Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Yagiel o Wolne tematy (09 – …
  Yagiel o Wolne tematy (09 – …
  minka o Czterech pancernych i Ukr…
  Szczepan Zbigniewski o Trucie kurczaków w USA?
  Boydar o Wolne tematy (09 – …
  Peryskop o Wolne tematy (09 – …
  Mafiozi przestępczeg… o Wojna nie rozpoczyna się od cz…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  UZA o Czterech pancernych i Ukr…
  okon o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  Yagiel o Wolne tematy (09 – …
  Liwiusz o Nie chcą umierać za pomniki…
  Listwa o Nie chcą umierać za pomniki…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Obywatele w obronie radcy prawnego Katarzyny Tarnawy-Gwóźdź

Posted by Marucha w dniu 2021-07-31 (Sobota)

Radca prawny – Katarzyna Tarnawa-Gwóźdź na konferencji “Testy, maseczki, szczepienia – okiem prawnika” zorganizowanej w Korzkwi koło Krakowa w dniu 22 maja 2021 r. dokonała analizy przepisów prawa pod kątem odpowiedzialności karnej i cywilnej lekarzy w związku z ich udziałem w tzw. Narodowym Programie Szczepień.

W swoim przemówieniu, Pani Mecenas powiedziała m.in.

“Szanowni państwo lekarze (…) – ponosicie pełną odpowiedzialność karną z co najmniej ośmiu paragrafów (…), łącznie z dożywociem i karą 25 lat pozbawienia wolności za branie udziału w Narodowym Programie Szczepień, który jest jednym, wielkim eksperymentem medycznym prowadzonym na Polakach. Odpowiadacie również cywilnie w pełnym zakresie odszkodowawczym. (…)

Dlatego wzywam wszystkich lekarzy, żeby zastanowili się nad tym, co robią. (…) Strach może popychać nas do różnych rzeczy, ale to nas nie zwalnia z obowiązku logicznego myślenia”

(Całość wykładu tutaj: https://youtu.be/082OLHwRGpA)

Wystąpienie Pani Mecenas odbiło się głośnym echem w mediach społecznościowych, ale nie tylko, bowiem wypowiadane przez nią treści mocno ubodły środowisko lekarzy. W konsekwencji, Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej – prof. Andrzej Matyja skierował do Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach wniosek o wszczęcie postępowania dyscyplinarnego wobec Pani Mecenas. Jej obszerne wyjaśnienia nie przekonały Rzecznika Dyscyplinarnego do odmowy wszczęcia postępowania.

W dniu 29 lipca 2021 p. Katarzyna Tarnawa-Gwóźdź musi stawić się w siedzibie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach “celem przedstawienia zarzutów i złożenia wyjaśnień”.

Nie pozwól, żeby kogokolwiek uciszano i zastraszano za mówienie prawdy. Nie pozwól, by prawo do wykonywania zawodu odbierano tym, którzy mają odwagę stanąć w obronie ludzkiego życia i zdrowia. Pamiętaj, że zło wydarza się wtedy, gdy dobrzy ludzie milczą, a bierność jest współuczestnictwem.

Okaż wsparcie r. pr. Katarzynie Tarnawa-Gwóźdź! Podpisz petycję, a w dniu 29 lipca 2021 r. o godz. 11:00 bądź pod siedzibą Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach (ul. Kościuszki 223 C,

#muremzakasiatarnawa
#muremzawolnoscia

Maja Gidia
https://www.petycjeonline.com

Komentarzy 27 do “Obywatele w obronie radcy prawnego Katarzyny Tarnawy-Gwóźdź”

 1. stupaszczy said

  Petycje, jak się już się przekonaliśmy, nie mają żadnego wpływu na politykę tego rządu. Piszta sobie petycje, a my je mamy w d….. Są jeszcze inne formy protestu, które mogą lepiej wpłynąć na to rządzące badziewie.

 2. bryś said

  Podpisujemy, piszemy, maszerujemy… Dopuki biurwy nie zaczną ponosić konsekwencji za swoje czyny będa wykwitywać ich ekstrementy myślowe wciąż i wciąż. najlepszą obroną w tym przypadku powinien być atak, z wykorzystaniem tego co jeszcze na drodze legalnej nam pozostało. Co z tego że zrywem wybronimy jedną osobę, drugą dziesiątą. Ile nas to kosztuje czasu i energii, a tu urzędniczyna jednym podpisikiem znowu „pyk” w innym zakątku Polski.

 3. JerzyS said

  Ujawniamy rozmowy z tajnego forum lekarzy – Ukrywana prawda o szczepieniach

  https://pl1.tv/title/ujawniamy-rozmowy-z-tajnego-forum-lekarzy-ukrywana-prawda-o-szczepieniach/?fbclid=IwAR2atm8fDaKIJpFS4n8lywLUdIYKjFSlE3P60thzI-XY3BDJbr_GeXFY_sc

 4. Zbigniew Kozioł said

  @3 trzeba było podać raczej:
  https://pl1.tv/title/co-sie-dzieje-w-indiach-relacja-specjalnie-dla-pl1/

  Link wyżej prowadzi na manowce.

 5. Zbigniew Kozioł said

  Ja przepraszam, że nie na temat. Dla mnie Michałkiewicz jest skończony po tej audycji. Wiem, że wiele w tym prawdy, co gada. Ale… jest i już. Czułem to od lat. Jabłonowski dla mnie sympatią nie jest też, ale to inny temat. Przykro mi też za Media Narodowe. Mocno rozczarowałem się niemi. Bąkiewicz… słów brak.

 6. Panie Zbigniewie, bo to som kostropate, senkate knyble do mięszania używane przeze tysz sznoblowatych ychnich krewniaków. Podobnie zresztą jak wiele innych tak zwanych „polskich”, „narodowych”, „wolnych”, „niezależnych”, czy skóńfederowanych przebierańców, takosz jynnych parchatych posrańców.

 7. Panie Bryś, dużo racji w tym spostrzeżeniu. Śmiem jednak zwrócić uwagę na to, że „na drodze legalnej” zwalczenie tegoż ychniego „pyk” odniesie takiż sam skutek, jak marsze, petycje, wykrzykiwania, pomruki, żale, czy sądy. Piszę tu od dobrych kilku lat, że albo uny, albo my. I to uny do tego doprowadzili. Nic to nowego. Są to procesy cykliczne pasożydowania, nieważne w jakie nastajaszczo ubrane izmy.

 8. bryś said

  Hulajdusznik – musimy jakoś przejść do ofensywy, póki jeszcze paru Polaków sie mogło w sądach czy admistracji ostać. Odszkodowania i anulowania mandatów za nieprawne ograniczenia wywalczyliśmy. Trzeba tylko pójść krok dalej. Skoro mandaty były nakładane na mocy nieważnych rozporządzeń, to ktoś te nieważne rozporządzenia wprowdził, podpisał, egzekwował itd.

  Wszyscy ci „narodowcy” sa narodowcami tylko do pewnego momentu. Może to też posłużyć do wyłonienia nowych pradziwych Polskich elit. Bo jak dochodzi do kasy i konkretnych działań ogarnia ich taka jakaś niemoc. Tych „narodowców”, wyszczekanych, wyuczonych, zorientowanych, z poparciem ,zapleczem i możliwościami aby w naszym imieniu coś robić. Tak mi się wydaje.

 9. plausi said

  ZBRODNIA PAŃSTWOWA

  Wskazane przez panią Katarzynę Tarnawa-Gwóźdź zależności, patrz wycinek wypowiedzi od min. 2:35:

  https://www.youtube.com/watch?v=082OLHwRGpA&t=155s

  dowodziły by, że środowiska postawione na urzędach państwowych przygotowują ZBRODNIĘ wykorzystując władzę państwową, jaka została im powierzona, chodzi więc o ZBRODNIĘ PAŃSTWA określanego mianem Rzeczpospolita Polska, albo III RP, bliźniaczo podobną do zbrodni nazistowskich, przy czym ogólny rozmiar zbrodni przekracza daleko nazistowskie, gdyż jest globalny i zostały zainicjowane przez miliardowe kręgi kręgi finansowe, o czym zresztą można znaleźć w :

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#QuiBono

  Jak to jest możliwe ? Odpowiedź na to daje uwzględnienie struktury organizacji państwa demokratycznego, ale nie tylko

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

  przy czym nie bez znaczenia są partie, nazywane też polityczne, Termin „Partia” omówiono w tymże linku. Tamże omówiono pojęcie „Państwa” i wynikające z tego implikacje, które wyjaśnią też zjawisko zbrodniczości struktury państwa.

  Oby Tarnawa-Gwóźdź okazała się gwoździem do trumny bandyckich organizacji stanowiących dobrze znany PO.PiS demokracji, w którym współdziałają PSL, SLD, SP i pomniejsze jak też zjawiska utworzone na tzw. potrzteby etapu Palikokotki, Kukizki czy też nowocześni jak też inne.

  Ad 5, Zbigniew Kozioł

  „nie na tema”, ma Pan absolutną rację i nie należy odwracać uwagi od daleko ważniejszej istoty sprawy.

 10. Panie Bryś, to jest zabawa w kotka i myszkę. Gadzina to jest gadzina. Poproś pan szczura, żeby się wyniósł. Ba… nawet jak go się wypędzi, to taka zaraza i tak wróci. Wie Pan, co mam na myśli. Z unymi to jest tak, że kiedy czują naszą siłę, to łaszą się jak kundelki, kiedy czują naszą słabość, to pastwią się nad nami na wszystkie możydliwe sposoby. Une to nie ludzie. Mają tylko takie podobne skórne powłoki. Wielu ludzi przeszło na ychnią stronę świadomie lub nie. Nazywają ich lemingami, zombie, lub ostatnio kowidianami — nic nowego ani odkrywczego. Nie ludzie, bo człowieczeństwo jest na pierwszym miejscu, jest warunkiem. Bez człowieczeństwa, żadna wiedza, talent, umiejętności, wykształcenie, pozycja, wiara, nawet miłość, czy ułożenie nie mają żadnego znaczenia. A z tymi „wygranymi” sprawami w tzw. sądach… po miesiącach, po latach, czasami na świętej Nigdy? Ile potrzeba dobrej woli, szczęścia, rozumu, wsparcia bliskich, pieniędzy, czasu? A konsekwencje dla bandytów? Są jakieś? Są spodziewane? Kiedy? W jakich okolicznościach? I żeby nie było — nie jestem czarnowidzem w beznadziei. Ja robię swoje, a co to już moja bardzo osobista sprawa. Tu i teraz potrzeba jaj i rozumu w odpowiednim miejscu. Każde „legalne działania” gady mają w dupie. Unych oraz przerobionych przez nych na gnój zdrajców, oraz debili żadna perswazja, ani żadna bezbolesna terapia nie sprowadzi na drogę człowieczeństwa.

 11. plausi said

  Usura

  10, Hulajdusznik

  „Bez człowieczeństwa, żadna wiedza, talent, … ”

  Jest taki wiersz Ezry Pounda o usura, podobny w duchu.

 12. Ale dlaczego? said

  A.D 5
  Panie Zbigniewie. Nie widzę winy w tych człowiekach…
  Czy trzeba się zgadzać we wszystkich poglądach, by być „zaakceptowanym” ?
  Trochę to pachnie fanatyzmem i zamozaoraniem. Samozaoraniem z tego powodu, że eliminując w ten sposób ludzi z kręgu… zaufanych czy patriotów czy… POLAKÓW CHCĄCYCH DOBRZE tworzy się atomizację PRAWICY, czy szerzej PATRIOTÓW POLAKÓW.
  Co do tzw. „turbosłowiańszczyzny” sceptycyzm pana Michałkiewicza rozumiem. Przecież tak mało zachowało się informacji sprzed tysiąca (i więcej) lat o naszych przodkach. Tu jest olbrzymia praca dla archeologów i historyków do wykonania.
  Choć jest coś na rzeczy z tym, że na naszych ziemiach była ważna cywilizacja słowiańska dużo wcześniej, niż podają dzieciom podręczniki.
  Mówią o tym genetycy. Wskazują wykopaliska np. pod Tollense z bitwy sprzed 3tys. lat.
  http://rudaweb.pl/index.php/2020/09/11/wojna-o-port/
  https://historykon.pl/na-warmii-znaleziono-egipskie-ozdoby-sprzed-35-tys-lat/
  I mętne tłumaczenia Niemieckich archeologów:
  http://rudaweb.pl/index.php/2020/09/11/wojna-o-port/

  Co do „wojny” „Turbosłowian” z chrześcijaństwem, czy celniej, z katolicyzmem.
  Nie cofniemy się 100 lat do tyłu. Na pewno katolicyzm zdominował i niejako wykarczował wcześniejszą kulturę słowiańską.
  Tyle że to już się stało. Traktujmy to jako zdarzenie obiektywne, bez jakichkolwiek emocji. Takie były decyzje ówczesnych Słowian, a może tylko ich władców.
  Co jakiś czas w historii dochodzi do jakichś decyzji o długofalowym skutku. Czasami bezpowrotnym, czasami przejściowym.
  Tak już jest. Dziś mamy w Polsce tysiącletnią kulturę katolicką.
  Dziś też jesteśmy na etapie „przesilania”. A właściwie kilku „przesileń” na raz.
  Tu należy „kruszyć kopie”, a nie o coś, o czym do końca nie dowiemy się nigdy.
  Po prostu nasi przodkowie nie wpadli na to, że ich kultura powoduje, że za kilka tysięcy lat ich potomkowie nie będą mieli co odkrywać. I z nieznajomością tego tak ważnego FAKTU budowali z nietrwałego drewna, a nawet palili zwłoki tworząc w historii XIX- XXI wieku dotyczącej ostatnich kilku tys. lat same dziury, w których po lasach Europy Środkowej „nie wykryto” ludzi, jedynie zwierzynę, ewentualnie małpy na drzewach…

 13. Ale dlaczego? said

  Miało być, że nie cofniemy się 1000 lat do tyłu…

 14. Marucha said

  Re 12:
  „Tak już jest. Dziś mamy w Polsce tysiącletnią kulturę katolicką.”.

  Żeby…
  Mamy raczej kulturę antykatolicką.

 15. Zbigniew Kozioł said

  @11 (Plausi)

    Gdzie Lichwa, nikt nie ma domu z dobrego kamienia,
    z bloków gładko ciosanych, co ściśle przylegają do siebie,
    iżby deseń mógł pokryć fasadę.
  

  Całość:
  https://marucha.wordpress.com/2015/06/13/ezra-pound-gdzie-lichwa/

  Czy teraz jestem na temat ? 😉

 16. Ale dlaczego? said

  Właśnie. Dziś rozstrzygają się losy nie tylko nas osobiście, ale też Polski i narodu polskiego.
  I chyba tak, jak w IIWŚ, jeśli przegramy, to nas jako narodu już nie będzie… Co gorsza, za sprawą samych Polaków, bo zewnętrzne przyczyny zawsze jakieś były.

 17. bryś said

  Hulajdusznik – Każde „legalne działania” gady mają w dupie. – niby tak. Ale my potrzebujemy aktywności. Jak jakoś odzyskamy państo, może część mała z nas coś będzie potrafiła. Może część z nas utworzy własne struktury?

  Anulowanie kar z sanepidów za prowadzenie „nielegalnie” działalności są już teraz wydawane. A bywało to i po paredziesiąt tysięcy PLN.

 18. Siekiera_Motyka said

  Ad. 4 – Co się dzieje w Indiach ?
  https://pbs.twimg.com/media/E7Vs8k0VIAUxZt2?format=jpg&name=large
  Tak, Zachodni X-perci uznali ze używanie “Ziverdo kit” przez Indie jest nie skuteczne. Statystyka mówi sama za siebie.

  Link wyżej prowadzi na manowce.

  Pan pomylił linki na manowce.
  To ten prowadzi na manowce i to w same szambo.
  Link Bla Bla Bla

  Zdrowie Polaków i ich dzieci TO JEST POWAŻNY TEMAT a nie jakiś Michalkiewicz i kolega Jabłonowski. Kiedy oni podejmą temat „Narodowego Programu Mengela” to zmienię opinie o tych Panach.

  Polska na ostatnim miejscu co do NOP-ów !!!!

  Silne organizmy w tej Polsce. Pewnie dzięki dobrej Służby Zdrowia III RP.

  To jest temat być albo nie być w tej chwili. Francuzy to dobrze wiedzą.

 19. Dobrze. Podsumuję to tak: każdy człowiek rozumny wie, co należy zrobić, ale wielu nie wie, jak się za to zabrać, wielu boi się o tym myśleć, wielu czeka na cud, wielu trzyma się nadziei, że bandyta się czegoś przestraszy i sam odpuści. Une są mocne tylko razem i w kryjówce. Zatem…No… wyobraźcie sobie takiego pojedyńczego posrańca zupełnie gołego, osamotnionego w szczerym pustkowiu. Mocny będzie, co nie?

 20. Zabraknie animatorów a z nadętych kukieł i nadymanych pajaców, pełniących dziś zaszczytne (dosłownie w rozumieniu staropolskim „za tarczą”) funkcje szefów państw i z innych takich pojebów zejdzie powietrze i ukaże wam się wzgardy godny widok sflaczałych kreatur na startych kolanach błagających o darowanie im życia. Nawet ci, którym uda się w porę spierdolić w pizdu zostaną wyniuchani przez pozostałe przy życiu zombiaki, wywleczeni z nor i publicznie rozszarpani.

 21. Siekiera_Motyka said

  Ad. 19 – Hulajdusznik , oglądam te filmiki z Francji i pytam się
  „Co to jest takiego z nimi a NIE z nami Polakami ? Przez długie lata miałem Francuzów za du&ków, a tu Zakrzep-19 zmienił moją opinie o tych ludziach.

  To samo było kiedy myślałem o Szwedach, „Ale to głupki, wpuszczają …. bla bla bla.”. Ale jak przyszło ratować NARÓD, znaleźli się ludzie by to zrobić. Co tu w Polsce nie jest tak? Woda, powietrze, mleko, mięso …. co to jest ? Nie wiem co myśleć.

  Mam nadzieje ze się mylę ale ten filmik pod #3 mnie wystraszył bo ogólnie o tych sprawach czytam (sporo) a tu mi z poza kulisów ktoś to wyjaśnia. Horror jeżeli dorwą się do dzieci !!!!

  – Każde „legalne działania” gady mają w dupie. – niby tak. Ale my potrzebujemy aktywności.

  Lepper był takom osobom i wkurza mnie bez graniczenie słowa o nim w mojej rodzinnie. Mam plejadę idiotów którzy teraz się gapią i figa rozumieją nawet jak im pokarze dane które jednoznacznie pokazują Rzeczywistość.

 22. plausi said

  Po rozmowie dyscyplinarnej

  https://www.facebook.com/tosiesamokomentuje/videos/562972638398154/?t=0

  a przed zakulisowymi naciskami, odczekajmy na wyniki komisji dyscyplinarnej, Przypomnijmy pana Andrzeja Matyję, który mniej troszczy się o fakt, że jego koledzy dopuszczają się przestępstwa, a więcej tuszowaniu tego faktu

  https://pulsmedycyny.pl/prof-andrzej-matyja-o-protescie-rezydentow-byc-moze-czesc-lekarzy-wziela-zwolnienia-z-powodu-wypalenia-zawodowego-1111797

  ten pan nosi tytuł profesora, a na jaki tytuł zasłużył ? Doświadczenie jednak uczy, że niejedna łachudra nosi ten tytuł.

  Ad. 15, Zbigniew Kozioł

  Wspaniale, że Pan znalazł u Maruchy tłumaczenie tekstu, dziękujemy, link nam się przyda. Kolekcja Maruchy jest godna uznania.

 23. Listwa said

  @ 5 Zbigniew Kozioł

  A co Panu chodzi? przemyśłał pan cokolwiek? Bo problemów jest tyle, że te gadanie od rzeczy to juz przesyt.
  Porusze tylko sprawę MN. Zamiast korzystać z tego że jest, że może pan kliknąć i za darmo posłuchać, poznać opinie , coś skorzystać, dowiedzić sie, to pan stęka od rzeczy i raczy tym ogół.
  Mozna skasować i bedzie tylko TVN i Kurski, i będzie goood.
  Żeby robć takie programy to czas, wysiłek, pieniądze itd

  I po kiego tu ruszac Bąkiwicza i pokazywac swoje bezmyśne rozczarowanie.

 24. Listwa said

  ad 21

  Tu inny wywiad, puszczam w „ciemn” przed wysłuchaniem , bo dr Rubas zawsze wypowiada sie na poziomie, ale jest nieobecny w róznych stacyjkach menstrimowch: A pan siedź i stękaj, oby nie „na wizj”i

 25. Siekiera_Motyka said

  Trochę informacji dla tych, co może jeszcze myślą się zakrzepić.

  Z reguły co podaje się jako szczepionkę zostaje zlokalizowane w miejscu zastrzyka. Tak nie jest z technologiom genetyczną mRNA. Tego Pfizer i reszta mafii Pfarma nie zbadała na ludziach (a może tak?), zanim milionom sprzedano ten preparat. Ale jest informacja co się dzieje z autopsji zmarłego po jednej dawce,

  Najważniejsze
  • Przedstawiamy przypadek pacjenta z pojedynczą dawką szczepionki przeciwko SARS-CoV-2.

  • Wytworzył odpowiedni poziom miana w surowicy, ale zmarł 4 tygodnie później.

  • Dzięki pośmiertnemu mapowaniu molekularnemu znaleźliśmy wirusowe RNA w prawie wszystkich badanych narządach.

  • Nie zaobserwowaliśmy jednak żadnych charakterystycznych cech morfologicznych COVID-19.

  • Można było wywołać immunogenność, podczas gdy sterylna odporność nie została ustalona.

  https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1201971221003647

  Tak że pacjent nic z tak zwanej szczepionki nie dostał, bo i tak się zakaził od innego pacjenta gdzie leżał.

  A białko kolczaste Covid-19 wyprodukowań przez komórki zmarłego dzięki mRNA technologii nawet znaleźli w jego mózgu. Jak tam dotarło ? Krew !!!!

  A jak będzie NOP ? Artykuł z 17/12/2020
  https://www.money.pl/gospodarka/covid-19-wszyscy-zaplacimy-za-skutki-uboczne-szczepionki-dorzuca-sie-koncerny-farmaceutyczne-sprawdzamy-6587244817095488a.html

  W przyszłym tygodniu rząd ma przedstawić publicznie projekt ustawy dotyczący utworzenia Funduszu Kompensacyjnego, z którego państwo wypłacałoby rekompensaty za działania niepożądane po podaniu szczepionki na COVID-19. Jedna z koncepcji jest taka, by fundusz był zasilany nie tylko pieniędzmi podatników, ale też koncernów farmaceutycznych.

  Mówiąc obrazowo: jeśli szczepionka nie będzie np. skażona, lekarz zakwalifikuje nas prawidłowo do szczepienia, a pielęgniarska nie wstrzyknie nam dawki nieprawidłowo, a mimo to nastąpi reakcja niepożądana – państwo zrekompensuje szkody zdrowotne powstałe w związku z tym powikłaniem.

  O wielkości rekompensaty i czy się ona komuś należy, zadecyduje specjalna komisja rządowa. Procedura ta nie będzie wykluczała lub ograniczała możliwości dochodzenia swoich praw na drodze sądowej, tak jak miało to miejsce do tej pory.

  Jak podkreśla dr Grzesiowski, Polska, mimo że mamy programy obowiązkowych szczepień dla dzieci, gdzie państwo nakłada na rodziców obowiązek przyjęcia przez dziecko określonych szczepionek, nie doczekała się żadnego funduszu wypłat za niepożądane skutki podania szczepionki.

  Co prawda w 2017 r. ówczesny minister zdrowia, Konstanty Radziwiłł zapowiedział utworzenie specjalnego funduszu państwowego dla dzieci z powikłaniami poszczepiennymi.

  Powstał nawet projekt ustawy, ale nastąpiła zmiana na stanowiskach w resorcie zdrowia, ministra Radziwiłła zastąpił prof. Łukasz Szumowski i projekt trafił do rządowej zamrażalki.

  Na końcu widzimy bardzo dobrze znane nazwisko doktora („Maski nic nie pomagają.”), który był na froncie obrony Narodu kiedy Zakrzep-19 atakował Polskę w Marcu 2020. Nie oszczędzał złotówek by kupić najlepsze respiratory, które dzisiaj zbieraj kurz bo grosze warta Amanatagyna lub Iwermektyna była zbyt niebezpieczna dla mafii Pfarma.

  Rekompensata to fikcja teatralna, bo nie ma nic tak ważnego dla marnowania pieniędzy jak kupowanie F-35 lub te stare odrestaurowane Abramsy.

 26. Siekiera_Motyka said

  Ad. 3 – Pogrzebałem trochę po innych reportażach Pani Edyty Paradowskiej i znalazł się ten na temat który poruszyłem wcześnie. Gdzie wędruje preparat eksperymentalny na Zakrzep-19 u za szprycowanego.

  Pierwsza sekcja zwłok zmarłego na Covid
  Wyświetleń 6 284

  https://pl1.tv/title/pierwsza-sekcja-zwlok-zmarlego-na-covid/

 27. Zbordnicze firmy faramceutyczne w operacji „Covid-1984”

  Ad. 26, Siekiera_Motyka

  „Pierwsza sekcja zwłok zmarłego na Covid”

  Tytuł błędny, chodzi o pierwszą sekcję zwłok zmarłego w następstwie iniekcji preparatu mRNA rzekomo przeciw Covid-19.

  Relacjonujący lekarz zwraca uwagę na wiele aspektów związanych z operacją „Covid-1984”, także rzadko wspominany:

  Firmy dostarczające preparaty do tzw. szczepień są wysoce przestępcze

  https://pppolsku.wordpress.com/2021/03/21/wyznanie/#Zbrod

  można wręcz podejrzewać, że jedynie firmy o kryminalnej przeszłości i potencjale są powoływane na dostawców prepartów w ramach operacj nazywanych przez WHO „pandemia”, to powinowactwo WHO z takimi firmami jest pewnie symptomatyczne.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: