Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  minka o Wolne tematy (24 – …
  Śfinks o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Rick o Chiny, Rosja, świat. Rok …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  minka o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  minka o Zanim padną salwy
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Z nosem w ziemi

Posted by Marucha w dniu 2021-08-05 (Czwartek)

Wygląda na to, że Naczelnik Państwa, którego uważam za wirtuoza intrygi – ale takiego, co to zawsze potyka się o własne nogi, wkrótce nie tylko się potknie, ale w dodatku zaryje nosem w ziemię. Trochę mu w związku z tym współczuję, ale tylko trochę, bo w gruncie rzeczy sam jest sobie winien.

Już bardziej współczuję sobie, że na skutek przeintrygowania przez Naczelnika Państwa, który wpakował Polskę w sytuację bezalternatywną, znowu dostaniemy się pod kuratelę niemiecką, podczas której Generalny Gubernator Donald Tusk wraz ze swoimi pretorianami, będzie nas tresował w posłuszeństwie dla Naszej Złotej Pani, która niczego bardziej nie pragnie, jak tylko demokracji i praworządności w naszym nieszczęśliwym kraju.

To gorace pragnienie praworządności podzielają antyrządowe, czyli nierządne organizacje polityczne niezawisłych sędziów, którzy już nie mogą się doczekać, żeby zacząć orzekać zgodnie z prawem. To oczywiście bardzo ładnie, że mają takie gorące pragnienie – ale z drugiej strony trudno nie zauważyć, że w takim razie, do tej pory zgodnie z prawem nie orzekali, a co najwyżej – z lewem.

To by wyjaśniało przyczyny rozmaitych zagadkowych wyroków, które z pewnością się posypią, jak już w Niemczech zmartwychwstanie Adolf Hitler. Bo słychać, że Hitler już się szykuje do zmartwychwstania i obiecuje odejść od sprośnych błędów Niebu obrzydłych. Chodzi oczywiście o Żydów, których odtąd będzie traktował jak sól ziemi czarnej i kto wie – może nawet zafunduje im w Generalnym Gubernatorstwie Judeopolonię – bo wtedy nie byłoby żadnych przeszkód, by i Stany Zjednoczone się z nim pogodziły.

Jest to tym bardziej prawdopodobne, że słychać, iż Hitler nie może przeboleć egzekucji Edmunda Heinesa z Wrocławia. Był on, jak wiadomo, znanym sodomitą i poległ podczas “nocy długich noży”. Teraz będzie inaczej – teraz sodomici będą mieli pierwszeństwo, nawet przed Żydami, przy wstępowaniu w szeregi SS, dzięki czemu tradycja wreszcie zostanie pogodzona z nieubłaganym postępem.

To z pewnością spodoba się amerykańskim senatorom z obydwu partii, którzy w ostatnim liście nie szczędzą nam zbawiennych pouczeń i przestróg.

Ale pozostawmy na razie tę wizję świetlanej przyszłości i wróćmy do naszego Naczelnika Państwa, który znowu jest już bliski potknięcia. Stało się to za sprawą naszego Najważniejszego Sojusznika, który podstawił Naczelnikowi Państrwa nogę, przekazując Polskę Naszej Złotej Pani. Złota Pani wysłała na ojczyzny łono Donalda Tuska, z zadaniem zagospodarowania odzyskanych wpływów, w związku z czym świecąca dotychczas coraz jaśniejszym blaskiem gwiazda Szymona Hołowni, zaczęła gwałtownie przygasać.

Szymon Hołownia bowiem miał zostać naszą duszeńką na etapie poprzednim, kiedy to Nasz Najważniejszy Sojusznik myślał, że Polska nadal będzie pod jego kuratelą. Kiedy jednak znaleźliśmy się na nowym etapie, kiedy Polska przeszła ponownie pod kurtatelę Naszej Złotej Pani, pan Hołownia jest tu potrzebny, jak psu piąta noga. Nie tylko zresztą on – bo niepotrzebny, a może nawet kłopotliwy stał się w tej sytuacji również sam Naczelnik Państwa. Pragnąc bowiem przyhamować zwycięski pochód Donalda Tuska, wpadł na pomysł pozbawienia go głównej tuby propagandowej, jaką jest TVN. Podobno ten pomysł nastręczył mu Wielce Czcigodny poseł Marek Suski, ale nie na darmo.

Wergiliusz w “Eneidzie” wkłada w usta kapłana Laokoona te słowa skrzydlatego: “timeo Danaos et dona ferentes”, co się wykłada, że boję się Greków nawet jak przychodzą z darami. Jak pamiętamy, chodziło o słynnego trojańskiego konia, za którego przyczyną Troję spotkała zguba. Czy Wielce Czcigodny poseł Suski odegrał rolę trojańskiego konia świadomie, czy też tylko tak wyszło – dość, że właśnie ten pomysł został skwapliwie wykorzystany przez Naszego Najważniejszego Sojusznika do karcenia Polski z powodu sekowania amerykańskich, a właściwie – żydowskich biznesów.

Chociaż Naczelnik Państwa osobiście kupił 250 amerykańskich Abramsów, nic mu to nie pomogło i senatorowie napisali, że jak Polska się nie opamięta, to może zagrozić nawet swojej “obronności”.

Od razu widać, że to całe NATO nie jest warte nawet funta kłaków tym bardziej, że i przy nowelizacji ustawy o IPN rzeczniczka Departamentu Stanu też przestrzegała, że jak Polska się nie opamięta, to zagrozi swoim “interesom strategicznym”.

Wszystko to pokazuje, jak szkodliwe jest stawianie państwa w sytuacji bezalternatywnej, a na domiar złego Naczelnik nawet nie tyle postawił na Stany Zjednoczone, co na Donalda Trumpa, który przegrał wybory. Ale nawet gdyby Trump wybory wygrał, to niczego by to nie zmieniło. Pamiętamy bowiem, jak pani Żorżeta Mosbacher pogroziła nam pięścią na wiadomość, że prokuratura zamierza wszcząć śledztwo gwoli wyjaśnienia, czy przypadkiem to nie TVN urządziła urodziny Hitlera w gęstych lasach pod Wodzisławiem Śląskim, żeby je sfilmować i puścić na antenie akurat, kiedy w Izbie Reprezentantów przepychana była ustawa 447 .

“Stąd nauka jest dla żuka”, że ci wszyscy amerykańscy prezydenci, bez różnicy politycznych barw, skaczą przed Żydami z gałęzi na gałąź.

Nieszczęścia chodzą parami, toteż Nasz Najważniejszy Sojusznik od pewnego czasu rozmawia już tylko z pobożnym wicepremierem Jarosławem Gowinem, który w związku z tym coraz częściej Naczelnikowi Państwa podskakuje. Ponieważ ma trzódkę 8, czy może nawet 9 posłów, Naczelnik Państwa cierpliwie wszystko znosi – ale w rezultacie z dnia na dzień coraz bardziej się przekonuje, że jak tak dalej pójdzie, to będzie mógł zrobić już tylko to, na co pobożny wicepremier mu pozwoli.

Jest to sytuacja głęboko frustrująca, toteż Naczelnik Państwa, chociaż wirtuoz intrygi, nie wytrzymał, gdy nie tylko pobożny wicepremier Gowin, ale nawet wiceministerka rozwoju, czy też może rozboju, zaczęła otwartym tekstem krytykować “Polski Ład”, który jest najnowszym przebojem propagandowym “dobrej zmiany”.

Toteż z dnia na dzień premier Morawiecki ją zdymisjonował, co pobożny wicepremier uznał za złamanie umowy koalicyjnej i w najbliższych dniach Biuro Polityczne Porozumienia zdecyduje, co robić dalej. Może więc powtórzyć się sytuacja przedstawiona przez Churchilla, który zauważył, że “nigdy jeszcze tak liczni nie zawdzięczali tak wiele tak nielicznym”.

Jeśli pobożny wicepremier się zbisurmani, to rząd straci większość, a wtedy może powtórzyć się sytuacja z roku 2007, kiedy to pozycję lidera politycznej sceny zajął Donald Tusk. To by nawet pasowało do sytuacji, gdy prezydent Józio Biden oddał nasz nieszczęśliwy kraj w arendę Naszej Złotej Pani – ale nie uprzedzajmy faktów.

Tak czy owak, dobrze to nie wygląda tym bardziej, że pan prezes Banaś wymierza potężne ciosy, między innymi zgłaszając ministrowi Ziobrze, jako prokuratorowi generalnemu, sprawę Funduszu Sprawiedliwości, z którego – jak informują fałszywe pogłoski – finansowana była kampania kandydata Solidarnej Polski na prezydenta Rzeszowa.

Senator Jackowski twierdzi, że gdyby to była prawda, to minister Ziobro musiałby “odejść”. Ale na “odejściu” chyba by się nie skończyło tym bardziej, że niezawiśli sędziowie, jeden przez drugiego, aż się rwą do orzekania zgodnego z prawem, więc w takiej sytuacji w mgnieniu oka mogliby zrobić z ministra Ziobry marmoladę.

Najwyraźniej, niezależnie od czwartej fali epidemii, która podobno ma pojawić się już 16 sierpnia o godzinie 17.45 w Gliwicach, czeka nas gorące lato, a może nawet jesień i zima.

Stanisław Michalkiewicz
https://www.magnapolonia.org

Komentarzy 14 do “Z nosem w ziemi”

 1. AlexSailor said

  Nie wiem, dlaczego współczuć zwykłemu posłowi. To sami sobie współczuć na wzajem powinniśmy. Przez 6 lat JK i PIS miał władzę pełną w Polsce, a do tego jeszcze plandemię, którą mógł doskonale wykorzystać.
  Po pierwsze wystarczylo nie kraść, co jest rownoznaczne z odchodzeniem od socjalizmu, a zrobiono coś przeciwnego.
  Wystarczylo oszczędzać, zamiast rozrzucać pieniądze i demoralizować ludzi.
  Wystarczylo nie robić nic, poza lgodnym ograniczniem państwa i nie przeszkadzaniem Polakom w przejmowaniu niepotrzebnym mu prerogtyw, nie przeszkadzaniem w budowniu finansów i siły.
  Wystarczyło w końcu prowadzić ostrożną i umiarkowaną, a jednocześnie zdecydowaną i zgodną z interesem polskim politykę zewnętrzną i wewnętrzną.

 2. Yagiel said

  ad AlexSailor – wystarczyło co ? Krasickiego poczytać: „Ja to między bajki włożę.” PiSowiec każdy, polityk w KL Polen czy w KL UE to przecież manekin nadmuchanym… Ok, nie przy śniadaniu. Na tle Biden’a nawet PADł wydaje się !

  A uwaga Felietonisty o przekazaniu KL Polen ponownie Niemcom jest trafna i ma szerszy wymiar:
  w Nowym Podziale Finansowo-Politycznym Globu/ludzkości mają być USA – o ile ostaną się w całości między Canada a Mexico/jako przyczółkami Chin/ – hegemonami już tylko obu-trzech Ameryk; Europa z większością Azji dla Rosji/Kremla. Skoro tak postanowiono ponad Kremlem, Beydżin’em i Capitol’em, to postanowiono. Nie na darmo Benjamin Żyd Fulford ogłasza to jako Nową Koncepcję Pozostania USA przy życiu nienadmuchanym. (Jeśli ktoś wierzy, że Trump nie jest nadmuchańcem np. Jared’a Kushner, kt przy Fifth Avenue 666 in New York ma sobie produkcję czipów-dmuchaczów…)
  Pol… znaczy KL Polen czy Polin jest w Europie tudzież UE: Pępowina Północna I i II zapewnia Kremlowi pełnię władzy nad Niemcami, a te… Czego jakoś bystry Felietonista nie zauwa… nie opisuje. Zachowując się jak bohater powieści „Moskwa-Pietuszki”, któren powiada: „[wszyscy mówią Kreml, Kreml!] a ja Kremla w życiu nie widziałem…”
  Oczy szeroko zamknięte na kozaków na Krakowskim Przedmieściu w „Lalce” – co się nazywało NIERZECZYWISTOŚĆ.

  Jeśli IV fala nieistniejącej epiFAKEdemii potknie czy połknie carkaJarka – cóż? „Widać można żyć bez powie…” Znaczy bez wirucha. Zdmuchnięcie carkaJarka będzie jedynym, a na pewno pierwszym dowodem istnienia wirucha.
  Wpisze się wtedy najważniejszy objaw: potykanie się!

 3. Olo said

  Gdyby nie Rosja, to II wojna światowa trwała by w Polsce nie do 1945 roku a do dzisiaj. Hitler mordował, a Polacy żyli sobie spokojnie licząc, że ominie ich łapanka czy wysyłka na roboty, tak samo jak dzisiaj żyją sobie spokojnie pod Naczelnikiem, licząc, że ominie ich szpryca czy mord w wyniku odcięcia od służby zdrowia, bo na przykład nie zachorują na żadną poważną chorobę. Ciekawe do kiedy to będzie trwało? Aż ruszy tyłek któryś z naszych sąsiadów i w końcu zrobi pasztet z kaczki? Chyba tak…

 4. wymiskowacyelite said

  Mordowac to tylko z kuirwialych politykow Ktorzy liza ;;;;zadki super bogatej elicie zachodu .Ktora w gruncie rzeczy wolnej POLSKI nie chce.
  I my jako Polacy zrozummy to wrescie.
  Smierc dla POLSKI idzie z zachodu nie ze Wschodu.

 5. revers said

  Niby opozycyjny Donald T. rowniez nie proznuje, i wie ze wsrod mafii politycznych jak PO, PIS, PSL, dodatki Kukiza, Konfederacji z kopalnia miedzi na slupie oddaje swoja czesc majatku zonie …

  https://dorzeczy.pl/kraj/193958/donald-tusk-przepisal-majatek-na-zone-oddal-nieruchomosci.html

  co jest popularne w rp nie wylaczjac aktualnego premiera rzaadu z wiadomej gminy.

  Wiec dorzeczy panowie i panie, podzial lupow trwa, teraz poszczepionkowych lub czasopismo dorzeczy w linku.

 6. Lily said

  Trzecia(3) R.P,to kraj Rynku ZBYTU i
  TANIEJ SILY ROBOCZEJ.
  Tzw. Nacelnik, nie Naczelnik musi
  „sojusznikowi”,zapewnic RYNEK ZBYTU.
  ZAKUPIONY SPRZET wojskowy,
  wykorzystac, w WOJNACH „SOJUSZNIKA”.
  Nacelnik TO specialista od wszystkiego,
  w TYM ROWNIEZ OD „WOSKOWOSCI”.

 7. bez nazwy said

  Pier – nij się w łeb z tym socjalizmem jakimś ozjaszowym wymysłem. Pawia można puścić od tego „socjalizmu” jakiegoś wszędzie. Nie wiesz nawet czym on w ogóle jest. Jakieś trzynastki i 500+ nie sprawiają, że jest socjalizm. Pier-lenie.

 8. seler said

  re: 4 Wymiskowacyelite

  „Smierc dla POLSKI idzie z zachodu nie ze Wschodu.”
  ______________

  też tak uważam

  MARTA MIRSKA Zachodni Wiatr


  _______

  niepublikowana zwrotka tej piosenki:

  zachodni „wiatr” spie.rdolił chłopa z dachu,
  zachodni „wiatr” zayebał go na śmierć…

  i koniec pieśni

 9. NICK said

  Kiedyż zrozumiecie.
  To jest namiestnik.

  A NIE.
  Naczelnik.

  Przydajecie sellmanowi i kalkstestei-novi prudoru.

  W oczach niekumatych.

 10. revers said

  Alez Nataniachu byl w Chinach, gdzie przypomnial chinczykom skad wywodzil sie komunizm jak nie z gminy, pejsaty komunizm.

  Stad cala pejso-chinska partia xi wystapila w roli kochakacego izrael.,

  Zawiaazano wspolprace wojskowa i gospodacza. partia wdzieczna takze a pejsochinski komunizm.

  Smok chinski znajdzie zawsze wspolny wirus chocby z nietoperza wampira i wspolna ideologie kontroli i opcji samsona.

 11. Olo said

  Naczelnik czy namiestnik, ta sama żydobanderowska kur wa, znana z nienawiści do Polski i Polaków oraz uwielbienia dla banderyzmu i syjonizmu.

 12. Osierocony pan Jarosław K.

  https://marucha.wordpress.com/2021/08/04/jeden-blad-ktory-kosztowal-zycie/#comment-965099

  A propos, jest moda na takich kastratów, w systemie niewolniczym stosowanie kastratów było i jest jak widać bardzo rozpowszechnione. W RFN na przykład od przeszło 20 lat na kanclerzs/-rkę wystawiani są kastraci, osoby niepłodne. Podobny wdzięk mają homoseksualiści/lesbijki, którzy w zastępstwie kastratów mogą i są do tego celu w zastępstwie używani..

 13. Maverick said

  Liberty to mocno zdewaluowane słowo. Całkowicie bezwartościowe i tak naprawdę służy do siania diewiacji zboczeń i róbta co chceta ideologii bez praw naturalnych i bożych.
  NATO to armia Lucyfera i jak zakon krzyżacki już nie roznosi wiary mieczem i plądrowaniem, ale demokrację z pląndrowaniem podpitych krajów, poprzez niszczenie ich ekonomii, przejmowanie wszystkiego poprzez ponad narodowe korporacje, z mediami włącznie aby kadzić nową wolność swoim nowym niewolnikom.
  Po czynach ich poznacie mawiał Jezus, ale nie wielu potrafi swoje patrzałki otworzyć, ale wtedy będzie zapóźno.

  W Polsce panoszy się neoliberalizm czyli zaraza wszystkich rewolucjonistów co uzurpują sobie wyższość ich demonicznych zachcianek i pychy nad prawami bożymi. A jak uczyła nas historia to zawsze prowadziło nie tylko du upadku wartości, a co z tym wiąże upadek więżi narodowej a stawianie ponad wszystko i wykorzystywanie pozycji społecznej dla własnych celów obraca upadające kraje w państwa mafijne i właśnie takie procesy zachodzą w USA.

  Bo podobnie jak w USA byli trockiści żydowscy co pokłócili się z Stalinem i zwiali do Meksyku, tam nadzorowali walkę z kościołem Karolickim mordując setki tysięcy i probując kontynuować swoją lucyferiańską rewolucję. Jednak zostali pokoni z woli Boga i silnej wiary ludzi co nie dali się zastraszyć. Z tego powodu powoli przedostali się do USA, sam mam przyjaciółkę żydowską która wywodzi się z tych lucyferianów, jednak ona jest apolityczna i skromna i pracuje jako pielęgniarka. Oni w USA przejęli kontorlę na ruchem republikańskim nazywając się Neokonserwatystami, to oni zrozumieli że USA możę wdrażać ich ideologię komunistyczną pod niby szyldem konserwatyzmu. Jednak z konserwatyzmem nie ma nic wspólnego. Bill Krystal jest ideologiem tego ruchu i napisał napisał odpowiednik Kapitału Marksa, czy Hitlera Main Kampf. To dzieło ma tytuł „American Century” które to dzieło jest ideologią DEEP State w dominacji nad światem w imieniu Izraela. Czyli podwykonawca lucyferiańskiej ideologii. Podobnie jest z naszymi nieukami co wyrwali się z komunizmu i zaczęli używać słów jak liberalizm nie rozumiejąc znaczenia słów. Liberalizm aby rozsprzedać kraj bo nic się nie opłaca to była poliniacka głupota. Liberalizm aby wprowadzać aborcję, dewicję i gender. Nawet nie rozumiesz jak jest rozgrywany poprzez kontrolerów narracji.

  Zobacz co trockiści robili w Meksyku aby zliberyzować wiernych od wiary, dostali się do rzadu i stamtąd zamiast reprezentować wolę wyborców reprezentowali wolę Lucyfera.
  W Polsce jest teraz podobnie jesteście poddawani codzienne praniu mózgów gorzej niż za czasów NKWD, tylko że narazie w postaci tzw. soft power, ale to się zmieni, czy wprowadzą paszporty szczepionkowe, co jest prekursorem do znaku Bestii. Teraz dopiero zaczyna liberalizm pokazywać prawdziwe rogi lucyfera.

 14. revers said

  Moze poznamy ich po boskim Lucyferze ktory prybliza niebo z szczepionka

  https://streamable.com/q4du00

  lub Buskupi i kaplani Polscy, pokutujcie …

  https://gloria.tv/post/fP8gwK8b67T92KwmQz4Vs7YZh

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: