Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie TRANSMITOWANEGO NA ŻYWO podpalenia furgonetki prolife z powodu „niewykrycia sprawców”.

Posted by Marucha w dniu 2021-07-24 (Sobota)

– Znamy decyzję warszawskiej prokuratury w sprawie spalenia naszej furgonetki przez aborcyjnych terrorystów, do którego doszło trzy miesiące temu. Postępowanie umorzono wobec niewykrycia sprawców przestępstwa, które… transmitowano na żywo w internecie – napisała Kinga Małecka-Prybyło w newsletterze Fundacji Pro – Prawo do Życia.

Już wcześniej członek zarządu fundacji Mariusz Dzierżawski zwracał uwagę, że szefostwo policji oraz ministerstwa spraw wewnętrznych prześladują obrońców życia.

– Nasz pojazd, który pokazywał prawdę o aborcji pod warszawskim Szpitalem Bielańskim, spalono w środku nocy. Na miejscu zdarzenia był akurat powiązany ze skrajną lewicą fotoreporter, który w idealnym momencie uchwycił na poniższym zdjęciu spalenie auta. Fotografie palącej się furgonetki błyskawicznie zostały udostępnione na profilach internetowych należących do członków aborcyjnej mafii. Pomimo tego, przestępców nie wykryto – czytamy w informacji Fundacji Pro.

Jak zwracają uwagę obrońcy życia, „aborcyjni bandyci pozostają w Polsce niemal całkowicie bezkarni, ponieważ nikt nie interesuje się ich działalnością i nikomu nie zależy na tym, aby ich powstrzymać”.

– W kwietniu aborcyjni terroryści spalili dwie nasze furgonetki w ciągu jednego tygodnia. Wywołali pożary w publicznych miejscach, w sąsiedztwie innych samochodów, chodnika i przejścia dla pieszych, co mogło skończyć się tragicznie dla postronnych osób. Bez przerwy publikują w internecie kolejne wezwania do terroru i fizycznej przemocy wobec naszych wolontariuszy. W sieci regularnie pojawiają się nowe podżegania do nienawiści, takie jak sugestie wysadzenia się w powietrze pod naszym biurem lub zachęty do mordowania naszych wolontariuszy – przypomina Małecka-Prybyło.

Obrońcy życia zwracają także uwagę, że „gdy warszawska prokuratura umarza dochodzenie w sprawie spalenia naszej furgonetki, władze miasta Warszawy przyjęły uchwałę, która zakazuje nam poruszania się po mieście pojazdami ostrzegającymi przed aborcją i deprawacją seksualną dzieci”.

O prześladowaniu przez państwowe służby prolajferskiej organizacji wielokrotnie już pisaliśmy. Przypominamy także związane z tą sprawą oświadczenie Mariusza Dzierżawskiego, w którym wprost stwierdza, że szef policji i ministerstwa spraw wewnętrznych „prześladuje” obrońców życia.

Materiały prasowe Fundacji Pro – Prawo do Życia / kontrrewolucja.net
http://kontrrewolucja.net/

Komentarzy 9 do “Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie TRANSMITOWANEGO NA ŻYWO podpalenia furgonetki prolife z powodu „niewykrycia sprawców”.”

 1. Kojak said

  Zydobanderowskie kurwy pod wodza Ziobry kolejny raz pokazaly kolejny swa antypolska morde i ryj . Jedne koszerne bydlo pod wodza ,,Czaskoskiego,, a z drugiej strony koszerne bydlo z PPYYSSS pod wodza zydowskiego bandziora i gnoja Kalksteina – Kaczynskiego

 2. JanuszT said

  Prokuratura w Polin jest neoliberalnolewacka i Bizantyjsko-Turańska i na odwrót. O konotacji żydokomunistycznej nadal.

 3. Kubuś Fatalista said

  Kpiny w żywe oczy- co na to V-premier Ziobro?

 4. Dziadzius said

  Panowie nie klnijcie tak duzo -bo macie taki rzad jakis cie wybrali { a ci co nie glosowali nie maja prawa krytykowac}

 5. Raczy pan sobie żartować, panie Dziadziuś. Od kiedy to głosowanie cokolwiek zmienia? Gdyby tak było, to już dawno zdelegalizowano by wybory.

 6. Igor Niefiedow said

  Czy aborcja nie jest w Polsce zakazana?..

  ——
  Jest bardzo utrudniona, ale nie niemożliwa.
  Admin

 7. revers said

  Jak najbardziej ostanio jakies dunskie towrzystwo praw do aborcji znalazlo nagle z 12 mln. euro na aborcje kobiet z polski.

  Nic tylko j.ac sie i s.krobac w unijnych towarzystwach zrob dobrze sobie i fundacji wyskrob sie, embriony zagospodaruja inni.

 8. Dziadzius said

  @5 –Burakzkartoflandii said– Ma pan racje. Glosowanie zmienia sytuacje tylko wtedy gdy ludzie glosuja z wiadomoscia platformy kandydatow, a ze niema u nas takiego systemu jakiego dawni Grecy wymagali azeby sprawdzic czy glosujacy ma nawet zielone pojecie na kogo i na co glosuje , wiec musimy z bolem przyjac ze Demokracja nigdy nie byla pozytywna forma rzadu.

 9. JerzyS said

Sorry, the comment form is closed at this time.