Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Inne aspekty przemysłu covidowego

Posted by Marucha w dniu 2021-07-27 (Wtorek)

Informacja odnosząca się do dostarczania żydom dzieci z rosyjskich sierocińców, nie jest żadnym novum i w równej mierze może dotyczyć Polski lub innych krajów słowiańskich.

Informacje, jak ta (https://www.youtube.com/watch?v=r2vUHC2KaPI ) odnosząca się do dostarczania żydom dzieci z rosyjskich sierocińców, nie jest żadnym novum i w równej mierze może dotyczyć Polski lub innych krajów słowiańskich, jedyne co w tym jest nowego, to skala procederu, która rośnie w miarę wzrostu buty i pewności siebie plemienia żmijowego.

Również metody eksterminacji rdzennej populacji są w nich podobne.

Zacytowany poniżej rosyjski artykuł (https://psiterror.info/killer_doctors.stop ), przedstawia także inne „ciekawostki” z rosyjskiej codzienności:

„Społeczność internetowa otrzymuje informacje od wielu osób, które przedstawiają ten sam obraz śmierci swoich bliskich lub znajomych podczas „pandemii”. Osoba prosi o pomoc – z jakiegokolwiek powodu, po czym jest badana, diagnozowany jest Covid-19 i zamiast udzielania pomocy medycznej trafia do ośrodka lub szpitala. Następnie kontakt z pacjentem jest zabroniony, a po 3-4 dniach krewni są informowani o śmierci pacjenta wraz z dostarczeniem zwłok w czarnym worku.

Często są to praktycznie zdrowi ludzie chodzą do lekarzy, i mają dolegliwości, które nie są związane z Covidem i są zupełnie nieistotne, na przykład z lekkim urazem nogi, drobnymi problemami z sercem, bólem brzucha itp. Tak więc, pojawia się logiczne pytanie – jak praktycznie zdrowa osoba może umrzeć w ciągu kilku dni?

Okazuje się, że przyczyną wszystkich kłopotów jest protokół leczenia, zatwierdzony przez Ministerstwo Zdrowia, które z kolei realizuje zalecenia WHO. Ludzie, którzy trafiają do szpitali, są nikczemnie zabijani przez lekarzy. Na przykład osoba z zapaleniem otrzewnej lub ostrym zapaleniem wyrostka robaczkowego zostaje przyjęta do szpitala i pod pretekstem pozytywnego testu na Covid po prostu nie otrzymuje pomocy, dlatego umiera.

Wszystkie te fakty wskazują, że pod sztandarem medycyny i pod przykrywką „COVID-19” w kraju dochodzi do masowego mordu ludzi – ludobójstwa w białych fartuchach. Jeśli chcesz żyć, nie chodź do szpitali podczas plandemii!

Poniższy film z jednego z ośrodków dysydenckich w Rosji jest dokumentacją faktu brutalnych mordów na ludziach. Zakrwawione zwłoki ze skręconymi wnętrznościami i kałużami krwi są na nim utrwalane, co absolutnie nie przypomina sekcji zwłok. Już na pierwszej klatce widać przerażający wygląd poszarpanego i zakrwawionego ciała. „Pracownicy” instytucji noszą mundury antydżumowe, a sytuacja przypomina obóz koncentracyjny lub krwawą masakrę. A może to są konsekwencje satanistycznych ofiar? Ludzi zabija się i patroszy W dalszej części filmu wyraźnie widać, jak „personel medyczny” rozbiera zakrwawione zwłoki i rozdziela wnętrzności, a na podłodze widać rozmazaną i jeszcze nie zaschniętą krew niedawno zabitych pacjentów.
>https://psiterror.info/video/killers.mp4

Można zobaczyć ciała ludzi w różnym wieku, z których niektóre są mocno zniekształcone. Po obejrzeniu tego filmu staje się jasne, dlaczego „umarli” z ośrodków covid są umieszczani w czarnych torbach i nie wolno ich otwierać. Dla porównania można spojrzeć na zdjęcie kostnicy (poniżej), gdzie krew zmarłych jest ciemna i nie leje się w kałuże, zwłoki są starannie zakryte i nieoszpecone.

Pod przykrywką fałszywej pandemii sataniści zorganizowali masakry ludzi. Wszystkim, którzy stracili ukochaną osobę, u której zdiagnozowano Covid-19, zaleca się złożenie wniosku o dochodzenie w sprawie morderstwa,

Na czarnym rynku zdrowe narządy ludzkie kosztują dziesiątki tysięcy dolarów lub więcej. Dla syjonistów koronawirus to także biznes polegający na sprzedaży „ludzkich części”. Z tego powodu w wielu krajach oprócz ustaw ograniczających prawa i wolności obywateli uchwalane są ustawy legalizujące autopsję zmarłych i przyczyniające się do aktywnego rozwoju transplantacji.

I tu jedna ważna uwaga – ludzki narząd można przeszczepić tylko wtedy, gdy nie zdążył obumrzeć i da ochłodzić się, czyli właściwie powinien zostać usunięty z żywej osoby (np. w śpiączce).

Łącznie z możliwością pobrania narządów o niezbędnych cechach planowane jest zbieranie danych biometrycznych, a także tworzenie banków DNA. Po otrzymaniu zamówienia, każdą osobę z niezbędnymi parametrami (i śledzoną przez chipy i całkowitą kontrolę wideo) można szybko znaleźć i „rozmontować” pod przykrywką nagłej choroby. I można na przykład „odłączyć ją od życia”, używając wąsko skierowanej wiązki mikrofalowej z najbliższej wieży 5G (ta technologia istnieje).

Dla maksymalnego przyspieszenia procesu dostarczania jeszcze ciepłych narządów „martwych” planuje się przydzielić śmigłowce . Koszt wydawania takiego mobilnego luksusu to nic w porównaniu z kosztem, powiedzmy, młodej, zdrowej nerki. Handel organami jest integralną częścią nowego porządku światowego wprowadzanego pod przykrywką pandemii. Na przykład w Chinach i Kazachstanie władze mogą już w ten sposób spłacić pożyczkę lub rozwiązać inne problemy finansowe.

W Rosji, istnieje domniemanie zgody na dawstwo pośmiertne. Oznacza to, że po śmierci narządy do przeszczepu można usunąć bez pytania kogokolwiek o zgodę. Aby uniknąć bycia celem myśliwych w poszukiwaniu zdrowych narządów lub krwi.

Żydzi są narodem najbardziej chorym na poziomie genetycznym, z największą liczbą zaburzeń psychicznych i fizycznych – w postaci schizofrenii, autyzmu, hemofilii i innych patologii, które są wbudowane w ich DNA. Na całym świecie istnieją tysiące klinik, które zajmują się wyłącznie problemami zdrowotnymi Żydów. Dlatego Izrael jest światowym centrum transplantacji narządów, gdzie ludzie i dzieci z całego świata są rozbierane na części (ten link nie jest dla osób o słabym sercu).

Pierwszym dekretem Miszustina jako premiera był dekret o wysłaniu rosyjskich dzieci do Izraela. Najpopularniejszym towarem w Izraelu są słowiańskie dzieci. Teraz syjoniści realizują czysto żydowski plan „dwa w jednym”: pozbycie się Gojów + zysk ze sprzedaży ich organów. A jednocześnie wzrost statystyk zgonów z pandemii – by zastraszyć ludzi. Jaki lekarz oparłby się pokusie otrzymania kilku tysięcy dolarów za jednego kompetentnie zabitego pacjenta?

Wygląda na to, że teraz taki biznes został już uruchomiony. Dla porównania: w samych Stanach Zjednoczonych jest ponad 200 000 oficjalnie zarejestrowanych pacjentów, którzy od lat czekają na dawcę narządów od dzieci i są gotowi zapłacić od 200 000 dolarów za każde „zdemontowane” dziecko.

Cenne są również zdrowe, dorosłe organy. Wprowadzając i forsując ustawę o przemocy domowej, żydowska kabała dąży do tego samego tajnego celu – selekcji słowiańskich dzieci dla bogatych pedofilów i organów dla potrzebujących klientów.

Zbieranie danych osobowych ma również na celu śledzenie rodzin i ich zdolności do wspierania i wychowywania dzieci. Z najdrobniejszego pseudo-powodu (brak pieniędzy, zadłużenie w bankach, ograniczona przestrzeń mieszkalna itp.) dzieci są zatrzymywane przez „władze opiekuńcze” i wysyłane do Izraela.

Większość deputowanych do Dumy Państwowej to Żydzi, m.in. przebrani i pod rosyjskimi nazwiskami, ich zadaniem jest lobbowanie za satanistycznymi projektami. Tak więc całkiem niedawno „przedstawiciele ludu” rozważali „Ustawę o selekcji dzieci w ciągu 24 godzin”, ale napotkali zaciekły opór działaczy i zostali tymczasowo powstrzymani.

Przygotowywany jest również projekt ustawy o śmierci mózgu, według którego – jeśli dziecko (lub dorosły) zapadł w śpiączkę – jak to zrobić sztucznie syjoniści już dawno wypracowali – a rodzice w ciągu 2 godzin nie zadeklarowali zakazu przeszczepu, to dziecko jest natychmiast parcelowane na drogie części.

W czasie pandemii „rzeźnie” zaczęły rosnąć jak grzyby po deszczu – Ministerstwo Zdrowia drastycznie zwiększyło liczbę placówek zajmujących się pozyskiwaniem narządów od dawców.

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl/

Komentarzy 15 do “Inne aspekty przemysłu covidowego”

 1. Marek said

  ew Jana 8:44

  1Tes 2:15

 2. Lily said

  „WHAT is THE REAL MOTIVATION, for
  ATTEMPTING to VACCINATE MILLIONS
  of HEALTHY People”.?.
  According to Dr. Carrie Madaj, possible
  include.
  * genome manipulation.
  * population control.
  * invasive high-tech branding.
  * continual surveillance, and potential
  manipulation.
  Source.
  Natural Medicine. Issue 40,pages 55 to 57.
  http://www.naturalmedicine.net.nz

 3. Lily said

  Re 1; Marek
  Panie Marku,dla KOGO.
  JEDYNYM BOGIE JEST PIENIADZ?.

 4. UZA said

  „Okazuje się, że przyczyną wszystkich kłopotów jest protokół leczenia, zatwierdzony przez Ministerstwo Zdrowia, które z kolei realizuje zalecenia WHO. Ludzie, którzy trafiają do szpitali, są nikczemnie zabijani przez lekarzy. Na przykład osoba z zapaleniem otrzewnej lub ostrym zapaleniem wyrostka robaczkowego zostaje przyjęta do szpitala i pod pretekstem pozytywnego testu na Covid po prostu nie otrzymuje pomocy, dlatego umiera.”

  Ajajajaj! Biedni Rosjanie, jak Ich ten straszny Putin gnębi ! Jakie to szczęście, że my trzymamy z Zachodem, z Ameryką. W naszych szpitalach to nikt pacjentów nie izoluje i oczywiście nikt nie umiera. Tych 170.000 ponadnormatywnych zgonów to wymysły ruskich trolli, podobnie jak domniemana zgoda na pobranie narządów do przeszczepów. U nas to wolność jest i demokracja, i prawa człowieka. Podobnie jak w Kosowie czy w Mołdawii, w Niemczech, we Francji albo w dalekiej Australii. A jakie szczepionki cudne dostajemy – Amerykańskie, które nam zapewnią nieśmiertelność. Jeśli nawet pomrzemy, to przynajmniej nie na kowida tylko na koincydencję, a wiadomo, że kowid najgorszy. A już nasi lekarze to prawdziwe anioły, tak dbają o ludzi, tak się troszczą …

  „Większość deputowanych do Dumy Państwowej to Żydzi, m.in. przebrani i pod rosyjskimi nazwiskami, ich zadaniem jest lobbowanie za satanistycznymi projektami.”

  A w Departamencie Stanu to żadnego Ż… nie uświadczysz – sami Amerykanie, zacni i bogobojni. Żadne satanistyczne projekty tam nie przejdą.

