄ INFORMACJĘ TRAKTOWAĆ POWAŻNIE… to kolejna ANTYPOLSKA MASOWA AKCJA RZĄDOWA jak MORD na OKĘCIU by był „SMOLEŃSK” i powód do WOJENNEJ NAGONKI na DEPOPULACJĘ z POLAKÓW POLSKI

 15. UZA said

  „Człowiek musi najpierw zostać poniżony, zeszmacony, wyrzucony poza nawias społeczny, żeby mógł się w końcu zbuntować.”

  Obawiam się, że samo poniżenie, zeszmacenie i wyrzucenie poza nawias nie wystarczy. Bo dla przeciętnego telewidza sposób na powrót do społeczeństwa i do pełni praw konsumpcyjnych jest banalnie prosty: wystarczy podwinąć rękaw i dać sobie wstrzyknąć „szczepionkę”. Co z tego, że to eksperymentalny preparat o skutkach trudnych do przewidzenia – w głównym ścieku o takich rzeczach się nie mówi. Dyżurni eksperci z miedzianymi czołami zapewniają, że preparaty są „bezpieczne i skuteczne”. Skąd to wiedzą, skoro w Polsce (i nie tylko u nas) żadnych niezależnych badań nie przeprowadzono ? Po prostu gadają, jak gadać mają. Pewnie wyobrażają sobie, że wygrali i zabezpieczyli swoje losy, bo byli sprytni i stanęli po stronie silniejszego. Dopiero głód, zimno i ciemności wszystkich ocucą i wyleczą ze złudzeń, zwłaszcza, że bez prądu i telewizji nie będzie, i smartfony przestaną działać. A zamorscy panowie zajmą się swoimi sprawami i wypną tyłki na polińskich sługusów.

 16. bryś said

  Olo – widział sznowny Pan obecny kalendarz szczepeiń? Przymusowy? Większość rodziców nie może się doczekać aż ich pociecha będzie bezpieczna. Oni naprawde odczuwają ulgę. Że to już koniec i nastąpi powrót do normalności.

 17. Piskorz said

  re 16 … Po to puszczają dzieci do szkoły, aby nauczyciele (akurat świeżo po II dawce „szczepionki”) ich zarazili białkiem S mRNA ze „szczepionki”, co u uczniów może spowodować identyczne konsekwencje, jak u normalnie „zaszczepionych”. Nasze początkowe spekulacje, że „zaszczepieni” mogą zarażać innych jakimś śmiertelnym wirusem i dlatego trzeba być od nich z daleka okazały się generalnie prawdą! Zamiast śmiertelnego wirusa mamy białko S korony wytworzone na skutek mRNA! „”
  To dobre tłumaczenie…

 18. revers said

  Kolejna odpowiedź na którą czekaliśmy z MZ a jako prawnicy mamy dostęp do tych dokumentów. Dziękujemy Pani A. z sekretariatu.
  Ile posłów i senatorów się zaszczepiło?
  Zjednoczona Prawica – tylko 29 wzięło zastrzyk na 232 posłów
  Koalicja Obywatelska – tylko 37 wzięło zastrzyk na 127 posłów
  Lewica – tylko 32 wzięło zastrzyk na 47 posłów
  Koalicja Polska – tylko 4 wzięło zastrzyk na 24 posłów
  Polska 2050 – tylko 3 wzięło zastrzyk na 6 posłów
  Konfederacja – tylko 1 wziął na 11 posłów
  Kukiz’15 – nikt nie wziął na 4 posłów
  Pozostali jako niezrzeszeni i innego koła – wzięło tylko 3 posłowie zastrzyki.
  SENAT:
  Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość – tylko 5 osób wzięło zastrzyk na 48 senatorów
  Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska – Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Inicjatywa Polska, Zieloni – tylko 16 osób wzięło na 41 senatorów
  Koalicyjny Klub Parlamentarny Lewicy – tylko 1 senator wziął zastrzyk na 2 senatorów
  Koło Senatorów Koalicja Polska – Polskie Stronnictwo Ludowe – tylko 1 wziął zastrzyk
  Koło Senatorów Niezależnych – nikt nie wziął zastrzyku
  Senatorowie niezrzeszeni – nikt nie wziął zastrzyku
  Koło Parlamentarne Polska 2050 – nikt nie wziął zastrzyku
  _______________________
  Nie ma co tu podsumować – liczby dają do zrozumienia, że nie każdy chce brać udział w testowaniu na sobie szkodliwych substancji zawartych w buteleczkach „łaskawych koncernów świata”

 19. Boydar said

  Skoro już …

  Uprzejmie proszę o zaprezentowanie PT Czytelnikom Gajówki procedury wyszczepiania w Polin czyli jak „to” się odbywa, przebiega, ze szczegółami.

  Uprzedzam, że jeśli odważny się znajdzie, otrzyma ode mnie dyspensę i odznakę ZMS.

  Interesuje mnie szczególnie – czy ampułka pobierana jest z opakowania „jak leci” (kolejna), czy ma nr seryjny, czy można dostać na pamiątkę pustą, co dzieje się z ampułką jeśli nie, kto wkłuwa, kto jest obecny w gabinecie, kim są osoby obecne w gabinecie, czy użądlony otrzymuje jakiś kwit i co na nim napisano, etc.

  Żeby nie było – moim celem jest stwierdzenie, czy poszczególne ampułki mogą być dedykowane do osobnika (grupy osobników, np. w danym dniu i punkcie) i jaką organizacyjnie metodą.

 20. gnago said

  Zamkną rozumych to i zamknięty będę siedział z własnej woli jak będa polować na sprawców zgonów frajerskich szczepanów na ulicach. Niech esesmani wyzdychaja na NOP-y

 21. Jurek said

  Gnago, esesmanami bedą araby i murzyny 🙂 Właśnie ich szkolą, klękaniem białego, że niby biały to kanalia. Oj będą wyrywać serca gołymi łapami i walić kamolami do ostatniego tchnienia. Bo niby po co ich ściągnęli ?Na kebaba trza zarobić.

 22. novick said

  @Ktoś – „PROSZĘ TĄ INFORMACJĘ TRAKTOWAĆ POWAŻNIE… to kolejna ANTYPOLSKA MASOWA AKCJA RZĄDOWA jak MORD na OKĘCIU by był „SMOLEŃSK” i powód do WOJENNEJ NAGONKI na DEPOPULACJĘ z POLAKÓW POLSKI”

  To nie był mord, a raczej ofiara przebłagalna (łapówka) za załatwienie pozytywnie sprawy polin.
  Pan Szatan rzecze – ok, da sie zrobić, ale mój przyjacielu, jak sam dobrze wiesz, że nie ma nic zadarmo… Udowodnij mi swoją lojalność …masz jaja, czy nie? Jesteś wstanie dać mi ukochanego braciszka i parę innych duszyczek dla towarzystwa?

  Szatan uwielbia odgryzać głowy Katolikom ale jak nie ma dostępu, to bierze, to co ma na podorędziu, czyli swojaków – tych najmniej użytecznych, zastępowalnych

 23. novick said

  jeszcze dodam że ta operacja „smoleńsk” miała też wymiar dydaktyczny – paczta chamy, co robimy z nieposłusznymi rzondami. To wszystko oczywiście w kontekście przygotowań do globalnej operacji c19

 24. revers said

  Ad19
  Skoro wiekszosc zaszczepionych bedzie wlasnoscia wlascicieli patentow na mRNA,DNA
  To po co nam “Wolnosc “?

  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2021/07/jesli-wezmiesz-cios-nie-bedziesz-juz.html?fbclid=IwAR0Zxi5aE4gvz44sguesvDqZhdPftB1qQq5nxtHVXNuaugaaSp6xLyclp5g

 25. Kubuś fatalista said

  Kopia nur für.. resztę można dopisać w dowolnej formie

 26. revers said

  Farben zbudował gigantyczną fabrykę w Monowicach w Polsce, później włączona do całego kompleksu obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu aby korzystać ze Standard Oil / IG Farben patentów w obozie pracy niewolniczej, /były prowadzone badania aby z węgla zrobić benzynę/. Produkowano tam również insektycydy /granulowana mieszanka ziemi okrzemkowej nasyconej cyjanowodorem, która uwalniała cyjanowodór (HCN) po wyjęciu ze szczelnych pojemników – nazwana Cyklon B. Specjalny oddział SS został przydzielony do pilnowania więźniów żydowskich i innych narodowości do zabijania tych, którzy nie nadawali się do pracy w tej fabryce.

  Niemiecki prezydent Emil Helfferich zeznał po wojnie, że fundusze z firmy Rockefellera były przeznaczone jako wynagrodzenie dla strażników SS w Auschwitz. W 1940 r., sześć miesięcy po słynnym spotkaniu Standard-IG, przedstawiciel Europejskiej Fundacji Rockefellera Daniel O’Brian napisał do głównego szefa Fundacji odpowiedzialnego za sektor medyczny Alana Gregga, że „byłoby niedobrze, gdyby zdecydowano się zatrzymać badania, które prowadzą a które NIE MAJĄ ZWIĄZKU z kwestiami wojny” – tak więc Fundacja kontynuowała finansowanie nazistów i ich „psychiatryczne badania” w czasie wojny. Wrócę do 1936 roku, kiedy dr Franz Kallmanna przerwał studia „dziedzicznej degeneracji” i wyemigrował do Ameryki, bo był pół-Żydem i w Nowym Jorku założył oddział genetyki medycznej – Instytut Psychiatryczny w stanie Nowy Jork. Scottish Rite Wolnomularze opublikowali studium Kallmanna w ponad 1.000 przypadkach schizofrenii, na podstawie których starał się on oprzeć i udowodnić swoją teorię o dziedziczeniu tej choroby.

  W książce Kallmann podziękował długoletniemu swojemu szefowi i wspomniał o Rudinie. Książka Kallmanna, opublikowana w 1938 roku w USA i nazistowskich Niemczech, była używana przez oddział T4 jako racjonalizacja rozpoczęta w 1939 roku mordowaniem pacjentów psychicznie chorych i innych nazwanych „Ludźmi z defektem” chociaż większość z nich to były małe dzieci. Tym programem objęto 250.000 ludzi używając do tego celu gazu i iniekcje z trucizną, W tym samym czasie szkolono personel pod względem uodparniania ich psychicznie aby z zimną krwią mordowali ludzi. Dr Mengele! W 1943 roku, Otmar Verschuer asystent Józefa Mengele został mianowanym medycznym komendantem w Oświęcimiu. W czasie wojny dyrektor Rockefellera Instytutu Antropologii Kaiser Wilhelm działu eugeniki i dziedziczności w Berlinie, Verschuer zabezpieczył fundusze na prowadzenie eksperymentów dla Mengele w Auschwitz z Niemieckiej Rady ds. Badań. Verschuer napisał raport z postępu prac do tej Rady: „Moim współpracownikiem, naukowcem, antropologiem i lekarzem w tych badaniach jest mój asystent Dr Mengele, który służy jako Hauptstuermfuehrer i lekarz obozowy w obozie koncentracyjnym w Auschwitz.

  Za pozwoleniem Reichsfuehrera SS Himmlera, antropologiczne badania są przeprowadzane na różnych grupach rasowych w obozach koncentracyjnych i próbki krwi zostaną przesłane do mojego laboratorium w celu dalszych badań.” Mengele był przy każdym rozładunku transportu z ludźmi w Auschwitz szukając bliźniaków – ulubiony materiał genetyków psychiatryków. W dniu przyjazdu do stacji doświadczalnej Mengelego bliźnięta musiały wypełniać szczegółowy kwestionariusz wykonany przez naukowców z Instytutu Kaisera Wilhelma.” Były codziennie pobierane próbki krwi dla Verschuera i prowadzone specyficzne doświadczenia na proteinach. Igły były wkuwane do oczu w celu badania i analizy koloru oczu. Prowadzono eksperymentalne transfuzje krwi i powodowano infekcje. Narządy i kończyny poddawane były amputacji często bez środków znieczulających. Zmiany płci były również często przeprowadzane. Kobiety były sterylizowane, mężczyźni byli kastrowani.

  Tysiące ludzi zostało zamordowanych, a ich narządy, gałki oczne, głowy i kończyny wysyłano do Verschuera i grupy Rockefellera w Instytucie Kaisera Wilhelma. W 1946 roku Verschuer napisał do Biura Ludzkiej Genetyki w Londynie prosząc o pomoc w dalszych jego badaniach naukowych.

 27. Bieszczady said

  co na to thusk mpze opozycja wysle zapytanie do tsue

Sorry, the comment form is closed at this time.