Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła inna „osadzona”. Zgwałcona zaszła w ciążę.

Posted by Marucha w dniu 2021-08-02 (Poniedziałek)

Jedna z więźniarek osadzonych w Central California Women’s Facility została zgwałcona przez inną „osadzoną”, a w rzeczywistości mężczyznę uważającego się za kobietę. Więźniarka zaszła w ciążę. Placówka znalazła rozwiązanie problemu – będzie oferować osadzonym dostęp do aborcji.

Sprawę gwałtu nagłośniła feministyczna organizacja Women’s Liberation Front.

– Słyszeliśmy od siedmiu różnych osób w Central California Women’s Facility, że co najmniej jedna kobieta, być może więcej, jest w ciąży po tym, jak została umieszczona z mężczyzną, który został przeniesiony do więzienia dla kobiet na mocy SB132 – napisała organizacja.

SB132 to ustawa, która obowiązuje od od początku tego roku w Kalifornii. Nowe prawo zezwala osobom „transpłciowym, niebinarnym i interpłciowym” na bycie „zatrzymanym i przeszukiwanym w sposób zgodny z ich tożsamością płciową”.

W placówce dla kobiet, na terenie której doszło do gwałtu, przebywa obecnie 20 mężczyzn. Są wśród ich osoby skazane za przestępstwa seksualne lub morderstwa.

– Prawie 300 oczekujących transferów to tylko początek inwazji więzień dla kobiet przez brutalnych przestępców płci męskiej, w tym skazanych morderców i gwałcicieli – zaznacza feministyczna organizacja.

Jedynym rozwiązaniem na jakie wpadły władze placówki, jest oferowanie kobietom tabletek antykoncepcyjnych i dostępu do aborcji. Tymczasem osadzone w więzieniu dla kobiet w ogóle nie powinny być narażone na zajście w ciążę.

– Nowe środki stanowią milczące przyznanie przez urzędników, że kobiety powinny spodziewać się gwałtów, gdy są zakwaterowane w więzieniu z mężczyznami – stwierdza Women’s Liberation Front.

W kwietniu „Angeles Times” poinformował, że Kalifornia rozpoczęła rozpatrywanie wniosków o przeniesienie ponad 260 mężczyzn podających się za kobiety do więzień dla kobiet.

Źródło: marsz.info, womensliberationfront.org, cdcr.ca.gov, lifesitenews.com, kontrrewolucja.net
https://nczas.com/

Najważniejsze, że w Polsce do tego nigdy nie dojdzie.
Admin

Komentarzy 12 do “XXI wiek. Więźniarkę zgwałciła inna „osadzona”. Zgwałcona zaszła w ciążę.”

 1. Lolek said

  Przemądrzałe i postępowe Wściekłe Macice wpuszczają do swego gniazda męskich dewiantów podających się za kobiety. Ci zaś wchodzą im do damskich toalet, do przebieralni, oraz zapewne celowo dają się osadzić w damskich oddziałach penitencjarnych. A tam już tylko hulaj dusza piekła nie ma…
  Może kiedyś nadejdzie opamiętanie. Tylko pewnie będzie musiało minąć kilka przeczołganych lewactwem pokoleń lub też ktoś w desperacji spuści bombę, by wypalić zło do cna, zaorać i posadzić coś nowego.

 2. bardzo said

  W małżeństwach jednopłciowych rodzi się więcej dzieci niż w wielopłciowych.

  Śpieszę rozwinąć powyższe twierdzenie i wyjaśnić. Na przykładzie.

  Załóżmy, że mam żonę i dzieci. Ponieważ przynależność do jakiejś płci jest teraz opcjonalna, mogę być kobitą, wcale sobie z tego nawet nie zdając sprawy. Zatem nasz związek jest jednopłciowy, a dzieci mamy.

  Wszystko, proszę Was, jest kwestią podejścia i definicji. A gdy ustawodawstwo nadąża za urojeniami, nie ma ograniczeń dla rozwoju najprzedziwniejszych sytuacji. I radziłbym być przygotowanym na prawne usankcjonowanie nienorpalności przy normalności w najlepszym przypadku opcjonalnej.

  Dobranoc Państwu.

 3. Miet said

  Świetne – Panie Bardzo!

 4. AlexSailor said

  Inaczej, kryminaliści dostaną za darmo burdel jako bonus do odsiadki.

  @Maruch
  Doskonale wiemy, że dojdzie – kwestia czasu.
  Ci ludzie mają tak rozwalone myślenie, że tylko starotestamentowy sposób nakazany Izraelowi, gdy zajmował miasta ludów zepsutych, może podziałać.
  Wystarczy poczytać wypowiedzi miłośników LGBTQREW w necie, żeby zrozumieć.

 5. revers said

  Jeszcze w gre wchodzaa premiowane wyniki sportowe w tym olimpijskie ..

  i tak transwertyk z Nowej Zelandii pobil wszystkie rekordy w wadze ciezkiej dla kobiet.

  I kobitki przez dlugie lata beda mogly probowac porawic te wyniki transa bez zadnych znaczacych sukcesow i nagrod pienieznych z ta kategoria sportu zwiazanym..

 6. Miet said

  Zastanawiam się, czy ja żyję jeszcze w realnym świecie – czy to raczej okropny sen-mara.

 7. AlexSailor said

  @Revers

  A czyja to wina?
  Normalni ludzie powinni zbojkotować zawody z takimi zasadami i zawodnikami.
  A tak w ogóle, to nie jest żadna olimpiada, tylko zawody dla zaszczepionych, taka paraolimpiada.

 8. lewarek.pl said

  Ten Nowozelandczyk co udawał kobitę został zdyskwalifikowany za coś tam coś tam. Liczył na złoto, a wróci z gównem.

 9. UZA said

  „Normalni ludzie powinni zbojkotować zawody z takimi zasadami i zawodnikami.”

  Sportowcom trudno zbojkotować igrzyska, bo oni z tego żyją. A widzom nie dano nawet szans na bojkot, bo ta impreza odbywa się przecież bez publiczności.

  ” tylko starotestamentowy sposób nakazany Izraelowi, gdy zajmował miasta ludów zepsutych, może podziałać.”

  Skoro już mowa o Izraelu, to pozwolę sobie zacytować Wikipedię: „Judith Butler was born on February 24, 1956, in Cleveland, Ohio,[2] to a family of Hungarian-Jewish and Russian-Jewish descent.” A co do działania „starotestamentowych sposobów”, to widzimy je obecnie w Strefie Gazy i być może zobaczymy nad Wisłą. W końcu w naszej sprawie też podobno otrzymali jakieś nakazy (list z Nieba „tu odpoczniesz”)…

 10. wanderer said

  W tym wlasnie rzecz, ze okupanci sciagaja z nas pieniadze na przykladowo „telewizje publiczna” czy chcemy czy nie. I nie wazne ze nie bedziemy tego ogladac. Oni sie samofinansuja i stac ich finansowac takie „olimpiady” zeby moc co pokazywac. I nie wazne jest ze nikt tego nie bedzie ogladac. Oni o widza nie zabiegaja i nie musza. Najwazniejsze ze sciagaja oplaty i maja na swoje dalsze deprawacje.
  Caly ten system jest chory i bez radykalnych posuniec nie widze zeby stan rzeczy mogl ulec zmianie.

 11. gnago said

  Faktycznie kto chce powiedzieć debil od dziś może mówić jankes. Nie prościej te kobiety zgrupować w jednym dziale jako niebezpiecznie silne i agresywne z powodu ponadnormatywnej ilości testosteronu?

 12. SB said

  XXI wiek… Psychiatryczny oddział zamknięty.

Sorry, the comment form is closed at this time.