  To zdjęcie w tekście to chyba z jakiegoś horroru albo z gry.

 5. Czaruś said

  ad. 4/ Całkowita racja! U nas w POLSCE jeszcze w 2020 r. wydano dwa dokumenty:
  1. Gł. Insp. Sanit. Posobkiewicz 13.03.2020 r. wydał „Procedury postępowania w stosunku do osoby podejrzanej o COVID-19 lub z potwierdzeniem jej rozpoznania”, gdzie m. in. nakazał stosowanie „środków przymusu bezpośredniego…” itp itd,
  2. Min. Zdr. 3.04.2020 r. wydał rozporządzenie (Dz. U. z 2020 r. poz. 585) w sprawie postępowania ze zwłokami osób zmarłych na COVID-19. Kazał zwłoki zdezynfekować, wsadzić w worki, rodziny nie dopuszczać…. itp itd. Oczywiście zabroniona jest sekcja zwłok!
  Także na zlecenie satanistów z WHO!

 6. revers said

  A tak to bedzie wygladalo ozdrowienie po szczpionkach na ulicach wielkich miast gdy wlaaczy sie covid na G5

  ludzie padaja jak muchy po DDT lub inne produkty Orange, B Cyclon.

 7. plausi said

  Z błogosławieństwem złotego cielca

  „Łącznie z możliwością pobrania narządów o niezbędnych cechach planowane jest zbieranie danych biometrycznych, a także tworzenie banków DNA (i banków danych o charakterystyce osobnika dzięki tzw. cyfracji danych zdrowotnych osób).

  Po otrzymaniu zamówienia, każdą osobę z niezbędnymi parametrami (w bazie danych) (i śledzoną przez chipy i całkowitą kontrolę wideo) można szybko znaleźć i „rozmontować” pod przykrywką nagłej choroby, zasłabnięcia, wypadku. I można na przykład „odłączyć ją od życia”, używając wąsko skierowanej wiązki mikrofalowej z najbliższej wieży 5G (ta technologia istnieje).

  Te technologie istnieją. Każda technologia znajdzie swe zastosowanie, wcześniej czy później, wystarczy, że znajdzie się inwestor i przedsiębiorca, który technologię opanował.

  Przykład.
  Wyobrażenie, że dzieci giną jedynie w związku z zapotrzebowaniem na usługi seksualne, może być poważnym uproszczeniem sprawy. Czy czytelnik jest świadom, ile dzieci potrzebuje wymianę organów i na dodatek, których opiekunowie lub rodzice są w stanie za te organy na rynku zapłacić ?

  Bandyci z Kosowa likwidowali brutalnie ludzi, głównie Serbów, w tzw. „klinice” Medicus w Pristinie, pod opieką albańskiego bandyty Hashima Thaci, wyznaczonego na zarządcę w Koswie, i opiekuna z ramienia UE obrzezanego pana Bernarda Kouchnera:

  https://web.archive.org/web/20180513080311/http://balder.org/judea/Hrabia-Ryszard-Mikolaj-Coudenhove-Kalergi-Praktyczny-Idealism-Wieden-1925-PO.php

  Oryginalna strona została już przed laty zamknięta przez administrację, link do archiwum

  Jakże usprawnia tę sprawę cyfracja, na którą tak niecierpliwie czeka motłoch nie tylko w Polsce.

  A propos, David Rockefeller, jeden z ojców chrzestnych medycyny rockefellerowskiej, zmarł dopiero w wieku 101 lat, ile osób musiało dostarczyć mu swych organów, aby ten wiek osiągnął, nigdy się nie chwalił.

  Czytelniku, być może nie wiesz, jaką wartość możesz przedstawiać w stanie pełnego wypatroszenia po cenach rynkowych. Niedawno czytaliśmy oszacowanie, że razem ze skórą, też ważny organ, można osiągnąć cenę 2 milionów dolarów.

  Dla nas gwarantami wskazanego rozwoju jest znany klan:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz

  wyznawców jedynego boga, złotego cielca.

 8. Lily said

  Za CIASNO maja ?.
  https://humansarefree.com/2020/06/ex-russian-intel-officer-says-covid-19-is-part-of-the-depopulation-agenda.html
  Z.r.o.d.l.o ; jak w.y.z.e.j.

 9. Krzysztof said

  To jest bardzo możliwe Reversie. W wyszczypywaniu nie chodzi o żadne kowidy tylko o wylanie fundametów pod internet ciał, o sprzężenie człowieka z Internetem…a jak już spezężą to wszystko jest możliwe…tylko kto ciała pozbiera jak służby mundurowe i medyczne też musową mają być wyszczepione ..

 10. cóż said

  ” Z tego powodu w wielu krajach oprócz ustaw ograniczających prawa i wolności obywateli uchwalane są ustawy legalizujące autopsję zmarłych i przyczyniające się do aktywnego rozwoju transplantacji.”

  Dlatego w Peru obowiązkowo kremują ciała „kowidowe. Nikt nie może się dowiedzieć, że ich bliscy byli szlachtowani!

  „I tu jedna ważna uwaga – ludzki narząd można przeszczepić tylko wtedy, gdy nie zdążył obumrzeć i da ochłodzić się, czyli właściwie powinien zostać usunięty z żywej osoby (np. w śpiączce).”

  I teraz ciekawe ilu lekarzyków, pielęgniarów, profesorków medycyny i biologii wszelakiej powie k-rwa publicznie, że to prawda?
  A ilu powiedziałoby to po cicho niektórym na ucho? Też niewielu.

 11. Sebastian said

  Niestety nawet Putin nie jest wszechmocny i nie da rady, jak to mawia dzisiejsza młodzież „ogarnąć” całej federacji Rosyjskiej z jej wszystkimi aspektami życia. Aleksander Kotok w swojej książce p.t. „Bezlitosna immunizacja” jasno podkreślał, iż nawet w Rosji środowisko związane z tzw. służbą zdrowia jest swoiście hermetyczne w bardzo podobny wręcz mafijny sposób jak w większości państw na świecie. Zatem niech nie dziwi fakt, że grają w jednej drużynie, a myślących inaczej, ludzi moralnych, mówiących prawdę skazują na wyśmianie czy ostracyzm.

  Prof. Talar: Śmierć mózgu nie istnieje. Została stworzona po to, żeby bez kolizji z prawem pobierać narządy do przeszczepów

  „Jeżeli ci ludzie żyją, są sprawni intelektualnie, może nie zawsze fizycznie, to czy można mówić o definicji „śmierci mózgowej”?” – pytał na antenie TV TRWAM prof. Talar, wybitny lekarz zajmujący się wybudzaniem osób w śpiączce. Przytoczył świadectwo matki jednej ze swoich pacjentek, która apelowała, „aby pozwolono żyć tym, którzy mają do tego pełne prawo, a których „skołowane” rodziny nieświadomie zgadzają się na uśmiercenie swoich bliskich”. Jej córka – której lewy płat czołowy po koszmarnym wypadku komunikacyjnym wraz z częścią kości czaszki został na jezdni – nie tylko, że żyje, ale skończyła z wyróżnieniem studia, jest magistrem prawa i pracuje samodzielnie.

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/516428-prof-talar-smierc-mozgu-nie-istnieje

  lub

  „Śmierć mózgu” to kłamstwo szerzone przez międzynarodowy, wart miliardy dolarów przemysł pozyskiwania organów – mówi ceniony brazylijski neurolog, dr Cicero G. Coimbra. I przedstawia niezwykle jasne argumenty na rzecz tej tezy.

  – Przepływ wiedzy w świecie medycznym – nie tylko w tym kraju, ale globalnie – jest współcześnie prawdopodobnie, lub na pewno, najbardziej kontrolowanym systemem przepływu informacji, bo jest warty miliardy dolarów rocznie. Gdy umieści się w podręczniku jakąś informację, to może to spowodować przepływ pieniędzy z jednego sektora do drugiego. To najbardziej kontrolowany rodzaj przepływu informacji w naszym społeczeństwie, o jakim wiem – odparł uczony. W jego ocenie nawet jeżeli poszczególni lekarze znają fakty i wiedzą, jaka jest prawda, nie chcą o tym mówić, by nie zadzierać z niezwykle wpływowymi politycznie magnatami biznesu transplantacyjnego. Dr Coimbra wskazał, że lekarze boją się problemów. On sam przez 19 lat musiał walczyć w sądach o swoje prawo do wykonywania zawodu.

  https://pch24.pl/ceniony-neurolog-udowadnia-ze-smierc-mozgu-to-klamstwo/

 12. Piskorz said

  re 7 zmarł dopiero w wieku 101 lat, ile osób musiało dostarczyć mu swych organów, aby ten wiek osiągnął, nigdy się nie chwalił.””….To tylko przypuszczenia….nie ma na to żadnych dowodów, że tak było..!!! .Sam znam tzw, wiekowe osoby, b. wiekowe. Dziś dzwoniłem do ciotki /rocznik 1924 !!/ czyta i chodzi samodzielnie. Znajomy z parku, 93 lata i jeszcze żyje. Ktoś inny z rodziny dobiega 90, z dalszej rodziny spokrewniona z pisarzem Tetmajerem, dożyła 96 /?/ itd. I żyją bez cudzych organów. Znam w kraju też inne wiekowe osoby.

 13. Piskorz said

  re art A może tak jak w Rosji…aby ratować dzieci! ..А давайте заберём всех детей из детских домов. Детей 750 тысяч. Нас 140 миллионов. Взрослых и дееспособных…ну пусть 40 миллионов. Вполне можем справиться.
  И все. Вопрос будет закрыт. I po problemie…

 14. revers said

  To tez zawody olimpijskie lub zawody aborcyjne, bo juz niektore panienki korzystajac z praw do aborcji i dobrodziejstw Planned Parenthood skrobia sie nagminnie, po 2,4 razy w krotkim okresie czasu

  jak pozinezj widowe wdidac zabawe w tym i rutyne

  vimple.co/b40e830dbfd34ed4958da5cb560a71ed

  „Z drugiej strony, prywatne badania na amerykańskich uniwersytetach kontynuują swoje eksperymenty.

  W tym kontekście, State University of New York w Buffalo i Roswell Park Comprehensive Cancer Center zaprezentowały w zeszłym roku zarodek myszy złożony z 96% komórek zwierzęcych i 4% komórek ludzkich.

  „W kwietniu 2021 naukowcy z Salk Institute w Kalifornii wstrzyknęli 25 indukowanych pluripotencjalnych komórek macierzystych (komórek IPS) od ludzi do embrionów makaków w groteskowym chimerycznym eksperymencie przypominającym Frankensteina, w wyniku którego powstały ludzkie embriony małp” – donosi autor Ashley Sadler. .

  Mrożące krew w żyłach eksperymenty osiągnęły niesłychany poziom i wbrew wszelkiej krytyce za poważne implikacje etyczne od dziesięcioleci.

  Z drugiej strony, międzynarodowa firma aborcyjna Planned Parenthood jest zaangażowana w handel, pozyskiwanie i czerpanie zysków z części ciała abortowanych płodów, które dostarcza Uniwersytetowi w Pittsburghu. W tym samym czasie, według Townhalla , Uniwersytet w Pittsburghu sponsoruje działania kontrowersyjnego promotora aborcji .

  Zwolennicy argumentują, że takie badania mogłyby zapewnić lepsze modele testowania leków i być wykorzystywane do hodowania narządów ludzkich do przeszczepów.

  Jednak krytycy kwestionują potrzebę takich eksperymentów, zwłaszcza z blisko spokrewnionymi naczelnymi. Ryzykują naturalną i moralną linię oddzielającą ludzi od innych zwierząt.”

  https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&u=https://thebl.tv/us-news/human-animal-hybrids-senate-approves-billions-of-dollars-for-their-chilling-creation.html

 15. revers said

  ad14

  https://vimple.co/b40e830dbfd34ed4958da5cb560a71ed

Sorry, the comment form is closed at this time.