Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  leśnik o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  revers o Wolne tematy (23 – …
  Głodomor o Wolne tematy (23 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (23 – …
  Krzysztof M o Męczeństwo Mikołaja II punktem…
  Sudbina Srba o Pamiętajmy o losie Serbów
  Listwa o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  UZA o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Liwiusz o Putin i putinizacja
  Marucha o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  UZA o Mons. Carlo Maria Viganò: «Bid…
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Kanut o Wolne tematy (23 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Patostream celowo niszczy społeczeństwo? Szokujące zezwierzęcenie!

Posted by Marucha w dniu 2021-08-02 (Poniedziałek)

Mówiąc o tym, jak media społecznościowe kształtują dzisiejsze umysły, a raczej je deformują, nie można nie zauważyć wielkiej negatywnej roli tzw. patostreamerów.

Jak podaje Wikipedia: „Patostream oznacza transmisję internetową na żywo, prowadzoną w serwisach internetowych udostępniających wideo strumieniowe (np. w serwisie YouTube), w trakcie której prezentowane są zachowania będące dewiacjami społecznymi, w tym zwłaszcza takie jak: libacje alkoholowe, przemoc domowa lub liczne wulgaryzmy. Kolejne czynności bywają wykonywane w zamian za drobne wpłaty pieniężne dokonywane przez widzów”.

Najgorsze w tym zjawisku jest to, że w Polsce, jak podaje Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, ponad 80% dzieci w wieku 13-14 lat słyszało o patostreamingu, a 43% oglądało go.

Patostream pokazuje dzisiejsze dążenie do popularności za wszelką cenę. Nawet ludzie, którzy nie mają nic do zaprezentowania w internecie, decydują się na to, by za sprawą wzniecania kontrowersji, przyciągnąć uwagę. Robią to w najgorszy możliwy sposób.

30-letni Rosjanin Stas Reeflay zmusił 28-letnią Walentinę „Valya” Grigoriewą, będącą w ciąży, która miała na sobie tylko bieliznę, do wyjścia na mróz po tym, jak widz zapłacił mu 1000 dolarów. Kobieta w wyniku tego zmarła z wychłodzenia.

Logan Paul nagrał kołyszącego się wisielca, którego spotkał w tzw. Lesie samobójców.

Jednym z pierwszych patostreamerów w Polsce był Daniel Z. „Magical” z Torunia. Człowiek, który na żywo pokazywał pijaństwo własnej matki, burdy i bijatyki w rodzinnym domu, inkasował za to poważne pieniądze. W jego filmach pokazywane były najgorsze wyzwiska, wulgarne kłótnie, śmiechy z interweniujących policjantów, którzy w trakcie akcji nieświadomie stawali się częścią streamu. Śledziły to tysiące ludzi, podobnie jak akty agresji Daniela wobec własnej matki. „Magicalowi” wpłacano na remont mieszkania, zakup pizzy czy za możliwość usłyszenia o sobie na wizji. „Magical” w końcu trafił do więzienia, ale nie za patostream, a za dwukrotne pobicie i fakt, że nie odbył prac społecznych, które nałożył na niego sąd.

W Polsce Gural namawiał dzieci do obnażania się, Faratus używał przemocy na wizji, a Rafonix nawoływał do linczu na pewnym nastolatku i obiecywał pieniądze za jego dane. Patostreamer Szczupak podczas transmisji zaczął pchać swoją babcię, a następnie ją kopać, a potem wyrzucił za drzwi.

W ramach wspólnej akcji patostreamerów, ci, na wizji, całkowicie zniszczyli wynajmowane mieszkanie. Niektórzy streamerzy korzystają podczas transmisji z tzw. chat ruletek. Są to serwisy, które umożliwiają prowadzenie wideoczatu z losowo wybranymi rozmówcami. Dzięki tego typu narzędziom na stream trafiają przypadkowe osoby, które rozmawiając z patostreamerem nie wiedzą, że występują w transmisjach na żywo. Gural otrzymał zarzuty po tym, jak namawiał 12-latkę do rozebrania się. Inne dziecko poprosił o przybliżenie się do kamery, a następnie beknął.

Streamerzy preferują też tzw. raidy. To ataki wymierzone w innych streamerów, polegające na mobilizowaniu swoich widzów do wchodzenia na inny kanał i pisania obraźliwych komentarzy. Patostreamerzy często korzystają z nagrywania osób, które albo nie są świadome, że są nagrywane, albo w czym dokładnie biorą udział. Przykładem jest „Magical” nagrywający matkę i jej konkubenta czy BystrzakTV, w którego filmach występuje jego ojciec i wujek.

Patostream nie tylko promuje patologię, ale też deprawuje, zachęcając do współpracy przy różnych szkodliwych działaniach. Nie tylko robi to w ten sposób, że zachęca do naśladownictwa. Widzowie są zaproszeni bowiem, żeby sami zaproponowali jakąś inicjatywę np. zachęcili patostreamera do zniszczenia czegoś, a następnie ten ostatni wyznacza cenę, za którą to zrobi. Prowadzi to czasami do tragedii jak w przypadku wspomnianego Stasa Reeflaya.

Pojawianie się takich treści w wiodących serwisach internetowych jak YouTube i nie kasowanie ich od razu jest pokazywaniem młodym ludziom, że nie istnieją żadne granice i wszystko wolno. Jest to przyzwolenie na barbarzyństwo w jego czystej postaci, na zgodę by największa patologia stawała się jakimś wyznacznikiem tego, co popularne.

Po wielu protestach YouTube zaczął blokować patostreamerów, a oni sami zaczęli być ciągani po sądach, ale przez dłuższy czas mieli pełną swobodę działania. Niektórzy z nich potrafili zarobić i po 100 tys. złotych w miesiąc.

Autor: Chris Klinsky
https://prawy.pl

Komentarze 2 do “Patostream celowo niszczy społeczeństwo? Szokujące zezwierzęcenie!”

 1. Anteas said

  Weselmy się i radujmy

  No bo jak inaczej?

 2. Mano Negra said

  Gros populacji wychodzi z domów bez żadnego wychowania, rozumianego jako świadome kształtowanie. Jest jak plastelina, z której można ulepić wszystko. Gdyby naród posiadał własne elity, one pełniłyby role m.in. wychowawcze. Elit nie ma, naród jest bezbronny, zdezorganizowany, ogłupiony.

  Państwo zostało zamienione w narzędzie do eksploatacji narodu, narzędzie wyzysku i ogłupiania. Wszystkie niesłużące temu przejawy państwowości są atrapami lub zostały zlikwidowane.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: