Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Wolne tematy (23 – …
  minka o Operacja „Menora”, czy jakaś…
  Novy o Dlaczego mężczyźni starzeją si…
  lewarek.pl o Dlaczego mężczyźni starzeją si…
  lewarek.pl o Operacja „Menora”, czy jakaś…
  Krystian Szeliga o „Udu***y cię tak, że się…
  Rick o Operacja „Menora”, czy jakaś…
  lewarek.pl o Putin i putinizacja
  Marucha o „Udu***y cię tak, że się…
  Krystian Szeliga o „Udu***y cię tak, że się…
  Boydar o Męczeństwo Mikołaja II punktem…
  emilo o Operacja „Menora”, czy jakaś…
  Leo o Polscy socjaliści o cenzurze i…
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Leo o Putin i putinizacja
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Amerykańskie Towarzystwo Medyczne wnosi o usunięcie biologicznej płci z aktu urodzenia

Posted by Marucha w dniu 2021-08-05 (Czwartek)

Lato sprzyja zwolnieniu tempa prac w wielu instytucjach, jednak są takie, w których rewolucyjna konieczność zmusza do zdwojonych wysiłków.

Rada powiernicza lewicowego Amerykańskiego Towarzystwa Medycznego (American Medical Association – AMA) nie próżnowała i przygotowała m.in. rezolucję[1] na rzecz usunięcia terminów „mężczyzna” i „kobieta” z aktów urodzenia.

AMA, największe amerykańskie medyczne stowarzyszenie, skupiające ponad 200 tysięcy lekarzy, kierowane przez skrajnie neomarksistowski zarząd, twierdzi, że w akcie urodzenia „dodatkowe” informacje dotyczące płci biologicznej dziecka, nie są konieczne.

Według rewolucjonistów AMA (Rezolucja zaprezentowana została przez przewodniczącego Towarzystwa, dr. Russ Kridela, z zawodu chirurg kosmetyczny twarzy, czyli specjalista od wstrzykiwania botoksów).

”Każda osoba ma prawo do określenia swojej tożsamości płciowej i oznaczenia płci w dokumentach rządowych. Aby chronić prywatność jednostki i zapobiegać dyskryminacji, jurysdykcje USA powinny usunąć oznaczenie płci z aktu urodzenia. Nasze Amerykańskie Towarzystwo Medyczne będzie opowiadać się za usunięciem płci jako prawnego oznaczenia z publicznej części aktu urodzenia…”

W dalszej części uzasadnienia padają kolejne nonsensy o tym, że „należy wziąć pod uwagę społeczności transgenderowe, intersex [?] oraz niebinarne.” – cokolwiek ma to oznaczać.

Decyzja zarządu jest częścią szerszej i coraz bardziej intensywnej kampanii aktywistów LGBT, aby „tożsamość płciowa” zastąpiła i wymazała płeć biologiczną.

Pseudonauka jako nowa religia. Upadek autorytetu lekarza.

Pokazuje też zupełną degrengoladę najbardziej wpływowych organizacji medycznych, upadek autorytetu zawodu lekarza, głównie poprzez wpływ na te środowiska wielu pozanaukowych mrzonek, jak postulaty LGBT, wspieranie przekazu „pandemii”, propagowanie niebezpiecznych preparatów reklamowanych jako szczepionki przeciwko koronawirusowi oraz cisza, obojętność a nawet wrogość ogółu lekarzy do cierpienia ludzi – ofiar szczepionek.

Według najnowszych danych CDC (system VAERS, dane na 23 lipca 2021 r.; danych zaniżonych co najmniej 10-krotnie) w USA 11,940 osób zmarło po aplikacji groźnego preparatu zwanego „szczepionką przeciwko Covid-19”, a 518,769 przeżyło horror skutków poszczepiennych, z czego 12,808 jest kalekami do końca życia.

Środowiska lekarskie nie wykazują żadnego zainteresowania tymi przypadkami, nie interesują się, nie wypowiadają się publicznie, a osoby zwracające się do nich, w większości są odsyłane bez pomocy, gdyż kojarzenie schorzeń ze szczepionkami nie mieści się w nowych standardach lekarskich współczesnej pseudo-medycyny.

1. „Removing the Sex Designation from the Public Portion of the Birth Certificate” (Resolution 5-I-19) – PDF

https://www.bibula.com

 

Komentarzy 11 do “Amerykańskie Towarzystwo Medyczne wnosi o usunięcie biologicznej płci z aktu urodzenia”

 1. Marcin said

  Jeśli myślałeś, że świat nie może być już bardziej po”pier”dolony to byłeś w błędzie człowieku.

 2. Amerykańskie Towarzystwo Medyczne wnosi o usunięcie biologicznej płci z aktu urodzenia

  Winno być: „Grupa pojebów zwana Amerykańskim Towarzystwem Medycznym wnosi ” i dalej bez zmian.

 3. UZA said

  Niewiele jest zawodów tak mocno osadzonych w realnym świecie jak zawód lekarza. Kwestionując realia, lekarze podcinają gałąź, na której siedzą. Filozof czy literat może sobie wymyślać co tam chce – jednym się to spodoba, innych oburzy, ale świat się od tego nie zawali. Lekarz, bujający w obłokach czy raczej w oparach absurdu, jest po prostu niebezpieczny i zbyteczny. Na co komu taki lekarz ?

 4. alor said

  Chcesz żyć dłużej omijaj lekarzy – lecz się u weterynarza. Właśnie nim jestem i wielu osobom pomagam. Ostatnio udostępniając amantadynę lub iwermektynę.

 5. UZA said

  „Ostatnio udostępniając amantadynę lub iwermektynę”.

  A gdzie Pan leczy ? Chętnie bym skorzystała . Swoją drogą, lewackie pomysły zrównania ludzi ze zwierzętami mogą mieć dobre strony…

 6. alor said

  @UZA
  Szanowna Pani!
  Formalnie leczyć ludzi lekarz weterynarii nie może, toteż moja działalność w tej mierze dotyczy osób potrzebujących a zarazem zaufanych i ufnych (w moją wiedzę).Wspomniane preparaty wraz ze sposobem postępowania , ale też z zaleceniami prewencyjnymi użyczam potrzebującym „na wszelakij słuczaj”, ale były też osoby już chore którym pomogłem.
  Afera cowidowa robi się coraz bardziej zagmatwana, vide doniesienia o tlenku grafenu, toteż oprócz w/w preparatów, a także hydroksychlorochiny należy rozważyć suplementację diety N-acetylocysteiną co jeszcze nie zostało przeze mnie dogłębnie rozpracowane a co zapewne dotyczyć będzie także a nawet zwłaszcza „szczepanów”.Pozdrawiam podając swój adres:
  rola.wet@gmail.com

 7. UZA said

  Dziękuję za adres Panie Alor i też pozdrawiam. Zamówiłam sobie N-acetylocysteinę w ramach przygotowań do kolejnego sezonu grypowego, zwanego teraz falą. Obyśmy wszyscy zdrowi byli, kolejnego lata dożyli i wolnością się cieszyli !

 8. plausi said

  Bądźmy konsekwentni

  Skoro z medycznego punktu widzenia nie ma różnicy między osobnikiem męskim i żeńskim w Amerykańskim Towarzystwie Medycznym, należałoby przynajmniej jej męskich członków okastrować, aby także ta irytująca różnica fizyczna została usunięta, to co im zostanie może zawsze udawać łechtaczkę.

  https://marucha.wordpress.com/2021/08/04/jeden-blad-ktory-kosztowal-zycie/#comment-965099

  Oczekujemy, że mini. Niedzielski także zaproponuje kastrację wzgl. sterylizację chętnym wyszczepieńcom, wyszczepienie jest równie niegroźne jak kastracja/sterylizacja a przecie te ostatnie są nawet zgodne z celami wyszczepiania, jak sam pan B. Gates ocenił, wyszczepianie ma zredukować ludzkie pogłowie na świecie. .

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Cel

 9. plausi said

  Błędny pierwszy link

  w 8, Plausi, winno być

  https://marucha.wordpress.com/2021/07/30/kleska-ministra-niedzielskiego-pod-jezowem/#comment-964323

  Bardzo przepraszamy.

 10. Ad. 3

  Filozof czy literat może sobie wymyślać co tam chce – jednym się to spodoba, innych oburzy, ale świat się od tego nie zawali.

  Bardzo się pan myli…

  ————-
  Na ogół nie tak bardzo.
  Admin

 11. Ad. 10 (Admin)

  Na ogół nie tak bardzo.

  Kto dziś czyta filozofów? 🙂 Kto dziś czyta Konecznego? 🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: