Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Reminiscencje z niedzieli covidowych protestów

Posted by Marucha w dniu 2021-07-27 (Wtorek)

Z punktu widzenia globalistów, karty zostały rzucone i dla nich nie ma już odwrotu od programu „wielkiego wyzerowania” oraz globalnej depopulacji za pomocą genetycznych zastrzyków.

Niedziela globalnych protestów przeciw covidowemu terrorowi przeszła pod znakiem większych lub mniejszych, mniej lub bardziej agresywnych lub pokojowych demonstracji.

Przy czym trzeba sobie zdawać sprawę, że tego typu przejawy dezaprobaty niewiele obchodzą „władców”, poza możliwością oszacowania jak bardzo „sanitarny reżim” doskwiera obywatelom.

Z punktu widzenia globalistów, karty zostały rzucone i dla nich nie ma już odwrotu od programu „wielkiego wyzerowania” , oraz globalnej depopulacji za pomocą genetycznych zastrzyków, zwanych dla jeszcze większej mentalnej pacyfikacji otumanionej ludzkości, „szczepionkami”.

Z punktu widzenia wałczącej o przetrwanie Ludzkości, zaszły już pewne pozytywne zmiany powszechnego paradygmatu. Do tej pory, nawet zagorzali przeciwnicy „wielkiego sanitariatu”, rozważali całą sprawę pod kątem politycznych i/lub ideologicznych sporów. Trywialnym jest stwierdzenie, że jest to kompletnym nieporozumieniem, które jak zwykle, dla poróżnienia obywateli i rozmycia obrazu sytuacji , zasiała propaganda medialna.

Natomiast obecnie z haseł na transparentach protestujących można było odczytać takie sentencje, jak ta z paryskiego wiecu: „Macron agent diabła”. Tak jest to lapidarne, ale w pełni prawidłowe postrzeganie (paradygmat) konfliktu z jakim mamy teraz do czynienia.

Oczywiście, tylko pozornie ma on coś wspólnego z epidemiologią, mitycznym covidem i normami sanitarnymi.

W rzeczywistości jest to III Wojna Światowa rozpętania przeciw Ludzkości przez Szatana, którego reprezentują globalni oligarchowie, ich zausznicy na różnych poziomach i strukturach władzy, intelektualne i duchowe pseudoelity, oraz propagandziści zwani dla niepoznaki „dziennikarzami”.

W wysokim natężeniu wojna ta trwa już wiele dekad, włączając w to również miękkie ludobójstwo, takie jak eutanazja, aborcja, prostytucja, emigracja, „urynkowienie” opieki zdrowotnej, itd.

Od czasu rozpętania „plandemii covidowej”, przeszła ona w stadium intensywnego zmasowanego, globalnego ataku bronią biologiczną („szczepionkami”) na bierną i bezmyślną Ludzkość.

Dopiero teraz niewielka część populacji zaczyna sobie te sprawy uświadamiać. Aby jednak rozpocząć przeciw szatanowi i jego zausznikom, jakąkolwiek „akcję kinetyczną”, musi ona osiągnąć swoistą „masę krytyczną”.

Przy czym trzeba sobie uzmysłowić, że jedyną realną drogą obrony jest całkowita likwidacja globalnych i narodowych „elit”, praktycznie wszystkich państw świata. Są one nie tylko całkowicie zdeprawowane, ale również w pełni niepoczytalne. Bowiem tylko obłąkaniec może uważać, że szatan dla jego wygody reformuje świat. Jedynym celem diabła, który nie zna jakiejkolwiek lojalności, jest szkodzenie dziełu Bożemu. Po ewentualnym jego zakończeniu, ziemscy zausznicy podzielą los Ludzkości w marszu do piekła.

Jeśli Ludzkość nie ocknie się i nie zacznie walki z szatańskim miotem rządzącym dziś Matką Ziemią, w ostatecznym momencie zrobi to sam Stwórca, ale z daleko idącymi konsekwencjami dla samej Ludzkości.

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl/

Komentarze 3 do “Reminiscencje z niedzieli covidowych protestów”

 1. Piskorz said

  re art Na YT jest wywiad z jakimś psychiatrą lub psychologiem chyba, który mówi, że Macron jest pericoloso, czyli niebezpieczny. Nie mogę tego znaleźć, aby odsłuchać.

 2. Ponowny UPADEK systemu BANKOWEGO ! - to przyczyna NAKRĘCANIA konfliktów ATAKOWANIA nie-zaszczepionych !!! said

  Gdyby skrajna lewica NAPRAWDĘ chciała, aby WSZYSCY obywatele zostali zaszczepieni, nie demonizowaliby wszystkich tych, którzy niechętni przyjmują „WYSZCZEPIENIE” jak ŚWIŃ w 2008 roku, kiedy BANKI utoneły po NIE spłacaniu KREDYTÓW przez BANKRUTÓW w zmurszałym lewackim zbankrutowanym BAGNIE o nazwie USA !!!

  Dlaczego więc nadal ten ZBUTWIAŁY psychopata Biden i ten cały ANTY-amerykański żydoski GANG MEGA-złodzi i BANDYTÓW ukrywający się pod szyldem tzw. „partia demokratyczna” podpłacili łajdaka SKORUMPOWANEGO Macrona z Francji, który NAGLE sobie WYMYŚLIŁ taki nacisk na szczepionkę i wirusa, mimo że faktyczna ZACHOROWALNOŚĆ na MAGICZNY „covid” gwałtownie SPADŁA ??

  Glenn Back – amerykanski komentator polityczny PRZEJRZAŁ fakty HISTORYCZNE związane z „kryzysami banków” czyli bezkarną KRADZIERZĄ, rabunkami ZALEGALIZOWANYMI rabunkami banków w przeszłości !

  CO się okazuje ?
  Far left’s focus on COVID may be to MASK our failing banks?

  Aby ZAMASKOWAĆ upadek systemu bankowego w 2008 roku, kiedy to kredyto-biorcy ZBANKRUTOWALI i NIE byli w stanie spłacać KREDYTÓW , a ŻYDOWSKA złodziejska agentura o nazwie „Rezerwa Federalna” nie była w stanie NAGLE wydrukować WIELKIEJ ilości pustych dollarów $$$ to banki zaczeły UPADAĆ !

  Wtedy w 2008 roku, aby wszystkich przeciętnych wykołowanych obywateli RZĄDZĄCE bandy ZALEGALIZOWANYCH złodzieji USA z New Yorku, Waszyngtonu Londynu i Paryża postanowiły WYSTRASZYĆ pospulstwo straszną WYMYŚLONĄ epidemię pomoru ŚWIŃ i krów, aby zabrakło mleka i mięsa, co pozwoliło PRZERZUCIĆ spłacenie „kredytów” na barki PODATNIKA, czyli pospulstwa !

  Teraz w 2020r i 2021r BEZKARNIE zalegalizowane „BANKRUCTWA banków” się „POWTÓRZYŁO” gdyż te „bankructwa banków” czyli RABUNKI banków z 2008 roku się „upekły” i NIKT nie został za to rozliczony ani POWIESZONY !

  Teraz historia się POWTARZA !!!

  ZALEGALIOZOWANI złodzeje bankowi ZNOWÓŻ okradli prowadzony przez nich SYSTEM bankowy pod PRETEKSTEM „danych kredytów” których ONI NIE chcą spłacać, wiec WYMYŚLILI + sfinansowali sfabrykowanie AUTENTYCZNYCH jadowitych bakterii o nazwie „COVID” dla unicestwienia MOTŁOCHU i STRASZENIA tego pozostałego motłochy, które jeszcze nie zdechło aby bez gadania poniosło KOSZTA tych kredytów bankowych czyli ZRABOWANYCH trylionów $$$ przez złodzejski ZDEGENEROWANY bezkarny żydo-system bankowy !

  Ten bezkarny RABUNEK pospulstwa w molochu USA jest możliwy, gdyż instytucja „państwa” o nazwie USA faktycznie NIE funkcjonuje, gdyż zarzadzają nią zwykli zalegalizowani recydewiści ZŁODZIEJE i zwapniali skorumpowani tępi umysłowo głupcy oraz PSYCHOPACI !!!

 3. wewewe said

  Dobry artykuł.

Sorry, the comment form is closed at this time.