Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

O PRL-u, III RP i gen. Jaruzelskim

Posted by Marucha w dniu 2021-07-31 (Sobota)

Pod jedną z ostatnich moich notek w Neonie wywiązała się burzliwa dyskusja o generale Jaruzelskim.

Kim był? Jaka była jego rola w latach osiemdziesiątych? Sprzedał Polskę czy też bronił jej do końca? – Jako że historię piszą zwycięzcy, nie ma generał dobrej prasy. Warto więc przypomnieć wydarzenia sprzed ponad trzydziestu lat.

Pisze Tiamat:

Generał Wojciech Jaruzelski był bardzo porządnym człowiekiem i miał prawo wprowadzić stan wyjątkowy. Już 11 lutego 1981 roku cala prasa zachodnia podawała (czytałam osobiście w towarzystwie wielu Polaków) na pierwszej stronie gazet, że w połowie grudnia będzie wprowadzony stan wojenny w Polsce, o czym informował niejaki Kukliński w wywiadzie dla prasy w USA. Prorok?

Polak Polskę podpali, żeby tylko zrobić na złość… Ruskim. Zastanawiam się, dlaczego w Polsce nikt nie czepia się super-zdrajcy Kuklińskiego, który pracując dla polskiego wywiadu wojskowego, przez wiele lat przekazywał dla wywiadu obcego wszystkie nasze tajemnice wojskowe.

Teraz w Polsce ludzie siedzą w klatkach, pracują na umowach śmieciowych i zmuszeni są jeździć ‚na saksy’, żeby rodzinę utrzymać; obcy kapitał obżera Polskę do kości i wszyscy się cieszą, że mają… wolność… chyba od rozumu! Policja ściga tych, co nie mają islamskich masek i… wszyscy zadowoleni. Radośnie w kagańcach tańcujemy nie na tym weselu.

Jest ostatnim świństwem, łobuzerią i draństwem oskarżać Jaruzelskiego o zdradę narodu. Łapska żydowskie są bardzo długie, a Polacy mają długą historie popierania i karmienia własnych wrogów. Jest świństwem, chamstwem i zakłamaniem czepiać się człowieka, który zamiast wsadzić do piwnicy całą zgraję pucybutów Sorosa, próbował negocjować z wrogami narodu. Byłam wtedy w Polsce. Pamiętam.

Tymczasem, hucpa i kumple do wynajęcia od lat oskarżają generała o zdradę narodową. Ministra budownictwa, byłego dyrektora Budostalu i byłego prezydenta miasta Krakowa, inż Edwarda Barszcza, trzeba było ubić – bo mu się rewolucja i dewastacja Polski nie podobała. Tego nie mogę darować mordercom.

Bardzo dużo ‘niewygodnych’ ludzi zginęło w czasie kolorowej rewolucji w Polsce. Nikt nie prowadził żadnego śledztwa i nigdy nie będzie dochodzenia. Kto zamordował Jaroszewicza i jego żonę? – tez nie wiadomo.

Jaruzelski jest najbardziej nielubiana postacią w całej tej ubeckiej rewolucji. Dlaczego? – Bo tak chce ‘oficjalna wersja zdarzeń’. A przecież nie Jaruzelski zaprowadził w Rosji pierestrojkę. Nie Jaruzelski jeździł taksówkami po Polsce za amerykańskie ‘dotacje’ i namawiał do niszczenia majątku narodowego. Nie Jaruzelski namawiał do strajków i burd ulicznych.

A przecież Jaruzelski poszedł na wszystkie umowy. Wszystko podpisał i na wszystko się zgodził. O tym też nikt nie pamięta? – Rząd PRL podpisał wszystkie żądania Solidarności. Solidarność nie zamierzała rozmawiać. Miała zapłacone za rozwalenie Polski. Chciała ‘zmiany reżimu’. Bo tak zaplanował NED.

A generał? – Powinien popędzić na golasa całą ubecką Solidarność aż pod Smoleńsk i do Moskwy. Dlaczego obecne łapserdaki, oszusty, sługusy wrogów narodu polskiego, powtarzają cygaństwa i pierdoły o ubeckiej rewolucji? – Przecież w sieci są oryginalne wywiady i jest pełno informacji.

Porozumienie Sierpniowe jest ciągle w sieci:

Tylko łotry, dranie i oszusty powtarzają hucpę, jak to ‘żydokomuna’ gnębiła polskiego robotnika i wszystkich Polaków. Nie gnębiła. Bo rządy PRL-u nie pozwoliły. No to jeśli w Polsce rządziła żydokomuna – to kto teraz rządzi?

Dlaczego polska zgraja udaje, że nie widziała, jak wielki wódz rewolucji, gdy tylko został wybrany prezydentem Polski, poleciał pod ścianę płaczu i modlił się do kamieni rzymskiego fortu Antonia, dziękując Jahwe za pomoc w zwycięskich wyborach? Nikt nie widział? Telewizję wyłączyli?

Po-solidarnościowy prezydent obecnej Polski modli się do staro-rzymskich kamieni. Nie robił tego ani Bierut, ani Gomułka, ani Gierek? Ale do Dudy to nawet cały Kneset przyleciał do Krakowa. Jak Polakom nie wstyd? Polska dzisiaj to ciemnogród zamieszkały przez czarownice polityczne, które wypędziły z Polski cały polski przemysł, a wpuściły do kraju obcych właścicieli polskiej ziemi.

A wracając do Jaruzelskiego – to tylko plotkarze udają amnezję i nie pamiętają, że USA nałożyło na Polskę sankcje. Tego też w Polsce nie wiedzą? – Jaka szkoda!

Młodsze głupki powtarzają horrory o ‘pustych półkach’ w sklepach. Były puste półki. Bo były amerykańskie sankcje. Reagan przecież powiedział publicznie: ‚polskiego robotnika trzeba było wypędzić na ulicę’. A wagony pełne towarów stały na bocznych torach, bo Solidarność nie pozwoliła rozładować (w Wenezueli też brak towarów w sklepach.)

Obiecali Jaruzelskiemu Amerykanie, że zniosą sankcje, gdy Jaruzelski odwoła stan wojenny. Stan wyjątkowy zniesiono, ale USA nie odwołały sankcji. Jaruzelski osobiście pofatygował się do USA – i nic nie wskórał. Wrócił z niczym. Teraz różne durnostojki ubeckie powtarzają brednie, jak to Jaruzelski przyjaźnił się z Rockefellerem. Musieli się bardzo przyjaźnić, bo sankcji nie zniesiono.

Nie wrócę do Polski i nie mogę darować ubeckim działaczom, że z bezpiecznej, gospodarnej, zasobnej Polski zrobili podnóżek, matę do wycierania butów. Byli tacy na blogu, którzy się mnie pytali, czy zwróciłam pieniądze za studia w Polsce. – Studia odpracowałam z nawiązką i wyjechałam legalnie.

Kiedyś polskie firmy budowały fabryki i szkoły na Bliskim Wschodzie. Teraz polskie wojsko bombarduje te fabryki i szkoły – razem z dziećmi. W czasach PRL-u nie było uchodźców z Afryki, Bliskiego Wschodu. W czasach Solidarności 2 miliony uchodźców z samej tylko Polski uciekło w latach 1979-82 z Polski. Byle dalej od sprzedajnej ubecji. W PRL-u zbudowano 1000 szkół na Tysiąclecie Państwa Polskiego. Tysiące szkół zamknęły obecne nieuki.

Za hutę – żywicielkę, za Elwro, za polski przemysł elektroniczny, za stocznie, za przemysł okrętowy, za wspaniale kutry rybackie, które od nas Japończycy kupowali w każdej ilości, za polską oświatę, za polskie ogromne zagraniczne kontrakty nie tylko budowlane, za współpracę naukową Polaków z najlepszymi ośrodkami naukowymi na świecie i za mojego ucznia, który wykładał na londyńskim uniwersytecie jeden z najtrudniejszych przedmiotów, za polskie dzieci, które zrobiły karierę na Zachodzie, bo im zamknięto szansę zrobienia kariery w Polsce – obecne zbóje polskiej gospodarki i uciemiężenia narodu – kiedyś słono zapłacą. Tyle, że za późno.

[Nie zapłacą. Nigdy nie zapłacili za nic. – admin]

Oglądam teraz z prawdziwym rozrzewnieniem, jak biedne, niedouczone panienki w TV biadają razem z różnymi pacanami nad tym jak to… nas Polaków i naszych braci Ukraińców… Ameryka i Niemcy zrobili w bambuko. Co za niespodzianka! I co za bezczelność! Teraz my będziemy dyktować warunki ’sprzymierzeńcom’?

Proponuję przemianować Gazociąg Nord Stream 2 na Jałtę 2. Niewiele to pomoże, ale kiedyś może znajdzie się pokolenie Polaków, które potraktuje własny kraj… poważnie.

Napisała: Tiamat
https://zygumntbalas.neon24.pl

Komentarzy 25 do “O PRL-u, III RP i gen. Jaruzelskim”

 1. wewewe said

  „Jest świństwem, chamstwem i zakłamaniem czepiać się człowieka, który zamiast wsadzić do piwnicy całą zgraję pucybutów Sorosa, próbował negocjować z wrogami narodu.”

  Tak właśnie trzeba było zrobić. A nie jechać we wrześniu 1985 roku do Rockefellera.

  Gierek:
  Polsce potrzebny był takie człowiek jak Gomułka, jak inni, który wziąłby za mordę.
  .https://www.youtube.com/watch?v=myujiZWzteA

  Gierek żałował, że pozostawił Jaruzelskiego w rządzie. To też było w jednym filmie z nim (chyba „Nikt mnie już o nic nie pytał” – jest na YT).

 2. Piskorz said

  re art Stan wyjątkowy zniesiono, ale USA nie odwołały sankcji. Jaruzelski osobiście pofatygował się do USA – i nic nie wskórał. Wrócił z niczym”” CZYŻBY GEN. J POJECHAŁ DO USA TYLKO W SPRAWIE SANKCJI ?! To brzmi trochę jak bajka; oni tam mieli inne b. ważne sprawy na głowie….
  wiadomo jakie ! Jak zmienić dekorację, żeby stary teatr pozostał przy życiu…w innej szacie!! Szykowali NOWE..

 3. lewarek.pl said

  Jaruzelski nie był i nie będzie polskim bohaterem narodowym. Do przedyskutowania jest kwestia czy więcej w nim było zdrajcy, czy patrioty. Tu potrzebna jest rzetelna ocena jego działań na podstawie dziś jeszcze ukrytych faktów, i pewnie jeszcze na nią poczekamy.
  „Solidarność” z lat 1980-81 nie była opłacana przez USA. To był wielki, spontaniczny, narodowy ruch społeczny. Nie należy mylić tej „Solidarności” z tą z roku 1989 i później.
  Naturalnym pragnieniem ludzi jest wolność. Równie naturalne jest, że to pragnienie wykorzystują różne diabelskie siły do budowania obozów koncentracyjnych.
  Artykuł w połowie przypomina to, co pisano w latach 1980-tych w „Trybunie Ludu” i „Notatniku agitatora”, a w połowie jest emocjonalnym wytryskiem opartym na – to trzeba przyznać – smutnych faktach z historii III RP.

 4. Bohdan Szewczyk said

  COSIK MI TEN PODZIAŁ NIE PASUJE : DLACZEGO TEN „ZBÓJ” PREZYDENT KOMOROWSKI WZIĄŁ ZA DORADCĘ PANA GENERAŁA ? WSZYSTKO WYGLĄDA NA TO ŻE PRZEDTEM I POTEM TO BYLI I SĄ CI SAMI „ZBÓJE” KTÓRZY RABOWALI I RABUĄ POLSKĘ . CO NIE ZNISZCZYLI W TZW . „TRANSFORMACJI” TO ZAJĘLI DLA SIEBIE I JAK RZĄDZILI TAK I RZĄDZĄ TERAZ JAKO POPIS . PRZEDTEM ZDRADZALI DLA SOWIETÓW -ZSRR – A TERAZ DLA USA TYLE ŻE OBCE WOJSKO MA INNE MUNDURY A POLSKA SWEGO WOJSKA NIE MA . STAN WOJENNY ZAMIENILI NA WIECZNĄ FAŁSZYWĄ „PANDEMIE WIRUSA” Z IDENTYCZNYMI RESTRYKCJAMI.TUBYLCY ZAŚ SĄ POZBAWIENI WSZELKICH PRAW OBYWATELSKICH CZŁOWIEKA. DLA NICH BYLI I SĄ BYDŁEM JAK W TALMUDZIE USTALILI. WSZYSCY AGENCI JARUZELSKIEGO PODAJĄ SIĘ DZIŚ ZA PTRIOTÓW WIĘC JARUZELSKI TEZ NIM JEST . NIEPRAWDAŻ ?

 5. Piskorz said

  re 3 P. Lewarek, czy więcej w nim było zdrajcy, czy patrioty”…Ani jedno , ani drugie…To był ich człowiek, tych ze Wschodu, Margulis , rodem ponoć z Łodzi. Zatem nie mógł być ani jednym, ani drugim. ps Uwaga marginalna prawie; w KDL był najmłodszym generałem.

 6. wewewe said

  Re 4: znowu się Panu CapsLock zaciął?

 7. carlos said

  Wszystko bylo zaplanowane i wykonane tak ,by zdemolowac i rozgrabic kraj , ktory mogl byc bogatszy od Szwecji czy Japonii ( jak mowil zdrajca W.) Wiec wszyscy ,ktorzy uczestniczyli w tych przemianach i mieli duzy wplyw ,sa zdrajcami ! General tym bardziej ,bo wyrzucal z Polski prawdziwych patriotow, a zostawil do rozmow pejsata opozycje. Patrioci ,ktorzy ostali sie w Sejmie ( jakims przypadkiem) zostali wykluczeni ,osmieszeni lub zamordowani. Tyle w temacie. Oglupianie Narodu osiagnelo apogeum, bo – jak slusznie twierdzi Gajowy- jestesmy Narodem glupim ,nieoczytanym ,nieumiejacym wyciagac wnioskow z historii. Ostatnio na stacji benzynowej , zostalem wyzwany od pojebanych komuchow, bo 30-parolatkowi spadl pistolet do tankowania gazu. Myslal ,ze to moja wina ,bo tankowalem obok ,tez gaz. Dla mlodych kazdy ,kto ma siwe wlosy ,to komuch. Przepraszam wszystkich nauczycieli, ze klalem na tzw.” komune” ,ktorej w Polsce nie bylo, oprocz lat 1945-55 i 1989 do dzis.

 8. carlos said

  Wewewe= tobie zacielo sie myslenie

 9. wewewe said

  Re 7: Słyszał Pan o netykiecie?

 10. Kojak said

  Z trudem powstrzymywalem wscieklosc czytajac te nadete ,agresywnie obrazliwe wyzwiska glupka i idioty podpisujacego sie TIAMAT ! To Jaruzelski sie zgodzil zeby na terytorium Polski rozgrala sie wojna jadrowa ! ! ! Pierwszym zastepca Jaruzelskiego byl przez szereg lat niejaki general Jerzy Bordzilowski ! Tak oficjalnie sie tylko nazywal ! Byl to sowiecki general ktory zraz po przejsciu na emeryture paradowal po Moskwie w mundurze sowieckiego generala armii ! ! ! Bardzo wiele jest dowodow ze sam Jaruzelski byl tzw matrioszka ! Dzialal na zasadzie Hansa Klossa ! Zamierzal to opisac zamordowny Piotr Jaroszewicz mowic w wydanej ksiazce ,,Przerywam milczenie,, ze sa w Polsce na bardzo wysokich stanowiskach takie osoby Zaraz potem zostal zamordowany . Zabrany zostal tylko rekopis nie wydanej ksiazki a mnostwo kosztownosci nie zostalo nawet tknietych ! Byl prawdziwy Jaruzelski ale ten w lasach Syberii dostal kule w leb i na to miejsce wszedl agent NKWD ! Sowieci mieli taka nawet super szkole przygotowujca ludzi do takiej roboty na super poziomie na Ukrainie ! Jaruzelski obsesyjnie unikal alkoholu a jesli juz, to tylko i wylacznie jedna lampka wina ! Wedlug pulkownika bedacego jego szefem ochrony, jego spotkania i kontakty z rzekoma rodzina byly wiecej niz dziwne Prawdziwy Jaruzelski skonczyl Liceum Ksiezy Marianow na Bielanach ! Przywiazywali oni nieslychana wage i poswiecali nieporawdopobna prace do formacji religijnej i ideowej wychowankow! Jest rzecza absurdalna zeby to liceum skoczyl obsesyjny i zdeklarowany ateista jakim byl Jaruzelski ! Wiem co pisze poniewaz jestem wielkim oredownikiem abp Jerzego Matulewicza odnowiciela Zakonu Marianow a do Lichenia jezdze co roku od ponad 30 lat ! Byl taki v-ce premier Zenon Komender ktory mal firmowac ze Jaruzelski byl jego kolega szkolnym z tego Liceum ! Tu tez ich relacje byly wiecej niz smierdzace . Jesli juz Jaruzelski zrobil stan wojenny to zgodnie z jego kreowAniem sie na na rzekomego patriote powinien zrobic pozniej cos jeszcze ! Wziac za morde partie i zapronowac prawdziwe reformy polityczne i ekonomiczne ! Absolutnie nic a nic takiego nie zrobil ! Zmarnowal smierdzacy gnoj tylko 10 lat zycia Polakow ! Obstawil sie tylko zydowskimi gnojami i bydlakmi typu Gornicki, Urban i inne zydowskie smieci i odpadki ludzkie ! Wyrzucil z paszportem w jedna strone z Polski ponad 800.000 Polakow !!! Na koniec te rzekome bydle zwane niby Jaruzelskim przekazal cala wladze nad Polska zydowskim mordercom, bandytom i zlodziejom przy tzw okraglym stole ! Dzialo sie to przy pomocy zydowskich bandziorow, zainstalownych przez Wojtyle w dotychczas polskim kosciele ! NA czele ich stal zydowski gnoj, zlodziej i oszust GOTZLAW poslugujacy sie falszywym nazwiskiem ABP GOCLOWSKI ! ! ! MOzna by jeszcze dlugo ! Chetnie spotkalbym tego Tiamata i obil mu ta wszawa, bezczelna i zalgana morde !

  ————
  Tiamat jest kobietą. To postać z mezopotamskiej mitologii.
  Nie wiem, czy jej poglądy zasługują aż na taką eksplozję agresji, w tym na obicie załganej mordy.
  Nie wiem też, ile prawdy jest w pogłoskach i poszlakach, które Pan wymienia.
  Admin

 11. Maverick said

  Polacy dali się wybrzykać zachodowi bez mydła, zdobyli nasze rynki zniszczyli nasz przemysl, urobili że nic się nie opłaca a opłacali kilku agentów co w ich imieniu sprzedawali kit opini publicznej o potrzebie inwestorów strategicznych, a ci z rozdziawiononymi gębami łykali te głupotki. Co najśmiesniejsze wykupili nas za śmiesznie małe pieniądze.

  Każdy rolnik wie że aby sprzedawać mleko musi mieć krowy. A ci specze w postaci Kuroniów, Gerenków, Lewandowskich, Balcerowiczów wiadomo jakiej kasty chyba celowo niszczyli polski przemysł a udawali że bronili robotników. W tej świcie jest też Maciora i do dzisiaj jest specjalistą od wszystkiego. Zaprosili nowych Krzyżaków czyli armię kurwy babilońskiej i udają że bronią naszej wolności przed Putinem.

  Gdy Amerykanom znowu się odmieniło wymusili haracz od Niemców za przesyłany gaz z Rosji, a te gangi skorumpowanych amerykańskich polityków używają swoich pozycji do wzbogacenia się kosztem słabszych narodów. To Poliniacki nierząd nawet nie widzi tego że powiedzieli im shut up ” zamknijcie się razem ze środkowym palcem.
  Jako wasal macie kupować nasz sprzęt po zawyżonych cenach i utrzmywać nasze wojsko. Oczywiście że Poliniacy są samo-zadowoleni z samych z siebie, bo jak nie można być dumnym z takiego sojusznika.

 12. carlos said

  SLYSZALEM I WISI MI TO

 13. Boydar said

  Panie Carlos, generalnie mnie też wisi co Panu wisi ale czasem pisze Pan z sensem i warto przeczytać. A jak jest DUŻYMI to zupełnie nie idzie i szybko zniechęca do lektury. Nie szkoda nafty ?

 14. carlos said

  To byla zlosliwosc pod adresem jakaly Wewewe

 15. Boydar said

  Więc zacytuję Nyndr0 – „aha …”

 16. carlos said

  Zapomnialem,ze Boydarowi nie trzeba naprowadzac na temat- lapie wszystko w lot. Moja wina….

 17. Piskorz said

  re 7 …j ,bo wyrzucal z Polski prawdziwych patriotow, a zostawil do rozmow pejsata opozycje.”….a w 1967 wyrzucił…pejsatych oficerów WP, bo byli potrzebni w Iz. a tam szykowała się wojenka..

 18. Piskorz said

  re 10 Panie Kojak, to wszystko prawda, ale ta szkoła NIE TYLKO dla matrioszek była chyba w Riazaniu/ na wschód odTuły/. A w liceum na Bielanach…była łacina,a „nasz” Jaruzel łaciny nie znał. i do kolegów z czasów młodości….wcale się nie palił.! Wiadomo dlaczego..

 19. carlos said

  re 17 No slusznie pan prawi p. Piskorz

 20. Piskorz said

  re 18 Jako uzupełnienie. Nie jestem taki pewien czy Jaroszewicz chciał opisać sprawę Jaruzela w swojej książce. On znał wiele różnych spraw o których nie mamy zielonego pojęcia…..i to mogło wystarczyć. Premier zaangażował się b. w sprawę śmierci red. Gerharda i jego żona Alicja dostała w red. telefon, aby przestali się tym interesować.!!

 21. Grace said

  Re:10. Jestem jedna z tych 800 000 tysiecy Polakow wyrzuconych z Polski z paszportem w jedna strone. Pan umie sie pienic i obrazac ale nie zna Pan faktow. To nie Jaruzelski sprzedal Polske zydom. Zrozumialam to dlugo przed Sierpniem 1980 a utwierdzilam sie w tym przekonaniu w czasie internowania. Zydzi juz w tej Solidarnosci byli. Ta cala przed Sierpniowa opozycja to nic innego jak zydowstwo. Tez kiedys winilam Jaruzelskiego ale teraz wiem ze mial racje kiedy wprowadzil stan wojenny. On chcial ratowac Polske ale mu zydzi na to nie pozwolili. Oni juz wtedy czuli wladze, juz sie w niej rozkochali.

  Jesli ktos mysli ze Sierpien 1980 byl zrywem robotnikow, to niech sie nad tym powaznie zastanowi. Robotnicy zostali uzyci dla ich celow. Zeby protestowali w zakladach pracy, wychodzili na ulice. I oczywiscie dolary docieraly do Polaki w ogromnych ilosciach juz przed Sierpniem. Sama przewozilam paczke zielonych z Warszawy do Gdanska. Jest wiele osob ktorzy milcza a ktorzy byli swiadkami tych wydarzen. Kiedy zdecyduja sie mowic, Panu Generalowi przywroci sie wszelkie honory a IPN bedziemy sadzic jako organizacje kryminalna majaca na celu podzielenie narodu polskiego i wyrzadzeniu krzywd wielu niewinnym Polakom. Ustawa o tzw, dekomunizacji jest zbrodnia przeciwko Polakom i polskim interesom. Kiedys ci zbrodniarze zostana rozliczeni. Ich czas sie zbliza.

 22. gnago said

  tak czy siak eliminacja fizyczna czołowych styropianowców ,a kształt dzisiejszej Polski byłby łagodniejszy dla szerokich mas społecznych. I o to winie Ślepowrona niezależnie czy prawdziwy czy podstawiony

  ——
  Nie styropianowców.
  Rzydów.
  Admin

 23. Lily said

  „KTOS BEDZIE CHCIAL NAS WYPROWADZIC
  w POLE,ale MY SIE NIE DAMY”. L.Walesa.

  KTO 10 MILIONOW SOLIDARNOSCIOWCOW
  WYPROWADZIL w POLE?.

  MASS MANIPULATION. HOW IT WORKS.
  by Peter Koenig.

  BOOK of Influence (warta uwagi)
  THE POWER Of Persuasion, by Robert Cialdini.

  „THE 7 STAGES, below SUMMARISE book.
  1) Fractionation.
  You get them to do something not once, but
  again and again, increasing the level off
  intensity each time. Usually, you do it 3 times.
  (At the first lockdown I said-watch out, there’ll
  be a 2nd and a 3rd)
  This increases compliance – you’re much
  more likely to get THEM to go what ever
  you want.
  2) A,’Yes’ set:
  Get then to say ‚Yes’ to somethings small
  at first (just two weeks to „flatten the curve)
  Then gradually increase(months of lockdown,
  Christmas cancelled, socially, economically
  coerced into VACCINES) In this way they’re
  much more likely to keep saying YES.
  (There would’ve been riots if they’d said in
  March lockdowns will be carry on through
  Christmas)
  3) Confusion.
  Keep them in a constant state of uncertainty.
  Then it’s much easier for the manipulator to
  gain access to the unconscious mind and
  change belief systems. For example, lockdown
  rules are changing on practically a day-to-day
  basis; we’re living in a world we’re never lived
  in before, everyone’s stumbling about with
  no idea how to behave. We’ve no energy
  left to fight our oppressors.
  4) Repetition.
  Repeat the same information over and over
  (see any newspaper/TV news for evidence
  of this)
  5) Illusion of Choice.
  May then believe they’re in control by giving
  them 2 choices, both of which lead to the
  same result. FOR example.
  Do you want the Pfizer or Oxford?,or ‚You
  can choose to be good or bad.
  Bad= more lockdown.
  Good= more lockdown.
  6) „Social Proof”
  Look, all these great CELEBRITIES, are
  backing it.
  7)”Scarcity”.
  „You have to wait your turn for the VACCINE…
  we might be running out”.

  And so many more…All classic psycho-logical
  control techniques. Once you see it, you can’t
  un-see it.

  TOTAL CONTROL of HUMANITY, of
  PEOPLE’S BEHAVIOR, of FOOD, of
  RESOURCES.
  OVER whether people LIVE or DIE-and
  of the world’s RICHES – then we might
  have a chance to break out from the
  herd that storms towards the ABYSS-
  or the SLAUGHTERHOUSE”.

 24. WI42 said

  @21 Grace:
  Najbardziej wyważona i obiektywna ocena minionych zdarzeń – dzięki za wpis.

 25. Alex said

  Matrioszka prawdopodobna. Zgodził się na wszystko niby dla „S”- na niby bo w miesiąc po podpisaniu porozumień przystąpił na polecenia Ruski ch do likwidacji związku-przygotowania do Stanu Wojennego Jeszcze ciekawsze jego nawrócenie-niby poświadczenie przez księdza o konfesji , tylko po to by pochować się w Alei Zasłużonych. Rzeczywiście mistyfikacja godna bolszewika. Msza żałobna bez urny ze zwłokami, odprowadzał nie ksiądz z krzyżem lecz Kwach, na tabliczce nie było krzyża także na postumencie nagrobnym jego nie ma.Po prostu marność nad marnościami bo morderca 105 działaczy tej ‚S” , którą niby tak zadowolił. Hańba.!!!

Sorry, the comment form is closed at this time.